Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682325 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Jacek84

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3600 dnia: Września 23, 2015, 00:52:32 am »
Jedna roznica chrzecijanie, a muzlamanie.
je**e mnie to w co wierzysz. Ci ludzie uciekają ze znacznie poważniejszych przesłanek niż twoja. A to w co wierzysz, nie czyni cię lepszym od kogokolwiek innego. Możesz mnie mieć za skrajnego lewusa, ale to ja jestem w Polsce i póki co to daje mi znacznie większy mandat niż tobie, by decydować co z Polską powinno się dziać. Nie ma najmniejszej różnicy między tobą a losowym syryjczykiem, który uciekł. Nie płacisz podatków w moim kraju, spierdoliłeś z tego kraju, i teraz kładziesz ze swojej pensji na dożywanie brytyjskich dzieci, nie polskich. Twój "patriotyzm" kończy się tam, gdzie zaczyna się payslip. Twoje chrześcijaństwo kończy się tam gdzie zaczyna się niewygoda. To jest postawa, którą chcesz stawiać naprzeciw czegokolwiek? Zabawne.

To samo koleżka Marins. Kolejny patriota, który spierdolił bo mu się złotówki nie zgadzały. Sami uciekliście, innym zabraniacie. To jest ta chrześcijańska postawa, która ma was nobilitować? Patologia.

Na każdy argument, w którymkolwiek temacie, zawsze jest ta sama śpiewka. News, że ktoś komuś zrobił krzywę i/bo był muzułmaninem. Ale co to zmienia? Morderca to morderca. Miało było/jest białych morderców? Stalin, Hitler, Pol Pot? Mało jest gwałtów popełnianych przez białych? W Polsce byłaby zerowa przestępczość... A może jest, a ja o czymś nie wiem? Gwałciciele, mordercy, pedofile są źli, niezależnie od kraju, rasy czy wyznania i powinni być penalizowani niezależnie od rasy, kraju czy wyznania. Dlaczego to jest tak trudne do zrozumienia? Bo co, bo mają takie "tendencje"? Dżihad to ułamek islamu. I kur** uprzejmie proszę o nie wmawianie mi jakiejś sympatii do muzułmanów, bo takowej nie mam. Tak samo jak nie mam do każdego fundamentalizmu.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2015, 01:10:32 am wysłana przez tarniak »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3601 dnia: Września 23, 2015, 00:59:36 am »
Jedna roznica chrzecijanie, a muzlamanie.
je**e mnie to w co wierzysz. Ci ludzie uciekają ze znacznie poważniejszych przesłanek niż twoja. A to w co wierzysz, nie czyni cię lepszym od kogokolwiek innego. Możesz mnie mieć za skrajnego lewusa, ale to ja jestem w Polsce i póki co to daje mi znacznie większy mandat niż tobie, by decydować co z Polską powinno się dziać. Nie ma najmniejszej różnicy między tobą a losowym syryjczykiem, który uciekł. Nie płacisz podatków w moim kraju, spierdoliłeś z tego kraju, i teraz kładziesz ze swojej pensji na dożywanie brytyjskich dzieci, nie polskich.

To samo koleżka Marins. Kolejny patriota, który spierdolił bo mu się złotówki nie zgadzały. Sami uciekliście, innym zabraniacie. To jest ta chrześcijańska postawa, która ma was nobilitować? Patologia.

Nie każdy jest w stanie iść na kompromis/poradzić sobie uczciwą pracą w starciu z okupującym Polskę kondominium. Nich robią co mogą tam gdzie są a nie tak jak niektórzy srają na miejscu pod siebie. A twoje pieniądze Tarniak nie idą na dożywianie głodnych dzieci tylko na alkohol dla ich patologicznych rodziców którym dzięki tej "pomocy" nie opłaca się iść do roboty.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2015, 01:12:22 am wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Jacek84

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3602 dnia: Września 23, 2015, 01:14:06 am »
Jedna roznica chrzecijanie, a muzlamanie.
je**e mnie to w co wierzysz. Ci ludzie uciekają ze znacznie poważniejszych przesłanek niż twoja. A to w co wierzysz, nie czyni cię lepszym od kogokolwiek innego. Możesz mnie mieć za skrajnego lewusa, ale to ja jestem w Polsce i póki co to daje mi znacznie większy mandat niż tobie, by decydować co z Polską powinno się dziać. Nie ma najmniejszej różnicy między tobą a losowym syryjczykiem, który uciekł. Nie płacisz podatków w moim kraju, spierdoliłeś z tego kraju, i teraz kładziesz ze swojej pensji na dożywanie brytyjskich dzieci, nie polskich.

