Autor Wątek: PlayStation 4 - Temat Główny  (Przeczytany 1034960 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7440 dnia: Grudnia 21, 2014, 22:51:24 pm »
PS4 nabyłem w grudniu ur. 13ty piątek pechowy się nie okazał. Z konsoli jestem niezwykle zadowolony. Początkowo zawiedziony byłem designem, ale da się przyzwyczaić i w ostatecznym rozrachunku sprzęt prezentuje się konkretnie, choć dalej uważam, że najpiękniejsza jest pierwsza wersja PS3.

Zawiedziony nieco jestem mocą obliczeniową. Zwiastuny (WD - he, he, DD, TD) robiły ogromne wrażenie, a wyszło jak wyszło. KZ oraz inFamous przyniosły nowa jakość. N4S:Rywale prezentowały się świetnie, BugField 4 także. Liczyłem, że im dalej w las, będzie lepiej - jak dawniej z KZ2, GT3, et cetera. Póki co, tego nie widać. Dodatkowo combo fHD+60k/s kuleje. Trochę szkoda tez, że obecnie konsole, aż tak odstają mocą od master race (i niestety widać to już od pierwszych pozycji - vide BF4). Kiedyś tak nie było. Ba, DD i Wo prezentowały się lepiej na PSX niż na komputerze.

Jeżeli chodzi o gry, to także szału nie ma, a to głównie przez wszędobylskie reedycje. Rak tej generacji. Tyle dobrze, że będzie coraz lepiej, o czym świadczą ostatnie tygodnie - w listopadzie nabyłem m.in. Unity, DA:I, GTA V, FC4. Przed nimi DC niebawem kolejne pozycje moja kolekcję zasilą - CoD, TWAU et cetera.

Będzie w co grać co obrazuje przyszły rok. Nie podoba mi się tez to, że wiele pozycji jest usprawnianych, łatanych po premierze. I pal sześć jeżeli pacz aktualizuje się w dniu premiery (LotF), ale BF4, Unity, DC....

Za 1690zł - warto.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7441 dnia: Grudnia 22, 2014, 00:04:23 am »
Sylvan ktos Ci kazał pisac o wyzszosci master race, ze tak na kazdym kroku o tym wspominasz?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7442 dnia: Grudnia 22, 2014, 00:10:22 am »
Jak ma wypasionego to musi sobie jakoś słodzić. Forum to idealne miejsce do tego :naughty:.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7443 dnia: Grudnia 22, 2014, 00:15:32 am »
No chyba ze tak. Jakos trzeba sobie usprawiedliwiac takie zakupy. W koncu nie mało kasy to kosztuje, a efekt gorszy niz na duzo tanszej konsoli.

svonston

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7444 dnia: Grudnia 22, 2014, 00:17:28 am »
W trochę inne gry można grać na PC, więc czepianie się, że ktoś kupił kompa jest trochę słabe.

Mrocz

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7445 dnia: Grudnia 22, 2014, 01:14:20 am »
W trochę inne gry można grać na PC, więc czepianie się, że ktoś kupił kompa jest trochę słabe.

Gdyby nie pisał tego pierdolamento o PeCecie w temacie PS4 to nikt by się nie czepiał. :/

svonston

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7446 dnia: Grudnia 22, 2014, 01:18:06 am »
Całe forum to pierdolnik na kółkach i chyba w każdym temacie jest spam, a nagle przeszkadza ludziom gadanie o PC w temacie PS4, lol.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7447 dnia: Grudnia 22, 2014, 01:22:57 am »
Ostatnio mnie kolega z Biedronki odwoził.

lupinator

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7448 dnia: Grudnia 22, 2014, 01:25:22 am »
Ostatnio mnie kolega z Biedronki odwoził.
Kolega był z Biedronki, czy odwoził Cię z Biedronki gdzieś?

Mrocz

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7449 dnia: Grudnia 22, 2014, 01:30:53 am »
Całe forum to pierdolnik na kółkach i chyba w każdym temacie jest spam, a nagle przeszkadza ludziom gadanie o PC w temacie PS4, lol.

