Autor Wątek: Posiadacze??? Fani??  (Przeczytany 17963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Posiadacze??? Fani??
« dnia: Lutego 23, 2004, 18:24:57 pm »
Jak myslicie, czy można byc posiadaczem Gacka, czy ta konsola jest tak specyficzna, że od razu stajemy sie wyznawcami BIGN?
WG mnie to drugie..

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 23, 2004, 18:34:44 pm »
A ja nie jestem fanem, chociaż mam Gacka i co? Powiem tak, mam PS2 i GCN i jestem z tego dumny. Chciałbym jeszcze Xboxa, bo dla mnie najważniejsze są GRY, a nie to jakiej firmy mam konsolę. Mam demo Painkillera i się w nie zagrywam na moim PC :!:  Ludzie, granie to jest to o co chodzi. Po co jakaś chora ideologia? Fajnie, że jest Nintendo, nie wyobrażam sobie świata konsol bez tej firmy, ale fanatykiem nie jestem i być nim nie zamierzam. Jedyne co mi się podoba tak naprawdę to to, że tylko fani Ninny tak mocno się trzymają razem i wielbią tak maksymalnie ślepo swoją konsolkę. To jest super. Z tym, że nie czujcie się Narodem Wybranym :wink:

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 23, 2004, 18:58:47 pm »
A ja jestem fanem Ninny, co w niczym mi nie przeszkadz grając w gry na innych platformach. Jestem fanboyem Ninny w tym sensie, że uważam, że jest to najlepsza konsolka i firma która robi najlepsze gry, ale nie tępię innych platform. Jakbym miał kasę chciałbym mieć wszystkie 3 platformy. Ale ponieważ nie mam, to pod tv stoi ta ulubiona.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 23, 2004, 20:20:20 pm »
Cytat: "gruby"
A ja jestem fanem Ninny, co w niczym mi nie przeszkadz grając w gry na innych platformach. Jestem fanboyem Ninny w tym sensie, że uważam, że jest to najlepsza konsolka i firma która robi najlepsze gry, ale nie tępię innych platform. Jakbym miał kasę chciałbym mieć wszystkie 3 platformy. Ale ponieważ nie mam, to pod tv stoi ta ulubiona.

Lepiej nie moglbym tego ujac:D Co tu duzo piac, Ninny jest najlepsze i nic tego nie zmieni  :twisted: Niemalze kazdy, kto choc raz posmakuje rozkoszy posiadania sprzetu Nintendo zostaje z ta firma do konca - to jest wlasnie piekne. kiedys za setki (moze tysiace :shock:) lat Sony przestanie robic konsole, Micro$oft przestanie, przestana wszystkie inne firmy, ktore jakas maszyne zrobia, ale Nintendo bedzie trwac wiecznie :twisted: Hail to the King!! (Hail! Hail!)
chyba zaczyna mi zdeka odbijac...
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 23, 2004, 22:49:33 pm »
Cytat: "Splender"
Cytat: "gruby"
A ja jestem fanem Ninny, co w niczym mi nie przeszkadz grając w gry na innych platformach. Jestem fanboyem Ninny w tym sensie, że uważam, że jest to najlepsza konsolka i firma która robi najlepsze gry, ale nie tępię innych platform. Jakbym miał kasę chciałbym mieć wszystkie 3 platformy. Ale ponieważ nie mam, to pod tv stoi ta ulubiona.

Lepiej nie moglbym tego ujac:D Co tu duzo piac, Ninny jest najlepsze i nic tego nie zmieni  :twisted: Niemalze kazdy, kto choc raz posmakuje rozkoszy posiadania sprzetu Nintendo zostaje z ta firma do konca - to jest wlasnie piekne. kiedys za setki (moze tysiace :shock:) lat Sony przestanie robic konsole, Micro$oft przestanie, przestana wszystkie inne firmy, ktore jakas maszyne zrobia, ale Nintendo bedzie trwac wiecznie :twisted: Hail to the King!! (Hail! Hail!)
chyba zaczyna mi zdeka odbijac...


Nie no tragedia :D Powiedz mi w czym jest konsolka Ninny lepsza od innych? Ze niby ma Zeldę? Metroida? Ok, a ze nie ma Silent Hilla, FF, Pro Evo, praktycznie zadnych wyścigów i ze 3rd party developerzy olewają ją ciepłym moczem? Nie chcę tu pisać, ze Ninny jest be, ale nie uważam, żeby w czymkolwiek ta konsola była lepsza od innych. Każda platforma ma swoje exclusive'y. Ja np. nie zamieniłbym za żadną zeldę mojego pro evo 3, ale nie jestem jakimś maniakiem czczącym ślepo Czarnulkę.
A prowadząc beznadziejną politykę, Ninny jest dla mnie kandydatem numero uno do upadku. Ja posmakowałem kiedyś Nintendo (64 co prawda, ale mowią ze to ta sama "magia" :? ) i nie uważam, żeby była jakaś niezwykła wspaniała i wogóle była jakimś cudem na kiju. LUDZIE osobista proźba- wyjaśnijcie mi, czemu tak kochacie to biednei Ninny i na czym polega ta cała jego "magia"  i poprzyjcie to sensownymi argumentami (teksty typu "bo jest da best", "bo gry Ninny są magiczne" nie będą uznawane). Sorry, ze tak pojechałem w tym poście, ale dla mnie w Nintendo nie ma nic niezwykłego, a teoria, że "kazdy, kto kupi Gacka pokocha tą konsolę i zostanie z nią na zawsze" jest dla mnie co najmniej bezsensowna. Sorry guys :D

Krs

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2004
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 24, 2004, 10:22:49 am »
Widzisz, mozesz nie uznawac wymienionych argumentow, ale wlasnie trafiles w samo sedno - uwazamy Ninny za najlepsza konsole, poniewaz uwazamy, ze Ninny robi najlepsze gry. Proste jak drut.
Dodatkowo Ninny ma w kieszeni pare firm, ktore wypluwaja perelki, mysle tu o Silicon Knights (Eternal Darkness, MGS:TT) i Retro Studios (Metroid, zaraz i 2). Ogolnie Ninny lubuje sie w exclusive'ach i dostaje je od takich firm jak Capcom (Viewtiful Joe, Resident Evil 0, RE4), Namco (Star Fox 2, Tales of Symphonia), Square (FF:CC)

 8)
With kind regards,
-=[ Krs ]=-

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 24, 2004, 10:49:25 am »
No i fajnie. Ja nie mam nic przeciwko PS2 ani XBoxowi. Ale tak jak ty byś nie zamienił Zeldy na Pro Evo, tak ja nawet nie myślę, o zamianie jakichkolwiek hitów z GCN na hity z innych platform! Mógłbym co najwyżej mieć parę konsol i dzięki temu się rozkoszować hicorami zewsząd. Ale... gry sportowe mnie nie ruszają (naprawdę...), oprócz może bijatyk, ale to co nintendo ma zupełnie mi wystarcza. Samochodówki uważam osobiście za nudnawe (chociaż podoba mi się zarówno seria Burnout jak i Project Gotham). A zamiast JaKa i Ratcheta sto miliardów razy wolę Maria i Waria. Co do wymienionych przez Ciebie gier, to też trafiłeś idealnie. Właśnie Metroid i Zelda są najlepszymi grami w jakie grałem od lat (+ Eternal Darkness i VJ). I ku Twojemu zdziwieniu mogę dodać, że to wszystko po tym jak przez rok bawiłem się na PS2. Dzięki niej wyhaczyłem GTA3, Devil MC, MGS2, GT3:A Spec. I nie zamienił bym Metroida na żadną z nich. Ba! Nawet na nie wszystkie w pakiecie :D
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 24, 2004, 15:41:59 pm »
Napisales (Miazga) ze nie ma na GC finala... jeden jest, multiplayerowy, ale zawsze, zreszta my mamy Baten Kaitos, wiec luka RPGow zapelniona...Dalej - wyscigi, jest Burnout 2, NFS:U, R:Racing, F-Zero i Mario Kart - jak dla mnie wystarcza... Pro Evo nie ma, ale jest Winning Eleven i gala z Tsubasa (exclusiv) od tego samego teamu developerskiego, jak ktos chce to sobie zalatwia i cieszy jape, mnie to nie kreci... nie ma SH - ok, ale jest RE i ED - kolejna luka zapelniona...
Co do 3rd party, to jakos tez nikt specjalnie nie narzeka - ostatnio kasowane sa tyllko gry, ktore nie zapowiadaja sie na jakies specjalne hity ( wyjatek - Driver 3 IMO)... Nikt z nas, posiadaczy GC jakos nie narzeka... Zreszta nawet na N64 nikt nie marudzil, choc gier od 3rd party dev praktycznie nie bylo... Mysle, ze temat gier mamy juz za soba :twisted: dalsza dyskusja na ten temat nie ma moim zdaniem najmniejszego sensu, bo i tak nie przekonasz mnie (nas?) do swoich racji :evil:
A co do wyzszosci Ninny nad innymi konsolami... to jaka konsole uwazam za najlepsza to moje i tylko moje zdanie i jak sie komus nie podoba to kij mu w oko, nie musi sie z tym zgadzac. Dla mnie Ninny jest najlepsze i juz... zdania nie zmienie, chocby mnie torturowano :twisted: EOT z mojej strony :|
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 24, 2004, 17:00:52 pm »
Mi najbardziej podobają się tematy w stylu "dyskryminacja fanów N". Pozwolę sobie na mały cytat, bo lubię być złośliwy :twisted:

