Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2050553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7960 dnia: Lipca 31, 2015, 21:48:34 pm »
A ty komu kibicujesz leszke, żydom czy islamistom? Kogo byś wolał mieć za sąsiada?
tym co mają racje.
A za sąsiada chciałbym mieć Putina.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7961 dnia: Lipca 31, 2015, 23:04:37 pm »
A ty komu kibicujesz leszke, żydom czy islamistom? Kogo byś wolał mieć za sąsiada?
tym co mają racje.

Więc uważasz że jedni z nich mają rację... słabo, słabo.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7962 dnia: Sierpnia 01, 2015, 01:19:42 am »
A ty komu kibicujesz leszke, żydom czy islamistom? Kogo byś wolał mieć za sąsiada?
tym co mają racje.

Więc uważasz że jedni z nich mają rację... słabo, słabo.
nom, jak ktoś ci przychodzi do domu i mówi, ze to jego dom to co robisz?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7963 dnia: Sierpnia 01, 2015, 09:14:58 am »
Londek a ty kochasz swój kraj?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7964 dnia: Sierpnia 01, 2015, 13:26:09 pm »
nom, jak ktoś ci przychodzi do domu i mówi, ze to jego dom to co robisz?

No ja to bronię domu. A ty broniących nazywasz faszystami i twierdzisz że wchodzący do twojego domu to w sumie dobrze zrobił. #ukraina

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7965 dnia: Sierpnia 01, 2015, 15:22:39 pm »
Londek a ty kochasz swój kraj?

Tak kocham Polske, ale mam te mozliwosc, aby patrzec na to co sie w PL dzieje z dystansu i poprzez pryzmat tego jak funkcjonuje UK. UK to moj drugi dom, ale tym pierwszym bedzie zawsze PL, dlatego tak mnie wk*rwia: populizm, wiekszosc politykow, socjal (jestem przeciwny dawaniu jakichkolwiek zasilkow w UK jak i w PL, oczywiscie poza ekstremalnymi sytuacjami, wtedy mozna i trzeba pomoc, ludzie powinni sie uczyc odpowiedzialnosci - zyciowej i ekonomicznej = oszczedzania), instytucja kosciola katolickiego (i jej zasieg w PL, mimo, ze sam uwazam sie za osobe wierzaca, przeszedlem tez wszystkie etapy prania mozgu przez ta instytucje w PL, KK poprostu nie toleruje) i ogolnie beton :)

Jesli chodzi o zrodla informacji, to czytuje angielskie serwisy jak i rowniez te PL, wiekszosc pokazuje PL (szczegolnie od strony ekonomicznej) jako sukces....

z drugiej strony, mam schorowana matke w PL (przypadlosc, ktorej leczenie nie jest refundowane, smieszna renta i duze koszty leczenie prywatnego), bezrobotnego brata, z ktorymi jestem w ciaglym kontakcie, wiec wiem co i jak w PL dziala/nie dziala.



andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7966 dnia: Sierpnia 01, 2015, 21:56:45 pm »
Londek a ty kochasz swój kraj?

Tak kocham Polske, ale mam te mozliwosc, aby patrzec na to co sie w PL dzieje z dystansu i poprzez pryzmat tego jak funkcjonuje UK. UK to moj drugi dom, ale tym pierwszym bedzie zawsze PL, dlatego tak mnie wk*rwia: populizm, wiekszosc politykow, socjal (jestem przeciwny dawaniu jakichkolwiek zasilkow w UK jak i w PL, oczywiscie poza ekstremalnymi sytuacjami, wtedy mozna i trzeba pomoc, ludzie powinni sie uczyc odpowiedzialnosci - zyciowej i ekonomicznej = oszczedzania),

No, zarabiając ~2000zł miesięcznie, to faktycznie trzeba się uczyć oszczędzać :P
Ale fakt, socjal to nie jest rozwiązanie problemu. Państwo powinno dążyć do tego, aby ludzie otrzymywali wyższe wynagrodzenie za pracę, żeby było z czego oszczędzać.


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7967 dnia: Sierpnia 01, 2015, 22:01:24 pm »
nom, jak ktoś ci przychodzi do domu i mówi, ze to jego dom to co robisz?

