Autor Wątek: Posiadacze??? Fani??  (Przeczytany 17951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kaka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 01, 2004, 15:43:36 pm »
miazga... dlaczego tak na sile chcesz wiedziec dlaczego ludzie graja na gcn??

a tak zeby nie bylo to mnie gry od nintendo poprostu bardziej odpowiadaja... ahh rebel strike...

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 01, 2004, 15:47:31 pm »
a dlaczego jedni ludzie wolą ciastka z kremem, a inni z czekoladą?

gusta i guściki

o

których nie dyskutujemy

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 01, 2004, 15:49:45 pm »
Cytat: "kaka"
miazga... dlaczego tak na sile chcesz wiedziec dlaczego ludzie graja na gcn??

a tak zeby nie bylo to mnie gry od nintendo poprostu bardziej odpowiadaja... ahh rebel strike...


Tu nie chodzi o to, dlaczego grają, tylko zastanawia mnie to gadanie o magii. Bo niech sobie ludzie grają nawet na Pong'u, mi to nie przeszkadza, chcę tylko wiedzieć skąd te pomysły, że Gacek jest najlepszy i  że każdy, kto go kupi staje się jego fanem.

kaka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 01, 2004, 15:56:39 pm »
ehh z ta wasza magia... matura to jest magia i to jeszcze czarna :wink: , kazdy kupuje konsole taka na jaka gry mu najbardziej odpowiadaja, a jesli jest to gcn to powiedzmy ze staje sie fanem nintendo. ja jestem zakochany w grach nintendo od czasow nesa wiec kupuje konsole tej firmy anie innej i juz 8)

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 01, 2004, 18:06:23 pm »
Cytat: "Miazga"
Tak, Top Spin to jest exclusive na Xbox'a. Ale nie mówiłem, że jest na Ps2. Wymieniałem gry na Ps2 i X'a. A mówiąc szczerze to po twojej wypowiedzi pojawił się banan na moich ustach. "Po kilku meczach swierdziłem, że ta gra jest słaba" (jakoś inaczej to powiedzialeś, ale chodziło o to samo). Kilka meczy=godzina, może dwie. Powiedz mi jak po takim czasie chcesz oceniać grę? Zwłaszcza tak złożoną i trudną do rozgryzienia jak PES 3. Zastanów się. Raczej nikt po godzince spędzonej przy Pro Evo nie będzie piał z zachwytu, bo to trudna gra i trzeba jej poświęcić nieco więcej czasu.
A z tym BGE I PoP to na jakiej podstawie twierdzisz ze jest w europie na Gacka? Kiedyś tam będzie, ale teraz jeszcze nie ma.

No dobra, moze to i godzina dwie, ale dluzej po prostu nie chcialo mi sie grac - pozycja nie miala mi nic do zaoferowania, co przyciagnelo by mnie na dluzej... Poza tym napisałem PES2 a nie 3, ale to szczegol...Hmm mowisz, ze gra trudna i trzeba poswiecic jej wiecej czasu, zgadzam sie, tak jest  z wiekszoscia gier, ale ta po prostu mnie odpychała, po kilku meczach mialem dosc jakiegokolwiek z nia kontaktu... coz, widac nie wszystkim przypada do gustu ta "megagrywalna" i "genialna" pozycja... sorry, ale o gustach sie nie dyskutuje (damy sobie w koncu spokoj z tym PES czy nie?)
Na jakiej podstawie twierdze, ze PoP i BG&E sa w Europie na GC?
Europejski serwis Cube-Europe, jeden z najwiekszych na starym kontynencie recenzowal jakis czas temu wersje europejskie tych gier na GC... Coś jeszcze Panie Miazga?
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 01, 2004, 18:57:43 pm »
Tak- w sklepach wysyłkowych w całej Polsce te dwie pozycje ukażą się pod koniec marca lub z początkiem kwietnia. Zadzwoń do Ultimy, tak na przykład. A skąd wiesz, że Cube Europe nie recenzował Amerykańskiej wersji? Przecierz w Extrimie (to też tak na przykład) nie recenzują jedynie gier, które ukazały się w Polsce. Ile razy widziałeś tam recke wersji NTSC? Zreszta, co ja będę z Tobą gadał- ty wiesz, że BGE jest w Europie, ja wiem że nie ma. Albo dobra, niech ci będzie. Te dwie gry sa na GC. Wygrałeś, gratulacje.

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 01, 2004, 19:06:29 pm »
Co do recenzowania przez ten serwis wersji europejskiej to mam pewnosc - zawsze autorzy tekstow zaznaczaja na jakiej wersji gry pracowali.
Widze, ze zaczyna robic sie nieprzyjemnie, niewiele brakuje, bysmy zaczeli siebie nawzajem wyzywac... Proponuje zakonczyc nasz spor, nie chce miec wroga w tobie, Panie Miazga :) To jak, zgoda? Przyznaje sie, przegialem troche z entuzjazmem podczas moich wczesniejszych wypowiedzi, moglem nawypisywac glupot. Dla mnie jednak konsola Ninny jest najlepsza, choc nie neguje innych konsol - sam nawet zamierzam pod koniec roku zakupic PS2, zebym w koncu mogl przejsc do konca FFX i wiele innych wspaniałych gier jakie oferuje ta maszyna (oprocz PES :wink: )
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

kaka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 01, 2004, 19:11:03 pm »
splender wie wszystko a mazga wie swoje.... 8)  niech tos wreszcie zamknie ten temat bo w koncu wybuchnie wojna typu co lepsze- GCN czy PS2 a moze X??

