Autor Wątek: Paper Mario 2  (Przeczytany 18935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Paper Mario 2
« Odpowiedź #40 dnia: Października 07, 2004, 16:16:02 pm »
Tak sobie przeglądam shoty z oficjalnej stronki PM2 i natrafiłem na zabawny shot...



 :lol:

Edit: GameOnly jest wszędzie... :lol:  :wink:
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Paper Mario 2
« Odpowiedź #41 dnia: Października 07, 2004, 19:26:59 pm »
Cytat: "McJohn"
Tak sobie przeglądam shoty z oficjalnej stronki PM2 i natrafiłem na zabawny shot...



 :lol:

Edit: GameOnly jest wszędzie... :lol:  :wink:


Mocne, nie ma co;) Moze ma to cos wspolnego z 'Concer Gate' z  teo topiku?!
Fryty tyty dotknij pyty

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Paper Mario 2
« Odpowiedź #42 dnia: Października 07, 2004, 22:31:29 pm »
Nie no rewelacja :lol: Nasi agenci są wszędzie. Conker to jednak wie jak działać z ukrycia. Respekta :wink:

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Paper Mario 2
« Odpowiedź #43 dnia: Października 07, 2004, 22:33:48 pm »
Haha :lol: I kto jest lepszy? IGN? Gamespot? Buahhahaha. GO rządzi :!: Pewnie z szacunku dla naszej twórczości Shigeru Miyamoto nakazał taką kwestię wprowadzić do gry.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Paper Mario 2
« Odpowiedź #44 dnia: Października 07, 2004, 22:36:49 pm »
Cytat: "Kaxi"
Pewnie z szacunku dla naszej twórczości Shigeru Miyamoto nakazał taką kwestię wprowadzić do gry.


Co Ty, to Conki mu to kazał wprowadzić. Pamiętasz jak nasza wiewióra rozmawiała z Shigsym? No to już wiemy o czym :lol:

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Paper Mario 2
« Odpowiedź #45 dnia: Października 07, 2004, 22:50:25 pm »
Po tej scence pojawia się offline`owa wersja GO przetłumaczona na japoński. Także musicie szykować się na grupkę japońców z walizkami kasy...

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Paper Mario 2
« Odpowiedź #46 dnia: Października 08, 2004, 03:07:40 am »
macie darmowa reklame :D jednak Conker nie proznuje i interes idze w dobrym kierunku, do nintendo :wink:

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Paper Mario 2
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 03, 2004, 16:24:49 pm »
Premiera w Europie coraz bliżej, a tu nikt nie pisze o tej WYPASIONEJ GRZE!

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Paper Mario 2
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 03, 2004, 17:28:04 pm »
Cytat: "Cube"
Premiera w Europie coraz bliżej, a tu nikt nie pisze o tej WYPASIONEJ GRZE!


Napiszemy jak zagramy ;).

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Paper Mario 2
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 03, 2004, 17:53:56 pm »
A kto z was będzie kupował PM2? Niestety, nie mam kasy na nówkę, a chcę jak najszybciej zakupić od kogoś używaną wersję... :roll:

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Paper Mario 2
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 03, 2004, 18:27:59 pm »
Kurde, chyba się starzeję. Widzę filmy, widzę screeny, widzę wyniki sprzedaży i oceny ale za cholerę nie napalam się na tę grę. Mario & Luigi był świetny a Paper ma podobny system walki. Ale i tak ta gra mnei nie grzeje. Tak więc pcozekam do premiery z sądami, bo pzoostało mi już tlyko zagrac.

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Paper Mario 2
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 03, 2004, 23:18:15 pm »
.
Cytat: "Cube"
A kto z was będzie kupował PM2? Niestety, nie mam kasy na nówkę, a chcę jak najszybciej zakupić od kogoś używaną wersję... :roll:


Ja mam nadzieję zakupić w okolicach gwiazdki lub w samą gwiazdkę, ale szybko jej nie sprzedam  :twisted:  :twisted:
Kaxi - chyba rzeczywiśćei coś nie tak jest. Ja się bardzo napalam i to jest aktualnie najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra (oczywiśćie jesli chodzi o rok 2004. Na drugim miejscu Tales of Symphonia :D.
Aha - ex equo (tak się pisze ;P?) z PM2 jest Donkey Konga - bo jeszcze jej nie dostałem :(.

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Paper Mario 2
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 05, 2004, 18:25:38 pm »
Świetnie! Może od Ciebie odkupię... Przedwszystkim gra będzie dłuższa od M&L - słyszałem o typach, którzy grają już 70 :!: godzin by odkryć wszytskie sekrety i smaczki!

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Paper Mario 2
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 26, 2004, 21:50:05 pm »
Trzeba wszkrzesić ten temat - gra już długo na rynku, wiele osób zagra, a i ja zagram za kilka dni! :D Poproszę o opinie o grze. Za kilka dni ja też dorzucę tu swoją. :D (PS. Ja dodaję do każdej oceny jedno oczko - wielki fan pierwszej części! :D)

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Paper Mario 2
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 28, 2004, 12:53:59 pm »
Wiem, że to śmieszne. Nigdy nie grałem w żadnego RPG'a i mam zamiar to zmienić zaczynając grać w action RPG i tak się składa, że PM2 jest na moim celowniku. Aktualnie szukam materiałów video ukazujących marianowy gameplay.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Paper Mario 2
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 28, 2004, 13:35:53 pm »
tak sie zastanawiam nad kupnem,ale gdzie opinie dotyczaca tej gry wszyscy graja??:)

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Paper Mario 2
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 28, 2004, 18:13:34 pm »
Nie szukajcie daleko - ja zagram za kilka dni i napiszę małe sprawozdanie. :D

EDIT: na Gamespocie PM2 został grą roku pokonując m.in Metroid Prime 2! :D

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Paper Mario 2
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 28, 2004, 19:23:48 pm »
Cytat: "Cube"
Nie szukajcie daleko - ja zagram za kilka dni i napiszę małe sprawozdanie. :D

EDIT: na Gamespocie PM2 został grą roku pokonując m.in Metroid Prime 2! :D

To aż tak dobrze?? A to muszę to kupić tym bardziej!!!

