Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682418 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #600 dnia: Sierpnia 29, 2008, 16:19:28 pm »
Linki podane przez VaaKo trzy strony wcześniej.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #601 dnia: Sierpnia 29, 2008, 16:54:38 pm »
Cytuj
wtf? Od kiedy to naukowcy są pewni? Wszystkie teorie dotyczące powstania świata czy Boga to czyste gdybanie

No i to właśnie napisałem.


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #602 dnia: Sierpnia 29, 2008, 17:23:51 pm »
Linki podane przez VaaKo trzy strony wcześniej.

wg. mnie osoba czarnoskora ktora urodzi sie w bogatej rodzinie i bedzie miala odpowiednie warunki wcale nie bedzie odstawala intelektualnie od osoby innego koloru skory ... dawanie za przyklad afryki ktora jest toczona wojnami, suszami, chorobami czy glodem nie jest zbyt trafnym przykladem - ewolucja dziala tak, ze wzmacnia cechy ktore sa potrzebne jednostce do przetrwania w srodowisku w jakim zyje...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #603 dnia: Sierpnia 29, 2008, 17:54:33 pm »
To teraz się zastanów, dlaczego murzyni nie potrafili stworzyć sobie w Afryce godnych warunków? Czy gdyby nie byli w jakiś sposób ograniczeni intelektualnie, żyliby w takim zacofaniu? Europa też miała swoje problemy, konflikty, wojny, ale biały człowiek potrafił sobie z nimi radzić.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #604 dnia: Sierpnia 29, 2008, 18:04:01 pm »
To teraz się zastanów, dlaczego murzyni nie potrafili stworzyć sobie w Afryce godnych warunków? Czy gdyby nie byli w jakiś sposób ograniczeni intelektualnie, żyliby w takim zacofaniu? Europa też miała swoje problemy, konflikty, wojny, ale biały człowiek potrafił sobie z nimi radzić.

wlasnie dlatego ci ludzie opuszczaja afryke i jada do innych krajow, nie brakuje czarnoskrorych nauczycieli, profesorow akademickich, lekarzy itp. sprawdz jaki jest klimat w afryce a jaki w europie, zastanow sie jakie warunki sa lepsze dla rozwoju, poczytaj jak wygladala kolonizacja afryki i wierz mi ze wspolczesny czlowiek ze swoja technika dlugo w afryce by nie przetrwal, sa rejonny gdzie pogoda jest sprzyjajaca, ale jest to znikoma czesc tego kontynentu, i jeszcze jedne, zastanow sie co powoduje ze ci ludzie maja ciemna skore, skad u nich ten "pigment" i dlaczego?!?! 

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #605 dnia: Sierpnia 29, 2008, 18:05:01 pm »
Linki podane przez VaaKo trzy strony wcześniej.

przeciez te argumenty sa calkowicie z dupy!!!!!!!!

polcema sie zapoznac z ponizszym linkiem aby w pelni zrozumiec czym jest IQ

http://pl.wikipedia.org/wiki/Iloraz_inteligencji

Cytuj
Średnia tej skali wynosi 100
juz na pierwszy rzut oka widac, ze z tego badania nie mozna wyciuagnac sredniej dla calej populacji rownej 100.

dodatkowo
w zaleznosci od metody przyjmuje sie, ze IQ mniejsze odpowiednio od, to:
Cytuj
<68 Upośledzenie umysłowe <70

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2008, 18:15:02 pm wysłana przez s00s »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #606 dnia: Sierpnia 29, 2008, 18:18:40 pm »
juz na pierwszy rzut oka widac, ze z tego badania nie mozna wyciuagnac sredniej dla calej populacji rownej 100.

Dla białych Europejczyków średnia to równe 100, a chyba nie sądzisz, że Aborygen z Australii bądź rdzenny mieszkaniec Afryki, będzie równie dobry w testach na IQ?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #607 dnia: Sierpnia 29, 2008, 18:27:39 pm »
Cytuj
wg. mnie osoba czarnoskora ktora urodzi sie w bogatej rodzinie i bedzie miala odpowiednie warunki wcale nie bedzie odstawala intelektualnie od osoby innego koloru skory ...

Nie.
Inteligencja (zdolność uczenia się) jest wrodzona i wszystko na to wskazuje, że jednak murzyni mają statystycznie niższy ten wskaźnik.
Może oczywiście być wyedukowany i mądry, ale to są cechy nabyte, nie wrodzone.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #608 dnia: Sierpnia 29, 2008, 18:28:28 pm »
Jak czytam niektóre posty, to u białych to chyba również nie jest wrodzone.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #609 dnia: Sierpnia 29, 2008, 18:35:35 pm »
To teraz się zastanów, dlaczego murzyni nie potrafili stworzyć sobie w Afryce godnych warunków? Czy gdyby nie byli w jakiś sposób ograniczeni intelektualnie, żyliby w takim zacofaniu? Europa też miała swoje problemy, konflikty, wojny, ale biały człowiek potrafił sobie z nimi radzić.
Ten "biały człowiek" który sobie poradził, różni się od czarnych tym, że przeniósł się z Afryki do Europy, bo to Afryka jest kolebką ludzkości. Pochodzi od tych samych przodków, a gdyby nie przenosiny na inny kontynent, to Twój "biały człowiek" również byłby czarny.

