Autor Wątek: Zlot fanów Nintendo  (Przeczytany 28450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Zlot fanów Nintendo
« dnia: Stycznia 02, 2004, 21:47:50 pm »
Jak zapewne wielu z Was juz sie doskonale orientuje Swiat Nintendo i kilka zaprzyjaznionych z nimi osob, planuje zorganizowac w Krakowie zlot wszystkich fanow Nintendo (i ogolnie konsol). Wydarzenie bedzie mialo miejsce w dniach 31 styczen- 1 luty. Ilu z Was jest chetnych, wpisujcie sie!

admin Świata Nintendo

  • Gość
Re: Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 02, 2004, 21:51:04 pm »
Cytat: "Conker"
Jak zapewne wielu z Was juz sie doskonale orientuje Swiat Nintendo i kilka zaprzyjaznionych z nimi osob, planuje zorganizowac w Krakowie zlot wszystkich fanow Nintendo (i ogolnie konsol). Wydarzenie bedzie mialo miejsce w dniach 31 styczen- 1 luty. Ilu z Was jest chetnych, wpisujcie sie!


Ja mogę ...?  :lol:

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Re: Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 02, 2004, 21:53:37 pm »
Cytat: "admin Świata Nintendo"
Cytat: "Conker"
Jak zapewne wielu z Was juz sie doskonale orientuje Swiat Nintendo i kilka zaprzyjaznionych z nimi osob, planuje zorganizowac w Krakowie zlot wszystkich fanow Nintendo (i ogolnie konsol). Wydarzenie bedzie mialo miejsce w dniach 31 styczen- 1 luty. Ilu z Was jest chetnych, wpisujcie sie!


Ja mogę ...?  :lol:


No ostatecznie:)

Adminku nie spisz jeszcze? Bo chcialbym zamienic kilka slow:)

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 02, 2004, 21:57:49 pm »
Ja petraktuje ostro z rodzinami i dogaduje sie z Mielem, wiec wspomozcie mnie w modlitwach. Ale zrobie wszytsko zbey byc. Conki, Adminku, jak tam bracia Zywiec sie czuja, zdrowi wsyzyscy?

admin Świata Nintendo

  • Gość
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 02, 2004, 21:59:44 pm »
Cytat: "Kaxi"
Ja petraktuje ostro z rodzinami i dogaduje sie z Mielem, wiec wspomozcie mnie w modlitwach. Ale zrobie wszytsko zbey byc. Conki, Adminku, jak tam bracia Zywiec sie czuja, zdrowi wsyzyscy?


 :lol:  Żyją - tylko wiesz - to liczna rodzina...
Będą problemy z policzeniem...  :lol:
Trzymamy kciuki!

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 02, 2004, 22:00:30 pm »
niestety to srodek mojej sesj... SIC! Mam nadzieje ze bedzie jeszcze jakis zlot.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 03, 2004, 15:32:04 pm »
No to zima... mnie tez nie bedzie... gdyby to był Wrocław (mam tam brata) to nie byłoby problemów, a tak to ja nawet kasy na droge w jedną stronę nie mam, a co dopiero na cały pobyt, poza tym rodzinka nawet nie chce słyszeć o jakichkolwiek moich "wypadach" w pojedynkę... Shit tym oto sposobem drugi zlot "konsolowców" przeleci mi koło nosa... Ehh moze w przyszłym roku, wtedy bede juz przynajmniej pełnoletni ;)
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

JJJ

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 2
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 03, 2004, 17:17:28 pm »
jak 31-1 bedzie to ja bede mimo ze w trakcie sesji bedzie...Conek,moja siostra Cie zleje :D (w mario kart)
ja juz lepiej sobie odkurze pudelko z SC2 :>
bajlando trwa!

Kubi'X

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-12-2003
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 03, 2004, 17:56:24 pm »
ja bym byl chętny ale to raczej nie możliwe... bo mieszkam w Gdyni... szkoda :(((
Nintendo rządzi !!!

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 03, 2004, 19:19:23 pm »
Hmm a moze ogolnie- zlot konsolowcow? Kto tam bedzie chciał to sobie pogada o Nintendo, a reszta o czyms innym :D Pozatym więcej osób by przyjechało (hehe Go(go) party :P). Anywej- ja sie pisze ;)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 03, 2004, 19:23:03 pm »
Sorry- nie doczytałem dokładnie. Jednak bedzie to nie tylko zlot Nintendowców :D Spoko luz ja sie pisze! I tylko taki mały tip (alez ja sie dzis wymądrzam :P)- nie lepiej przekleić ten temat do "roznych"? Tak zeby wiecej osob go przecztalo ;)

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 04, 2004, 21:38:38 pm »
Mi jak zwykle rodzice nie pozwalaja na samotny wyjazd tak wg nich daleko. Ech, może ktos jest z Podlaskiego i chciałby sie ze mnawybrac. Wtedy powiedziałbym, że jedzie nas dwóch, a nie ja sam  :)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 05, 2004, 08:46:24 am »
A czy przyjmują dziesięciolatków? Jak nie- to z konsolą?:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Wario

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-01-2004
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 11, 2004, 15:19:15 pm »
A co tam dokładnie bedzie? Jakieś konkursy, nagrody czy co? Czeba brqać gry Nintenda itp. Ja mieszkam w Opolu:D. A tak to może przyjade.
Wario, Yoshi i Mario RLZ oraz NGC RLZ!!!

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 11, 2004, 16:30:39 pm »
Kurtka na wacie, ale żaluje że nie moge pojechać! Na pewno będzie wypasiona imprezka (jak wszedzie gsdzie sa konsloki:D)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 11, 2004, 16:33:02 pm »
A ja uderzę chociaż mam egzamin 31. Co tu dużo mówić. Szkoła śmierdzi !! 8)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 11, 2004, 16:51:05 pm »
A ja dzielnie walcze z rodzina, co by pozwolili olać ślub kuzynki (gupi babsztyl ma jeden slub w zyciu i akurat w dzien zlotu... :?) i przyjechać do Krakowa. Szanse- jak jeden do dwustu :(

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 11, 2004, 19:21:30 pm »
Tez walcze z rodzica ale nie o olanie slubu tylko o sam fakt jechania do Krakowa. Adminek moglby zarzucic jakimis konkretami i kosztami to syzbko knyskza z Mielem i jzu jestemsyw pociagu (co z tego ze do Kalifornii, ale cyztac nikt nas w skzole nie uczyl (przynajmnje mnie nie bylo).

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 11, 2004, 19:36:12 pm »
Heh, rodziców wręcz BULWERSUJE fakt, że nie obchodzi mnie najpiękniejszy dzien w zyciu mojej kuzynki, tylko sie jakims dziadostwem przejmuje... ale ale- niedawno był telefon, że coś sie z miejscowka popieprzyło i zabawa będzie sie musiała odbyć gdzie indziej- czyli moze przełoża ślub. Ehhh co ja bredze, przecierz wszystko zarejestrowane w urzedzie stanu cywilnego :( Jedyna nadzieja (na tą chwile), że zlot zostnianie przełożony (hehe oczywiscie nie chodzi mi o to, aby pod moim kątem wszystko zostało przesunięte, lecz z przyczyn obiektywnych). Jest szansa?

admin Świata Nintendo

  • Gość
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 11, 2004, 20:43:33 pm »
Cytat: "Miazga"
Heh, rodziców wręcz BULWERSUJE fakt, że nie obchodzi mnie najpiękniejszy dzien w zyciu mojej kuzynki, tylko sie jakims dziadostwem przejmuje... ale ale- niedawno był telefon, że coś sie z miejscowka popieprzyło i zabawa będzie sie musiała odbyć gdzie indziej- czyli moze przełoża ślub. Ehhh co ja bredze, przecierz wszystko zarejestrowane w urzedzie stanu cywilnego :( Jedyna nadzieja (na tą chwile), że zlot zostnianie przełożony (hehe oczywiscie nie chodzi mi o to, aby pod moim kątem wszystko zostało przesunięte, lecz z przyczyn obiektywnych). Jest szansa?


