Autor Wątek: Assassin's Creed 2  (Przeczytany 70519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #560 dnia: Maja 04, 2010, 15:04:07 pm »
Gra trzyma blisko 30 fps, może nieco mniej w Wenecji. Niewielkie spadki są sporadyczne, częściej występuje poziome rwanie obrazu, ale mimo wszystko nie jest nazbyt uciążliwe. Dziwi mnie to co piszesz, zwłaszcza że masz w kolekcji GTA IV na czarnulę - tam regularnie mamy 5 fps mniej, a dropy są znacznie głębsze. Sterowanie to kwestia indywidualna, ale wg mnie jest banalnie proste - Ezio praktycznie wszystko robi sam.

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #561 dnia: Maja 04, 2010, 20:00:33 pm »
Gra trzyma blisko 30 fps, może nieco mniej w Wenecji. Niewielkie spadki są sporadyczne, częściej występuje poziome rwanie obrazu, ale mimo wszystko nie jest nazbyt uciążliwe. Dziwi mnie to co piszesz, zwłaszcza że masz w kolekcji GTA IV na czarnulę - tam regularnie mamy 5 fps mniej, a dropy są znacznie głębsze. Sterowanie to kwestia indywidualna, ale wg mnie jest banalnie proste - Ezio praktycznie wszystko robi sam.

Możliwe :) GTA 4 nie grałem baaaardzo dawno. Praktycznie doszedłem do 80% i odłożyłem po premierze na półkę... Nie podpasowało mi. Choć pamiętam bywało tragicznie i tam. Natomiast co do sterowania, to wszystko chyba jest za bardzo automatyczne moim zdaniem... Często zamiast wspiąć się na budynek EZIO wbiega mi na niego i się odbija... Czasem to wkurza...

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #562 dnia: Maja 12, 2010, 19:57:46 pm »
Ej ktoś się orientuje jak wejść na jeden z punktów widokowych? o_O

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #563 dnia: Maja 12, 2010, 20:24:56 pm »
Ej ktoś się orientuje jak wejść na jeden z punktów widokowych? o_O

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Chodzi Ci pewno o tą wielką wieżę na placu Św. Marka. Żeby na nią wbić musisz się nauczyć podwójnego skoku od
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #564 dnia: Maja 12, 2010, 20:51:55 pm »
Aha :) tego było mi trzeba, myślałem, że po prostu nie umiem na nią wejść :D

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #565 dnia: Maja 21, 2010, 09:22:30 am »
gram od wczoraj, dotarlem do momentu ucieczki z pierwszego miasta. jak na razie jedno wielkie ziewniecie - nuda nuda nuda. schemat okrutny.
tez nie do konca podoba mi sie sterowanie, jest przekombinowane i nieintuicyjne - zeby zeskoczyc musze zrobic "gora"+R1+krzyzyk. wtf?
obraz rwie okrutnie, czasami wyglada to jak jakas sieczka, animacja spada czasto, tekstury sa cienkie, postacie kanciaste jak w grach sprzed wielu lat a oswietlenie sztuczne i slabe. nie wiem, chyba przechodze te gry w zlej kolejnosci, no ale kiedys musze odrobic zaleglosci (dosc pozno kupilem ps3) - nie kumam tych zachwytow w recenzjach nad oprawa.

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #566 dnia: Maja 22, 2010, 16:16:04 pm »
gram od wczoraj, dotarlem do momentu ucieczki z pierwszego miasta. jak na razie jedno wielkie ziewniecie - nuda nuda nuda. schemat okrutny.
tez nie do konca podoba mi sie sterowanie, jest przekombinowane i nieintuicyjne - zeby zeskoczyc musze zrobic "gora"+R1+krzyzyk. wtf?
obraz rwie okrutnie, czasami wyglada to jak jakas sieczka, animacja spada czasto, tekstury sa cienkie, postacie kanciaste jak w grach sprzed wielu lat a oswietlenie sztuczne i slabe. nie wiem, chyba przechodze te gry w zlej kolejnosci, no ale kiedys musze odrobic zaleglosci (dosc pozno kupilem ps3) - nie kumam tych zachwytow w recenzjach nad oprawa.

Spoko, też miałem początkowo mieszane uczucia, ale wraz z postępem w grze nie mogłem się oderwać :) Po pewnym czasie, człowiek się przyzwyczaja, szarpanie ekranu nie przeszkadza, a klimat i intryga robią się naprawdę ciekawe :)

Tango

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #567 dnia: Maja 24, 2010, 18:08:21 pm »
Ja skonczylem narazie 7 akt i gra jest tak nudna, ze niech ja szlag. Jedynka byla dla mnie mniej monotonna bo to bylo cos nowego, a dwojka to nasile szukanie zroznicowania. Dla mnie gra na 7

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #568 dnia: Maja 24, 2010, 22:43:28 pm »
Dla mnie rewelacja- fakt, czasami przynudza, ale kreacja świata, grafika i historia nie pozwalają się oderwać

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #569 dnia: Maja 24, 2010, 22:51:44 pm »
Dla mnie rewelacja- fakt, czasami przynudza, ale kreacja świata, grafika i historia nie pozwalają się oderwać

No dla zakończenia, warto było tą grę zdecydowanie przejść :) zresztą w późniejszych fazach, gry człowiek łapie wkręta i autentycznie starał się wszystko jak najciszej rozegrać :D wtedy to daje fun :)

Tango

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #570 dnia: Maja 24, 2010, 22:53:41 pm »
Ja poprostu czuje, ze niektore misje sa niepotrzebne. Taki zapychacz czasu.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 22:55:40 pm wysłana przez Tango »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #571 dnia: Maja 24, 2010, 22:54:20 pm »
Mnie również bardzo się podobało. Początek był dosyć nudny ale im dalej w las... tym lepiej. Bardzo podobały mi się łamigłówki, postaci, miejscówki oraz muzyka.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #572 dnia: Maja 25, 2010, 08:06:41 am »
skonczylem sekwencje 10 (czy jak to sie zwie) i dopiero w tym momencie sie wkrecilem - bo znalazlem pierwszy znak namalowany przez Subject 16 i jestem cholernie ciekawy tej tajemnicy. dodatkowo oderwalem sie od watku fabularnego i zaczalem zdobywac szesc pieczeci z grobowcow.
problemem tej gry jest zbyt rozwlekla, nudna i schematyczna fabula - w kazdym miescie powtarza sie ten sam schemat. takie mam wrazenie grajac tylko i wylacznie misje fabularne (od wykrzyknika do wykrzyknika) - znuzenie. ale jak odejsc co jakis czas od fabuly i pobawic sie czyms innym (a jest czym), odpoczac od fabuly to gra zyskuje.

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #573 dnia: Maja 25, 2010, 10:31:06 am »
skonczylem sekwencje 10 (czy jak to sie zwie) i dopiero w tym momencie sie wkrecilem - bo znalazlem pierwszy znak namalowany przez Subject 16 i jestem cholernie ciekawy tej tajemnicy. dodatkowo oderwalem sie od watku fabularnego i zaczalem zdobywac szesc pieczeci z grobowcow.
problemem tej gry jest zbyt rozwlekla, nudna i schematyczna fabula - w kazdym miescie powtarza sie ten sam schemat. takie mam wrazenie grajac tylko i wylacznie misje fabularne (od wykrzyknika do wykrzyknika) - znuzenie. ale jak odejsc co jakis czas od fabuly i pobawic sie czyms innym (a jest czym), odpoczac od fabuly to gra zyskuje.

Czyli dużo gry przed tobą jeszcze :) Fabuła się rozkręci o to się nie martw :P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #574 dnia: Maja 25, 2010, 10:31:24 am »
Ja miałem natomiast odwrotnie, bardziej skupiałem się na misjach pobocznych które mnie zaczęły trochę nudzić, ale wtedy z pomocą przychodziły ze 2-3 misje fabularne.

A i taka rada--zbieraj codexy. Na końcu gry mi podziękujesz.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #575 dnia: Maja 25, 2010, 12:33:33 pm »
A i taka rada--zbieraj codexy. Na końcu gry mi podziękujesz.
:D
Ja na szczęście jestem pedantem w czyszczeniu lokacji, w której się znajduję i nie zaznam spokoju jak wszystkiego nie zbiorę. I zaoszczędziłem dużo czasu pod koniec gry :)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #576 dnia: Maja 31, 2010, 08:15:05 am »
platyna zrobiona i calosciowa opinia sie nie zmienila - gdybym przeszedl tylko i wylacznie fabule, to bym sie wynudzil okrutnie. Eksploracja grobowcow asasynow, szukanie znakow na scianach, rozwiazywanie ich zagadek, misje poboczne - jest tego od cholery i dopiero po ich sprobowaniu gra pokazuje swoje prawdziwe oblicze. chocby w odblokowywaniu "the truth" widac, ile roboty wlozono w ta pozycje i nie sposob sie tym nie zadziwic.
takze po odpekaniu fabuly zaczela sie dla mnie zabawa na wysokim poziomie. 8/10

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #577 dnia: Czerwca 08, 2010, 07:21:15 am »
Czy muszę jakoś uważać przed zakupem wersji PS3 w Polsce? DLC działa i można je kupować poprawnie w PSStore?

EDIT: Niech mi ktoś powie, w którym momencie kończy się pudełkowa wersja PS3/X360. Mam na PC i z tego co wiem mam tam dwie dodatkowe sekwencje. Jeśli końcówka jest bezpośrednio przed
Cytuj
bitwą o cytadelę we Fiori
to pudełkowy AC2 ma chyba najbardziej nieklimatyczny finał ever.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2010, 14:34:04 pm wysłana przez Castor Krieg »

el becetol

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #578 dnia: Października 19, 2010, 17:25:55 pm »
Mam pytanie, dopiero zaczynam grę, a chce zrobić gre na 100%/platyne. Czy są trofea/znajdźki które można ominąć i już później nie móc ich zdobyć? Chciałbym pojechać najpierw z fabułą, a dopiero potem się zająć tymi duperalami, ale nie chcę pominąć czegoś w trakcie ktorejś misji i potem zaczynać gry od początku.

Ohtar

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #579 dnia: Października 19, 2010, 17:29:44 pm »
Jeśli nie masz battle of forli to ten:

Cytuj
Fly Swatter (Bronze Trophy)
Kick a Guard while using the Flying Machine.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #580 dnia: Października 19, 2010, 17:31:00 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #581 dnia: Października 19, 2010, 18:12:51 pm »
Dzięki.


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #582 dnia: Lutego 05, 2011, 14:04:14 pm »
Wczoraj zacząłem grać w AC2 i jestem pod dużym wrażeniem. Postęp jaki poczyniono w stosunku do pierwszej części jest ogromny. W grafice nie widzę specjalnych różnić, ale reszta jest znacznie bardziej dopracowana. Historia lepiej poprowadzona, a wykonywanie kolejnych zadań i misji nie nuży jak w jedynce. W dodatku smaczki takie jak ciekawostki historyczne, minigierki, czy kupowanie obrazów porządnie nakręcają klimat tamtej epoki. Co prawda opisy mogłyby być znacznie dłuższe, no ale niestety, takie czasy. Dobrze, że jest to co jest.

Jeśli ktoś zawiódł się mocno na jedynce (ja się do tych osób nie zaliczam, ale przyznam, że rozgrywka była strasznie monotonna), i jeszcze nie próbował dwójki, to bardzo polecam spróbować, bo jest naprawdę dużo, dużo lepiej.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #583 dnia: Lutego 05, 2011, 22:18:26 pm »
Też niedawno przechodziłem i mam podobne odczucia. Szkoda tylko, że nie udało im się zrobić tak ciekawej gry już w pierwszej części, bo tamte klimaty dużo bardziej mnie kręcą.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #584 dnia: Lutego 06, 2011, 11:07:20 am »
Co tu dużo pisać AC2 jest tym czym powinna być pierwsza część :angel:

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #585 dnia: Lutego 06, 2011, 11:27:57 am »
Zamierzam nadrobić zaległości związane z tą serią i mam pytanie w związku z tym-czy konieczne jest przejście pierwszej części aby czerpać przyjemność z dwójki i załapać wszelkie niuanse fabuły ?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #586 dnia: Lutego 06, 2011, 13:37:04 pm »
Zamierzam nadrobić zaległości związane z tą serią i mam pytanie w związku z tym-czy konieczne jest przejście pierwszej części aby czerpać przyjemność z dwójki i załapać wszelkie niuanse fabuły ?
Ja osobiście bym ci radził przejść, nawet na siłę. I bardziej mówię o tym co działo się w 2012. Ewentualnie jak mogę skrobnąć małe streszczenie :P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #587 dnia: Lutego 06, 2011, 19:49:43 pm »
Zamierzam nadrobić zaległości związane z tą serią i mam pytanie w związku z tym-czy konieczne jest przejście pierwszej części aby czerpać przyjemność z dwójki i załapać wszelkie niuanse fabuły ?
Przejście jedynki na pewno nie jest konieczne do czerpania radoch z dwójki. W sumie to jak zaczniesz od razu od AC2, to najprawdopodobniej gra będzie Ci się jeszcze bardziej podobać, niż gdybyś zaczynał grać dopiero po przejściu pierwszej części (większa świeżość). Co się zaś tyczy fabuły, to jest ona dosyć mocno powiązana. Na początku AC2 zostaniesz od razu rzucony w głęboką wodę, ale później, wraz z rozwojem fabuły będziesz wiedział w miarę o co chodzi, ale pewne niejasności pozostaną.

Dobrym rozwiązaniem może być zapoznanie się z opisem fabuły pierwszej części (zaoszczędzisz czas). Nie wiem na ile znasz anglika, ale tu masz cytat z wikipedii:
Cytuj
In Assassin's Creed, Altaïr's memories are solicited by Abstergo in their attempt to find the Piece of Eden. Altaïr, still in Jerusalem, ventures to Solomon's Temple to confront crusader Robert de Sable and retrieve the Piece of Eden for Al Mualim, head of the Assassins. Betraying many tenets of the Creed of the Assassins and failing his mission, Altaïr is demoted to a novice assassin upon return to the Assassin's Fortress. To redeem his previous status, Altaïr is sent by Al Mualim to assassinate nine targets in three different cities. With each kill, Altaïr learns there is a connection between his targets; they are all Templars united by Robert de Sable to take control of the Holy Land independently from the Saracens and Crusaders, although they all claim to pursue a noble goal.

After assassinating all nine targets and discovering that his ninth target was in fact a trap, Altaïr confronts Robert in front of King Richard, leader of the Crusader army. Altaïr informs Richard that Robert is plotting to betray and kill him, which causes him to encourage a duel to the death between Altaïr and Robert. Richard then believes Altaïr. Upon dying, Robert confesses to Altaïr that they were not nine, but ten Templars conspiring to take the Piece of Eden. The tenth being Al Mualim, who wanted to keep the Piece of Eden for himself and therefore sent out Altaïr to kill the others. Back at the Fortress, where Al Mualim had taken over the minds of the people inside, Altaïr manages to defeat and kill him in a duel. The memory Abstergo was searching for, which located the Piece of Eden, reveals it is only just one of over 15 pieces that are scattered across the world.

Back in 2012, Abstergo sends a team to recover as many Pieces as possible. Deciding they do not need him any more, they give orders to kill Desmond. Lucy Stillman, an Abstergo employee who revealed to Desmond that she is an undercover Assassin, convinces them not to kill Desmond until they recover the Pieces, buying him time. Desmond is left alone in the Animus room, and by the use of Altaïr's Eagle Vision inherited from the 'bleeding effect' caused by the Animus, he sees many symbols drawn in blood on the wall in his room and on the floors of the lab.
http://en.wikipedia.org/wiki/Assassin%27s_Creed

No i tutaj filmik rozjaśniający część końcowych niejasności (polskie napisy):
http://forum.idg.pl/assassins-creed-rozszyfrowanie-fabuly-t199837.html

Ta garstka informacji powinna Ci pomóc. Moim zdaniem lepiej żebyś zaczynał od razu od części drugiej. Ale zrób jak uważasz :)

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #588 dnia: Lutego 06, 2011, 20:41:15 pm »
W sumie teraz się się zorientowałem że na PS3 jest polska wersja pierwszej części- :o Tak więc skusze się na jedynkę :angel:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #589 dnia: Lutego 07, 2011, 01:29:32 am »
W sumie teraz się się zorientowałem że na PS3 jest polska wersja pierwszej części- :o Tak więc skusze się na jedynkę :angel:
W takim razie dobra rada: pieprz zadania poboczne i skup się na głównym wątku.

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #590 dnia: Marca 11, 2011, 01:22:25 am »
Wlasnie skonczylem AC2, gra tak mi sie spodobala ,ze mialem zamiar pierwszy raz w zyciu zrobic 1k GS ale z tego co widze mam maly problem. Jak narazie wygoglowalem ,ze nie mozna wrocic do Rzymu po zakonczeniu gry ,a ponoc trzeba to zrobic z zalozonym Capem zdobytym za 100 pior  :evil:  Jest na to jakas rada oprocz grania do nowa ?  :cry: bo niebardzo chce mi sie za to zabierac dla 990/1000.

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #591 dnia: Marca 11, 2011, 01:26:21 am »
Nie zrozumiałem za bardzo o co Ci chodzi, ale jedyne osiągnięcie jakie można utracić jest kopnięcie strażnika podczas lotu maszyną Leonarda. Całą resztę spokojnie możesz zdobyć po ukończeniu wątku głównego.

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #592 dnia: Marca 11, 2011, 01:45:22 am »
Cytuj
Show your Colors
Wear the Auditore cape in each city.

Cape jest za 100 pior i konczac gre go nie mialem bo chcialem sie za to zabrac pozniej. W googlach pisali ,ze przez to nie mozna zaliczyc achieva bo niema opcji powrotu do Rzymu wiec sie pytam dla pewnosci.

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #593 dnia: Marca 11, 2011, 01:57:15 am »
No to nie trzeba nosić tego w Rzymie.

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 829
  • Reputacja: 111
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #594 dnia: Marca 11, 2011, 07:37:37 am »
Cytuj
Show your Colors
Wear the Auditore cape in each city.

Cape jest za 100 pior i konczac gre go nie mialem bo chcialem sie za to zabrac pozniej. W googlach pisali ,ze przez to nie mozna zaliczyc achieva bo niema opcji powrotu do Rzymu wiec sie pytam dla pewnosci.
Cytuj
Ubierz pelerynę Auditore w każdym mieście. By ją zdobyć musisz odnaleźć wszystkie 100 piór (patrz achievement In Memory of Petruccio). Kiedy to zrobisz, udaj się do willi w Monteriggioni do pokoju matki Ezio - Marii - i wsadź pióra do stojącej tam skrzyni (za łóżkiem). Teraz musisz ją założyć w każdym mieście, a zrobisz to w menu (Start > Inventory > Outfits). Problem polega na tym, że mając ją na sobie od razu będziesz poszukiwany przez strażników (jedynie w willi w Monteriggioni nie będziesz). Udaj się teraz do każdego miasta oraz w góry (tam gdzie eskortowałeś Leonardo). Po wizycie w tych miejscach z założoną peleryną Auditore powinieneś dostać achievementa. Miasta, które musisz odwiedzić, to: Monteriggioni, Venice, Florence, Tuscany, Romagna, Mountains (góry). Możesz korzystać z szybkiego transportu (Fast Travel), co znacznie przyspieszy zdobycie osiągnięcia.
http://konsolowisko.pl/poradniki-do-gier/979-assassin-s-creed-ii-poradnik

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #595 dnia: Marca 11, 2011, 13:49:47 pm »
Side Note: So I Ran Into A Very Strange Bug In Assassin?s Creed II This Weekend
http://www.lazygamer.co.za/xbox-360/side-note-so-i-ran-into-a-very-strange-bug-in-assassins-creed-ii-this-weekend/

Cytuj
This weekend, I was playing a ton of Assassin?s Creed 2 and came across a very strange bug.

I climbed onto a rooftop like usual and came across an archer who was a little displeased at my presence. At this point, business as usual means that my hidden blade needed to be introduced to the archers torso. Problem was, as I stabbed him, he pulled a comic book superhero move on me and started multiplying. It was rather hilarious and as my Xbox 360 started struggling to handle all of the character models, it all turned into the cliff scene from 300 as the blokes on the edge all started falling off one at a time.

It hasn?t happened again and I?m pretty sure that it probably never will but it was odd as hell and remember, sharing is caring folks. Another pic after the jump.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jak zbieralem piorka to mi sie tak zrobilo przy jakims archerze. Najpierw chcialem ich pozabijac ale zrobilo sie 10fpsow i musialem sie ewakuowac  :D Tak czy inaczej 1k GS wlasnie wpadlo  8)

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #596 dnia: Czerwca 29, 2011, 22:07:56 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ok żeby tylko teraz aukcja z Brotherhood siadła  8)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #597 dnia: Czerwca 29, 2011, 22:24:24 pm »
Nie rozumiem twojego postu...

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #598 dnia: Czerwca 30, 2011, 08:10:35 am »
Skończył dwójkę, która go bardzo zaskoczyła w pozytywnym sensie, więc od razu zaczął poszukiwania kolejnej części.
No chyba, że nie.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #599 dnia: Lipca 01, 2011, 14:10:47 pm »
Prart plusik ;) Właściwie to aukcję mam upatrzoną. Tylko czekam aż sprzedawca obniży cenę, bo tyle po premierze nie dam. Właśnie mu nie poszła po raz kolejny więc może się uda...
Mowa oczywiście o limitowanej edycji Codex w nienaruszonym stanie i niewykorzystanym kodzie na dodatki. Ostatnia limitka którą warto mieć i za dobrą cenę szła, bo w nowym Asasynie to Ubisoft normalnie, formalnie POPIEPRZYŁO.