To samo koleżka Marins. Kolejny patriota, który spierdolił bo mu się złotówki nie zgadzały. Sami uciekliście, innym zabraniacie. To jest ta chrześcijańska postawa, która ma was nobilitować? Patologia.

Nie każdy jest w stanie iść na kompromis/poradzić sobie uczciwą pracą w starciu z okupującym Polskę kondominium. Nich robią co mogą tam gdzie są a nie tak jak niektórzy srają na miejscu pod siebie.

Ojejku. Straszne polskie kondominium zrównujesz z:


Brawo. Przy okazji piękny, podwójny standard. Mężczyźni w Polsce mogą wyjeżdżać do obcych krajów, bo ich boli, a Syryjczyk nie może "robić co może tam gdzie jest"? Interesujące. Ach, zapomniałem. Bo nasi forumkowi przyjaciele wierzą w lepszego Boga. To tylko przypomne, że głowa kościoła tego lepszego Boga mocno się z nimi nie zgadza.

Jeśli padnie argument co do rzekomej pracowitości naszych polaków za granicą, od razu odsyłam do mojego postu w temacie Polityka, gdzie zeszłoroczne statystyki pokazują jednoznacznie, że niestety, z bólem serca muszę stwierdzić, że "brudasy" biorą mniej socjału niż nasza master race i popełniają mniej przestępstw. Taki rap.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2015, 01:16:54 am wysłana przez tarniak »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3603 dnia: Września 23, 2015, 01:17:50 am »
Nie udawaj głupiego tu, nie chodzi o żadnych uchodźców tylko o darmozjadów a twój post nie odnosił się do patologi ktora opósciła Polskę tylko do konkretnych użytkowników.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2015, 01:19:39 am wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Jacek84

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3604 dnia: Września 23, 2015, 01:26:31 am »
Nie udawaj głupiego tu, nie chodzi o żadnych uchodźców tylko o darmozjadów a twój post nie odnosił się do patologi ktora opósciła Polskę tylko do konkretnych użytkowników.
Cały czas kur** chodzi o uchodźców. A jak chcesz darmozjadów, to raz jeszcze, poczytaj statysyki w UK. Nazwij rodaka darmozjadem. Nie nazwiesz, bo wciąż uważasz, że to ułamek, że jednak Marins i Unlimited to nie darmozjady i że takich typów jest więcej (i wierzę, że tych dwóch panów pracuje, pewnie nawet całkiem ciężko). Tyle że jest to dokładnie ta sama, prosta analogia. Porównujecie wynaturzonych skur**synów oblewających ludzi kwasem, morderców, gwałcicieli, nierobów do statystycznego Syryjczyka, stawiacie znak równości.  Jednocześnie jest wielki problem i obraza jak się okazuje, że statystyczny Polak w UK to darmozjad i zbir. Gdyby tak było, że każdy islamista jest dżihadystą to już dawno Europa byłaby jednym, pierdolonym polem bitwy.

W każdym razie, możecie się cieszyć, bo daruję sobie już ten temat, jak i inne, bo takiego gnoju jak jest na forum to nie było od czasu kiedy powstało, a dobrze te wszyskie lata pamiętam, mimo iż wszystko zaczęło się bagatela parenaście lat temu. Jest masa inteligentnych ludzi, z którymi  nie zgadzam się chyba w każdym istniejącym temacie, którym też już też odpierdala, a jeszcze jakiś czas temu można się było z nimi merytorycznie kłócić. Teraz kur** jakieś życzenia śmierci, groźby, straszenie sądami, wyzwiska... Także powodzenia i miłego.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2015, 01:39:35 am wysłana przez tarniak »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3605 dnia: Września 23, 2015, 09:37:58 am »
Lepiej nie ryzykować, bo tu Cie może czekać większa kara niż wysadzenie przez wypranego z rozumu dżihadyste.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3606 dnia: Września 23, 2015, 10:05:34 am »
Kiedys to musiałobyć fajnie na forum. Zgraja nerdów pisała sobie długie lewackie dysputy, liżąc sobie przez to swoje metalne ptaszki.
Szkoda, ze to było przed tym jak dołączyłem zastając samych samców alpha.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3607 dnia: Września 23, 2015, 10:21:59 am »
Ale filmik dawaj zakłamańcu.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3608 dnia: Września 23, 2015, 10:26:03 am »
Tarniak nie jest to samo, ja wyjechalem ekonomicznie. Syryjczycy potrzebuja pomocy ze wzgledu za przesladowania i wojne. UK przyjmie 20 tys. Tyle tylko ze z osrodkow na miejscu. Wiec Ci co sa pod granicami - glownie imigranci ekonomiczni plus terrorysci moga sie pocalowac w tylek. I jest to jakas tam rozsadna decyzja. Mimo ze generalnie jak wiesz mam troche inne zdanie.

Z tego co wiem jestes ateista, wiec powinno Ci zalezec by Europa nie byla Arabownia, gdyz nie bedziesz mogl wierzyc w nicosc. Ateizm dla nich jest gorszy niz Chrzescijanstwo. Z miejsca to kara smierci. Europa nie zdaje sobie sprawy z tego jaka lekcje moralnosci moze dostac.

Reszte przemilcze.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2015, 10:38:32 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3609 dnia: Września 23, 2015, 11:01:17 am »
Tarniak, ale w tyłek sobie wsadź te lewackie statystyki. Polacy w UK stanowią największą grupę imigrantów - znacznie większą niż dwie kolejne narodowości razem wzięte, więc nic dziwnego, że przodują również w niechlubnych statystykach, kiedy podajesz liczby bez odniesienia do wielkości grupy danej narodowości.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3610 dnia: Września 23, 2015, 12:05:26 pm »


A kto tak zrobił? Ateiści? Chrześcijanie? Czy Ci których tak ochoczo tu ściągasz? Chcesz tak u nas? Bo już przemiana na ich styl się zaczęła:

http://www.pch24.pl/gdzie-czarnoskory-muezin-mowi-dobranoc---najniebezpieczniejsza-dzielnica-paryza,38339,i.html

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3611 dnia: Września 23, 2015, 12:19:45 pm »
Naszła mnie taka ciekawa refleksja. Częściowo związana z ostatnio gorącym tematem częściowo nie. Wiele osób zarzuca rasizm i ksenofobię wszystkim, którzy są przeciwni Arabskim imigrantom. No spoko nawet jeśli są to uprzedzenia na tle rasowym, to czemu tak mało jest ataków rasistowskich w kierunku przedstawicieli państw Wschodnio Azjatyckich? Chiny? Japonia? Taiwan? Korea? Może faktycznie to uprzedzenie rasowe do arabów NIE jest bezpodstawne? Bo do azjatyckich ras większość czuje raczej respekt? Jak któryś przyjeżdża do nas to jest pracowity i nie próbuje narzucać nam swojego stylu życia? Co tym bardziej jest zastanawiające bo tam też jest INNA religia, INNA kultura i INNE podejście do życia, ale mimo to żyjemy z nimi w pokoju. Gdyby z jakiegoś powodu Chińczycy spierdalali z kraju do Polski to bym nie miał żadnych oporów poprzeć ich i żyć z nimi w jednym kraju. Dlaczego więc tylko araby i islamiści spotykają się ze skrajnym oporem i niechęcią? Myślę, że coś jest na rzeczy. Islam mimo wszystko jest agresywną religią/kulturą i dlatego ich u siebie nie chcemy. A co wy o tym myślicie? ;)

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3612 dnia: Września 23, 2015, 12:26:11 pm »
Jednocześnie jest wielki problem i obraza jak się okazuje, że statystyczny Polak w UK to darmozjad i zbir.
Źródło kolego.... Źródło tych rewelacji Daily Mirror? The Sun?

Znam blisko 80 osób, które wyjechały do UK i Irlandii Północnej. Większość pracuje (poza babami z małymi dziećmi), wszyscy stanowią wartościowy dodatek dla tamtejszej społeczności, integrują się i nie robią problemu. Co więcej - budzą szok i zdziwienie u angielskich sąsiadów z klasy robotniczej remontując wynajmowane domy, sprzątając podwórka czy pielęgnując ogródki. Jeśli chodzi o wydajność pracy to wyprzedzają lokalsów o 3 długości, do tego są mniej roszczeniowi.
Owszem idealnie nie jest - są bardziej awanturni od angoli, piją dużo - ale nadal mniej niż rdzenni obywatele UK, którzy prosto z pracy z reguły lecą do pubu. Tyle tylko, że anglik upija się na wesoło, a Polacy leją się po mordach (głównie między sobą). Mają również w nosie pierdoły typu przepisy ruchu drogowego czy inne prawa jazdy, badania techniczne czy mandaty za parkowanie.

