Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682314 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3720 dnia: Października 17, 2015, 17:18:59 pm »
I nie zapominajmy że tysiace artystów mijasz codziennie w metrze.


LoL...nie wiem czy smiac sie czy plakac, dojebka z dupy bo brak argumentow? Ograniczony umysl nie pozwala czegos znow pojac, tak samo jak o emigrantach??? Znow trzeba tlumaczyc lopatologicznie??? Szkoda mi ciebie i twoich bliskich..

btw. Sprawdz ile ludzi dziennie korzysta z londyskiego metra, sprawdz ile jest imigrantow z jakich krajow, sprawdz jakie sa szacunki liczby nielegalnych imigrantow w londynie itd. policz sobie....k*rwa az tak trudno ci przychodzi urzywanie logiki???? Beka w ch*j z betonu. 10 Lat mieszkam w Londynie, ale ty lepiej wiesz jak to miasto funkcjonuje, lepiej wiesz jakich ludzi mijam na ulicach czy w metrze, litosci. Tak samo Windo, 4 dni w tygodniu jest wlondynie od 2 miesiecy i ocenia wszystko....BEKA w ch*j z was.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3721 dnia: Października 17, 2015, 17:21:10 pm »
Londek artystą?  :lol:
No to by wszystko tłumaczyło  :lol:



Leszke prosze cie, przestan pic, czytaj ze zrozumieniem, ja wspolpracuje z artystami, sam zajmuje sie marketingiem/reklama/consultingiem w internetach etc.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3722 dnia: Października 17, 2015, 17:22:20 pm »
Londek sprawdz ile obowiązkowych szczepień musisz zrobić lecąc do afryki. A potem jeszcze sprawdź jakie są rekomendowane przez msz..
Londek artystą?  :lol:
No to by wszystko tłumaczyło  :lol:



Leszke prosze cie, przestan pic, czytaj ze zrozumieniem, ja wspolpracuje z artystami, sam zajmuje sie marketingiem/reklama/consultingiem w internetach etc.
nie oczekuj od ludzi czegoś, czego sam nie potrafisz.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2015, 17:24:54 pm wysłana przez Leszke »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3723 dnia: Października 17, 2015, 17:32:16 pm »
Londek sprawdz ile obowiązkowych szczepień musisz zrobić lecąc do afryki. A potem jeszcze sprawdź jakie są rekomendowane przez msz..

Ja wiem doskonale ile szczepien jest potrzebnych, ale ja nie raz pisalem, ze |EU nie daje sobie rady z ta fala uchodzcow, ale ciagle uwazam, ze trrzeba im pomoc, poprostu trzeba to zrobic z glowa.
Niemniej uwazam wypowiedzi takie jak Kaczorka, za szkodliwe, to jest straszenie ludzi. Proste. Ryzyko epidemii zawsze bedzie wystepowalo przy ruchach takich mas ludzi, szczegolnie z rejonow "egzotycznych" w porownaniu z EU, ja tego nie neguje, jednak wypowiedzi Kaczynskiego, ktory najprawdopodobniej wkrotce bedzie rzadzil w PL sa nie na miejscu. Wszystko rozbija sie o to, kto i w jakich okolicznosciach to powiedzial, w tym wypadku zalatuje to nazi-propaganda.


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3724 dnia: Października 17, 2015, 17:33:43 pm »
Londek sprawdz ile obowiązkowych szczepień musisz zrobić lecąc do afryki. A potem jeszcze sprawdź jakie są rekomendowane przez msz..
Londek artystą?  :lol:
No to by wszystko tłumaczyło  :lol:



Leszke prosze cie, przestan pic, czytaj ze zrozumieniem, ja wspolpracuje z artystami, sam zajmuje sie marketingiem/reklama/consultingiem w internetach etc.
nie oczekuj od ludzi czegoś, czego sam nie potrafisz.

Ja calkiem niezly jestem w te klocki, czytanie ze zrozumieniem, niestety mam problemy z tlumaczeniem moich przekonan, co nie jednokrotnie na tym forum wpedzalo mnie w klopoty.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3725 dnia: Października 17, 2015, 17:38:41 pm »
Londek sprawdz ile obowiązkowych szczepień musisz zrobić lecąc do afryki. A potem jeszcze sprawdź jakie są rekomendowane przez msz..

Ja wiem doskonale ile szczepien jest potrzebnych, ale ja nie raz pisalem, ze |EU nie daje sobie rady z ta fala uchodzcow, ale ciagle uwazam, ze trrzeba im pomoc, poprostu trzeba to zrobic z glowa.
Niemniej uwazam wypowiedzi takie jak Kaczorka, za szkodliwe, to jest straszenie ludzi. Proste. Ryzyko epidemii zawsze bedzie wystepowalo przy ruchach takich mas ludzi, szczegolnie z rejonow "egzotycznych" w porownaniu z EU, ja tego nie neguje, jednak wypowiedzi Kaczynskiego, ktory najprawdopodobniej wkrotce bedzie rzadzil w PL sa nie na miejscu. Wszystko rozbija sie o to, kto i w jakich okolicznosciach to powiedzial, w tym wypadku zalatuje to nazi-propaganda.
Problemem jest tu nazewnictwo. Trzeba wyjaśnić co jest uchodzca i jakie prawa im przysługują a jakie danemu państwu. Gdyby przestrzegano prawa to by nie było tego problemu. A nazi propaganda  :lol: Wez człowieku  :lol: Dla lewaka to każdy biały jest nazistą  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3726 dnia: Października 17, 2015, 17:45:12 pm »
I nie zapominajmy że tysiace artystów mijasz codziennie w metrze.


LoL...nie wiem czy smiac sie czy plakac, dojebka z dupy bo brak argumentow? Ograniczony umysl nie pozwala czegos znow pojac, tak samo jak o emigrantach??? Znow trzeba tlumaczyc lopatologicznie??? Szkoda mi ciebie i twoich bliskich..

btw. Sprawdz ile ludzi dziennie korzysta z londyskiego metra, sprawdz ile jest imigrantow z jakich krajow, sprawdz jakie sa szacunki liczby nielegalnych imigrantow w londynie itd. policz sobie....k*rwa az tak trudno ci przychodzi urzywanie logiki???? Beka w ch*j z betonu. 10 Lat mieszkam w Londynie, ale ty lepiej wiesz jak to miasto funkcjonuje, lepiej wiesz jakich ludzi mijam na ulicach czy w metrze, litosci. Tak samo Windo, 4 dni w tygodniu jest wlondynie od 2 miesiecy i ocenia wszystko....BEKA w ch*j z was.

Rozumiem że za te bluzgi będzie ban jak dla Tomka? Czy podwójne standardy?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3727 dnia: Października 17, 2015, 18:15:26 pm »
Niemniej uwazam wypowiedzi takie jak Kaczorka, za szkodliwe, to jest straszenie ludzi. Proste. Ryzyko epidemii zawsze bedzie wystepowalo przy ruchach takich mas ludzi, szczegolnie z rejonow "egzotycznych" w porownaniu z EU, ja tego nie neguje

Czyli można się zarazić jednak od imigrantów?  :lol:

Kaczyński zły, bo mówi prawdę.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3728 dnia: Października 17, 2015, 19:59:21 pm »
Niemniej uwazam wypowiedzi takie jak Kaczorka, za szkodliwe, to jest straszenie ludzi. Proste. Ryzyko epidemii zawsze bedzie wystepowalo przy ruchach takich mas ludzi, szczegolnie z rejonow "egzotycznych" w porownaniu z EU, ja tego nie neguje

Czyli można się zarazić jednak od imigrantów?  :lol:

Kaczyński zły, bo mówi prawdę.


Ja pierdu...naprawde...czy ja gdzies napisalem, ze nie mozna sie zarazic od imigrantow zakaznymi chorobami? LOL...ja sam ok 2 lata temu zlapalem kij wie skad bakteria, ktora przenosza misie koala, w zyciu nie bylem w australii, w zyciu koali na rekach nie mialem, 3 miesiace antybiotykow pozniej zdalem sobie sprawe, ze wszystko mozna zlapac w dzisiejszym swiecie. Kuwa, samoloty ze wszystkich stron swiata lataja do EU kilka tys. razy na dobe, samo to niesie ryzyko przenoszenia chorob....KUWA...powaznie chcesz mnie lapac na takich sprawach? Myslalem ze jestes madrzejszy./

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3729 dnia: Października 17, 2015, 20:58:16 pm »
Ja pierdu...naprawde...czy ja gdzies napisalem, ze nie mozna sie zarazic od imigrantow zakaznymi chorobami? LOL...ja sam ok 2 lata temu zlapalem kij wie skad bakteria, ktora przenosza misie koala, w zyciu nie bylem w australii, w zyciu koali na rekach nie mialem, 3 miesiace antybiotykow pozniej zdalem sobie sprawe, ze wszystko mozna zlapac w dzisiejszym swiecie. Kuwa, samoloty ze wszystkich stron swiata lataja do EU kilka tys. razy na dobe, samo to niesie ryzyko przenoszenia chorob....KUWA...powaznie chcesz mnie lapac na takich sprawach? Myslalem ze jestes madrzejszy./


Murzyni co latają samolotami, bałwanie, są z reguły bogaci i mają prowadzoną porządną historię medyczną oraz zapewnioną opiekę. Murzyni/arabusy co przyjeżdżają do europy na tratwach z reguły są obszczymurami, którzy lekarza widzieli tylko na reklamie pasty do zębów i to będąc już w euorpie. Ewentualnie widzieli lekarzy bez granic, ale zazwyczaj takich poganiają maczetami i na nich plują. Zapewniam Cię, że murzyn obszczymur ma znacznie więcej zarazków, tasiemców, pasożytów, chorób niż ktoś, kto ma stałą opieke medyczną, myje zęby i używa prezerwatyw. Jak nie jesteś tego świadom to spadaj do swojego londyńskiego jacykowa i przestań się wypowiadać na ten temat. To, że ty ze swoim kolegą się zabezpieczasz i jesteś względnie czysty nie oznacza, że murzyni z erytrei nie przenoszą masy zarazków.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3730 dnia: Października 17, 2015, 22:52:03 pm »
Tak samo Windo, 4 dni w tygodniu jest wlondynie od 2 miesiecy i ocenia wszystko
Mialem z Toba nie rozmawiac, ale sam mnie wywolujesz do tablicy nawet jak Cie totalnie zlewam, wiec odpisuje.
Ale czemu mam nie oceniac tego co widze? Czy jest jakas ilosc dni ktora musze przemieszkac w Londynie/Bristolu/Nottingham czy jakimkolwiek innym miescie, zebym mogl oceniac to co mi sie podoba i to co mi sie nie podoba? Beka to jest z Ciebie, bo rozprawiasz o tolerancji, o tym, ze trzeba pozwolic sie wyrazic tworcy, i w kolejnym poscie mi odmawiasz prawa do wlasnego zdania. Logika bardzo mocno.
btw. Ostatnio mialem rowniez okazje jechac autem z kumplami na lotnisko. Tym razem padl mit o wyzszej kulturze jesli chodzi o prowadzenie auta w UK niz w Polsce. A jak sie uzywa kierunkowskazow to w ogole tam nie wiedza.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3731 dnia: Października 17, 2015, 22:58:11 pm »
To jest gorszy przypadek niż kyo... wszyscy mu udowadniają jak bardzo się myli i jest manipulowany, a on dalej się upiera przy swoich bzdurach. Kyo można wytłumaczyć wadą wzroku chociaż, tu chyba jest popsuta cała głowa.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3732 dnia: Października 18, 2015, 09:50:19 am »
Ostatnio w Jerozolimie jest gorąco. Nasilają się ataki Palestyńskich nożowników na Żydów.

Dostają nawet instrukcję obsługi gdzie najlepiej trafić:


A tutaj filmik jak typ rzuca się z nożem na oficerów policji. Udaje mu się kilka razy trafić zanim posyłają go do piachu.


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3733 dnia: Października 18, 2015, 13:44:51 pm »
A teraz wyobraźmy sobie ze to patrol wermachtu w okupowanej Warszawie..

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3734 dnia: Października 18, 2015, 13:59:58 pm »
Szkoda tylko że muzułmańscy nożownicy to problem w całej Europie już od dawna i tylko powiększa się razem z emigrantami.

Edit: chciałem znaleźć źródła ale już pierwsze mnie zniszczyło  :lol: http://www.breitbart.com/london/2015/08/12/first-it-was-gun-control-now-its-knife-control-ikea-stops-selling-knives-after-store-stabbing/
Emigranci zabili dwie osoby w Szwecji w Ikei - szwedzki sposób na zażegnanie zagrożenia? Zakaz sprzedaży noży w Ikei  :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2015, 14:02:19 pm wysłana przez el becetol »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3735 dnia: Października 18, 2015, 14:18:02 pm »
Gdzieś czytałem że Szwecja utworzyła specjalnie linie lotnicze które będą latać po imigrantów żeby nie musieli znosić trudów podróży. Myślałem że to troll ale już nie jestem pewien.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3736 dnia: Października 18, 2015, 19:28:38 pm »


Lewacka propaganda coraz mocniej na FB uderza :lol: Tak się kształtuje londków  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3737 dnia: Października 18, 2015, 19:36:34 pm »
No ale Miriam Shaded bym.

lupinator

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3738 dnia: Października 18, 2015, 19:51:43 pm »


Lewacka propaganda coraz mocniej na FB uderza :lol: Tak się kształtuje londków  :lol:
Ładne poleciałeś na wyjątkowo niskich lotów trolling córka Kopacz vs. Miriam Shaded  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3739 dnia: Października 18, 2015, 19:52:58 pm »
Psujesz zabawę, czekałem na koment gwałciciela koali.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3740 dnia: Października 19, 2015, 00:27:17 am »
becet obraza polki? czy tylko mi sie wydaje?

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3741 dnia: Października 19, 2015, 00:42:50 am »
Jak zwykle nie rozumiesz.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3742 dnia: Października 19, 2015, 00:44:53 am »
aha, zastanów sie nad mozliwosciami, które własnie stworzyłeś swoim wrogom.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3743 dnia: Października 19, 2015, 00:48:40 am »
Chciałem teraz wrzucić co za bzdurę napisał Kuźniar, ale nie wiem czy cytując głupoty innego lewaka też nie otworzę kolejnych możliwość swoim wrogom  :(

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3744 dnia: Października 19, 2015, 12:21:25 pm »
Dzisiaj w Wyborczej dowiedzieć się można, że nie tylko Polacy zamordowali w czasie wojny więcej Żydów niż Niemcy, ale także:

- robiliśmy niewolników z chłopów na Ukrainie i Białorusi
- zabijaliśmy Żydów
- biliśmy Żydów na uczelniach
- zajmowaliśmy Zaolzie
- burzyliśmy cerkwie w latach 30.
- donosiliśmy na gestapo
- kibicowaliśmy Niemcom dławiącym powstanie w getcie
- pacyfikowaliśmy podlaskie wioski z "żołnierzami wyklętymi"

Oczywiście nie dowiemy się, że np. Polacy walczyli z zabijającymi Żydów Niemcami, czy niszczącym cerkwie Stalinem. O tych rzeczach leming się nie dowie. Polacy to tylko zło, żaden Polak nigdy nic dobrego nie zrobił, Polak gorszy od Hitlera i Stalina. Tak GW zaczyna poniedziałkową tresurę lemingów.

Mrocz

  • Gość
Tolerancja
« Odpowiedź #3745 dnia: Października 19, 2015, 12:39:14 pm »


btw. jesli chodzi o sztuke itd. to ja sie tym zajmuje codziennie, znam wielu artystow i naprawde ciezko zeby jakies dzielo wywolalo moj niesmak, trzeba zrozumiec caly przekaz  i pozwolic tworcy wyrazic sie.

Tak się zajmujesz sztuką, że nie potrafisz odróżnić prawdziwej sztuki od taniej prowokacji.
W dzisiejszych czasach wystarczy nago nasrać na ulicy i krzyknąć, że to sztuka i każdy pseudo artysta zaczyna doceniać kunszt autora...
Prawdziwa sztuka nie łapie się brzytwy obrażając daną grupę tylko jest piękna sama w sobie.

Moje uczucia religijne też ranią takie wypowiedzi. I w pełni rozumiem tutaj posła PIS.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3746 dnia: Października 19, 2015, 12:45:55 pm »
Dzisiaj w Wyborczej dowiedzieć się można, że nie tylko Polacy zamordowali w czasie wojny więcej Żydów niż Niemcy, ale także:

- robiliśmy niewolników z chłopów na Ukrainie i Białorusi
- zabijaliśmy Żydów
- biliśmy Żydów na uczelniach
- zajmowaliśmy Zaolzie
- burzyliśmy cerkwie w latach 30.
- donosiliśmy na gestapo
- kibicowaliśmy Niemcom dławiącym powstanie w getcie
- pacyfikowaliśmy podlaskie wioski z "żołnierzami wyklętymi"

Oczywiście nie dowiemy się, że np. Polacy walczyli z zabijającymi Żydów Niemcami, czy niszczącym cerkwie Stalinem. O tych rzeczach leming się nie dowie. Polacy to tylko zło, żaden Polak nigdy nic dobrego nie zrobił, Polak gorszy od Hitlera i Stalina. Tak GW zaczyna poniedziałkową tresurę lemingów.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3747 dnia: Października 19, 2015, 13:31:18 pm »


btw. jesli chodzi o sztuke itd. to ja sie tym zajmuje codziennie, znam wielu artystow i naprawde ciezko zeby jakies dzielo wywolalo moj niesmak, trzeba zrozumiec caly przekaz  i pozwolic tworcy wyrazic sie.

Tak się zajmujesz sztuką, że nie potrafisz odróżnić prawdziwej sztuki od taniej prowokacji.
W dzisiejszych czasach wystarczy nago nasrać na ulicy i krzyknąć, że to sztuka i każdy pseudo artysta zaczyna doceniać kunszt autora...
Prawdziwa sztuka nie łapie się brzytwy obrażając daną grupę tylko jest piękna sama w sobie.

Moje uczucia religijne też ranią takie wypowiedzi. I w pełni rozumiem tutaj posła PIS.

Cytuj
Idę z psem na wystawę do galerii sztuki nowoczesnej.
- Tu nie wolno z psami - mówi ochroniarz.
- To nie jest pies - odpowiadam. - To jest performance.
- A, to przepraszam.

Idziemy z psem dalej. Oglądamy rzeźbę Smefra centaura. Pół koń, pół Smerf.
- Zawsze się zastanawiałem - mówię do psa - komu kibicują centaury w czasie rodeo.
- Srać mi się chce - odpowiada pies.
- Trzeba było srać przed wejściem.
- Wtedy mi się nie chciało.

Idziemy dalej. Oglądam jakąś kobietę, która stoi po kolana w basenie z moczem i wykrzykuje alfabet od tyłu.
- Z, Y, X - krzyczy. - U, V, W.
Mój pies kręci się w kółko i węszy nosem po ziemi.
- Fajfus - mówię do niego. - Fajfus, nie sraj tutaj.
- Kiedy mnie ciśnie - odpowiada i zaczyna srać na podłogę.

Jakiś człowiek podchodzi i przygląda się temu, co wychodzi mojemu psu z dupy.
- To jest interesująca propozycja - mówi.
Ktoś inny też podchodzi i patrzy.
- To jest świeże - mówi.
Podchodzi jakaś kobieta z kieliszkiem wina w ręku, cała na czarno.
- Odważne - mówi.
- Ja państwa bardzo przepraszam - mówię do nich.
- Jak się nazywa ta instalacja? - pyta kobieta.
- Gówno - odpowiadam, zatykając palcami nos.
- Mocne.

Ktoś z galerii podchodzi i wtyka w psią srakę tabliczkę z napisem "Gówno, 2015". Podchodzi fotograf i robi zdjęcie. Pojawia się ktoś z kamerą i mikrofonem. Prosi mojego psa o wywiad.
- Coż, zawsze kontestowałem opresyjne dla mojego gatunku rozwiązania przestrzenne w środowisku miejskim - mówi mój pies.
- A pan jest kuratorem - pyta reporter. - Co pan sądzi o pracy swojego podopiecznego.
- Sądzę, że to gówno - odpowiadam.
- Brutalnie prawdziwe - mówi kobieta z winem.
- Ostentacyjnie szczere - mówi fotograf.
- U, T, S - krzyczy kobieta w basenie z moczem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3748 dnia: Października 19, 2015, 14:15:54 pm »
Cytuj
Idę z psem na wystawę do galerii sztuki nowoczesnej.
- Tu nie wolno z psami - mówi ochroniarz.
- To nie jest pies - odpowiadam. - To jest performance.
- A, to przepraszam.

Idziemy z psem dalej. Oglądamy rzeźbę Smefra centaura. Pół koń, pół Smerf.
- Zawsze się zastanawiałem - mówię do psa - komu kibicują centaury w czasie rodeo.
- Srać mi się chce - odpowiada pies.
- Trzeba było srać przed wejściem.
- Wtedy mi się nie chciało.

Idziemy dalej. Oglądam jakąś kobietę, która stoi po kolana w basenie z moczem i wykrzykuje alfabet od tyłu.
- Z, Y, X - krzyczy. - U, V, W.
Mój pies kręci się w kółko i węszy nosem po ziemi.
- Fajfus - mówię do niego. - Fajfus, nie sraj tutaj.
- Kiedy mnie ciśnie - odpowiada i zaczyna srać na podłogę.

Jakiś człowiek podchodzi i przygląda się temu, co wychodzi mojemu psu z dupy.
- To jest interesująca propozycja - mówi.
Ktoś inny też podchodzi i patrzy.
- To jest świeże - mówi.
Podchodzi jakaś kobieta z kieliszkiem wina w ręku, cała na czarno.
- Odważne - mówi.
- Ja państwa bardzo przepraszam - mówię do nich.
- Jak się nazywa ta instalacja? - pyta kobieta.
- Gówno - odpowiadam, zatykając palcami nos.
- Mocne.

Ktoś z galerii podchodzi i wtyka w psią srakę tabliczkę z napisem "Gówno, 2015". Podchodzi fotograf i robi zdjęcie. Pojawia się ktoś z kamerą i mikrofonem. Prosi mojego psa o wywiad.
- Coż, zawsze kontestowałem opresyjne dla mojego gatunku rozwiązania przestrzenne w środowisku miejskim - mówi mój pies.
- A pan jest kuratorem - pyta reporter. - Co pan sądzi o pracy swojego podopiecznego.
- Sądzę, że to gówno - odpowiadam.
- Brutalnie prawdziwe - mówi kobieta z winem.
- Ostentacyjnie szczere - mówi fotograf.
- U, T, S - krzyczy kobieta w basenie z moczem.

:lol:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3749 dnia: Października 20, 2015, 11:41:02 am »
1. Bądź murzynem - znokautuj bezdomną kobietę.
http://www.liveleak.com/ll_embed?f=d2c88495a85f
2. Pochwal się na Facebooku.
Cytuj
Everyday shit out here this for all u bitches tht think this can't happen to u u better think again #justMadeMaDay but only for now ️The Fuk up
https://www.facebook.com/buccy.ygc/videos/877917445648632/?pnref=story

3. Badź aresztowany chwilę później.
http://www.pressofatlanticcity.com/news/breaking/atlantic-city-man-arrested-after-posting-facebook-video-of-him/article_06d47036-766c-11e5-964f-b3a4efc8d75e.html
4.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2015, 12:02:39 pm wysłana przez bojawiem »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3750 dnia: Października 20, 2015, 14:26:19 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3751 dnia: Października 20, 2015, 14:34:17 pm »
No i jednak Kaczyński miał rację, a lewactwo znów kłamało.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3752 dnia: Października 20, 2015, 14:40:32 pm »
Faszyzm! Faszyzm!

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3753 dnia: Października 20, 2015, 14:47:42 pm »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3754 dnia: Października 20, 2015, 19:18:32 pm »
Nie chcę nic mówić, ale gruźlica jest ciągle obecna i ludzie na nią stale chorują w Polsce.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3755 dnia: Października 22, 2015, 14:20:31 pm »
http://www.thelocal.se/20151022/masked-man-enters-school-with-sword

1 nauczyciel nie żyje, a 4 uczniów w wieku 11-15 lat jest rannych po ataku uzbrojonego w miecz/nóż napastnika na jedną ze szkół w Szwecji - szkoła mieści się w jednej ze stref muzułmańskich o których mówił Kaczynski a TVN i GW twierdziło że takich stref nie ma

Media na razie nie podają wyznania i pochodzenia sprawcy, więc na razie wrzucę zdjęcie z zajęć WF w tej szkole:

« Ostatnia zmiana: Października 22, 2015, 14:27:42 pm wysłana przez el becetol »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3756 dnia: Października 22, 2015, 14:53:55 pm »
Własnie czytałem o tym na gównoprawdzie i naturalnie brak info co do koloru skóry i wyznania napastnika ale raczej można śmiało zakładać że to jeden z przybyłych wzbogacać europejska kulturę.

svonston

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3757 dnia: Października 22, 2015, 22:20:23 pm »
Jednak to biały szwed. I CO TERAS

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3758 dnia: Października 22, 2015, 23:07:29 pm »
Proste - breivik. Miał dość muslimów.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3759 dnia: Października 23, 2015, 02:12:02 am »
Jednak to biały szwed. I CO TERAS
wnuk nazisty lub prawnuk, prawdopodobnie pochodzi Polski i myślał ze to żydowska szkoła.