Nie chodzi o offtop, ale o to, że Sylvanowi się płyta zapętliła. Mam wrażenie, że podobną wypowiedź Sylvana o master race już któryś raz z kolei przeczytałem w kilku różnych tematach.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7450 dnia: Grudnia 22, 2014, 01:40:53 am »
Gry które wykorzystują moc PC są wydawane też na konsole.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7451 dnia: Grudnia 22, 2014, 01:52:45 am »
Podbijam combo - wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, svonston, nieco spóźnione, ale szczere.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wracając do tematu, czepiacie się, chłopaki (to mnie akurat nie dziwi). Wspomniałem swój rok z PS4 i przyrównałem trochę go do PC, a to jakiego mam, nie ma tu absolutnie znaczenia. Piszę obiektywnie.
Tak jak svonston napisał,, gram sobie w nową Cywilizację. Gdyby ukazała się na sprzęcie Sony, chyba nikt by się nie obraził (gra świetna).

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7452 dnia: Grudnia 22, 2014, 02:45:50 am »
Ostatnio mnie kolega z Biedronki odwoził.
Kolega był z Biedronki, czy odwoził Cię z Biedronki gdzieś?
Kolega był nie z Biedronki i odwoził mnie gdzieś. I nie jest potrzebny przecinek przed "czy".

lupinator

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7453 dnia: Grudnia 22, 2014, 03:04:11 am »
Jezu, sorry, że pytałem :O

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7454 dnia: Grudnia 22, 2014, 07:48:27 am »
W trochę inne gry można grać na PC, więc czepianie się, że ktoś kupił kompa jest trochę słabe.

Tylko po ch** pisac w kazdym temacie jaki to PC jest potezny. Pomijam fakt, ze tej potegi ni widu ni słychu. Takie jaranie sie na siłe i zaklinanie rzeczywistosci.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7455 dnia: Grudnia 22, 2014, 08:24:43 am »
PS4 nabyłem w grudniu ur. 13ty piątek pechowy się nie okazał. Z konsoli jestem niezwykle zadowolony. Początkowo zawiedziony byłem designem, ale da się przyzwyczaić i w ostatecznym rozrachunku sprzęt prezentuje się konkretnie, choć dalej uważam, że najpiękniejsza jest pierwsza wersja PS3.

Zawiedziony nieco jestem mocą obliczeniową. Zwiastuny (WD - he, he, DD, TD) robiły ogromne wrażenie, a wyszło jak wyszło. KZ oraz inFamous przyniosły nowa jakość. N4S:Rywale prezentowały się świetnie, BugField 4 także. Liczyłem, że im dalej w las, będzie lepiej - jak dawniej z KZ2, GT3, et cetera. Póki co, tego nie widać. Dodatkowo combo fHD+60k/s kuleje. Trochę szkoda tez, że obecnie konsole, aż tak odstają mocą od master race (i niestety widać to już od pierwszych pozycji - vide BF4). Kiedyś tak nie było. Ba, DD i Wo prezentowały się lepiej na PSX niż na komputerze.

Jeżeli chodzi o gry, to także szału nie ma, a to głównie przez wszędobylskie reedycje. Rak tej generacji. Tyle dobrze, że będzie coraz lepiej, o czym świadczą ostatnie tygodnie - w listopadzie nabyłem m.in. Unity, DA:I, GTA V, FC4. Przed nimi DC niebawem kolejne pozycje moja kolekcję zasilą - CoD, TWAU et cetera.

Będzie w co grać co obrazuje przyszły rok. Nie podoba mi się tez to, że wiele pozycji jest usprawnianych, łatanych po premierze. I pal sześć jeżeli pacz aktualizuje się w dniu premiery (LotF), ale BF4, Unity, DC....

Za 1690zł - warto.

No soryy ale nawet na kompie za 10tys zł nie zobaczysz grafiki jak z Drive club, infamous, czy The order

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7456 dnia: Grudnia 22, 2014, 08:30:12 am »
W trochę inne gry można grać na PC, więc czepianie się, że ktoś kupił kompa jest trochę słabe.

Tylko po ch** pisac w kazdym temacie jaki to PC jest potezny. Pomijam fakt, ze tej potegi ni widu ni słychu. Takie jaranie sie na siłe i zaklinanie rzeczywistosci.
Może z tego samego powodu dla którego Ty co post piszesz jak to PC nie domaga, zaklinanie rzeczywistości, dzieci PC, kumple pctowcy coś tam coś tam, prawie co kur** post : )
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7457 dnia: Grudnia 22, 2014, 08:57:11 am »
Tyle, że moje tezy mają poparcie w tytułach jakie wychodzą na PS4, a pierdolamento Sylvana już nie bardzo. ;)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7458 dnia: Grudnia 22, 2014, 09:05:35 am »
Tyle, że moje tezy mają poparcie w tytułach jakie wychodzą na PS4, a pierdolamento Sylvana już nie bardzo. ;)
Dokładnie BoBaN masz tutaj zdecydowaną rację, ale widzę także, że niektórych już to zaczyna nawet boleć :lol:.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7459 dnia: Grudnia 22, 2014, 09:15:59 am »
Prawda jest taka, że internet jest zawalony obrazkami PC'towców, którzy ciągle jadą po konsolach. Już nie pamiętam kiedy na jakimś serwisie widziałem filmik lub obrazek gdzie konsole są wywyższane. To blacharze mają ogromny ból dupy o tą generację konsol. Nie wiem co ich tak denerwuje. Może to, że teoretycznie słabszy i dużo tańszy sprzęt wyświetla grafikę, której próżno szukać na PC. Owszem na GO użytkownicy bronią się przed tym pierdoleniem blacharzy i nie widzę w tym nic dziwnego. Ja też rozumiem rozgoryczenie niektórych, że PS4 nie jest tak mocarne na papierze jakie mogłoby być gdyby sprzedawano konsolę za wyższą cenę. Jednak teraz kiedy wyszło kilka świetnie wyglądających gierek, to jakby kij w mrowisko PieCów wbił.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7460 dnia: Grudnia 22, 2014, 09:31:40 am »
Myślę, że nie tylko blacharze powinni mieć ból dupy o aktualne konsole. Gry po roku już nie trzymają 30fps i nie mają 1080p? Serio? Ktokolwiek jest zadowolony z aktualnego rozwoju sytuacji? Chyba tylko największy konsolowy beton. Te parę konsolowych exów to kropla w morzu multiplatformowych gier.

Sony i MS dało dupy okrutnie i jesli developerzy się nie ogarną to będzie kiepska generacja z grami na granicy grywalności.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2014, 09:35:29 am wysłana przez tytacz »

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7461 dnia: Grudnia 22, 2014, 09:37:18 am »
Tyle, że moje tezy mają poparcie w tytułach jakie wychodzą na PS4, a pierdolamento Sylvana już nie bardzo. ;)
Ale to tylko Twój (i innych oczywiście) gust, ja wolę grać w strategie, czy też zakłamuje rzeczywistość? ;) PCtowcy wychwalają PC, konsolowcy konsole (no, PS4, bo xboxa nie ma co wychwalać ;p). Każdy zawsze wychwala coś co sam posiada, to chyba logiczne.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7462 dnia: Grudnia 22, 2014, 09:41:50 am »
Prawda jest taka, że internet jest zawalony obrazkami PC'towców, którzy ciągle jadą po konsolach. Już nie pamiętam kiedy na jakimś serwisie widziałem filmik lub obrazek gdzie konsole są wywyższane. To blacharze mają ogromny ból dupy o tą generację konsol. Nie wiem co ich tak denerwuje. Może to, że teoretycznie słabszy i dużo tańszy sprzęt wyświetla grafikę, której próżno szukać na PC. Owszem na GO użytkownicy bronią się przed tym pierdoleniem blacharzy i nie widzę w tym nic dziwnego. Ja też rozumiem rozgoryczenie niektórych, że PS4 nie jest tak mocarne na papierze jakie mogłoby być gdyby sprzedawano konsolę za wyższą cenę. Jednak teraz kiedy wyszło kilka świetnie wyglądających gierek, to jakby kij w mrowisko PieCów wbił.
Wydaje mi się, że pctowe fanobojstwo odżyło teraz z kilkakrotnie większą mocą. Nawet jak jakiś filmik oglądam z ładniejszej gry na konsoli w innym portalach czy na you tube to wiem też, że pod nim na bank pojawi się mnóstwo postów o beznadziejnej grafie na konsolach i to jak na kompie są dużo lepsze wizualnie gry. Ostatnio na takim zanzibarze forum o serii MGS dosłownie praktycznie wszyscy z tego forum zrobili z Pieca wspaniałość a z konsol dno. Z wątku zatytułowanego "MGS 5 na PCta obawy, oczekiwania" do dzisiaj nie mogę się przestać śmiać.


