Autor Wątek: Gran Turismo 6  (Przeczytany 123147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #360 dnia: Lipca 14, 2013, 19:09:09 pm »
Ja bym się nie obraził, gdby zrobili coś jak w Dirt 2, wyjeżdżasz poza trasę, ok, ale daleko nie pojedziesz, bo konsola resetuje auto ustawiając je spowrotem na tor.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #361 dnia: Lipca 14, 2013, 19:34:36 pm »
Bez sensu, bo czasem bardziej opłaca się jechać dalej żeby zresetowało na tor niż wrócić z pobocza. Nie pasuje do to Gran Turismo. Jeśli już maja być te niewidzialne ściany, to niech chociaż w ich miejscu postawią jakieś betonowe ograniczniki. Niewielkie, ledwo wystające z ziemi słupki załatwiłby sprawę, bo w obecnej formie trochę głupio wygląda auto zatrzymane przez niewidzialny mur.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #362 dnia: Lipca 14, 2013, 19:39:03 pm »
Głupi, to jest tępy odgłos uderzenia kartonu w demie GT Academy 2013 w sekcji wyścigowej przed torem właściwym. Intensywnie, to grałem ostatnio w GT na ps2 i nie myślałem, że takie archaizmy jeszcze się utrzymają.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #363 dnia: Lipca 14, 2013, 19:41:41 pm »
Bez sensu, bo czasem bardziej opłaca się jechać dalej żeby zresetowało na tor niż wrócić z pobocza. Nie pasuje do to Gran Turismo. Jeśli już maja być te niewidzialne ściany, to niech chociaż w ich miejscu postawią jakieś betonowe ograniczniki. Niewielkie, ledwo wystające z ziemi słupki załatwiłby sprawę, bo w obecnej formie trochę głupio wygląda auto zatrzymane przez niewidzialny mur.

A no to o możliwościach cheatowania nie wiedziałem w związku z tymi resetami :P W takim razie takie rozwiązanie też ssie.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #364 dnia: Lipca 14, 2013, 20:40:05 pm »
Głupi, to jest tępy odgłos uderzenia kartonu w demie GT Academy 2013 w sekcji wyścigowej przed torem właściwym. Intensywnie, to grałem ostatnio w GT na ps2 i nie myślałem, że takie archaizmy jeszcze się utrzymają.

Placeholder. Słyszałeś o czymś takim? Poza tym GT Academy to nie GT6, owszem korzysta z jego silnika w jakimś tam stopniu, ale to nie demo GT6. Ile to jeszcze razy ma być mówione.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #365 dnia: Lipca 24, 2013, 10:13:12 am »
Dzisiaj pierwszy raz zagrałem w demko, pierwsze wrażenia odnosnie fizyki są bardzo pozytywne. Jeździ się bardzo przyjemnie, można w łatwy sposób "wrzucić" auto w zakręt po hamowaniu, akurat pod moj styl jazdy :D

Właśnie przejechałem się 370Z, sam miód <3


Demko ograne. Wrażenie mega pozytywne. Nowa fizyka jest bardzo przyjemna. "Wrzucanie" samochodu w zakręt sprawia mega satysfakcję.
Tym razem, czułość sterowania, a szczególnie gaz/hamulec ma jeszcze większe znaczenie niż w GT5. Gaz i hamowanie to właściwie kluczowe elementy sukcesu w tym demku.

Bardzo spodobała mi się kamera ze zderzaka. W GT5 przegrałem praktycznie większość czasu na widoku z kokpitu, ale w demku GT6 widok jest strasznie tępy i nie czuć pracy zawieszenia auta.
Za do zderzakowa kamera to mega dynamika i jeździ się o wiele łatwiej. Bardzo łątwo jest wyczuć kiedy mamy przyczepność, a kiedy jej nie mamy, zapobiega to przeginaniu ze sterowaniem.

Mam nadzieję, że PD zrobi pozostałe widoki równie dynamiczne co ten ze zderzaka.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2013, 15:03:44 pm wysłana przez andryush »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #366 dnia: Lipca 24, 2013, 16:03:56 pm »
Mam być podobno film wzorowany na serii Gran Turismo. :o Obawiam się go :-?

Cytuj
Hollywood news site “TheWrap” is reporting some certainly unexpected news: Sony Pictures has started production on an “action movie” based on the Gran Turismo series.

