Autor Wątek: EURO 2008  (Przeczytany 83897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
EURO 2008
« dnia: Stycznia 27, 2006, 12:12:05 pm »
dzis losowanie grup eliminacyjnych do mistrzostw Europy , które zostaną rozegrane w 2008 roku .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
EURO 2008
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 27, 2006, 12:26:15 pm »
Nie ma ktos moze linka do jakiejs stronki, gdzie bedzie relacja live z przebiegu losowania? Albo czy nie wie ktos czy beda to gdzies transmitowac?

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
EURO 2008
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 27, 2006, 12:33:12 pm »
Mialo byc na Eurosporcie ale jest 1/2 Austalian Open (o wlasnie skonczyli :D) . Relacja live jest na onet.pl

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
EURO 2008
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 27, 2006, 12:50:49 pm »
Cytuj
Grupa A:
Portugalia
Polska
Serbia i Czarnogóra
Belgia
Finlandia
Armenia
Azerbejdżan
Kazachstan

Grupa B

Francja
Włochy
Ukraina
Szkocja
Litwa
Gruzja
Wyspy Owcze

Grupa C

Grecja
Turcja
Norwegia
Bośnia i Hercegowina
Węgry
Mołdawia
Malta

Grupa D

Czechy Niemcy
Słowacja
Irlandia
Walia
Cypr
San Marino

Grupa E

Anglia
Chorwacja
Rosja
Izrael
Estonia
Maceodnia
Andora

Grupa F

Szwecja
Hiszpania
Dania
Łotwa
Islandia
Irlandia Płn.
Lichtenstein

Grupa G

Holandia
Rumunia
Słowenia
Albania
Białoruś
Luxemburg



oto grupy, ja powiem od siebie że poolaska ma bardzo duże sznase na wyjście, jedynym godnym konkurentem będzie Portugalia, ale mam też wątpliwości bo źle naszym piłkarzom gra się z drużynami ze wschodu ale pożyjemy zobaczymy...

Grupa B jest ciekawa, juz czekam na mecz Francja Włochy :twisted:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
EURO 2008
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 27, 2006, 12:51:05 pm »
Wszystko było pokazywane na TVP 2 :lol:
Losowanie wydaje mi się, że dla nas Polaków dobre. Wiadome komu przypadnie pierwsze miejsce w grupie - Portugalia, natomiast Polacy walczą o drugie, premiowane miejsce awansem w grupie. Jeśli będziemy grać tak jak graliśmy podczas Eliminacji do Mundialu to wydaje mi się, że awans złapiemy (oby!). Nie ma bata abym na mecz z Portugalią nie pojechał :wink:
Najciekawszym dwumeczem dla mnie będzie mecz Francji i Włochów - moje dwie najukochańsze reprezentacje. Zapewne wybiorę się na oba mecze, aby dopingować obie druzyny :P

Matrox

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 103
  • Reputacja: 1
EURO 2008
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 27, 2006, 12:56:57 pm »
Najlepiej trafila Anglia, oni to zawsze maja farta ;]

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
EURO 2008
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 27, 2006, 13:00:17 pm »
Cytuj
oto grupy, ja powiem od siebie że poolaska ma bardzo duże sznase na wyjście, jedynym godnym konkurentem będzie Portugalia, ale mam też wątpliwości bo źle naszym piłkarzom gra się z drużynami ze wschodu ale pożyjemy zobaczymy...

Bardzo optymistyczny scenariusz ...
A Serbia , Belgia, Finlandia ?! Prezentuja podobny a moze iwyzszy poziom co polacy i raczej o awans bedzie ciezko . Oby tradycji nie stalo sie zadosc co do EL.ME ...
Ktos wie gdzie bedzie rozgywane Euro2008?

Matrox

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 103
  • Reputacja: 1
EURO 2008
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 27, 2006, 13:27:03 pm »
"Ktos wie gdzie bedzie rozgywane Euro2008?"

w Austrii i Szwajcari

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
EURO 2008
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 27, 2006, 14:07:51 pm »
Cytat: "wozek"
Ktos wie gdzie bedzie rozgywane Euro2008?

