Autor Wątek: The simpsons hit and run  (Przeczytany 3329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
The simpsons hit and run
« dnia: Kwietnia 23, 2005, 18:13:32 pm »
Wiecie może gdzie można dostać tę grę? Widziałem ją na kompa ale na gacka nigdzie nie mogę jej dostać. :(

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
The simpsons hit and run
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 25, 2005, 19:25:53 pm »
Sam tej gry szukam - na razie bezowocnie... :(

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
The simpsons hit and run
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 26, 2005, 00:24:30 am »
Szukaj na allegro i ebayu, a jak nie, to moze w jakis sklepach amerykanskich, a w ostatecznosci Liks-Sang. :shock:
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

lupinator

  • Gość
The simpsons hit and run
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 26, 2005, 11:09:29 am »
Ja mam Simpsons Hit & Run zawiodłem się bo WSZYSTKIE misje są na czas (wyjątek pierwsza) i w KAŻDEJ misji trzeba jeździć samochodem misji chodzonych nie ma (polecam tylko zapalonym fanom serialu)

Akuma

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2004
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
The simpsons hit and run
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 27, 2005, 07:00:06 am »
Cytat: "lupinator"
Ja mam Simpsons Hit & Run zawiodłem się bo WSZYSTKIE misje są na czas (wyjątek pierwsza) i w KAŻDEJ misji trzeba jeździć samochodem misji chodzonych nie ma (polecam tylko zapalonym fanom serialu)


Nie mieszaj ludziom w głowach - gra o której mówisz to Simpsons: Road Rage :D. Tymczasem Simpsons: Hit & Run to takie GTA w Springfield - naprawde świetna gra; szczególnie dla fanów serialu. Barman, znalexć gre spróbuj przez Empik - ostatnio maja taka usługę że sprawdzą czy mają dany towar w którymkolwiek ze swoich sklepów w Polsce i spowadzą Ci go bez dodatkowy opłat.

lupinator

  • Gość
The simpsons hit and run
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 27, 2005, 08:41:02 am »
Cytat: "Akuma"
Cytat: "lupinator"
Ja mam Simpsons Hit & Run zawiodłem się bo WSZYSTKIE misje są na czas (wyjątek pierwsza) i w KAŻDEJ misji trzeba jeździć samochodem misji chodzonych nie ma (polecam tylko zapalonym fanom serialu)


Nie mieszaj ludziom w głowach - gra o której mówisz to Simpsons: Road Rage :D. Tymczasem Simpsons: Hit & Run to takie GTA w Springfield - naprawde świetna gra; szczególnie dla fanów serialu. Barman, znalexć gre spróbuj przez Empik - ostatnio maja taka usługę że sprawdzą czy mają dany towar w którymkolwiek ze swoich sklepów w Polsce i spowadzą Ci go bez dodatkowy opłat.



NIE!!! Ja mówie o HIT & RUN tą w której w pierwszej misji chodzi się HOmerem potem Bardem potem Lisą potem Apu potem Marge potem Bartem i na koniec znowu Homerem. Tam wszystkie misje są na Czas!! i każda samochodowa z wyjątkiem 1 gdzie trzeba jechać bez czasu do sklepu!! i napisałem że tylko dla fanów serialu bo to nie zadne GTA nawet broni tam niema tylko kopać mozna. Ale dla fanów fajna gierka!

Akuma

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2004
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
The simpsons hit and run
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 27, 2005, 14:56:56 pm »
No cóż - moze faktycznie tak jest. W Road Rage grałem dłuzej i mi nie podszedł. W H&R grałem i mi sie podobało - napewno mozna wysiadac z samochodu i  eksplorować teren. Natomiast nie wiem czy wszystkie lub większość misji jest czas bo nie grałem wystarczająco długo :).

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
The simpsons hit and run
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 27, 2005, 18:25:27 pm »
W PSX Extreme dostało ocenę 8+, czyli ta gra musi być naprawdę niezła!

lupinator

  • Gość
The simpsons hit and run
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 27, 2005, 19:55:27 pm »
Cytat: "Akuma"
No cóż - moze faktycznie tak jest. W Road Rage grałem dłuzej i mi nie podszedł. W H&R grałem i mi sie podobało - napewno mozna wysiadac z samochodu i  eksplorować teren. Natomiast nie wiem czy wszystkie lub większość misji jest czas bo nie grałem wystarczająco długo :).


No tak wszystkie misje są na czas wyjątek 1 ale chodzić tez mozna. Są ukryte karty i przedmioty z którymi mozna cos robić takze pszczoły do niszczenia i masa samochodów do kupienia w budkach telefonicznych i od ludzi z kreskówek. Ale wszystkie misje są na czas i wszystkie samochodowe z małą ilością chodzenia