Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Xbox Series X / Odp: Senua's Saga: Hellblade II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielarz dnia Kwietnia 11, 2024, 17:43:05 pm »
Aż tak nisko? Tym bardziej powinni porzucić część rozwiązań. Teoretycznie dla większego realizmu rozmycie jest dobre, ale i to ma swoje granice/jakość.

Ciekawe, jeśli faktycznie Gearsy będą w 60 klatkach - a zakładam, że jakościowo też będzie dobrze - to raczej wina developera.
92
Xbox Series X / Odp: Senua's Saga: Hellblade II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Kwietnia 11, 2024, 17:27:18 pm »
https://youtu.be/fdUHCfCw680?si=D1Jpd_LMcCHYBwHs

Rozdzielczość na XSX to dynamiczna 964p do 1070p z czarnymi pasami przy 30 klatkach.
Jeszcze pewnie jakieś blury do tego i można będzie tej mega grafy nawet nie zobaczyć, zwłaszcza na tv 4k.

Series S pewnie w 480p?

93
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Dead Space
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielarz dnia Kwietnia 11, 2024, 16:07:37 pm »
Niby przebąkuje się, że branża się skurczy, ale z drugiej strony dzięki temu odpłynie część "biznesmenów", którzy to mieli "świetne" pomysły na branżę i gry. Teoretycznie może być lepiej, tylko najpierw musi być gorzej ;).

A kwestia gier - niestety, ale to co jara nas nie działa na młodsze pokolenia. Niemniej wciąż będą powstawały gry "dla nas", tylko w najgorszym wypadku z mniejszym budżetem (choć na pewno nie wszystkie). Ja to bym chciał żeby część ludzi co pracuje w branży, ale generalnie ma wywalone ("pracuje przy grach, ale fajnie"), po prostu poszła sobie robić coś innego. Obecnie strasznie mnie to wk**wia i doprowadza do frustracji. Jeśli dowieziemy obecne projekty to będę miał ciekawe anegdotki ;). O ile prędzej mnie nie wyrzucą, bo już mi się ulewa ;).

Co do samego Dead Space - ja to widzę tak, że to remake, do tego taki (z grubsza) 1:1. W związku z tym część graczy na to nie pójdzie, bo i oryginał wciąż nie jest zły. Do tego horror, więc nie dla każdego. Z drugiej strony, to bezpieczniejszy projekt niż kontynuacja IP... Myślę, że EA jeszcze do serii wróci, bardzo możliwe dla kolejnego remake'u.
94
PlayStation 5 / Odp: Stellar Blade
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Kwietnia 11, 2024, 12:29:44 pm »
Ograłem demo.
Postać walczy trochę ślamazarnie, ale ten system walki sprawa satysfakcję.
Najgorsze w tym demku to kiepski obraz z aberracją chromatyczna, której nie można wyłączyć i to tego wyblakła kolorystyka.

Aa i brawo za odwagę.

95
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Dead Space
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Kwietnia 11, 2024, 10:47:58 am »
To kolejne info potwierdzające jak branża upada na dno.
Wolę już to niż gówniane fify czy sieciówki dla biegających przygłupów.
A tylko takie coś od nich możesz dostać w przyszłości.
96
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Dead Space
« Ostatnia wiadomość wysłana przez windomearl dnia Kwietnia 11, 2024, 10:19:37 am »
Szlag trafi bo nie wyjdzie remake gierki czy sequel serii martwej od nastu lat? xD
97
Xbox Series X / Senua's Saga: Hellblade II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moldar dnia Kwietnia 11, 2024, 10:07:11 am »
30 brzmi średnio i tyle, ale spędziło się tak ponad 120 godzin w Starfield, to te 9 też da radę.

Jeszcze trochę ponad miesiąc, nie mogę się doczekać tego kolejnego doświadczenia.
98
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Dead Space
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Kwietnia 11, 2024, 09:46:51 am »
Ja myślałem, że już dwójeczka remake niedługo wyjdzie a tutaj szach mat EA cancelowała zarówno dwójkę jak i ponoć potencjalnego DS4. Jak tak dalej pójdzie to niech szlag trafi dzisiejszy gaming. Ja będę sobie napierdzielał w retro.
99
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Wasze oceny gier
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Kwietnia 11, 2024, 09:41:38 am »
Blasphemous 2 (XSX)

Grafika: 3
Dźwięk: 8+
Grywalność: 9-

+ klimat
+ gore
+ eksploracja
+ mobilność postaci
+ walki z bossami
+ muzyka
+ poziom trudności
+ kreacja świata
+ soczysty gameplay


- piksel art


Ogólnie: 8-

Mega grywalny tytuł.


100
Xbox Series X / Odp: Senua's Saga: Hellblade II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielarz dnia Kwietnia 10, 2024, 14:07:15 pm »
Ilość klatek to jest koncept, wokół którego budujesz grę. Zgaduję, że jak większość gier HB2 nie będzie obciążał CPU znacząco. Pewnie problemem jest GPU i może RAM. Niemniej może da się to lepiej zoptymalizować, coś nieco przyciąć. Np. pytanie, czy gra potrzebuje Lumena (choć możliwe, że tak, bo sceny bywają pewnie surrealistyczne, więc może być dynamiczna zmiana oświetlenia). Problemem może być sam zespół, bo Ninja Theory raczej nie dysponuje odpowiednimi ludźmi. Do tego jest XSS i to może być duży problem. Zobaczymy.
Strony: 1 ... 8 9 [10]