Szans (niestety) nie ma. Zjazd się odbędzie. Wejściówka na całe 2 dni kosztować będzie ok. 20 zł (noclegi we własnym zakresie, w razie czego polecamy hotel po 30 zł od osoby). Impreza będzie trwała bez przerwy, będą turnieje, znane osoby i wiele niespodzianek. Tagiej imprezy od dawna w Polsce nie było!

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 11, 2004, 20:49:12 pm »
dzieki adminku za narobienie mi smaka. A teraz wybaczcie- ide sobie podciac zyly. Zaraz wracam.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 11, 2004, 21:14:52 pm »
Conek przenocujesz nasz z Pallensem ?:) Drogi adminku rozumiem ze jako szeroko pojete media wchodzmimy za darmo :D ?

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 11, 2004, 21:14:56 pm »
Cytat: "admin Świata Nintendo"
[
Szans (niestety) nie ma. Zjazd się odbędzie. Wejściówka na całe 2 dni kosztować będzie ok. 20 zł (noclegi we własnym zakresie, w razie czego polecamy hotel po 30 zł od osoby). Impreza będzie trwała bez przerwy, będą turnieje, znane osoby i wiele niespodzianek. Tagiej imprezy od dawna w Polsce nie było!


Wreszcie, wreszcie Adminku jakies konkrety. Najwyzszy czas. Myślę , że dua mi sie tam dojechac. Cene znam i mysle ze sie miesci w moim budzecie. No to, Mielu, knyszka? Mam tylko kilka pytan o miejsce i rozpoczeciem zjazdu oraz o to co sie dzieje gdy zabraknie miejsca w tym tanim hotelu (COnker :twisted: )?

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 11, 2004, 21:22:04 pm »
No i o której to się wszystko zaczyna?? Kaxi, na knyszę i się ustawiamy co do wyjazdu. Wrocław wysyła silną ekipę (przebijcie nas 8) )

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 11, 2004, 21:43:04 pm »
Lewik, no jak chcesz jeszcze placic - Admin ŚN wyrazie powiedzial, ze beda ZNANE OSOBISCOSCI - nie dosc, ze przyjedziemy to jeszcze nas zakwateruja w ***** hotelu! :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 11, 2004, 21:53:00 pm »
Mam andzieje ze nie zabraknie miejsca w hotelu bo ianczej kto zyw bedzie sie pchal do meiskzajcyh na miejscu.

admin Świata Nintendo

  • Gość
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 11, 2004, 21:54:27 pm »
A dlaczego mam odpowiadać na wszystko, przecież Conki wie niemal wszystko (Conker nie bij  :lol: ).
Z hotelem jest taki układ, że jeżeli zabraknie miejsc to będzie wynajęte w 2 hotelu obok za tę samą cenę. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, ze na 99 % cała impreza będzie nw samym sercu miasta (lokal przy Rynku Głównym). W trakcie zlotu ma się odbyć premiera zerowego odcinka FAZY, a dodatkowo Ekipa Fazy będzie kręciła relację ze zjazdu do jedynki.
Ufff....
Teraz Conker  :lol:

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 11, 2004, 21:57:42 pm »
Mógłbys jeszcze pdoac dokaldny adres, godzine, jak dojsc z dworca glownego pociagowego i moglbym juz rezerowac bilety. Najlepiej pwoeidz wszytsko co wiesz, alcznie z tym kto bedzie oprocz mnie i Miela za ile mozna tam zjesc i na ile sob jest lokal przewidziany.

PS.Jeszcze data rozpcozecia.

admin Świata Nintendo

  • Gość
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 11, 2004, 22:01:49 pm »
Cytat: "Kaxi"
Mógłbys jeszcze pdoac dokaldny adres, godzine, jak dojsc z dworca glownego pociagowego i moglbym juz rezerowac bilety. Najlepiej pwoeidz wszytsko co wiesz, alcznie z tym kto bedzie oprocz mnie i Miela za ile mozna tam zjesc i na ile sob jest lokal przewidziany.

PS.Jeszcze data rozpcozecia.


Jeszcze nie - we wtorek wieczór podamy wszystko oficjalnie. Lokal pomieści ponad 100 osób. Jedzenie różnie - od 7 zł za obiad w mleczniaku do ... w Wenzlu na przykład.
Starujemy 30 go o 20.00

Btw. na maila odpiszę jutro z biura.

kubson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-11-2003
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 11, 2004, 22:19:35 pm »
ej ej ej jestem kucharzem to szamke moge jakas zrobic :D
pozdro pozdro postaram sie wpasc chociaz na chwile

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 11, 2004, 22:28:51 pm »
Hehehee a ja jednak wstępnie wytargowałem nastepujący układ- po całej ceremoni, która może potrwać powiedzmy pol godziny wsiadam w pociag i jade :D Po prostu pozwolili mi opuscic sama zabawe. Czyli spodziewajcie się małego gostka w obstawie dziesieciu jegomosciow w swiecacych ubraniach (i karkach wielkości sporej świni) 31-go stycznia w godzinach popoludniowych :twisted:
Btw. zlot trwa do 1 lutego, prawda? A moze dluzej? :twisted:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 12, 2004, 08:44:54 am »
Czy to jest weekend? Jeśli tak, to jest jakaś szansa, jeśli nie odpada na starcie. Będę chodził z tabliczką "JESTEM MRPIKI" hehe.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 12, 2004, 11:06:14 am »
Cytat: "Wario"
A co tam dokładnie bedzie? Jakieś konkursy, nagrody czy co? Czeba brqać gry Nintenda itp. Ja mieszkam w Opolu:D. A tak to może przyjade.


Tak beda konkursy:) Najprawdopodobniej jutro podane zostana wszystkie szczegoly imprezy.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 12, 2004, 13:05:29 pm »
Cytat: "mrpiki"
Czy to jest weekend? Jeśli tak, to jest jakaś szansa, jeśli nie odpada na starcie. Będę chodził z tabliczką "JESTEM MRPIKI" hehe.


Zobaczymy na własne oczy te genialne dziesięć lat :D

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 12, 2004, 15:04:33 pm »
MOje i Miela rakze szanse urosly znaczaco i moge powiedziec ze bede na calej imprezie na 90% . Mam pytanie: bierzemy jakies pady czy cos takeigo?

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 12, 2004, 18:03:16 pm »
ja pojade na 90% (plany moze pokrzyzowac mi jedynie praca), jade z Katowic, mam jeszcze dwa miejsca w aucie wolne, zrzuta na paliwo i mozemy jechac (4 osoby komfortowo, 5 osob w scisku)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 14, 2004, 00:02:40 am »
Oto obiecane szczegoly zlotu:

Jak już zapewne doskonale wiecie, w dniach 31 styczeń - 1 luty odbędzie się <b>Zlot fanów Nintendo</b>, impreza, na którą zapraszamy wszystkich miłośników elektronicznej rozrywki. Czasu coraz mniej i chyba najwyższa pora, aby przybliżyć Wam nieco program całego wydarzenia. Oficjalne otwarcie zlotu nastąpi w sobotę 31 stycznia o godzinie 9.00 rano. Nieoficjalne, dzień wcześniej- wieczorkiem.
Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji min.

- Turnieje: Soul Calibur 2, Mario Kart: Double Dash, F-Zero GX
- Premierę zerowego odcinka programu FAZA
- Halowy turniej piłki nożnej
- Prezentację „zabytkowych” sprzętów Nintendo
- Karaoke
- Konkurs wiedzy o Nintendo
- Prezentację nowych gier Nintendo
- Promocyjną sprzedaż gier, konsol i akcesoriów

Imprezę umila znane osobistości polskiego światka konsolowego a także goście specjalni. Cała impreza zostanie uwieczniona, dzięki ekipie telewizyjnej odpowiedzialnej za powstawanie programu FAZA. Zagubionym, pomocy udziela nasze piękne hostessy.