"Jest nas mniej, ale jesteśmy lepsi co??? Hehe. Jednak wydaje mi się, że lepiej by było gdybyśmy zamist źle życzyć posiadaczom innych konol prubowali przekonać ich do Cuba, ale wiadomo ze wszystkim sie nie da. Na szczęście jest ejszcze trochę takich ludzi jak my"

albo

"Oj to logiczne, ze w prasie nas nie dyskryminują. Ale w szkole, na innym forum, owszem.I dodam, że doświadczylam tego na własnej skórze. A co do tego narodu wybranego to czy ja tak napisałam? Ja się cieszę, że jest mniej ludzi o takich zinteresowaniach bo w ten sposób stajemy się bardziej orginalni. Ale dobra zresztą co ja bredzę...."

To jest oczywiście żart :wink: Natomiast mnie osobiście, jako fana konsol, wkurzyło jak ostatnio wpadł do mnie kumpel i raczył mi powiedzieć, że Gacek wygląda dziecinnie. Takie "Kinder Bueno", cokolwiek to miało oznaczać :evil: Debil :)

Ogólnie, powiedzcie dziadkowi Mielowi, kim jesteście fani Nintendo. Może jakieś badania psychologiczne przeprowadzimy :?:  :lol:

kaka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 24, 2004, 17:29:18 pm »
Cytat: "Mielu"
(...)Gacek wygląda dziecinnie. Takie "Kinder Bueno", cokolwiek to miało oznaczać :evil: Debil :) (...)


To mozesz mu powiedzec ze w ostatniej reklamie tego wspanailego batonika lecz troszke zbyt slodkiego jest jasno napisane: "Kinder Bueno- nie tylko dla dzieci"

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 25, 2004, 22:03:02 pm »
Nintendo przyciaga ludzi do siebie bo tworzy wspaniałą atmosferę wokół swoich konsol przez gry. I miazga, nie ma innego wytłumaczenia, dlaczego lubimy Nintendo, jak tylko te, że tworzy ono wspaniałe gry, które zawierają czysta grywalność. Bo niby za co mamy lubić firmę produkująca gry? Za nazwę?

  • Gość
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 26, 2004, 22:23:49 pm »
i za to samo, równie mocno lubie maszynke sony i microsoftu, co nie zmienia faktu że do nintendo najbardziej podchodze uczuciowo (wychowałem sie na nesie i gb, sentyment pozostanie na zawsze)
czy wazne jest na czym gramy? ja moge grac na konsoli fiata byleby było pełno gier od najlepszych producentów....

Uncle Mroowa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 27, 2004, 22:49:43 pm »
nie nie, rzecz nie tkwi tu. Nintendo to pewien sposób myślenia. Posiadacze Pleja wciąż gonią za nowymi grami, by wciąż były nowsze i by wciąż było ich więcej. Fani nintendo zatrzymują się na jednej grze, i jak najdłużej obchodzą jej sukces, wiecie dlaczego? Bo wciąż w nią grają. Przechodzą drugi, trzeci raz jedną grą i za każdym razem widzą w niej miód. Ci którzy nie widzą w tym rozrywki, raczej fanami nintendo nie zostają :/ Są jeszcze tacy, coczują sentyment z powodu starszych swoich konsol, albo po prostu gry ninny tak im odpowiadają że poprzestają na nich.
Światło gwiazd lśni dla nas, i w tej otchłani
Darzbog zawiesił ziemię, aby była tak
utrzymywana, Oto dusze przodków,
które świecą nam gwiazdami z Iru.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 27, 2004, 23:11:30 pm »
Mroowa, doczep mi jeszcze dwie ręce, a policze ci na palcach, ile razy przeszdłem MGS'a, albo Silent Hill'a. To nie jest tak. Kostkowcy przechodzą jedną grę kilka razy, bo nie dostają tych gier dużo. W okresie posuchy każdy, bez względu na posiadaną platformę, przechodzi daną grę niejednokrotnie, a posiadacze Gacka taki właśnie okres posuchy przeżywają częściej niż posiadacze Ps2 czy X'a. I nie ma się co czarować.

JJJ

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 2
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 28, 2004, 12:40:59 pm »
Mielu z twojego zapytania "kim jestescie fani nintendo" eee wg mnie jestesmy takimi samymi osobnikami grajacymi jak reszta spoleczenstwa ,czy ja wygladam jak fan nintendo(chociaz nie zaprzecze ze nim nie jestem,bo jestem :D ) ale wracajac do etmatu, z wygladu ,wygladam na ps2-owca.pc-towca-x-boxo-wca itp ,to nie wyglad nas do siebie zbliza lecz nasze wspolne zainteresowania ,przekonania i takie tam ,koncze juz to pisac bo kolezanka mi wyrwala watek z glowy i zgubilem sie we wlasnych myslach,pozdrkowo
bajlando trwa!

