Autor Wątek: Kingdom Hearts III  (Przeczytany 17017 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 29, 2019, 14:17:05 pm »
Ale dzisiaj wjedzie dolan na ostro! Ostatnio unikalem wszelkich informacji o grze i wierzę, że dostarczy. Jedyne co sprawdziłem, to średnia na krytyku i jest trochę poniżej 90, tak 85 z kawałkiem, ale to pewnie hejterzy zaniżyli ocenę! Mam nadzieję, że gra trzyma stałe 60 kl/s, bo inaczej to trochę ciężko się gra i może odrobinę zepsuć odbiór tej pozycji. Tak czy inaczej, nie mogę się doczekać, aż zobaczę ekran startowy i zanurzę się w przygodzie!

Jak jest 55 klatek to lepiej zignoruj tę pozycję dla swojego dobra!

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 29, 2019, 20:51:31 pm »
Wiedziałem, wiedziałem, że gra dostarczy! Jest moc panowie. Grafika ślicznie bajkowa, system walki mocno action, ale rozbudowany, muzyka cudowna! Jak tylko usłyszałem pianino z menu startowego, albo muzykę z przypominaj, to od razu łezka gdzieś tam w kąciku oka się pojawiła. Czeka mnie 30 pięknych godzin  :)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 01, 2019, 18:55:30 pm »
Ograne kilka godzin więcej i podtrzymuję zachwyt nad dolanem. Od tego doszła tona zbieractwa: składniki dla małego szefa z ratatuj, znaczki mikiego, zdjęcia dla moogla i jeszcze kilka innych. Fabuła już się związała, a autorzy są na tyle mili, że serwują nam nienachalne przypominajki, przez co po wcześniejszym obejrzeniu kilku filmików na jutubie nie czuję się zagubiony. Wśród tych wszystkich pozytywów wyłoniły się 2 wady: brak postaci z Final Fantasy (twórcy zrezygnowali z nich już jakiś czas temu przy okazji jednej z wcześniejszych części) i przesadzone finishery w postaci samograjów na modłe atrakcji z wesołego miasteczka (można jednak z nich nie korzystać w trakcie walki). Stay tuned po więcej opinii. I mam nadzieję, że ktoś jeszcze to kupi, bo głupio mi gadać z samym sobą  :lol:

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 01, 2019, 19:25:59 pm »
Zagralbym w to cholernie ale nie wiem czy jest sens bez znajomosci poprzednich czesci.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 01, 2019, 19:29:30 pm »
Zagralbym w to cholernie ale nie wiem czy jest sens bez znajomosci poprzednich czesci.
Nie ma, ale są filmiki streszczające wydarzenia ze wszystkich części, więc śmiało możesz nadrobić braki.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 04, 2019, 08:03:28 am »
Zagralbym w to cholernie ale nie wiem czy jest sens bez znajomosci poprzednich czesci.
Nie ma, ale są filmiki streszczające wydarzenia ze wszystkich części, więc śmiało możesz nadrobić braki.
Lepiej ograć samemu poprzednie części na spokojnie, a KH3 kupić jak będzie tańsze :)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 13, 2019, 21:08:16 pm »
Już jestem po zaliczeniu wszystkich światów Disneya. Niektóre były gorsze, jak Arendelle, na którą Square zabrakło pomysłu. Inne z kolei udały się lepiej, jak Karaiby i wizyta u Jacka Sparrowa. Jednak wizyta w każdym z nich i spotkanie postaci znanych z bajek to ciekawe przeżycie. Jedno trzeba KH3 oddac: przez cały czas trwania przygody gra sprawia radość i walka, choć zdecydowanie za prosta, to nie nuży i radością wybija się hordy heartlessów, nobodiesów i unversedów.