Autor Wątek: Premiera PS4  (Przeczytany 78786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #520 dnia: Listopada 29, 2013, 18:19:07 pm »
Jakie czity wpisałeś? Ja najdalej zaszedłem do akceptacji regulaminu, zaraz potem wyjebało się znowu :/
Teraz nawet na PS3 się zalogowałem, wylogowując się wcześniej z PS4.

Nowe UI konsoli nudnawe
Ja od razu wyłączyłem muzyczkę w tle.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #521 dnia: Listopada 29, 2013, 18:25:31 pm »


Gorzej jak na Wigilie w Radomiu. :-?

I to Niemcy :troll:

W ogóle, są jakieś takie filmiki z Xboxem? :<

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #522 dnia: Listopada 29, 2013, 18:38:55 pm »
Bawi mnie to podniecenie że pad gada. Jest to zajebista opcja, ale miało to Nintendo już hohoho temu

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #523 dnia: Listopada 29, 2013, 19:25:12 pm »
Jakie czity wpisałeś? Ja najdalej zaszedłem do akceptacji regulaminu, zaraz potem wyjebało się znowu :/
Teraz nawet na PS3 się zalogowałem, wylogowując się wcześniej z PS4.
Pograłem na PS3, wyjebao router, wbiłem na PS4 i już nie mogę w pełni wbić na PSN.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #524 dnia: Listopada 29, 2013, 22:04:40 pm »

svonston

  • Gość
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #525 dnia: Listopada 29, 2013, 22:07:49 pm »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #526 dnia: Listopada 29, 2013, 22:50:04 pm »
Jako, że emocje trochę opadły, BF4 się ściąga na standby, to podsumuję lekko swoje wrażenia.

Wygląd konsoli. Rzeczywiście im dłużej leży, to zaczyna wyglądać normalnie i bez większego wow. Może to wina właśnie pozycji leżącej, ale slim obok podoba mi się bardziej. Linia niebieska przy odpalaniu konsoli, żółta na standby i biała na do widzenia. Lewa strona (góra) piano black, która zbiera paluszki i najmniejszy kurz. Prawa, podobne do slima. Ogólnie najbardziej z wyglądu przypomina mi nożyki z maszynki do golenia. Beka. Przycisk power niewidoczny. Nie wszystkie kable do neta konsola widzi, więc jakby co lepiej mieć te nowsze.

Pracuje bardzo cicho, bezszelestnie wręcz. Wszystko śmiga zadziwiająco szybko (update'y instalacje itp.). W menusach irytujący na dłuższą metę, spokojny, 'wodno-głębinowy' mjuzik, który można na szczęście wyłączyć. Jest przejrzyście i wyraźnie. Trzeba się przyzwyczaić do nowego XMB, bo z jednej strony mamy ciąg opcji jak w PS3, a pod spodem zaraz duże obrazki aplikacji i jeszcze dodatkowe menusy. Na duży plus zapis konwersacji i rozmów ze znajomymi. Mega czytelnie. Czata zwykłego i cross game nie testowałem, headseta również.

Pad genialny. Idealnie leży w dłoni. Dokładnie tak jak sobie wyobrażałem obczajając liczne foty. Jedynie trzeba się przyzwyczaić do małych gałek i poczekać, co będzie z nimi za kilka miesięcy. Głośnik straszy głośnością, share nie próbowałem. Trigerry pięknie reagują na wciśnięcia. Taczskrin daje radę i udostępnia dodatkowe przyciski w szybki i wygodny sposób. Jeżeli nie będzie tracił czułości wraz z wiekiem, to gites.

Sporo opcji i testów odłożyłem na jutro, bo dzisiaj miliard telefonów, smsów, stresu, że nie będzie konsoli, fail z kablem LAN, zonk z PSN itp. Nawet intro do Killzone'a przycinało w strefie audio i myślałem już, że będzie pierwsza zwiecha, hehe.

Z gier aby obadałem właśnie Killzone'a, w którym robi grafa, oświetlenie i precle, natomiast widać, że to początek generacji, bo jeszcze jest trochę do poprawienia (animacja, mechanika). Niemniej jednak potencjał jest olbrzymi i tylko czekać, z czym wyskoczy ND. Jutro mam nadzieję odpalę BF4, który się ściąga. Opcja standby jest bardzo przydatna, bo transfer przyśpiesza i to mocno. Resogun i Flower również jutro.