The film will be created by Mike De Luca and Dana Brunetti, two high-profile producers who have worked on Oscar-nominated films such as “The Social Network”, “Moneyball”, and the upcoming movie adaption of the best-selling book “Fifty Shades of Grey”.

TheWrap notes that Sony is looking to compete with car-related movies from other studios, such as Universal’s “The Fast and the Furious”, DreamWork’s upcoming “Need for Speed”, and Legendary Pictures’ upcoming “Hot Wheels”.

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-movie-in-production-by-sony-pictures/

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #367 dnia: Lipca 26, 2013, 07:03:54 am »
Mam być podobno film wzorowany na serii Gran Turismo. :o Obawiam się go :-?

Cytuj
Hollywood news site “TheWrap” is reporting some certainly unexpected news: Sony Pictures has started production on an “action movie” based on the Gran Turismo series.

The film will be created by Mike De Luca and Dana Brunetti, two high-profile producers who have worked on Oscar-nominated films such as “The Social Network”, “Moneyball”, and the upcoming movie adaption of the best-selling book “Fifty Shades of Grey”.

TheWrap notes that Sony is looking to compete with car-related movies from other studios, such as Universal’s “The Fast and the Furious”, DreamWork’s upcoming “Need for Speed”, and Legendary Pictures’ upcoming “Hot Wheels”.

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-movie-in-production-by-sony-pictures/
Zrobią nową wersję "Szybki jak błyskawica". :angel:

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #368 dnia: Sierpnia 21, 2013, 08:07:21 am »
Nowy Trailer:



Na oficjalnej stronie gry sporo nowych informacji. :)

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #369 dnia: Sierpnia 21, 2013, 08:18:13 am »
Fajny trailer (przynajniej jego druga polowa :P ).
Dawac wersje na PS4 8)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #370 dnia: Sierpnia 21, 2013, 08:29:42 am »
http://www.gtplanet.net/gt6-screenshot-blowout-pagani-huayra-brands-hatch-new-photo-locations-more/
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ta gra wcale nie wygląda o wiele gorzej od nowej Forzy...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2013, 08:36:23 am wysłana przez szafa »
Fryty tyty dotknij pyty

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #371 dnia: Sierpnia 21, 2013, 09:08:53 am »

Marins

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #372 dnia: Sierpnia 21, 2013, 09:14:20 am »
Mocarna PS3. Lepiej wygląda GT6 niż forza na x1.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #373 dnia: Sierpnia 21, 2013, 12:32:23 pm »
Czekam na oficjalne ogłoszenie o liczbie tras i jakie te trasy będą. To zadecyduje czy zostawię PS3 dla tej gry czy sprzedam. Liczyłem, że na GC powiedzą coś o wersji na PS4, no ale konfa Sony zawiodła, więc nadal czekam.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #374 dnia: Sierpnia 21, 2013, 12:49:28 pm »
PS3 warto zostawić dla gietea.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #375 dnia: Sierpnia 21, 2013, 13:08:51 pm »
Z końcem lutego Castlevania, więc przynajmniej do wiosny nie warto sprzedawać ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #376 dnia: Sierpnia 21, 2013, 13:15:42 pm »
PS3 warto zostawić dla gietea.

Zgadza się, ale mam dziwne przeczucie, że GTAV na obecnej generacji będzie się mocno krztusić i walić aliasingiem po gałach. Tak czy inaczej warto będzie zagrać, ale jest to tytuł tak ogromny, że mi osobiście trudno byłoby zabrać się za coś takiego mając na uwadze nadchodzące wkrótce po premierze GTAV next-geny. Może gdybym miał więcej czasu na granie to by mi to nie przeszkadzało, ale że mam go niewiele, to niestety będę szukał nowych wrażeń na next-genach zamiast zgłębiać się w potężny świat GTAV. Liczę ciągle na port tej gry po jakimś czasie na PS4, bo to że chciałbym zagrać w cudeńko od R* nie ulega wątpliwości.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #377 dnia: Sierpnia 21, 2013, 17:55:53 pm »
Nie rozumiem jak można teraz sprzedać PS3. Ja zamierzam kupić i bawić się świetnie do następnego roku gdy kupię PS4.

