Autor Wątek: Burnout Paradise  (Przeczytany 88966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 27, 2007, 22:51:59 pm »
Wolicie to samo w ładniejszej oprawie ?..spoko :)
W sumie tak.

Chciałbym burnouta w zajebistej oprawie z mega realistycznymi zderzeniami i fizyką, z możliwością uszkadzania zabudowań, słupków, przystanków, drzew itp, trasy z większą ilością skrótów i altenrnatywnych dróg, bardziej realistyczny modej jazdy (np. taki jak we Flatout2), no i żeby soundrack był pożądniejszy- więcej elektroniki np. jakis d'n'b, prodigy itp. chciałbym również aby w wyścigu brało udział np. 12 samochodów
A czy tego nie uświadczymy w Paradise ? :)
Jakoś nie ubolewam nad tym nowym pomysłem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwca 27, 2007, 23:21:55 pm »
Wolicie to samo w ładniejszej oprawie ?..spoko :)
W sumie tak.

Chciałbym burnouta w zajebistej oprawie z mega realistycznymi zderzeniami i fizyką, z możliwością uszkadzania zabudowań, słupków, przystanków, drzew itp, trasy z większą ilością skrótów i altenrnatywnych dróg, bardziej realistyczny modej jazdy (np. taki jak we Flatout2), no i żeby soundrack był pożądniejszy- więcej elektroniki np. jakis d'n'b, prodigy itp. chciałbym również aby w wyścigu brało udział np. 12 samochodów

Jako odpowiedź na Twojego posta zacytuje Ciebie:

W pełni się z tobą zgadzam.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwca 27, 2007, 23:57:47 pm »
Screeny w lepszej jakości:
http://playsyde.com/news_4506_en.html
Czy mi się wydaje czy na tych screenach gra wygląda gorzej od Burnouta na PS2?

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwca 28, 2007, 00:23:01 am »
Nie, wygląda trochę lepiej od Revenge na 360 i o wiele lepiej od past-genowych Burnoutów.

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwca 28, 2007, 07:05:41 am »
Cytuj
Screeny w lepszej jakości:
http://playsyde.com/news_4506_en.html
Coś nieuwaznie patrzysz. Już był link.

Cytuj
Czy mi się wydaje czy na tych screenach gra wygląda gorzej od Burnouta na PS2?
Bez przesady. IMO wygląda lepiej ale niewiele  :sad:
Dlaczego developerzy którzy wyciskali z poprzedniej generecji całe możliwości, na next-geny robią grafikę pożałowania godną ?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2007, 07:07:16 am wysłana przez Supersonic »

T3I-I

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwca 28, 2007, 09:38:55 am »
ty jednak jestes piiiiiiiiiiiiiiiiip piip
no ale jak sie opisuje cos nie grajac tylko widzac screeny..to juz inna kwestia

grafika 720p 3razy wiecej pikseli na ekranie
wiekszosc gier ma online nawet do 40 players
wszystkie gry sa wide
efekty dymu kurzu swiatla i cienie na bierzaco aa hdr efekty skupienia odbicia polyski itp
lepsza fizyka animacja i inteakcja z otoczeniem
lepszy dzwiek
mega wiecej polygonow
w przyszlosci zniszcznia otoczenia(mam nadzieje)

to wlasnie jest nowa generacja wymienisz jakies tyt ze starej co to posiada?

co bys chcial rendely na bierzaco? watpie by ps4 je ciagnelo niestety...w swerze grafiki tak ale animacji nie no chyba ze beda juz hd na bazie terazniejszych pamieci ram i szybszy odczyt danych znosnika co calkowicie zrewolucjonizuje ta branze i co moim zdaniem wlasnie powinno byc w tej generacji a nie ma:/

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwca 28, 2007, 17:33:00 pm »
Wolicie to samo w ładniejszej oprawie ?..spoko :)
bardziej realistyczny modej jazdy (np. taki jak we Flatout2)
Nigdy! Burnout ma byc arcade, jakbysmy mieli z tego flatouta przyjemnosc z grania poszła by sie pieprzyc(lekko nas musną i kręcimy bączka, a w takim Burnoucie bączka sie nawet zrobic nie da :lol: [no dobra da sie ale sie trzeba zatrzymac])

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwca 28, 2007, 17:41:48 pm »
Cytuj
ty jednak jestes piiiiiiiiiiiiiiiiip piip
A ciebie mama nie kocha znaFco :lol: To chyba logiczne że oceniam to co mam na dziś i piszę jak na dziś wygląda po screenach bo raczej trudno mi w to zagrać "mądralo". Nie uważam że wersji ostatecznej kiedy zagram nie będzie lepiej.

Napij się czegoś na uspokojenie  :lol:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwca 28, 2007, 17:44:30 pm »
Cytuj
Screeny w lepszej jakości:
http://playsyde.com/news_4506_en.html
Coś nieuwaznie patrzysz. Już był link.

Cytuj
Czy mi się wydaje czy na tych screenach gra wygląda gorzej od Burnouta na PS2?
Bez przesady. IMO wygląda lepiej ale niewiele  :sad:
Dlaczego developerzy którzy wyciskali z poprzedniej generecji całe możliwości, na next-geny robią grafikę pożałowania godną ?
Przypomnij sobie pierwszego Burnouta na PS2. Potem przypomnij sobie Dominatora.

To jest pierwszy prawdziwy Burnout na next geny(revenge się nie liczy), już byś chciał fotorealizm? x_X Wy tylko narzekac potraficie

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwca 28, 2007, 17:50:01 pm »
Cytuj
Przypomnij sobie pierwszego Burnouta na PS2. Potem przypomnij sobie Dominatora.
Od pierwszych fotek pisałem że między pierwszym Burnoutem a trzecim awans był ogromny. Później (między Takedwon a Revenge i Dominator) różnice już były niewielkie bo "trójka" wycisnęła bardzo dużo z PS2. Na to samo liczę na next-genach. Drugi lub trzeci Burnout na PS3 pozamiata  :grin:

T3I-I

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwca 28, 2007, 21:29:08 pm »
Cytuj
ty jednak jestes piiiiiiiiiiiiiiiiip piip
A ciebie mama nie kocha znaFco :lol: To chyba logiczne że oceniam to co mam na dziś i piszę jak na dziś wygląda po screenach bo raczej trudno mi w to zagrać "mądralo". Nie uważam że wersji ostatecznej kiedy zagram nie będzie lepiej.

Napij się czegoś na uspokojenie  :lol:


znafcom to wlasnie jestes ty ale nieziemskim...proponuje pograc w jakies gry na 360 lub ps3 a potem wyciagac jakies wnioski...

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwca 28, 2007, 21:36:26 pm »
Ze mnie znawca żaden więc nie strugam kozaka tylko prosto wyrażam swoje odczucia po zobaczebniu np screenów ale ciebie to tak boli że musisz mi uświadomić jaki jestem po...ny.

W kółko to powtarzasz zagraj w Xa czy PS3. A co to zmienia w kwestii Burnout Paradise  :lol: :lol: skoro gry nie zobaczę na żywo bo się nie da na dziś więc oceniam to co mam na fotkach ale ty wiesz swoje i odwracasz kota ogonem że nie wspomnę o twoim chamskim bluzganiu na mnie tylko z tego powodu że nie bardzo przypasowalo mi wykonanie Burtnouta na tych konkretnych screenach. Idź dalej do topicu głównego i dziel się swoimi mądrościami na temat grafiki po co tracisz czas na odpisywanie takiemu nieznającemu się na grafie p....i jak ja.

Biorąc pod uwagę jak często na tym forum ludzie mają odmienne przekonania bluzgi leciałaby na okrągło ale na szczęście inni są normalni i się wyzywają każdego tylko dlatego że mają inne zdanie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2007, 21:54:40 pm wysłana przez Supersonic »

T3I-I

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwca 29, 2007, 05:19:10 am »
Ze mnie znawca żaden więc nie strugam kozaka tylko prosto wyrażam swoje odczucia po zobaczebniu np screenów ale ciebie to tak boli że musisz mi uświadomić jaki jestem po...ny.

W kółko to powtarzasz zagraj w Xa czy PS3. A co to zmienia w kwestii Burnout Paradise  :lol: :lol: skoro gry nie zobaczę na żywo bo się nie da na dziś więc oceniam to co mam na fotkach ale ty wiesz swoje i odwracasz kota ogonem że nie wspomnę o twoim chamskim bluzganiu na mnie tylko z tego powodu że nie bardzo przypasowalo mi wykonanie Burtnouta na tych konkretnych screenach. Idź dalej do topicu głównego i dziel się swoimi mądrościami na temat grafiki po co tracisz czas na odpisywanie takiemu nieznającemu się na grafie p....i jak ja.

