Autor Wątek: Project CARS  (Przeczytany 176284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1080 dnia: Czerwca 03, 2015, 13:32:51 pm »
Thx. Nie goniłem jego ducha, więc nie wiem jak jedzie. Z mojego czasu może jeszcze pół sekundy bym urwał, ale musiałbym mieć na to więcej czasu.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1081 dnia: Czerwca 04, 2015, 11:26:54 am »
Wczoraj pojezdziliśmy z Bobanem i starą ekipą z GT5/GT6 trochę online i było naprawdę dobrze.Jak ma się ogarniętą ekipę to jazda online w pCars daje mega frajdę.Wyścigi były bardzo zacięte a śmigaliśmy klasami Old DTM,Group 5 i auta drogowe.Potem jak to zwykle bywa trochę posrało  z netem i jazda online była już kiepska-problemy z lagami i wyrzucanie z lobby popsuły zabawę.

ps.Chciałem jeszcze napisać że walka pad kontra kierownica w pCars nie jest tak oczywista jak większość opisuje.Ja wielki zwolennik i użytkownik wszelkiej maści kierownic w GT5/GT6 obecnie jestem zmuszoy i  jeżdzę na padzie :cry: ale bez problemu konkuruje z ludzmi jeżdzącymi na kierownicach w pCars.Oczywiście wygrywam i przegrywam wyścigi jak to w tym sporcie jest ale jeżeli kogoś powstrzymuje brak kierownicy do zakupu pCars to nie ma na co czekać.Trochę samozaparcia i oczywiście trening dają rezultaty-BoBaN może to potwierdzić.

ps1.Postaram się kupić Logitecha G29 na premierę i wtedy porównamy ją z kierownicami Thrusta i Fanateca w pCars :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1082 dnia: Czerwca 04, 2015, 12:26:23 pm »
Fajnie było, szczególnie na początku. Niestety mam jakiś problem z netem i nie mogłem normalnie rozgrywać wyścigów, bo Wasze auta skakały po całym torze niszcząc moją furę z każdej strony. Jeden wyścig, który wygrałem też jechałem z rozwalonym zawieszeniem, a drugi gdzie jechałem na 2 miejscu za Gustawem niestety nie ukończyłem bo dosłownie 200m przed metą wybuchł mi silnik (miałem uszkodzoną chłodnicę i przegrzałem auto po tym jak zlagowane fura Seby walnęła mnie w przód). W ogóle coś jest nie tak z moim netem bo w "Imprezie" wywala mi błędy, że mogę nie słyszeć poszczególnych użytkowników ze względu na inny typ NAT, a jak się okazuje, to ci ludzie mają dokładnie taki sam NAT jak mój. Zgłosiłem usterkę do Netii, ale znając ich serwis wątpię, że coś z tym zrobią.

Chętnie z Wami jeszcze pojeżdżę, bo poziom jest wysoki (potwierdzam, że MrArt świetnie radzi sobie padem i walka jest równa) oraz ekipa wyluzowana. Mam tylko nadzieję, że ten zasrany net zacznie w miarę działać. Moglibyście tylko dopuścić ABS, bo np. klasa GT3 w rzeczywistości ma włączony ABS. Rozumiem klasy Touring gdzie nie ma ABS'u lub GT4 i GT5 gdzie też bodajże ta opcja jest na off. Ciężko było mi nadgonić za Gustawem i Piotrem, bo potrafią bez ABS'u znacznie bardziej opóźniać hamowanie względem mnie (za mało trenuję jazdę bez ABS wklasie GT3 i często blokowałem koła). Wyścig na Brno był super, bo tam bez ABS dało się lepiej wyczuć auto ze względu na niższe prędkości. W klasie GT3 na Road America hamowałem znacznie wcześniej niż robię to z włączonym ABS'em i niestety ledwo utrzymywałem się za Gustawem i Piotrem po czym doprowadziłem do awarii silnika. Tak czy inaczej bardzo chętnie z Wami pośmigam, bo nie ma nic lepszego w CARS jak ogarnięta ekipa online.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1083 dnia: Czerwca 04, 2015, 12:35:14 pm »
Spoko nam też się dobrze śmigało ale zauważyłem że online coraz częściej się krzaczy,może patch coś naprawi.
Jak coś to zapraszam BobaN w week bo napewno będziemy coś śmigać i może ktoś z ekipy GO się skusi dołączyć-im więcej ludzi tym lepiej