To tyle. Jutro pewnie dodatkowe info i spostrzeżenia.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #527 dnia: Listopada 29, 2013, 23:44:10 pm »
Online w Killzonie na pierwszy raz wydaje sie super i czuje ze troche pogram, jedynie menusy w grze i kustomizacja wszystkiego to jakis hardkor. Wszystko nasrane w jedym miejscu i pincet zakladek do ogarniecia. Fajnie, ze mozna sobie ustawic kilka "kompletow" uzbrojenia, ktore zmienia sie bardzo szybko.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #528 dnia: Listopada 29, 2013, 23:45:46 pm »
Ile singla pykłeś? Jutro możemy zagrać też co online, bo jeszcze nie odpalałem.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #529 dnia: Listopada 30, 2013, 00:40:10 am »
Nie jestem zazdrosnikiem ale cholera, az zaluje ze nie jestem ofiara hypu SONY...

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #530 dnia: Listopada 30, 2013, 00:50:16 am »
Ja jutro (dzisiaj) wbijam do galerii bronowickiej w krotkich spodenkach, koszulce sporotwej, butach do biegania i piosenka Eye of the Tiger. Zobaczymy co mi sie uda ugrac 8)

el becetol

  • Gość
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #531 dnia: Listopada 30, 2013, 01:02:52 am »
Masz szansę być pierwszą osobą w kraju której ochrona nie wpuściła do sklepu ze względu na ubiór.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #532 dnia: Listopada 30, 2013, 02:58:06 am »
 :lol:

Marins

  • Gość
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #533 dnia: Listopada 30, 2013, 06:09:02 am »
 :lol:

Marins

  • Gość
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #534 dnia: Listopada 30, 2013, 06:20:58 am »
LOL








Marins

  • Gość
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #535 dnia: Listopada 30, 2013, 06:21:38 am »
Premiera PS4

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #536 dnia: Listopada 30, 2013, 06:21:50 am »
NO TO LECE PANOWIE. TRZYMAJCIE KCIUKI.

svonston

  • Gość
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #537 dnia: Listopada 30, 2013, 07:32:23 am »
To o 7 otwierają dziś MM?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #538 dnia: Listopada 30, 2013, 09:07:38 am »
Zbiór większości napalonych na konsole :hihi:.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #539 dnia: Listopada 30, 2013, 09:16:37 am »
Ja pier**le, takie bydło robić dla konsoli bez gier. :eek: WTF!? :-? o_O  Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby tak się zachowywać. :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2013, 09:29:01 am wysłana przez Wooyek »

Jacek84

  • Gość
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #540 dnia: Listopada 30, 2013, 09:19:21 am »
Smutne to jest.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #541 dnia: Listopada 30, 2013, 09:19:50 am »
MAGIA PLAYSTATION.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #542 dnia: Listopada 30, 2013, 09:25:30 am »

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #543 dnia: Listopada 30, 2013, 10:14:17 am »
Jako, że emocje trochę opadły, BF4 się ściąga na standby, to podsumuję lekko swoje wrażenia.

Wygląd konsoli. Rzeczywiście im dłużej leży, to zaczyna wyglądać normalnie i bez większego wow. Może to wina właśnie pozycji leżącej, ale slim obok podoba mi się bardziej. Linia niebieska przy odpalaniu konsoli, żółta na standby i biała na do widzenia. Lewa strona (góra) piano black, która zbiera paluszki i najmniejszy kurz. Prawa, podobne do slima. Ogólnie najbardziej z wyglądu przypomina mi nożyki z maszynki do golenia. Beka. Przycisk power niewidoczny. Nie wszystkie kable do neta konsola widzi, więc jakby co lepiej mieć te nowsze.

Pracuje bardzo cicho, bezszelestnie wręcz. Wszystko śmiga zadziwiająco szybko (update'y instalacje itp.). W menusach irytujący na dłuższą metę, spokojny, 'wodno-głębinowy' mjuzik, który można na szczęście wyłączyć. Jest przejrzyście i wyraźnie. Trzeba się przyzwyczaić do nowego XMB, bo z jednej strony mamy ciąg opcji jak w PS3, a pod spodem zaraz duże obrazki aplikacji i jeszcze dodatkowe menusy. Na duży plus zapis konwersacji i rozmów ze znajomymi. Mega czytelnie. Czata zwykłego i cross game nie testowałem, headseta również.

Pad genialny. Idealnie leży w dłoni. Dokładnie tak jak sobie wyobrażałem obczajając liczne foty. Jedynie trzeba się przyzwyczaić do małych gałek i poczekać, co będzie z nimi za kilka miesięcy. Głośnik straszy głośnością, share nie próbowałem. Trigerry pięknie reagują na wciśnięcia. Taczskrin daje radę i udostępnia dodatkowe przyciski w szybki i wygodny sposób. Jeżeli nie będzie tracił czułości wraz z wiekiem, to gites.

Sporo opcji i testów odłożyłem na jutro, bo dzisiaj miliard telefonów, smsów, stresu, że nie będzie konsoli, fail z kablem LAN, zonk z PSN itp. Nawet intro do Killzone'a przycinało w strefie audio i myślałem już, że będzie pierwsza zwiecha, hehe.

Z gier aby obadałem właśnie Killzone'a, w którym robi grafa, oświetlenie i precle, natomiast widać, że to początek generacji, bo jeszcze jest trochę do poprawienia (animacja, mechanika). Niemniej jednak potencjał jest olbrzymi i tylko czekać, z czym wyskoczy ND. Jutro mam nadzieję odpalę BF4, który się ściąga. Opcja standby jest bardzo przydatna, bo transfer przyśpiesza i to mocno. Resogun i Flower również jutro.

To tyle. Jutro pewnie dodatkowe info i spostrzeżenia.

Pytanko do Ciebie-mam problem z przejściem z PS3 na PS4 jeśli chodzi o BF4.Wbijam kod na przewałkę wersji gry na PS4,wchodzę do psstore żeby pobrać grę na PS4 i opcja jest "niedostępna".Próbowałem na polskim i angielskim koncie i to samo..... ?????Jakieś pomysły ????Co prawda mam grę w wersji pudełkowej na PS4 ale chcę ją sprzedać znajomemu a dla siebie pobrać ze sklepu.Robiłem zgodnie z opisem w instrukcji i nic.....

A teraz moje wrażenia......konsolka jest mega,działa bardzo płynnie i cichutko nie wiem czy to z tego powodu że mam "Made in Japan" czy po prostu taki model mi się trafił :lol:Resztę opisał kolega wyżej więc z całą odpowiedzialnością się pod tym podpisuje :D :D
Natomiast jeśli chodzi o BF4 na PS4 to gierka po prostu miażdzy jądra.....wygoda z jaką robi się rozpierduchę na 64 osoby i plusami w postaci siedzenia na wygodnym fotelu z piwkiem i padem w ręku przed 50 calowym TV robi robotę.
Ta gra po prostu wygląda mega........grafa,rozpierducha,radocha płynąca z rozgrywki w wersji na PS4 pokazuje jak powinna wyglądać ostra sieczka online.Wiem że zaraz odezwą się blacharze że "oni mają to od zawsze......" ale gówno mnie to obchodzi :lol: :lol: :lol: Tak wygodnie i z bananem na twarzy dawno nie spędziłem pół nocy grając do 3.30 i wstając z usmiechem dzisiaj do pracy o 7.00.Peace 8)

Ryo wyślij mi zaproszenie to pomęczymy razem,id takie samo jak w podpisie.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #544 dnia: Listopada 30, 2013, 10:22:18 am »
że mam "Made in Japan"

Lepiej się tutaj takimi rzeczami nie chwalić, bo co poniektórzy są skłonni Ci skalpa ściągnąć za tę wersję.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #545 dnia: Listopada 30, 2013, 10:26:53 am »
To ja  też może opisze trochę  moich wrażeń z konsolą.

Pudło mnie ogólnie zmiażdzyło tym jak fajnie sie prezentuje - jest większe i cieszy bardzo napis "Edycja Gracza". Wszystko zapakowane zajebiście starannie i w fajnej oprawie.

Tak sie prezentuje samo pudło konsoli:



W nim po wypakowaniu było to takie białe pudło z samą konsolą, a pod nią wsunięty karton z zapakowanymi rzeczami "extra", czyli drugim padem, kamerką i KZ:



Po podpięciu wszystkiego i ustawieniu masy różnych opcji moje stanowisko wygląda tak:



Zgadzam się z większością rzeczy jakie Ryo wypisał tu wcześniej i dodam jeszcze od siebie, że zabawa z kamerką naprawdę jest spoko 8). Jedyne co zauważyłem to że kamerka nie wychwytywała w ogóle głosu (albo zjebana, albo coś nie tak z połączeniem z konsolą). Konsola wyświetlała mi co jakiś czas jak łaziłem po menusach, że mogę powiedzieć "Log In" i używać komend głosowych, ale za chu** PS4 nie mogło zaskoczyć z tym. Będę musiał obadać z kimś multi w KZ i headseta żeby sprawdzić czy czasem dźwięk nie jest spierdolony albo coś, bo może po prostu mikrofon nie chciał zadziałać i dlatego tak było.

Od razu zarzuciłem ściąganie gierek z plusa - sklepik PSN na PS4 świeci pustkami i bieda straszna tam jest :lol:. Na minus u mnie, że konsola pobiera wszystkie gry na raz, przez co trochę to trwa zanim coś się pobierze. Odpaliłem Resoguna na chwilę i wydawał sie spoko na równi z Super Stardust HD. Od razu też dorzuciłem pobieranie wszystkich demek i gierke jakie można pobrać z sklepiku i wydaje mi się, że zaraz mi sie dysk zapcha :D. Killzone rzeczywiście szybko się włączył, bo czekałem niecałą minutę, choć z patchem 98mb to z 10 minut łącznie wyszło zanim grę odpaliłem (choć mogłem grać w singla, ale wolałem już po spatchowaniu odpalić na spokojnie). Graficznie zajebiście sie przezentuje i jako tytuł startowy jest na co popatrzeć, a sama gra zapowaida się również ciekawie.

Nie pograłem za wiele bo już późno było, ale dużo po opcjach połaziłem i sparowałem sobie od razu telefon z PS4 oraz Vite. Zdalna gra z Vity wygląda zajebiście  :o. Obraz żyleta i śmiga to aż miło (w jednej sieci wifi na remote play). Próbowałem połączyć się teraz z pracy poprzez wifi z konsolą, ale chyba jakieś porty tu mam poblokowane, bo nie mogła Vita nawiązać połączenia z PS4, choć dziewczyna mówiła, że w domu konsola się włączyła. Sterowanie za pomocą telefonu też śmiesznie działa bo mamy wówczas ekran jako touch pad po którym jeździmy palcem i możemy w ten sposób przeglądać menusy i wybierać opcje.

Kamerka sprawdza się fajnie, choć jeszcze muszę rozkminić czemu nie działał mi w niej mikrofon. Po podłączeniu headsetu teoretycznie również możemy sterować głosem, ale i to mi sie nie udało co jeszcze jest do sprawdzenia dokładniej. Playroom, który pobiera się automatycznie wraz z wykryciem kamerki przyciągnął na chwilę naszą uwagę i pobawiliśmy sie z robocikiem, ale jak to z takimi aplikacjami jest nic tam za wiele do roboty nie ma. Logowanie za to jest super szybkie, bo wystarczy na profilu zarejestrować swoją gębę (kamera zbiera dane naszej twarzy pod różnymi kątami) i po włączeniu konsoli pojawia się ekran z widokiem z kamery i podświetla nam ona twarze wszystkich osób stojących przed nią. Wówczas wystarczy wybrać którą twarzą się logujemy i przystawić trzymanego przez nas pada do kamery żeby powiązała nasze konto z konkretnym padem.

Moje dziecko niestety made in China przez studenciaków z FOXCONNU :(

Byłem wczoraj strasznie zmęczony, ale radocha z unboxingu tak wypaśnego zestawu i zabawa z uruchamianiem nowej konsolki jest naprawdę uber :angel:.

@Ryo
Razem z dziewczyną stwierdziliśmy, że muzyczka z menu głównego daje uczucie bycia w kosmosie :D.
A no i Flowera pobieram już na PS4 :troll:. Teraz również zobaczyłem, że na Vicie mogę go również pobrać!

JEST MIÓD!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #546 dnia: Listopada 30, 2013, 10:29:26 am »
Lepiej się tutaj takimi rzeczami nie chwalić, bo co poniektórzy są skłonni Ci skalpa ściągnąć za tę wersję.

Bez przesady. Ja po prostu jestem skłonny zapłacić za tą wersję jakieś dwie stówki więcej. Nie będę wspierał chińskiej gospodarki  :angel:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #547 dnia: Listopada 30, 2013, 10:30:45 am »
A były w sklepach dostępne te wypasione pady w niebieskim i czerwonym kolorze?


Lepiej się tutaj takimi rzeczami nie chwalić, bo co poniektórzy są skłonni Ci skalpa ściągnąć za tę wersję.

Bez przesady. Ja po prostu jestem skłonny zapłacić za tą wersję jakieś dwie stówki więcej. Nie będę wspierał chińskiej gospodarki  :angel:

2 setki więcej za nic nie różniącą się konsole. :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2013, 10:32:39 am wysłana przez Wooyek »

Jacek84

  • Gość
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #548 dnia: Listopada 30, 2013, 10:32:45 am »
Spoko konsolka, ale pufy 0/10. Czy one są poplamione? Sprzedaj syfzone i kup se mebel panie.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #549 dnia: Listopada 30, 2013, 10:37:18 am »
Spoko konsolka, ale pufy 0/10. Czy one są poplamione? Sprzedaj syfzone i kup se mebel panie.

Ta meblościanka (jeśli to tak w ogóle można nazwać) to pozostałość z czasów studenckich, tak samo jak te pufy :/. Nie mam póki co kasy bo remont mnie zjadł w kwestii finansowych, ale kiedyś sobie kupie takie fajne pufciaki ;). Teraz i tak wyglądają dobrzez bo sie podczas remontu nieźle uwaliły i je czyściłem. Musze mieć na czym nogi posadzić jak siadam na pufie groszkowej albo fotelu, więc nie narzekam ;).

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #550 dnia: Listopada 30, 2013, 10:39:06 am »
A były w sklepach dostępne te wypasione pady w niebieskim i czerwonym kolorze?
Są dostępne. W MM w Krk widziałem czerwone, niebieskie też pewnie są. Chyba po 269 zł.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #551 dnia: Listopada 30, 2013, 10:40:36 am »
Całkiem przystępna cena. :lol: Chociaż i tak kupie oba. 8) Fajnie by było, jakby w przyszłości sprzedawali samą konsole bez padów. :angel:

A powiedzcie mi jeszcze, czy teraz w każdym MM czy innym Saturnie jest stand z nową Plejką? Obadałbym. :angel:
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2013, 10:49:27 am wysłana przez Wooyek »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #552 dnia: Listopada 30, 2013, 10:56:32 am »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #553 dnia: Listopada 30, 2013, 10:59:45 am »
Jak ktoś szuka najniższej ceny to w oficjalnym sklepie internetowym Sony

http://www.sony.pl/product/ps4-consoles/ps719268475

Niedostępna, trzeba poczekać

svonston

  • Gość
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #554 dnia: Listopada 30, 2013, 11:02:06 am »
Bardzo sympatyczna cena.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #555 dnia: Listopada 30, 2013, 11:58:09 am »

svonston

  • Gość
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #556 dnia: Listopada 30, 2013, 11:59:19 am »
Cytuj
Wczoraj był straszny problem z realizacją kodów. Ale z poziomu PlaystationApp w telefonie odbyło się to szybko i bezproblemowo. Polecam ten sposób.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #557 dnia: Listopada 30, 2013, 12:30:57 pm »
Pytanko do Ciebie-mam problem z przejściem z PS3 na PS4 jeśli chodzi o BF4.Wbijam kod na przewałkę wersji gry na PS4,wchodzę do psstore żeby pobrać grę na PS4 i opcja jest "niedostępna".Próbowałem na polskim i angielskim koncie i to samo..... ?????Jakieś pomysły ????Co prawda mam grę w wersji pudełkowej na PS4 ale chcę ją sprzedać znajomemu a dla siebie pobrać ze sklepu.Robiłem zgodnie z opisem w instrukcji i nic.....

Właśnie miałem Ci odpisywać, ale widzę, że już znalazłeś. Ja wpisałem z rańca, to jeszcze bydło nie zasiadło, więc mi przeszło. Od rana ma standby i już 23GB z 35 do pobrania, więc wieczorkiem zagramy.

Ryo wyślij mi zaproszenie to pomęczymy razem,id takie samo jak w podpisie.
A ja Cię już nie mam w znajomych? Sprawdzę, i jakby co to podeślę. Chyba, że teraz jesteś online to możesz też mi sieknąć - Jin_ryo

Razem z dziewczyną stwierdziliśmy, że muzyczka z menu głównego daje uczucie bycia w kosmosie :D.
A no i Flowera pobieram już na PS4
Pewnie na zjaraniu muzyczka daje ładną fazę :troll:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #558 dnia: Listopada 30, 2013, 12:32:58 pm »
A mi coś muli to pobieranie, niewiem czemu. Najgorsze jest to ze nie można sprawdzić dokładnie ile pobrało i czy pobiera :-?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Premiera PS4
« Odpowiedź #559 dnia: Listopada 30, 2013, 12:34:32 pm »
No, później już tylko w GB pokazuje.

Wczoraj też z Krzysiem wypróbowaliśmy headseta. Krzyś założył party, wbitka i już ze sobą rozmawiamy. Jakoś zadowalająca, bez tragedii, ale może być ofkoz lepiej. Headseta trzeba mocno wpiąć do pada na chama. Rzeczywiście bardzo dobrze się trzyma w uchu, nie wypada i powiem, że nawet się go nie czuje. Majka można doczepić se do włosów na klacie, więc jest git. Musimy Panowie też przetestować Cross Game.
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2013, 12:37:50 pm wysłana przez Ryo »