A taki Kojima aby dać lepszą grafe na konsolach gdzie giera kilkakrotnie lepiej sprzeda wspiera bardziej Pieca. Normalnie rozp**rdol jakaś i brak słów.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2014, 09:46:57 am wysłana przez Kyokushinman »

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7463 dnia: Grudnia 22, 2014, 09:43:21 am »
To idzie w dwie strony, na filmiku z PC pełno komentarzy, że PC drogie gówno, to samo albo lepsze mam na konsoli za pół ceny. Następny etap to podział ps i xbox, filmik z xboxa, to jebanie posiadany ps i odwrotnie. Także Kyo każda ze stron pierdoli głupoty : )
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7464 dnia: Grudnia 22, 2014, 09:49:54 am »
Tyle, że moje tezy mają poparcie w tytułach jakie wychodzą na PS4, a pierdolamento Sylvana już nie bardzo. ;)
Ale to tylko Twój (i innych oczywiście) gust, ja wolę grać w strategie, czy też zakłamuje rzeczywistość? ;) PCtowcy wychwalają PC, konsolowcy konsole (no, PS4, bo xboxa nie ma co wychwalać ;p). Każdy zawsze wychwala coś co sam posiada, to chyba logiczne.

To rozumiem. Każdy lubi inny gatunek gier i spoko. Do tego nic nie mam, ale jak wchodzę gdzieś poczytać newsy albo popatrzeć na głupie obrazki z netu na jakimś serwisie, a tam masa syfu, że PC miecie konsole itp. to opinia na temat PC wyrabia się sama. Ja nie wątpię, że jest mnóstwo gier na PC, które mają swoich odbiorców. Tylko czemu ci PCtowcy ciągle piszą o tym jakie konsole są słabe, do dupy itp. podczas gdy rzeczywistość pokazuje, że na nawet na PC za grubą kasę nie zobaczymy takiej oprawy A/V jak w Driveclub, InF:SS czy Uncharted 4.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7465 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:00:32 am »
Gry po roku już nie trzymają 30fps i nie mają 1080p?

Jak na razie to głównie przez zjebanych devów albo przez jeszcze bardziej zjebane parity.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7466 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:01:55 am »
Także Kyo każda ze stron pierdoli głupoty : )
Tak tylko, że konsolowcy nie skaczą tak perfidnie po np. portalach pctowych głosząc swoją prawdę.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7467 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:03:48 am »
Gry po roku już nie trzymają 30fps i nie mają 1080p?

Jak na razie to głównie przez zjebanych devów albo przez jeszcze bardziej zjebane parity.

Też, ale procesory, które zaraz będą (albo już są) słabsze od tych z telefonów im nie pomagają.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7468 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:06:48 am »
Myślę, że nie tylko blacharze powinni mieć ból dupy o aktualne konsole. Gry po roku już nie trzymają 30fps i nie mają 1080p? Serio? Ktokolwiek jest zadowolony z aktualnego rozwoju sytuacji? Chyba tylko największy konsolowy beton. Te parę konsolowych exów to kropla w morzu multiplatformowych gier.

Sony i MS dało dupy okrutnie i jesli developerzy się nie ogarną to będzie kiepska generacja z grami na granicy grywalności.

<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/5hfYJsQAhl0?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Sorry Krzysiu, ale spłodziłeś taką bzdurę, jakbyś dopiero co przesiadł się z komunijnej blaszki na pierwszą w życiu konsolę  :lol:

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7469 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:08:45 am »
Także Kyo każda ze stron pierdoli głupoty : )
Tak tylko, że konsolowcy nie skaczą tak perfidnie po np. portalach pctowych głosząc swoją prawdę.
Oj zdziwiłbyś się, ale kłócić się nie będę, może i więcej krzyczą PCtowcy, jednak faktu to nie zmienia, że wszędzie się trafią mózgi które zamiast grać wolą siedzieć i głosić prawdy z każdej strony barykady. Takich Irasów niestety jest pełno wszędzie :D
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7470 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:09:44 am »
Gry po roku już nie trzymają 30fps i nie mają 1080p?

Jak na razie to głównie przez zjebanych devów albo przez jeszcze bardziej zjebane parity.