Pozdro600.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #610 dnia: Sierpnia 29, 2008, 18:40:08 pm »
Jak czytam niektóre posty, to u białych to chyba również nie jest wrodzone.
Nie chyba tylko na pewno...  :cool:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #611 dnia: Sierpnia 29, 2008, 18:41:28 pm »
Chińczycy najinteligentniejsi. Rzeczywiście wyglądają bardzo Europejsko. O, Vakko, Arabowie na poziomie Wielkiego Białego Człowieka z Ameryki, wyżej od Wielkiego Białego Człowieka z Australii. What a pity. :lol:
"O, Vakko, Arabowie na poziomie Wielkiego Białego Człowieka z Ameryki"
Jak już Iras napisał, nie będę powtarzał po nim, natomiast Arabowie przeważnie są biali...  słaba prowokacja. Bo właśnie na to wskazuje, co miałbym Ci napisać, w tej sytuacji Heil Hitler, o to chodzi ? Nie, nie jestem socjalistą, tak jakbym pisał, o tym że wszyscy Arabowie , to idioci, piszę, o pewnych grupach, które należą głównie do afryko/islamu. Posługujesz się swoim światopoglądem, a mnie światopogląd gów** obchodzi, interesują mnie rzeczy które maja miejsce, to że w Europie, jest problem z afryko/islamem, to nie jest mój wymysł. Większość z nich, w swoich państwach padłaby z głodu, natomiast w Europie cudowni humaniści/socjaliści , są tak hojni, że rozdają im,  pieniądze ciężko pracujących ludzi, więc nic dziwnego, że są jacy są, Europa przyciąga nieudaczników, i tyle. To, że pewne grupy lewicowe, widzą w ludziach, którzy o tym napiszą, lub uważają za problem ( podobnie rozpieszczanie socjalem w USA) faszystów, skinów, czytelników mein kampf ( nie większe gów**, niżeli wypociny Marksa). Takie zachowanie pokazuje tylko, że afryko/islam nie jest przyczyną problemów, a tylko ich wynikiem, nie będę pisał kogo uważam za problem, nie chce wywoływać tu wojenek, jedno jest pewne, że są biali.

Wszystkim ratującym świat, przed złym białym człowiekiem,  polecam podjęcie pracy w Japonii, jak również zamieszkać tam, na pewien okres czasu, wtedy nie będziecie mieli wielkiego białego człowieka, a wielkiego żółtego, polecam także zamieszkać, w Somalii, z ziomalami, oraz w Turcji, koniecznie wychodząc, z widocznym krzyżykiem na szyi, wywiesić koniecznie, flagę Anglii w oknie, bo Turcy nie maja żadnych zahamowań, przed wywieszaniem swoich, w Europie, wiec uważam że skoro biali "najwstrętniejsi katole rasiści" ,nie mordują ich z tego powodu, to tym bardziej, Turcy nie są skorzy, do wyrządzenia krzywdy prawda. I wtedy, możne w końcu dowiemy się, jak jest z tym rasizmem.

Nie widzę więc sensu, wykłócać się z wami, o te sprawy, natomiast bardzo się cieszę, że tak mocno przeżywacie, te straszne czasy dla murzynów, niewolnictwo itd. ja natomiast jestem biały, wiec nie mam zamiaru płakać nad tym, jak to niektórzy mówią, w sprawach niemiecko-polskich, nie ma sensu zastanawiać się, nad tym co było, przy okazji wracając, do historii wytykają, a ci robili to tym, a ci jeszcze innym itd. hipokryci... nie mówiąc już, o tym jak to przez setki lat, próbowano zniewolić, i jak mordowano, właśnie tego białego europejskiego człowieka, należny brzydzić się cesarstwem bizantyjskim, rzymskim, krucjatami, to może jeszcze zaczniemy budować pomniki Czyngis-chanowi, Tamerlanowi, Mahometowi, a co tam, w końcu to były, tylko biedne stworzonka, napiętnowane przez tego, złego, białego, europejskiego człowieka :/

Skoro pewni "modowie" będą strzegli tolerancji na forum, mam nadzieję, że nie zapomną również, o religii. Ponieważ, pisanie rzeczy typu "Watykan to mafia", jest wysoce nietolerancyjne wobec mnie, jako wyznawcy religii katolickiej, i mam nadzieje, że osoby które będą takie rzeczy wypisywały, będą ponosić konsekwencje. huh pełno ironii, sarkazmu, widocznie inaczej się nie da :/

Cytuj
dlatego zadalem to pytanie o wiare, bo wiem ze wiekszosc z nas urodzila sie i zaostala wychowana w tradycji katolickiej, ktora uczy ze wszyscy sa tacy sami wobec Boga, do tego wpaja nam sie ustruj demokratyczny, ktore glowna cecha jest wlasnie rownosc wszystkich
Równość wobec prawa, egzystencji, ale jeżeli murzyn skoczy wyżej od białego, to powiem murzyn skoczył wyżej od białego, jeżeli biały podniesie 300kg, a murzyn nie, to powiem, biały podniósł 300kg, a murzyn nie. Jak, w tym pierwszym przypadku, nie byłoby problemu, tak już w tym drugim, znajdą się ci, którzy wiecznie będą sapać, o rasizmie.

Cytuj
gdyby nie przenosiny na inny kontynent, to Twój "biały człowiek" również byłby czarny.
hmm, a co z Berberami...

w wierz mi ze wspolczesny czlowiek ze swoja technika dlugo w afryce by nie przetrwal
Co za nonsens, swego czasu biali zbudowali najbardziej rozwinięte państwo Afryki "Rodezja" , teraz jest w rękach murzynów Zimbabwe, i jest jednym z najbardziej zacofanych państw świta, przypuszczam że to samo, dokładnie czeka RPA...











« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2008, 19:12:53 pm wysłana przez VaaKo »

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #612 dnia: Sierpnia 29, 2008, 19:19:51 pm »
Cytuj
Skoro pewni "modowie" będą strzegli tolerancji na forum, mam nadzieję, że nie zapomną również, o religii. Ponieważ, pisanie rzeczy typu "Watykan to mafia", jest wysoce nietolerancyjne wobec mnie, jako wyznawcy religii katolickiej, i mam nadzieje, że osoby które będą takie rzeczy wypisywały, będą ponosić konsekwencje. huh pełno ironii, sarkazmu, widocznie inaczej się nie da :/
'
Nic nie ma w regulaminie o tolerancji. Jest o skrajnym braku akceptacji i umieszczaniu sfastyk, haseł neonazistowskich etc. Zdrowej, rzeczowej dyskusji (nawet jeśli rasa, kultura, religia będąca jej przedmiotem zostanie przy użyciu ARGUMENTÓW, napiętnowana) nikt nikomu nie zabrania. Czy gdybym ustawił sobie avatar typu: 'Dobry katolik to martwy katolik', byłoby to w porządku? Nie, i takie zjawiska nie będą tolerowana, tak samo jak white pride w avatarze i wszystko o czym wspomniałem w regulaminie. 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #613 dnia: Sierpnia 29, 2008, 19:26:26 pm »
To, że Ty utożsamiasz White Pride z neonazizmem, nie oznacza, że tak jest w rzeczywistości.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #614 dnia: Sierpnia 29, 2008, 19:40:19 pm »
Jest. Przytaczałem Ci nawet definicje.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #615 dnia: Sierpnia 29, 2008, 21:56:26 pm »
juz na pierwszy rzut oka widac, ze z tego badania nie mozna wyciuagnac sredniej dla calej populacji rownej 100.
Dla białych Europejczyków średnia to równe 100, a chyba nie sądzisz, że Aborygen z Australii bądź rdzenny mieszkaniec Afryki, będzie równie dobry w testach na IQ?

chyba sie mylisz, albo dokladnie nie zapoznales sie z artykulem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2008, 21:59:42 pm wysłana przez s00s »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #617 dnia: Października 08, 2008, 12:17:34 pm »
Jesli ktoś opiera swą wiedze tylko o media to wybacz ,  ale nie ma bata ,że ma przekrzywiony wizerunek społeczeństwa , które go otacza .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #618 dnia: Października 08, 2008, 12:36:10 pm »
Jesli ktoś opiera swą wiedze tylko o media to wybacz ,  ale nie ma bata ,że ma przekrzywiony wizerunek społeczeństwa , które go otacza .

no niby tak, ale kazdy ma "swoj rozum" i chyba nalezalo by tez samemu  zaczac myslec - obserwowac swiat, tzn. zawsze mialem nadzieje ze tak jest-bedzie, ale widze, ze sa ludzie ktorzy patrza na swiat przez bardzo waskie "okna" i widza bardzo wybiorczo, smuci to chociazby ze wzgledu na to, ze mamy XXI w. i mozna by przypuszczac, ze antysemityzm nie powinnien wystepowac - tak sie nasilac, szczegolnie w EU, ktora jeszcze pamieta to co stalo sie ponad 50 lat temu. Wszyscy wiemy do czego moze doprowadzic nienawisc na tle rasowym/wyznaniowym. Mamy jednak doczynienia z sytuacja podobna jak w latach 30-tych, kiedy to Hitler dochodzil do wladzy. Zalamanie gospodarcze, ludzie nie rozumieja rynkow finansowych i szukaja winnych posrod ludzi, a ze stereotym zyda-ekonomisty-finasisty jest wiecznie zywy, to wlasnie na te grupe pada cien podejrzenia. A islamista dostaje sie po ich jest w EU duzo, lubia zasilki i do tego czesto trafiaja do gazet, czy to przez szariat czy to przez jakichs terrorystow planujacych zamachy.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #619 dnia: Października 08, 2008, 17:38:07 pm »
Trudno żeby muzułmanów wielbiono po tym co odstawiają (odstawiali) we Francji czy też UK, lub Danii więc terroryzm raczej nie jest główna przyczyną, nie w Europie... Natomiast Żydzi cały czas robią z siebie świętą krowę co też w dużej mierze nastawia ludzi przeciwko nim nie tylko oni byli mordowani podczas wojny, dziś w Polsce jeśli dobrze pamiętam nie ma np. prawa które zabraniało by głosić treści antypolskie natomiast mamy o antysemityzmie i chyba  jeszcze coś na temat liczby wymordowanych Żydów...  zresztą bardzo ciekawa liczba ale nie będę nic na ten temat pisał, przecież w końcu mamy wolność słowa więc mógłbym trafić przed sąd.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #620 dnia: Października 09, 2008, 09:16:37 am »
Jesli ktoś opiera swą wiedze tylko o media to wybacz ,  ale nie ma bata ,że ma przekrzywiony wizerunek społeczeństwa , które go otacza .

no niby tak, ale kazdy ma "swoj rozum" i chyba nalezalo by tez samemu  zaczac myslec - obserwowac swiat, tzn. zawsze mialem nadzieje ze tak jest-bedzie, ale widze, ze sa ludzie ktorzy patrza na swiat przez bardzo waskie "okna" i widza bardzo wybiorczo, smuci to chociazby ze wzgledu na to, ze mamy XXI w. i mozna by przypuszczac, ze antysemityzm nie powinnien wystepowac - tak sie nasilac, szczegolnie w EU, ktora jeszcze pamieta to co stalo sie ponad 50 lat temu. Wszyscy wiemy do czego moze doprowadzic nienawisc na tle rasowym/wyznaniowym. Mamy jednak doczynienia z sytuacja podobna jak w latach 30-tych, kiedy to Hitler dochodzil do wladzy. Zalamanie gospodarcze, ludzie nie rozumieja rynkow finansowych i szukaja winnych posrod ludzi, a ze stereotym zyda-ekonomisty-finasisty jest wiecznie zywy, to wlasnie na te grupe pada cien podejrzenia. A islamista dostaje sie po ich jest w EU duzo, lubia zasilki i do tego czesto trafiaja do gazet, czy to przez szariat czy to przez jakichs terrorystow planujacych zamachy.
nie rozunmiemy tych textów o XXI wieku . Myślisz ,że od razu po przekroczeniu magicznej bariery ludzkość będzie bardziej zyczliwa względem siebie ?Huh ?? Wrong . Człowiek ma tendencje do samounicestwienia i pomimo wyświehchtanych frazesów antyglobalistów typu love& peace będą nadal patrzeć w swych telewizorkach czy monitorach jak ojciec tłucze własną córką , rząd podnosi systematycznie w góre podatki a Iran zbroi sie do inwazjii na Izrael .  Teraz świat pieniądzem stoi i garstka ludzi nie może przeszkodzić w ich zdobyciu . Takie są realia , nienawiśc była jest i bedzie , to samo głód i cierpienie . Międzynarodowe organizacje charytatywne moga się chełpić swoimi osiągnieciami , ale nie pomyślą ,że wiekszość kasy w Afryce idzie nie na zywnośc tylko na lokalne wojenki na tle etnicznym .W Koreii Pln dzieci wtranżalają siebie nawzajem podczas gdy ich wódz Kim Dzon Il jezdzi ozłoconym maybachem . Życie to piekło , które na szczęscie długo nie trwa .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #621 dnia: Października 09, 2008, 11:12:03 am »
@ jay

wiem, ze zycie to nie sielanka, ale mialem nadzieje, ze dzieki globalizacji, wzrostowi swiadomosci ludzi w krajach rozwinietych choc troche sie to zmieni, nie da sie co prawda uniknac przemocy, tj. piszesz czlowiek od zawsze dazyl do samounicestwienia, stad mamy wojny, ktore zawsze opieraja swoja geneze o chciwosc, nie mozna jednak machnac na to reko i powiedziec "widocznie tak mialo byc" bo gdyby tak wszyscy robili, swiat wygladalby zupelnie inaczej, anarchia by krolowala, a my dalej bylibysmy w sredniowieczu.
     Co do afryki, to kiedys sie zastanawialem, dlaczego ci ludzie sie tak nienawidza, dlaczego sie bezprzerwy zabijaja, przeciez uznajemy Afryke za kolebke ludzkosci, tymczasem, wydaje sie, ze ziemia tam jest "czyms" skazona, popycha ludzi do zabijania siebie nawzajem, nie wiem skad to sie bierze.


Zgodze sie jednak z toba: zycie to rzeczywiscie pieklo.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #622 dnia: Października 09, 2008, 15:35:14 pm »
Szczególnie nasze, dostatnie i długie życie jest piekłem. Przestań pie**olić...

oscyp

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #623 dnia: Października 09, 2008, 16:36:04 pm »
dolić.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #624 dnia: Października 09, 2008, 16:40:10 pm »
@ kun

nie mowie o wszystkich, nie chcialem az tak uogolnic tego, ale niektorzy naprawde maja ciezko i jeszcze jedna kwestia co kto rozumie przez to slowo pieklo ?!

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #625 dnia: Października 11, 2008, 06:09:22 am »
Cytuj
Starożytne Ateny znowu świadkiem ulicznych walk. Gangi narkotykowe złożone z nielegalnych imigrantów walczą o wpływy w mieście. Grecji przybywa imigrantów, a władze wydają się bezradne.
Imigranci próbujący nielegalnie dostać się na tereny Unii Europejskiej, najpierw przypływają  na wyspy na Morzu Egejskim, potem zaś trafiają do Aten. W ubiegłym roku do Grecji napłynęło ok. 80 tys. mieszkańców Bliskiego Wschodu, Azji Centralnej i Północnej Afryki.
Większość  nielegalnych imigrantów trafiających od Grecji  zasila szeregi mafii. Gangi narkotykowe od dłuższego czasu okupują historyczne centrum Aten. Kilkakrotnie dochodziło pod Akropolem do regularnych bitew na noże, maczety, miecze i topory pomiędzy narkotykowymi gangami, składającymi się z imigrantów z Iraku, Afganistanu czy krajów afrykańskich. Wielu imigrantów zaraz po przyjeździe wpada w ręce nigeryjskich, marokańskich czy algierskich grup przestępczych zakotwiczonych już od dłuższego czasu w stolicy Grecji.
Komisarz ds. praw człowieka przy Radzie Europy Thomas Hammarberg zarzuca krajom europejskim, że ponoszą one za to winę „kryminalizując nielegalne przybycia i obecność imigrantów, jako część tzw. polityki imigracyjnej".  Z drugiej strony rząd Grecji w ciągu ostatnich 10 lat przyznał prawa pracy i pobytu dla 500 tys. nielegalnych imigrantów, głównie z terenów Albanii.
Statystyki ONZ jednak pokazują, że Grecja uznaje tylko 1% wniosków o azyl w porównaniu z europejską średnią na poziomie 20%. Suche statystyki nie uwzględniają specyfiki Grecji, kraju setek wysp rozrzuconych po całym morzu, w bezpośredniej bliskości Afryki Północnej, Turcji i Bliskiego Wschodu. Od dwóch lat rząd Grecji prosi o przekazanie większych pieniędzy ze strony Wspólnoty Europejskiej na ochronę granic Unii przed imigrantami.
Na Patmos, wyspie leżącej na wschodniej części Morza Egejskiego, lokalne władze zablokowały swoje porty dla łódek przywożących pasażerów z Turcji. Decyzja ta została spowodowana tym, że liczba niechcianych na wyspie gości przekroczyła już liczbę stałych rezydentów. Podobne problemy mają wyspy Lesbos i Samos.
W sporze o nielegalną imigrację grecka lewica upatruje rozwiązania w legalizacji pobytu i przyznania wsparcia socjalnego, prawica w zaostrzeniu polityki imigracyjnej i ostrzejszym kontrolowaniu granic. Ci pierwsi zdają się ignorować ekonomiczne uwarunkowania, drudzy zapominają często o tragicznym losie ludzi z regionów dotkniętych klęskami humanitarnymi.Rozwiązanie problemu nie leży jednak w Europie, a w miejscach skąd napływają imigranci.
Jan Wójcik za International Herald Tribune

Cytuj
„Mąż ma prawo uderzyć swoją żonę" odpowiada serwis muzułmanka.pl Annie, która zapytała „Czy Bóg nakazał bić kobiety?". Serwis muzułmanka.pl jest jednym z oficjalnych serwisów polskich muzułmanów. Witrynę tę poleca Liga Muzułmańska w Polsce.
Ania  zdziwiona brutalnością wersów Koranu, zapytała redakcję portalu muzułmanka.pl, czy Islam dopuszcza przemoc wobec kobiet. Po długim odwoływaniu się do islamu jako religii miłości, serwis stwierdza, że bicie jest w pewnych warunkach dopuszczalne. Zupełnie umknęło osobie odpowiadającej, że przestępstwem w Polsce jest naruszenie nietykalności cielesnej, zabronione jest także podżeganie do tego czynu.

Osoba odpowiadająca w imieniu strony muzułmanka.pl twierdzi, że można postępować wbrew prawu i konstytucji polskiej. Co więcej, potwierdza, że gdy „żona jest nadal nieposłuszna i psuje reputację rodziny wówczas mąż ma prawo uderzyć swą żonę."
Co prawda, jak napisano na początku odpowiedzi dla Ani „islam jest religią litości i miłosierdzia", ale zaleca stosowanie przemocy fizycznej, jako „metody zapobiegające rozpadowi rodziny." Takie zachowanie "broni honoru żony i rodziny, eliminuje czynniki powodujące rozpad małżeństwa."  Mimo że wersety z Koranu zostały zinterpretowane tak, że zalecają „symboliczne bicie", czytaj: „nie pozostawia śladów", jest to ciągle naruszenie nietykalności i wolności osobistej.
Strony internetowe propagujące islam w Polsce zawierają wskazówki dla swoich wyznawców, przekonujące o tym, iż przemoc fizyczna jest dopuszczalna a wręcz pożyteczna. Przykłady możemy znaleźć na stronie www.muzulmanka.pl i na stronie www.wiez.com.pl. Pikanterii całej sprawie nadaje fakt, że niektóre z tych stron np. strona www.wiez.com.pl została opublikowana dzięki pomocy Unii Europejskiej. „Nie bójmy się Islamu". „Nie bójmy się", bo przecież jak pisze koordynatorka tego projektu Agata Marek, Islam dopuszcza kary cielesne w stosunku do żony, ale zaleca traktować je jako ostateczność. Tego, czy jest owa ostateczność już nie wyjaśnia.

Pseudo-tolerancja czyli pranie mózgu.
Cytuj
Nowy raport brytyjskiej organizacji instruuje opiekunów grup przedszkolnych, by zapisywać i donosić o każdym rasistowskim incydencie z udziałem dzieci powyżej lat 3. Włącza się w to również powiedzenie „bueee" na nieznane jedzenie.
Instrukcje dla pracowników przedszkoli zostały stworzone przez Narodowe Biuro Dziecięce (NCB), które otrzymuje 12 milionów funtów rocznie, głównie z pieniędzy podatników.Incydenty, jakich dzieci się dopuszczają według raportu NCB „Młode Dzieci i Sprawiedliwość Rasowa" zawierają takie słowa jak „czarny", „Paki", „tamci ludzie", „oni śmierdzą." Dzieci mogą również reagować negatywnie na obce tradycje kulinarne mówiąc „bueee."

Pracownicy przedszkoli są instruowani: „Żaden rasistowski incydent nie powinien być ignorowany. Gdzie jest jasna rasistowska intencja, należy być konkretnym w potępieniu zachowania." Jeżeli dzieci „przejawiają negatywne podejście, brak cenzury może sugerować dziecku, że nie ma nic nieakceptowanego w takich zachowaniach." Raport zachęca przedszkola do raportowania wszystkich incydentów do lokalnych rad.

Pomimo zamierzeń rządu, by promować język angielski wśród imigrantów, raport doradza praktykowanie języka kraju pochodzenia w przedszkolach. NBC krytykuje język angielski jako język władzy w świecie zdominowanym przez anglojęzycznych ludzi.

Krytycy raportu zarzucają mu totalitaryzm. „To jest regulacja prywatnej mowy i myśli. Namawiają opiekunów przedszkolnych do wchodzenia w dziecięce kłótnie, a potem donoszenia na nie lokalnym radom(...) Kto by myślał, że antyrasistowska krucjata zajdzie tak daleko?" mówi Patricia Morgan, publicystka i badaczka życia rodzinnego. „To pachnie totalitaryzmem," dodaje.
Sam raport mówi, że jeżeli ktoś nie zgadza się z nim jest rasistą.

Cytuj
Cypr bez Greków, kościół bez krzyża, czyli o Bezradność Unii Europejskiej wobec poczynań Turcji.
Cypr
Cypr, o który przez wieki wojny prowadzili Grecy, Rzymianie, Arabowie i Wenecjanie, a nawet krzyżowcy z Jerozolimy w 1570 r. wyspę zdobyli Turcy. Zapanowały surowe rządy, prowadzące do islamizacji i turczenia części ludności. W XIX w. wybuchło powstanie cypryjskich Greków zakończone klęską i ostrymi represjami. Patriarchę Konstantynopola powieszono wtedy na bramie sułtańskiego pałacu, a cypryjskiego arcybiskupa na drzewie w Nikozji. W 1878 r. wyspa przeszła w ręce Anglii, a osiemdziesiąt lat później stała się niepodległym państwem. Pierwszym prezydentem został prawosławny arcybiskup Makarios III, gorący zwolennik zjednoczenia z Grecją. Owo zjednoczenie nie podobało się Turcji, która nigdy nie pogodziła się z utratą wyspy. W 1974 r. armia turecka zaatakowała Cypr. Sytuacja ta była bez precedensu w nowoczesnej historii Europy. Obie walczące strony należały bowiem do NATO.

Inwazja, w czasie której agresorzy dopuścili się wielu zbrodni na greckich cywilach, podzieliła Cypr już na stałe. Na części okupowanej powołano marionetkowe państwo - Turecką Republikę Północnego Cypru. Choć jego samodzielności nikt nie uznaje, to jednak zaszły w nim bardzo poważne zmiany ludnościowe - wypędzono Greków, a w ich miejsce sprowadzono Turków z kontynentu. Politykom brukselskim w negocjacjach akcesyjnych z Turcją nie przeszkadza fakt, że Turcja okupuje część UE!

Ahtamar
Kolejnym przykładem bezsilności i słabości UE jest sytuacja na  mało znanej wysepce Ahtamar, położonej na jeziorze Van. Od X w. znajduje się na niej wspaniała katedra chrześcijańska pw. Świętego Krzyża. Z chwilą wymordowania przez rząd turecki Ormian legła ona w gruzach. W ostatnich latach dla celów propagandowych władze państwowe odrestaurowały ją. Jednak w czasie uroczystości otwarcia okazało się, że świątynia ozdobiona jest flagami z symbolami tureckimi oraz ogromnym portretem Atatürka. To tak, jakby odrestaurowany kościół w Berlinie czy Lipsku ozdobić flagami ze swastyką oraz portretem Hitlera. Co więcej, władze tureckie zabroniły umieszczenia na kopule krzyża, a także sprawowania liturgii chrześcijańskiej w samej katedrze, przekształcając ją w ten sposób w obiekt muzealny.

Mądrość Boża
Podobnie jest ze słynną świątynią Hagia Sophia w Konstantynopolu, przemianowanym obecnie na Stambuł. Świątynia ta po zdobycia miasta przez Turków stała się meczetem, ale od 1934 r. jest muzeum, w którym zwiedzający nie mogą ani się modlić, ani nawet wykonać gestu religijnego.Przeciwko takiemu stanowi rzeczy protestują chrześcijanie mieszkający w Turcji, ale jest ich zaledwie garstka (ok. 0,6 proc.). Ich los jest tym cięższy, że są poddawani ustawicznym represjom. Ich diecezje i parafie nie mają osobowości prawnej. Nie wolno im też prowadzić szkół. Nadal zamknięte jest też seminarium prawosławne w Chalki, a duchowni z zagranicy mają problemy z otrzymaniem pozwolenia na pracę duszpasterską. Chrześcijanie szukają więc pomocy w krajach europejskich, ale na ogół bezskutecznie. Nie interesuje się nimi także Unia Europejska, choć Turcja stara się o członkostwo w niej od 40 lat. Komisja Europejska wprawdzie czasami krytycznie wypowie się o losie chrześcijan, ale na tym się tylko kończy. Z pewnością tak samo będzie z deklaracją ministrów spraw zagranicznych UE z 19 lutego br., wzywającą Turcję do wprowadzenia swobód religijnych i obywatelskich. Nawiasem mówiąc, mniejszość turecka np. w Niemczech i Austrii cieszy się wszystkimi prawami. Inna sprawa, że mniejszość ta jest mocno infiltrowana przez tureckie służby specjalne, które używają jej do celów wywiadowczych lub do nacisków na europejską opinię publiczną.






Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #626 dnia: Października 11, 2008, 11:34:01 am »
Cytuj
antyglobalistów typu love& peace
Polecam przeczytać coś o antyglobalistach, a nie pieprzyć co ślina na język przyniesie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #627 dnia: Października 11, 2008, 12:00:13 pm »
Z rodzimego podwórka:

Cytuj
Warszawa: festiwal gejów i ich dzieci

"Dziennik": za dwa tygodnie w Warszawie odbędzie się Festiwal Tęczowych Rodzin. Po raz pierwszy mają się ujawnić tam publicznie pary homoseksualne z dziećmi. Organizacje walczące o prawa mniejszości seksualnych szacują, że w Polsce wychowuje się tak ok. 50 tys. dzieci.

"Homoseksualiści wychowywali, wychowują i będą wychowywać dzieci. Społeczeństwo jest różnorodne, trzeba mówić o zachodzących w nim zmianach i uczyć się tolerancji. Głównie dla dobra dzieci", tłumaczy cel festiwalu szef Kampanii przeciw Homofobii Robert Biedroń.

Elżbieta Radziszewska, która w rządzie Donalda Tuska odpowiada za przeciwdziałanie dyskryminacji, przestrzega, że "odpowiedzialność za decyzję o ujawnieniu się i jej konsekwencje ponoszą rodzice. Każdy z nich musi rozważyć, czy chce to zrobić i wziąć na siebie ewentualne skutki. Pozytywne i negatywne".

Organizacja festiwalu nawiązuje do postulatu przyznania parom homoseksualnym prawa do adopcji dzieci. Stopień akceptacji tego w polskim społeczeństwem jest znikomy. Według sondażu Eurobarometru tylko 7 proc. Polaków popiera adopcję przez pary osób tej samej płci.

http://wiadomosci.onet.pl/2682,1842043,warszawa_festiwal_gejow_i_ich_dzieci,wydarzenie_lokalne.html

Komentować tego ścierwa już nie mam siły...

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #628 dnia: Października 11, 2008, 12:03:30 pm »
Pewnie te dzieci udają zwierzęta i chodzą w różowych futrach!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #629 dnia: Października 11, 2008, 12:04:23 pm »
?

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #630 dnia: Października 15, 2008, 23:25:16 pm »
Lewicowa pseudo-tolerancja czyli każdy kto nie mówi jednym głosem czerwonych ten faszysta !
Cytuj
Ostatnio w Europie dochodzi do regularnego naruszania zasad demokracji w imię politycznej poprawności. Władze miejskie Brukseli i Kolonii tłumią głos własnych obywateli.

Mer Kolonii zdecydował się nawet przerwać legalną manifestację przeciwko islamizacji Niemiec. Fritz Schramma powiedział wtedy: „To zwycięstwo demokracji i miasta Kolonia. Słynie ona z gościnności i otwartości. Ale dziś kończymy z powszechną tolerancją - dla takich jak Haider i Le Pen nie ma tu miejsca”. Okazuje się jednak, że w Europie nie ma miejsca, nie tylko dla Le Pena, ale także tych, którzy zgodnie z prawami demokracji chcą wyrazić głośno swoją opinię. Nie ma dla nich miejsca w Kolonii, nie ma też w stolicy UE - Brukseli. Lewicowy burmistrz tego miasta zabronił czcić pamięć ofiar WTC, żeby nie drażnić muzułmanów w czasie ramadanu. Lewicowi politycy, wszystkich, którzy krytycznie podchodzą do opresyjnej kultury islamu, nazywają przedstawicielami „skrajnej prawicy” . Zdaniem angielskiego dziennikarza Europejska Partia Ludowa, w skład której wchodzi PSL oraz Platforma Obywatelska, zyskała też miano… skrajnej prawicy. Skrajna prawica to także eurodeputowani, którzy chcą wpisać Hezbollah na listę europejską listę organizacji terrorystycznych (oni nie są już nawet skrajną prawicą – wg Paulo Casaca z Party of European Socialists to zwykli „lunatycy”). "Skrajny prawicowiec" to pobity przez lewicowych ekstremistów Michael Kucherov, Żyd, członek organizacji “Pro Koln”, organizatora manifestacji przeciwko islamizacji Niemiec.
 
Rasizm i nazizm zawsze stanowiły zagrożenie. Nigdy nie miały nic wspólnego z demokracją i wartościami europejskimi. Wykluczenie kogokolwiek ze względu na pochodzenie, kolor skóry, płeć lub jakikolwiek czynnik niezależny od ludzkiej woli zasługuję na całkowite i bezwzględne potępienie. Ruchy neonazistowskie i rasistowskie opierały swoją działalność na przekonywaniu swoich zwolenników, iż istnieją obok nas oni – ludzie o innym kolorze skóry, innym kształcie nosa lub jedzący inne potrawy – którzy są od nas gorsi, mniej inteligentni, którzy wyrządzają społeczności,  w której żyją krzywdę samą swoja obecnością, swoim istnieniem.
 
Ale stanowczość i zdecydowanie nie muszą, a nawet nie mogą opierać się na sięganiu po ideologie sprzeczne z wartościami których bronimy.  Europejska wolność i demokracja potrzebują obrony. Parafrazując słowa Fritza Schramma - Europa słynie z gościnności i otwartości. Ale czas skończyć z powszechną tolerancją - dla tych, którzy nie uznają demokracji i wartości, na których zbudowano naszą cywilizację. Wrogowie demokracji nauczyli się wykorzystywać demokrację przeciwko niej samej. Nawet najwybitniejsi wodzowie uczyli się pokonywać swoich wrogów jego własną bronią. Zrobił tak choćby Scypion Afrykański, rozbijając kartagińskie oddziały pod Zammą. Wódz zastosował tą samą taktykę jak jego przeciwnik Hannibal. Lewica toczy tajną wojnę z demokratycznym porządkiem. Ich bronią coraz częściej staje się kłamstwo i przemilczenie. Trudno było znaleźć w mediach informacje, że to nie tylko ruch „Pro-Koln” w zdecydowany sposób sprzeciwiał się planom budowy gigantycznego meczetu. Przeciwko głosowała także CDU. Z jednym wyjątkiem – którym był właśnie burmistrz Fritz. Jedyna osoba spoza grona lewicowych „działaczy” – szeroko cytowana przez media. I można było przeczytać o wielkim i jednolitym froncie przeciwko „skrajnej prawicy”. Norwegowie mogli nawet dowiedzieć się o dziesiątkach tysięcy manifestantów demonstrujących swoje „nie” dla „prawicowych faszystów” pod Katedrą w Kolonii... Cóż w tym dziwnego – jeśli np. relacjonująca dla norweskiego „Dagbladet” dziennikarka Marte Michelet była członkinią młodzieżówki norweskiej partii komunistycznej.
 
Tymczasem w Brukseli dwóch muzułmanów zaatakowało i dotkliwie pobioa bezdomnego, ponieważ... pił piwo w trakcie Ramadanu... W miejscu publicznym! 2 muzułmanów nie mogło przejść obojętnie wobec tak oburzającego zachowania. Nie ma wątpliwości – obrażony został islam, prorok Mahomet i cała muzułmańska społeczność. Lekarze mówią, że to prawdziwy cud, że człowiek przeżył. W tym samym czasie lewicowy burmistrz zabronił złożenia  pod "brukselskimi wieżami WTC" kwiatów...

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #631 dnia: Października 15, 2008, 23:31:05 pm »
Cytuj
Rasizm i nazizm zawsze stanowiły zagrożenie. Nigdy nie miały nic wspólnego z demokracją i wartościami europejskimi.
Tadam.


Cytuj
Tymczasem w Brukseli dwóch muzułmanów zaatakowało i dotkliwie pobioa bezdomnego, ponieważ... pił piwo w trakcie Ramadanu... W miejscu publicznym!
Taki styl bazgrania od razu sugeruje jakieś "niezależne" źródła, jak z forum nacjonalisty.pl

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #632 dnia: Października 15, 2008, 23:51:51 pm »
Cytuj
Rasizm i nazizm zawsze stanowiły zagrożenie. Nigdy nie miały nic wspólnego z demokracją i wartościami europejskimi.
Tadam.
Oczywiście właśnie to jest to, lewica chce każdemu przeciwnikowi swojej ideologi przypisać rasizm i nazizm (narodowy socjalizm). Pozwolę sobie jeszcze użyć takiego przykładu. Niemcy nie mogli protestować przeciwko islamizacji ich miasta lub państwa, ale za to muzułmanie mogą robić manifestacje podczas których wznoszą hasła anty-chrześcijańskie anty-europejskie jak również anty-żydowskie ( przykład z UK ). Jakoś wtedy lewica nie krzyczy o faszyzmie, rasizmie... bardzo ciekawe.

Cytuj
Taki styl bazgrania od razu sugeruje jakieś "niezależne" źródła, jak z forum nacjonalisty.pl
No na pewno nie będzie to LBC gdzie się życzy śmierci Polskim żołnierzom

źródło.
http://europa21.pl/
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2008, 00:38:37 am wysłana przez VaaKo »

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #633 dnia: Października 16, 2008, 10:58:17 am »
Cytuj
No na pewno nie będzie to LBC gdzie się życzy śmierci Polskim żołnierzom

źródło.
http://europa21.pl/
Za to jest prawicowe, anty-europejskie, anty-muzłumańskie oszołomstwo. Też mi różnica... :roll:
Opublikowane: Październik 16, 2008, 10:55:03
Cytuj
Oczywiście właśnie to jest to, lewica chce każdemu przeciwnikowi swojej ideologi przypisać rasizm i nazizm (narodowy socjalizm). Pozwolę sobie jeszcze użyć takiego przykładu. Niemcy nie mogli protestować przeciwko islamizacji ich miasta lub państwa, ale za to muzułmanie mogą robić manifestacje podczas których wznoszą hasła anty-chrześcijańskie anty-europejskie jak również anty-żydowskie ( przykład z UK ). Jakoś wtedy lewica nie krzyczy o faszyzmie, rasizmie... bardzo ciekawe.
To jest właśnei trudna sprawa, bo z jednej strony gwarantuje się wolność wyznaniową dla islamu, a z drugiej anty-chrześcijańskie hasła przechodzą. Nie powiedziałem, że się z tym zgadzam, odpisałem tylko na ten wyodrębniony fragment, który powinien być podstawą jakichkkolwiek rozważań.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #634 dnia: Października 16, 2008, 17:13:16 pm »
Za to jest prawicowe, anty-europejskie, anty-muzłumańskie oszołomstwo. Też mi różnica... :roll:
Opublikowane: Październik 16, 2008, 10:55:03
Aha czyli wiadomości na temat wspaniałej multi-kulti których lewicowe  media nie chcą podawać jest oszołomstwem rozumiem...  I nie sądzę żeby była anty-europejska, raczej "Unia Socjalistyczna Europejska" jest anty. Ale to już rozmowa nie w tym temacie.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #635 dnia: Października 16, 2008, 17:19:43 pm »
Cytuj
Aha czyli wiadomości na temat wspaniałej multi-kulti których lewicowe  media nie chcą podawać jest oszołomstwem rozumiem...  I nie sądzę żeby była anty-europejska, raczej "Unia Socjalistyczna Europejska" jest anty. Ale to już rozmowa nie w tym temacie.
Nie, ale to jest na tyle miarodajne i wiarygodne jakbym ja podawał newsy z takich samych niezależnych, lewackich serwisów. Tylko po co... :-?

Zresztą do sytuacji się odniosłem w dalszej części posta.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #636 dnia: Października 18, 2008, 01:15:22 am »
http://www.gameonly.pl/newsy/14859/

Wasz komentarz?

Cała partia płyt na przemiał, pewnie kilkadziesiąt milionów strat - dlaczego? Żeby jakiś turban nie poczuł się urażony?!

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #637 dnia: Października 18, 2008, 01:20:30 am »
Nie mogę się powstrzymać: a gdyby ta gra była na Xboksa?

2. Co to za fragmenty? W jakiej konwencji? Jakby ktoś rzucił do wesołej pioseneczki, wyraźnie szydzącej, fragmenty o ukrzyżowaniu Jezusa, to też nie byłoby zbyt wesoło. Ale jeżeli to zwykłe cytaty, to lepiej pozostawić to bez komentarza.

Przypomnijmy akcję z holenderską (?) karykaturą Mahometa. Było gorąco.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #638 dnia: Października 18, 2008, 01:30:26 am »
Nie mogę się powstrzymać: a gdyby ta gra była na Xboksa?

To samo. Przecież to jest chore. Z Chrystusa można bezkarnie kpić i go obrażać, a tu dwa wersy koranu i taki cyrk.

http://kotaku.com/5065106/nsiders-letter-to-sony-and-media-molecule-re-quran-references

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #639 dnia: Października 18, 2008, 09:42:34 am »
Anonimowy już odpisał, że inna wiara nie wysadzi się ze złości w gmachu budynku.