No ja to bronię domu. A ty broniących nazywasz faszystami i twierdzisz że wchodzący do twojego domu to w sumie dobrze zrobił. #ukraina
ale na ukrainie masz rosjan, czego tu znowu nie rozumiesz? Niektórzy nawet po ukraińsku nie ponimaju, dzizas., co za pierdolenie.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7968 dnia: Sierpnia 05, 2015, 06:02:08 am »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7969 dnia: Sierpnia 05, 2015, 11:01:04 am »
ale na ukrainie masz rosjan, czego tu znowu nie rozumiesz? Niektórzy nawet po ukraińsku nie ponimaju, dzizas., co za pierdolenie.

A w Polsce masz cyganów, też chcesz im oddać Podlasie bo są na terenie nieswojego kraju i chcą mieć kawałek dla siebie?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7970 dnia: Sierpnia 05, 2015, 11:39:15 am »
W domu wszyscy zdrowi?


PS:transmisja z pogrzebu kulczyka w tv. No kur** poj**ało komletnie.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7971 dnia: Sierpnia 05, 2015, 12:44:17 pm »
no tv chwyta się już czego tylko może by zatrzymać widzów. Tylko jeszcze patrzeć jak Beata Tadla będzie popijała kawę podczas  swojego wieczornego programu  :lol:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7972 dnia: Sierpnia 05, 2015, 18:17:20 pm »
http://niezalezna.pl/69664-tak-szastal-pieniedzmi-komorowski-miliony-na-odznaczenia-poltora-miliona-na-lot-do-japonii
Cytuj
Tak szastał pieniędzmi Komorowski: Miliony na odznaczenia, półtora miliona na lot do Japonii
Zdrajca narodu, szabrownik

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7973 dnia: Sierpnia 05, 2015, 18:46:12 pm »
http://niezalezna.pl/69664-tak-szastal-pieniedzmi-komorowski-miliony-na-odznaczenia-poltora-miliona-na-lot-do-japonii
Cytuj
Tak szastał pieniędzmi Komorowski: Miliony na odznaczenia, półtora miliona na lot do Japonii
Zdrajca narodu, szabrownik

Nie rozumiesz, ze wszyscy w rzadzie to zlodzieje? Kaczynski, Duda, Komorowski, Tusk, Sikorski, Pawlowicz itd. do tego darmozjady.

A teraz polece ci tak jak to Niezalezna robi:

Poki co to Kaczynski i Duda brzmia jak zdrajcy, kiedy mowia, ze w swieckim panstwie ma obowiazywac jedna moralnosc, ze Polski nie ma bez boga, ale to nic, populistyczne obietnice PiS i Dudy sa grozne dla Polski. Zaczynam podejrzewac, ze PiS dziala na korzysc obcych wywiadow rozwalajac Polske. Do tego te zydowskie powiazania Dudy....
Do tego, to PiS I ich media gnoja najbardziej znanych I szanowanych Polakow e.g. Walesa czy Bartoszewski, a takiemu sredniakowi jak L. Kaczynski stawiaja pomniki...

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7974 dnia: Sierpnia 05, 2015, 19:56:28 pm »
http://niezalezna.pl/69664-tak-szastal-pieniedzmi-komorowski-miliony-na-odznaczenia-poltora-miliona-na-lot-do-japonii
Cytuj
Tak szastał pieniędzmi Komorowski: Miliony na odznaczenia, półtora miliona na lot do Japonii
Zdrajca narodu, szabrownik

Nie rozumiesz, ze wszyscy w rzadzie to zlodzieje? Kaczynski, Duda, Komorowski, Tusk, Sikorski, Pawlowicz itd. do tego darmozjady.

W świecie głupich lemingów Kaczyński, Duda i Pawłowicz są nieustannie w rządzie :lol:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7975 dnia: Sierpnia 05, 2015, 20:12:41 pm »
http://niezalezna.pl/69664-tak-szastal-pieniedzmi-komorowski-miliony-na-odznaczenia-poltora-miliona-na-lot-do-japonii
Cytuj
Tak szastał pieniędzmi Komorowski: Miliony na odznaczenia, półtora miliona na lot do Japonii
Zdrajca narodu, szabrownik

Nie rozumiesz, ze wszyscy w rzadzie to zlodzieje? Kaczynski, Duda, Komorowski, Tusk, Sikorski, Pawlowicz itd. do tego darmozjady.

A teraz polece ci tak jak to Niezalezna robi:

Poki co to Kaczynski i Duda brzmia jak zdrajcy, kiedy mowia, ze w swieckim panstwie ma obowiazywac jedna moralnosc, ze Polski nie ma bez boga, ale to nic, populistyczne obietnice PiS i Dudy sa grozne dla Polski. Zaczynam podejrzewac, ze PiS dziala na korzysc obcych wywiadow rozwalajac Polske. Do tego te zydowskie powiazania Dudy....
Do tego, to PiS I ich media gnoja najbardziej znanych I szanowanych Polakow e.g. Walesa czy Bartoszewski, a takiemu sredniakowi jak L. Kaczynski stawiaja pomniki...

Gdyby nie Bóg, to Polski by nie było na świecie cymbale, bo szwedzi zajmowali co chcieli i kiedy chcieli. Zresztą w całej długiej historii Polski znalazłoby sie jeszcze kilka przykładów. Następna sprawa cymbale, ten kryształowy pajac zwany Wałęsa, miał przydomek w PRL ''bolek'', a wiesz dla czego? bo był sprzedajną krową.  Gdyby nie prawicowe media do dzisiaj było by Cicho o aferach rządowych. A oficjalna wersja katastrofy byłaby taka ze to piloci winni w dodatku pijany generał w kokpicie
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2015, 20:15:22 pm wysłana przez Braveheart1989 »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7976 dnia: Sierpnia 05, 2015, 20:13:53 pm »
http://niezalezna.pl/69664-tak-szastal-pieniedzmi-komorowski-miliony-na-odznaczenia-poltora-miliona-na-lot-do-japonii
Cytuj
Tak szastał pieniędzmi Komorowski: Miliony na odznaczenia, półtora miliona na lot do Japonii
Zdrajca narodu, szabrownik

Nie rozumiesz, ze wszyscy w rzadzie to zlodzieje? Kaczynski, Duda, Komorowski, Tusk, Sikorski, Pawlowicz itd. do tego darmozjady.

W świecie głupich lemingów Kaczyński, Duda i Pawłowicz są nieustannie w rządzie :lol:
On jest niereformowalny idiotą. Możesz nazwać lemingiem

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7977 dnia: Sierpnia 05, 2015, 21:59:00 pm »
http://niezalezna.pl/69664-tak-szastal-pieniedzmi-komorowski-miliony-na-odznaczenia-poltora-miliona-na-lot-do-japonii
Cytuj
Tak szastał pieniędzmi Komorowski: Miliony na odznaczenia, półtora miliona na lot do Japonii
Zdrajca narodu, szabrownik

Nie rozumiesz, ze wszyscy w rzadzie to zlodzieje? Kaczynski, Duda, Komorowski, Tusk, Sikorski, Pawlowicz itd. do tego darmozjady.

W świecie głupich lemingów Kaczyński, Duda i Pawłowicz są nieustannie w rządzie :lol:

Jak zwykle umknal ci sens wypowiedzi, a dojebke masz do szczegolow (chodzilo mi o cala klase polityczna)...ale od takiego buraczka jak ty wiecej oczekiwac nie mozna (troche szkoda mi twoich znajomych i bliskich, ze z takich ""gluptasem" musza obcowac)


http://niezalezna.pl/69664-tak-szastal-pieniedzmi-komorowski-miliony-na-odznaczenia-poltora-miliona-na-lot-do-japonii
Cytuj
Tak szastał pieniędzmi Komorowski: Miliony na odznaczenia, półtora miliona na lot do Japonii
Zdrajca narodu, szabrownik

Nie rozumiesz, ze wszyscy w rzadzie to zlodzieje? Kaczynski, Duda, Komorowski, Tusk, Sikorski, Pawlowicz itd. do tego darmozjady.

W świecie głupich lemingów Kaczyński, Duda i Pawłowicz są nieustannie w rządzie :lol:
On jest niereformowalny idiotą. Możesz nazwać lemingiem

Idiota jestes ty, przypuszczam, ze do tego mocno opoznionym (choc to budzi podejrzenia, Bo jakos uprawnienia Na koparke dosages).


http://niezalezna.pl/69664-tak-szastal-pieniedzmi-komorowski-miliony-na-odznaczenia-poltora-miliona-na-lot-do-japonii
Cytuj
Tak szastał pieniędzmi Komorowski: Miliony na odznaczenia, półtora miliona na lot do Japonii
Zdrajca narodu, szabrownik


Dodam tylko, ze Niezalezna, to najgorsze scierwo, poziom nizszy niz na pudelku czy onecie....A Burak taki jak ty spija ta zolc I nienawisc z artykulow.




...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7978 dnia: Sierpnia 05, 2015, 22:34:41 pm »
Prawda w oczy kole głupi lemingu?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7979 dnia: Sierpnia 05, 2015, 22:38:55 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7980 dnia: Sierpnia 05, 2015, 22:41:29 pm »
Nie rozumiesz, ze wszyscy w rzadzie to zlodzieje? Kaczynski, Duda, Komorowski, Tusk, Sikorski, Pawlowicz itd. do tego darmozjady.

W świecie głupich lemingów Kaczyński, Duda i Pawłowicz są nieustannie w rządzie :lol:

Jak zwykle umknal ci sens wypowiedzi, a dojebke masz do szczegolow

No, bo to "szczegół" że od 8 lat rządzi PO, a nie PiS jak jeszcze chwilę temu myślałeś :lol: Napisz jeszcze kilka wyzwisk bo ci wytknąłem brak podstawowej wiedzy.


lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7981 dnia: Sierpnia 05, 2015, 22:44:22 pm »
Słyszałem właśnie od Miecugowa, że Bronek na koniec tak zajechał budżet, że niektórych pracowników nie będzie można wymienić po zmianie prezydenta, bo nie będzie hajsu na odprawy dla nich. Ale złośnik pierdolony.  :lol:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7982 dnia: Sierpnia 05, 2015, 22:47:59 pm »
Słyszałem właśnie od Miecugowa, że Bronek na koniec tak zajechał budżet, że niektórych pracowników nie będzie można wymienić po zmianie prezydenta, bo nie będzie hajsu na odprawy dla nich. Ale złośnik pierdolony.  :lol:
Wklejałem tu już jego wydatki, przypomne tylko ze jego słynny lot do japonii kosztował nas 1,4 mln zł

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7983 dnia: Sierpnia 06, 2015, 10:50:45 am »
http://niezalezna.pl/69671-raport-gazety-polskiej-jak-zagraniczne-sieci-pograzaja-polski-handel
To też pewnie zmanipulowali  :lol:

Pierdolenie, jest wolny rynek, KLIENCI wybiera gdzie kupuja (ludzie lubia miec dozy wybor I placic mniej), niech wszyscy ""prawdziwi"" Polacy tacy jak ty I te scierwa z niezaleznej kupuja tylko w malych sklepach, tylko POLSKICH, do tego wybierajcie tylko polskie produkty , resultatem bedzie mniej zamknietych sklepow I markety straca klientow...

Tak samo jak mali busiarze blokuja nowe trasy Polskiego Busa...
Tak samo jak trzeba placic wiecej, za gorszy, polski wegiel...
...

Jako konsumenta, kij mnie obchodzi kto jest wlascicielem sklepu, czy producentem produktu, ja chce kupowac wygodnie I tanio...


TY JESTES GLUPI JAK BUT.


Nie rozumiesz, ze wszyscy w rzadzie to zlodzieje? Kaczynski, Duda, Komorowski, Tusk, Sikorski, Pawlowicz itd. do tego darmozjady.

W świecie głupich lemingów Kaczyński, Duda i Pawłowicz są nieustannie w rządzie :lol:

Jak zwykle umknal ci sens wypowiedzi, a dojebke masz do szczegolow

No, bo to "szczegół" że od 8 lat rządzi PO, a nie PiS jak jeszcze chwilę temu myślałeś :lol: Napisz jeszcze kilka wyzwisk bo ci wytknąłem brak podstawowej wiedzy.



Wyzwiska, to przeciez twoja specjalnosc, moja proba byla malym "wybuchem"" Bo MI sie nie dobrze robi od takich jelopow jak co niektorzy Na tym forum.


Co do wczesniejszej wypowiedzi, KOREKTA, chodzilo mi o SEJM, SENAT, MINISTERSTWA, KANCELARIE PREZYDENTA, PREMIERA itd., to mialem Na mysli piszac rzad, przepraszam za pomylke.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7984 dnia: Sierpnia 06, 2015, 11:06:31 am »
Cytuj
Pierdolenie, jest wolny rynek, KLIENCI wybiera gdzie kupuja (ludzie lubia miec dozy wybor I placic mniej), niech wszyscy ""prawdziwi"" Polacy tacy jak ty I te scierwa z niezaleznej kupuja tylko w malych sklepach, tylko POLSKICH, do tego wybierajcie tylko polskie produkty , resultatem bedzie mniej zamknietych sklepow I markety straca klientow...
hahahaha  :lol: :lol: :lol: :lol:
Jaki głupi leming naiwny  :lol: :lol: :lol: Pelikan jeden, w dupie byłeś gówno widziałes.

Znajdz mi polski sklep w mojej okolicy lemingu  :lol: Co za bezczelność, imbecyla  :-?

Cytuj
Na 63 058 sklepów spożywczych w Polce zrzeszonych w sieci handlowe, zaledwie 11% to polskie sieci.

Niecałe 7 tys. stanowią polskie sklepy, wśród nich najwięcej udziału w rynku mają Delikatesy Sezam i Nasz Sklep oraz Słoneczko. Na pierwszym miejscu z prawie 12,5 tys. sklepów jest portugalski Eurocash zrzeszający takie sklepy jak Groszek czy ABC. Na drugim miejscu są Żabki i Freshmarkety należące do międzynarodowego europejskiego funduszu.

Dalsze miejsca zajmują głównie zagraniczne supermarkety - Biedronka, Lidl i Carrefour.

Warto zauważyć, że ranking uwzględnia jedynie liczbę sklepów. Jeśli pod uwagę brać przychody to całe podium zajmują zagraniczne sieci - Biedronka, Kaufland i Lidl.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 266
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7985 dnia: Sierpnia 06, 2015, 11:11:43 am »
Londek, naucz sie pisac po polsku.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7986 dnia: Sierpnia 06, 2015, 11:16:15 am »
Wnoszę o osta dla Leszke, może będzie mniej pił wtedy ;)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7987 dnia: Sierpnia 06, 2015, 11:33:40 am »
http://niezalezna.pl/69671-raport-gazety-polskiej-jak-zagraniczne-sieci-pograzaja-polski-handel
To też pewnie zmanipulowali  :lol:

Pierdolenie, jest wolny rynek, KLIENCI wybiera gdzie kupuja (ludzie lubia miec dozy wybor I placic mniej), niech wszyscy ""prawdziwi"" Polacy tacy jak ty I te scierwa z niezaleznej kupuja tylko w malych sklepach, tylko POLSKICH, do tego wybierajcie tylko polskie produkty , resultatem bedzie mniej zamknietych sklepow I markety straca klientow...

Tak samo jak mali busiarze blokuja nowe trasy Polskiego Busa...
Tak samo jak trzeba placic wiecej, za gorszy, polski wegiel...
...

Jako konsumenta, kij mnie obchodzi kto jest wlascicielem sklepu, czy producentem produktu, ja chce kupowac wygodnie I tanio...


TY JESTES GLUPI JAK BUT.


Nie rozumiesz, ze wszyscy w rzadzie to zlodzieje? Kaczynski, Duda, Komorowski, Tusk, Sikorski, Pawlowicz itd. do tego darmozjady.

W świecie głupich lemingów Kaczyński, Duda i Pawłowicz są nieustannie w rządzie :lol:

Jak zwykle umknal ci sens wypowiedzi, a dojebke masz do szczegolow

No, bo to "szczegół" że od 8 lat rządzi PO, a nie PiS jak jeszcze chwilę temu myślałeś :lol: Napisz jeszcze kilka wyzwisk bo ci wytknąłem brak podstawowej wiedzy.



Wyzwiska, to przeciez twoja specjalnosc, moja proba byla malym "wybuchem"" Bo MI sie nie dobrze robi od takich jelopow jak co niektorzy Na tym forum.


Co do wczesniejszej wypowiedzi, KOREKTA, chodzilo mi o SEJM, SENAT, MINISTERSTWA, KANCELARIE PREZYDENTA, PREMIERA itd., to mialem Na mysli piszac rzad, przepraszam za pomylke.

Tu nie chodzi glebie ze te sklepy są, tylko o to ze te sklepy wielko powierzchniowe nie płacą takich podatków jak polscy przedsiębiorcy. Rocznie za granicę wyjeżdża mld zł.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7988 dnia: Sierpnia 06, 2015, 11:37:10 am »
Wnoszę o osta dla Leszke, może będzie mniej pił wtedy ;)
za co? Ja tylko dorównałem do poziomu forum.  :angel:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7989 dnia: Sierpnia 06, 2015, 12:42:05 pm »
To dla Twojego dobra Leszek!
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7990 dnia: Sierpnia 06, 2015, 13:16:59 pm »
To dla Twojego dobra Leszek!
chcesz powiedzieć, ze szykuje sie spisek na moją osobe??

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7991 dnia: Sierpnia 06, 2015, 21:04:46 pm »
http://www.economist.com/news/leaders/21660536-poland-has-never-been-so-rich-safe-and-free-under-andrzej-duda-its-inheritance
Poland has never been so rich, safe and free. But under Andrzej Duda its inheritance is at risk

....Pierwszy akapit to rzeczywiscie Polska w ruinie.... :lol:



lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7992 dnia: Sierpnia 06, 2015, 21:11:12 pm »
Żenada dzisiaj w tym kościele na dudo-mszy, jak wyjechali z tekstem "prawo i sprawiedliwość podporą twego tronu". Potem od razu kler się tłumaczył, że ten psalm zwyczajowo leci w ten dzień, ale wystarczą trzy sekundy, żeby sprawdzić oryginalną treść, gdzie jest "sprawiedliwość i prawo", a nie nazwa partii. Kościół bez zmian.  :lol:



O jeszcze teraz czytam, że krzyż jest już pod pałacem X DDDD
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2015, 21:13:24 pm wysłana przez Lupi »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7993 dnia: Sierpnia 06, 2015, 21:44:34 pm »
Cytuj
Obłok i ciemność wokół Niego, *
prawo i sprawiedliwość podstawą Jego tronu.

http://liturgia.niedziela.pl/?data=2015-08-06

Cytuj
Obłok i ciemność wokół Niego,
prawo i sprawiedliwość podstawą Jego tronu.

http://ewangelia.org/main.php?language=PL&module=readings&localdate=20150806

Cytuj
Obłok i ciemność wokół Niego,
prawo i sprawiedliwość podstawą Jego tronu.

http://www.splawie.archpoznan.pl/czytania-na-dzis/

Cytuj
Obłok i ciemność wokół Niego, *
prawo i sprawiedliwość podstawą Jego tronu.

http://brewiarz.pl/indeksy/pokaz.php3?id=1&nr=105

Cytuj
Obłok i ciemność wokół Niego,
prawo i sprawiedliwość podstawą Jego tronu.

http://mateusz.pl/czytania/2015/20150806.htm

Strzeżcie się bezbożnicy! Państwo pisowsko-wyznaniowe nadchodzi  8)

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7994 dnia: Sierpnia 06, 2015, 22:16:34 pm »
Zwracam klechom honor w tej sprawie, bo sam to sprawdzałem i sugerowałem się pierwszym wynikiem w google :P Szkoda, że nie masz linków, które negują obecność krzyża pod pałacem i zapowiedzi codziennych modlitw.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7995 dnia: Sierpnia 06, 2015, 22:30:21 pm »
Krzyż pod pałacem niezmiernie mnie cieszy, a ludzie niech się modlą jeśli chcą. Nikomu to jeszcze nie zaszkodziło.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7996 dnia: Sierpnia 06, 2015, 22:32:04 pm »
No pałac wygląda jak jakiś festyn kolo cmentarza.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7997 dnia: Sierpnia 06, 2015, 23:18:21 pm »
Krzyż pod pałacem niezmiernie mnie cieszy, a ludzie niech się modlą jeśli chcą. Nikomu to jeszcze nie zaszkodziło.


Rozumiem minaret przed pałacem też by Ci nie przeszkadzał? W końcu on tez nikomu nigdy krzywdy nie zrobił.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7998 dnia: Sierpnia 06, 2015, 23:20:08 pm »
Oczywiście że by mi przeszkadzał, bo Polska jest krajem katolickim i muzułmanów goniłbym stąd widłami.

Swoją drogą porównać krzyż do budowli  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7999 dnia: Sierpnia 06, 2015, 23:23:02 pm »
Mahometa nie dadzą, bo nie wolno :P

Mnie tam krzyż przeszkadza nie ze względu na symbol, tylko ze względu na durnotę jeśli chodzi o umiejscowienie.