Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682475 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #960 dnia: Lipca 13, 2009, 12:49:28 pm »
Z aids jest tak, że wystarczyłoby spuścić atomówkę na Afrykę, wyciąć gejów i ćpunów (samo zło) i epidemia zostałaby szybko opanowana. Inna rzecz, że na tak radykalne kroki nawet ja bym się nie odważył.

Oczywiście wiesz, że jest wiele osób, które nie pasują do żadnej z wymienionych przez Ciebie kategorii, a którzy są nosicielami wirusa HIV gdyż nabawili się jego w ten, czy inny sposób?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #961 dnia: Lipca 13, 2009, 12:58:12 pm »
Oczywiście, dlatego nie napisałem, że eliminacja owych grup rozwiązałaby problem, ale wówczas choroba byłaby znacznie łatwiejsza do opanowania.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #962 dnia: Lipca 13, 2009, 13:05:16 pm »
Pomysł Irasa jest świetny. Rozszerzeyłbym o wszystkich ludzi na świecie. Nie byłoby wojen, chorób, gejów, lesbijek, AIDS, białych, czarnych, żółtych i zielonych. No i idiotycznych pomysłów, które rodzą się na forum, a których ktoś nie czyta przed wysłaniem.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #963 dnia: Lipca 13, 2009, 13:06:37 pm »
Pomysł Irasa jest świetny. Rozszerzeyłbym o wszystkich ludzi na świecie. Nie byłoby wojen, chorób, gejów, lesbijek, AIDS, białych, czarnych, żółtych i zielonych. No i idiotycznych pomysłów, które rodzą się na forum, a których ktoś nie czyta przed wysłaniem.

Brzmisz jak schwartzcharakter idealista z amerykańskich filmów.

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #964 dnia: Lipca 13, 2009, 13:16:03 pm »
Zaskakują mnie opinie typu "gdyby nie było by gejów, lesbijek, chorych na aids itp. itd. żyło by się lepiej..." Rozumiem że każdy ma swoją wizję rozumowania tematu tolerancji ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić że może być tyle antypatii do tego typu osób... No ale to tylko moje zdanie.
Buźka

oscyp

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #965 dnia: Lipca 13, 2009, 13:17:21 pm »
bużka

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #966 dnia: Lipca 13, 2009, 13:18:23 pm »
@Music
Jeszcze żebyś dobrze to napisał :).

Naprawdę, tak wybitnie durnego pomysłu nie było na forum od lat.

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #967 dnia: Lipca 13, 2009, 13:22:16 pm »
Ok, rozumiem że moje przyzwyczajenie razi Was w oczy  :cool: Dosadniej Oscyp tego nie mogłeś pokazać... Więc z tym koniec.
Co do pomysłu to mnie zastanawia tylko jedno... skąd bierze się takie podejście...? Nie wiem, czy to nagonka w mediach, necie czy tylko różnorodne spojrzenie ludzi na ten temat? Ale ok, rozumiem że można mieć swoją wizję "utopii".  :shock:

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #968 dnia: Lipca 13, 2009, 13:23:39 pm »
Z aids jest tak, że wystarczyłoby spuścić atomówkę na Afrykę, wyciąć gejów i ćpunów (samo zło) i epidemia zostałaby szybko opanowana. Inna rzecz, że na tak radykalne kroki nawet ja bym się nie odważył.

Mówić o czymś, czego się nie zrobi potrafi każdy cieć. A pomysł jest świetny swoją drogą, pojawił się chociażby w Peplum Amelie Nothomb, tylko, że tam wykończyli całą południową półkulę, nie tylko afrykę i zrobili to w celu wyeliminowania problemu ubóstwa na świecie. Ale jak widać korzyści jest więcej. Eliminacja Aids. Obroty branży charytatywnej sporo by spadły, a to przecież lewactwo podłe jest, więc dobrze im tak. Przy okazji wybilibyśmy kilka zagrożonych gatunków i ekolodzy w końcu przestali by pie**olić te swoje głupoty bo nie mieli by już czego ratować. Tylko trzeba uważać na takich degeneratów jak Simon Mol, który to uciekł z afryki by roznosić tą podłą chorobę. Co dziwne nie był pedałem, ale za to był czarny. A skoro był czarny to musiał być gwałcicielem, bo raz, że to wynika samo z siebie, a dwa - przecież nasze słowiańskie katolickie dziewoje nigdy nie oddałyby swoich wdzięków takiemu brudowi.


Gorąco z tego miejsca pozdrawiam wszystkich fanów Wojciech Cejrowskiego.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #969 dnia: Lipca 13, 2009, 13:48:57 pm »
Zniszczenie chociażby całej afryki wywołałoby problemy chyba we wszystkich dziedzinach gospodarki.

Lepsza byłaby więc kolejna wyprawa krzyżowa.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #970 dnia: Lipca 13, 2009, 13:55:50 pm »
Nie sądziłem, że ktokolwiek weźmie to tak bardzo serio. Naprawdę.

Tylko trzeba uważać na takich degeneratów jak Simon Mol, który to uciekł z afryki by roznosić tą podłą chorobę. Co dziwne nie był pedałem, ale za to był czarny. A skoro był czarny to musiał być gwałcicielem, bo raz, że to wynika samo z siebie, a dwa - przecież nasze słowiańskie katolickie dziewoje nigdy nie oddałyby swoich wdzięków takiemu brudowi.

Był skurwielem, który świadomie zarażał wirusem HIV. To chyba wystarczy?

Gorąco z tego miejsca pozdrawiam wszystkich fanów Wojciech Cejrowskiego.

Dziękuję.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #971 dnia: Lipca 13, 2009, 14:14:13 pm »
Zniszczenie chociażby całej afryki wywołałoby problemy chyba we wszystkich dziedzinach gospodarki.

Lepsza byłaby więc kolejna wyprawa krzyżowa.

Nie wiem w czym miałoby pomóc odbicie Jerozolimy(poza tym z czyich rąk?żydów? :lol:), ale działania KK jakoś nigdy nie cechowały się szczególną logiką.

Cytuj
Nie sądziłem, że ktokolwiek weźmie to tak bardzo serio. Naprawdę.

No miśku jeśli próbowałeś być śmieszny tym tekstem z atomówką to Ci nie wyszło.

Cytuj
Był skurwielem, który świadomie zarażał wirusem HIV. To chyba wystarczy?

Nie neguję, ale jaką trzeba być tępą cipą, żeby idąc do łóżka z przygodnie poznanym facetem, nie założyć prezerwatywy, już ch*j z Aids, ale są też takie rzeczy jak np niechciana ciąża. A gdybym był laską i gość mi powiedział, że używanie prezerwatyw jest rasizmem to przecież bym go zabił śmiechem.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #972 dnia: Lipca 13, 2009, 15:26:50 pm »
Głupota i brak wyobraźni w żaden sposób nie usprawiedliwia i nie umniejsza celowego zarażania HIV.

Śmieszny być nie próbowałem - zwyczajnie wskazałem ognisko problemu.



Odsetek dorosłych osób (15?49 lat) zakażonych HIV i chorych na AIDS na kontynencie afrykańskim. Dane z 1999 roku, uaktualnione

Botswana, Zimbabwe - ponad 30% populacji chore na AIDS <ok>

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #973 dnia: Lipca 13, 2009, 16:19:29 pm »
Ej, ej nie znam się na chorobach, ale skąd ogólnie się bierze aids? Coś w stylu "z brudu" itp.??? Chodzi o jakby I przypadek tej choroby, skąd się wzięła.

Później rozprzestrzenianie się tego w kraju tak biednym, jak Zimbabwe, nie stanowi problemu. Wiadomo - ciemnota, a prezerwatywy to chyba z liścia bananowca mogą sobie robić...

Co do celowego zarażania wirusem - jak ktoś biega z nożem i krzyczy zabiję was, a ty podchodzisz żeby zrobić foto i cię zabija. To kto jest winny? Oczywiście ty, bo zrobiłeś głupotę, a morderca jest spoko.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #974 dnia: Lipca 13, 2009, 16:25:43 pm »
AIDS bierze się z HIV, a HIV...

Cytuj
Wirusy HIV-1 i HIV-2 występują naturalnie w populacjach małp afrykańskich, odpowiednio: szympansów i mangab szarych. Jest udowodnione, że ludzka epidemia powstała w wyniku przeniesienia małpich wirusów do populacji ludzkiej. Najprawdopodobniej miało to związek z częstą w niektórych regionach Afryki praktyką polowania na małpy w celach konsumpcyjnych - uważa się, że poprzez skaleczenie do krwiobiegu jednego z myśliwych dostała się krew świeżo upolowanego zwierzęcia, w konsekwencji zaraził się on wirusem HIV.

Afryka...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #975 dnia: Lipca 13, 2009, 16:37:31 pm »
Albo jakiś myśliwy był zoofilem i sobie ładną małpkę znalazł.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #976 dnia: Lipca 13, 2009, 17:06:33 pm »
AIDS bierze się z HIV, a HIV...

Cytuj
Wirusy HIV-1 i HIV-2 występują naturalnie w populacjach małp afrykańskich, odpowiednio: szympansów i mangab szarych. Jest udowodnione, że ludzka epidemia powstała w wyniku przeniesienia małpich wirusów do populacji ludzkiej. Najprawdopodobniej miało to związek z częstą w niektórych regionach Afryki praktyką polowania na małpy w celach konsumpcyjnych - uważa się, że poprzez skaleczenie do krwiobiegu jednego z myśliwych dostała się krew świeżo upolowanego zwierzęcia, w konsekwencji zaraził się on wirusem HIV.

Afryka...
Ale gdzie w tej pięknej historii są te, jak to mawiają, pedały?

hanza

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #977 dnia: Lipca 13, 2009, 17:10:29 pm »
AIDS bierze się z HIV, a HIV...

Cytuj
Wirusy HIV-1 i HIV-2 występują naturalnie w populacjach małp afrykańskich, odpowiednio: szympansów i mangab szarych. Jest udowodnione, że ludzka epidemia powstała w wyniku przeniesienia małpich wirusów do populacji ludzkiej. Najprawdopodobniej miało to związek z częstą w niektórych regionach Afryki praktyką polowania na małpy w celach konsumpcyjnych - uważa się, że poprzez skaleczenie do krwiobiegu jednego z myśliwych dostała się krew świeżo upolowanego zwierzęcia, w konsekwencji zaraził się on wirusem HIV.

Afryka...
Ale gdzie w tej pięknej historii są te, jak to mawiają, pedały?
Pewnie sluchaja crusta i jedza veganska pasze, lezac na squatcie.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #978 dnia: Lipca 13, 2009, 17:10:56 pm »
Hehehehe. To Ci się udało. :cool:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #979 dnia: Lipca 13, 2009, 20:13:27 pm »
Cytuj
Gdyby nachalnie zarywała do Ciebie gruba, brzydka, obleśna baba -- przestałbyś nagle interesować się kobietami?
nie o tym mowa . Bedąc w opozycji co do legalki broni palnej w Polsce czym byś bronił rodziny gdyby do ciebei na chatę zajrzeli jakieś typy z g - lockiem . Krzesłem , czy może paralizatorem ? To samo tutaj możesz głosić wszem i wobec , że tolerujesz homseksualistów , ale gdy podejdzie do ciebie taki jeden i nawiązać głębszą znajomość to twoje poglądy zmieniają o 180 stopni . Do każdego podchodzisz indywidualnie i nie ważne czy to , żyd , gej czy ateista , ważne by dany osobnik nie wykazywał swej wyższości czy też nie był agresywny wobec twojej persony . Nie każdy ma wypisane na czole , że jest inaczej kochający albo pochodzenia syjońskiego dlatego nie podpinasz go pod swoją kategorią lepszego/gorszego wg twojego światopoglądu dopóki nei głosi się publicznie ze swymi racjami. Nietolerancja bierze się nie z uprzedzeń jak to środowiska lewicowe głoszą tylko z pewnych faktów , które daja do myślenia pewnym ludziom i którym leży  na sercu obecny stan (nieidealny bo nigdy nie będzie , ale zawsze ) rzeczy . Wolnośc jednostki kończy się na pięści drugiego ,dlatego nie dziwmy się ,że ludzie pałają do siebie nienawiścią  bo niektórym konserwatystom zależy by ten świat miał jeszcze jakieś moralne oblicze i aby rodzina była dalej podstawową jednostką społeczną , na którym wychowują się młode pokolenia . 
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #980 dnia: Lipca 13, 2009, 20:28:08 pm »
Cytuj
To samo tutaj możesz głosić wszem i wobec , że tolerujesz homseksualistów , ale gdy podejdzie do ciebie taki jeden i nawiązać głębszą znajomość to twoje poglądy zmieniają o 180 stopni
Jakby się zmieniły o 180* to bym się obrócił pupą, a to zwiastuje problemy. Oczywiście wiadomo, że nie można takiemu powiedzieć: "sorry man, jestem hetero", bo zapewne jego ziomki siedzą na drzewach i czają się na Twoje cztery.