Uncle Mroowa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 28, 2004, 13:11:31 pm »
Cytuj
Mroowa, doczep mi jeszcze dwie ręce, a policze ci na palcach, ile razy przeszdłem MGS'a, albo Silent Hill'a. To nie jest tak. Kostkowcy przechodzą jedną grę kilka razy, bo nie dostają tych gier dużo. W okresie posuchy każdy, bez względu na posiadaną platformę, przechodzi daną grę niejednokrotnie, a posiadacze Gacka taki właśnie okres posuchy przeżywają częściej niż posiadacze Ps2 czy X'a. I nie ma się co czarować

Zauważyliście że nie ma fanów sony, ani Microsoftu? Najwyżej Xboxa i Ps2. Fani Nintendo będą wierni wszystkim konsolom tej frmy, ew. będą dokupywać jakąś konsolę dla urozmaicenia. Ty miazga sam się zastanawiasz (albo zastanawiałeś) czy nie sprzedać ps-a i nie kupić iksa. Po za tym Konsola Ninny jest najtańsza, co też może wielu do niej przekonywać - Gry ma Gacka są tak jak na kazdej innej konsoli, Są gnioty, hity, średniaki... Ale przez to że wogóle gier jest mniej niż na innych konsolach (nie bedzie wiecej niż 400 gier- jak myśle) zatrzymują się na jednej grze tak długo aż stają się maniakami, dalej jeśli często przeżywają okres posuchy takich tytułów jest wiecej - Fani zaczynają podchodzić do każdej gry jak do arcydzieła... myśle że tak jest z częścią.
Niektórym po porstu takie tytuły wystarczą, nie potrzebują innej konsoli, a że innej nie chcą sobie kupić to wmieszają się w tłum i zostają fanami. Jeszcze inni zostali fanami z przywiązania do dobrej marki, jak juz napisałem - znają ją z SNES'a, gb, gbc , Więc wiedzą że na niej się nie zawiodą, i jak na razie - nie zawiedli się (mam na myśli tych co się uważają za fanów).
Światło gwiazd lśni dla nas, i w tej otchłani
Darzbog zawiesił ziemię, aby była tak
utrzymywana, Oto dusze przodków,
które świecą nam gwiazdami z Iru.

Tokar_Sama

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2004
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 28, 2004, 14:53:46 pm »
Nie no dochodzimy do paradoksu,ze GCN jest najlepsze,bo wychodzi na niego najmniej gier :? .Sorki,ale ja wole mieć większy wybór,a poza tym,to czy ktoś przechodzi daną grę raz,czy 20 razy zależy tylko i wyłącznie od niego,wiec teza,że takie podejscie jest charakterystyczne tylko dla fanow Nintendo to bzdura(przy okazji lepiej jest chyba przechodzic daną grę po raz n-ty dlatego,ze nam sie tak bardzo podoba mimo mozliwosci zagrania w wiele innych hiciorow,niz dlatego,ze nie ma niczego innego do pogrania-_-")
[size=24]A jaki jest Twój współczynnik elo ? o_O[/size]

Uncle Mroowa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 28, 2004, 15:08:18 pm »
Twierdze tylko że gry nintendo są tak twożone, by po piątym przejściu gry nadal czuło się miód, tak myśle. Nie wiem zresztą czy to tak, może się myle, w końcu wielu fanów ninny mają inne konsole. Gry Nintendo, są bardzo specyficzne, może to od tego zależy?
Światło gwiazd lśni dla nas, i w tej otchłani
Darzbog zawiesił ziemię, aby była tak
utrzymywana, Oto dusze przodków,
które świecą nam gwiazdami z Iru.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 28, 2004, 16:10:45 pm »
Cytat: "Uncle Mroowa"
Cytuj
Mroowa, doczep mi jeszcze dwie ręce, a policze ci na palcach, ile razy przeszdłem MGS'a, albo Silent Hill'a. To nie jest tak. Kostkowcy przechodzą jedną grę kilka razy, bo nie dostają tych gier dużo. W okresie posuchy każdy, bez względu na posiadaną platformę, przechodzi daną grę niejednokrotnie, a posiadacze Gacka taki właśnie okres posuchy przeżywają częściej niż posiadacze Ps2 czy X'a. I nie ma się co czarować

Zauważyliście że nie ma fanów sony, ani Microsoftu? Najwyżej Xboxa i Ps2. Fani Nintendo będą wierni wszystkim konsolom tej frmy, ew. będą dokupywać jakąś konsolę dla urozmaicenia. Ty miazga sam się zastanawiasz (albo zastanawiałeś) czy nie sprzedać ps-a i nie kupić iksa. Po za tym Konsola Ninny jest najtańsza, co też może wielu do niej przekonywać - Gry ma Gacka są tak jak na kazdej innej konsoli, Są gnioty, hity, średniaki... Ale przez to że wogóle gier jest mniej niż na innych konsolach (nie bedzie wiecej niż 400 gier- jak myśle) zatrzymują się na jednej grze tak długo aż stają się maniakami, dalej jeśli często przeżywają okres posuchy takich tytułów jest wiecej - Fani zaczynają podchodzić do każdej gry jak do arcydzieła... myśle że tak jest z częścią.
Niektórym po porstu takie tytuły wystarczą, nie potrzebują innej konsoli, a że innej nie chcą sobie kupić to wmieszają się w tłum i zostają fanami. Jeszcze inni zostali fanami z przywiązania do dobrej marki, jak juz napisałem - znają ją z SNES'a, gb, gbc , Więc wiedzą że na niej się nie zawiodą, i jak na razie - nie zawiedli się (mam na myśli tych co się uważają za fanów).


Nie no Mroowa rozwaliłeś mnie tą filozofią :) Nie ma fanów Microsoftu ani Sony, tylko Ps2 i X'a. Nie ma fanów Gacka, tylko są fani Nintendo. Hmm, może dlatego, że ja nie uwielbiam Sony za pralke, toster, odtwarzacz DVD czy innne cholertwo, tlyko za ich konsolę? A że Ninny nie wydaje nic, oprócz konsol i gier to już inna sprawa :? Jakby Micorsoft miał na koncie tylko X'a, to też bym kochał Microsoft, zamiast ich cyklopa.

No i dalej się nie dowiedziałem, za co ludzi tak kochają Ninny. Czyżby brak argumentów? Wywnioskowałem jedno- "intendo, bo robi zajebiste gry i wogóle". Ale jaki, pytam się jaki to jest argument? Zresztą i tak mnie nie przekonacie, ani ja nie przekonam Was :) Koniec dyskusji.

Uncle Mroowa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 28, 2004, 16:19:37 pm »
Fani Nintendo to już prawie subkultura :D
W sumie to nie da się tego wyjaśnić do końca-próbowałem, ale jak popatrze na swoje posty krytycznym okiem, to nic nie warte.
Cytuj
"intendo, bo robi zajebiste gry i wogóle". Ale jaki, pytam się jaki to jest argument?

heh, w sumie to jedyny słuszny argument dla którego warto szanować jakąkolwiek firmę - Dobrze wykonuje swoją robotę. Wiele jest gier które odpowiadają Fanom i to one ich mnożą. bo gacek jako sama konsola wcale nie jest najlepszy.
Światło gwiazd lśni dla nas, i w tej otchłani
Darzbog zawiesił ziemię, aby była tak
utrzymywana, Oto dusze przodków,
które świecą nam gwiazdami z Iru.

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 28, 2004, 20:04:33 pm »
W Poradniku PE pisało, że jest jz ponad 400 gier.....
Ale do rzeczy. Miazga wyjśnij w takim razie, dlaczego uwielbiasz PS2. To mniej więcej to samo. I nie mów że co innego, bo tu firma, a tam sprzęt. Bo Big N jest jakby uosobieniem konoli.
Mówisz, że potrzebujesz dodatkowych dwóch rak do przeliczenia ile razy przeszedłeś MGS`a. Ale zauważ, że ten tytuł (o ile dobrze pamietam) i wiele innych najwiekszych hitów na PS2 (np. final fantasy) są to kontynuacje gier z konsol Ninny.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 28, 2004, 21:42:27 pm »
Otto po pierwsze ja nie uwielbiam Ps2. Uwielbiam to ja schabowego i moje skarpetki z misiem Yogi. Konsola Sony jest taka sama, jak Gacek i X. Ma swoje hity (o ile mi wiadomo- ma ich więcej niz pozostałe dwie konsole), ma też crapy (także najwięcej), ale ustępuje X'owi pod względem grafy.  Naprawdę Gacek kompletnie niczy nie wybija się ponad konkurencję. Ma po prostu inne gry. A czy lepsze? Kłóciłbym się (Zelda i Metriod? Ale to tylko dwie :? ). W stosunku do dwóch nazwijmy to "genialnych" gier, Ps2 ma załóżmy cztery bardzo dobre.

A po drugie, MgS rzeczywiście ma korzenie w konsolach Ninny, ale... my mówimy o Gacku, a nie o Snesie :?

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 28, 2004, 22:53:20 pm »
miazga, grałeś na GCN?
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 28, 2004, 23:46:59 pm »
Cytat: "gruby"
miazga, grałeś na GCN?