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1084 dnia: Czerwca 04, 2015, 12:52:41 pm »
Mam nadzieje, że jak kiera mi wróci z serwisu to dalej będziecie grać ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1085 dnia: Czerwca 04, 2015, 22:06:46 pm »
Weekend zapowiada mi się luźny. Także daj znać Art kiedy i pośmigam z Wami. Dzisiaj też jeździłem z Sebą, Vaco  i Szakalem na Nurbie klasą GT3. Czysto, miło i na poziomie. Takie ściganie online mi się podoba.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1086 dnia: Czerwca 05, 2015, 08:07:53 am »
Ja się chyba na Assetto Corsa dopiero załapię :P

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1087 dnia: Czerwca 05, 2015, 12:31:55 pm »
Weekend zapowiada mi się luźny. Także daj znać Art kiedy i pośmigam z Wami. Dzisiaj też jeździłem z Sebą, Vaco  i Szakalem na Nurbie klasą GT3. Czysto, miło i na poziomie. Takie ściganie online mi się podoba.

Dzisiaj i w sobotę ok. 20-21 napewno zbierze się ekipa do jazdy więc jak będziemy na psn to wbijaj śmiało.Piątki to zresztą bardzo luzna jazda bo większość zażywa %%%% i jest masa zabawy :lol: :lol: :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1088 dnia: Czerwca 05, 2015, 16:44:33 pm »
Postaram się dzisiaj wbić. Klasa GT3 i klasa GT4 i GT5 mile widziana. Touring też fajnie się jeździ. Śmigacie coś bolidami, a dokładniej Formula C lub Gulf (te słabsze, bo formuła A to za wysokie progi jak dla mnie)?

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1089 dnia: Czerwca 05, 2015, 16:54:51 pm »
(te słabsze, bo formuła A to za wysokie progi jak dla mnie)?

Gdy czytam takie coś dochodzi do mnie jak bardzo realna jest ta gra ;)

To mnie zawsze dziwiło w grach które starają się o miano realistycznych a opanowanie bolidu F1 jest na tyle łatwe, że każdy może nimi jeździć ;) W GT5 miałem wrażenie, że za łatwo jeździ się bolidem Ferrari ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1090 dnia: Czerwca 05, 2015, 16:55:36 pm »
Dla mnie tez za wysokie progi. Formula A czy B to w tej grze wymagajace fury do jazdy, juz nie mowie o klasycznych bolidach formuly A (F1). Ta gra swietnie oddaje droge jaka przechodza kierowcy wyscigowi zaczynajac od Formuly Rookie, Gulf, potem Formula C etc. Roznica w reakcjach, prowadzeniu jest ogromna, nawet na padzie.  8)

Ja bede w srode, a potem dopiero za prawie 2 tygodnie, czas urlopowy. :grin:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1091 dnia: Czerwca 05, 2015, 17:03:34 pm »
@Mrocz
Jechać się da formułą A, ale jechać nią szybko to już zupełnie inna sprawa. :D Podobnie było w GT5 gdzie prowadzić F1 też się dało, ale jechać nią szybko potrafiło niewiele osób. Owszem w CARS sama jazda Formułą A jest bardziej wymagająca niż w GT, że już o czesaniu dobrych czasów nie wspomnę.

Tak jak pisze Klosz różnica między bolidami jest ogromna. A już najbardziej lubię te stare bolidy gdzie turbodziura jest tak potężna, że nigdy nie wiadomo co się stanie na wyjściu z zakrętu. CARS oddaje takie smaczki genialnie. Do tego to co dzieje się podczas utraty i odzyskiwania przyczepności z FFB a kierownicy, to kolejne mistrzostwo świata. Efekt kiedy ciśniemy stary bolid i na 1 biegu traci przyczepność, potem 2 bieg nadal koła tracą przyczepność, ale czuć na kierownicy jak momentami opona łapie się asfaltu, a potem wpinamy 3 bieg i szarpnięcie kierownicy spowodowane pełnym odzyskaniem przyczepności. Wielkie brawa dla SMS za takie bajery.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1092 dnia: Czerwca 06, 2015, 09:02:02 am »
Wczoraj udało się rozegrać kilka wyścigów z ekipą MrArta. Walka była zacięta i o wygranej decydowały małe błędy. Tutaj dwa filmiki z dwóch najciekawszych wyścigów (nie liczę Nurba z 4 okrążeniami, bo nie wrzucałem tego na YT z powodu rozmiaru pliku).




MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1093 dnia: Czerwca 06, 2015, 12:37:58 pm »
Wczoraj udało się rozegrać kilka wyścigów z ekipą MrArta. Walka była zacięta i o wygranej decydowały małe błędy. Tutaj dwa filmiki z dwóch najciekawszych wyścigów (nie liczę Nurba z 4 okrążeniami, bo nie wrzucałem tego na YT z powodu rozmiaru pliku).





No widze że było dobrze wczoraj ja niestety za dużo %%% i wessał mnie Hardline,ocknąłem się o 2.45 hehehehehe.
Zauważyłem że ostre boje toczyłeś głównie z Piotrasem który jezdzi na podobnym co twój poziomie.Na tych filmikach dokładnie widać jak w tej grze łatwo o błąd kiedy z tyłu ktoś ostro naciska na lidera,sekunda nieuwagi i już tracimy pozycję :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1094 dnia: Czerwca 06, 2015, 13:26:36 pm »
Piotras jest bardzo szybki i ogarnia temat w wielu klasach aut. W kwalifikacjach robi szybsze czasy niż ja, ale ja staram się nadrabiać potem w wyścigu. Wczoraj mieliśmy jeszcze wyścig Formułą Gulf na Nordschleife gdzie udało mi się wyprzedzić Piotrasa, ale siedział mi ciągle na ogonie po czym wywaliło go z gry. :( Był jeszcze świetny wyścig tymi samymi bolidami na torze Imola. Na pierwszym zakręcie ja i Piotras zostaliśmy wypchnięci na piach, ale wróciliśmy na tor i goniliśmy lidera (nie pamiętam dokładnie nicku...TAGi czy jakoś tak). Udało mi się go dogonić, ale przed szykaną przez przypadek wbiłem pierwszy bieg zamiast drugiego i zblokowało mi koła. Musiałem ratować się kontrą i Piotras mnie dogonił, ale udało mi się utrzymać 2 pozycję. To było na ostatnim okrążeniu, więc lidera już nie dogoniłem, ale walka o drugą lokatę też była ciekawa.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1095 dnia: Czerwca 06, 2015, 15:21:25 pm »
Niesamowite jak to wszystko co koleś mówi w filmiku zgadza się z tym co CARS odwzorowuje podczas jazdy na tym torze. Hamowanie na prostych kołach, podbicia w miejscach które on wskazuje czy nadsterowność podczas hamowania w poszczególnych sekcjach toru.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1096 dnia: Czerwca 07, 2015, 13:49:00 pm »
Chyba najbardziej emocjonujący wyścig jaki miałem w tej grze. Jechałem z ekipą MrArta i walczyłem o pierwszą lokatę z Piotrasem. Jak zwykle decydowały małe błędy.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1097 dnia: Czerwca 07, 2015, 16:17:26 pm »
BoBaN, nie za wcześnie redukujesz biegi? Jak tylko dajesz po hamulcach, od razu leci redukcja, na początku ktoś tutaj pisał, że takim sposobem można łatwo skrzynię biegów rozwalić w PC.

A ten tor to taka trochę podróba Suzuki?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1098 dnia: Czerwca 07, 2015, 16:54:47 pm »
Tak, to podróbka Suzuki.

Co do zmiany biegów, to na tak krótkim dystansie skrzynia nie klęknie, a tak wczesna redukcja pozwala mi szybciej hamować silnikiem. Muszę trochę ryzykować taką redukcję, bo ekipa MrArta zawsze coś zmienia w ustawieniach auta, a ja nigdy tego nie robię. Zmieniają np. ciśnienie w układzie hamulcowym co pozwala opóźniać hamowanie (szczególnie w autach LMP2). SMS powinno dać opcję w lobby źeby zabronić zmiany ustawień przed wyścigiem. Wszyscy powinni mieć równe szanse.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1099 dnia: Czerwca 09, 2015, 11:54:29 am »
Praktycznie to Suzuka poza paroma niuansami. ;)

Troche info, oto nowe fury w DLC dla PC.

Bentley Speed 8
Bentley Continental GT3
BMW V12 LMR
McLaren F1 GTR
Mercedes-Benz CLK LM

https://www.gtplanet.net/new-projects-cars-dlc-brings-bentley-bmw-mercedes-mclaren-race-cars/
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1100 dnia: Czerwca 09, 2015, 12:05:58 pm »
FUCK. Miałem to wrzucać.

GDZIE MOJA KIERA :mad:



McLaren F1LM i Mercedes CLK GTR LM :(

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1101 dnia: Czerwca 09, 2015, 12:20:57 pm »
Ciekawe jak sobie z nimi poradzi C9.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1102 dnia: Czerwca 09, 2015, 12:41:24 pm »
Ile to kosztuje?


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1104 dnia: Czerwca 09, 2015, 14:34:55 pm »
Hmmmm...Fajne auta, ale muszę się zastanowić. :P

Btw. Gdzie patch, który miał być kilka dni temu, a do tej pory ni widu ni słychu?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2015, 14:45:25 pm wysłana przez BoBaN »

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1105 dnia: Czerwca 12, 2015, 15:46:22 pm »
Hmmmm...Fajne auta, ale muszę się zastanowić. :P

Btw. Gdzie patch, który miał być kilka dni temu, a do tej pory ni widu ni słychu?

Patch już jest,waży na PS4 522MB ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1106 dnia: Czerwca 12, 2015, 15:50:39 pm »
Daj znać co poprawia i co zmienia. Ja sprawdzę dopiero około godz. 20. Mam nadzieję, że zlikwidują lagi przy dołączeniu zawodników, naprawią bugi związane z dołączaniem do kwalifikacji i problemy z ustawieniem kamery, dodadzą więcej ustawień lobby oraz wyeliminują bug T500RS, która czasem sama odkręca się po wyścigu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1107 dnia: Czerwca 12, 2015, 15:55:42 pm »
Daj znać co poprawia i co zmienia. Ja sprawdzę dopiero około godz. 20. Mam nadzieję, że zlikwidują lagi przy dołączeniu zawodników, naprawią bugi związane z dołączaniem do kwalifikacji i problemy z ustawieniem kamery, dodadzą więcej ustawień lobby oraz wyeliminują bug T500RS, która czasem sama odkręca się po wyścigu.

Ponoć główną zmianą jest Force Feedback :)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1108 dnia: Czerwca 12, 2015, 20:58:42 pm »
Czytałem na forach, że naprawili problemy z kierami Fanateca. Może dzisiaj uda mi się sprawdzić:)
Fryty tyty dotknij pyty

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1109 dnia: Czerwca 12, 2015, 22:38:24 pm »
Patch tez dodal odbicia refleksy swiatel na drodze i zdaje sie ze wyraznie poprawil framerate.

http://www.gamersyde.com/news_pcars_gets_a_new_patch-16630_en.html

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1110 dnia: Czerwca 12, 2015, 23:33:35 pm »
W miesiąc z 40-50 fps ze screen tearingiem do praktycznie stałych 60. Nieźle. Może w następnych patchach dodadzą grafikę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1111 dnia: Czerwca 13, 2015, 08:48:49 am »
Lepiej się módl żeby GT7 przy takiej ilości aut na torze i tak skomplikowanym modelu zniszczeń utrzymało 40fps, bo już GT5 miało z tym poważny problem przy dużo mniejszej liczbie aut na trasie i fizyce kolizji z czasów kamienia łupanego.

Wracając do gry. Ktoś zauważył zmiany w modelu jazdy? Szczególnie mowa o hamowaniu. Wczoraj nie mogłem normalnie jechać, bo punkty hamowania, które sobie obrałem na wybranych torach daną klasa auta zupełnie się nie sprawdziły. Auta gorzej hamują jak dla mnie. Jeszcze o ile klasa GT3 nie wykazuje tutaj bardzo dużych zmian (jedynie RUF ma słabsze heble), tak np. Touring to jakaś masakra. Przestrzeliwałem każdy zakręt wczoraj.

Jedyny plus patcha, to poprawiony FFB, który oddaje jeszcze więcej na kierownicę, ale też nie można powiedzieć, że są to ogromne różnice.

Btw. Takie coś pojawiło się na fb SMS.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2015, 09:00:00 am wysłana przez BoBaN »

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1112 dnia: Czerwca 13, 2015, 16:37:46 pm »
Wczoraj jezdziło się słabo Boban i mam te same odczucia co ty.Zresetowało mi wszystkie ustawienia pada i nie mogłem się ogarnąć-jezdziło mi się fatalnie.
Ponadto mimo że było 12 osób ogarniętych osób w pokoju to co chwilę były jakieś incydenty,kłótnie i wychodzenia z pokoju :evil:-dawno tak gówniato  się w piątek nie jezdziło.Może po prostu wczoraj był zły dzień na jazdę :roll:
Co do patcha to ja nie zauważyłem żadnej poprawy na plus,minusem jest ingerencja w niektóre samochody to co pisał Boban o DTM to teraz hamują fatalnie.
Online nadal kuleje i nie dodano absolutnie nic oprócz wiekszych lagów przy dołączaniu i opuszczaniu sesji.Ogólnie kibel..... :oops:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1113 dnia: Czerwca 13, 2015, 16:46:52 pm »
No wczoraj coś nerwowa ekipa była. Przejechałem 5 wyścigów i w każdym dostawałem strzał na pierwszym zakręcie, a potem goniłem grupę żeby chociaż na podium się załapać. Może to przez te upały. ;)

