Autor Wątek: "Po stronie N+..."  (Przeczytany 15599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 26, 2005, 15:48:11 pm »
Cóż jak dla mnie działalność redakcji to różne rzeczy, któych nie stawiam pod jednym mianownikiem.  A twoje poglądy mają na celu krytykowanie ludzi za to, że mają własne opinie.

Jeśli zaś chodzi o N+, to jak dla mnie twoje opinie są zwykłymi pomówieniami  - nie ma w nich konkretów (jeśli się stawia jakieś zarzuty - trzeba je udowodnić), zaś samo nastawienie jest dziwne. Skąd bowiem można wiedzieć, skąd co pochodzi, jeśli się gazety nie czyta?

A co do błędów, to najpierw wypadałoby je przedstawić redakcji.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 26, 2005, 15:48:25 pm »
Pismo, czasopismo, magazyn, ale nie gazeta do jasnej cholery. Poza tym twoja wypowiedź, jest w stylu naszych kochanych komisji śledczych. "1/2 txt to przetlumaczone z zagranicznych stron gazet ,newsy recki itp Jak zapewne wiesz n+ sie do tego nie przyzna". Ninja, masz Waserman na drugie imie, czy jak?

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 26, 2005, 16:06:59 pm »
Gazeta nie moze byc ? Nie widze roznicy "Gazeta - czasopismo " Jednym gazeta moze sie kojarzyc z taka czarna biala , zwykle papier i pojawia sie w kiosku codziennie . Czasopismo kojarzy mi sie z Naj . ;)
Nie jestem waserman , ale w gazecie sa bleduy takie jak mialy txt na IGN . Pozatym okrgaly stol juz byl o wiele wczesniej na IGN niz w n+ :] Osboscie sie nie dziwie , zamiast crapa na 7 wolal bym pomeczyc MGS3 w Marcu ?! To tak na marginesie .

Cytat: "Krzych Ayanami"


A co do błędów, to najpierw wypadałoby je przedstawić redakcji.


LOL A Ty bys sie przyznal pol polsce , ze nie chcialo Ci sie grac w gre ? Wolales opierac sie na txt kogos innego . Raczej nie . Nie bede przepisywac , na kazdym wiekszy forum jest taki temat i tam zobaczysz jakie sa bledy i potkniecia CZASOPISMA  :lol: Redakcja sie do tego nie przyznaje i nie potrafia przyznac sie do bledu . Umywaja raczki , meile zostaly bez odpowiedzi . Jak ktos to sprytnie podsumowal , n+ sa zpatrzeni w siebie . Czasem mam wrazenie , ze gazeta wychodzi nie dla czytelnikow -graczy , tylko dla samego pojawienia sie na rynku .

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 26, 2005, 16:13:52 pm »
Wow, zapozyczyli nazwe"okragly Stol", so what? Tak sie sklada, ze czytam obydwa czasopisma i uwierz, mam porownanie. A te Twoje teksty o kopiowaniu newsow i recek, pokazuja kto tu jest zapatrzony w ktora gazete.
ps. przypominasz mi lucka1985, ale on jest za madry jak na Ciebie:DDDDD wiec wykluczam ta ewentualnosc lol
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 26, 2005, 16:21:25 pm »
PE mi sie nie podoba -wiec nie jestem zapatrzony . durne txt ktore nie pasuja wogole w kontekscie recki. A obecnie przed monitorem lezy 75 numer n+  8)  Jestem zapatrzony w jakas gazete ? Nie sadze . Tak jak w konsole .Temat zwiazany z n+ to raczej napisze o n+. Nie podoba mi sie ocenanie np gier . SC Ch.T dostal 9.2 . Oczywiscie na wszytkie obecne konsole jest dostepny tytul . I niczym sie nie rozni wersja na x-box'a od Ps2 . Teraz aby nie urazic fanow PS2 nie mozna napisac , ze ta gra wyglada slabo na PS2  :twisted: Nie bede juz poglebiac rany i wspominal o slynnym Kilzone i wogole n+ + Sony .To tez pewno sobie wyssalem z palca . Nie czytacie dokladnie for , na forum n+ kiedys ktos sie wygadal i napisal txt w stylu " Po co wogole konczyc i grac w gry slabe , mozna sobie znimi szybko poradzic " podobnie to brzmialo , ale inaczej . Napisala to osoba ktora jest dosyc blisko zwiazana z gazeta -redakcja - redaktorem . Recenzent w miesiaczy -raczej w ciagu okolo 20 dni musi skonczyc kilka gier . Zalezy jakis miesiacz jakie gry , podziwiam Matt'a ,on zawsze ma duzo gier w miesiacu do opisania . Podziwiam go , tyle gier ukonczyc i napisac recke do wszytkich . Na moje oko trudniej jest usiasc i napisac recke niz przeczytac recke np zagranicznego serwisu i na jej podstawie napisac swoje - to jest latwiejsze . Gdybym ja mial grac w gre np Constatine , to napewno bym tak zrobil , wolal bym sie dorwac do Tekkena 5 np  :twisted:

Aha i nie twierdze , ze tak jest . Nie wiem co sie dzieje w redkacji , bo nie jestem w niej . Wiele znakow na niebie i na forum wskazuje , ze tak wlasnie jest .W archiwum tego forum jak poszukacie Lewik tez fajne potkniecia ujawnil .

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 26, 2005, 16:37:34 pm »
Buehehehe, kolega Ninja chyba się plącze w zeznaniach.

 
Cytuj
A nie czytam juz zadnej gazety


A zaraz potem

Cytuj
A obecnie przed monitorem lezy 75 numer n+
.

 :lol:

Ja czytam obie gazety i chociaż jestem z Warszawy, to uważam z całym szacunkiem dla Neo Plus, że PE jest w tej chwili lepsze. Troche, bo troche, ale jednak. Cały czas wartość ich tekstów rośnie, czego nie można powiedzieć o N+ - stagnacja jakościowa. A kto się nie rozwija.. :wink:  Chociaż jedną rzecz, N+ ma lepszą od PE - publicystykę. Zdecydowanie mi się przyjemniej czyta teksty Grabarza, czy chociażby czytelników, niż to co wypocili zgedziole. (jedyny wyjątek - Mazzi).


Cytuj
Pozatym okrgaly stol juz byl o wiele wczesniej na IGN niz w n+ :]

 
Who cares? Człowieku, wyluzuj.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 26, 2005, 16:50:13 pm »
Nie chodzi znowu o porównywanie obu pism (nie gazet-chodzi o częstotliwość ukazywania się) tylko o pisanie w stylu: ściągają pomysły i się do tego nie przyznają. Jedynie OPM ma tłumaczenia tekstów z angielskiego wydania i to jest dość żałosne, bo tłumaczenie jest słabe, ale pisanie, że N+ tłumaczy teksty z jakiś seriwsów jest pomówieniem i tyle. Wracając do pism: dla mnie najłatwiejsze porównanie to: w N+ pisze o bijatykach Vince, w PSX E pisze o nich ostatnio Mashter, co ten człowiek napisał w recenzji Tekkena 5 to po prostu się nie mieści w głowie i dziwie się, że PSX E puściło taki tekst do druku. Są pewnego granice nawet ich ekstremalnego humoru.

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 26, 2005, 16:58:51 pm »
Cytat: "McJohn"
Buehehehe, kolega Ninja chyba się plącze w zeznaniach.




No nie czytam , ale mam nowy numer n+ , nie musi oznaczac , ze go czytam . Moze brat kupil ? Ja go przegladam ?  8)

Cytat: "FAX"
Jedynie OPM ma tłumaczenia tekstów z angielskiego wydania i to jest dość żałosne, bo tłumaczenie jest słabe, ale pisanie, że N+ tłumaczy teksty z jakiś seriwsów jest pomówieniem i tyle. .

Dlatego napisalem , ze nie jestem pewien , i nie glosze tego wszedzie . Poprostu duzo potkniec mieli i bledow i czesto wynika z tego ,ze opisuja gre w ktora jakby wogole nie grali . I nie chodzi o pisanie w slowo w slowo . tylko oto ze piszac recke , recenzent wczesniej zapoznal sie z recenzja jakiegos innego magazuny zagranicznego . Poprostu czyta recke kogos innego i na niej w pewnym stopniu bazuje .
Mi to zwisa juz obecnie , gazet nie czytam , bo mam net . Chyba ,ze czasem ciekawy artykul sie trafi (Andrzej Chmielarz -wywiad , dobre to bylo ) to wtedy zakupie .
BTW
Ten Fax ,ktory w nowym numerze nadeszlal jako czytelnik "wojna , zagrajmy w to " ?? Ty jestes tego autorem ? Min ten txt jest godny przeczytania . Za to usnelem w specjale na 40 str . mowiacym o 25 rzeczach ...........

