Autor Wątek: Animal Crossing  (Przeczytany 3389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Animal Crossing
« dnia: Września 20, 2004, 21:53:48 pm »
Hejo, co myślicie o tym zbliżającym się WIELKIMI krokami symulatorze życia? Kiedy premiera? Co wam się podoba? Poelcam przeczytać artykuł sanseta 'przegapiona rewolucja' jakieś trzy numery temu w n+.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Animal Crossing
« Odpowiedź #1 dnia: Września 20, 2004, 23:16:23 pm »
Bardzo podoba mi się tematyka gry. Zmienianie wystroju mieszkanka, małe, fajne zadanka od mieszkańców, reakcja na prawdziwy świat (chodzi o pory dnia i roku) i wysyłanie listów do znajomych. Wszystko to sprawia, że na grę czekam. Może to trochę dziewczęce upodobania, ale co tam. Ale jest jeszcze jedna, bardzio ważna rzecz - 20 gier na nesa do zebrania! Świetny pomysł. AC na pewno kupię, aczkolwiek nie razem z jego premierą.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Animal Crossing
« Odpowiedź #2 dnia: Października 03, 2004, 16:44:42 pm »
Ktoś grał? Bo widziałem że w Empikach ta pozycja stoi już dumnie na półkach. Sam nie jestem do końca przekonany do tej pozycji...
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Animal Crossing
« Odpowiedź #3 dnia: Października 03, 2004, 21:26:44 pm »
Cytat: "gruby"
Ktoś grał? Bo widziałem że w Empikach ta pozycja stoi już dumnie na półkach. Sam nie jestem do końca przekonany do tej pozycji...



Własnie gram. Mimo obaw gra wymiata, nawet po tych 3 latach od premiery. Jeśli ktoś wahał się nad kupnem, niech się już nie waha - warto.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Animal Crossing
« Odpowiedź #4 dnia: Października 04, 2004, 08:26:47 am »
Cytat: "gruby"
Ktoś grał? Bo widziałem że w Empikach ta pozycja stoi już dumnie na półkach. Sam nie jestem do końca przekonany do tej pozycji...


ALLELUJA!!! szkoda tylko, że ty jesteś z warszawy, u nas w k-ce w empiq to se możesz kupić co najwyżej SUPER SMASH BROS...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Animal Crossing
« Odpowiedź #5 dnia: Października 04, 2004, 23:12:07 pm »
Cytat: "mrpiki"
Cytat: "gruby"
Ktoś grał? Bo widziałem że w Empikach ta pozycja stoi już dumnie na półkach. Sam nie jestem do końca przekonany do tej pozycji...


ALLELUJA!!! szkoda tylko, że ty jesteś z warszawy, u nas w k-ce w empiq to se możesz kupić co najwyżej SUPER SMASH BROS...


Piki, przecież możesz grę bezproblemowo zamówić telefonicznie lub przez internet. Moze jest drożej o koszty przesyłki, ale znowu nie jest to astronomiczna kwota :D.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Animal Crossing
« Odpowiedź #6 dnia: Października 05, 2004, 19:43:53 pm »
Cytat: "otto"
Cytat: "mrpiki"
Cytat: "gruby"
Ktoś grał? Bo widziałem że w Empikach ta pozycja stoi już dumnie na półkach. Sam nie jestem do końca przekonany do tej pozycji...


ALLELUJA!!! szkoda tylko, że ty jesteś z warszawy, u nas w k-ce w empiq to se możesz kupić co najwyżej SUPER SMASH BROS...


Piki, przecież możesz grę bezproblemowo zamówić telefonicznie lub przez internet. Moze jest drożej o koszty przesyłki, ale znowu nie jest to astronomiczna kwota :D.


Już bym sobie kupił, ale odstawiłem kasę na GTA SA (pre orderek, a co!)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Animal Crossing
« Odpowiedź #7 dnia: Października 08, 2004, 17:07:59 pm »
Hehe, a ja myslałem, że mam problem. Na co zbierać na Paper mario 2, czy Animala? Ale przeciez Piki ma 3 konsole i 3 razy więcej takich decyzji. Nie zazdroszczę :D.

Balbiś

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-11-2003
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Animal Crossing
« Odpowiedź #8 dnia: Października 17, 2004, 13:36:15 pm »
Hej troszke z innej beczki ale nie chcialem zakladac odrebnego tematu. Każdy posiadacz GC wie, że w stanach rozwinęły się małe społeczności Animal Crossing. Niektóre osiągnęły niesamowite rozmiary. Ludzie mają hopla na temat tej gry ;) Z powodu pojawienia się tej gierki w PALu, chciałbym się spytać ile osób posiada już AC, obojętnie czy wersja amerykańska czy europejska. Pytam się bowiem, jestem ciekaw czy uzbierałaby się zadowalająca liczba osób aby taką społeczność „odpalić” także i u nas. Mam na myśli jakiś site na którym można byłoby sobie przesiadywać i szukać informacji tylko o AC (może jakieś opowiadanka, targ czyli wymiany przedmiotami itp.). Do tej pory przeszukałem wiele for poświęconych grom (polskich) i niestety zainteresowanie jest nikłe. Więc tym tematem może znajde osoby które mają swoją zwierzęcą mieścinę i są chętni do założenia małej społeczności. To taki mały sondaż ile osób posiada AC. Czekam na odzew.

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Animal Crossing
« Odpowiedź #9 dnia: Października 18, 2004, 14:28:28 pm »
Ja myślę, ża na taki sondaż jest jeszcze troszeczkę za wcześnie. Gra dopiero u nas wylądowała i trzeba poczekać aż większa ilosć ludzi ją kupi. W kazdym razie ja na pewno kupię i za jakiś miesią - półtora możesz na mnie liczyć :D.