Też, ale procesory, które zaraz będą (albo już są) słabsze od tych z telefonów im nie pomagają.
Tylko, że ja na razie nie grałem na tej generacji w grę która ma problemy z rozdzielczością czy klateczkami. Można to zrobić, tylko jak widać nie każdy umie.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7471 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:17:07 am »
Też, ale procesory, które zaraz będą (albo już są) słabsze od tych z telefonów im nie pomagają.
Tylko, że ja na razie nie grałem na tej generacji w grę która ma problemy z rozdzielczością czy klateczkami. Można to zrobić, tylko jak widać nie każdy umie.

W BF4 nie grałeś? :P

A takiej gry doczekasz się jak tylko wyjdzie Wiedźmin 3 z zasięgiem widzenia 15m, 900p i 25fps ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7472 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:21:44 am »
Nie grałem w BF4, a wiedźmin to raczej "zjebany dev" ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7473 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:24:02 am »
Konsole nie są od tego, żeby mocą nadrabiać nieudolność developerów.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7474 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:28:38 am »
Konsole nie są od tego, żeby mocą nadrabiać nieudolność developerów.

100% racji.

Problem w tym, że zjebane technicznie gry schodzą jak ciepłe bułeczki, bo marketing.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7475 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:29:19 am »
Ano to już zupełnie inna historia...

Mrocz

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7476 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:37:24 am »
Konsole nie są od tego, żeby mocą nadrabiać nieudolność developerów.

Kiedyś jak kupowałem PS3 to pewien koleś z Media Markt powiedział mi nieskończoną prawdę absolutną...

Cytat: Typ z Media Markt
Konsole mają przewagę bo to sprzęt robiony pod gry, a nie jak w przypadku PC gry robione pod sprzęt.

Byłem w szoku że jegomość w czerwonej koszulce mógł tak trafnie to podsumować.


A wracając do Offtopa to ja póki co nie narzekam na moc konsol. Killzone Shadow Fall, Destiny i DriveClub wszystkie te gry moim zdaniem cieszą oczy :) Nawet cross genowy Assasins Creed Black Flag bardzo ładnie wyglądał :) Zobaczyć to w 1080p i 60FPS to naprawdę mega radocha :) A co do pozostałych gier co ledwo ciągną 900p w 30 FPS. Nie przejmuje się tymi grami. Wyjątek zrobię dla Wiedźmina bo klimat... Choć też nie wykluczam kupna wersji PC jak dobrze będzie działać.


el becetol

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7477 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:39:32 am »
Dlaczego właściwie gimboblacharnia nagle w tej generacji dowiedziała się o 60 fpsach i głosi wszem i wobec że tylko tak można grać? Przecież ten sam dylemat był obecny na PS1, gdzie niektóre gry działały w 60 fps, a niektóre w 30, a na blachach działały w zależności od tego ile rodzice na komunie dali, w większości przypadków - tak jak i dziś - nie działały wcale. A tu nagle w 2014 przychodzi pokolenie 14-15 letnich posiadaczy pc do nauki i zaczyna coś bredzić o 60 fps master race jakby to było jakieś nowe osiągnięcie technologiczne o_O Od kiedy pamiętam, a pamiętam z doświadczenia jakieś ~20 lat elektronicznej rozgrywki, to zawsze był wybór developera. Nawet jakby nowe konsole miały w sobie 5 tytanów w SLI to są zamkniętą architekturą i prędzej czy później pojawi się dev, który stanie przed wyborem "lepsza grafika w 30, albo gorsza w 60". Młodzi blacharze tego faktu kompletnie nie rozumieją.

 

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7478 dnia: Grudnia 22, 2014, 10:48:36 am »
Mi w zupelnosci wystarczy stale 30 fps. Wole ladniejsza gre niz 60fps. Ale niech to bedzie stale 30, a nie spadki do filmowych 24.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #7479 dnia: Grudnia 22, 2014, 11:02:16 am »
Ja proponuję dla forumowego blacharstwa stworzyć oddzielny dział, gdzie będą wyższość PC udowadniać faktami, wrzucając newsy o wspaniałych PCtowych ex'ach, strategiach z mega grafiką lub Euro Truck Simulator 3 itp. Na razie jest tylko kupa pierdolenia w innych tematach, więc dlaczego nie dać im szansy na wykazanie się w ich włąsnym temacie, gdzie mogliby wrzucać screeny czy filmiki prosto ze swoich sprzętów z 3 Tytanami i udowodnić wyższość PC nad konsolami?