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Paper Mario 2
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 25, 2005, 21:33:54 pm »
Mimo wczesniejzych niecheci i calkowitego braku zainteresowania ta dosc specyficzna pozycja postanowilem dac jej ostatnio szanse, w ramach sprawdzania wszystkich 'japonskich' rpg dostepnych na GC (az 3...) Jako ze ta gra byla jedyna dostepna w owym czasie na allegro, totez poszla na pierwszy ogien...
dzisiaj ukonczylem wesolo chapter 5 wiec co nieco juz o tej grze moge powiedziec...zacznijmy moze od oprawy...hmmm jakiej oprawy? tozto przeciez poziom psx co najwyzej n64...ja rozumiem klimat, specyfike itd, ale nie w takiej formie, nie w roku 2004 kiedy ta gra powstala...perwszy swiat, tzn wszystko do czasu zamku hooktail bylo musze przyznac bardzo fajne, autentycznie, jednakze cala reszta, to lekka kpina moim zdaniem...cos takiego moze sie podobac 12 latkom (no offence, wiem ze sa tu tacy...) ale na pewno nie przypadlo mi do gustu...rozdzialka moze jest wysoka, ale tutaj to wybitnie nie jest plus, 'swiaty' sa malutkie, w dodatku podzielone na jeszcze mniejsze kawaleczki, ktore stanowia jakby wycinek czegos,...(podejdziemy do brzegu a tu pomaranczowe, tandetne 'urwisko', no comments...)tekstury sa brzydkie i niezroznicowane, jedynie sprite'y postaci pokazuja jakis tam poziom...
kolejny aspekt tej gry, muzyka rowniez nie prezentuje jakos specjalnie ambitniejszego czy wyzszego poziomu...tandetne pobrzdakiwania brzmiace gorzej od polifonii na moim starym Alcatelu, (mimo ze podobno to nie sa midy) to porazka ktora nie przejdzie w dobie wszechobecnej w grach tego typu profesjonalnej, symfonicznej sciezki dzwiekowej...voice actingu oczywiscie nie ma ale to mozna wybaczyc...esli chodzi o sam system gry to jest on dosc ciekawy i mimo swej wzglednej prostoty - grywalny i satysfakcjonujacy...rozwoj postaci potraktowany baaardzo po macoszemu, na dobra sprawe to tylko Marian, protagonista naszej 'wspanialej' przygody jest szerzej uwzgledniony w programie rozwoju postaci...   walka jest przyjemna, grywalna, nie nuszi sie szybko, trzeba przyznac ze pomyslane to zostalo calkiem niezle, tu nie ma raczej zadnych zastrzezen...o fabule im mniej sie powie tym lepiej, dialogow jest multum, roznorakich od totalnie debilnych do calkiem blyskotliwych i rozbrajajacych  humorem, jednakze po pewnym czasie z nudow poczalem wszystko niemal przewijac bo nijak nie chcialo mi sie czytac co tym razem chca ode mnie te roznorakie cymbaly paletajace sie po tym pokichanym swiecei...sporo jest w Paper MArio roznych minigierek, czasem ciekawszych czasem mniej...fajnie jest sie tez bawic kazda nowa umiejetnoscia ktora otwiera nowe mozliwosci poznania zakamarkow kazdej wiekszej lokacji, w celu glownie znalezienia nowych badgy, ktore swoja droga sa calkiem interesujacym elementem rozgrywki...
[edit:)]sama gra, co rowniez istotne jest bardzo prosta, co moze stanowic duzy plus dla ludzi nieobeznanych w temacie jrpg, wszystko jest niezwykle przejzyscie tlumaczone od podstaw...osobiscie nastawialem sie na jakies wieksze wyzwanie....[edit]
coz mozna jeszcze powiedziec...gra jest pelna przeciwnosci, ogolnie rzecz ujmujac w najmniejszym nawet stopniu nie wykorzystuje ani graficznych ani muzycznych ani jakichkolwiek mozliwosci GameCube'a...tymczasem jest dosc grywalna, chociaz w moim przypadku entuzjazm i chec dalszego przechodzenia malala z biegiem czasu i tk po 5 chapterze (z 7) i prawie 30 godzinach zabawy powiedzialem pas i dalem sobie spokoj....mimo ze jestem wielkim fanem rpg w systemie japonskim to ta gra nijak nie przypadla mi do gustu, mimo szczerych checi...moze gdyby inne ludki wziely sie za realizacje tej pozycji to wyszloby cos lepszego, Intelligent Systems powinni robic jednak gry na hh, to moze im lepiej pojdzie, ja na pewno nic wiecej od nich na duze konsole N nie kupie...
wypadaloby wystawic tutaj jakas ocene..hmm grafika 4...muzyka tylez samo...grywalnosc w moim przypadku mimo wszystko 7, chcialbym jeszcze kiedys zobaczyc taki system walki w czyms...oby lepszym...ogolna ocena 6+...

aha zeby nie bylo to polecam kazdemu chetnemu sprawdzic samemu, a nuz przypadnie do gustu tak samo jak ludkom, ktorzy dawali takie oceny ze na gamerankings.com wyszlo srednio 89% ;)
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Player01

  • Gość
Paper Mario 2
« Odpowiedź #59 dnia: Września 03, 2005, 22:36:10 pm »
Boski giercosz, mimo tego, ze Mario kojarzy sie z platformowkami, spisuje sie on rownie dobrze w innych gatunkach. Nic tylko kupic i grac.