Biorąc pod uwagę jak często na tym forum ludzie mają odmienne przekonania bluzgi leciałaby na okrągło ale na szczęście inni są normalni i się wyzywają każdego tylko dlatego że mają inne zdanie.

[/quo
Ze mnie znawca żaden więc nie strugam kozaka tylko prosto wyrażam swoje odczucia po zobaczebniu np screenów ale ciebie to tak boli że musisz mi uświadomić jaki jestem po...ny.

W kółko to powtarzasz zagraj w Xa czy PS3. A co to zmienia w kwestii Burnout Paradise  :lol: :lol: skoro gry nie zobaczę na żywo bo się nie da na dziś więc oceniam to co mam na fotkach ale ty wiesz swoje i odwracasz kota ogonem że nie wspomnę o twoim chamskim bluzganiu na mnie tylko z tego powodu że nie bardzo przypasowalo mi wykonanie Burtnouta na tych konkretnych screenach. Idź dalej do topicu głównego i dziel się swoimi mądrościami na temat grafiki po co tracisz czas na odpisywanie takiemu nieznającemu się na grafie p....i jak ja.

Biorąc pod uwagę jak często na tym forum ludzie mają odmienne przekonania bluzgi leciałaby na okrągło ale na szczęście inni są normalni i się wyzywają każdego tylko dlatego że mają inne zdanie.


no wlasnie oceniasz i krytykujesz gry nextgen nie widzac ich na oczy... a do tego rzucasz sie jak . w przereblu wez cos na wyluzowanie i jak mowisz ze sie nie znasz nie oceniaj grafiki....

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwca 29, 2007, 07:02:20 am »
Ciekawy cytat   :lol:

Kto tu się rzuca. Na jedno moje zadnie które ci się nie spodoba jedziesz po mnie konkretnie  :lol:

Nie trzeba się znać by zobaczyć że co jest ładniejsze lub nie. Zabroń wszystkim pozostatłym oceniać wykonanie konkretnej gry bo nie każdy na GO jest mega znawca grafiki.

nakimushi

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwca 29, 2007, 09:20:14 am »
gdyby byl dobry AA gra by wygládala duzo ladniej - narazie pikseloza rozpieprza te skriny i nic przez nie nie widac/ ale ja tez sie nie znam wiec T3 nie jedz po mnie  :lol:

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 08, 2007, 18:01:37 pm »
Pre-E3 2007: Burnout Paradise Hands-on i dwa screeny
http://ps3.ign.com/articles/802/802255p1.html
IMO te dwa nowe screeny wygladają całkiem dobrze. W ruchu musi być lepiej. Tylko jak na E3 nie zobaczę wypadków to się zdenerwuję.

nakimushi

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 09, 2007, 09:19:09 am »
IGn jest strasznie podjarane i napisali ze sa swietne wypadki wiec nie ma sie czym martwic chyba ;)
fajnie

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 10, 2007, 22:12:06 pm »
http://www.ps3site.pl/ps3-news/mamy-czysty-gameplay-t3167.0.html

Przekonał mnie ten filmik. Wypadki w tej grze są zrobione na najwyższym poziomie.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 10, 2007, 22:23:32 pm »
To jest next gen! końcowka kojarzy mi się z NCAP :D wynik oczywiscie 0 gwiazdek w testach zderzeniowych :P

lupinator

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 10, 2007, 22:25:34 pm »
Ostatni wypadek z tego filmiku pokazany z gory - woaaa :shock:

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #140 dnia: Lipca 10, 2007, 22:43:21 pm »
Wypadki pierwsza klasa ale trochę pusto. Kurde E3 jeszcze nie ma a co chwila filmiki screeny z gier  :-D

Oby jutro był ten trailer w HD i jeszcze jakiś filmik
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2007, 22:45:11 pm wysłana przez Supersonic »

svonston

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #141 dnia: Lipca 10, 2007, 22:49:09 pm »
No, jak zauwazyl Supersonic, troche puste. Ogolnie wyglada dobrze, zapowiada sie fajnie.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 10, 2007, 23:26:25 pm »
Panowie, to jest prawdziwa pre-alpha (nie pre-pre-alpha Killzone`a, tylko pre-alpha ;) ).  Engine gotowy, wypadki w dechę to teraz tylko apełnić ulicę samochodami, skróami, dodać świetną ścieżkę dźwiękową i już mamy grę na wiele godzin ciorania :D
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Spidey^

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #143 dnia: Lipca 11, 2007, 00:17:32 am »
http://www.ps3site.pl/ps3-news/mamy-czysty-gameplay-t3167.0.html

Przekonał mnie ten filmik. Wypadki w tej grze są zrobione na najwyższym poziomie.
ostatnie 30 sekund to totalny szczękopad, wygląda to lepiej niż w nie jednej hollywoodzkiej superprodukcji :D

nakimushi

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 12, 2007, 14:07:10 pm »
Joystiq impressions: Burnout Paradise
-Criterion has made sacrifices, giving up real-time lighting and weather effects to ensure 60fps,  :( czyli nie bedzie zmiennej pogody i oswietlenia ?

http://www.joystiq.com/2007/07/12/joystiq-impressions-burnout-paradise/


Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 12, 2007, 18:01:21 pm »
Dlaczego dalej nigdzie nie ma trailera w HD?

nakimushi

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 13, 2007, 09:23:38 am »
na gametrailers jest gameplay w HD - troche slabej jakosci/ tak srednio to wyglada :sad:

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 13, 2007, 18:07:11 pm »
Link do wspomnianego filmiku
E3 2007 Car Crunching Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/21780.html

Moim zdaniem grafika którą prezentuje Burnout Paradise jest naprawdę bardzo dobra szczególnie fury ale jest tak pusto że aż żal. Wolałem zamknięte trasy które przynajmniej były pełne ruchu ulicznego.

oscyp

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 13, 2007, 18:38:42 pm »
A teraz zamknij oczy i wyobraź sobie, że do września zatopi się to "puste że aż żal" otoczenie w setkach, biliardach, kwadrylionach (;]) samochodów! Otwieramy oczy. I jak, nieźle c'nie? Mi też się podoba kurde balans! Te nowe wypadki to jest jakaś CHORA rzecz, aż mi ciężko kierwa  w nie wierzyć :shock:

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 13, 2007, 18:41:22 pm »
Cytuj
A teraz zamknij oczy i wyobraź sobie, że do września zatopi się to "puste że aż żal" otoczenie w setkach, biliardach, kwadrylionach (;]) samochodów! Otwieramy oczy. I jak, nieźle c'nie?
I wtedy nie mam pytań  :cool: bo mimo grafy która nie powala jest i tak bardzo dobrze a wypadki są takie jak powinny być.

Trailer w HD yeeeh  :-D
http://www.gametrailers.com/player/21879.html

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #150 dnia: Lipca 13, 2007, 19:07:20 pm »
Jestem pod wrazeniem. Ladna grafika (lacznie z wykonaniem samochodu), dynamika, speed i KRAKSY!! Super to wyglada i widac, ze zrobili pozadny system zniszczen. I nareszcie mozna bedzie pojezdzic poteznymi samochodami, nie tylko w crash.
Czekam na jakis gameplay z przeciwnikami i ruchliwym otoczeniem (samochody).

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #151 dnia: Lipca 14, 2007, 18:45:45 pm »
Nowy ponad dwuminutowy gameplay.
http://www.gamersyde.com/news_4662_en.html
Prezentuje sie to dużo okazalej niż w filmach z Gametrailers na których gra wyglądała jak wyprana z kolorów.

Już nie powiem że jest pusto bo zwyczajnie tak nie jest. Grafika wygląda naprawdę bardzo ładnie. Świetnie wyszła czołówka (blacha się pięknie gnie).
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2007, 18:51:02 pm wysłana przez Supersonic »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #152 dnia: Lipca 14, 2007, 20:21:04 pm »
Wszystko fajnie, tylko dlaczego powrocili do TRAFFIC ATTACK???
Moim zdaniem do byl jeden z gorszych pomyslow serii, gra stawala sie o wiele latwiejsza i tracila na tym sama zabawa. A sam tryb w rozwalanie najwiekszej ilosci samochodow na ulicy (Traffic costam) byl do bani.
Podoba mi sie natomiast, ze podczas lostu nie jestesmy sztywnym klockiem lecacym przed siebie, tylko krecimy sie w rozne strony. Duzy plus rowniez za to, ze po obtarciu o inny samochod jadacy z naprzeciwka, mozemy  jechac dalej.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #153 dnia: Lipca 15, 2007, 17:54:39 pm »
Nowy ponad dwuminutowy gameplay.
http://www.gamersyde.com/news_4662_en.html
Prezentuje sie to dużo okazalej niż w filmach z Gametrailers na których gra wyglądała jak wyprana z kolorów.

Już nie powiem że jest pusto bo zwyczajnie tak nie jest. Grafika wygląda naprawdę bardzo ładnie. Świetnie wyszła czołówka (blacha się pięknie gnie).

Tak torche z innej beczki. Bo wiele było naśmiewania z Killzone że pokazana była wersja pre-alpha. Oglądnijcie ten filmik z Buronut'a a przekonacie się że coś takiego jak pre-alpha faktycznie istnieje. U dołu ekranu cały czas jest wyświetlana informacja że to filmik z takiej właśnie wersji.

BTW. Kiedy Burout Paradise się ukaże? Aha i czy ta faktyczni śmiga w 1080p?

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #154 dnia: Lipca 15, 2007, 21:02:18 pm »
Cytuj
Oglądnijcie ten filmik z Buronut'a a przekonacie się że coś takiego jak pre-alpha faktycznie istnieje.
To może być tylko zwykła ściema a grafika może prezentować ten sam poziom w ukończonej wersji co akurat wcale mnei nie przeszkadzałoby bo oprawa jest mocnym punktem bardziej martwi mnie to:
Cytuj
Wszystko fajnie, tylko dlaczego powrocili do TRAFFIC ATTACK???
Moim zdaniem do byl jeden z gorszych pomyslow serii, gra stawala sie o wiele latwiejsza i tracila na tym sama zabawa. A sam tryb w rozwalanie najwiekszej ilosci samochodow na ulicy (Traffic costam) byl do bani.

nakimushi

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #155 dnia: Lipca 16, 2007, 10:33:26 am »
te ostatnie preAlphy to totalna sciema marketingowa  :lol: i niedlugo kazda gra bedzie miala taki znaczek ;)

a gra wyglada spoko

oscyp

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 16, 2007, 10:58:18 am »
Akurat to co jest teraz to coś pośredniego pomiędzy traffic checkiem a robieniem z samochodu wraku przy jakimkolwiek kontakcie z uczestnikiem ruchu. Zauważcie, że teraz samochód napaiżdżający w kolegę jadącego w tym samym kierunku znaaacząąąco zwalnia, ale nie robi się z niego całkowity "ręcznik". jak to sie sprawdzi? obaczym panie, obaczym.
ja bym wolał klasyczne rozwiązanie z B3 (co to była za frustracja, kurna!). In plus zaliczam to, że w końcu po dzwonie samochód się nie respownuje w stanie idealnym, oraz to, że na karoserii zostają blizny po spotkaniach z bandą/samochodami. Jest fajnie, ale jak dotąd oszczędzają na boostcie przez co gra wydaje się lekko wolniejsza od nowego NFSa (:( ). Wierzę, że po przytrzymaniu przez dłuższą chwilę R1 wszystkie pojazdy świata nie są w stanie dać takiego poczucia prędkości, a jak będzie, zobaczymy jakoś niedługo pewnie, ja w każdym razie zaciskam mosznę za sukces.

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 16, 2007, 17:29:41 pm »
Screeny
http://www.jeux-france.com/news20999_burnout-paradise-prend-des-couleurs.html
Wstrzymam się od komentowania tych fotek gdyż już mam w d..ie wszystkie screeny z tej gry. Poprzednie mnie wręcz zszokowały mizernością grafy natomiast gameplaye z E3 pokazały że gra wygląda bardzo ładnie w wypadki ryją beret  :cool:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #158 dnia: Lipca 19, 2007, 08:23:38 am »

Supersonic

  • Gość
Odp: Burnout 5
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 19, 2007, 22:36:58 pm »
Martwi mnie trochę mniejsze poczucie prędkości niż miało to miesjce np. w Takedown.
Czemu ma służyć zmiana koloru fury w czasie wyścigu?