Ankieta

Który projekt loga wybierasz?

Nr 1
Nr 2
Nr 3

Autor Wątek: [GOT] Killzone 2 Clan - WAŻNE INFO  (Przeczytany 37526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: [GOT] Killzone 2 Clan - WAŻNE INFO
« Odpowiedź #200 dnia: Kwietnia 29, 2009, 19:52:06 pm »
Zarejestrowałem się, ale nie mam headseta. Jak się dostanę to kupie, jeśli nie to szkoda mi pieniędzy. Dlatego też nie dyskwalifikujcie mnie z miejsca za jego brak :)

Szkoda Ci pieniędzy? Człowieku, i sobie psujesz grę i innym, nie mogąc się komunikować :) Kupuj czym prędzej. Jest więcej gier, gdzie bez headseta ani rusz! A przynajmniej czuć wyraźną ułomność.

60 zł to nie majątek :P
Owszem zwlaszcza ze Jabera z 30zl mozna miec, sek w tym ze ja gram bardzo rzadko po sieci a jak juz to najczesciej z Calym Swiatem, a nie Polakami, wiec wydawanie tych 30 czy tam 60zl na cos co bedzie lezalo jest troche nie teges. Wole kupic jakas gierke anizeli zbedny bajer.
: Kwiecień 29, 2009, 18:49:55 pm
Trzecia sprawa czy kur.a po sieci muszą grać sami klanowicze ?! Nie ma normalnych ludzi grających dla zabawy. Gdzie nie wejdę to albo w helah albo w isa po 3-4 z tym samym TAGiem i napierd.lają przez słuchawki i rozgramiają innych i co najgorsze taki kut.s jeden z drugim nabija się i śmieje do mikrofonu. Ja pierd. jak mnie to multi teraz irytuje, Wcześniej grałem dla zabawy i było przyjemnie, a teraz ?! Same zajeb.ne klanówki :/
lolz
Masz jakis problem ? LOL to sobie mow do kolegow w piaskownicy ;)

Marins

  • Gość
Odp: [GOT] Killzone 2 Clan - WAŻNE INFO
« Odpowiedź #201 dnia: Kwietnia 29, 2009, 19:52:27 pm »
 :shock:
HS zbędny bajer ? skoro tak uważasz.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [GOT] Killzone 2 Clan - WAŻNE INFO
« Odpowiedź #202 dnia: Kwietnia 29, 2009, 19:53:26 pm »
Stary bez hs nie ma gry po sieci. Chyba, że u was o pogodzie się gada. :smile:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: [GOT] Killzone 2 Clan - WAŻNE INFO
« Odpowiedź #203 dnia: Kwietnia 29, 2009, 19:58:00 pm »
Czy umiecie czytać ? Piszę, że gram okazyjnie a jak już to z obcym ludem, który ma w dupie taktykę i prze do przodu. Nie gram z Polakami bo od czasów COD'a 4 czuje irytacje grając z rodakami, wole samotnie, więc po kiego czorta mi HS potrzebny ?

Diuk

  • Gość
Odp: [GOT] Killzone 2 Clan - WAŻNE INFO
« Odpowiedź #204 dnia: Kwietnia 29, 2009, 20:04:58 pm »
above

Ale z tego co pamiętam, można wyciszyć w każdej chwili konkretnych graczy, więc nie do końca wiem o co halo.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: [GOT] Killzone 2 Clan - WAŻNE INFO
« Odpowiedź #205 dnia: Kwietnia 29, 2009, 20:10:13 pm »
above

Ale z tego co pamiętam, można wyciszyć w każdej chwili konkretnych graczy, więc nie do końca wiem o co halo.
Owszem można, jednak trzeba wiedzieć kogo bo wszystkich nie mam zamiaru, a szukanie, a raczej czekanie aż dany koleś się odezwie=strata paru sekund w grze i kilku akcji ;)

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [GOT] Killzone 2 Clan - WAŻNE INFO
« Odpowiedź #206 dnia: Kwietnia 29, 2009, 23:12:07 pm »
Oj tam, na siłę uzasadniasz :P Zobaczysz, z czasem poczujesz potrzebę. Chyba, że jesteś skrajnym indywidualistą :P

Poza tym, klanówki to naprawdę świetna zabawa. Masz z kim grać regularnie, a w dodatku troszkę bardziej ambitnie, niżeli latanie i łapanie fragów. Rozumiem, że ktoś to może lubić, ale w kupie ZAWSZE jest raźniej ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2009, 11:08:43 am wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!