Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682488 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4800 dnia: Marca 23, 2016, 18:43:43 pm »
wulfen lewaku co ty tu do chu** pier**lisz znowu?

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4801 dnia: Marca 23, 2016, 19:59:42 pm »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4802 dnia: Marca 23, 2016, 20:46:18 pm »
http://www.radiownet.pl/#/publikacje/tekieli-siedem-lat-do-kalifatu-w-brukseli

 :o

Ps. Polecam zobaczyc jak Max Kolonko odbiera nagrode Kisiela. Ladnie ich tam z mownicy przeoral. :D
Filmik dekady. Max jak tajfun. :o :o :o
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4803 dnia: Marca 23, 2016, 22:02:08 pm »
:cry:

svonston

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4804 dnia: Marca 24, 2016, 00:36:44 am »
- Wszystkich chętnych cywilów od harcerza w górę szkoli się w strzelaniu i wyposaża w broń.
Nawet Abdula? :troll:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4805 dnia: Marca 24, 2016, 00:40:11 am »
- Wszystkich chętnych cywilów od harcerza w górę szkoli się w strzelaniu i wyposaża w broń.
Nawet Abdula? :troll:
tak lewusów też.  :troll:

svonston

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4806 dnia: Marca 24, 2016, 00:40:59 am »
Nieweszłeś

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4807 dnia: Marca 24, 2016, 06:51:54 am »
Cytuj
Belgijski nauczyciel napisał na Twitterze, że muzułmańskie dzieci w jego klasie świętowały ataki terrorystyczne w Brukseli. W ciągu kilku godzin policja skontaktowała się z nim i poprosiła go, aby nie pisał więcej na Twitterze.

Cytuj
Mężczyzna opublikował na Twitterze wpis, który poruszył internautów. Spytał „Jak mam uczyć, gdy muzułmańskie dzieci w klasie wciąż biją brawo po zamachach”. Tweet zaczął obiegać internet i rozpalać dyskusje, bowiem jasno wynikało z niego, że muzułmańscy uczniowie cieszą się z krwawej masakry urządzonej przez dżihadystów działających na rzecz Państwa Islamskiego. Wkrótce Mol opublikował kolejny wpis.

http://pl.sputniknews.com/swiat/20160323/2364194/belgia-muzulmanie-policja.html

I co wyrośnie z takiego małego bruda? Przyjdzie czas, że ostatni biali będą spierdalać ze swoich krajów do Polski.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4808 dnia: Marca 24, 2016, 08:52:19 am »
Jak zobaczą jakie u nas warunki są to wrócą to swoich nowych kolegów :p
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4809 dnia: Marca 24, 2016, 11:35:30 am »
Problem jest taki ze deportowac ich nikt nie chce, a niektore rodzinny ciapatych to juz 2/3 pokolenie.
Deportacja to nie jest żaden problem, kłopot w tym, że wtedy odezwaliby się kodowcy w innych krajach. :-?
No cóż, jeszcze ze 2 pierdyknięcia i to wszystko zacznie się sypać na poważnie.
PiS już przechodzi granice absurdu. Łączenie kodu z poparciem dla islamu :lol: :lol:. Nie wiem czy to głupota czy celowe bredzenie.
KOD = Komitet Obrony Demokracji, a demokracja to nie tylko trójpodział władzy (notabene TK to nie jedyny organ sądowniczy), ale również pluralizm, przestrzeganie praw i wolność słowa - a tak nie możesz źle pisać o islamie i imigrantach, nie możesz ich obrażać (za to oni mogą gwałcić kogo popadnie i zabijać bez opamiętania), nie mówiąc już o tym, że TY musisz szanować islam, a oni mogą Cię mieć w dupie. Więc nie mówi mi o bredzeniu.
I na koniec uwaga - to, że ktoś myśli inaczej niż Ty, nie oznacza, że jest za PiS. :-?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4810 dnia: Marca 24, 2016, 11:41:42 am »
i vice versa ;)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4811 dnia: Marca 24, 2016, 13:57:23 pm »
Przeczytałem posty wulfena z poprzedniej strony. Takiego mindfucka dawno nie miałem.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4812 dnia: Marca 24, 2016, 17:13:10 pm »
i vice versa ;)
Kiedy ja nikogo nie przypisuję do opcji politycznych. ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4813 dnia: Marca 24, 2016, 20:35:59 pm »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4814 dnia: Marca 25, 2016, 14:02:00 pm »
Cytuj
Od prawie roku mieliśmy informacje o polaku w Isis. Na temat trafiliśmy przypadkowo – ktoś, gdzieś, przez kogoś na imprezie wspomniał, że ma znajomą, której brat przeszedł na islam i najprawdopodobniej szkoli się do świętej wojny. Nie udając wielkiego zinteresowania zaczęliśmy poszukiwać kontaktu z tymi osobami. Znów pomógł przypadek. Po nitce do kłębka udało nam się odnaleźć, nawiązać kontakt, zdobyć zaufanie i namówić polaka z ISIS na spotkanie i wywiad.

Umówiliśmy się, że zapis tej rozmowy opublikujemy dopiero po 4 miesiącach od naszego spotkania. Czas Najwyższy.

Oto rozmowa z człowiekiem, który sam o sobie mówi, że jest prawdziwym polskim patriotą, a to, że wyznaje Islam, nie czyni go gorszym, a wręcz lepszym. „To Islam dał mi odwagę” mówi nam w wywiadzie.

Dlaczego zgodziłeś się z nami rozmawiać?

To Wy męczyliście od miesięcy moja siostrę, by DAŁA WAM NA MNIE NAMIARY. Teraz mogę z wami rozmawiać. Dzięki Bogu.

Siostra boi się o ciebie, obawia się tego, co możesz zrobić?

MOI BRACIA ZAOPIEKUJĄ SIĘ MOJĄ RODZINĄ, JEŚLI ZAJDZIE TAKA POTRZEBA.

Gdzie teraz jesteś?

W Europie.

A dokładnie?

W Polsce.

Gdzie w Polsce?

Nie mogę tego powiedzieć.

Co robisz?

Czekam. Dzięki Bogu.

Na co czekasz?

Na znak.

Jaki?

Nie mogę powiedzieć.

No i jak otrzymasz ten znak, to co?

To obejrzycie to w telewizji tak, jak będziecie oglądać Paryż a potem inne miasta. Dzięki Bogu.

O czym Ty mówisz? Co Ty pieprzysz?

Mam dosyć tego lewackiego burdelu, który zachód od dwudziestu paru lat robi w Polsce. Tego, jak traktuje kobiety, dzieci. Jak nie dba się tu o zwykłych ludzi, o rodzinę. Czas, by Polska przebudziła się tak, jak i Europa. Jestem gotowy i nie jestem sam. Dzięki Bogu.

Ilu was jest w Polsce?

Ciężko określić. Chyba kilku wróciło z Londynu w tym roku. Dzięki Bogu. Nie wiem sam, ilu nas było – pewnie dużo więcej.

Jak się kontaktujecie?

Tak jak skontaktowałem się z Wami – przez gry na wyborczej i innych portalach – zmienia się to co kilka tygodni, a pocztę odbieram na TOR-ze.

To jest nie do wykrycia?

Nie, bo nie korzystam z komputera w domu – jest to komórka lub kafejka internetowa – ale kafejka tylko w razie wpadki lub nagłej zmiany planów lub systemu kontaktów. Całość jest nie do wykrycia. Dzięki Bogu.

Kontaktujecie się przez playstation?

Kontakt przez konsole to bzdura.

Jesteś terrorystą?

Nie, jestem bojownikiem o prawdę. Dzięki Bogu.

W mediach takich, jak Ty nazywa się terrorystami.

Polskich powstańców czy partyzantów też hitlerowcy nazywali terrorystami. Mój dziadek był w Armii Krajowej w czasie wojny tropiło go gestapo, jako wroga III Rzeszy, a po wojnie ścigało NKWD jako wroga ludu. I jedne i drugie były lewackie, a obecna UE ze swoją polityką jest tylko kontynuatorką tego co było kiedyś!

Czyli co kontynuujesz tradycje rodzinne?

Można tak powiedzieć, z tym, że w Polsce nie miałbym jak się wyszkolić. Byłem w wojsku w Polsce i za wiele się nie nauczyłem.

Jak to się wszystko zaczęło?


Normalnie.

Zostałeś zwerbowany?

Nikt mnie nie werbował . To była moja świadoma decyzja. Mieszkałem  w Londynie. Pracowałem w firmie od posiłków do Marks and Spencer. Rzuciła mnie dziewczyna. Było kiepsko. Nie czułem się wtedy najlepiej. Paliłem sporo zioła, nie było drogo, od czasu do czasu piguła. Czasami koledzy zaprosili mnie na większy melanż. Polski speed też jest – przemycają go w paczkach, które jadą z kraju.

Wpadłeś w złe towarzystwo?

Trochę popłynąłem z forsą, zacząłem wpadać w długi. Nie były to duże sumy, ale gdy dilerzy zaczęli dobierać mi się do dupy, Kelman pożyczył mi siano. Później stanął w mojej obronie. Zaprosił do domu na kolację.

Było… normalnie jakoś tak.

Wszyscy czyści, schludnie ubrani, nikt nie podnosi głosu, nikt nie pije.

Dużo szacunku do gościa, czułem się od razu jako ktoś wyjątkowy. Nie byłem dla nich zwykłym polaczkiem, ćpunem z problemami z gównianej firmy.

Kim jest Kelman?


Kolega z pracy. Dzięki Bogu. Zaopiekował się mną. Dzięki niemu zrozumiałem jaką siłą może być religia, kiedy nic już nie masz, co może Ci dać! Dzięki niemu żyję.

I to dług wdzięczności był powodem przejścia na Islam?

Nie. To wiara. Spotkałem Imama, który pokazał mi jedynie słuszną drogę. Dzięki Bogu. Zacząłem chodzić na nauki do meczetu I jakoś to tak samo wyszło…

Co Ci się tam spodobało?

Wszyscy, nawet Imamowie, są równi. Nikt nikogo nie popędza, nie opluwa, nie miesza z błotem. Polaczkowo nie istnieje – każdy jest lojalny wobec innych, naprawdę czuję, że to jest jedna wielka wspólnota, jedna wielka rodzina. Zero alkoholu i narkotyków. Dzięki Bogu. Każdy przejmuje się losem innego, każdy pyta o rodzinę, zdrowie. Każdy wspomoże drobnymi, każdy odda ostatniego papierosa czy podzieli się haszyszem.

Jesteś muzułmaninem…

Przeszedłem na Islam.

A wcześniej jak wyglądało Twoje życie religijne?

Byłem ochrzczony, ale nie przywiązywałem dużej wagi do religii… no może do komunii.

Skąd pochodzisz, jakie są twoje korzenie, jak wyglądał twój dom?


Pochodzę z lubuskiego. To na tzw ziemiach odzyskanych,ale my nazywaliśmy  je ziemiami wyzyskanymi. Nigdy przed wspólnotą nie miałem takiego dobrego domu. Byłem ministrantem, to ksiądz się do mnie dobierał. Olałem kościół, nawet chciałem go podpalić za dzieciaka. Chodziłem do gimnazjum, potem do technikum samochodowego, ale je zlikwidowali. Politycy mieli ochotę na budynek to se otworzyli szkołę dla trudnej młodzieży. Stawki kilka razy lepsze, a żona starosty jest dyrektorem. O nas nikt nie pomyślał, nawet nie miałem jak na początku, jak weszliśmy do Unii, wyjechać stąd do Holandii, jak wszyscy. Dopiero potem pojechałem do Anglii, gdzie pracowała już moja siostra. Dzięki Bogu.

Wyjechałeś z biedy?

No a z czego, z cudów Tuska, Komorowskiego, Kopacz, czy Kaczyńskiego? Zero pracy, zero perspektyw w moim mieście, ksiądz zasuwa z ambony o nieprawym życiu, a sam wódkę pije i na kur** chodzi z politykami. Świat zachodu jest tak samo zgniły i zepsuty jak świat lokalnej polityki i biznesu.

Masz rodzinę?


Matka z ciotką już dawno wyjechały, szwabom tyłki podcierają, co dwa miesiące zmiana. Ojciec się zapił – co mogę zrobić. Siostra w ciąży z narkomanem jakimś – zresztą pewnie takim, jak ja bym był – jakbym nie zrozumiał, na czym polega prawdziwa wiara w jedynego boga. Dzięki Bogu!

Wróciłeś do Polski! Przecież jest teraz lepiej. Nie zauważasz tego?


Mamy wszystko w telewizji, a w domu czasem nawet chleba nie było i co, kto za to odpowiada, że matka szwabskie dupy z ciotką podcierają? Kto, że nasze stocznie i pegieery, bo ojciec mówił, że nasz pegieer to był jeden z najlepszych! Kto doprowadził do ruiny, a co kościół zrobił, aby ratować? Nic nie zrobił! Cała nasza okolica w ruinie, a w mieście galerie, banki, lumpeksy! A na wsi psy szczekają, wrony zawracają  każdy chce się wyrwać, dziewczyny wyjechały, mało kto chce zostać. Zostają tylko Ci co maja po kilkadziesiąt kilkaset hektarów.

Rozumiem. Przed wywiadem mówiłeś, że na koniec chcesz coś powiedzieć od siebie

Jeśli opublikujecie to dokładnie ta jak powiem, bo potem kończę rozmowę. Z tym, że dopiero za 4 miesiące. Po styczniu 2016. Zgoda?

Zgoda.


Nadchodzi dzień prawdy! Młodzi umierają w nędzy w imię fałszywego boga! Odejdę w chwale, dumny z tego, że jestem Polakiem, pokażę wam drogę prawdziwego męczennika, a nie papierowych idoli z telewizji i internetu. Dzięki Bogu! Mój raj nadchodzi! Moim celem jest system! Śmierć polityków nic nie zmieni, ktoś musi za nimi stać, by realizować tajny plan upodlenia Polaków, zwykłych ludzi. Uderzamy w serce szatana, kościół i korupcję. Dzięki Bogu! Mówię to wam dziś – bójcie się swoich ambon, bójcie się swoich samochodów, zakrystii i biur. Uderzymy wtedy, kiedy przestaniecie oglądać się za siebie! Dzięki Bogu! Ten kraj spłynie krwią zdrajców i tchórzy! Jest nas tylu, że nie poradzicie sobie z wszystkimi i przyjadą tu następni! Allah jest wielki!

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4815 dnia: Marca 25, 2016, 17:36:58 pm »

 :lol: :lol: :lol:
"specjalista do spraw terroryzmu" nawet typa dobrze nazwali  :lol:
kto obejrzy to spierdolenie do końca jest mistrzem opanowania wszelakiego.  :lol:
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2016, 17:39:08 pm wysłana przez Leszke »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4816 dnia: Marca 25, 2016, 17:44:58 pm »
Polska tv - jedno z najwiekszych psychodelicznych doswiadczen w zyciu.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4817 dnia: Marca 25, 2016, 18:36:25 pm »
Ale kobitka ma dobry cyc! :troll:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4818 dnia: Marca 25, 2016, 19:06:29 pm »
Dobry cyc. :D Wyl. glos i mozna popatrzec.  :angel:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4819 dnia: Marca 26, 2016, 00:30:51 am »
Jak ktoś lubi siwych, łysych i brodatych to nawet urywek cycka co 30s poprawia rzeczywisty merytoryczny odbiór wypowiedzi  :evil:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4820 dnia: Marca 26, 2016, 11:33:35 am »


Selfie z terrorysta.

zrodlo: twitter
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4821 dnia: Marca 26, 2016, 11:56:23 am »
Jaka farsa. Nie wierzę, że to wszystko nie jest sfingowane. To nie może być prawda.  :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4822 dnia: Marca 26, 2016, 11:59:36 am »
Być może te zamachy są robione przez Merkel w celu przestraszenia społeczeństwa. Przestraszony lud zgodzi sie na wszelkie kontrole itp.
To nawet ma sens..

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4823 dnia: Marca 26, 2016, 12:02:42 pm »
Przecież na tych zdjęciach są zupełnie inne osoby. Spójrzcie na brwi i uszy. Jakaś ściema.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4824 dnia: Marca 26, 2016, 14:27:39 pm »
zrodlo: twitter
Dobrze, że nie napisałeś źródło internet... :-?
Na twitterze piszą użytkownicy więc z łaski swojej napisz kto to zamieścił jak już podajesz źródło.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4825 dnia: Marca 26, 2016, 16:16:28 pm »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4826 dnia: Marca 26, 2016, 16:49:05 pm »
Być może te zamachy są robione przez Merkel w celu przestraszenia społeczeństwa. Przestraszony lud zgodzi sie na wszelkie kontrole itp.
To nawet ma sens..

Wpuszcza ich do swojego kraju, nakazuje innym krajom przyjmowanie ich, media obiegają artykuły nasilające niepokoje, szczególnie te polskojęzyczne media. Władza w Polsce została okrzyknięta jako niedemokratyczna, Polacy i Węgrzy gorsi od ISIS... Zastraszanie społeczeństw, ze szczególnym naciskiem na polskie, z jednoczesnym piętnowaniem Węgrów i Polaków za ich defensywne postawy. Przestraszony lud europy zachodniej zgodzi się na wiele, przecież nie wolno tolerować takiej nietolerancji i agresji...coś się szykuje.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2016, 16:54:32 pm wysłana przez andryush »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4827 dnia: Marca 26, 2016, 17:00:43 pm »
Spoko, UK ma realna szanse na wyjscie z EU. Jesli tak by sie stalo, to odbije sie to dwoch stronach. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4828 dnia: Marca 28, 2016, 18:52:27 pm »


Mowi jak jest.  8)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4829 dnia: Marca 29, 2016, 06:27:11 am »
Ciekawe czy to przemówienie znikło w odmętach internetu czy faktycznie dotarło tam gdzie trzeba.
Fryty tyty dotknij pyty

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4830 dnia: Marca 29, 2016, 11:53:59 am »
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2016, 11:55:52 am wysłana przez andryush »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 110
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4831 dnia: Marca 29, 2016, 11:59:51 am »
Coraz większa chujnia się dzieje na Świecie :evil:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4832 dnia: Marca 29, 2016, 13:10:15 pm »
Kolejny punkt widzenia:

http://vod.tvp.pl/24352896/21032016

Potwierdza troche to co bylo w dokumencie BBC "Bitter Lake".
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4833 dnia: Marca 29, 2016, 15:03:15 pm »
Co za swiat! Medialna nagonka na terroryste spowodowala ze ten poddal sie sluzbom porzadkowym i w przyplywie dobroci nikogo nie zabil. Wy macie pojecie do czego moga doprowadzic takie skrajnie nieodpowiedziqlne zahcowania mediow? Niebawem araby beda bali sie detonowac na lotniskach!!!
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4834 dnia: Marca 29, 2016, 15:11:20 pm »
Procesy trwaja. Hybrydowa wojna z kosciolem, rodzina, patriotyzmem. Np. zakaz mowienia ojciec/matka w Francji, Holandii czy Belgii, ba nawet tego nie wpisuje sie w dokumentach. Jesli w Francji burzy sie koscioly - dokladnie 2000, a jest plan wybudowania 200 meczetow. Podobne zamiary sa w Beneluksie czy Hiszpanii. Papiez wykonuje gest pokoju, troche oderwany od rzeczywistosci i okolicznosci sprzed paru dni. Do tego sama Europa stala sie tak laicka ze nawet nie bronii sie przed tym. Woli pojsc do "domu publicznego" i zabawic sie poki jeszcze ma na to czas.  :-x
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2016, 15:13:17 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4835 dnia: Marca 29, 2016, 18:21:53 pm »
Taka sytuacja w Belgii. Lewak dostal od Prawaka za probe wyszarpniecia anty islamskiego transparentu. Mina muzlumanow mowi wszystko, maja w gaciach. :D



'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4836 dnia: Marca 29, 2016, 18:55:44 pm »
Ładnie mu zajebał.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4837 dnia: Marca 29, 2016, 19:16:54 pm »
Taka sytuacja w Belgii. Lewak dostal od Prawaka za probe wyszarpniecia anty islamskiego transparentu. Mina muzlumanow mowi wszystko, maja w gaciach. :D




hahaha ,ale okulary poleciały :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4838 dnia: Marca 29, 2016, 19:17:29 pm »
 :angel:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4839 dnia: Marca 29, 2016, 19:37:20 pm »
To pewnie ojciec leszke.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl