Autor Wątek: Czy Neo Plus się kończy ??  (Przeczytany 10909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cacodemon

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-11-2004
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Czy Neo Plus się kończy ??
« dnia: Lutego 07, 2009, 11:49:22 am »
Cena miesięcznika wzrosła do 10zł bez grosza, konkurencja mocna, a nakład....kontrolowany.
Wielu moich znajomych uważa, że Neo nie dociągnie do końca tego roku.
Czy to prawda czy tylko pogłoski ?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 07, 2009, 12:09:09 pm »
Byłoby zajebiście

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 07, 2009, 12:19:14 pm »
Dotrzeć na pewno dotrze, ale stałe podnoszenie ceny, to nie jest dobre rozwiązanie, szczególnie, że prawie wszyscy mają w tych czasach Internet i pisma nie zaskakują tak jak kiedyś. Większość z nas kupuje gazetki konsolowe głównie z przyzwyczajenia, bo 80% informacji wiemy już wcześniej.

Co do N+, to kiedyś ich bardzo lubiłem (dużo bardziej niż PSXE), ale z czasem zaczęli schodzić z poziomem coraz niżej i czytanie ich recek po prostu mnie nudziło. Dlatego zacząłem regularnie kupować PSXE i mile się zaskoczyłem. Niestety ostatnio, też trochę zeszli z poziomem i część recenzentów podchodzi do gier za mało krytycznie. Nie wiem czy teraz jest lepiej z N+, czy nie, ale jakoś nie mam specjalnie ochoty ich kupować by sprawdzić. Po prostu klimat pisma gdzieś się ulotnił i pisane jest bez polotu.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 07, 2009, 12:34:03 pm »
Sprawdź Engarde Pok, imo dobra gazetka i się rozwija z numeru na numer.

Tarniak

  • Gość
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 07, 2009, 12:34:58 pm »
Cytuj
Forum dyskusyjne NEO GO > Różne > Nekrologi > Czy Neo Plus się kończy ??

 :lol: :lol:

Muszą mieć dobrą sprzedaż skoro zdecydowali się na zwiększenie ceny.

lupinator

  • Gość
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 07, 2009, 15:19:30 pm »
Przydałaby się konkurencja dla PE, żeby nie spoczęli na laurach, ale w sumie to bym nie narzekał, jakby NEO nie dało rady do końca roku.

mateo

  • Gość
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 07, 2009, 15:25:42 pm »
nie pieprzcie, że tego ten szmatławiec (bez urazy) podrożał? kuwa mać!?? Gonzo to tam wydala? Wszystkie newsy upchane za jego sprawą.

niebianski

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-06-2009
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 04, 2009, 03:54:54 am »
Sprawdź Engarde Pok, imo dobra gazetka i się rozwija z numeru na numer.

Engarde już nie istnieje  :P

Tarniak

  • Gość
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 04, 2009, 09:22:07 am »
W lutym jeszcze istniała, patrz na daty przy odkopywaniu tematów.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 23, 2009, 09:28:05 am »
nie rozumiem trochę tego całego szumu o 2 pln ... moim zdaniem cena 9.99 jest jeszcze uczciwą ceną, dopukie nie muszę rozmieniać 20 i dostawać garsci klepaków jest oki :)

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 25, 2009, 12:26:01 pm »
Za starszych czasów towarzyszyłem ekipie neo, najpierw czytałem ich pod skrzydłami SS, później zwykłego NEO, by zakończyć kupowanie pisma coś koło 50-60 numeru, teraz najwyżej przeglądam nowe numery na szybko w empiku. W najlepszych czasach, gdy Internet nie był jeszcze tak powszechny zdarzało mi się kupować zarówno PE, jak i neo. Ale teraz czasy się nieco zmieniły i jak ktoś celnie wcześniej zauważył, pisma stanowią jedynie kompilacje wiadomości, które w większości są już nam wszystkim znane, a same pisma kupuję się bądź z przyzwyczajenia, bądź dla klimatu (no i na tronie nic tego nie zastąpi), który poniekąd uleciał z drukowanych stron N PLUS niczym śnieg na wiosnę (marcellus, banan piszą tam jeszcze? pamiętam też świetne felietony Adriana Chmielarza, uwielbiałem je). Ktoś z was w ogóle zastanawiał się nad wynikami sprzedaży pism branżowych? Bo ja mimo usilnych prób nie dotarłem do nich, ale co by nie mówić, zapewne nie są one rewelacyjne. Dla przykładu:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Średnio branża pism komputerowych (która zapewne jest bardziej popularna) nie przekracza 30000, i co się tu dziwić, że kolejne pisma padają  na pysk?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2009, 12:33:23 pm wysłana przez grami »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 26, 2009, 21:14:44 pm »
Jak dla mnie się wypaliła, podobnie jak pe. Dlatego z otwartymi rękoma engarde przyjąłem, szkoda, że tylko na tych kilka miesięcy.

Można to, co dzieje się z tymi magazynami przyrównać do .... zabiegów kulinarnych. Jeśli coś mama dla nas zrobi, lub my dla naszej drugiej połowy, jest to smaczne, bo i z pasji, pasji pełnej uczucia.
A w KFC, czy Mc .... No cóż. Hurtowo i tak dalej.

Wystarczy przyrównać nową , a starą ekipę. Grabarz, jak dla mnie absolutny numer jeden, jeśli chodzi o growe felietony (Mazz, nie obraź się). Gulash? Ongiś ikona, do której ni jak nie idzie nieopierzonych młodzików przyrównać, a teraz .... "stary człowiek nie może", który ma osoby na których zarabia w poważaniu, pomimo tych "Drogi Czytelniku". Choć z drugiej strony, pasuje to do 96% osób w czasopismach piszących.

Nie wspominając już o sodówce, niby śmieją się z Mroczków, że "niby aktorzy", że Włodarczyk, to obok piosenkarki nie stała, a sami nazywają się "dziennikarzami", tylko z tytułu tego, że ktos ich tam zatrudnił, nawet nie za średnia krajową, ale co tam, bez odpowiedniego wykształcenia, ale zaraz każdy dziennikarz, super recenzent w jednym, za 300zł za opis.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 29, 2009, 11:56:09 am »
Jak dla mnie się wypaliła, podobnie jak pe. Dlatego z otwartymi rękoma engarde przyjąłem, szkoda, że tylko na tych kilka miesięcy.

Można to, co dzieje się z tymi magazynami przyrównać do .... zabiegów kulinarnych. Jeśli coś mama dla nas zrobi, lub my dla naszej drugiej połowy, jest to smaczne, bo i z pasji, pasji pełnej uczucia.
A w KFC, czy Mc .... No cóż. Hurtowo i tak dalej.

Wystarczy przyrównać nową , a starą ekipę. Grabarz, jak dla mnie absolutny numer jeden, jeśli chodzi o growe felietony (Mazz, nie obraź się). Gulash? Ongiś ikona, do której ni jak nie idzie nieopierzonych młodzików przyrównać, a teraz .... "stary człowiek nie może", który ma osoby na których zarabia w poważaniu, pomimo tych "Drogi Czytelniku". Choć z drugiej strony, pasuje to do 96% osób w czasopismach piszących.

Nie wspominając już o sodówce, niby śmieją się z Mroczków, że "niby aktorzy", że Włodarczyk, to obok piosenkarki nie stała, a sami nazywają się "dziennikarzami", tylko z tytułu tego, że ktos ich tam zatrudnił, nawet nie za średnia krajową, ale co tam, bez odpowiedniego wykształcenia, ale zaraz każdy dziennikarz, super recenzent w jednym, za 300zł za opis.

trochę za osto... nie wiem ja jakoś nie odczówam niesmaku gdy poraz setny bracia mrok pojawiają się w cientej riposcie, ani nie mam torsji gdy głupotę porównuję się z Jolą R. a zatrudnianie ludzi z ulicy, pasjonatów, miłośników może wyść tylko na dobrę, zwłaszcza jak się wziąć poziom szkolnictwa wyższego w naszym kraju....

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 09, 2009, 12:35:44 pm »
Tak Neo-Plus dla mnie się już skończył , a dlaczego ?
- dlatego ,że cena do jakości i ilości jest przesadzona .
- po drugie kiedyś kupywałem Neo+ co miesiąc i zrobiłem 2 letnią przerwę w poniedziałek kupiłem najnowszy numer i powiem tyle nuda i nic ciekawego.Jeszcze ta cena prawie 10 zł .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Anton

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-01-2009
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 09, 2009, 11:21:24 am »
Ja zawsze czytam oba pisma i to z nich dowiaduje się wszystkich wiadomości, bo nieszczególnie lubię grzebanie w internetowych serwisach. Szkoda by było jakby neo upadło, choć tak naprawdę nie wiem skąd taka wizja się wzięła. Moim zdaniem, neo przydałby się nowy lepszy (grubszy) papier. I to chyba jedyne czego mi w tym magazynie brakuje.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 09, 2009, 12:17:49 pm »
ciekawe kto to jest cacodemon :grin:
Ja od kilku lata kupowalem dwa czasopisma ,ale zrezygnowalem z ekstrima i teraz tylko kupuje NEO nie wiem czy wy na innym swiecie zyjecie ,ale wszysko drozeje...
ps.slyszalem ,ze Millu chce podwyzki :shock:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 10, 2009, 12:05:00 pm »
Jak dla mnie NEO+! PSX E.. jest raczej dla dzieciaków te ich teksty mnie mocna irytuja :???:

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 10, 2009, 12:34:02 pm »
Jak dla mnie NEO+! PSX E.. jest raczej dla dzieciaków te ich teksty mnie mocna irytuja :???:
Łooo, mógłbyś rozwinąć?

mateo

  • Gość
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 10, 2009, 12:51:30 pm »
Jak dla mnie NEO+! PSX E.. jest raczej dla dzieciaków te ich teksty mnie mocna irytuja :???:

widocznie jeszcze nie dojrzałem :E

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 10, 2009, 13:06:40 pm »
Nie bardzo chce mi sie zaczynać kolejna fanboyską wojenke! koniec i kropka w tym temacie jak dla mnie. I ch**!

mateo

  • Gość
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 10, 2009, 13:09:40 pm »
nie i jeszcze raz nie :D napisz chociażby jeden tekst który cię zairytował!?

Adam50000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-05-2007
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 0
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 10, 2009, 13:12:58 pm »
Mam nadzieję że neo+ pociągnie jak najdłużej. Bo już się przyzwyczaiłem do kupowania co miesiąc jakiegoś konsolowego pisma i gdyby nie neo, zostałby mi tylko PSX, którymi mi z tym ich kompletnie żenującym humorem nie podchodzi.
PSN ID: Ninja_Adam

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #22 dnia: Września 14, 2009, 15:14:25 pm »
Neo+ jest moim numer jeden od zawsze. Zacząłem od 3 numeru SS (11 lat). Teraz jestem w anglii i czekam na prenumeratę. PE też mi nie podchodzi. Może i teraz już tacy ludzie jak Banan i Grabarz pojawiają się tylko jako goscie to i tak pismo jest IMO najlepsze na rynku.

Ps. Bzdurą jest to jakoby magazyn miał przestać istnieć.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #23 dnia: Września 14, 2009, 22:43:57 pm »
widocznie jeszcze nie dojrzałem :E
Po prostu brak nam kilku klepek 8)
N+ też jest dobre od nich zaczynałem, niech ciągnie jak najdłużej zawsze lepiej jest mieć konkurencję. 

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Czy Neo Plus się kończy ??
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 09, 2010, 14:43:05 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Żartowalem nawet sobie radzi teraz lepiej ;).


test
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2010, 17:45:04 pm wysłana przez Mr_Zombie »