Grałem na EP 4 (sporo czasu- w Mario Party, SSB, Zeldę i jeszcze coś tam), u kumpla, ale nie za długo- może godzinkę półtorej, na Zlocie FN w Krakowie... Jeszcze sporo razy byłem "biernym obserwatorem" :) - kibicowałem jak inni grają.  Wiesz, nie miałem Gacka nigdy na dłuższy czas w domu, ale swoje widziałem i grałem.

Uncle Mroowa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 29, 2004, 00:30:34 am »
Fani nintendo to nie tylko fani Gacka- Lubią jedną czy dwie serie gier, lubią stare gry i konsole - Zauważ różnice między fanem Nintendo, a Fanem Gc. To nie jest dokładnie to samo.
Światło gwiazd lśni dla nas, i w tej otchłani
Darzbog zawiesił ziemię, aby była tak
utrzymywana, Oto dusze przodków,
które świecą nam gwiazdami z Iru.

kaka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 29, 2004, 00:40:30 am »
Cytat: "Uncle Mroowa"
Fani nintendo to nie tylko fani Gacka- Lubią jedną czy dwie serie gier, lubią stare gry i konsole - Zauważ różnice między fanem Nintendo, a Fanem Gc. To nie jest dokładnie to samo.


dokladnie, fani nintendo to w wiekszosci oldskoolowcy, wychowani na nesie czy sniesie... ehh co ja pisze...lepiej juz nie bede sie odzywal...

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 29, 2004, 11:38:15 am »
Miazga: to nie miało być napastliwe pytanie! Po prostu, tak już jest, że często ludzie którzy wcześniej nie mieli kontaktu z NGC, a potem go dostają bardzo się do tej konsolki zapalają i już widzą tą różnicę. Nigdy zaś nie zrozumiem argumentacji o ilości gier na konsoli. To wygląda tak, jakby posiadacze innych platform chcieli uszczęśliwiać posiadaczy Gacków na siłe. Mówią, "ale u was mało gier, w ogóle nie macie w co grać!". No jednak mamy, skoro jeszcze gramy. Albo: "przechodzicie tyle razy grę bo w ogóle nie macie na czym grać". Ja przeszedłem Zeldę parę ładnych razy. Viewtifula podobnie. REmake. Metroid, Super Mario Sunshine- tak samo. Ale czy to oznacza, że nie mam w co grać? No nie, bo teraz zagrywam się w SSX3, SCII, (gram tez po raz kolejny w Eternala), jeżeli miałbym kasę, chciałbym wypróbować Hitmana 2, Splintera, F-Zero, 1080, Dead to Rights, Freedom Fighters, Sipsons Hit & Run, True Crimes, PN03 (a owszem), Ikarugę i sporo innych. Także o biblioteczkę GCN niech się nikt nie martwi. Nie słyszałem jeszcze o nikim kto sprzdałby GCN, bo nie ma w co grać. Ja na przykład chciałbym mieć Xboxa. Podoba mi się ta konsola. Podobają mi się Ninja Gaiden, PGR2, Painkiller, Doom 3, GTA3: Double Pack. Ale na pewno nie sprzedam Gacka dla nich Gacka. Bo dla tych exclusivów (dziwnym zbiegiem okoliczności, to włąśnie najczęściaj exclusivy przechodzimy "naście" razy. Może po prostu faktycznie są lepsze?) warto mieć GCN. I za tych "parę" exclusivów tak bardzo lubi się GCN...
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Tokar_Sama

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2004
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 29, 2004, 13:21:27 pm »
Cytat: "gruby"
Miazga: to nie miało być napastliwe pytanie! Po prostu, tak już jest, że często ludzie którzy wcześniej nie mieli kontaktu z NGC, a potem go dostają bardzo się do tej konsolki zapalają i już widzą tą różnicę.

Tutaj opisales tzw.syndrom polaczka.Jak ktos czegos nie posiada to albo jedzie po tym od gory do dolu,albo w najlepszym wypadku zwisa mu to dokumentnie.Ale jak juz w taki czy inny sposob wejdzie w posiadanie tego czegos,to od razu ta rzecz jest megafakinkuuul,zjawiskowa, wystrzelona w kosmos i daje rade :twisted:  :wink:  :twisted:
[size=24]A jaki jest Twój współczynnik elo ? o_O[/size]

kubson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-11-2003
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 29, 2004, 14:38:37 pm »
ja mam kostke ale jak filozofuje mroowa to przegiecie :D  heh bez obrazy ale tesky ie ma fanow sony microsoftu a nintendo beda zawsze :) i tam tez cos wyczytalem  ze fani nintendo graja w kazda gre kilkanascie razy i to jest prawda gram kilkanascie razy bo 1 nie mam pieniedzy zeby co miesiac kupowac gre 2 nie mamy zbyt super produkcji sa perelki ale jak by nie bylo malo :)
pozdrawiam
ps nintedo pasuje mi najbardizej ze wszystkich konsol nie chcialbym miec innej
a teksty w stylu ze jestesmy poszkodowani poziej ze jestesmy narodem wybranym hehe nie wiem na ktormy forum to bylo sa poprostu smieszne i jakies tworzenie chorej ideologii :)

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 29, 2004, 16:38:38 pm »
Ja kocham Gamecuba poniewaz jest tani (koszt sredniej karty graficznej do peceta) wiec było mnie na niego stać. A kupilem konsole w ogole poniewaz na PieCu teraz posucha jak rzadko.

Gamecuba kupiłem bo pamiętam że rodzice  :lol:  :lol:  :lol:  nie chcieli mi kupić N64 bo powiedzieli że to nie dla dzieci (co??) a teraz sobie moge sam za swoja kase kupic. I jakos konsolki nintendo zawsze mi sie podobaly (mialem GBC), podobało mi się strasznie też DC ale wtedy też mi nie chcieli kupić (pamięm jak chodziłem do auchan zeby porgac w virtua tennis)

Poza tym uwielbiam wszystkich tych bohaterów nintendo!!!

Mam gamecuba od dwoch miesiecy a juz wpadly mi w rece dwie gry ktore zajmuja czołowe miejsca w mojej liście gier wszechczasów - resident evil i SUper Smash Bros. Melee (ta gra jest genialna, mecze sie po kilka godzin dziennie zeby wszystko odblokowac - to juz chyba jakas choroba bo potem w wolnych chwilach siadam do nauki a w glowie dudni mi ta muzyczka z donkey kong stage :D )

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 29, 2004, 18:22:59 pm »
Myślę, że jak ktoś się łapie czegoś od ''N'' od razu zostaje ich fanem. Ta magia!!! Nie czuję się 'wybrańcem'! Po prostu wolę GaCka od wszystkich innych konsol świata (4EVER!) ponieważ ma w sobie coś czego iksom, drimom, peesdwujkom brakuje! Mario! Zelda! Ja to po prostu kocham! Odkąd gram znam niny i jak przestanę grać to też będę je znać, pamiętać, kochać! Miazga! Zrozum, że nie potrzebuję sajlentów, pes'ów, gietea i innych! Potrzebuję magię!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 29, 2004, 18:44:47 pm »
Niestety, muszę przyznać , że GTA3 ma magii od cholery. Miałem PS2 i grałem w to cudo. Niestety jest doskonałe... :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 29, 2004, 18:55:15 pm »
Cytat: "gruby"
Niestety, muszę przyznać , że GTA3 ma magii od cholery. Miałem PS2 i grałem w to cudo. Niestety jest doskonałe... :)


Magia to pojęcie względne:) Sorx za offtopa

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 29, 2004, 20:20:50 pm »
jestem posiadaczem, zdecydowanie. Ze wszystkim tak mam.
Z "fanostwa" już chyba wyrosłem... :(

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 29, 2004, 21:50:17 pm »
Cytat: "mrpiki"
Myślę, że jak ktoś się łapie czegoś od ''N'' od razu zostaje ich fanem. Ta magia!!! Nie czuję się 'wybrańcem'! Po prostu wolę GaCka od wszystkich innych konsol świata (4EVER!) ponieważ ma w sobie coś czego iksom, drimom, peesdwujkom brakuje! Mario! Zelda! Ja to po prostu kocham! Odkąd gram znam niny i jak przestanę grać to też będę je znać, pamiętać, kochać! Miazga! Zrozum, że nie potrzebuję sajlentów, pes'ów, gietea i innych! Potrzebuję magię!


Ehhh i to jest to o czym mówiłem... argument nie warty przeżutego obiadu... Magia? Piki, błagam... Wyobraź sobie, że taki Mario Sunshine ( w ogóle Mario juz moim zdaniem to nie to, co kiedyś... kiedyś to był po prostu Jumpin Man (pierwotna nazwa) a teraz sika wodą, jeżdzi autem, gra w Golfa... najłatwiej jest zrobić jeną postać, która jest pokładowym "majtkiem"- zamiast silić się na masy innych bohaterów, oni mają swojego uniwrsalnego hydraulika. No bonus.) ma dwa razy mniej magii niż Jak 2. Silent to jest magia sama w sobie. Jednak w przeciewieństwie do Zeldy to jest czarna magia. Dla mnie o wiele bardziej wartościowa. Co do GTA to się zgadzam, powiem, że nawet nie przepadam za tą grą :) A Pes? Nie ma magii, ale ma gryw. Mogę śmiało powiedzieć, że to jest jedna z miodniejszych gier wszechczasów. Tylko powiedz mi, gdzie ty chcesz szukać magii, w piłce kopanej? No bonus.