Mimo wszystko jednak zdecydowanie na plus. Zresztą zapytaj dowolnego anglika czy woli mieszkać obok rodziny polskiej, hinduskiej, arabskiej czy nawet irlandzkiej. Będziesz zaskoczony odpowiedzią...

Tyle wynika z moich statystyk i empirycznych badań.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3613 dnia: Września 23, 2015, 12:54:44 pm »
Znam blisko 80 osób, które wyjechały do UK i Irlandii Północnej. Większość pracuje (poza babami z małymi dziećmi), wszyscy stanowią wartościowy dodatek dla tamtejszej społeczności, integrują się i nie robią problemu. Co więcej - budzą szok i zdziwienie u angielskich sąsiadów z klasy robotniczej remontując wynajmowane domy, sprzątając podwórka czy pielęgnując ogródki. Jeśli chodzi o wydajność pracy to wyprzedzają lokalsów o 3 długości, do tego są mniej roszczeniowi.
Podobnie w branzy IT. W mojej firmie Polacy i polski oddzial sa niezwykle chwaleni. Zreszta, w Polsce szukaja ludzi do odwalenia roboty za nich nie tylko dlatego, ze jestesmy tani, ale takze lepsi od nich jesli chodzi o robote.
Owszem idealnie nie jest - są bardziej awanturni od angoli, piją dużo - ale nadal mniej niż rdzenni obywatele UK, którzy prosto z pracy z reguły lecą do pubu. Tyle tylko, że anglik upija się na wesoło, a Polacy leją się po mordach (głównie między sobą). Mają również w nosie pierdoły typu przepisy ruchu drogowego czy inne prawa jazdy, badania techniczne czy mandaty za parkowanie.
Ostatnio w Sopocie bylem swiadkiem tego jak sie bawia Angole. Troche wiecej pieniazkow i zachowuje sie taki jeden z drugim jak pan zycia i nadczlowiek w porownaniu do reszty. Ciezko o takie bydlece zachowanie nawet w najgorszej polskiej melinie.

A jesli chodzi o statystyke, to ktos tu kiedys cos wrzucal o gwaltach w Szwecji... Tak tylko przypomne.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3614 dnia: Września 23, 2015, 13:01:17 pm »
Źródło kolego.... Źródło tych rewelacji Daily Mirror? The Sun?

tarny dawał statystyki urzędowe z wysp z temacie o polityce.

Dlaczego więc tylko araby i islamiści spotykają się ze skrajnym oporem i niechęcią? Myślę, że coś jest na rzeczy. Islam mimo wszystko jest agresywną religią/kulturą i dlatego ich u siebie nie chcemy. A co wy o tym myślicie?

mały mindfuck dla ciebie: 2/3 muzułmanów/islamistów to azjaci, ci z dalekiego wschodu ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3615 dnia: Września 23, 2015, 13:03:19 pm »

mały mindfuck dla ciebie: 2/3 muzułmanów/islamistów to azjaci, ci z dalekiego wschodu ;)

Przecież wymieniłem konkretnie o których mi chodzi.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3616 dnia: Września 23, 2015, 13:08:51 pm »
czyli co, malezyjczycy spoko, czy nie?

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3617 dnia: Września 23, 2015, 13:14:13 pm »

czyli co, malezyjczycy spoko, czy nie?

Też spoko. Wymieniłem przykładowe kraje i każdy rozgarnięty powinien się domyślić o co mi chodzi. Napisałem wyraźnie, że kultura arabska i islamska wywołuje takie reakcje.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3618 dnia: Września 23, 2015, 13:15:43 pm »
w malezji są prawie sami islamiści :roll:

Mrocz

  • Gość
Tolerancja
« Odpowiedź #3619 dnia: Września 23, 2015, 13:22:59 pm »
Tego to nie wiedziałem. Jeżeli są tam islamiści co akceptują inną kulturę i nie narzucają swojej będąc w innym kraju, to są spoko. Ale zamiast czepiać się szczegółów to może odniesiesz się do mojego posta? Myśle że dość jasno określiłem jaką część azji szanuje...
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2015, 13:26:27 pm wysłana przez Mrocz »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3620 dnia: Września 23, 2015, 13:26:13 pm »
Źródło kolego.... Źródło tych rewelacji Daily Mirror? The Sun?

tarny dawał statystyki urzędowe z wysp z temacie o polityce.



Statystyka odwołuje się do danych liczbowych a nie procentowych. Liczbowo stanowimy jedną z największych diaspor, to i osadzonych jest dużo. Patrząc jednak proporcjonalnie (na odsetek), to skala przestępczości jest pewnie porównywalna do Anglików. A pamiętać należy, że spora część emigrantów z Polski to nie byli grzeczni chłopcy. Pośród moich znajomych duża część miała wcześniej problemy z prawem (dilerka, pobicia etc)- jednak w kraju, który stworzył im warunki do normalnej egzystencji żyją normalnie, pracują, jeżdżą na wakacje,płodzą dzieci i płacą podatki.

Podobnie w przypadku zasiłków - duża liczba uprawnionych jest pochodną dużej liczby faktycznie przebywających na miejscu osób, a proporcjonalnie są to absolutnie standardowe liczby.

Także przedstawianie tych statystyk jako dowodu na kiepską kondycję emigracji polskiej to dla mnie (łagodnie mówiąc) przejaw złej woli lub słaby troll

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3621 dnia: Września 23, 2015, 13:40:13 pm »
Zauważyłem że lewica ostatnio bardzo chętnie manipuluje danymi. Ostatnio np. był wielki płacz lewicy i feministek, jak to kobiety są niby częściej mordowane w pracy niż mężczyźni:



Szkoda tylko że ten wykres nie bierze w ogóle łącznej liczby zgonów obu płci - po tym wygląda tak:

Cytuj

Więcej mężczyzn ginie z powodu morderstw, niż kobiet z powodu wszystkich przyczyn razem wziętych. Ale co sobie powrzeszczeli jacy mężczyźni są uprzywilejowani i chronieni przez patriarchat to już ich.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2015, 17:30:29 pm wysłana przez el becetol »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3622 dnia: Września 23, 2015, 14:07:26 pm »
Cytuj
gdzie zeszłoroczne statystyki pokazują jednoznacznie, że niestety, z bólem serca muszę stwierdzić, że "brudasy" biorą mniej socjału niż nasza master race i popełniają mniej przestępstw. Taki rap.
teraz podaj statystyki ilu tam przebywa allahów, a ile polaków a będziemy mieli współczynnik nieróbstwa i będzie można jakieś wnioski wyciągać. Póki co jednak z tych statystyk widać  że take allahy z pakistanu biorą o ok 50% więcej zasiłków niż polacy.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2015, 14:55:45 pm wysłana przez Wulfen »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3623 dnia: Września 23, 2015, 18:00:52 pm »
Konkretnie i na temat, mozna przewinac od 5 minuty.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3624 dnia: Września 28, 2015, 17:06:34 pm »


Korwin się załapał do Johna Oliviera :lol:

(od 10:20)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3625 dnia: Września 28, 2015, 18:15:43 pm »
A Korwin zrzekł się tej kaski, którą dostają europosłowie, czy też jest pierdolonym imigrantem zarobkowym i to na socjalu, bo jego pierdolenie trudno nazwać pracą?

Jacek84

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3626 dnia: Września 28, 2015, 19:21:36 pm »
Źródło kolego.... Źródło tych rewelacji Daily Mirror? The Sun?

tarny dawał statystyki urzędowe z wysp z temacie o polityce.



Statystyka odwołuje się do danych liczbowych a nie procentowych. Liczbowo stanowimy jedną z największych diaspor, to i osadzonych jest dużo. Patrząc jednak proporcjonalnie (na odsetek), to skala przestępczości jest pewnie porównywalna do Anglików. A pamiętać należy, że spora część emigrantów z Polski to nie byli grzeczni chłopcy. Pośród moich znajomych duża część miała wcześniej problemy z prawem (dilerka, pobicia etc)- jednak w kraju, który stworzył im warunki do normalnej egzystencji żyją normalnie, pracują, jeżdżą na wakacje,płodzą dzieci i płacą podatki.

Podobnie w przypadku zasiłków - duża liczba uprawnionych jest pochodną dużej liczby faktycznie przebywających na miejscu osób, a proporcjonalnie są to absolutnie standardowe liczby.

Także przedstawianie tych statystyk jako dowodu na kiepską kondycję emigracji polskiej to dla mnie (łagodnie mówiąc) przejaw złej woli lub słaby troll

http://www.ons.gov.uk/ons/rel/migration1/population-by-country-of-birth-and-nationality/2014/rft-table-5-pop-by-cob-jan-14-to-dec-14.xls

Proszę bardzo. Wciąż niestety statystyka "najwięcej imigrantów = najwięcej w więzieniach" czy analogicznie odnosząc to do benefitów się nie sprawdza bazując na top 10. Zresztą napisałem to już dobre kilkanaście razy, nawet w tym temacie:

Cytuj
Cały czas kur** chodzi o uchodźców. A jak chcesz darmozjadów, to raz jeszcze, poczytaj statysyki w UK. Nazwij rodaka darmozjadem. Nie nazwiesz, bo wciąż uważasz, że to ułamek, że jednak Marins i Unlimited to nie darmozjady i że takich typów jest więcej (i wierzę, że tych dwóch panów pracuje, pewnie nawet całkiem ciężko). Tyle że jest to dokładnie ta sama, prosta analogia. Porównujecie wynaturzonych skur**synów oblewających ludzi kwasem, morderców, gwałcicieli, nierobów do statystycznego Syryjczyka, stawiacie znak równości.  Jednocześnie jest wielki problem i obraza jak się okazuje, że statystyczny Polak w UK to darmozjad i zbir. Gdyby tak było, że każdy islamista jest dżihadystą to już dawno Europa byłaby jednym, pierdolonym polem bitwy.

Statystyki podałem nie po to by dyskredytować Polaków, tylko żeby pokazać jak łatwo można ferować wyroki. Dokładnie takie same jak stawianie znaku równości między randomem z Syrii, a gwałcicielem w Szwecji. To byłoby jasne, gdyby ktoś zadał sobie trud przeczytania postów.

A co do mojej rzekomej "miłości" do islamu, to jeśli moje podawanie statystyk jest rzekomym przejawem złej woli, to nie wiem jak nazwać n-krotne przypisywanie mi bzdur i nieistniejącej sympatii do islamu czy akceptacji popełnianych przez radykalnych islamistów zbrodni (przy wszystkich wpisach na temat tego, że nie ma miejsca na szariat w państwie). Ale to normalne, że tu nie da się merytorycznie rozmawiać, bo kończy się to "pedałem", "miłośnikiem brudasów" czy innymi epitetami albo wykręcaniem kota na każdą stronę jak to robi becet.


A jesli chodzi o statystyke, to ktos tu kiedys cos wrzucal o gwaltach w Szwecji... Tak tylko przypomne.
A ja tylko przypomnę, że do tego też się odniosłem, tak jak i do minaretów w Szwajcarii i paru innych tematów. BTW. Gdyby realia IT przekładały się (pod każdym względem) na wszystkie płaszczyzny życia to byśmy mieli bogactwo i ordnung. Przytaczanie bardzo specyficznego środowiska w takiej dyskusji jest denne.

Zauważyłem że lewica ostatnio bardzo chętnie manipuluje danymi.
Podałem STATYSTYKI ZE STRON RZĄDU, żadnego newsa, anegdotki, żadnego przetwarzanie. Raw data jak to mówią. W odpowiedzi co? Wykres z portalu. Kto tu manipuluje?
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2015, 19:41:46 pm wysłana przez tarniak »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3627 dnia: Września 28, 2015, 21:25:52 pm »
Proszę bardzo. Wciąż niestety statystyka "najwięcej imigrantów = najwięcej w więzieniach" czy analogicznie odnosząc to do benefitów się nie sprawdza bazując na top 10. Zresztą napisałem to już dobre kilkanaście razy, nawet w tym temacie:

No ale co udowodniłeś? Bo na pewno nie to, że polacy proporcjonalnie popełniają więcej przestępstw... Z linków wiemy, że polacy są licznie reprezentowani zarówno w populacji (ok. 800 000 ) jak i w więzieniach (989 osób)
http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/poles-top-foreign-inmate-list-3463695

To jest 0,12 % populacji - czyli mniej niż odsetek anglików przebywających w więzieniach (80 000 z 55 000 000 - 0,14% populacji)

Tacy Irlandczycy, Somalijczycy, Jamajczycy, Nigeryczycy i wiele innych nacji biją nas na głowę...

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3628 dnia: Września 28, 2015, 22:44:16 pm »
A Korwin zrzekł się tej kaski, którą dostają europosłowie, czy też jest pierdolonym imigrantem zarobkowym i to na socjalu, bo jego pierdolenie trudno nazwać pracą?
a niby czemu miałby sie zrzec?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3629 dnia: Września 30, 2015, 00:00:51 am »
W temacie imigrantów polecam 2gi odcinek najnowszej serii South Park. Nie zawodzi.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3630 dnia: Września 30, 2015, 10:09:43 am »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3631 dnia: Września 30, 2015, 10:15:54 am »


PLUS, jesli nie bylo:



Plus "Insha Allah – Krew męczenników" <--- w google.
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2015, 16:58:57 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3632 dnia: Września 30, 2015, 22:02:13 pm »
Właśnie sobie oglądam dokument "Grozny. Czeczeński tygrys Putina” o islamskich fanatykach Putina - polecam szczególnie ogłupionym propagandą lemingom, które twierdzą że Rosja się odcina od Muzułmanów :lol:

Cytuj
Miliardowe dotacje od Moskwy – w zamian lojalność – całkowicie odmieniły miasto. Licząca milion dwieście tysięcy mieszkańców Czeczenia wciąż dostaje ogromne pieniądze i wygląda dziś jak prężnie rozwijająca się metropolia ze szklanymi drapaczami chmur.

Ale Putin nie daje kasy Muzułmanom :lol:

Cytuj
Dziś portrety Putina wiszą na bilboardach niemal wszędzie. Jego imię nosi główna ulica w Groznym, a Ramzan Kadyrow, namaszczony przez Rosję przywódca – nie przestaje go chwalić. W ostatnich wyborach Putin zdobył w Czeczenii 99,73 głosów.

Cytuj
Wiadomo powszechnie, że Kadyrow lubi rozmach i przepych. Że mieszka w królewskiej rezydencji i rozdaje drogie prezenty, tak jak choćby francuskiemu aktorowi Gerardowi Depardieu, któremu podarował 200-metrowy apartament. Pytany, skąd bierze na to pieniądze, odpowiada: „Allah daje".

Putin = Allah  :lol:

Cytuj
Kadyrow jest też religijny – odbył pielgrzymkę do Mekki, promuje przepisy szariatu. Dziś Czeczenia to niemal jednowyznaniowa i jednoetniczna republika. W Groznym alkohol można kupić tylko od 8 do 10 rano i jedynie w wydzielonych sklepach. Tamtejszy meczet, największy w Europie, może pomieścić, bagatela – 10 tysięcy wiernych.

Za hajs Putina ta islamizacja.

A tępa ruska bladź ogłupiona propagandą będzie twierdzić że w Polsce jest tak samo, a zdrajca Putin nadzieją Europy :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3633 dnia: Września 30, 2015, 22:26:15 pm »
Rosja gra na kilku frontach na raz, nic nowego. USA tez swoja dole daje Panstwu Islamskiemu, podobnie jak Europa, choc w inny sposob. Zyjemy w ciekawych czasach, momentami az mam wrazenie ze nazbyt ciekawych. Przed Nami zas jeden z najciekawszych i byc moze najgorszych konfliktow do rozwiazania. Ciekawe jak to sie potoczy dalej..
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3634 dnia: Września 30, 2015, 22:55:40 pm »
Rosja rozpoczęła naloty w Syrii, ale zamiast ISIS bombardują syryjską opozycję  :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3635 dnia: Września 30, 2015, 23:12:52 pm »
Rosja rozpoczęła naloty w Syrii, ale zamiast ISIS bombardują syryjską opozycję  :lol:
Znów wkręcasz forumek ;) Dawaj źródełko  :lol:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3636 dnia: Września 30, 2015, 23:16:06 pm »
Wszystkie serwisy informacyjne.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3637 dnia: Września 30, 2015, 23:25:52 pm »
O ku*wa  :lol:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3638 dnia: Września 30, 2015, 23:36:44 pm »
Właśnie sobie oglądam dokument "Grozny. Czeczeński tygrys Putina” o islamskich fanatykach Putina - polecam szczególnie ogłupionym propagandą lemingom, które twierdzą że Rosja się odcina od Muzułmanów :lol:

Cytuj
Miliardowe dotacje od Moskwy – w zamian lojalność – całkowicie odmieniły miasto. Licząca milion dwieście tysięcy mieszkańców Czeczenia wciąż dostaje ogromne pieniądze i wygląda dziś jak prężnie rozwijająca się metropolia ze szklanymi drapaczami chmur.

Ale Putin nie daje kasy Muzułmanom :lol:

Cytuj
Dziś portrety Putina wiszą na bilboardach niemal wszędzie. Jego imię nosi główna ulica w Groznym, a Ramzan Kadyrow, namaszczony przez Rosję przywódca – nie przestaje go chwalić. W ostatnich wyborach Putin zdobył w Czeczenii 99,73 głosów.

Cytuj
Wiadomo powszechnie, że Kadyrow lubi rozmach i przepych. Że mieszka w królewskiej rezydencji i rozdaje drogie prezenty, tak jak choćby francuskiemu aktorowi Gerardowi Depardieu, któremu podarował 200-metrowy apartament. Pytany, skąd bierze na to pieniądze, odpowiada: „Allah daje".

Putin = Allah  :lol:

Cytuj
Kadyrow jest też religijny – odbył pielgrzymkę do Mekki, promuje przepisy szariatu. Dziś Czeczenia to niemal jednowyznaniowa i jednoetniczna republika. W Groznym alkohol można kupić tylko od 8 do 10 rano i jedynie w wydzielonych sklepach. Tamtejszy meczet, największy w Europie, może pomieścić, bagatela – 10 tysięcy wiernych.

Za hajs Putina ta islamizacja.

A tępa ruska bladź ogłupiona propagandą będzie twierdzić że w Polsce jest tak samo, a zdrajca Putin nadzieją Europy :lol:
oho czyli bedziesz miał jakies zdanie na temat czeczeni  :lol:
Wszystkie serwisy informacyjne.
:lol:
O ku*wa  :lol:
wut  :wtf:
 o_O
nowe dyrektywy przyszły z góry ?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3639 dnia: Września 30, 2015, 23:39:51 pm »
Właśnie sobie oglądam dokument "Grozny. Czeczeński tygrys Putina” o islamskich fanatykach Putina - polecam szczególnie ogłupionym propagandą lemingom, które twierdzą że Rosja się odcina od Muzułmanów :lol:

Cytuj
Miliardowe dotacje od Moskwy – w zamian lojalność – całkowicie odmieniły miasto. Licząca milion dwieście tysięcy mieszkańców Czeczenia wciąż dostaje ogromne pieniądze i wygląda dziś jak prężnie rozwijająca się metropolia ze szklanymi drapaczami chmur.

Ale Putin nie daje kasy Muzułmanom :lol:

Cytuj
Dziś portrety Putina wiszą na bilboardach niemal wszędzie. Jego imię nosi główna ulica w Groznym, a Ramzan Kadyrow, namaszczony przez Rosję przywódca – nie przestaje go chwalić. W ostatnich wyborach Putin zdobył w Czeczenii 99,73 głosów.

Cytuj
Wiadomo powszechnie, że Kadyrow lubi rozmach i przepych. Że mieszka w królewskiej rezydencji i rozdaje drogie prezenty, tak jak choćby francuskiemu aktorowi Gerardowi Depardieu, któremu podarował 200-metrowy apartament. Pytany, skąd bierze na to pieniądze, odpowiada: „Allah daje".

Putin = Allah  :lol:

Cytuj
Kadyrow jest też religijny – odbył pielgrzymkę do Mekki, promuje przepisy szariatu. Dziś Czeczenia to niemal jednowyznaniowa i jednoetniczna republika. W Groznym alkohol można kupić tylko od 8 do 10 rano i jedynie w wydzielonych sklepach. Tamtejszy meczet, największy w Europie, może pomieścić, bagatela – 10 tysięcy wiernych.

Za hajs Putina ta islamizacja.

A tępa ruska bladź ogłupiona propagandą będzie twierdzić że w Polsce jest tak samo, a zdrajca Putin nadzieją Europy :lol:
Ruskim dupodajkom nie wytłumaczysz. Tak samo niektórzy jadą po platformie, jak to źle rządzi od 8miu lat (z czym się zgadzam) jednocześnie głosując na psl, który z tą platformą współrządzi tyle samo czasu. Głupie lemingi ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.