Autor Wątek: Project CARS  (Przeczytany 176284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 579
  • Reputacja: 252
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #680 dnia: Lutego 26, 2015, 21:52:24 pm »
Symulację mamy na co dzień i to bez kontynuacji. Gra ma sprawiać frajdę.

Zweryfikujemy sprzedaż i oceny PC z konkurencją. Wówczas padnie u kogoś:


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #681 dnia: Lutego 26, 2015, 22:02:55 pm »
Ohhh znowu wkraczamy w magiczną średnią ocen. Zieeeeeeeeew...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 579
  • Reputacja: 252
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #682 dnia: Lutego 26, 2015, 22:32:43 pm »
Czyli ja się nie znam, ponieważ bardziej pasuje mi gra, której nie znosisz. Ja w drugą stronę tak nie uważam. A jak jest z tym problem, to ocenią klienci.
Pogódź się z tym, że na 96% PC obiektywnie będzie lepszą grą niż taki DC. Wiadomo, że subiektywna opinia jest najważniejsza, ponieważ to ja/ty wydajemy na coś Kazimierze i ty/ja siedzimy przed TV.

Zresztą nie opiniuję, dopóki nie zagram. Przecież Szift to dla mnie 10/10, a kontynuację po kilku godzinach  odłożyłem na półkę. Może tak z PC będzie. Jeśli nie, zdanie innych nie będzie mnie i tak interesowało. Co najwyżej będę je tolerował.
Idę grać w The Order, miłego tam i nie złość się :*

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #683 dnia: Lutego 26, 2015, 23:54:16 pm »
Nie myślałem, że kiedyś to napisze, ale zgadzam się z Sylvanem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #684 dnia: Lutego 27, 2015, 00:18:47 am »
Czyli ja się nie znam, ponieważ bardziej pasuje mi gra, której nie znosisz. Ja w drugą stronę tak nie uważam. A jak jest z tym problem, to ocenią klienci.
Pogódź się z tym, że na 96% PC obiektywnie będzie lepszą grą niż taki DC. Wiadomo, że subiektywna opinia jest najważniejsza, ponieważ to ja/ty wydajemy na coś Kazimierze i ty/ja siedzimy przed TV.

Zresztą nie opiniuję, dopóki nie zagram. Przecież Szift to dla mnie 10/10, a kontynuację po kilku godzinach  odłożyłem na półkę. Może tak z PC będzie. Jeśli nie, zdanie innych nie będzie mnie i tak interesowało. Co najwyżej będę je tolerował.
Idę grać w The Order, miłego tam i nie złość się :*

No rozumiem gusta i guściki, ale nazywanie Shifta najlepszą samochodówką ostatnich lat to jest mocne nieporozumienie. :? Przecież taka Forza, Gran Turismo, Project Ghotam Racing, DriveClub czy chociażby głupi GRID biją go na głowę chyba pod każdym względem, zarówno grafiką ilością aut, tras, możliwości łącznie z modelem jazdy który w przypadku wymienionych przeze mnie tytułów daje jakikolwiek sens, a nie pływające poduszkowce jak w Shifcie.

I nie patrz na średnią ocen. One nie są obiektywne już o tym rozmawialiśmy. Zwłaszcza w przypadku DC, który po recenzjach mocno ewoluował co ostatnio nawet na gram.pl przyznali, że teraz gra by dostała 9/10.

PS. Wiem co mówię Sylvan, bo w Shifta 1 sporo godzin przegrałem bo liczyłem na spadkobierce GRID'a 1 i moim zdaniem jest to potworny nudny średniak.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #685 dnia: Lutego 27, 2015, 09:11:25 am »
Czyli ja się nie znam, ponieważ bardziej pasuje mi gra, której nie znosisz. Ja w drugą stronę tak nie uważam. A jak jest z tym problem, to ocenią klienci.
Pogódź się z tym, że na 96% PC obiektywnie będzie lepszą grą niż taki DC. Wiadomo, że subiektywna opinia jest najważniejsza, ponieważ to ja/ty wydajemy na coś Kazimierze i ty/ja siedzimy przed TV.

Zresztą nie opiniuję, dopóki nie zagram. Przecież Szift to dla mnie 10/10, a kontynuację po kilku godzinach  odłożyłem na półkę. Może tak z PC będzie. Jeśli nie, zdanie innych nie będzie mnie i tak interesowało. Co najwyżej będę je tolerował.
Idę grać w The Order, miłego tam i nie złość się :*

Po pierwsze, porównywanie PC do DC to nieporozumienie. Te gry różnią się od siebie znacznie. DC nie da się ocenić tymi samymi kryteriami co PC.

Po drugie, sam byłem pozytywnie zaskoczony Shiftem i pierwsze godziny z grą również wywarły na mnie bardzo dobre wrażenie. Jednak z czasem zaczęły na wierzch wychodzić kwiatki z fizyką, dziwnym modelem jazdy i dźwiękami aut (dźwięk w Shifcie jest komiczny), które grę totalnie zdeklasował w moich oczach. Szczególnie po podpięciu kierownicy gra wiele traciła.

Po trzecie, średnią ocen się nie interesuję, bo jestem już na tyle starym graczem, że wolę sam sprawdzić czy coś jest dobre lub nie. Gdyby patrzeć na średnią ocen, to wiele świetnych gier nie nadawałoby się do grania.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2015, 09:14:36 am wysłana przez BoBaN »

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #686 dnia: Lutego 27, 2015, 09:39:38 am »
Po drugie, sam byłem pozytywnie zaskoczony Shiftem i pierwsze godziny z grą również wywarły na mnie bardzo dobre wrażenie. Jednak z czasem zaczęły na wierzch wychodzić kwiatki z fizyką, dziwnym modelem jazdy i dźwiękami aut (dźwięk w Shifcie jest komiczny), które grę totalnie zdeklasował w moich oczach. Szczególnie po podpięciu kierownicy gra wiele traciła.

Miałem podobnie, i mam taką teorię, że w Shifcie fizyka jazdy daje radę przy słabszych samochodach, a jak zaczynamy jeździć mocniejszymi maszynami, to po prostu głupieje totalnie i nie wyrabia, stąd te kwiatki w fizyce.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 579
  • Reputacja: 252
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #687 dnia: Marca 01, 2015, 19:22:02 pm »
Czyli ja się nie znam, ponieważ bardziej pasuje mi gra, której nie znosisz. Ja w drugą stronę tak nie uważam. A jak jest z tym problem, to ocenią klienci.
Pogódź się z tym, że na 96% PC obiektywnie będzie lepszą grą niż taki DC. Wiadomo, że subiektywna opinia jest najważniejsza, ponieważ to ja/ty wydajemy na coś Kazimierze i ty/ja siedzimy przed TV.

Zresztą nie opiniuję, dopóki nie zagram. Przecież Szift to dla mnie 10/10, a kontynuację po kilku godzinach  odłożyłem na półkę. Może tak z PC będzie. Jeśli nie, zdanie innych nie będzie mnie i tak interesowało. Co najwyżej będę je tolerował.
Idę grać w The Order, miłego tam i nie złość się :*

No rozumiem gusta i guściki, ale nazywanie Shifta najlepszą samochodówką ostatnich lat to jest mocne nieporozumienie. :? Przecież taka Forza, Gran Turismo, Project Ghotam Racing, DriveClub czy chociażby głupi GRID biją go na głowę chyba pod każdym względem, zarówno grafiką ilością aut, tras, możliwości łącznie z modelem jazdy który w przypadku wymienionych przeze mnie tytułów daje jakikolwiek sens, a nie pływające poduszkowce jak w Shifcie.

I nie patrz na średnią ocen. One nie są obiektywne już o tym rozmawialiśmy. Zwłaszcza w przypadku DC, który po recenzjach mocno ewoluował co ostatnio nawet na gram.pl przyznali, że teraz gra by dostała 9/10.

PS. Wiem co mówię Sylvan, bo w Shifta 1 sporo godzin przegrałem bo liczyłem na spadkobierce GRID'a 1 i moim zdaniem jest to potworny nudny średniak.