Anyway, pierwsza część traileru nawiązuje do tego:

Cytuj
Polyphony Digital Inc., twórcy bestsellerowej serii Gran Turismo® na PlayStation®, ogłosili zawarcie wyjątkowej współpracy z grupą czołowych projektantów i producentów samochodów, a także innych wiodących na świecie marek. Zespoły projektowe Alfa Romeo, Alpine, Aston Martin, Audi, BMW, Bertone, GM Design, Honda, Infiniti, Italdesign Giugiaro, JORDAN Brand, Mercedes-Benz, Nike, Nissan, Peugeot, SRT(Chrysler), Volkswagen i Zagato opracują modele koncepcyjne, dzieląc się swą wizją przyszłości przemysłu samochodowego. Ich projekty zostaną następnie odtworzone jako pełnoprawne pojazdy w nowej grze Gran Turismo®6, której premiera zapowiadana jest na 6 grudnia 2013. Przedsięwzięcie, któremu nadano nazwę „Vision Gran Turismo”, ma na celu uczczenie 15-lecia serii gier, które rozeszły się jak dotąd w 70 milionach egzemplarzy.


W Vision Gran Turismo znajdą się takie samochody jak BMW Vision Gran Turismo – unikalna, wirtualna koncepcja inspirowana BMW serii M. Volkswagen dał swym projektantom wolną rękę przy tworzeniu wizjonerskiego konceptu przyszłej wersji legendarnego Golfa GTI, czego rezultatem stał się Golf GTI Vision Gran Turismo. Alfa Romeo 6C Biposto Vision Gran Turismo, stworzone przez zespół odpowiedzialny za Alfa Romeo 4C, to hołd oddany klasycznemu modelowi z lat trzydziestych ubiegłego wieku. Śmiałym spojrzeniem w przyszłość jest z pewnością Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo, który łączy zmysłową oszczędność środków wyrazu z klasycznymi elementami marki Mercedes-Benz. Na gościnnych występach pojawia się Nike, które we współpracy z Polyphony Digital Inc., stworzyło rewolucyjny pojazd koncepcyjny Nike ONE dla Gran Turismo 4.

Samochody udostępniane będą przez Polyphony Digital w latach 2013 i 2014 w formie darmowej zawartości do pobrania (DLC) dla posiadaczy Gran Turismo 6, w ramach aktualizacji sieciowej. Vision Gran Turismo stanowi podziękowanie dla wiernych fanów serii za udane 15 lat na rynku.

„To niezwykle ekscytujący projekt” – wyjaśnia Kazunori Yamauchi, legendarny twórca Gran Turismo i prezes Polyphony Digital Inc.. “Od czasu premiery pierwszej części gry przed 15 laty seria Gran Turismo cieszy się stałą, dużą sympatią świata motoryzacji, efektem czego jest wiele przykładów owocnej współpracy. A Vision Gran Turismo jest zapewne najambitniejszym ze wszystkich naszych projektów. To spojrzenie w przyszłość projektowania samochodów; przyszłość, która ożyje za pośrednictwem Gran Turismo 6. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim naszym partnerom za tak cudowny prezent na 15 urodziny Gran Turismo. Nie możemy się doczekać, żeby zaprezentować go fanom. Współpraca z wiodącymi projektantami samochodów, a także z zespołami spoza branży, była ogromną przyjemnością, zaś fani Gran Turismo zapoznają się z rezultatami tej współpracy w tym i przyszłym roku”.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #378 dnia: Sierpnia 22, 2013, 07:35:53 am »
Tak czy inaczej warto będzie zagrać, ale jest to tytuł tak ogromny, że mi osobiście trudno byłoby zabrać się za coś takiego mając na uwadze nadchodzące wkrótce po premierze GTAV next-geny. Może gdybym miał więcej czasu na granie to by mi to nie przeszkadzało, ale że mam go niewiele, to niestety będę szukał nowych wrażeń na next-genach zamiast zgłębiać się w potężny świat GTAV.
Nie rozumiem kompletnie o co Ci tutaj chodzi ;)

mataman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-09-2005
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #379 dnia: Sierpnia 22, 2013, 12:50:22 pm »
Co wy z tą wersją na ps4? Z tego co Kaz mówił w wywiadach to na ps4 będzie raczej GT7, tyle że znacznie wcześniej niż poźniej :D

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #381 dnia: Września 02, 2013, 15:33:21 pm »
Ciekawe czy będzie można dowolnie projektować tory w 3 osiach.
Fryty tyty dotknij pyty

Marins

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #382 dnia: Września 09, 2013, 14:25:39 pm »

Było ?

lupinator

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #383 dnia: Września 12, 2013, 19:11:49 pm »
Gran Turismo 6 “80% Complete”, Gran Turismo 7 Coming to PS4 in “A Year or Two”

http://www.gtplanet.net/gt6-80-percent-complete-gt7-coming/

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #384 dnia: Września 12, 2013, 19:17:58 pm »
Gran Turismo 7 Coming to PS4 in “A Year or Two”


A year? Szybko.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #385 dnia: Września 12, 2013, 21:06:17 pm »
Pewnie dadzą najlepsze assety z GT6 i rozbudują pewne funkcje gry. Samochodów od nowa już nie muszą robić. Modele Premium już są, wstawią tylko kolejne, bo część ekipy skutecznnie przenosi te najważniejsze cały czas z poziomu standard do premium. 8)
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2013, 21:07:55 pm wysłana przez Unlimited »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 101
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #386 dnia: Września 13, 2013, 10:06:35 am »
Tak tylko patrząc na możliwości PS4 to premium na tej konsoli będzie standard :troll:.

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #387 dnia: Września 13, 2013, 10:11:52 am »
Gran Turismo 6 “80% Complete”, Gran Turismo 7 Coming to PS4 in “A Year or Two”

http://www.gtplanet.net/gt6-80-percent-complete-gt7-coming/

Już pomijając że wierze w to jak w zapewnienia Keshe o generatorze, to z marketingowego punktu widzenia to jest strzał w łeb. Ile osób sobie teraz pomyśli "no to gt6 nie kupie, poczekam na next gena". Ci ludzie na prawdę nie potrafią robić byznesu, mówię jak jest.

Rave_PL

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-08-2013
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #388 dnia: Września 13, 2013, 12:13:14 pm »
Dla mnie w ogóle GT6 (gra na lata) w tej chwili, kiedy to Sony powinno nakłaniać graczy do pozbycia się PS3 i szybkiego kupna PlayStation 4 jest dziwne. Szóstka od razu na PS4 na pewno byłaby dla wielu graczy czynnikiem, żeby zmienić konsole.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #389 dnia: Września 13, 2013, 12:20:17 pm »
Dla mnie w ogóle GT6 (gra na lata) w tej chwili, kiedy to Sony powinno nakłaniać graczy do pozbycia się PS3 i szybkiego kupna PlayStation 4 jest dziwne. Szóstka od razu na PS4 na pewno byłaby dla wielu graczy czynnikiem, żeby zmienić konsole.

Gała z biznesu. Sony zarabia na PS3 i na grach, a do PS4 z pewnością będzie przez jakiś czas dopłacać. Poza tym baza PS3 gwarantuje sprzedaż na poziomie kilkunastu baniek, czego PS4 nie zrobi przez kolejne kilka lat. Wydanie flagowego tytułu jest zdecydowanie bardziej opłacalne na PS3.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #390 dnia: Września 13, 2013, 13:20:52 pm »
Gran Turismo 6 “80% Complete”, Gran Turismo 7 Coming to PS4 in “A Year or Two”

http://www.gtplanet.net/gt6-80-percent-complete-gt7-coming/

Już pomijając że wierze w to jak w zapewnienia Keshe o generatorze, to z marketingowego punktu widzenia to jest strzał w łeb. Ile osób sobie teraz pomyśli "no to gt6 nie kupie, poczekam na next gena". Ci ludzie na prawdę nie potrafią robić byznesu, mówię jak jest.

Potrafią. Przekonasz się jak podadzą wyniki sprzedaży GT6.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #391 dnia: Września 15, 2013, 20:14:57 pm »
Jedna rzecz. Na Silverstone sa wkoncu krawezniki-"kielbaski".
Mozna zatem liczyc ze beda tez one na innych torach, gdzie sa one w realu a zabraklo w GT5 (Monza, Spa) :)

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #392 dnia: Września 18, 2013, 21:23:58 pm »
http://www.ps3site.pl/kolejne-niedorobki-w-gran-turismo-6-patch-wszystko-naprawi/167095  :evil: :evil:

Jak mnie takie coś wkur......,nie potrafią jeban.... małe japońce zrobić czegoś od początku do końca i te durne tłumaczenia "że mało czasu..." "że za dużo ficzeró..." niech w końcu wydadzą pełną grę a nie jakieś popłuczyny i miks GT5 i GT6

ps.teraz wiem dlaczego obdarzono ich małymi fiutkami.....i tak nic dobrze nie zrobią :lol: :lol: :lol: zółte jebańce :evil:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #393 dnia: Września 21, 2013, 09:08:51 am »
Cytuj
Patrząc na poczynania Polyphony Digital, dziennikarze zapytali o to jak będzie wyglądała przyszłość marki odnośnie modelu dystrybucji kolejnych odsłon serii i czy możliwe, że GT stanie się usługą aniżeli pudełkową grą. Zapytano również o to, czy Gran Turismo 7 [to nie błąd] doczeka się wersji Prologue, którą będzie można ulepszać za pomocą patchów i dodatków.

Jesteś bardzo blisko określenia tego, co aktualnie robimy z naszym planem produkcji gier. Nawet teraz, kiedy mamy na ukończeniu Gran Turismo 6, ciągle pracujemy nad tym, co będziemy udostępniać wraz z kolejnymi łatkami. Całkiem możliwe, że w niedalekiej przyszłości takie typy łatek będą normą dla naszych tytułów. Ostatnio tempo naszej produkcji znacznie się przyspieszyło.

No to mam nadzieję, że cenę zaoferują na tym samym poziomie co poziom gry w momencie wydania... Albo w ogóle niech zrobią f2p z mikro transakcjami i po kłopocie, komu się spodoba to dokupi co trzeba, a komu się nie spodoba, to sobie daruje...

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #394 dnia: Września 21, 2013, 09:27:04 am »
Lepiej nie, bo jeszcze zaoferuja ceny jak w RaceRoom albo iRacing i za caly content zaplacimy kilka razy wiecej niz za wersje pudelkowa.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #395 dnia: Września 21, 2013, 09:28:54 am »
A jakie tam są ceny? ;>

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #396 dnia: Września 21, 2013, 09:37:14 am »
Spore. Opłata za rok to 100 dolarów.

Otrzymujesz:

Cytuj
    Unlimited racing against real people from around the world in official series
    Over 40 official Series, Over 400 private leagues
    Full racing and website functionality including ghost racing, stats, teams, etc
    7 cars and 10 tracks for free & access to over 90 laser scanned cars and tracks
    Access to full racing licensing and rating system
    Mixed class racing, open setup racing, team racing, league racing, private racing
    Time trialing, open practice, special racing events
    Hosted/Tournament racing
    Full member forum access
    World class customer support
    24/7 live online racing, centralized service & community, always find a race
    The most realistic driving experience ever created for a PC
    Simple installation & ease of use, no messing with files & messy downloads
    60 + laser scanned officially licensed tracks mirrored after world
    Over 30 laser scanned officially licensed racing cars
    Officially sanctioned and licensed NASCAR, Indy Car, GRAND-AM, Aussie V8, Super GT
    A racing community of over 40,000 of like-minded racers
    Constant content, improvements and features added with one click updates
    Endorsed by professional drivers from every major racing series from around the word

Do tego dochodzą opłaty za poszczególne ligi wyścigowe. Wykupienie jednej z nich to opłata 50 dolarów za rok uczestniczenia w niej. ;)

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #397 dnia: Września 21, 2013, 09:39:22 am »
Dokladnie juz nie pamietam ale kilka ladnych dolarow za tor/auto.
O ile lamietam co ceny potrafily dochodzic do ok. 10 baksow.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #398 dnia: Września 21, 2013, 09:44:18 am »
O proszę...czli jednak PC gaming nie jest taki tani...
No taka opcja to faktycznie nie jest zbyt ciekawa...

Myślałem bardziej o czymś na wzór Prologa  za 99zł, jeśli chcesz więcej to kupujesz DLC z 50-100 autami :roll: i dodatkowymi trybami gry za jakieś 79zł... w przyszłości mogło by ukazać się jeszcze kilka takich paczek rozszerzających grę...

Rave_PL

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-08-2013
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #399 dnia: Września 22, 2013, 11:56:31 am »
Te ceny w iRacing są adresowane do bogatych ludzi z zachodu, którzy są maniakami simracingu, mają fotele wyścigowe, topowe kierownice itp. Dla nich takie opłaty zapewne nie są wielkim obciążeniem, a dostają dzięki temu przesiew - wszystkie hit-and-runy i nooby rozbijające się na pierwszych zakrętach tej gry nie kupią, a zostają podobni do siebie pasjonaci. Więc chociaż dla mnie cena za iRacing jest za wysoka, to mogę ją zrozumieć. Ale Gran Turismo lepiej, żeby zostało prze obecnym modelu, czyli normalna gra + darmowe dodatki. Jak się zaczną bawić w subskrypcje na pewno dla graczy wyjdzie drożej, niż jest teraz.