To juz od tyle lat jest wiadome - Szwajcaria i Austra :lol:

Cytat: "wozek"
A Serbia , Belgia, Finlandia ?! Prezentuja podobny a moze iwyzszy poziom co polacy i raczej o awans bedzie ciezko .

Owszem, ale Serbie już raz ograliśmy - na Turnieju Łobanowskiego. Finlandia - myslę, że będzie problem na wyjeździe, ale w Polsce dać radę powinnismy. Belgia - i tu będzie najgorzej, ale tak jak mówiłem, licze na korzystny dla nas wynik :P

TheMichal

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 16-02-2004
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 0
EURO 2008
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 27, 2006, 14:55:54 pm »
z Portugalią nie mamy szans. Z Belgią i Finlandią będzie niesmowicie trudno, Serbia i Czarnogóra też jest ciężkim rywalem. Trzeba wygrywać ze słabeuszami z grupy, grać ostroznie z w/w czwórką i liczyć na potknięcia rywali - wtedy może awansujemy, ale ja przepowiadam nam 4-5 miejsce...

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
EURO 2008
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 27, 2006, 17:37:03 pm »
Cytat: "TheMichal"
z Portugalią nie mamy szans.

 :shock:  A Irak na olimpiadzie dał im radę  to my nie damy  :lol: W footbolu wszystko jest możliwe....

A ja myślę że wyjdziemy z 2 miejsca za Portugalnią. Największymi rywalami polaków w walce o 2 miejsce będą Belgowie i Serbowie i Czarnogórzy( :lol: tak to się pisze? :wink: ). Nie będzie łatwo ale mam nadzieję ze wreszcie pojedziemy na ME  :D  .

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
EURO 2008
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 27, 2006, 20:40:56 pm »
Cytuj
To juz od tyle lat jest wiadome - Szwajcaria i Austra

Przepraszam za to ,ze posiadam zycie prywatne i nie prenumeruje BravoSport'u

Cytuj
Owszem, ale Serbie już raz ograliśmy - na Turnieju Łobanowskiego.

Jeden raz ... ta druzyna w ostatnim czasie nie jest mocna ale ma potencjal . Na Euro200 jako dawna Jugoslawia wyszla z grupy ... no i wtopila 1-6 z holendrami ale nie o tym chcialem mowic . W grupie ograli Hiszpanow (lub przegrali nieznacznei - niepamietam ale fak faktem , ze hiszpanie mieli ''cieplo'') . Na tegorocznych MŚ nie powinni nalezec do outsiderow .

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
EURO 2008
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 27, 2006, 21:42:09 pm »
Cytuj
Przepraszam za to ,ze posiadam zycie prywatne i nie prenumeruje BravoSport'u

Życie prywatne zyciem prywatnym, ale to wiedziały nawet moje koleżanki z klasy, które nawet nie wiedzą co to Inter Mediolan  :shock:
Musze Cię zmartwić, ale w Bravo Sport to chyba nic o tym nie pisze - nie wiem nie czytam tego od kilku lat  :roll:

Cytat: "wozek"
Na Euro200 jako dawna Jugoslawia wyszla z grupy ... no i wtopila 1-6 z holendrami ale nie o tym chcialem mowic .

A ile piłkarzy z tamtej jedenatki występuję w obecnej 11 SiC ? Strzelali bramki wtedy głównie dzięki Savo Milosević'owi, który razem z Kluivert'em był królem strzlców Euro 2000.

Cytat: "wozek"
W grupie ograli Hiszpanow

No, ograli ich aż 3-4 dla Hiszpanów :lol: Zremisowali ze Słowenią (nie pamiętam ile) oraz wygrali z Norwegią (1-0) :lol:
W grupie mieli tyle samo punktów co Norwedzy, więc uratował ich tylko Savo Milosević, który dużo goli ustrzelił :lol:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
EURO 2008
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 27, 2006, 23:31:39 pm »
Losowanie moim zdaniem wypadlo calkiem szczesliwie. Cos mi sie zdaje, ze Polska znowu bedzie miala szanse awansowac tylko z drugiego miejsca- zaraz za Portugalią.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
EURO 2008
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 27, 2006, 23:53:34 pm »
Przeciez ta grupa wcale nie jest taka łatwa! Najleoszą to ma Anglia, szkoda ze Polski tam nie ma :( przy okazji w koncu bysmy mieli szanse znowu im sie zrewanżowac :evil:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
EURO 2008
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 28, 2006, 00:52:07 am »
IMO najslabsza jest grupa C (nie ma nawet zadnego finalisty MS), a najsilniejsza B (Francja, Wlochy,Ukraina) i F (Szwecja, Hiszpania, Dania).
Nie bedzie nam latwo wyjsc z grupy (Portugalia, Serbia), ale wierze, ze chlopaki dadza rade!



PSPower!!!

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
EURO 2008
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 28, 2006, 12:13:34 pm »
Cytuj
No, ograli ich aż 3-4 dla Hiszpanów  Zremisowali ze Słowenią (nie pamiętam ile) oraz wygrali z Norwegią (1-0)  
W grupie mieli tyle samo punktów co Norwedzy, więc uratował ich tylko Savo Milosević, który dużo goli ustrzelił

geez , naucz sie czytac ze zrozumieniem a dopiero pozniej dyskutuj ok ? A najlepiej czytaj CAŁE zdania .

Cytuj
Życie prywatne zyciem prywatnym, ale to wiedziały nawet moje koleżanki z klasy, które nawet nie wiedzą co to Inter Mediolan  
Musze Cię zmartwić, ale w Bravo Sport to chyba nic o tym nie pisze - nie wiem nie czytam tego od kilku lat

Dziwne ,ze 'kolezanki' wiedzialy gdzie beda rozgrywane Mistrzostwa Europy w pilce noznej a niewiedzialy co to jest Inter Mediolan , nieprawdaz?

Zakop ten topór bo nie mam nastroju na takie pogaduchy

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
EURO 2008
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 28, 2006, 18:02:47 pm »
grupa do przejścia .Z Portugalia możemy powalczyć , ale nie wolno nam dopuścic do sytuacji jak miala miejsce w pazdzierniku ubiegłrgo roku gdzie pole gry odaliśmy Anglikom .JAsne , nie mamy takich gwiazd pokroju Cristiano Ronaldo , Pauleta czy Luis Figo ,ale my do ciężkiej cholewy jesteśmy obecnie jedną  z 32 najlepszych najlepszych ekip na świecie!To do czegoś zobowiązuje .
Serbia i Czarnogóra -bardzo dobry zespół , który dawał sie we znaki Hiszpanom .Stracilili najmniej bramek spośród wszystkich europejskich drużyn .Co prawda , ostatnie dwa mecze wygraliśmy(4-3 w Płocku w 2003 i 3-2 w 2005) ,ale tak naprawde obie reprezentacje są na mniej więcej tym samym poziomie sportowym .Rywalizacja pomiędzy nimi będzie niezwykle zażarta .
Wyjść z podziwu nie moge jak słysze komentarze , że oprócz Serbii i Portugalii nikt nam nie zagrozi .
Belgia-małe państewko na zachodzie Europy a popatrzcie jakie mają boiska , jak prowadzona współpraca z młodzieżą , jak śerdniak europejski jakim jest bezwątpienia jest Anderlecht , który co rok gra w LM(tak dla nas odległym celem).Belgia organizowała mistrzostwa Europy w 2000 roku, a 2 lata póżniej minimalnie uległa naszym południowym sąsiadom(2 razy po 0-1).Także nie radziłbym ich lekceważyć .
Finlandia- przypominam sobie eleiminacje do ME2000 gdzie po 3 kolejkach zajmowałą 1(!) miejsce w grupie grając między innymi  z Niemcami .Sprawiła też ogromne problemy Holendrom przegrywając ostatecznie tylko 3-4.Jeszcze jedno mimo zdarzenie utkwiło w pamięci .Otoż bramke nr 1000 dla reprezentacjii strzelił Wojciech Kolwalczyk właśnie w meczu z Finami .Spotkanie jednak zakończyło sie remisem 1-1.
O Armenii , Azerbejdzanie iKazachstanie nie mam zabardzo duzo pisać bowiem głównym problem tkwi w głowach naszych piłkarzy.Ot,i cała fizlozofia.

Życzyłbym sobie  i Wam aby te eliminacje  przeszły do historrii jako zwycięskie ,a nie kolejnym usprawidlaniem swojej porażki z braku szczęścia .

Pierwsze mecze już 2 i 6 września !
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
EURO 2008
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 30, 2006, 11:16:31 am »
Cytat: "wozek"
geez , naucz sie czytac ze zrozumieniem a dopiero pozniej dyskutuj ok ? A najlepiej czytaj CAŁE zdania .

Dobrze panie, nie zbijesz mnie za to? Zanim coś napiszesz to zastanów się dwa razy, a nie głupoty potem wypisujesz...
 :lol:  :lol: (Jugosławia ograła Hiszpanie)

Cytat: "wozek"
Dziwne ,ze 'kolezanki' wiedzialy gdzie beda rozgrywane Mistrzostwa Europy w pilce noznej a niewiedzialy co to jest Inter Mediolan , nieprawdaz?

Bardzo dziwne jest też, że koleś udający wszystkowiedzącego na temat piłki nie wie gdzie odbędzie się Euro 2008 :lol:

Cytuj
Pierwsze mecze już 2 i 6 września !

Teraz tylko czekam na bilety... :wink:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
EURO 2008
« Odpowiedź #19 dnia: Września 07, 2006, 09:41:49 am »
oglądał ktoś wczoraj mecz (nie ten z Włochami ;P) ? Jesli nie to żalujcie bowiem było (szczegolnie w pierwszej połowie ) na co popatrzeć . Obrona popelniła w owym czasie tylko jeden (wiel)bład po którym mogło być 0-1 w tyłeczek . Poza ta akcyjką Polacy konstruowali ciekawe akcje  . utrzymywali się długo przy piłce , grali na jeden kontakt i stosowali pressing już na połowie rywala .Słowem cud , miód i orzeszki . Szczególnie aktywni byli Krzynówek (grał jak za dawnych lat !) , Golański i strzelec jedynej bramki dla naszej repry Matusiak . O Kowalewskim nie trzeba nic mówić ponieważ każdy rozgarniety fan futbolu wie ,że nasza piłka opiera się głownie na silnej obsadzie bramki .
Ostatnie 45 minut to niestety przeplatanka - raz my , raz oni . Obrońcy gubili się co jakis czas i tylko kwestią czasu pozostało kiedy stracimy bramke .Były jeszcze sytuacje (Żuraw !jakżeś mógł spudłować ?!!) ,ale to Serbowie przejeli inicjatywy .Wpadke zaliczyli defensorzy w 71 minucie gdzie w niby niegroznej sytuacji przed Kowalewski staneło 2 Serbów i chocby nie wiem jak dobry goalkepper nie wybronił piłki .
1-1 i ... raczej koniec marzeń o EURO2008. Stracilismy 5 punktów na własnym terenie co może okazać sie stratą nie do odrobienia . Niestety koszmar sprzed 4 lat może znów się powtorzyć .
Sa i pozytywy . Leo przemeblowal squad i widać było  ,że warto stawiać na piłkarzy z polskiej ligi (Bełchatów rośnie w siłe  :D ). Ewidetnie za to trzeba sie pozegnać z kilkoma zasłuzonyi staruszkami i zmienić nastawienie chlopaków ( czyt . nie zakopujemy glowy w piasek ) bo z taką gra jaką nam zaserwewali w Bydgoszczy nie ma czego szukac nawet na MŚ dla ubogich  :lol: .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
EURO 2008
« Odpowiedź #20 dnia: Września 07, 2006, 21:25:33 pm »
Aha , czyli nikt nie ogladał .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
EURO 2008
« Odpowiedź #21 dnia: Września 08, 2006, 09:17:09 am »
Oglądałem i dziwi mnie to, że Leo nie wpuscil Smolarka ok. w 70 minucie za Jelenia. Jelen gral jak zwykle bardzo dobrze, ale pod koniec za bardzo jechal na schematach! Caly czas biegl wzdluz lini po skrzydle i najczesciej albo tracil pilke, albo podeszlo do niego dwoch kolesi i co najwyzej aut dla nas... a poj*bany komentator texty "brawo Jelen, wywalczył auy!"... -_-' ku*wa jakby rozny wywalczyl to spoko, ale aut? Smolarek tez jest szybki i ma dobre zejscia do srodka pola karnego ze skrzydla, a takie akcje sa grozniejsze jak akcje skrzydlem.

No szkoda, ze remis... ale jest duzo meczy a graja co raz lepiej. Jesli teraz nastepny mecz wygraja, to juz nikt ich nie powstrzyma 8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
EURO 2008
« Odpowiedź #22 dnia: Września 08, 2006, 14:24:20 pm »
Smolarek ostatnio cienko przędzie zarowno w klubie jak i rerezentacji także nie w nim upatrywalbym zmiennika Jelenia . Osobiscie sprawdziłbym znów Gargułe , który (podobnie jak kolega z Bełchatowa , Matusiak) strzelił brame w debiucie . Nie zapominajmy o Golańskim ! Dopiero rozpoczyna wielka kariere a juz jedzie nie byle jakich defensorów z Serbii .

Mimo niekorzystnych wyników twardo stoje za Benhakerem . Posade dostał pod koniec lipca a na skompletowanie składu miał raptem 2 miesiące .Nie dziwota więc ,że wyjściowa jedenastka grająca  z Finlandią była taka a nie inna . Swą wiedze trener opierał na kasetach wideo i zapewnieniach wspołpracowników o przydatności tych a nie innych piłkarzy .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
EURO 2008
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 06, 2007, 15:41:14 pm »
wie ktos gdzie znajde skład reprezentacji Francji na mecz z Argentyna bo szukam i nie moge znaleźć

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 22, 2007, 17:01:42 pm »
I po eliminacjach . Polska ,jak wcześniej zakładano , pewnie wygrała grupę A wyprzedzając takie tuzy jak Porugalia , Serbia czy Armenia . Nie poszcześciło się za to naszym chlebodawcom z Wysp . Pewno za malo płacili Polakom .

Powołując się na portal 90minut.pl rozstawienie koszyków na euro 2008 prezentuje się nastepujaco ;

Koszyk 1

Szwajcaria
Austria
Grecja
Holandia


Koszyk 2

Chorwacja     
Włochy       
Czechy         
Szwecja       


Koszyk 3

Rumunia       
Niemcy       
Portugalia     
Hiszpania     


Koszyk 4

Polska          
Francja       
Turcja         
Rosja         


Mój typ na polską grupę :
Austria. Wlochy , Rumunia , Polska . Do przejścia  8)
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 22, 2007, 17:13:32 pm »
Nie pojmuję, skoro Polska wygrała grupę, to czemu wrzucono ją do najgorszego koszyka?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 22, 2007, 17:17:14 pm »
Bo jesteśmy teoretycznie jedną z najsłabszych drużyn na tych mistrzostwach (nie liczcie Austrii i Szwajcarii bo oni mają przywileje gospodarzy)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 22, 2007, 17:21:24 pm »
Moja grupa marzen Holandia,Wlochy,Niemcy,Polska :cool:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 22, 2007, 17:21:33 pm »
Współczynnik dwóch ostatnich eliminacji (MŚ2006 i ME2008) zrobiły swoje ) . Zresztą , czy jakakikolwiek koszyk zapewniłby lukratywnie roztsawienie ? W każdym znajdzie się ktoś,  z którym nie chciałbyś się spotkać . Powiem jedno , trafienie kogoś z tria Włochy , Niemcy , Hiszpania będzie sporym peszkiem ;p Chociaż załatwić taką ekipę na wstępie byłoby by bosko , naszym odrazu podskoczyłby +3 skills  :D
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 23, 2007, 20:29:04 pm »
Współczynnik dwóch ostatnich eliminacji (MŚ2006 i ME2008) zrobiły swoje ) . Zresztą , czy jakakikolwiek koszyk zapewniłby lukratywnie roztsawienie ? W każdym znajdzie się ktoś,  z którym nie chciałbyś się spotkać . Powiem jedno , trafienie kogoś z tria Włochy , Niemcy , Hiszpania będzie sporym peszkiem ;p Chociaż załatwić taką ekipę na wstępie byłoby by bosko , naszym odrazu podskoczyłby +3 skills  :D
Z tego towarzystwa do ogrania bylaby chyba tylko Hiszpania - ta druzyna jest kompletnie niezgrana (zreszta podobnie jak Anglia), glowne role odgrywaja w nich indywidualnosci. Z Włochami i Niemcami raczej byłoby ciezko.. Ale mimo wszystko przeciez tragedia nie byloby natrafienie na jednego mocarza, wystarczy wyjscie z 2. miejsca :)

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 25, 2007, 01:23:21 am »
blach0r, a ja bym postawil na Niemcow!
Sadze, ze teraz Polacy zdolali by z nimi wygrac :)
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 02, 2007, 14:43:48 pm »
Polska w sumie trafiła do niezłej grupy. Pierwszy mecz z Niemcami.

Życzę powodzenia Rumunom :D
Szkoda, że zamiast nich nie trafiła tam Hiszpania...

Tarniak

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 02, 2007, 15:16:18 pm »
Ale dostaniemy bęcki od Chorwatów...  :lol:

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 02, 2007, 15:16:52 pm »
Ale dostaniemy bęcki od Chorwatów...  :lol:

Nie ma sie co smiac. :P

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 02, 2007, 15:31:29 pm »
Cytuj
Życzę powodzenia Rumunom
Szkoda, że zamiast nich nie trafiła tam Hiszpania...
no no Rumunia ma bardzo łatwą grupę napewno z niej wyjdą  :lol:
Opublikowane: Grudzień 02, 2007, 15:26:19
Ale dostaniemy bęcki od Chorwatów...  :lol:
Eee tam bęcki od razu, wychodzimy z grupy z pierwszego miejsca z 9 pkt. i stosunkiem bramek 9:0, trzeba myśleć pozytywnie  :-D

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 02, 2007, 15:43:51 pm »
Cytuj
Życzę powodzenia Rumunom
Szkoda, że zamiast nich nie trafiła tam Hiszpania...
no no Rumunia ma bardzo łatwą grupę napewno z niej wyjdą  :lol:
Opublikowane: Grudzień 02, 2007, 15:26:19
Ale dostaniemy bęcki od Chorwatów...  :lol:
Eee tam bęcki od razu, wychodzimy z grupy z pierwszego miejsca z 9 pkt. i stosunkiem bramek 9:0, trzeba myśleć pozytywnie  :-D

Trzeba myślec realnie, bo potem można się roczarowac, jak za każdym razem, gdy Polska nie wyjdzie z grupy/przegra mecz- wielkie zaskoczenie.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 02, 2007, 15:48:40 pm »
Cytuj
Życzę powodzenia Rumunom
Szkoda, że zamiast nich nie trafiła tam Hiszpania...
no no Rumunia ma bardzo łatwą grupę napewno z niej wyjdą  :lol:
Opublikowane: Grudzień 02, 2007, 15:26:19
Ale dostaniemy bęcki od Chorwatów...  :lol:
Eee tam bęcki od razu, wychodzimy z grupy z pierwszego miejsca z 9 pkt. i stosunkiem bramek 9:0, trzeba myśleć pozytywnie  :-D

Trzeba myślec realnie, bo potem można się roczarowac, jak za każdym razem, gdy Polska nie wyjdzie z grupy/przegra mecz- wielkie zaskoczenie.
ja nigdy nie jestem zaskoczony ani tym bardziej rozczarowany jak Polska nie wychodzi z grupy, chyba sie już przyzwyczaiłem

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 02, 2007, 16:02:31 pm »
Patrioci :?

Akurat w tym przypadku Polska ma duże szanse na wyjście z grupy. Z Niemcami będzie jedynie problem, moim zdaniem.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 02, 2007, 16:11:29 pm »
Oby niemcy nie awansowały a mogą sobie nawet Chorwaci i Austryjacy wyjść!
Yeahh, me and hate that's an odd couple

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 02, 2007, 16:37:01 pm »
Z kazdym w tej grupie mozemy wygrac, nawet z niemcami bo i pilkarskie potegi czasami ogrywamy. Ale mozemy tez wszystko przegrac ;]. Wszystko zalezy od formy przed turniejem. Do tej pory ostatnie mecze przed takimi imprezami przegrywalismy i to w fatalnym stylu. Ale tym razem mamy dobrego trenera ktory jest w stanie naszych odpowiednio przygotowac i zmotywowac. Wierze w Leo i naszych pilkarzy ;)
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC