Autor Wątek: Onechanbara: Bikini Samurai Squad  (Przeczytany 10772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 18, 2009, 14:42:09 pm »
Cytuj
Recenzent nie musi kończyć gry na wszystkie sposoby, żeby ją ocenić - ba - nie musi wcale jej kończyć skoro jest tak słaba, że na to nie zasługuje,a on dobrze uzasadni ten fakt w recenzji. Podejście, jak do crapa? Nie ma nakazu każdej gry zaczynać z uśmiechniętą buźką będąc pełnym optymizmu - szczególnie jeśli prezentuje tak żałosną (przynajmniej na pierwszy rzut oka - nie mam zamiaru w to grać) tematykę, jak Onechanbara

To ja dziekuje za takie recenzje, profesjonalizm jak ch**. To nie jest zadna krucjata przeciwko zlym recenzentom, ja tylko chcialem zdemolowac te bzdury o ktorych napisano na polygami, czy ja pisalem cos o innych recenzjach, czy plakalem ze gra za nisko oceniana? Ja nikogo nie namawiam do zagrania w nia, nikogo nie przekonuje ze to dobra gra, ale jak ktos pisze takie glupoty jak na polygami to wybacz.

Uzasadnij mi zalosna tematyke w Onechanbara? Czy nie chodzi o to samo co w Devilach, Gaidenach, Dynasty Warriors, Conanie etc. Czyli o beztroskie wyzynanie na wszystkie mozliwe sposoby przeciwnikow?
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2009, 14:44:21 pm wysłana przez _ReD_ »

lupinator

  • Gość
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 18, 2009, 14:52:00 pm »
Uzasadnij mi zalosna tematyke w Onechanbara? Czy nie chodzi o to samo co w Devilach, Gaidenach, Dynasty Warriors, Conanie etc. Czyli o beztroskie wyzynanie na wszystkie mozliwe sposoby przeciwnikow?
Grupa lasek w bikini z kowbojskimi kapeluszami uzbrojona w miecze samurajskie kontra armia zombie. Wszystko polane tandetną brutalnością. Tym, jak już pisałem - na pierwszy rzut oka, jest Onechanbara i to jest dla mnie żałosne. :)

Devil, Gaiden, DW, czy nawet Conan mają za sobą pewne spójne tło fabularne - jak jest z onechanbara? Kto kazał damą przyodziać kowbojskie kapelusze, rozebrać się w plażowy strój, uzbroić po zęby i ruszyć na zombie?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 18, 2009, 15:00:42 pm »
Cytuj
Grupa lasek w bikini z kowbojskimi kapeluszami uzbrojona w miecze samurajskie kontra armia zombie. Wszystko polane tandetną brutalnością. Tym, jak już pisałem - na pierwszy rzut oka, jest Onechanbara i to jest dla mnie żałosne.

Devil, Gaiden, DW, czy nawet Conan mają za sobą pewne spójne tło fabularne - jak jest z onechanbara? Kto kazał damą przyodziać kowbojskie kapelusze, rozebrać się w plażowy strój, uzbroić po zęby i ruszyć na zombie?

Tak sie sklada ze w grze tylko Aya biega w bikini, inne bochaterki maja normalne stroje, ktore jak pisalem w raz z postepem w grze mozna zmienic. Zanim przejde dalej, powiedz mi prosze od kiedy oceniamy w co ubrany jest glowny bochater? Jaki zwiazek z fabula i innymi elementami gameplayu ma jego stroj? Czy ktos czepial sie Conana ze biegal w majtkach? Czy ktos ublizal Supermenowi ze zaklada majtki na spodnie? Czy ktos zarzucal kiedys Rumble Roses ze walcza skapa odziane? Czy ktos czepial sie Kratosa ze biega w majtkach? Naprawde element ubioru nie wiele ma wspolnego z sama rozgrywka i jesli ci sie nie podoba zawsze mozesz przebrac dziewczynki.

Jesli chodzi o tlo fabularne to wystarczy nie skipowac wszystkiego aby wiedziec o co biega, i raczej nie sadze aby ktos kazal im sie tak ubierac, widocznie dziewczynki cenia sobie wygode i juz, prawadza beztroski tryb zycia i nosza co lubia  :cool:
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2009, 15:03:04 pm wysłana przez _ReD_ »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 18, 2009, 17:14:21 pm »
Uzasadnij mi zalosna tematyke w Onechanbara? Czy nie chodzi o to samo co w Devilach, Gaidenach, Dynasty Warriors, Conanie etc. Czyli o beztroskie wyzynanie na wszystkie mozliwe sposoby przeciwnikow?
Grupa lasek w bikini z kowbojskimi kapeluszami uzbrojona w miecze samurajskie kontra armia zombie. Wszystko polane tandetną brutalnością. Tym, jak już pisałem - na pierwszy rzut oka, jest Onechanbara i to jest dla mnie żałosne. :)

Devil, Gaiden, DW, czy nawet Conan mają za sobą pewne spójne tło fabularne - jak jest z onechanbara? Kto kazał damą przyodziać kowbojskie kapelusze, rozebrać się w plażowy strój, uzbroić po zęby i ruszyć na zombie?


Wlasnie o to chodzi. Ta gra ma byc taka zjechana to ja wyroznia sposrod innych pozycji tego typu. Szczerze to zagralbym sobie w ta gre ja zawsze lubilem filmy klasy B czy tez inne zjechane filmy, np. Planet terror, ktory to w mojej ogolnej klasyfikacji stoi na honorowym 2 miejscu.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 18, 2009, 18:46:20 pm »
Jak obiecalem tak tez zrobilem, zgralem kilka trackow z gry, teraz mozecie sami uslyszec co i jak, od siebie tylko dodam ze muza wypada o wiele lepiej kiedy slychac wszystkie odglosy walki, jeki i okrzyki. Jak pisalem wczesniej muza to kwestia gustu i nie kazdemu musi sie podobac, ale na pewno nie jest tragiczna jak pisal o tym kolega z polygami i gra sie przy tym bardzo fajnie.













Aya w Playboy'u

Cytuj
"Everyone kills zombies a different way. Aya, for instance, likes to give them a glimpse of heaven before they die."

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

http://www.playboy.com/arts-entertainment/reviews/games/bikini-samurai-squad/bikini-samurai-squad.html
: Luty 18, 2009, 11:45:14 am

I kilka fotek z tv, zeby nie bylo ze gra szara, bura i ponura.
















: Luty 18, 2009, 12:25:53 pm

Jeszcze tylko jako ciekawostke dodam ze gra w Famitsu dostala 7,7,6,7, wiec chyba raczej nie mowimy tu o grze na 2,5 prawda?
http://kotaku.com/220298/kotaku-magu-this-weeks-famitsu-scores
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2009, 18:49:12 pm wysłana przez _ReD_ »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 18, 2009, 21:24:26 pm »
Muzyka całkiem spoko. Nie jest jakaś specjalnie wyszukana, ale do sieczki może być.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 18, 2009, 22:05:43 pm »
Specjalnie dla Ciebie POK, krotki gameplay z Onechanbara. Co prawda nie jest to story mode, bo nie mialem czasu, ale survival tez daje mocno rade. Wiecej nagram jak znajde troche czasu, duzo tam nie ma, a i przeciwnicy bardzo slabi i padaja bardzo szybko bo to poczatkowe levele survivalu a moje laski sa juz mocno dopakowane, ale mimo wszystko zawsze cos obejzycie. Sorka za jakosc i dzwiek, ale niestety nagrywalem aparatem bo pies pogryzl kamere :)

Jesli klikniecie na link to pod screenem macie "watch in high quality, kliknijcie na to i bedzie lepsza jakosc.

Onechanbara: Samurai Bikini Squad Gameplay
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2009, 23:25:41 pm wysłana przez _ReD_ »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 19, 2009, 15:43:01 pm »
Sieczka trochę bezmyślna, ale może być. Gorzej z planszą. Cały czas walczymy w takich zamkniętych lokacjach, czy to był raczej wyjątek i poziomy przechodzimy jak np w DMC? Jeśli cała składa się tylko z mniejszych, bądź większych aren to bieda.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 19, 2009, 15:47:00 pm »
Przeciez napisalem ze to survival, czytajcie czasami co pisze :) Jak grasz story mode czy free play to poziomy przechodzi sie normalnie :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2009, 15:49:04 pm wysłana przez _ReD_ »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 19, 2009, 15:49:10 pm »
Przeciez napisalem ze to survival, czytajcie czasami co pisze :)
O sorka :oops:

Przeczytałem, ale zaraz wyleciało mi z głowy. Na swoje usprawiedliwienie mam jedynie to, że dzisiaj spałem tylko 2 godzinki ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 19, 2009, 19:55:03 pm »
Dobra, wybaczone, ale ostatni raz.

Na marketplace pojawila sie nowa darmowa postac do pobrania i po jednym darmowym stroju dla siostr. Za wiecej rzeczy trzeba zaplacic, nie wiem ile w chwili obecnej, ale chyba po 200msp.  Do pobrania za punkty czekaja jeszcze 2 postacie, dwa nowe stroje dla Anny, i po jeszcze jednym stroju dla siostr. Wiecej info plus fotki po powrocie do domu ( pisze z iPhone i nie moge dac fotek ani linkow)
: Luty 19, 2009, 09:58:32 am

Ponizej macie zdjecia i ceny nowych ubran dla dziewczyn jak i nowych postaci. Jesli chodzi o postacie to myslalem ze dostaniemy po prostu nowy wyglad ale beda stare ciosy, a tu dostajemy trzech bosow z gry, ktore maja zupelnie nowe ciosy, nowe combosy etc. Malo tego wszystkie nowe postacie mozna rowniez levelowac jak podstawowe postacie do poziomu 100. Ja juz wszystko zakupilem i wracam do gry  :cool:

Free Costume Aya





200MSP Costume Aya





Free Costume Saki





200MSP Costume Saki





200MSP Costume Anna





200MSP Costume Anna





Free Reiko Character





500MSP Misery Charakter





500MSP Himiko Charakter



: Luty 19, 2009, 12:01:36 pm
Cytuj
Sieczka trochę bezmyślna, ale może być

A powiedz mi w ktorej to grze podczas siekania sie mysli? DMC? NG? DW? Wszystkie HnS sa takie i nic na to nie poradzisz, albo lubisz ten gatunek albo nie, sprawa jest naprawde prosta :)

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 19, 2009, 22:03:04 pm »
Patrzac na screeny jak i filmiki to grafa nie jest, jakas wypasiona ale tez nie jest zla, wszystko wyglada w miare ladnie i schludnie.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 24, 2009, 14:55:07 pm »
No bo wlasnie tak jest, nie jest to az tragiczne jak kazdy mysli ze jest, a po jakims czasie wogole przestaje sie zwracac na to uwage. Ja ci gwarantuje ze jakby grafa w tej grze bila na glowe Gearsy czy KillZone to ta gra zbierala by zajebiste noty i nikt by nie psioczyl, ale coz takie czasy, tylko to co ladnie wyglada moze bawic, phi.
: Luty 19, 2009, 17:38:13 pm

Onechanbara dostaje swoja pierwsza normalna recenzje i tym samym zbiera od serwisu 1UP B (75)
http://www.1up.com/do/reviewPage?cId=3172908&p=4

A Games Radar daje Onachanbara 70, jak widac znalazlo sie pare osob, ktore poswiecily grze wiecej czasu i mimo wszystko potrafily w niej znalezc odrobine fun'u.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2009, 15:21:37 pm wysłana przez _ReD_ »

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 24, 2009, 16:45:06 pm »
I pięknie, ale jak to teraz zdobyć  :-x

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 24, 2009, 16:52:01 pm »
Ze niby co zdobyc? Gierke? Onechanbara, wedlug zagranicznych serwisow, ma miec premiere w europie 27 Lutego

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 24, 2009, 22:43:47 pm »
Ze niby co zdobyc? Gierke? Onechanbara, wedlug zagranicznych serwisow, ma miec premiere w europie 27 Lutego

OMG !!!  :-P

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 26, 2009, 04:07:47 am »
Jestem ciekawy jaką cenę krzykną.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 26, 2009, 04:15:47 am »
W US ma cene taka sama jak inne budzetowki czyli $39.99za nowke, uzywki chodza taniej. Europejska cena tez powinna byc niska, moze bedzie nizsza niz w US.
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2009, 04:24:46 am wysłana przez _ReD_ »

lupinator

  • Gość
Odp: Onechanbara: Bikini Samurai Squad
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 05, 2009, 20:34:08 pm »