Sprawy organizacyjne:

Wstęp na imprezę będzie kosztował 25 złotych, płeć piękna gratis. Nocleg (tylko, kto myśli o spaniu:), trzeba zorganizować samemu. My z naszej strony, zapewniliśmy miejsce w pobliskich hotelach. Na hasło „Zlot fanów Nintendo”, każdy uczestnik otrzyma zniżkę i będzie mógł wyspać się za 35 złotych (normalna cena 55 zł.). Sprzęty (szczególnie pady i konsole), bardzo mile widziane. Impreza główna odbędzie się w Domu Polonii przy Rynku Głównym 4 w Krakowie. Odpowiedzi na wszelkie pytania będziemy udzielać pod numerem telefon: (0-12) 2922999 oraz pod adresami mailowymi: conker@gameonly.net , info@swiatnintendo.pl . Serdecznie zapraszamy.

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 14, 2004, 09:01:49 am »
Kurde, bede na pewno. Od razu zapisuje sie an turniej halowy (Game Only team?), a dodatkowow turnieje , hostessy, faza, kurde fak. Musze Conki obgadac co nieco z toba na gg jelsli mozna. Kiedy bedziesz?

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 14, 2004, 11:46:43 am »
Cytat: "Conker"
Nieoficjalne, dzień wcześniej- wieczorkiem


Bardzo ciekawi mnie co będzie się działo w części nieoficjalnej :wink: Jakieś pomysły :?:  

Cytat: "Conker"
Karaoke


aaa no i się wyjaśniło :)

Cytat: "Conker"
Turnieje: Soul Calibur 2, Mario Kart: Double Dash, F-Zero GX


Ja nie będę uczestniczyć, bo siara będzie nieziemska jak mnie wszyscy pokonają. Nie mogę się do tego pada przyzwyczaić :? Kaxi będzie dumnie młócił wszystkich w co się da, prawda Kax? 8)

Cytat: "Conker"
Premierę zerowego odcinka programu FAZA


To będzie niezła zabawa. Conki, zobaczymy jak sobie radzisz przed kamerami. Może czeka Cię kariera w TV :wink: Poza tym nie mam Hypera więc nie miałbym możliwości obejrzenia tego w tiwiku (no chyba, że nie "zerówka" nie poleci na tym kanale).

Cytat: "Conker"
Promocyjną sprzedaż gier, konsol i akcesoriów


Hehe, a może odbiorę mojego VJ na miejscu? Dycha za przesyłkę w kielni :P

Cytat: "Conker"
Imprezę umila znane osobistości polskiego światka konsolowego, a także goście specjalni


Edi Arzanian, Azamat Bagatov, Wiktor Hoteliev i nawet Walter (hehe Ali G rula). A na serio to fajnie będzie spotkać się z tymi, których niedługo zdetronizujemy (joke :wink:). Goście specjalni? Czemu nie liczę na towarzystwo damskie?? :shock: Conki zapomniałeś napisać, że oczywiście i my będziemy (teraz tłum ludzi rzucił się kupić bilety do Krakowa 8)). Ćwikus się wybiera? Bo wiem tylko o Pallensie i Lewiku.

Cytat: "Conker"
Cała impreza zostanie uwieczniona, dzięki ekipie telewizyjnej odpowiedzialnej za powstawanie programu FAZA


I ja biorę kamerkę więc możecie się szykować na wiele nieoficjalnego materiału. Tego nie pokażą w FAZIE :lol:

Cytat: "Conker"
Zagubionym, pomocy udziela nasze piękne hostessy


W zasadzie to ja już się zgubiłem. Czy jest jakaś hostessa chętna mi pomóc 8)
 
Cytat: "Kaxi"
Kurde, bede na pewno. Od razu zapisuje sie an turniej halowy (Game Only team?)


No to jesteśmy w drużynie. Nikt nam nie podskoczy 8)  Kaxi to kiedy uderzamy? Na część oficjalną czy wcześniej? Bo jak na rano to byśmy musieli wyjechać wcześniej (nie wiem ile się jedzie do Kraka, ale wstawać o czwartej czy jakoś tak wcale mi się nie uśmiecha). Trzeba się dogadać.

LUDZIE WPADAJCIE  :!:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Zlot fanów Nintendo
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 14, 2004, 15:40:56 pm »
Chyba zapomnieliście o najważniejszym:
ADRES!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.