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 01, 2004, 19:27:54 pm »
Ja proponuje dojść do błyskotliwego wniosku- wszystkie konsole sa tak samo zajebiste, BGE wyszło w Europie, a książe nie (krakowskim targiem :), a Conker zamyka temat :D

Tokar_Sama

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2004
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 01, 2004, 19:34:08 pm »
A czymże od początku jest ten topic?Nazwa tematu jest tylko dla ściemy  :twisted:
Ogólnie to tak to właśnie wygląda,że my nie rozumiemy waszego uwielbienia do Zeldy i Mario Party,a wy naszego do PESów,tylko że nas jest kilkadziesiąt razy więcej MuAhAhAhAhA :twisted:  :twisted:  :twisted:
Większośc nie może się mylić :wink:
[size=24]A jaki jest Twój współczynnik elo ? o_O[/size]

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 01, 2004, 19:37:44 pm »
Ehh niech juz bedzie, zgadzam sie na wszystkie warunki ugody, wazne jest w tej chwili tylko to, aby ktos w koncu zamknal ten "ynteligentny" inaczej temat bo tu idzie jobla dostac :) I tak nasze fantastyczne dyskusje do niczego nie prowadza, nikt swojego zdania nie zmieni i nikt nie da sie do cudzego przekonac... zaczyna mi szajba odbijac, ide jakis film obejzec :roll:
Pokój wam konsolowi bracia, takie wojny to z pececiarzami prowadzic, a nie miedzy soba powinnismy...ehhh
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

kaka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 01, 2004, 19:44:05 pm »
Cytat: "Tokar_Sama"
Większośc nie może się mylić :wink:


w takim razie jedzmy gowno bo miliony much takze nie moga sie mylic :wink:  :P

Cytat: "Splender"
tu idzie jobla dostac  :)


jabola, jabola... :wink:  :twisted:  :twisted:

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 01, 2004, 22:11:51 pm »
Nic nie będziemy zamykać. Zostało zadane pytanie - czy kupując GCN z miejsca człowiek staje się fanem Nintendo czy jest zwykłym posiadaczem. To, że rozmawiacie Panowie na inny temat, nie znaczy, że mamy uniemożliwiać dyskusję ludziom zainteresowanym udzieleniem odpowiedzi. Czyż nie? No, to grzecznie kończcie to gadanie o PES (które jest wspaniałe :twisted: ) i skupcie się na pytaniu albo do innego topica poszli :wink:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 01, 2004, 22:14:40 pm »
Cytat: "Mielu"
Nic nie będziemy zamykać. Zostało zadane pytanie - czy kupując GCN z miejsca człowiek staje się fanem Nintendo czy jest zwykłym posiadaczem. To, że rozmawiacie Panowie na inny temat, nie znaczy, że mamy uniemożliwiać dyskusję ludziom zainteresowanym udzieleniem odpowiedzi. Czyż nie? No, to grzecznie kończcie to gadanie o PES (które jest wspaniałe :twisted: ) i skupcie się na pytaniu albo do innego topica poszli :wink:


Hmm... cos w tym jest :P

kaka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 01, 2004, 22:35:38 pm »
i znow sie zaczyna... :roll:  :roll:  :roll:

Uncle Mroowa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 01, 2004, 23:26:38 pm »
Cytat: "Mielu"
Nic nie będziemy zamykać. Zostało zadane pytanie - czy kupując GCN z miejsca człowiek staje się fanem Nintendo czy jest zwykłym posiadaczem.

Fanowsttwo nie wynika z posiadania. Fanem nintendo może być ktoś kto nie ma gc. I na odwrót - Ktos może ninawidzieć lub lekceważyć ninny, ale mieć gacka.
Światło gwiazd lśni dla nas, i w tej otchłani
Darzbog zawiesił ziemię, aby była tak
utrzymywana, Oto dusze przodków,
które świecą nam gwiazdami z Iru.

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 02, 2004, 00:38:09 am »
Zakładając ten temat nie myślałem , że doprowadzę do takiej wojny. Ta dyskusja nigdy by sie nie skończyła, bo MY, fani Nintendo (tak myślę) albo GC wysnuwalibyśmy miliony argumentów, a Miazga by i tak powiedział, że wciąż nie rozumie za co uwielbiamy Nntendo. Paradoks :roll: .
Ale nic to, pogódźmy się. Nie prowadźmy żadnych wojne, nawet z pecetowcami. Bo i po co? Oni bedą grali w strategie turowe, my w platformówki. A to czy Mario czy może Jak mają więcej magii to sprawa względna. (ale i tak gry z Mario sprzedały sie w kilkanaście[-dziesiąt?] razy wiekszej ilości egzemplarzy :twisted:  - to nie jest rozpoczynanie kolejnej kłótni)

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 14, 2005, 20:41:35 pm »
Hmm starenki temat, ale chyba moge sie wypowiedziec :)

Moja przygode z grami konsolowymi zaczalem wlasnie szzesliwym trafem od Ninny. W wakacje 2000r. nie mialem co robic, a ze po drodze mialem imieniny, to w moje lapy wpadl GBC. Potem z racji tego, ze sie nim nie rozczarowalem [magia gier, a nie sprzetu - mialem wtedy 12 lat, a Pokemony wessaly mnie na setki godzin], nabylem GBA. Po paru latach idac tym samym tokiem myslenia kupilem GC [np. kontynuacja MK mnie do niego naklonila, bylem niesamowicie ciekawy, jak sie bedzie gralo w Mario Karta na telewizorze :)], na ktorym tez sie nie zawiodlem.

Ale co do tematu wlasciwego... Fenomen calego Big N moim zdaniem polega na tym, ze w grach gleboko skryta jest magia, ktora wciaz i wciaz przyciaga do ekranow. Dajmy na to Mario karta - jak sie popatrzy z boku, a nie zagra, to mozna stwierdzic - a ta, fajna popierdolka dla osob <10 roku zycia, ja bym sie przy tym potwornie nudzil. Dopiero, gdy poswieci sie jej odpowiednia ilosc czasu i poznajduje sie sekrety, skroty itd. odkryje sie, ze swoim rozbudowaniem moze konkurowac z 'powaznymi' wyscigami [jesli ktos uwaza MK za gre dla dzieci, niech przejdzie ja sam pobijajac przy okazji wszystkie staff ghosty 8) zycze zdrowia]. Podobnie jest z Zelda - tez bedac jako obserwator mozan stwierdzic, ze gra jest denna, bo niby co moze byc ciekawego w lazeniu malym zielonym elfem, wymachujacym na lewo i prawo mieczykiem [org. created by my mum :)]. Jakby nie bylo nic w tym ciekawego, NIE BYLO BY tyle fanow tej serii. A ze mozna byc fanem jakiegos sprzetu tej firmy, to zalezy od serii gier, ktore na niego wychodza - proste. [np. RE nie bylo na n64, a na GC nie bylo i nie bedzie chociazby Banjo-Kazooie].

Zebym nie okazal sie totalnym ignorantem, co sie nie zna na konkurencji powiem, ze gralem pare razy u kolegi na X'ie. Lupalismy okolo 3h w Halo 1 zarowno na deathmatchu jak i w cooperativie i niezbyt mnie to wciagnelo - podobnie z Unrealem Championshipem 2  czy Oddworldem Strangerem [zwykly 2d Abe byl imo fajniejszy :)]. Najzwyczajniej w swiecie wole taka jajcarska oprawe, niz surowosc i techniczne podchodzenie do wiekszosci gier, co jest wg mnie obecne zarowno na Czarnulce, jak i na Xpudle. Mozecie sie z tym nie zgadzac, ale ja to tak odczuwam. Wychowalem sie na grach N i byc moze gust mi sie spaczyl, kto to wie :lol: ale zawsze beda na gry patrzyl przez pryzmat produktow tej firmy. Fin!

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 14, 2005, 21:10:24 pm »
U mnie bylo troche inaczej.Moją pierwsza powazna konsola byl poczciwy szarak.Na N64 zagrałem po raz pierwszy u kumpla,z którego sie wszyscy smiali,ze ma konsole na "kardridże" jednak wtedy konsola jak i same gry BIG N oczarował mnie!!!Po kilku latach kupiłem PS2 grało mi sie SWIETNIE(nadal mi sie gra)wychodzilo pełno wspaniałych gier i jakos pół roku temu dostałem GACKA i do dzis sie nie moge oderwac od telewizora.Gry sa wypas zupełnie inne niz na pleja(chodzi mi o klimat).Choc moze to brzmi śmiesznie,ale machanie mieczykiem w Zeldzie i bieganie Wąsatym Zbereźnikiem MArianem strasznie mnie wciąga(mam 17 lat).

Gry Niny maja "magie" tylko nie kazdy ja poczuje;p

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 17, 2005, 13:21:51 pm »
Gc mod :D widzi mi sie


snake2000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2005
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 17, 2005, 13:45:33 pm »
Ja też chce takiego AT-AT  :shock:,super wykonany.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 17, 2005, 14:27:00 pm »
Fakt, ta konsolka wygląda wypaśnie :D. Ale jeszcze bardziej podobają mi się te wavebird`y pomalowane na platynkę ;).

Player01

  • Gość
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #62 dnia: Września 03, 2005, 22:42:54 pm »
Czy posiadacze automatycznie staja sie fanami? Nie sadze, raczej doceniaja konsole niz zaczynaja ja wywyzszac.

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Posiadacze??? Fani??
« Odpowiedź #63 dnia: Września 03, 2005, 22:49:55 pm »
Cytat: "Player01"
Czy posiadacze automatycznie staja sie fanami? Nie sadze, raczej doceniaja konsole niz zaczynaja ja wywyzszac.


zgadzam się