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 26, 2005, 17:01:41 pm »
Zax? Mam nadzieję, że to Ty się pomyliłeś, a nie N+. "Wojna, zagrajmy w to" to mój tekst, do którego mnie sprowokował specjał o kolejnej gierce w wojennych klimatach w poprzednim N+. Nie mam jeszcze nowego numeru, więc mam nadzieję, że nie jest Zax.

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 26, 2005, 17:20:42 pm »
Jest Fax 8)  Ninja, nie Andrzej Chmielarz, a Adrian :twisted:
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 26, 2005, 17:42:58 pm »
Cytuj
No nie czytam , ale mam nowy numer n+ , nie musi oznaczac , ze go czytam . Moze brat kupil ? Ja go przegladam ?


Nom. możesz też przeglądać obrazki.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 26, 2005, 18:25:20 pm »
Na koniec dodam , ze w tym miesiacu ( jak dla mnie ) okladka jest fachowa . Najlepsza w przecigu ostanich miesieczy .

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 26, 2005, 18:47:53 pm »
Jesteś Ninja rozbrajający.
Jeśli chodzi o materiały jakoby tłumaczone z zagranicznych periodyków.
Sprawa jest bardzo prosta. To Ty stawiasz redktorom zarzuty. To Ty ich o to podejrzewasz. A w związku z tym to nikt inny tylko Ty masz udowodnić, że to o czym piszerz jest prawdą. Bez żadnego odsyłania do innych form, czy blizej nieokreślonych tematów. Jak stawiasz zarzut, to rónocześnie bierzesz na siebie przedstawienie dowodów.

Z błędami jest tak samo. Jeżeli w recenzji jest coś, co według ciebie nie powinno się pojawić to proszę to wypunktować. Pokazać na czym błąd polega. Wtedy miałoby to ręce i nogi.

Bez tego wszystkiego to jest po prostu jechanie po redakcji. Korzystając przy okazji z faktu, że forum nie działa i redaktorzy nie mogą się do zarzutów ustosunkować - gdyby rzecz jasna starczyło ci odwagi i na konfrontację bys się zgodził.

Kwestia ocen jest przynajmniej, dla mnie, po prostu śmeiszna. Nie wiem z kim jest coś nie tak, ale redaktorzy to nie maszyny działajace na zasadzie "za przycinającą animacje dajemy 1/10 punktu mnie, za więcej niż 5 broni dajemy 0,2 punktu, a każda lokacja to 0.5 punktu do przodu". No przepraszam bardzo, ale gry są oceniane przez ludzi - a nie przez maszyny. A ci ludzie też mają swoje gusta. I teraz wyskakiwanie z tekstem, że jak "redaktorzy nie są mną to w ogóle powinni się od recenzowania odwalić, bo przecież nie dadzą takiej oceny jaką ja bym dał, a to już jest robienie ze mnie jaj" sprawia, że mi ręcę opadają.  Star Ocean dostał świetną ocenę w N+, natomiast ja grę mam oceniam ją znacznie niżej. Ale nie robię z tego zarzutu, że jak dla mnie jest to pozycja gorsza, to od razu redaktor jest do bani.

Po za tym nie kapuje twierdzenia, że jak gra wychodzi na różne platformy, to się nie pisze na której wygląda najgorzej, na której średni a na jakiej jest cacy. No może i by się przydało, ale na rany boskie, czy już naprawdę robienie za każdym razem rozróznienia gdzie jak co się prezentuje, jest tak niesamowicie ważną sprawą? Która przyćmiewa takie tematy jak grywalność, płynność animacji, czy poziom  trudności? Bo jak dla mnie nie. W recenzjach odnajduje wszystkie potrzebne mi informacje, które mogą mieć wpływ na to, czy grą się zaninteresuje czy nie.

Podsumowując wyglada mi to na takie "jechanie po redkacji, ponieważ nie docenili mojego jakże niesamowitego taletnu i nie pozwolili, abym został jej członkiem. Wtedy by zobaczyli jak się piszę recenzje w gazecie konsolowej" .

Akuma

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2004
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 26, 2005, 18:51:11 pm »
Cytat: "FAX"
... dla mnie najłatwiejsze porównanie to: w N+ pisze o bijatykach Vince, w PSX E pisze o nich ostatnio Mashter, co ten człowiek napisał w recenzji Tekkena 5 to po prostu się nie mieści w głowie i dziwie się, że PSX E puściło taki tekst do druku. Są pewnego granice nawet ich ekstremalnego humoru.


Czytałem tą recenzje i jakoś nie nie przekonała. Nie trafia do mnie ten styl i wolałbym aby pisał ją Kali (solo). Fajnie jak autor wrzuca coś od siebie ale wolę aby były to subtelne akcenty przewijające się przez tekst a nie całe akapity-prezentacje elokwencji autora.
Nie wiem natomiast jak wygląda recka T5 w + bo nie miałem jeszcze w rękach najnowszego numeru.

Cytat: "Krzych Ayanami
"
Po za tym nie kapuje twierdzenia, że jak gra wychodzi na różne platformy, to się nie pisze na której wygląda najgorzej, na której średni a na jakiej jest cacy. No może i by się przydało, ale na rany boskie, czy już naprawdę robienie za każdym razem rozróznienia gdzie jak co się prezentuje, jest tak niesamowicie ważną sprawą? Która przyćmiewa takie tematy jak grywalność, płynność animacji, czy poziom trudności? Bo jak dla mnie nie. W recenzjach odnajduje wszystkie potrzebne mi informacje, które mogą mieć wpływ na to, czy grą się zaninteresuje czy nie.


Wiadomo, ze nie do recenzji nie powinna być dołączana tabelka z porównaniem kilku wersji, ale ewentualne różnice (lub ich brak) powinny zostać wymienione w tekście. Skoro recka informuje nas o grywalnosci, muzyce i grafice to powinna nas takze informowac o tym ze na danej konsoli czynniki te prezentują się inaczej - zwykła dziennikarska rzetelność.

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 26, 2005, 19:02:33 pm »
Cytat: "Krzych Ayanami"
Jesteś Ninja rozbrajający.
Jeśli chodzi o materiały jakoby tłumaczone z zagranicznych periodyków.
Sprawa jest bardzo prosta. To Ty stawiasz redktorom zarzuty. To Ty ich o to podejrzewasz. A w związku z tym to nikt inny tylko Ty masz udowodnić, że to o czym piszerz jest prawdą. Bez żadnego odsyłania do innych form, czy blizej nieokreślonych tematów. Jak stawiasz zarzut, to rónocześnie bierzesz na siebie przedstawienie dowodów.

Z błędami jest tak samo. Jeżeli w recenzji jest coś, co według ciebie nie powinno się pojawić to proszę to wypunktować. Pokazać na czym błąd polega. Wtedy miałoby to ręce i nogi.

Bez tego wszystkiego to jest po prostu jechanie po redakcji. Korzystając przy okazji z faktu, że forum nie działa i redaktorzy nie mogą się do zarzutów ustosunkować - gdyby rzecz jasna starczyło ci odwagi i na konfrontację bys się zgodził.

Kwestia ocen jest przynajmniej, dla mnie, po prostu śmeiszna. Nie wiem z kim jest coś nie tak, ale redaktorzy to nie maszyny działajace na zasadzie "za przycinającą animacje dajemy 1/10 punktu mnie, za więcej niż 5 broni dajemy 0,2 punktu, a każda lokacja to 0.5 punktu do przodu". No przepraszam bardzo, ale gry są oceniane przez ludzi - a nie przez maszyny. A ci ludzie też mają swoje gusta. I teraz wyskakiwanie z tekstem, że jak "redaktorzy nie są mną to w ogóle powinni się od recenzowania odwalić, bo przecież nie dadzą takiej oceny jaką ja bym dał, a to już jest robienie ze mnie jaj" sprawia, że mi ręcę opadają.  Star Ocean dostał świetną ocenę w N+, natomiast ja grę mam oceniam ją znacznie niżej. Ale nie robię z tego zarzutu, że jak dla mnie jest to pozycja gorsza, to od razu redaktor jest do bani.

Po za tym nie kapuje twierdzenia, że jak gra wychodzi na różne platformy, to się nie pisze na której wygląda najgorzej, na której średni a na jakiej jest cacy. No może i by się przydało, ale na rany boskie, czy już naprawdę robienie za każdym razem rozróznienia gdzie jak co się prezentuje, jest tak niesamowicie ważną sprawą? Która przyćmiewa takie tematy jak grywalność, płynność animacji, czy poziom  trudności? Bo jak dla mnie nie. W recenzjach odnajduje wszystkie potrzebne mi informacje, które mogą mieć wpływ na to, czy grą się zaninteresuje czy nie.

Podsumowując wyglada mi to na takie "jechanie po redkacji, ponieważ nie docenili mojego jakże niesamowitego taletnu i nie pozwolili, abym został jej członkiem. Wtedy by zobaczyli jak się piszę recenzje w gazecie konsolowej" .

 :lol:
Na forum doszlo do wymiany zdan z redaktorami nie raz - albo zostawalem bez odp . albo odpowiedz byla aby mnie splawic .
Meile wysalne do redkacji konczyly sie bez odpowiedzi . Nie widze sensu kopiowania czy przepisywania tego samego co jest napisane na kazdym innym forum . I nie twierdze , ze gazeta kopiuje slowo w slowo . Tylko ze "bazuje ". Zastanawia mnie fenomen Matt'a ktory pisze najwiecej , jestem ciekaw jak on to robi , przy okazji na forum n+ czesto pisal ze szpila w Jurka na PS2 . Ciekawe kiedy on na to znajduje czas . Kiedys napisalem na forum n+ Czy redaktorzy koncza gry marne takie na ocene 5 .  Redkacja nie odpisala o meila sie nie fatyguje , i tak nie odpisza . Za to jeden user odpisal " ze nikt nie traci czasu na takie gry " User blizej zwiazany zjednym redaktorem n+ . Dla mnie jego slowa byly jednoznaczne . Czyli olewajaac crapa  , skad sie wziela  recka ?
Ile razy podpisy byly zle , dziwne , ze redakcja zwala  bledy w drukarni .
Ostanio na forum pojawil sie user turk 182 , ktory wytykal bledy i plus n+ . Posty z bledami w ktory mial zal do n+ dziwnym losem znikaly , te posty w ktorych cos chwalil zostaly -  :lol:  Nie bede dalej pisal , bo skoro ktos jest stalym czytelnikiem to spoko , wie oco chodzi . Szkdoa ciagnac tego tematu i tak kazdy swoje wie . Swoje widzialem slyszalem i mialem potwierdzone :] Zachowam to dla siebie i juz .

Co do ocen , widzac ocene 9.0 i wymienione 3 platformy , mam rozumiem ze grafika jest wszedzie taka sama , Vievtiful Joe dostaje ocene przykladowo 9 . Jest na Gacka i na PS2 - nie dam se wcisnac , ze ta gra wyglada tak samo na obydwoch konsolach . Kiedys byly dwie oceny . Np drugi Splinter cell tak mial , ocena dla wersji na X i ocena dla wersji na PS2 .
EDIT
I tak wogole nie jade po redkacji , napisalem wczesniej , ze jedna jak i druga gazeta ma swoje slabe i mocne strony . Krzychu nie rob sie na czycha , ja swoje ten swoje i byl metlik  :twisted:

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 26, 2005, 20:26:06 pm »
Co do tych crapow, to te "olewanie" polega zapewne na tym, ze jak dany recenzent zdarzy poznac dokladnie mechanizmy rzadzace gra, i po tym jesli uzna ja za tytul kiepski, to zwyczajnie, odstawia ja na polke.
EDIT: Co do tych matactw na forum, to rzeczywiscie, jak pewien redaktor zniknal z pisma, to temat, ktory zalozyl o swojej stronie, zostal wyczyszczony z postow...wiem jeszcze kilka rzeczy, ale zostawie je dla siebie:]]]
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 26, 2005, 21:28:38 pm »
Mowa o OG ktory zlamal regulamin i zalozyl temat z reklama swojej strony .Z palca tego nie wyssalem :] Wie sie pare rzecy , i jak na zwyklego usera , czy tam czytlenika za duzo wiem i tak:] Wracajac do tematu :] Ten numer wyjatkowo zostawie .Ze wzgledu na okladke  :twisted:

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 26, 2005, 21:31:33 pm »
Hehe, ja tez sie dowiedzialem kilq rzeczy, co i jak w pismie, ale pisac nie bede...mleko z reszta tez...
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 26, 2005, 21:46:47 pm »
Kazdy ma jakies informacje , na temat gazety czy redkacji , jedni sa oficjalnie poinformowani ( znajomy recenzent ) , inni mniej oficjalnie ( przekazywanie infa przez 30 osob , kazdy od siebie cos dodaje )

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 29, 2005, 16:17:08 pm »
Strona przejrzysta niczym butla Nałęczowianki, trochę pusta, ale lepsza od poprzedniej wersji, dość bogatej  :lol: Warto jednak skupić się na nowym forum, które "pojawi się już niebawem". No, ciekawe co Blizz wymysli przeciwko wiesniakom  :wink:

Tarniak

  • Gość
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 29, 2005, 17:13:46 pm »
Jasne, w ogóle po co strona. Niech walną image wszystkich okładek, z linkami do wstępniaków i będzie fajnie, wszysto zunifikowane niczym pety w klozecie... Jak chcą uprościć, żeby było ładne, to niech zrobią grafe w ASCII :twisted:.

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 29, 2005, 21:00:59 pm »
Cytat: "Ninja"
Mowa o OG ktory zlamal regulamin i zalozyl temat z reklama swojej strony .Z palca tego nie wyssalem :] Wie sie pare rzecy , i jak na zwyklego usera , czy tam czytlenika za duzo wiem i tak:] Wracajac do tematu :] Ten numer wyjatkowo zostawie .Ze wzgledu na okladke  :twisted:

Cytat: "Ganon"
Hehe, ja tez sie dowiedzialem kilq rzeczy, co i jak w pismie, ale pisac nie bede...mleko z reszta tez...

A ja jestem w tej komfortowej sytuacji, że mam info od was obu 8)

@Ganon- dobra, dobra... bez takich chwytów kolego xD

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 30, 2005, 16:49:00 pm »
Nie wiesz wszytskiego...Tylko ja i Mleko znaja tresc...ale koniec z tymi przypalami :D
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

zax The Player

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2004
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 05, 2005, 22:33:05 pm »
No, juz jest forum - prawie :wink:  Nie wie ktos z "nieoficjalnych zródel" kiedy bedzie start?:>



Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 06, 2005, 00:10:13 am »
Cytat: "zax The Player"
No, juz jest forum - prawie :wink:  Nie wie ktos z "nieoficjalnych zródel" kiedy bedzie start?:>

Ostatnio "nieoficjalne źródło" powiedziało mi, że nie jest jeszcze w stanie powiedzieć, kiedy... ale pytałem już troche czasu temu...

dante2003

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 06, 2005, 12:21:59 pm »
A ja z bardzo dobrego żródła ( http://www.neo-plus.pl/forum/index.php ) wiem, że forum wreszcie działa!!!

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 06, 2005, 14:37:14 pm »
Ma ktoś nowy numer n+? padaka... specjal gulasha pożal się boże (ani razu się nawet nie uśmiechnąłem) a w playteście tekkena na pierwszej stronie screen takiej jakości, że zastanawiałem się czy to aby nie Tekken 2 nie jest :/

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 06, 2005, 16:30:47 pm »
Jest forum w niezmienionej postaci, sa topici i php, czy bedzie trzeci hack? Dowiemy sie po przerwie  :wink:

Tarniak

  • Gość
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 06, 2005, 18:32:39 pm »
Cytat: "Picartio"
Jest forum w niezmienionej postaci, sa topici i php, czy bedzie trzeci hack? Dowiemy sie po przerwie  :wink:

Nie ma forum, które byłoby bez php, chyba, że chodzi ci o jsp albo asp, ale to już standard Microshitu dla bogatych :].

zax The Player

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2004
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 06, 2005, 20:13:12 pm »
Cytat: "TNW"
Cytat: "Picartio"
Jest forum w niezmienionej postaci, sa topici i php, czy bedzie trzeci hack? Dowiemy sie po przerwie  :wink:

Nie ma forum, które byłoby bez php, chyba, że chodzi ci o jsp albo asp, ale to już standard Microshitu dla bogatych :].


Moze mu chodzilo o phpbb by Przemo :wink:



Flik

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-04-2005
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
"Po stronie N+..."
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 06, 2005, 20:15:54 pm »
Cytat: "zax The Player"
Moze mu chodzilo o phpbb by Przemo :wink:

a przemo jak kazde dziecko wie roxxuje ;)
ps. siema zax ^_^