Autor Wątek: Starhawk  (Przeczytany 13752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Starhawk
« dnia: Stycznia 18, 2010, 09:22:03 am »
Plotki o powstawaniu tej gry pojawiały się już jakiś czas temu.
Ostatnio jednak dostaliśmy nowe potwierdzenie, że "coś jest na rzeczy"

Playstation Lifestyle ustaliło, że SCEE zarejestrował nową domenę:
Cytuj
Registrant:

  Sony Computer Entertainment Europe Limited
  10 Great Marlborough Street
   
  London London
  W1F 7LP
  UK

Domain name: starhawkgame.com

  Created on: 2009-12-17
  Expires on: 2011-12-17

Sama gra ma być "Warhawkiem w kosmosie". Za jej produkcję ma odpowiadać studio LightBox Interactive, utworzone na bazie ludzi z Incognito Entertaiment(twórcy Warhawka).

Nie pozostaje nic innego jak czekać na oficjalną zapowiedź(może na GDC).

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 18, 2010, 09:23:07 am »
Prędzej na E3 spodziewam się oficjalnej zapowiedzi i dużej ilości materiałów i informacji.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 18, 2010, 10:24:29 am »
Cóż mogę napisać. ZAJEBIŚCIE kur**! Warhawk bardzo mi się podobał. Taki typowy arcade/online/shooter, który wciąga jak bagno. No i ma dedykowane (powtarzam dla panów z Infinity Ward) DEDYKOWANE serwery.

nakimushi

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 18, 2010, 16:03:44 pm »
ja uwilbialem warhawka ale akcja w kosmosie jakos srednio mi lezy  :-?
zobaczymy co wymysla
moze bedzie git

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 05, 2010, 11:18:32 am »
Warkhawk dev drop hints about Starhawk, comments on PS3 memory

Cytuj
Dylan Jobe recently twitted [via Examiner] that progress on the next big title by LightBox Interactive is going well. The rumored title, Starhawk has been under wraps and has not been officially announced yet.

He tweeted:

    We deliver another milestone to SONY today. Very happy with the progress. So many systems coming into place — w00t!

    *GONG* Milestone is delivered to SONY — Always so impressed with the work our LightBox Interactive team cranks out!

Jobe also commented on the recent move by Sony in freeing up an additional 70MB of XDR ram.

He tweeted:

    That memory makes a big difference — all the teams working on PS3 love it when SONY opens more RAM.

http://gamer.blorge.com/2010/03/02/warkhawk-dev-drop-hints-about-starhawk-comments-on-ps3-memory/

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 02, 2010, 12:42:59 pm »
Starhawk announcement incoming? Dylan Jobe presenting new title to Sony tomorrow

Cytuj
Sony is going to be testing the latest creation of Lightbox Interactive tomorrow, and the chances of it being the rumored Starhawk is plausible. Since Warhawk, Dylan Jobe has been silent, but it has been known he is working on a new PS3-exclusive title. Finally, new information is coming straight from Jobe's mouth -- or Twitter account -- that Lightbox Interactive will be showing their new game to Sony tomorrow. Just in time for E3.

Dylan Jobe:
"The stuff we still have to improve on, or fix, or oversights that require new development.

Looking forward to all the feedback we're gonna get from the playtest. Interestingly, we really only care about the negative feedback.

Off to SONY tomorrow for our latest milestone review and playtest. Really happy with the progress this month!"

