Autor Wątek: Starhawk  (Przeczytany 13753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 22, 2012, 22:58:19 pm »
Także pograłem trochę i gra się naprawdę fajnie. Swego czasu sporo grałem w Warhawka, do którego Starhawk jest bardzo podobny. Gra jest poważniejsza od swojej poprzedniczki, więc na plus. Samo budowanie na początku daje sporo radochy, ale bez zgranej ekipy, każdy rzuca co chce i gdzie chce. Bardziej wolałbym opcję jak z BF2. Na początku gry zostaje wybrany jakiś przywódca, który sam buduje, wyznacza cele, robi jakieś zrzuty amunicji itp. Takie coś, byłoby super, no ale tak nie jest. Potyczki są szybkie, szczególnie hawkami lata się zabójczo, chyba latają szybciej od samolotów w BF3  :)

Trzeba lubić Warhawka, aby grać w Starhawka, mnie się spodobało, gra ma niezły klimacik i może być stworzona do fajnych potyczek klanowych.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 07, 2012, 10:19:11 am »
Widzę, że w temacie słabo się dzieje, a gra zapowiada się na bardzo fajne i nieszablonowe multi (wrażenia po becie).

Z okazji jutrzejszej premiery trailer:

<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/qH_t_5PSBB0?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Kupuje ktoś z forum na premierę Starhawka? W sumie byłem napalony, ale cena jest dla mnie zbyt zaporowa, więc poczekam na jakieś obniżki. Z multi jednak jest tak, że im później się za nie weźmiesz, tym gorzej dla Ciebie, bo musisz dużo nadgonić.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 07, 2012, 10:43:22 am »
Odpowiednik Halo na PS3? Fajno, pograłbym.

nakimushi

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 07, 2012, 15:48:58 pm »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 07, 2012, 15:57:50 pm »
Szkoda, że Hawk nie może zawisnąć w powietrzu, tak jak to było możliwe w Warhawk'u. Według mnie to bardzo mocno psuje rozgrywkę w powietrzu. :-?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 07, 2012, 17:46:46 pm »
IMO sprzyja to balansowi. Hawk potrafi posiać taki rozp**rdol w bazie przeciwnika (szczególnie, że w jego arsenale znajduje się torpeda naprowadzająca, jako jedyna broń dalekiego zasięgu rozwalająca osłony, na które na początku i tak ani jednej drużyny nie stać), że łowcy fragów urządziliby sobie prawdziwą rzeźnię w przestrzeni kosmicznej/powietrznej nad respawnem oponentów. Jako, że twórcy usunęli w kolejnej wersji bety możliwość auto-naprowadzania ręcznej wyrzutni rakiet, Hawk "zawieszony" w powietrzu byłby z początku meczu trudny do zestrzelenia, a żadną sztuką jest trafić z broni naprowadzającej w przeciwnika, gdy "wisimy" w powietrzu.

Ogur

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 07, 2012, 22:37:59 pm »
Jako, że twórcy usunęli w kolejnej wersji bety możliwość auto-naprowadzania ręcznej wyrzutni rakiet

Lol. Czemu? Czyżby 12-letni geniusze nie umieli spierdalać przed rakietami?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 08, 2012, 06:53:13 am »
Nie, sądzę, że zbyt łatwo można było ściągnąć przeciwną drużynę, poruszającą się w jet-packach i Hawkach (te drugie nawet w locie na pewien dystans), a samo lock-on na przeciwniku trwało bardzo krótko, przez co bieganie z rakietnicą było gwarantem na najszybsze i najłatwiejsze fragi. Nie ukrywam, że też na tym korzystałem i zdziwiłem się, gdy po aktualizacji bety rakietnica nie miała auto-naprowadzania (chyba, że to u mnie po aktualizacji coś się zjebało ;)).

nakimushi

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 08, 2012, 16:32:04 pm »
http://blog.us.playstation.com/2012/05/08/starhawk-out-today-mlg-tournament-all-map-packs-free/


wszystkie nowe mappacki dodawane pozniej do  starhawka beda za darmo !!!  :o


Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 08, 2012, 16:51:07 pm »
A jednak jeszcze są normalne firmy w tej branży złodziei i wyzyskiwaczy :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 08, 2012, 21:02:30 pm »
Będzie świetnie, jeśli gra osiągnie spory sukces. :)
Twórcy na to zasługują. :)

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 11, 2012, 10:36:28 am »
Zagrałem chwilę wczoraj w singla Starhawka i gra naprawdę ma fajny klimat. Zarąbiste scenki komiksowe są pomiędzy kolejnymi planszami. Ale ogólnie to całość przypomina mi taki duży tower defense :P.

Do tego polski dubbing - odniosłem na początku wrażenie, którego długo nie mogłem się pozbyć, że obsada polska została cała wzięta z Infamousa. Styl mówienia wszystkich postaci i głosy strasznie podobne są do Cole'a i jego kumpla.

Ogólnie gierka strasznie wciągająca i przyjemna. Miałem zamiar zagrać jedynie  chwile, ale chyba z godzine straciłem :P

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 11, 2012, 11:41:55 am »
Ale ogólnie to całość przypomina mi taki duży tower defense :P.
Bo to jest duży tower defence :) i sprawdza się świetnie. Gatunkowy misz-masz przepisem na udane i satysfakcjonujące multi.

Do tego polski dubbing - odniosłem na początku wrażenie, którego długo nie mogłem się pozbyć, że obsada polska została cała wzięta z Infamousa. Styl mówienia wszystkich postaci i głosy strasznie podobne są do Cole'a i jego kumpla.
W recenzji GT wskazano na problem przesunięcia ścieżki dźwiękowej w cut-scenkach. Zauważyłeś takie problemy?

Mrocz

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 19, 2012, 10:25:51 am »
Ej ta gra jest strasznie na mocy :D

Singiel czasem lubi przynudzać, ale wczoraj z kumplem na Split Screenie wbiliśmy na jakiś serwer CTF i mega nas to wkręciło :D Gra ma ogromny potencjał na multi, i jest bardzo "na luzie" więc nie trzeba godzinami spędzać na serwerach by coś osiągnąć.

A latanie Hawkiem... Poezja, niemalże osobna gra. Samoloty w Battlefield 3 i innych podobnych grach, mogą się schować :D

Kto jeszcze na forum ma Starhawka by sobie pograć? :D

PS. Da się wejść na serwery Public w trybie Coop? Bo póki co zauważyłem, że chyba tylko prywatnie Coop'a można stwotrzyć i grać tylko z ludźmi z friendlisty i/lub na split-screenie

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 19, 2012, 10:28:41 am »
Ja miałem kupić, ale na razie za drogo, a tej gry nie puszcza się szybko w obieg ;) Może w przyszłym miesiącu, bo w betę grałem jak szalony.

Singiel czasem lubi przynudzać, ale wczoraj z kumplem na Split Screenie wbiliśmy na jakiś serwer CTF i mega nas to wkręciło :D
Przeglądałem YT z filmikami z gameplay'u i jak dla mnie straszna bieda. Opiera się na założeniach multi, ale jest o wiele mniej intensywnie i z góry zaplanowanym scenariuszem. Odniosłem też wrażenie, że singiel to taki większy tutorial do rozgrywki sieciowej (podstawy "budowania", próbowania maszyn, możliwości fortyfikacji) z wrzuconym nieco na siłę bohaterem i koniecznymi przerywnikami.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2012, 10:42:07 am wysłana przez Kert »

Mrocz

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 19, 2012, 10:53:50 am »
Przeglądałem YT z filmikami z gameplay'u i jak dla mnie straszna bieda. Opiera się na założeniach multi, ale jest o wiele mniej intensywnie i z góry zaplanowanym scenariuszem. Odniosłem też wrażenie, że singiel to taki większy tutorial do rozgrywki sieciowej (podstawy "budowania", próbowania maszyn, możliwości fortyfikacji) z wrzuconym nieco na siłę bohaterem i koniecznymi przerywnikami.

No właśnie tak jest... Co nie zmienia faktu, że singla spróbuje przejść właśnie jako tutorial i możliwość poćwiczenia latania Hawkiem... Bo mechanika tej maszyny jest naprawdę świetnie przemyślana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #56 dnia: Października 18, 2012, 15:57:04 pm »
Gra ktoś w to online? tak sie zastanawiam czy nie kupic po singlu? fajne to nawet a ja nie lubie bajkowych strzelanin wiec musi byc dobra gra.

Mrocz

  • Gość
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #57 dnia: Października 18, 2012, 17:15:17 pm »
Gra ktoś w to online? tak sie zastanawiam czy nie kupic po singlu? fajne to nawet a ja nie lubie bajkowych strzelanin wiec musi byc dobra gra.

Po ile sam Multiplayer chodzi? Możliwe, że z kumplem sobie sprawimy...

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Starhawk
« Odpowiedź #58 dnia: Października 18, 2012, 18:36:11 pm »
Gra ktoś w to online? tak sie zastanawiam czy nie kupic po singlu? fajne to nawet a ja nie lubie bajkowych strzelanin wiec musi byc dobra gra.

Po ile sam Multiplayer chodzi? Możliwe, że z kumplem sobie sprawimy...
gdybym ja to wiedział, kur** spierdolili tak store ze .. :evil: