Autor Wątek: Kingdom Hearts III  (Przeczytany 17021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Kingdom Hearts III
« dnia: Sierpnia 04, 2007, 11:20:36 am »
A więc, Square Enix jeszcze oficjalnie nie potwierdziło zaczętych prac nad Kingdom Hearts 3, ale wiemy, że Disney prosił ich o jej stworzenie.Praktycznie jedyne co wiemy, to, to, że KH3 ukażę się na Wii, gdyż konsola się dobrze sprzedaje i jest tam najwięcej graczy, którzy sięgną po KH3.Póki co wiemy także, że Square Enix jest zajęte tworzeniem FFXIII, więc gry nie należy się spodziewać prędko.


Oto rozmowa z producentem KH3 Tetsuya Nomura.

More translated goodies from IGN this morning, with the site this time having partially interpreted a new interview from Dengeki PlayStation with Square Enix producer Tetsuya Nomura. Nomura-san is the producer behind the Kingdom Hearts series, and he reckons that Disney are already banging on the door, urging the company to create Kingdom Hearts III, despite the fact that number two is only really just out the door.

Despite the unashamedly odd premise, the RPG has won a legion of fans, cunningly blending worlds and characters from famous Disney animated movies, with elements of the Final Fantasy series. Apparently, Square Enix have "already been approached by the Disney side saying that they want us to make it," according to Nomura. Unfortunately, the game maker simply can't commit to the creation of a new game at present, as all their developers are currently busy with big-name titles like the new Final Fantasy outing.

Nomura admitted in the interview that Square had plenty of ideas, but simply couldn't commit to undertaking Kingdom Hearts III yet, the producer describing it as "physically impossible". This said, Square Enix are working on a Final Max version of number two for the Japanese market, so when this is complete who knows what could be next on the agenda.

Nomura mówi, że wersja nie jest tworzona, gdyż nie ma narazie czasu.Ale po tej wypowiedzi i prośbie Disney'a, jestem pewien, że Kingdom Hearts 3 zagości na nintendo Wii.

Oto mały teaser z końcówki Kingdom Hearts 2 Final Mix, prawdopodobnie dotyczy Kingdom Hearts 3
http://www.gamespot.com/users/jechtshot78/video_player?id=JH00kjqs5bsKvzfY

Tutaj prezentuję stronę, na której można znaleźć ciekawe info na temat tej gry.

http://www.kingdomhearts-3.info/

Patrząc na tą stronę, jestem już pewien na 100%, że ta gra wyjdzie.
Będę wpisywał w tym temacie co nowsze wiadomości na temat tej gry.


« Ostatnia zmiana: Września 18, 2018, 09:41:04 am wysłana przez Ryo »



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 04, 2007, 12:58:12 pm »
Szczerze? Chu.jowo. Po teaserze z KH2 myslałem ze dostaniemy zajebistą młóćkę z ryjącą beret grafiką i mrocznym klimatem. A tak dostaniemy jeszcze bardziej dziecinną, płytką grę albo zbiór minigierek. Ale skąd wniosek że to na Wii? Nic takiego tam nie pisze

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 04, 2007, 13:04:00 pm »
Szczerze? Chu.jowo. Po teaserze z KH2 myslałem ze dostaniemy zajebistą młóćkę z ryjącą beret grafiką i mrocznym klimatem. A tak dostaniemy jeszcze bardziej dziecinną, płytką grę albo zbiór minigierek. Ale skąd wniosek że to na Wii? Nic takiego tam nie pisze

Niegdyś na stronie www.wiicenter.pl było napisane.A oto ten wpis:
Pojawiło się kilka ciekawych plotek:
- Square Enix i Disney uzgodniły, że następny Kingdom Hearts zostanie wydany na konsoli Nintendo.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2007, 13:07:25 pm wysłana przez Dino »



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 04, 2007, 13:11:54 pm »
Mam nadzieje ze nie ukaze sie na wii, po co robic z tego popierdolke. Licze na next genowego KH troche bardziej powaznego, ale z humorem na PS3 albo 360 a nie na Wii :/
Szczerze nie sadze zeby Square odwrocilo sie z tym tytulem od Sony, to tak jak Final niemal.

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 04, 2007, 13:51:24 pm »
Bankowo wyląduje na Wii, albo na DSie jakiś spinoff z grafiką sprzed potopu, ale SE leci tak na kasę, że sklonowaliby wszystko na Wii i DSa bo miliony żółtych braci nie mogą się mylić ;].

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 04, 2007, 14:18:30 pm »
Też mam nadzieję, że nie ukaże się na Wii.Miałem nadzieję, że będzie fajna next-genowa gierka z jak zwykle piękną fabułą i licznymi lokacjami do przejścia.W sumie najlepiej, gdyby gra na PS3 się ukazała.KH3 na płytach Blu-Ray mogłyby być naprawdę świetne



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Supersonic

  • Gość
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 04, 2007, 22:47:19 pm »
Wielkie faki dla Square  :lol: Czekałem na TGS głównie dla KH3 (bardziej niż dla FFXIII) a tu taka lipa. Po co robić trzecią część Square wydajcie drugą z "rewolucyjnym" sterowaniem Wiilotem. Nintendo już dołoży wszelkich starań by każdy uwierzył że to absolutnie nowa gra. Albo jak napisłas Mikes minigierki wcisną.  :lol:


kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 04, 2007, 23:16:28 pm »
Sciema jakaś, może i ukaże się jakiś śiakiś odłam seri (tak jak to było w przypadku GBA i  Chain of Memories)  przystosowany do wii lotka na wii konsole, ale pelnoprawna kontynułacja będzie na PS3, pewno już coś tam dłubią.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2007, 23:19:24 pm wysłana przez kazuyoshi »
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 04, 2007, 23:28:01 pm »
Sciema jakaś, może i ukaże się jakiś śiakiś odłam seri (tak jak to było w przypadku GBA i  Chain of Memories)  przystosowany do wii lotka na wii konsole, ale pelnoprawna kontynułacja będzie na PS3, pewno już coś tam dłubią.
Miejmy nadzieję, że masz rację  :-P



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 691
  • Reputacja: 7
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 26, 2007, 22:20:28 pm »
Square Enix wyda gierkę na Wii, a nasi skośni bracia rzucą się na to niczym wygłodniałe wilki, nawet gdyby była to jakaś popierdułka  :-P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2007, 01:23:28 am wysłana przez ki_ki »
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 27, 2007, 01:30:10 am »
Nie martcie sie, moze to nie bedzie pelnoprawna czesc serii tylko np. symulator bicia Goofy'ego pała po lbie za pomoca Wiilota. Moze to bedzie symulator chodzenia postacia Disneya z wykorzystaniem nowego kontrolera  :cool:, albo zbior minigierek.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 27, 2007, 01:48:02 am »
Ja tu wlasnie dzisiaj ukonczylem 2 raz Kingdom Hearts, pokonalem kogo sie dalo pokonac (fajna walka z Sephirotem), zaczalem marzyc o przygodzie zawartej w 2 czesci, potem i 3 a tu sru ... przeciez nie kupie nintendo siku dla 1 gry ... nie chce aby bylo tak jak z seria shenmue w ktorej to nie poznalem (i nie poznam?) zakonczenia ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 27, 2007, 09:39:26 am »
Lol@ wszystkich postujących do tej pory w temacie :lol:
Bo na Wii oczywiście nie da się zrobić epickiej gry, ta? Na PS2 się dało, a na Wii się nie da? Po prostu rotfl :lol:

boski

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-08-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 27, 2007, 10:22:05 am »
Lol@ wszystkich postujących do tej pory w temacie :lol:
Bo na Wii oczywiście nie da się zrobić epickiej gry, ta? Na PS2 się dało, a na Wii się nie da? Po prostu rotfl :lol:
ale o co ci chodzi?

jakoś http://www.wiicenter.pl/ nie uważam za wiarygodną stronę, poza tym co to byłby za kh na wii z postaciami z ff nintendo, zamiast sephirotha kefka, nowe cziki - lenna i terra? Na gba nie było postaci z final fantasy, tylko disney+kh, więc w taką plotkę nie uwierzę.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 27, 2007, 12:06:53 pm »
O nic ... poprostu wyrazilismy odmienne zdanie,takie ktore nie pokrywa sie z "przekonaniami" tego jegomoscia wiec musielismy zostac zlolowani ... przeciez to "normalna kolej rzeczy" ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 27, 2007, 12:36:57 pm »
@boski :que? co to ma do mojego posta?
@aphelion: lawl, give up

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 27, 2007, 12:53:57 pm »
@boski :que? co to ma do mojego posta?
@aphelion: lawl, give up
przeciez niczego nie zaczalem ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 27, 2007, 13:13:34 pm »
O nic ... poprostu wyrazilismy odmienne zdanie,takie ktore nie pokrywa sie z "przekonaniami" tego jegomoscia wiec musielismy zostac zlolowani ... przeciez to "normalna kolej rzeczy" ...
Równie to samo można napisać o twojej odpowiedzi w tym temacie. Nie kupisz Wii bo co? Masz jakieś prawa które ci zabraniają. Do tego Nintendo Siku, ach, jakie zabawne. Twoje poczucie humoru mnie rozbraja.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 27, 2007, 13:24:14 pm »
Nie kupie bo nie przepadam za seria Mario, Zelda czy tez Metroid ... dlatego kupowanie konsoli dla 1 gry w moim odczuciu mija sie z celem ... a co do tego nintendo siku to nie miej urazu bo o co ?
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

boski

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-08-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 27, 2007, 13:32:56 pm »
@boski :que? co to ma do mojego posta?
no wyjeżdżasz agresywnie i sam sobie odpowiadasz na nurtujące cie pytanie, przeciez nikt nie napisał nigdzie, ze na łi się nie da zrobić epickiej gry z ambitnym scenariuszem,nna sprawa, że takich gier póki co nie ma, ale temat nie o tym chyba

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #20 dnia: Września 12, 2007, 16:43:08 pm »
Hah, muszę poprzeć Cass'a - większość wypowiedzi w tym temacie jest wręcz żałosnych. Co do twojego posta boski:

Cytuj
Mam nadzieje ze nie ukaze sie na wii, po co robic z tego popierdolke.

Cytuj
Nie martcie sie, moze to nie bedzie pelnoprawna czesc serii tylko np. symulator bicia Goofy'ego pała po lbie za pomoca Wiilota.

Jeśli te wypowiedzi nie były dla ciebie dość jednoznaczne, to proponuje wrócić się do szkoły i nauczyć się czytania ze zrozumieniem. Ale cóż, człowiek zwykle widzi to co dla niego wygodniejsze. Ponadto nie zgadzam się z twoim twierdzeniem na temat tego, że na Wii nie ma epickich gier - a przepraszam, Twilight Princess to co? Inna sprawa że niedługo Big N wypuści na swoje nowe dziecko kilka niezaprzeczalnych must have'ów.

Co do samego Kingdom Hearts - dotąd nie miałem przyjemności zagrać, aczkolwiek ten tytuł zdecydowanie wpisuje się w mój wish list. Natomiast to, na który next gen ukaże się KH3 mi wisi i powiewa - byle tylko był co najmniej tak dobry, jak starsze części.

@down
Wybacz, nie zdawałem sobie sprawę z tego, że dla ciebie nowości ograniczają się do szaty graficznej. Ach, te gry na Wii, i znikoma liczba tkwiącej w nich oryginalności! I tak, absolutnie się z tym nie zgadzam - KH3 może wyjść z równym powodzeniem na Wii, jak i na pozostałych konsolach. A btw, jeśli powiesz mi że grafika w np. Super Mario Galaxy bądź MP3 nie jest ładna, to doprawdy cię nie zrozumiem.
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2007, 17:04:01 pm wysłana przez Shard »

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #21 dnia: Września 12, 2007, 16:56:27 pm »
Hah, muszę poprzeć Cass'a - większość wypowiedzi w tym temacie jest wręcz żałosnych. Co do twojego posta boski:

Cytuj
Mam nadzieje ze nie ukaze sie na wii, po co robic z tego popierdolke.

Cytuj
Nie martcie sie, moze to nie bedzie pelnoprawna czesc serii tylko np. symulator bicia Goofy'ego pała po lbie za pomoca Wiilota.

Jeśli te wypowiedzi nie były dla ciebie dość jednoznaczne, to proponuje wrócić się do szkoły i nauczyć się czytania ze zrozumieniem. Ale cóż, człowiek zwykle widzi to co dla niego wygodniejsze. Ponadto nie zgadzam się z twoim twierdzeniem na temat tego, że na Wii nie ma epickich gier - a przepraszam, Twilight Princess to co? Inna sprawa że niedługo Big N wypuści na swoje nowe dziecko kilka niezaprzeczalnych must have'ów.

Co do samego Kingdom Hearts - dotąd nie miałem przyjemności zagrać, aczkolwiek ten tytuł zdecydowanie wpisuje się w mój wish list. Natomiast to, na który next gen ukaże się KH3 mi wisi i powiewa - byle tylko był co najmniej tak dobry, jak starsze części.
Jak wydadzą ją na Wii, to nie będzie nic nowego.Kiepska grafika i tyle.KH3 musi wyjść na PS3 albo X360...



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 29, 2009, 20:20:35 pm »
Nintendo Dream - Kingdom Hearts devs say there will definitely be a Kingdom Hearts 3
A portion of a Nintendo Dream magazine interview with Kingdom Hearts devs, Hasegawa-san and Nomura-san?
Cytuj
ND : Hasegawa-san, Nomura-san, you created the series together. Is there ever the feeling that there won?t be a next installment?

Hasegawa : There surely will be. I really can?t think of any reason why not, if everyone&?s heated support continues. When it is said ?Nomura will do III,? I can?t say we haven?t thought of anything.
http://gonintendo.com/?p=80448#comments
: Kwiecień 25, 2009, 19:49:07 pm
Nintendo Power tidbits - Kingdom Hearts on Wii may be considered in the future
A portion of an interview with Tetsuya Nomura, the creator of Kingdom Hearts...

Cytuj
NP: Have you given any thought to bringing Kingdom Hearts
to Wii in some form?

TN: Once the projects I am involved in have settled to a point, there might be some room to consider that. But at the moment, I've got my hands full.
http://gonintendo.com/viewstory.php?id=84442
: Maj 31, 2009, 13:57:26 pm
RUMOR - Kingdom Hearts for the Wii
http://gonintendo.com/viewstory.php?id=84662
: Czerwiec 02, 2009, 22:24:49 pm
Tetsuya Nomura talks Kingdom Hearts 3, and the difficult time he had with Kingdom Hearts 358/2 Days
Cytuj
First up, Mr. Nomura discusses development on 358/2 Days, and what the name actually means.

?We initially proposed 3 separate titles. Kingdom Hearts Birth by Sleep from within the company, 358/2 Days from Nintendo, and Coded from Disney. I wrote the lines of 358/2 Days myself. Since it was troublesome when I worked at it, once it was finished I thought ?I don?t want to do it anymore.? The meaning of 358/2 Days refers to the passing of 358 days of 2 people. I wanted people to imagine it?s meaning in various ways."

Mr. Nomura next discusses Kingdom Hearts 3...

?Does KH3 come from those surroundings? Right now I?m busy with Birth by Sleep and FF13: Versus, let?s think about the future plans of Kingdom Hearts slowly. But the next Kingdom Hearts is not restricted to Kingdom Hearts 3. However it won?t be a side story, but an authentic addition. Separate from that, I?m thinking on the things of Kingdom Hearts 3.?
http://gonintendo.com/viewstory.php?id=87492

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 01, 2009, 08:12:24 am »
System Seller jak tylko wyjdzie? :lol:
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

mateo

  • Gość
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 01, 2009, 14:22:44 pm »
Obok DQX kolejny must-have.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #25 dnia: Września 03, 2009, 12:51:43 pm »
Tetsuya Nomura Hints at Kingdom Hearts III
Birth By Sleep players could get a first glimpse at the next entry.
http://wii.ign.com/articles/101/1019846p1.html

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #26 dnia: Września 03, 2009, 13:17:07 pm »
Ja czuję, że w powietrzu wisi wielki zawód, kieyd okaże się, że ta gra nie jets przygotowywana na Wii. IGN na oczątku tak założył na podstawie jakiejś ploty i tak się ciągnie. :???:

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #27 dnia: Września 03, 2009, 13:33:40 pm »
Niech będzie na Wii,ale nie jako exclusiv,nie chce mi sie kupowac konsoli dla jednej gry która mnie interesuje.

mateo

  • Gość
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #28 dnia: Września 03, 2009, 14:31:06 pm »
Trójka ma wyjsć na next-geny i bastaaa.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #29 dnia: Września 03, 2009, 14:51:45 pm »
dokladnie !
jeszcze do tego dojdzie ze wii dla jednej gry kupowac bedzie trzeba.
Nie chce zadnych mini gierek z wii lotem tylko porzadnego next genowego KH !!

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #30 dnia: Września 03, 2009, 17:17:33 pm »
Oj tam , jest sporo ciekawych gier na Wii, wystarczy tylko trochę się rozejrzeć  ;) .Idiotyzmem jest kupowanie konsoli dla jednej gry ...

mateo

  • Gość
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #31 dnia: Września 09, 2009, 11:51:07 am »
Idiotyzmem jest kupowanie konsoli dla jednej gry ...
No ja tak miałem w przypadku trzeciego Prime'a. Wole jednak jeszcze poczekać. Marzy mi się nowy Baten Kaitos. Na horyzoncie DQX, który notabene jest małą niewiadomą. (boje się, że spieprzą sterowanie za sprawą wiilota.. 60% jakichś bezsensownych mini gier niż fabuły, to samo tyczy się BK)
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2009, 11:52:43 am wysłana przez mateo »

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #32 dnia: Września 10, 2009, 09:08:01 am »
Cytat: mateo
Na horyzoncie DQX, który notabene jest małą niewiadomą. (boje się, że spieprzą sterowanie za sprawą wiilota.. 60% jakichś bezsensownych mini gier niż fabuły, to samo tyczy się BK)
DQX jest grą zbyt dochodową ,aby SE mogło sobie pozwolić na takie zagrania .Nie wiem czemu większość osób uważa , że jeżeli zostanie zapowiedziana jakaś "wielka gra" na Wii to od zaraz ma zostać popierdółką z kiepskim sterowaniem  :???: .

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 06, 2010, 19:11:51 pm »
Nomura Teases Kingdom Hearts 3
Cytuj
Scans from the latest issue of Famitsu PSP+PS3 have surfaced online containing an interview with Tetsuya Nomura, the director and character designer for various Final Fantasy and Kingdom Hearts titles.

The interview contains information previously reported in many stories and articles found elsewhere but never have we heard such a blatant tease for the third main title, Kingdom Hearts 3.

Nomura had previously been interviewed by Famitsu to which he revealed "there's one more unannounced title, though that one isn't a completely brand-new game", could Kingdom Hearts 3 be that title?

The quote below is from the last segment of the interview to which Nomura teases the game by talking about the stories of the titles and how they can all be interpreted easily for their audience. Nomura uses the word "Perhaps" when asked if the stories will connect to KHIII.

Famitsu: I want to ask you questions about the videos you showed at the event at the end of the year. The mobile game “Kingdom Hearts coded” will soon be releasing it’s last episode, right?

Nomura: "coded" has finally reached it's climax. “coded” and "Birth by Sleep" have deep connections, and they both connect to the story after KHII.

Famitsu: You mean they connect to KHIII?

Nomura: Perhaps. But since we’ve had so much story up 'til now, I’m thinking it might be best to set it all out in a way that it can be easily understood first. Though I can’t say how that is going to turn out just yet.

The interview was published in Japanese but translated to english by Lissar, a member of KHInsider.com.

http://www.kingdomheartsunion.com/news/nomura-teases-kingdom-hearts-3--793.html


Co ta gra robi w dziale Wii?  :P

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 07, 2010, 21:14:06 pm »
Gdyż ta gra miała początkowo wyjść tylko na Wii.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 09, 2010, 10:16:39 am »
Przecież Kingdom Hearts 3 to tytuł ekskluzywny na PlayStation 3 :angel:

Będzie trzecia odsłona Kingdom Hearts
Cytuj
Tetsuya Nomura to bez wątpienia bardzo zapracowany człowiek, jednak jego długi język nie pozwala mu na zbyt długą posuchę w kwestii rozpalających oczekiwania fanów wypowiedzi. Tym razem padło na Kingdom Hearts.

W wywiadzie dla Famitsu Nomura dał do zrozumienia, że wielbiciele przygód Sory i spółki nie dają mu praktycznie spokoju, domagając się pełnoprawnej kontynuacji.

    „Nasi fani i partnerzy cały czas na nas naciskają, więc mogę obiecać, że zrealizujemy te prośby tak szybko, jak to tylko możliwe."

- oświadczył Tetsuya. Dodał również, że produkcją gry mógłby zająć się oddział z Osaki (odpowiedzialny za Kingdom Hearts: Birth by Sleep na PSP) bądź ten z Tokyo (twórcy pierwszych dwóch odsłon serii, pracujący obecnie nad Final Fantasy Versus XIII na PS3). Na razie pewne jest więc tylko to, że gra powstanie. Reszta pozostaje w kwestii domysłów i spekulacji…
http://www.ps3site.pl/bedzie-trzecia-odslona-kingdom-hearts/35563/#comments

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 11, 2013, 08:32:37 am »
Zwiastun z E3:
http://www.ps3site.pl/square-enix-szokuje-wszystkich-kingdom-hearts-iii-pojawi-sie-na-playstation-4/156161

Cytuj
Kingdom Hearts III jest w aktywnej fazie dewelopingu i trafi jak na razie na PlayStation 4. O innych wersjach nic nie mówiono, a plotka niesie (której źródłem są osoby, które trafił z FF XV), że Sony nadal rozmawia ze Square odnośnie umowy na wyłączność. Chciano z tym zdążyć przed konferencją, niestety tutaj zabrakło czasu. I jeśli wszystko się uda, to Kingdom Hearts III pozostanie tytułem na wyłączność.

Podobnie jak z FF XV, jeżeli pojawi się info o innych platformach, przeniesie się temat.


Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 11, 2013, 18:52:53 pm »

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 11, 2013, 19:13:01 pm »
Smutno mi :(

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Kingdom Hearts 3
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 11, 2013, 19:49:57 pm »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu