Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Różne / Odp: W co teraz gracie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RyoHazuki dnia Dzisiaj o 23:40:25 »
Persona 3 Reload
Nie grałem na PS2, więc to moja dziewicza podróż.
2
Multiplatformowe Current Gen / Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moldar dnia Dzisiaj o 23:25:20 »
Co wy z tym prey, jak zenimax zachciało się redfall to podczas produkcji odeszła znaczna część ekipy odpowiedzialna za tamtą grę. Studio pewnie było widmem ze słabymi devami, zero zaskoczenia. Tango jest mało zrozumiałe, mogli być fajnym studiem do mniejszych i ciekawych produkcji.
3
Różne / Odp: W co teraz gracie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lupinator dnia Dzisiaj o 22:49:24 »
Na fali serialu robię ponowne przejście Fallouta 4 z dlc po latach ale ciężko się w to gra. Durnie napisana jest ta gra okrutnie, a do tego kolorystyka i zmiany w designie mi nie siedzą.
4
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lupinator dnia Dzisiaj o 22:44:47 »
Ja tylko powiem że pies je*ał Microsoft🙂‍↕️ zaorali studio które zrobiło im jedną z dwóch dobrych wyłącznych gier ostatnich miesiący plus Arkane i szanse na kolejnego immersive sima w postaci nowego Preya. Spencer musi odejść.
5
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielarz dnia Dzisiaj o 17:52:58 »
Szkoda, a pewnie będzie jeszcze gorzej. Pozostaje mieć nadzieję, że MS szybciej zrezygnuje ze swoich pierwotnych planów dotyczących GP. Niestety chyba jednak jest na to za wcześnie. Poza tym, nawet gdy to zrobią, pytanie, czy te wszystkie studia będą im potrzebne (raczej nie). Jak już kiedyś pisałem, GP może przynieść więcej złego niż dobrego dla branży, zwłaszcza jeśli się nie przyjmie.
6
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Dzisiaj o 17:32:09 »
Szkoda.
The Evil Within 3 już nie zobaczymy.
7
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielarz dnia Dzisiaj o 17:27:14 »
Cóż prezes Embracera jest kretynem i zrobił sporo złego dla branży, ale właśnie, jest kretynem, który nie ma "nieskończonych" funduszy. Jak zatem opisać działanie Microsoftu, najbogatszej korporacji, która przecież niedawno wydała ok $70 mld na ActiBlizz, a następnie zaczęła ciąć wydatki. Tym razem ich ofiarą padły cztery studia Bethesdy, Arkane Austin (twórcy Redfall, w sumie decyzja dość spodziewana), Alpha Dog Studios, Roundhouse Games i... Tango Gameworks (twórcy Evil Within, Ghostwire: Tokyo i Hi-Fi Rush -  tego chyba nikt się nie spodziewał, szczególnie po sukcesie tej ostatniej produkcji).

Czuję, że to nie koniec, w końcu jest tam jeszcze trochę developerów, którzy nie zarabiają kokosów (Double Fine Productions, Ninja Theory, Turn10, 343, a nawet Coalition). MS ładnie powiększył swoje portfolio studiów, jednak porażka Xboxa jako konsoli i zahamowany rozwój Game Passa przy wielkich kosztach, jakie firma ponosi na jego utrzymanie, to widać za dużo jak na korporację z Redmond. Masa studiów, które trzeba teraz utrzymać jest także sporym obciążeniem (ten sam problem co u Embracera).

Mikami chyba wiedział co się stanie i opuścił firmę z wyprzedzeniem...
8
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Assassin's Creed Mirage
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Dzisiaj o 13:32:40 »
Lubię zarówno starą jak i nową mechanikę, ten assasyn niestety dla mnie jest słabiutki.
Wszystkie jego wady wypisałem w ocenie, mimo to jednak tytuł ukończyłem.
Vallhalia Ciebie wymęczyła a mnie Mirage. Tak naprawdę stary AC1 jest o wiele lepszy.
Ma to coś, klimat, zamachy, końcówka a tutaj poza Bagdadem dosłownie nic.
Jednak jak Wam się podoba to ok, nie każdemu musi.

Jeżeli UV tak powiedział to faktycznie strzał w kolano, bo to także odnosi się do mnie, osoby która przeszła multum tytułów i gra w gry od 4-5 roku życia.



9
PlayStation 5 / Odp: Final Fantasy VII Rebirth
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Dzisiaj o 13:09:34 »
Niestety na siłę wrzucili nudne zapychacze, które trzeba robić aby fabuła poleciała.
Jest ich ogrom, jednak taki RDR 2 też zamulał a był świetny.

Jeżeli dla Ciebie oryginał FF7 nie jest w 40 z psxa to serio chciałbym poznać ową listę, kto wie może jakieś nieodkryte diamenty są których nie ograłem.
10
PlayStation 5 / Odp: Final Fantasy VII Rebirth
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Dzisiaj o 12:42:03 »


Kupiłem przed premierą, ukończyłem stosunkowo niedawno. Niesamowicie wymęczyła mnie ta gra. :( Początek jest znakomity. Powiedzmy, że pod koniec też gra trzyma poziom, ale ten farsz wypełniający środek... :-?

Co ciekawe, oryginał z lat dziewięćdziesiątych przeszedłem i bawiłem się bardzo dobrze. Nie było to moje top 4, czy nawet top 40, na Szaraczku, niemej uznajmy, że był to kawał porządnego jRPG. FF VII REmake wystawiłbym sumienne 8/10. Bawiłem się bardzo dobrze, ale w Rebirth kompletnie popsuto balans pomiędzy znakomitą walką (bo ta jest świetna), klimatyczną przygodą, a tymi wszystkimi bzdurami, które powinny być co najwyżej opcjonalnymi minigrami, jak w Yakuzie.

Ja tam lubię japońszczyznę, nie mam problemu z tym, że typowy jRPG klimatem odbiega od takiego Demon's Soul, ale tu wrzucili tego za dużo. Jeszcze te wygłupy w pobliżu plaży ostatecznie ujdą, ale później co rusz dostajemy tego typu "atrakcje".
Jak już jedna niedorzeczność się skończy, to nagle przez kilkadziesiąt minut ustawiasz skrzynie tak, by otrzymać przedmiot, który popcha tę fabułę do przodu... :-x

I jak czytam te wszystkie opinie, że GOTY, że mocne 9/10 - w porządku, miłej gry. Nie każdemu jednak tytuł musi podejść.
Rzecz jasna gra ma swoje mocne strony, uroku jej nie można odmówić. Muzyka i udźwiękowienie to poezja. Niestety całość była mocno ciężkostrawna na tyle, że zastanawiałem się, czy w ogóle ją ukończę...  :neutral:

Zawód roku. Zabawnie też czyta się, jaka to mapka jest cudowna, ile na niej aktywności i atrakcji, ale jak już w FC/AC widać wieże które trzeba aktywować to nagle optyka się zmienia i :jak zwykle naj**ne znaczników, bo nie da się inaczej.  :roll:

I żeby nie było, że ta pozycja to 4/10, albo coś w ten deseń. Jednak po świetnej poprzedniczce liczyłem, że będzie jeszcze lepiej w kontynuacji i otrzymam coś z pogranicza 9/10.
Strony: [1] 2 3 ... 10