Ja własnie cały czas usiłuje wyłuskać od Was, "fanów" Nintendo, gdzie wy do diabła macie tą magię? Ja rozumiem, że Zelda i metroid są super, ale one nie czynią Gacka jakimś Bóg wie czym i tak naprawdę wymiękają przy zalewie tak samo dobrych gier na Ps2 i X'a (że przytoczę tu choćby FFX i FFX-2, Jak 2, R&C2, Gran Turismo, Siren, Top Spin... chcesz magii? Ok- BG&E (chyba nie ma na Gacka), PoP, Final Fantasy (nie mów mi tu o FF CC na Gacka, bo to ściema podobno :?), masa RPG na Ps2 (Xenosaga- jedna z lepszych gier fabularnych, Suikoden, Disgaea...), KOTOR na X'a... WPIZDU TEGO!).

Uncle Mroowa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 29, 2004, 21:57:18 pm »
Cytuj
Ja własnie cały czas usiłuje wyłuskać od Was, "fanów" Nintendo, gdzie wy do diabła macie tą magię?

Tak właściwie to po co ci to wiedzieć? Sorry, ale nie potrafię ci wyjaśnić dlaczego jedni ludzie reagują tak na ninny, a inni inaczej.
Światło gwiazd lśni dla nas, i w tej otchłani
Darzbog zawiesił ziemię, aby była tak
utrzymywana, Oto dusze przodków,
które świecą nam gwiazdami z Iru.

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 01, 2004, 14:22:00 pm »
Cytat: "Miazga"
...Top Spin... chcesz magii? Ok- BG&E (chyba nie ma na Gacka), PoP...

Hmm co do Top Spin, to zdawalo mi sie, ze jest to exclusiv na X-Boxa - widocznie sie mylilem, nie wiem... a BG&E oraz PoP sa na GC wiec wpierw sprawdz, a pozniej dopiero zabieraj sie za pisanie, zeby glupio nie wypasc tak jak w tym przypadku :twisted:
Co do grywalnosci PES - sprawa sporna, mialem u siebie w domu PS2 przez niespełna tydzień (razem z FFX, PES2, MGS2, AC4, VF4, GTA:VC i multum demek) i jakos tak wyszlo, ze w ta gre gralem najmniej, wogule nie przypadła mi do gustu, po kilku meczach zagranych z kumplem oraz z konsola dalem sobie spokoj i nie moglem uwierzyc jak ludzie moga sie podniecac takim czyms... PES i jego moim zdaniem wątpliwa grywalnosc nie jest zatem najlepszym argumentem, wiec daj sobie w koncu z tym spokoj... FFX, AC4 i SH2 na pewno, ale nie PES...
Jesli chodzi o magie... Pieprzyc ja, niech kazdy gra na czym chce i w co chce, wazne by jemu sie to podobalo i by czerpal z tego przyjemnosc... EOT z mojej strony.
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 01, 2004, 15:10:18 pm »
Tak, Top Spin to jest exclusive na Xbox'a. Ale nie mówiłem, że jest na Ps2. Wymieniałem gry na Ps2 i X'a. A mówiąc szczerze to po twojej wypowiedzi pojawił się banan na moich ustach. "Po kilku meczach swierdziłem, że ta gra jest słaba" (jakoś inaczej to powiedzialeś, ale chodziło o to samo). Kilka meczy=godzina, może dwie. Powiedz mi jak po takim czasie chcesz oceniać grę? Zwłaszcza tak złożoną i trudną do rozgryzienia jak PES 3. Zastanów się. Raczej nikt po godzince spędzonej przy Pro Evo nie będzie piał z zachwytu, bo to trudna gra i trzeba jej poświęcić nieco więcej czasu.
A z tym BGE I PoP to na jakiej podstawie twierdzisz ze jest w europie na Gacka? Kiedyś tam będzie, ale teraz jeszcze nie ma.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 01, 2004, 15:15:46 pm »
Miazga... magia to nie fabuła, grafika ani nic w tym stylu! To po prostu coś co zaczyna się od otwarcia pudełka, a kończy się na... no właśnie! Magia się nie kończy!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 01, 2004, 15:35:41 pm »
Cytat: "mrpiki"
Miazga... magia to nie fabuła, grafika ani nic w tym stylu! To po prostu coś co zaczyna się od otwarcia pudełka, a kończy się na... no właśnie! Magia się nie kończy!

czy mi się wydaje, czy cofnęlismy się do etapu opowiadania bajek o smokach, rycerzach i księżniczkach?
Jak nie grafa, fabuła ani "nic w tym stylu", to co? Że Nintendo potrafi wyczarować bukiet, zna triki ze znikaniem, wydostaje się zawiązane w 50 łańcuchów z akwarium pełne wody? To jest ta twoja magia? LITOŚCI...