Patch zjebał nieco grę, więc faki dla SMS. Mnie i tak szykuje się za kilka dni przerwa, bo będę remontował pokój z konsolą. Pewnie z 3 dni mi zejdzie jak nie więcej.

Jeździcie coś dzisiaj?

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1114 dnia: Czerwca 13, 2015, 16:59:00 pm »
No wczoraj coś nerwowa ekipa była. Przejechałem 5 wyścigów i w każdym dostawałem strzał na pierwszym zakręcie, a potem goniłem grupę żeby chociaż na podium się załapać. Może to przez te upały. ;)

Patch zjebał nieco grę, więc faki dla SMS. Mnie i tak szykuje się za kilka dni przerwa, bo będę remontował pokój z konsolą. Pewnie z 3 dni mi zejdzie jak nie więcej.

Jeździcie coś dzisiaj?

Ja będe po meczu na bank więc jak coś to się odezwę na psn.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1115 dnia: Czerwca 13, 2015, 17:17:52 pm »
Ja o 19 ide na rower to pewnie też będę nieco później.

-------

Uwaga odnośnie gorszego hamowania aut po patchu.

Sprawdźcie sobie na telemetrii czy po wciśnięciu pedału hamulca do końca poziom docisku hamulca jest zgodny z tym jak mocno go wciskacie. Ja wczoraj odkryłem, że po uruchomieniu gry bywa tak, że nawet jak wciskam hamulec do końca, to na telemetrii jest on ledwo na 30% aktywny. Dopiero muszę wyhamować auto do zera i wcisnąć z całej siły pedał hamulca, aż słupek telemetrii wskoczy na full. Jak już to zrobiłem, to jeździło się jak przed patchem i auta hamowały prawidłowo (sprawdzane w klasie GT3, więc nie wiem jak w innych).

-------

Fanowski trailer. Nakręca do ścigania. :)



Btw. Ostatnio ktoś mówił w lobby, że PC wykorzystuje ponoć aż 2 rdzenie PS4 to symulacji samej fizyki opon. O_O A teraz trafiłem na takie info.

http://www.ppe.pl/news-36090-project_cars_wykorzystuje_procesor_ps4_w_99___wii_u_moze_byc_zbyt_slabe_na_konwersje.html

Dodatkowo można dowiedzieć się, że sprzedaż przekroczyła ich oczekiwania. To świetne info, bo można spodziewać się ciągłego supportu gry. Czekam na kolejne DLC. :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2015, 14:12:15 pm wysłana przez BoBaN »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1116 dnia: Czerwca 18, 2015, 09:09:59 am »
Pojawił się nowy car pack.



Tutaj wyścig najfajniejszym autem z tego dodatku Sauber C9).



Plus bonusik. Mój wyścig z AI na 100% i start z 23 pola (na 25). Da się wygrać jak widać. :)


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1117 dnia: Czerwca 18, 2015, 10:12:02 am »
To sa fury z wersji limitowanej..niektorzy juz nimi jezdza od dawna :P
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1118 dnia: Czerwca 18, 2015, 11:06:36 am »
Wiem, ale ja nie miałem limitowanej wersji, więc chętnie przyjąłem ten pack. W sumie przydałby się jakiś season pass, bo i tak kupuje wszystkie DLC do tej gry. Niektóre fury są naprawdę świetne i brzmią genialnie.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1119 dnia: Czerwca 24, 2015, 14:47:52 pm »
Troche info, oto nowe fury w DLC dla PC.

Bentley Speed 8
Bentley Continental GT3
BMW V12 LMR
McLaren F1 GTR
Mercedes-Benz CLK LM

https://www.gtplanet.net/new-projects-cars-dlc-brings-bentley-bmw-mercedes-mclaren-race-cars/
Odnośnie tego DLC, to warto go kupić choćby dla jednej tylko bestyji - Mercedes-Benz CLK LM!
Każda sekunda jazdy tym Mercem to czysta adrenalina - dźwięk, ten dźwięk! Dla mnie zdecydowany numer jeden tej paczki.