The title of Starhawk was trademarked last year and no announcement was made at E3 of such a game. Dylan Jobe left Incognito soon after Warhawk released on the PS3 and formed Lightbox Interactive, which he promised a space-based shooter to be their first title. With E3 just under two weeks away, we could potentially see Starhawk at E3. If not that, we should see Lightbox Interactive's latest project soon. Could this be one of Sony's hidden gems for E3?

http://www.examiner.com/examiner/x-12218-Video-Game-Examiner~y2010m6d2-Starhawk-announcement-incoming-Dylan-Jobe-presenting-title-to-Sony-tomorrow

Ktoś wie czym SONY karmi swoich 1st party developerów?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 02, 2010, 13:23:35 pm »
mozna sie domyslac (wagony dolarow?) ale wiem jedno - na e3 bedzie totalny ownage microsoftu. dlugofalowa polityka wspierania developerow sie oplacila i zwroci z nawiazka.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 27, 2011, 07:25:19 am »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 13, 2011, 05:59:27 am »
Starhawk Confirmed, First Details & Gameplay Images Revealed:
http://reflexorbit.com/2011/05/12/starhawk-confirmed-first-details-gameplay-images-revealed/

Cytuj
First details include (via the screenshots that were released by GS as well as IGN’s video below):

    Set in space
    Planets involved
    Female character confirmed
    Mechs to be involved in battles with players (could turn into planes, tanks)
    Vehicles confirmed









Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 13, 2011, 07:57:23 am »
Z tego co widzę jest to nowe studio sony :) Coś mi sie wydaje ze na E3 sony pozamiata

Gremlin88

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2010
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 13
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 13, 2011, 08:31:59 am »
Studio Lightbox Interactive jest niezależne, ale mają podpisaną wieloletnią umowę ze SCE na robienie gier na Playstation.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 13, 2011, 08:41:41 am »
Śjakieś takie niejakie te screeny.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 13, 2011, 13:00:43 pm »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 13, 2011, 13:06:33 pm »
O w morde, fajnie sie zapowiada.  8)

Jacek84

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 13, 2011, 13:40:01 pm »
Starhawk Confirmed, First Details & Gameplay Images Revealed:



Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 13, 2011, 13:41:55 pm »
Heh mnie też się jakoś z Halo skojarzyło.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 13, 2011, 13:45:11 pm »
Same here jak tylko zobaczyłem nowe screeny.

Btw. Warhawk był/jest grą zajebistą w multi. Ja nie przepadam za TPP, ale to mnie tak wciągnęło, że w sieci spędziłem naprawdę sporo czasu. IMO ta gra ma genialnie wyważony gameplay, a to łatwe nie jest kiedy na polu bitwy pojawiają się pojazdy, samoloty i różnego typu działka. Mam nadzieję, że Starhawk podtrzyma ten poziom.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2011, 13:48:42 pm wysłana przez BoBaN »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18

Jacek84

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 13, 2011, 14:56:15 pm »
No tak, bo Warhawk wyszedł przed Halo a już na pewno pojazd ze screenu przypomina Warthoga. Kolorystyka też ta sama. :lol:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 13, 2011, 15:00:07 pm »
To może pogodzę to Wasze słodkie przekomarzanie: wszystkie trzy screeny są ch**owe, ale tez z Halo najchujowszy bo wali plastikiem.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 13, 2011, 15:22:37 pm »
Liczyłem na powrót do korzeni serii.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 13, 2011, 17:41:41 pm »
Genialna muza na stronce gry
http://www.starhawkthegame.com/index/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 14, 2011, 10:01:10 am »
Obejrzałem trailer. W sumie, to nie ma co się rozpisywać. Zapowiada się mega zajbiście! :o  Co prawda multi mnie specjalnie nie interesuje, ale dla samego singla chyba zakupię gierę. Grafika też jest przekozacka. Zdecydowanie jedna z najlepszych jakie widziałem na konsolach. Zobaczymy jeszcze co z tego wyjdzie. Ja na dzień dzisiejszy czuję się kupiony :)

lupinator

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 14, 2011, 10:33:11 am »
Porównanie do Halo? Przecież to wygląda, jak ostatni Red Faction. I wygląda przy tym nieskończoną ilość razy lepiej od ostatniej części, którą odstawiłem po jednym dniu gry. Czekam.

Gremlin88

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2010
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 13
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 14, 2011, 10:45:33 am »


« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2011, 20:22:16 pm wysłana przez Gremlin88 »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 14, 2011, 12:03:42 pm »
Jedyne co mnie niepokoi, to te mechy. W jedynce motyw z samolotami, które miały dwa tryby (zawiśnięcie w powietrzu i latanie) bardziej mi się podobał. No chyba, że tutaj też będzie możliwość zatrzymania statku w powietrzu i prowadzenia ostrzału.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 20, 2011, 08:34:33 am »
Zwiastun:

Świetny zwiastun, liczę na kapitalne multi.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 25, 2011, 14:51:28 pm »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 25, 2011, 15:13:39 pm »
Bardzo mi się podoba, w końcu jakiś powiew świeżości  8)

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 25, 2011, 15:21:30 pm »
Podoba mi sie ta swoboda

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 17, 2011, 08:03:26 am »
http://www.viddler.com/explore/sceablog/videos/1900/
Ciekawy filmik, może coś z tego będzie :)

lupinator

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #31 dnia: Września 15, 2011, 20:44:14 pm »
Space Combat gameplay


Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 07, 2011, 06:42:03 am »
Dostałem kod na betę. :D

nakimushi

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 13, 2012, 23:38:29 pm »
we wtorek bedzie Beta dla wszystkich plusowiczow  8)

nakimushi

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 18, 2012, 17:09:57 pm »
wczoraj sciagnelem bete + patch kolo 2 w nocy ale nie moglem sie polaczyc z serwerem  :roll:
wiec poszedlem spac... mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej

el becetol

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 18, 2012, 17:16:06 pm »
O kurde nie wiedziałem że jest beta musze obczaić łap plusa  8)

nakimushi

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 19, 2012, 16:54:40 pm »
wczoraj wkonuc udalo mi sie pograc troche _ tym razem zadnych problemow z wyszkuwianiem gier i polaczniem

pierwsze 5 minut wydalo mi sie chaotyczne i mialem ochote wyjsc z gry bo nie wiedzialem co sie dzieje  :D

ale pogralem dluzej i musze przyznac ze po 20min czlowiek zaczyna ogarniac budowanie budynkow strategicznych itd i gra sie naprawde kozacko !!!
a najlepsze jest to ze ciagle ta gra przypomina Warhawka  8)  gra sie bardzo podobnie i gra ma ten  sam feeling
prawie na bank kupie w dniu premiery jesli mapki beda zroznicowane i gra dostanie recki w okolicach 80%
grafika dostala naprawde niezlego kopa _ oswietlenie jest pierwsza liga i wszystko jest ladnie dopracowane
strzela sie jak w Warhawku ale z lepsza precyzja ...  troche malo pojazdwo jest w becie i nie zauwazylem zadnych czolgow... mam nadzieje ze beda w pelnej wersji

za to te latajace mechy to poezja - to jak sie transformuja do latania przypomina mi Transformers i wyglada naprawde kapitalnie
lata sie swietnie tak jak w poprzedniej czesci
...
pogram napewno jeszcze sporo w Bete
polecam sprawdzic jak ktos ma dostep  :angel:

el becetol

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 19, 2012, 18:06:58 pm »
Mi wczoraj gra raz szukała meczu kilka minut bez skutku, a drugi raz zwiesiła konsole, nie licząc patcha 300 mb na dzień dobry. Ogólnie nie pograłem.

Ale dam jej dziś drugą szanse skoro już mam na dysku.

Edit: pograłem i jednak gra nie dla mnie. Fajnie to wygląda kiedy dużo się dzieje, ale beta zalicza u mnie faila za brak jakiegokolwiek wytłumaczenia zasad, chociażby rozłożenia przycisków, o jakimś wytłumaczeniu rozbudowy bazy nie wspominając. Podchodzisz do podajnika jetpacków, na ekran wyskakuje ci "wciśnij kwadrat zeby odzyskać podajnik jetpacków" no to wciskam oczekując na jetpacka, a tu kur** cały budynek znika. :lol: Trudno było na cały ekran wyje**ć pod jakim przyciskiem odzyskuje się jetpack, a nie ten pod którym niszczy się budynek? Druga sprawa to sporo energii i marna broń - raz wje**łem typowi 5 strzałów ze snajperki, on mi z dwa magazynki maszynowego i dalej staliśmy się gapiac na siebie jak debile bo się ammo skończyło.  :lol: Nie wiem czy to wina bety, detekcji, zasiegu, czy faktycznie tyle tu postacie mają energii, ale prawda jest taka że w czasie kilku meczy ginąłem tylko od rpg (czy co to jest, noszone na ramieniu), nie licząc jednego razu jak wpadłem do kwasu.

Aczkolwiek jak ktoś lubi strzelanki multi to Starhawk może mu się spodobać, bo faktycznie potencjał epickich starć widać - ja jednak takiego gatunku nie lubię i nie chciało mi się rozgryzać zasad żeby się chwile pobawić. W każdym bądź razie bete polecam każdemu ściągnąć jak już będzie ogólnodostępna.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2012, 00:24:43 am wysłana przez el becetol »

Ogur

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 21, 2012, 19:55:50 pm »
W becie są dwa tryby i dwie mapy. CTF i team deathmatch. Obydwa są szeroko znane, więc nie ma co tutaj się rozpisywać. Wspomnieć należy tylko, że nie na wszystkich serwerach da się latać z ukradzioną flagą w trybie CTF. Tyle podobieństw do innych gier.

A z różnic - budowanie. Każdy może budować. Do stawiania konstrukcji potrzebna jest energia, która zobrazowana jest przez jasnoniebieski pasek w prawym górnym rogu ekranu. Podzielony jest on na 10 (?) części i ładuje się samoczynnie gdy jesteśmy niedaleko bazy (tu też nie jestem pewien czy tylko wtedy, ale byłoby to logiczne)  - wylatują z niej takie niebieskie kule światła i lecą ku naszej postaci. Inne sposoby na uzyskanie energii to niszczenie beczek rozmieszczonych po całej mapie. Świecą się one na niebiesko, więc trudno przeoczyć. Niszczenie hawków przeciwnika także przynosi energię w postaci niebieskich kul światła, nie wiem jak jest z piechotą, jeepami i budowlami.

Budowle:

mur - stawiamy sekcje zapory, które można łączyć ze sobą. Na mur można wchodzić po drabinie od jego wewnętrznej strony. Można go również ulepszyć, żeby pełnił funkcję automatycznej bramy.

wieża z karabinem - automatyczna, strzela do wszystkiego co wejdzie w jej zasięg

wieża snajperska - wysoki budynek, na którego szczycie jest karabin snajperski i amunicja do niego

jetpack dispenser - za dwa punkty energii dostajemy jetpack.

garaż - w garażu respawnują się jeepy.

platforma startowa dla hawków - to samo, co garaż tyle że pojawiają się w nim hawki

beam turret - mocniejsza obrona stacjonarna, sterowana przez gracza strzela ciągłą wiązką "czegośtam"

pole siłowe - do środka nie dostają się pociski, rakiety etc. trzeba wejść i zrobić porządek z bliska

magazyn z bronią - wchodzimy do środka i zabieramy wyrzutnię rakiet i shotguna

nadajnik - jedyny, którego nie używałem do tej pory. Nie wiem dokładnie co robi, ale podejrzewam, że pozwala na respawnowanie się poza bazą.


Pros:

coś innego, styl graficzny, tpp online, rozbudowa bazy, jetpacki, hawki, roadkille jeepem, mapki są świetne, ekstra menu do zmiany stanowiska w pojeździe (w porównaniu do Bf3)

Cons:

płynność gry w czasie lotów hawkiem, op ataki nożem, słaba przeglądarka serwerów (nie widać opcji serwera, jakie są limity punktów), skala bety - dwie mapki na max 16 graczy, brak uniku / rolla, nie jestem na 100% pewien, ale chyba nie da się ustawić kamery z drugiego ramienia


Ogur

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 22, 2012, 22:46:57 pm »
[']