Cytuj
nie o tym mowa . Bedąc w opozycji co do legalki broni palnej w Polsce czym byś bronił rodziny gdyby do ciebei na chatę zajrzeli jakieś typy z g - lockiem . Krzesłem , czy może paralizatorem ?
Będąc przeciwko legalizacji broni zmniejszam ryzyko, że byle palant wejdzie mi na mój grajdołek uzbrojony w broń palną.

Cytuj
Do każdego podchodzisz indywidualnie i nie ważne czy to , żyd , gej czy ateista , ważne by dany osobnik nie wykazywał swej wyższości czy też nie był agresywny wobec twojej persony .
Sugestia: czy wiesz, że to zdanie przeczy temu o czym pier**lisz przy każdej możliwej okazji?

Cytuj
Nie każdy ma wypisane na czole , że jest inaczej kochający albo pochodzenia syjońskiego dlatego nie podpinasz go pod swoją kategorią lepszego/gorszego wg twojego światopoglądu dopóki nie głosi się publicznie ze swymi racjami.
Jakie gej głosi racje? "Świat jest spedalony do szpiku kości" czy może "jesteśmy normalni"? Czy wobec tego ja, jako osoba wierząca, czytając Twoje posty, w których napominasz o ateizmie jako słusznej drodze do racjonalności, nie powinienem zmienić swojego poglądu i nagle zacząć uważać Cię za sutego skur...?

Cytuj
Nietolerancja bierze się nie z uprzedzeń jak to środowiska lewicowe głoszą tylko z pewnych faktów
Nietolerancja bierze się z faktów? Nie ogarniam tego niestety. Z jakiego "faktu bierze się nietolerancja" względem czarnego człowieka? Z jakiego "faktu bierze się nietolerancja" względem religii?

Cytuj
Wolnośc jednostki kończy się na pięści drugiego ,dlatego nie dziwmy się ,że ludzie pałają do siebie nienawiścią  bo niektórym konserwatystom zależy by ten świat miał jeszcze jakieś moralne oblicze
Nienawiść = zależy mi, żeby świat miał jakieś moralne oblicze? :lol: Nienawiść to niemalże antonim moralności.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2009, 20:29:54 pm wysłana przez tarniak »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #981 dnia: Lipca 13, 2009, 21:16:51 pm »
Albo jakiś myśliwy był zoofilem i sobie ładną małpkę znalazł.
Ricky Gervais, eh :)

'U fucked a chimp up the arse!11'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #982 dnia: Lipca 14, 2009, 00:47:13 am »
AIDS bierze się z HIV, a HIV...

Cytuj
Wirusy HIV-1 i HIV-2 występują naturalnie w populacjach małp afrykańskich, odpowiednio: szympansów i mangab szarych. Jest udowodnione, że ludzka epidemia powstała w wyniku przeniesienia małpich wirusów do populacji ludzkiej. Najprawdopodobniej miało to związek z częstą w niektórych regionach Afryki praktyką polowania na małpy w celach konsumpcyjnych - uważa się, że poprzez skaleczenie do krwiobiegu jednego z myśliwych dostała się krew świeżo upolowanego zwierzęcia, w konsekwencji zaraził się on wirusem HIV.

Afryka...
Ale gdzie w tej pięknej historii są te, jak to mawiają, pedały?

Ruchają sie bez gumek, przez co sie zarażają nawzajem.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #983 dnia: Lipca 14, 2009, 01:00:38 am »
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?

Taidus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-06-2009
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #984 dnia: Lipca 14, 2009, 01:52:29 am »
Chciałbym zauważyć, że tolerancja a lubienie czegoś to dwie różne sprawy. Najwięcej szumu wokół homoseksualizmu jest z powodu właśnie tego drugiego. Wszelakie ruchy i kampanie homoseksualne bardzo często (także w odrażający dla mnie sposób) chcą nakłonić innych by uznać ich za normalnych i nawet polubić. A tego znieść nie potrafię. Tolerować mogę - "niech sobie będą" nie będę głosił potrzeby oczyszczenia społeczeństwa "z tych zboczeńców", ścigania ich, poniżania i palenia na stosie, ale nie dam sobie wmówić że to ja jestem nienormalny i żeby być człowiekiem muszę ich polubić i z nimi obcować. Tolerować - tak, lubić i akceptować - nie. Takie jest moje zdanie ;P

Dlaczego uważam homoseksualistów za nienormalnych? Pomijając fakt że męskie homoseksualne stosunki cielesne, dla większości społeczeństwa są odrażające, to homoseksualiści (ci najbardziej medialni i głośni, bo to z nimi jest problem) sami siebie kreują na odmieńców. Największe zadymy są właśnie na paradach równości, na których to cuda przedziwne i nierzadko odrażające się dzieją. Poza tym na międzynarodowych portalach "typu au pair" pełno jest homoseksualnych parek szukających opiekunek do dzieci. Przykładem może być dwójka homoseksualistów (mężczyzn) "posiadających" chłopca szukająca tylko i wyłącznie au pair'a mężczyzny...Skoro oni nie potrafią się zachowywać normalnie i tolerancyjnie, to jak ja mam to robić?

Dopóki homoseksualiści są w ogólnym rozumieniu uznawani za nie bycie "normalnymi" tj. dalej są zboczeniem o takim czy innym podłożu, nie dostają praw do wychowywania, adopcji itp itd dzieci i nikt nie zabroni mi powiedzieć głośno że homoseksualizmem (bądź co bądź, głównie męskim) się brzydzę. To w moim odczuciu jest ok. Niech sobie będą, ale są pewne granice.

Tak mnie naszło, w tym temacie...
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2009, 01:58:26 am wysłana przez Taidus »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #985 dnia: Lipca 14, 2009, 09:20:35 am »
Cytuj
Sugestia: czy wiesz, że to zdanie przeczy temu o czym pier**lisz przy każdej możliwej okazji?
Nie toleruje ogólu społeczności deklarującej się jako homoseksualiści . Akceptuje indywidualność .

Nie istotne jest za kogo mnie uważasz , sprawą nadrzedną jest to by nie popierać działalnośći grup, które jakby to powiedzieć nie należą do mojej paczki (w skrócie: nie reprezetujące moich interesów). Chcesz występować w paradach równości albo pikietach na rzecz ochrony środowiska to wporzo , ale nie nie wciągaj tego mnie . Wszystko jest git póki te manify pozostają krzykiem na pustyni i dzięki którym nie godzą pośrednio w prawa większość ( w tym przypadku katolików). I tak jak prawa homoseksualistów pozostają w bezpiecznym schowku z innymi dużo istotniejszymi ustawami , które rzeczywiście coś moga zmienić dla KAZDEGO obywatela tego kraju tak jak pozostaje spokojnym . Czerwona lampka się pojawia gdy widzę takie rzeczy jak w Kalifornii gdzie nie można mówić tak prozaicznych słów jak mama cz tata bo to godzi w dumę i honor homoseksualistów . Już obecnie czytając niektóre książki (np. Dawkins) mam takie zonki jak
''mam nadzieję ,że nie obraziłem drogich pań (WTF?!) gdzie poprawność polityczna sięga sczytu Mount Everest . To samo powoli zaczyna się dziać w Polsce , w niektórych programach publicystycznych i nie chciałbym by taki moralny chlew dyktował mi co mam robić , co jest taktowne a co nie . Każdy sam sobie wytacza system wartości i tego się trzymajmy bo niedługo będizemy mieć podobną sytuację jak w filmie Equilibrium gdzie wyraz twarzy powinien być kamienny  i bez żadnych emocji . Taka mechanizacja ludzkości postępująca z każdą kolejną dekadą .

Cytuj
Nienawiść = zależy mi, żeby świat miał jakieś moralne oblicze?  Nienawiść to niemalże antonim moralności.
Każda destrukcja niesie zawsze jakąś siłę twórczą .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #986 dnia: Lipca 14, 2009, 09:26:04 am »
Chciałbym zauważyć, że tolerancja a lubienie czegoś to dwie różne sprawy. Najwięcej szumu wokół homoseksualizmu jest z powodu właśnie tego drugiego. Wszelakie ruchy i kampanie homoseksualne bardzo często (także w odrażający dla mnie sposób) chcą nakłonić innych by uznać ich za normalnych i nawet polubić. A tego znieść nie potrafię. Tolerować mogę - "niech sobie będą" nie będę głosił potrzeby oczyszczenia społeczeństwa "z tych zboczeńców", ścigania ich, poniżania i palenia na stosie, ale nie dam sobie wmówić że to ja jestem nienormalny i żeby być człowiekiem muszę ich polubić i z nimi obcować. Tolerować - tak, lubić i akceptować - nie. Takie jest moje zdanie ;P

Dlaczego uważam homoseksualistów za nienormalnych? Pomijając fakt że męskie homoseksualne stosunki cielesne, dla większości społeczeństwa są odrażające, to homoseksualiści (ci najbardziej medialni i głośni, bo to z nimi jest problem) sami siebie kreują na odmieńców. Największe zadymy są właśnie na paradach równości, na których to cuda przedziwne i nierzadko odrażające się dzieją. Poza tym na międzynarodowych portalach "typu au pair" pełno jest homoseksualnych parek szukających opiekunek do dzieci. Przykładem może być dwójka homoseksualistów (mężczyzn) "posiadających" chłopca szukająca tylko i wyłącznie au pair'a mężczyzny...Skoro oni nie potrafią się zachowywać normalnie i tolerancyjnie, to jak ja mam to robić?

Dopóki homoseksualiści są w ogólnym rozumieniu uznawani za nie bycie "normalnymi" tj. dalej są zboczeniem o takim czy innym podłożu, nie dostają praw do wychowywania, adopcji itp itd dzieci i nikt nie zabroni mi powiedzieć głośno że homoseksualizmem (bądź co bądź, głównie męskim) się brzydzę. To w moim odczuciu jest ok. Niech sobie będą, ale są pewne granice.

Tak mnie naszło, w tym temacie...

Dopóki mogę głośno powiedzieć, że brzydze się Tobą to w moim odczuciu jest ok.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #987 dnia: Lipca 14, 2009, 10:24:42 am »
Cytuj
Chciałbym zauważyć, że tolerancja a lubienie czegoś to dwie różne sprawy. Najwięcej szumu wokół homoseksualizmu jest z powodu właśnie tego drugiego. Wszelakie ruchy i kampanie homoseksualne bardzo często (także w odrażający dla mnie sposób) chcą nakłonić innych by uznać ich za normalnych i nawet polubić.
No i to jest demokracja. NOP, ONR i MW mogą, to i homoseksualiści mogą.

Cytuj
Tolerować mogę - "niech sobie będą" nie będę głosił potrzeby oczyszczenia społeczeństwa "z tych zboczeńców", ścigania ich, poniżania i palenia na stosie, ale nie dam sobie wmówić że to ja jestem nienormalny i żeby być człowiekiem muszę ich polubić i z nimi obcować.
Nikt nie każe Ci ich lubić, nikt nie każe Ci z nimi obcować.

Cytuj
Największe zadymy są właśnie na paradach równości, na których to cuda przedziwne i nierzadko odrażające się dzieją.
Zadymy dzieją się, bo kontrmanifestacje grup które wymieniłem wszczynają burdy (latają krzesła, kamienie itd.). Jakież to inne odrażające ekscesy widziałeś? Czekam na odpowiedź z niecierpliwością.

Cytuj
Poza tym na międzynarodowych portalach "typu au pair" pełno jest homoseksualnych parek szukających opiekunek do dzieci. Przykładem może być dwójka homoseksualistów (mężczyzn) "posiadających" chłopca szukająca tylko i wyłącznie au pair'a mężczyzny...Skoro oni nie potrafią się zachowywać normalnie i tolerancyjnie, to jak ja mam to robić?
A pary heteroseksualne szukają au pair głównie dziewcząt. CZY TO NIE JEST CHORE JAK OJAPIERDOLE?!11111111111 Czuję się w tym momencie uciskany. Czemu niby jestem gorszy od jakiejś byle piz**, która nie dostała sięna studia i nie wie co zrobić ze sobą przez rok?

Cytuj
Dopóki homoseksualiści są w ogólnym rozumieniu uznawani za nie bycie "normalnymi" tj. dalej są zboczeniem o takim czy innym podłożu, nie dostają praw do wychowywania, adopcji itp itd dzieci i nikt nie zabroni mi powiedzieć głośno że homoseksualizmem (bądź co bądź, głównie męskim) się brzydzę.
Nikt Ci nie zabrania. Jeden gej jakiego znam (straszne, znam "pedała", na pewno jestem homo) jest radykalnym feministą. I co? I ch**, cała teoria o au pair faszystach idzie się walić.
----------------

Cytuj
Chcesz występować w paradach równości albo pikietach na rzecz ochrony środowiska to wporzo , ale nie nie wciągaj tego mnie .
Czy kiedykolwiek zachęcałem Cię do czegoś takiego? Czy kiedykolwiek próbowałem Cię wciągnąć? Nie.

Cytuj
''mam nadzieję ,że nie obraziłem drogich pań (WTF?!)
No tak, szacunek do kobiet to rzeczywiście modern rhetorics.

Cytuj
To samo powoli zaczyna się dziać w Polsce , w niektórych programach publicystycznych i nie chciałbym by taki moralny chlew dyktował mi co mam robić , co jest taktowne a co nie
Dziwne, bo nawet w publicznej TVP w rozmowie o homoseksualistach używane są słowa, które można by zakwalifikować jako obraźliwe względem osób o innej orientacji.

Cytuj
Każdy sam sobie wytacza system wartości i tego się trzymajmy bo niedługo będizemy mieć podobną sytuację jak w filmie Equilibrium gdzie wyraz twarzy powinien być kamienny  i bez żadnych emocji . Taka mechanizacja ludzkości postępująca z każdą kolejną dekadą .
Czyli każdy może mieć własny system wartości? To dlaczego:

Cytuj
bo niektórym konserwatystom zależy by ten świat miał jeszcze jakieś moralne oblicze i aby rodzina była dalej podstawową jednostką społeczną , na którym wychowują się młode pokolenia .

mam akceptować moralną retorykę większości, skoro jestem indywidualistą i mam własny system wartości? Dlaczego Panowie spod znaku X (tutaj np. kościół katolicki) ma mi narzucać swój własny system? Dlaczego ten akurat system jest dobry i słuszny, a mój pozwalający homoseksualistom zawierać związki małżeńskie, jest zły?
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2009, 10:26:32 am wysłana przez tarniak »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #988 dnia: Lipca 14, 2009, 11:09:48 am »
Cytuj
Bedąc w opozycji co do legalki broni palnej w Polsce czym byś bronił rodziny gdyby do ciebei na chatę zajrzeli jakieś typy z g - lockiem . Krzesłem , czy może paralizatorem ?

Należy jednak wspomniec, że ci bandyci nie pojawiliby się w domu Kowalskiego tak uzbrojeni (albo chociaż prawdopodobieństwo takie byłoby zdecydowanie niższe), gdyby nie było więcej broni w społeczeństwie, czyli sytuacja obecna, bez liberalizacji przepisów w tej sprawie.

Znowu gdyby taka ustawa przeszła, to sytuacja odwrotna- większe prawdopodobieństwo że broń będzie w rękach bandytów, za to my mamy jakiegoś gnata w domu. I co z tego powodu? O ile w wyższym przypadku mamy duże szansę na przeżycie (gnat jako odstraszacz), tak tutaj zdecydowanie częściej padnie trup w postaci Kowalskiego. Bo też nie wystarczy miec broni, jeżeli nie potrafi się z nią obsługiwac i nie jest psychicznie przygotowany na takie zdarzenie.

Plus, należy pamiętac że broń sama w sobie prowokuje do pociągnięcia za spust, stwierdzenie że "to ludzie zabijają, nie broń" jest od dawien dawna potwierdzone jako nieprawdziwe. Dlatego w stanach tak dużo osób ginie od postrzelenia.

Cytuj
Nietolerancja bierze się nie z uprzedzeń jak to środowiska lewicowe głoszą tylko z pewnych faktów

Jednym z głównych czynników nietolerancji są uprzedzenia.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #989 dnia: Lipca 14, 2009, 11:14:43 am »
Cytuj
stwierdzenie że "to ludzie zabijają, nie broń" jest od dawien dawna potwierdzone jako nieprawdziwe.
Say, whaaaat?! Pistolety nie biegają po ulicy i nie strzelają do ludzi.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #990 dnia: Lipca 14, 2009, 11:15:44 am »
Dlaczego Panowie spod znaku X (tutaj np. kościół katolicki) ma mi narzucać swój własny system? Dlaczego ten akurat system jest dobry i słuszny, a mój pozwalający homoseksualistom zawierać związki małżeńskie, jest zły?

Większość nie chce homoseksualnych małżeństw, większość nie chce adopcji przez pary homoseksualne. Skoro mniejszość jest nietykalna i nic jej nie można narzucić, to jakim prawem stara się przekonać większość, że pedałowanie jest ok? W demokracji rządzi większość, większość mówi gejom NIE, koniec i kropka. To by było na tyle, jeśli chodzi o narzucanie czegokolwiek komukolwiek.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #991 dnia: Lipca 14, 2009, 11:32:01 am »
Cytuj
Większość nie chce homoseksualnych małżeństw, większość nie chce adopcji przez pary homoseksualne. Skoro mniejszość jest nietykalna i nic jej nie można narzucić, to jakim prawem stara się przekonać większość, że pedałowanie jest ok? W demokracji rządzi większość, większość mówi gejom NIE, koniec i kropka. To by było na tyle, jeśli chodzi o narzucanie czegokolwiek komukolwiek.
No, dlatego manifestacje będą dalej, i tak do usranej śmierci. Zastanawia mnie tylko skąd wedle tych argumentów, takie zdziwienie, że nie pasuje im ten stan? Lepsze wyjście na ulice niż napierdalanie przed telewizorem jaki to świat jest zły, a politycy kradną jak to większość Polaków lubi. Zresztą nasz naród to kwintesencja zakłamania i hipokryzji, piątek - sobota wszyscy chleją, a w niedziele każdy biegnie do konfesjonału. Także sztandarowy kato-polak-konserwatysta to żaden moralny przykład dla kogokolwiek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #992 dnia: Lipca 14, 2009, 11:39:56 am »
Cytuj
Say, whaaaat?! Pistolety nie biegają po ulicy i nie strzelają do ludzi.

Nie, ale prowokują do pociągniecia za spust.


hanza

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #993 dnia: Lipca 14, 2009, 11:40:31 am »

Większość nie chce homoseksualnych małżeństw, większość nie chce adopcji przez pary homoseksualne. Skoro mniejszość jest nietykalna i nic jej nie można narzucić, to jakim prawem stara się przekonać większość, że pedałowanie jest ok? W demokracji rządzi większość, większość mówi gejom NIE, koniec i kropka. To by było na tyle, jeśli chodzi o narzucanie czegokolwiek komukolwiek.
problem w tym ze w demokracji tak naprawde zadna wiekszosc nie rzadzi

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #994 dnia: Lipca 14, 2009, 11:50:46 am »
Jak to nie?! Przecież wiadomo, że światem rządzą żydzi, a oni są wszędzie!

hanza

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #995 dnia: Lipca 14, 2009, 11:53:26 am »
zydzi i rastafarianie

Taidus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-06-2009
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #996 dnia: Lipca 15, 2009, 01:32:43 am »
Cytuj
Chciałbym zauważyć, że tolerancja a lubienie czegoś to dwie różne sprawy. Najwięcej szumu wokół homoseksualizmu jest z powodu właśnie tego drugiego. Wszelakie ruchy i kampanie homoseksualne bardzo często (także w odrażający dla mnie sposób) chcą nakłonić innych by uznać ich za normalnych i nawet polubić.
No i to jest demokracja. NOP, ONR i MW mogą, to i homoseksualiści mogą.

Cytuj
Tolerować mogę - "niech sobie będą" nie będę głosił potrzeby oczyszczenia społeczeństwa "z tych zboczeńców", ścigania ich, poniżania i palenia na stosie, ale nie dam sobie wmówić że to ja jestem nienormalny i żeby być człowiekiem muszę ich polubić i z nimi obcować.
Nikt nie każe Ci ich lubić, nikt nie każe Ci z nimi obcować.

Cytuj
Największe zadymy są właśnie na paradach równości, na których to cuda przedziwne i nierzadko odrażające się dzieją.
Zadymy dzieją się, bo kontrmanifestacje grup które wymieniłem wszczynają burdy (latają krzesła, kamienie itd.). Jakież to inne odrażające ekscesy widziałeś? Czekam na odpowiedź z niecierpliwością.

Cytuj
Poza tym na międzynarodowych portalach "typu au pair" pełno jest homoseksualnych parek szukających opiekunek do dzieci. Przykładem może być dwójka homoseksualistów (mężczyzn) "posiadających" chłopca szukająca tylko i wyłącznie au pair'a mężczyzny...Skoro oni nie potrafią się zachowywać normalnie i tolerancyjnie, to jak ja mam to robić?
A pary heteroseksualne szukają au pair głównie dziewcząt. CZY TO NIE JEST CHORE JAK OJAPIERDOLE?!11111111111 Czuję się w tym momencie uciskany. Czemu niby jestem gorszy od jakiejś byle piz**, która nie dostała sięna studia i nie wie co zrobić ze sobą przez rok?

Cytuj
Dopóki homoseksualiści są w ogólnym rozumieniu uznawani za nie bycie "normalnymi" tj. dalej są zboczeniem o takim czy innym podłożu, nie dostają praw do wychowywania, adopcji itp itd dzieci i nikt nie zabroni mi powiedzieć głośno że homoseksualizmem (bądź co bądź, głównie męskim) się brzydzę.
Nikt Ci nie zabrania. Jeden gej jakiego znam (straszne, znam "pedała", na pewno jestem homo) jest radykalnym feministą. I co? I ch**, cała teoria o au pair faszystach idzie się walić.

ad1: Pewnie że mogą, ale wszyscy jak jeden mąż mnie irytują.

ad2: Wybacz ale zdziczenie moralne i zmiana obyczajów prędzej czy później mnie do tego zmuszą. Wyjdzie na to że homoseksualizm jest normalny i każdy powinien go lubić (bo mniejszości są nietykalne), a co za tym idzie będę widywał coraz więcej całujących się na ulicach mężczyzn. Czasami mnie nosi jak na środku rynku parka leci "w ślimaka" a takiej męskiej parki to już bym nie zniósł. Czyli wychodzi na to że te organizacje które starają się upowszechnić homoseksualizm mnie do tego zmuszają.

ad3: Lecą, nie pochwalam tego ale sam nie byłbym zadowolony jakby mi pod oknem taka manifestacja krzycząca "homo jest ok!" przechodziła pod domem. Ekscesy proszę bardzo, wytapetowani mężczyźni ubrani jak kobiety, albo w jakieś skórki i maseczki połączone z wymianą płynów ustrojowych "tzw. ślimaczek" uważam za bardzo odrażające. W na pewno w miejscach publicznych i w biały dzień. W prawdzie u nas aż do takich rzeczy nie dochodzi, ale wraz ze wzrostem tolerancji zacznie.

ad4: Szukają kobiet bo kobiety (przez biologię) są stworzone do opieki nad dziećmi. Ta piz** i kretynka ma instynkty macierzyńskie. Sorry ale biologii nie oszukasz, ja wiem równouprawnienie i te sprawy, ale ty dziecka nie urodzisz. Chyba że się mylę? Równouprawnienie ważniejszym od biologii, głupota jakich mało.

ad5: A ja znam dwóch z czasów szkolnych. Spoko ludzie. Nie pedały, ludzie. Lubię ich za to jacy są a nie za to, że są homo. Ot ciche spoko jednostki, nie krzyczące że homo jest ok i każdy powinien być homo. A feminizm też jest powalony, ale to już inna sprawa.


Chodzi mi o to, że homo nie jest normalne. Np. dziecko wychowujące się w homo rodzinie na pewno nie będzie w pełni zdrowe na umyśle. Inprinting partnera seksualnego w dzieciństwie, wzorce itp itd. Jeżeli nie będą mnie gorszyć publicznie, i mieć prawa do wychowywania dzieci to niech sobie będą. Nie lubię ich ale to też ludzie. Generalizując tak samo nie lubię tępych dresów, różowych laluń, osób nadmiernie wiernych nie mających dystansu do siebie i wiele wiele innych. Dopóki te osoby nie mówią głośno że jestem gorszy od nich bo "coś tam coś tam" to niech sobie będą. Ale jak ktoś głośno mówi że jestem gorszy bo nie uważam homo, techno, chrześcijaństwa za jedyną słuszną drogę, to chyba mam prawo się wypowiedzieć ?

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #997 dnia: Lipca 15, 2009, 09:19:07 am »
Cytuj
ad2: Wybacz ale zdziczenie moralne i zmiana obyczajów prędzej czy później mnie do tego zmuszą. Wyjdzie na to że homoseksualizm jest normalny i każdy powinien go lubić (bo mniejszości są nietykalne), a co za tym idzie będę widywał coraz więcej całujących się na ulicach mężczyzn. Czasami mnie nosi jak na środku rynku parka leci "w ślimaka" a takiej męskiej parki to już bym nie zniósł. Czyli wychodzi na to że te organizacje które starają się upowszechnić homoseksualizm mnie do tego zmuszają.

Nie rozumiem, co rzekoma nietykalność mniejszości(jakkolwiek śmiesznie by to w tym kraju nie brzmiało), ma wspólnego z Twoim lubieniem i nielubieniem osób odmiennej orientacji seksualnej. Ale po tym tekście o liżących się parkach wydaje mi się, że jesteś osobą mocno sfrustrowaną, może nawet masz problemy z własną seksualnością :lol: To by w sumie mogło tłumaczyć Twoje "obrzydzenie". Zanim mi zarzucisz, że bawię się w psychologa:

Cytuj
Szukają kobiet bo kobiety (przez biologię) są stworzone do opieki nad dziećmi. Ta p*** i kretynka ma instynkty macierzyńskie.

Cytuj
Np. dziecko wychowujące się w homo rodzinie na pewno nie będzie w pełni zdrowe na umyśle. Inprinting partnera seksualnego w dzieciństwie, wzorce itp itd.

Przez te mądre terminy prawie mnie zmyliłeś, że masz jakieś pojęcie na ten temat, ale absurdalność Twoich wywodów wszystko wyjaśnia. Opieka nad dzieckiem, a już tym bardziej cudzym nie wymaga instynku macierzyńskiego tylko odrobiny odpowiedzialności i zdrowego rozsądku. Jeżeli para szuka opiekunki wśród młodych osób, to logiczne, że będzie wolała panne, bo są dużo mniejsze szanse, że po powrocie nie zastaną swojego domu w zgliszczach. W ogóle Twój wywód o instynkcie macierzyńskim przekreśla wszystko co zrobiono dla równouprawnienia kobiet przez ostatnie sto lat i cofa je do roli maszyny reprodukcyjnej i wychowującej.

Co do adopcji przez pary homoseksualne - jestem przeciwny. Ale nie ma to nic wspólnego z Twoimi genialnymi argumentami. Po prostu przez takich ludzi jak Ty społeczeństwo nie jest gotowe na taki krok. Wszyscy sobie doskonale zdajemy sprawę, że chociażby Ci rodzice kochali go bardziej niż 10 par heteroseksualnych rodziców razem wziętych to społeczeństwo takie dziecko zagryzie i zaszczuje(nie musze chyba mówić co on/ona by przeżywała w gimnazjum).

Cytuj
Lecą, nie pochwalam tego ale sam nie byłbym zadowolony jakby mi pod oknem taka manifestacja krzycząca "homo jest ok!" przechodziła pod domem.

Jeżeli mieszkasz w centrum, i to jakiegoś większego miasta to tam przecież ciągle są jakieś burackie festyny, koncerty dody czy feel'a, więc akurat parada równości jest tu małym problemem. Jeżeli nie mieszkasz w centrum to problem Cie nie dotyczy. Tylko mi nie mów, że solidaryzujesz się z tymi, pod których oknami takie parady przechodzą.

Cytuj
A ja znam dwóch z czasów szkolnych. Spoko ludzie. Nie pedały, ludzie. Lubię ich za to jacy są a nie za to, że są homo. Ot ciche spoko jednostki, nie krzyczące że homo jest ok i każdy powinien być homo. A feminizm też jest powalony, ale to już inna sprawa.

Rozjebała mnie ta dygresja na końcu. Najpierw pokazujesz wizerunek nie-krzykliwego geja, po czym wyskakujesz na feministki, z którymi sytuacja wygląda tak samo - te co się lansują w mediach to banda poj**anych babiszonów, a większość to tak naprawdę spokojne, dobrze ułożone kobiety(niekiedy mężczyźni), którzy starają się coś zdziałać bez robienia z siebie debili w mediach.

Cytuj
Dopóki te osoby nie mówią głośno że jestem gorszy od nich bo "coś tam coś tam" to niech sobie będą.

Już pomijam, że nie rozumiem co miało na celu cytowanie Elżbiety Kruk, ale ku*wa kto Ci niby mówi, że jesteś od kogoś gorszy? Z tego co pamiętam to KK i wszystko co z nim związane cały czas wmawia ludziom, że to homoseksualiści są gorsi od reszty.

------------------------
Aha no i byłbym zapomniał:

Z całego serca Ci życzę, żeby któreś z Twoich(i wszystkich tutaj przeciwnych) dzieci okazało się homoseksualne.
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 09:21:50 am wysłana przez Wuher »

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #998 dnia: Lipca 15, 2009, 09:21:19 am »
Cytuj
ad2: Wybacz ale zdziczenie moralne i zmiana obyczajów prędzej czy później mnie do tego zmuszą. Wyjdzie na to że homoseksualizm jest normalny i każdy powinien go lubić (bo mniejszości są nietykalne), a co za tym idzie będę widywał coraz więcej całujących się na ulicach mężczyzn. Czasami mnie nosi jak na środku rynku parka leci "w ślimaka" a takiej męskiej parki to już bym nie zniósł. Czyli wychodzi na to że te organizacje które starają się upowszechnić homoseksualizm mnie do tego zmuszają.
Zgłoś na policję, że ktoś śmiał obściskiwać się w miejscu publicznym. Ale spoko, ten paragraf uświadomił mi z kim tu mam do czynienia.
Cytuj
Ekscesy proszę bardzo, wytapetowani mężczyźni ubrani jak kobiety, albo w jakieś skórki i maseczki połączone z wymianą płynów ustrojowych "tzw. ślimaczek" uważam za bardzo odrażające. W na pewno w miejscach publicznych i w biały dzień. W prawdzie u nas aż do takich rzeczy nie dochodzi, ale wraz ze wzrostem tolerancji zacznie.
Almodovar pokazywał takie rzeczy półtora dekady temu i nikt jego filmów nie zbanował. Drag queens występują u Drzyzgi i też nikt nie ma ztym problemu. Najwyraźniej to co dla Ciebie jest odrażające, nie jest takie samo dla wszystkich. Dlatego jeśli masz jakiś problem to jest tysiąc sposobów na jego ekspresję.
Cytuj
ad4: Szukają kobiet bo kobiety (przez biologię) są stworzone do opieki nad dziećmi. Ta p*** i kretynka ma instynkty macierzyńskie. Sorry ale biologii nie oszukasz, ja wiem równouprawnienie i te sprawy, ale ty dziecka nie urodzisz. Chyba że się mylę? Równouprawnienie ważniejszym od biologii, głupota jakich mało.

Nie, nie szukają kobiet ze względu na biologię. Pomijam fakt, że laski, które jeżdżą au pair raczej nie urodziły dzieci swoich pracodawców. Szukają kobiet, bo taki jest stereotyp - laska nie wpakuje się w jakiś shiht, a facet jest naturalnie gorszy w opiece nad dziećmi. Żadna biologia, tylko popierdolony dyskurs prawicowo-chujwiejaki, który zakłada, że mężczyźni się po prostu do tego nie nadają. Polecam ostatnią Politykę, spory artykuł o ojcach wychowujących dzieci.

Cytuj
ad5: A ja znam dwóch z czasów szkolnych. Spoko ludzie. Nie pedały, ludzie. Lubię ich za to jacy są a nie za to, że są homo. Ot ciche spoko jednostki, nie krzyczące że homo jest ok i każdy powinien być homo. A feminizm też jest powalony, ale to już inna sprawa.
Rozmawiamy o dzieciach pogubionych we własnej tożsamości czy poważnie? Feminizm powalony? Łoho, czekam na argumenty.

Cytuj
Chodzi mi o to, że homo nie jest normalne. Np. dziecko wychowujące się w homo rodzinie na pewno nie będzie w pełni zdrowe na umyśle.
Bo? Bo Ty tak myślisz, twój kolega z ławki i Twój brat?

Cytuj
Inprinting partnera seksualnego w dzieciństwie, wzorce itp itd.
Jak już słusznie zauważyłeś - mężczyźni nie rodzą dzieci. Czy faktycznie "imprinting" wzorca pary byłby gorszy niż "imprinting" zjawisk z domu dziecka?

Cytuj
Nie lubię ich ale to też ludzie. Generalizując tak samo nie lubię tępych dresów, różowych laluń, osób nadmiernie wiernych nie mających dystansu do siebie i wiele wiele innych. Dopóki te osoby nie mówią głośno że jestem gorszy od nich bo "coś tam coś tam" to niech sobie będą. Ale jak ktoś głośno mówi że jestem gorszy bo nie uważam homo, techno, chrześcijaństwa za jedyną słuszną drogę, to chyba mam prawo się wypowiedzieć ?
Luźno, ale gdzie ja napisałem, że jesteś gorszy, bo "nie lubisz homo"? Wolno Ci się wypowiedzieć na każdy temat, to forum nie ma tabu. Tylko co z tego? Co z tego, że jeden z drugim napisze: "gejom mówię nie i chu*" jak nic z tego nie wynika. Złóż petycję, idź na ulicę, bo od forumowego sprzeciwu daleka droga do prawdziwego negowania.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #999 dnia: Lipca 15, 2009, 09:52:16 am »
Aha no i byłbym zapomniał:

Z całego serca Ci życzę, żeby któreś z Twoich(i wszystkich tutaj przeciwnych) dzieci okazało się homoseksualne.

W tym miejscy powinienem Ci życzyć dziecka z zespołem downa, ale nie zniżając się do tego poziomu - napiszę tylko, że niezły z Ciebie skurwiel.

Wolno Ci się wypowiedzieć na każdy temat, to forum nie ma tabu. Tylko co z tego? Co z tego, że jeden z drugim napisze: "gejom mówię nie i chu*" jak nic z tego nie wynika. Złóż petycję, idź na ulicę, bo od forumowego sprzeciwu daleka droga do prawdziwego negowania.

To z tego, że póki co stanowimy większość i dopóki to się nie zmieni, nie będzie społecznej akceptacji homoseksualistów, przyzwolenia na zawieranie małżeństw i adopcję, a retoryka jak wyżej i manify pod sejmem na pewno nie wpłyną korzystnie na zmianę naszego nastawienia.