Najlepszą grą samochodową dla mnie. I na tym można dyskusję zakończyć. Brutalniej - co mnie opinia innych niby obchodzi.

Jeżeli jednak chce się szach mat uzyskać to: moja ocena = subiektywne, ważniejsze dla mnie zdanie. Obiektywnie (sprzedaż, oceny -> Szift > DC) i niby co ma powodować, że gra X jest lepsza od Y jeśli nie sprzedaż i ogólne oceny (globalnie), a lokalnie własne widzi mi się.  :-? Sziftowi nagle zaneguje się oceny, ponieważ na własne życzenie konkurencja miała nieudany start also sprzedaż się przestanie liczyć, ponieważ miliony ludzi się nie zna, tylko kilku użytkowników GO ma rację  :-x

Nie ma po co niepotrzebnie generować e waśni,chłopaki.

Jeżeli PC sprzeda się dobrze, to obroni się sam, ponieważ sprzedaż jest najważniejsza. Ocenia sobie każdy sam, indywidualnie, ale jeśli będzie miał wysoką średnią, to nie wypisujcie bzdur typu "a bo DC miał taki start", ponieważ to nie wina twórców PC, że bardziej się postarali.









Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #688 dnia: Marca 01, 2015, 20:08:50 pm »
Poki co maja ciagle problemy z skaczaca fizyka i kolizjami. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #689 dnia: Marca 01, 2015, 20:46:51 pm »
Obiektywnie (sprzedaż, oceny -> Szift > DC) i niby co ma powodować, że gra X jest lepsza od Y jeśli nie sprzedaż i ogólne oceny (globalnie), a lokalnie własne widzi mi się.  :-? S

Oceny spoko, niech Ci będzie, choć dla mnie oceny recenzentów nadają się tylko do podtarcia tyłka a user score na Metacritic to przez trollów jest ustalany.

Ale skąd urwała ci się sprzedaż, to nie wiem skoro oficjalnie nie podano sprzedaży DriveClub. Do tego jeśli już porównywać sprzedaż to na jednej platformie. A nie multiplatformą grę vs Exclusive.

Nie zmienia to jednak faktu, że twój ukochany Shift ginie przy sprzedaży Gran Turismo (i to pomimo bycia grą na wyłączność). Więc co GT obiektywnie jest samochodówką generacji? Tego już nie przyznasz ;)

Dla mnie obiektywną oceną jest ogólne wrażenie ludzi z bliskiego dla mnie otoczenia. A na tym forum DC na pewno jest bardziej lubiany od Shifta.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #690 dnia: Marca 01, 2015, 21:27:49 pm »
Do tego jeśli już porównywać sprzedaż to na jednej platformie. A nie multiplatformą grę vs Exclusive. Nie zmienia to jednak faktu, że twój ukochany Shift ginie przy sprzedaży Gran Turismo (i to pomimo bycia grą na wyłączność). Więc co GT obiektywnie jest samochodówką generacji? 

Mario Kart na wii jest obiektywnie samochodówką generacji, mimo że też jest na wyłączność to bije konkurencje po trzykroć. Formuła 1 też powinna się dobrze sprzedawać, ale nie mogłem znaleźć danych.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #691 dnia: Marca 01, 2015, 23:11:44 pm »
Mario Kart na wii jest obiektywnie samochodówką generacji
I to by sie w sumie zgadzalo :angel:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 579
  • Reputacja: 252
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #692 dnia: Marca 01, 2015, 23:42:45 pm »
Obiektywnie (sprzedaż, oceny -> Szift > DC) i niby co ma powodować, że gra X jest lepsza od Y jeśli nie sprzedaż i ogólne oceny (globalnie), a lokalnie własne widzi mi się.  :-? S

Oceny spoko, niech Ci będzie, choć dla mnie oceny recenzentów nadają się tylko do podtarcia tyłka a user score na Metacritic to przez trollów jest ustalany.

Ale skąd urwała ci się sprzedaż, to nie wiem skoro oficjalnie nie podano sprzedaży DriveClub. Do tego jeśli już porównywać sprzedaż to na jednej platformie. A nie multiplatformą grę vs Exclusive.

Nie zmienia to jednak faktu, że twój ukochany Shift ginie przy sprzedaży Gran Turismo (i to pomimo bycia grą na wyłączność). Więc co GT obiektywnie jest samochodówką generacji? Tego już nie przyznasz ;)

Dla mnie obiektywną oceną jest ogólne wrażenie ludzi z bliskiego dla mnie otoczenia. A na tym forum DC na pewno jest bardziej lubiany od Shifta.

Dla mnie najważniejszą oceną jest moja, ponieważ ja wydaję na dany tytuł Kazimierze i ja z nią spędzam kilkanaście godzin. Rzecz jasna warto poczytać na forumku, ale każdy ma odmienny gust, Mrocz.

Niepotrzebnie tylko się przekomarzamy. Nic to nie daje, jak nabicie postów. Ja jestem w o tyle nieciekawej sytuacji, że mało kto ceni N4S na forumku, a DC zachwyca się każdy.

Nie uważam tez, że dobrze jest tu śmiecić walka Szift vs reszta.

Co do Projekt Kars, to wielka niewiadoma. Sam jestem ciekaw jak wypadnie w porównaniu z DC, którego bardzo lubię, ale nie przekonuje mnie to, że zyskuje z czasem na atrakcyjności - od meh i 7/10 zasłużonego na premierę, go niemal orgii wizualnej i bardzo dobrej gry obecnie. Fakt, faktem, GOTY to będzie coś  :grin:

Jedno jest pewne, sześćdziesiąt klatek, to jet to.  :puppy-eyes:


Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #693 dnia: Marca 01, 2015, 23:54:18 pm »
Project Cars ma działać w 60-ciu klatkach na PS4?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #694 dnia: Marca 02, 2015, 00:23:22 am »
Do*

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #695 dnia: Marca 04, 2015, 23:21:05 pm »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 579
  • Reputacja: 252
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #696 dnia: Marca 06, 2015, 20:03:07 pm »
Gra bedzie miała premierę w kwietniu....W kwietniu także wypuszczą pierwsze DLC. Kolejne dodatki aż do stycznia mają się pojawiać.... :/

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 579
  • Reputacja: 252
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #697 dnia: Marca 11, 2015, 20:17:58 pm »
Premiera przesunięta na Maj. Dokładnie jego połowę.  :>

summon/ Ryo.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #698 dnia: Marca 11, 2015, 20:46:27 pm »
LOL :lol:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #699 dnia: Marca 11, 2015, 21:27:01 pm »
Kurde to przesuwanie premier to jakaś masakra w tej generacji :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #700 dnia: Marca 11, 2015, 22:37:37 pm »
Mysle ze docelowo czerwiec.. :P
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #701 dnia: Marca 12, 2015, 10:16:45 am »
To już zakrawa na jakiś turbo żart. Ile ta gra jest w produkcji i ile razy już przesuwano premierę? Widocznie nie mogą wyzbyć się Shiftowego feelingu. :lol:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #702 dnia: Marca 12, 2015, 10:21:57 am »

Czy mi się wydaje, czy gra wygląda baardzo przeciętnie (by nie rzec, że słabo). Aż strach pomysleć jak to będzie wyglądać na WiiU.

Modelu jazdy i fizyki nie skomentuje, bo to przecież tylko filmik.
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2015, 10:23:30 am wysłana przez Piter_neo »

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #703 dnia: Marca 12, 2015, 15:35:24 pm »
Modelu jazdy i fizyki nie skomentuje, bo to przecież tylko filmik.

Niby filmik, ale to P1 podskakuje jak Polonez na drodze gruntowej o_O

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 579
  • Reputacja: 252
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #704 dnia: Marca 12, 2015, 19:10:47 pm »
Też to zauważyłem. Plus  :grin: Auta prezentują się godnie, animacja zachwycać będzie. Mgła, to kozak. Tło takie sobie. Ale niektóre areny zmagań mechanicznych koni w DC też są średnie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #705 dnia: Marca 12, 2015, 19:24:09 pm »
Modelu jazdy i fizyki nie skomentuje, bo to przecież tylko filmik.

Niby filmik, ale to P1 podskakuje jak Polonez na drodze gruntowej o_O

Też od razu mnie to zdziwiło. Wygląda jak w Shifcie. Mniejsza o to, bo w maju średnio będzie mi się chciało siedzieć przed konsolą.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 579
  • Reputacja: 252
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #706 dnia: Marca 15, 2015, 12:03:45 pm »


Gra wygląda znakomicie. Spokojnie będzie celowała w 9/10 za szatę.  :yes_anim:

summon / BoBaN, Mrocz

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #707 dnia: Marca 15, 2015, 12:20:30 pm »
Na tym gameplayu wygląda to nieźle. Grałbym, ale na kierownicy ;)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #708 dnia: Marca 15, 2015, 12:25:14 pm »
Niby filmik, ale to P1 podskakuje jak Polonez na drodze gruntowej


Widziałeś jak 650c podskoczył na polskiej drodze na prostej ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 579
  • Reputacja: 252
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #709 dnia: Marca 15, 2015, 12:39:21 pm »
 :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #710 dnia: Marca 15, 2015, 12:39:29 pm »
Niby filmik, ale to P1 podskakuje jak Polonez na drodze gruntowej


Widziałeś jak 650c podskoczył na polskiej drodze na prostej ;)

s nie c :P 650s ;P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #711 dnia: Marca 15, 2015, 16:19:51 pm »


Gra wygląda znakomicie. Spokojnie będzie celowała w 9/10 za szatę.  :yes_anim:

summon / BoBaN, Mrocz

Wygląda spoko, ale ilość dziwnych rzeczy związanych z podobno symulacyjnym modelem jazdy trochę mnie śmieszy/martwi. Przydałoby się demko. :P

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #712 dnia: Marca 15, 2015, 18:53:00 pm »
Dla mnie to wyglada jak lekko podrasowane GT6, mowa o otoczeniu i samochodach plus dodanych pare efektow i skryptow jak np. deszcz na przedniej szybie. Za grafike to powinno miec w okolicach 8 i nic ponad to. Sama gra zobaczymy, bez dema nie wroze jej duzego sukcesu na rynku konsolowym.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #713 dnia: Marca 15, 2015, 22:13:41 pm »
Demo jest w sumie niezbędne by zobaczyć fizykę w grze. Bo na jednych filmikach jest wszystko spoko, a na drugich fizyka to jakiś śmiech na sali. Więc nie wiadomo czy ta gra będzie hit czy shit. A jak wiadomo recenzjami gazet nie ma co się sugerować, zaczną się spuszczać nad fizyką nawet jak będzie idiotyczna. Tak jak słyszę już pierwsze opinie z bety "fizyka jest super bo ciężko utrzymać auto na torze" :lol: :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #714 dnia: Marca 15, 2015, 23:04:33 pm »
Spece od gier i symulacji. :lol:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #715 dnia: Marca 15, 2015, 23:09:01 pm »
Demo będzie na torrentach na pc. Fizykę jazdy można w końcu na low zbadać.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 579
  • Reputacja: 252
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #716 dnia: Marca 30, 2015, 20:28:40 pm »


Projekt Kars będzie co miesiąc darmowy samochód otrzymywało. Pierwszy (he, heszek niezły) otrzymają gracze już przy okazji....premiery xD

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #717 dnia: Marca 30, 2015, 22:01:00 pm »
Alan z team VVV testuje wersje na PC a niedlugo ma wrzucic gameplaye z konsol na kierownicy ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #718 dnia: Marca 30, 2015, 22:12:46 pm »
Oo Magik, dzieki za ciekawy gameplay. Masz dostep do pelnej wersji, bo tu wyglada znow obiecujaco. I gralbym. 8)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #719 dnia: Marca 30, 2015, 22:36:00 pm »
Do pelnej wersji nikt nie ma dostepu bo caly czas grzebia w tej grze i nie ma wersji "gold".
Ogolnie ostatnio zaniedbalem granie i schowalem kierownice do szafy zatem nie wiem jak to jest z nowszymi buildami...