Autor Wątek: E3 2019 06-11.06  (Przeczytany 1723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jacek84

  • Gość
E3 2019 06-11.06
« dnia: Czerwca 07, 2019, 18:35:38 pm »

Wszystko w naszym, białym czasie.


Reszta później, bo teraz nie mogę.

Temat zbiorczy, nowym gierkom robić nowe tematy. :*
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2019, 13:10:48 pm wysłana przez gnysek »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 07, 2019, 21:37:11 pm »
Osobiście planuję obejrzeć konfy MS, Ubi i Nintendo. Ubi ostatnio miało dobrą konferencję i mam nadzieję, że w tym roku też tak będzie. Pamiętam jednak jak z 10 lat temu na kofie Ubi na scenę wyszedł Cameron i przez około godzinę gadał o Avatarze. Masakra totalna to była.

lupinator

  • Gość
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 07, 2019, 21:49:31 pm »
Z tego co już wiadomo to nie mogę się doczekać nowej gry From Software pisanej razem z Martinem, nowego Watch Dogs, a przede wszystkim nowej odsłony pełnoprawnego Fable. Ciekawią mnie też inne zapowiedzi Microsoftu i jakieś info o Xboxie 3. Liczyłem na kolejne odsłony Splinter Cella i Saints Row, ale wygląda że się przeliczyłem. No i nowe zapowiedzi - mam nadzieję, że ze 3 fajne tytuły wjadą na horyzont 2020.

Ogólnie to też trzeba pamiętać, że to przejściowe E3 i ostatnie, gdzie główną rolę gra obecna generacja. Za rok będziemy się jarać tytułami już na PS5 i Xboxa 3.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 07, 2019, 21:58:33 pm »
Jakoś tak zero ekscytacji.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 07, 2019, 22:10:46 pm »
Ja najbardziej czekam na konfę MS. Cudów nie oczekuję, ale mam nadzieję, że zapowiedzą nowego Xboxa i podadzą specyfikację sprzętu. Liczę też na przynajmniej 2 ciekawe exy. Nintendo ma podobno skupić się na roku bieżącym, więc poza Animal Crossing nie wiem, czym jeszcze mogą zaskoczyć, bo lineup mają już wypełniony po brzegi. Fajnie byłoby zobaczyć Bayonettę 3 i z chęcią przyjąłbym porządny remaster trzech części Metroid Prime.

Jacek84

  • Gość
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 08, 2019, 16:01:03 pm »
Ni no Kuni: Wrath of the White Witch (Switch) / Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered (PS4, PC)
Elden Ring (PS4, Xbox One, PC)
Tales of Arise (PS4, Xbox One, PC)

Pociekło ze stronki Bamco, wczesniej niż powinno.
https://gematsu.com/2019/06/bandai-namco-e3-2019-announcements-leaked-tales-of-arise-from-softwares-elden-ring-and-ni-no-kuni-remastered


lupinator

  • Gość
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 08, 2019, 18:16:47 pm »


Za 15 minut nowe Star Warsy a później Simy, Fifa i Apex.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 08, 2019, 20:26:25 pm »
Tak się zastanawiam, po co EA jeździ na te targi? Być może ich siedziba mieści się gdzieś obok hal wystawowych, bo innego logicznego wyjaśnienia nie znajduję. Typy od 25 lat klepią te same serie sportowe. Czasami jakieś nowe mini serie sportowe. Do tego od 20 lat Simsy. Co kilka lat nowy NFS albo Burnout. Raz na jakiś czas nowa gra - Dead Space, Mirror's Edge czy teraz SW. Czasami Bioware coś nowego zrobi i do tego kolejne BF od DICE. Ich repertuar jest tak przewidywalny jak amerykańskie kino tej dekady.
Pomyśleć, że 10-20 lat temu EA robiło sporo dobrych, świeżych i nowatorskich gier.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Mrocz

  • Gość
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 09, 2019, 01:55:19 am »
Tak się zastanawiam, po co EA jeździ na te targi? Być może ich siedziba mieści się gdzieś obok hal wystawowych, bo innego logicznego wyjaśnienia nie znajduję. Typy od 25 lat klepią te same serie sportowe. Czasami jakieś nowe mini serie sportowe. Do tego od 20 lat Simsy. Co kilka lat nowy NFS albo Burnout. Raz na jakiś czas nowa gra - Dead Space, Mirror's Edge czy teraz SW. Czasami Bioware coś nowego zrobi i do tego kolejne BF od DICE. Ich repertuar jest tak przewidywalny jak amerykańskie kino tej dekady.
Pomyśleć, że 10-20 lat temu EA robiło sporo dobrych, świeżych i nowatorskich gier.

EA w chwili obecnej to sobie może nawet zdechnąć i nikt nie zapłacze. Niestety ale przez ostatnie lata to jedynce co robią to wypluwają totalnie niedopracowane gry pełne totalnie rakowych rozwiązań, a to show to było chyba najgorsze z jakich widziałem ever. Absolutnie nic nie widziałem tam ciekawego a i Jedi Fallen Order jakoś specjalnie super się też nie prezentował.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 09, 2019, 09:21:53 am »
Ciekawe jak dziś MS wypadnie. Na pewno pokaże sporo gier, ale oby te pokazy były ciekawe. Rok temu miał nawet niezłą konferencję, choć ta od Sony i tak mi się dużo bardziej podobała. MS musi wyjść ze schematu robienia powtarzających się w kółko gier. Rozumiem, że Forza, Halo i Gearsy to ich flagowe marki i za szybko się to nie zmieni. Jednak nawet w obrębie znanych IP można pokusić się o spore zmiany, czego przykładem są chociażby niektóre gry Nintendo. Moźe Halo Infinite i Gearsy 5 przyniosą właśnie takie zmiany. Na pewno nie zabraknie kilku niespodzianek. Liczę na oficjalną zapowiedź nowej konsoli i przynajmniej 2 nowe IP nie nastawione tylko na multi. I oby jakość nie ustąpiła miejsca ilości.

lupinator

  • Gość
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 10, 2019, 10:51:54 am »
I co, jak wrażenia po Microsofcie? Obiektywnie chyba nie było źle, ale subiektywnie ja jestem okropnie zawiedziony. Bardzo mało interesujących mnie tematów, mało świeżości i jakiegokolwiek znaku, że Microsoft spróbuje odzyskać pozycję z początku generacji Xboxa 360.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 10, 2019, 11:01:54 am »
Oglądałem na razie tylko konferencję MS i o ile pierwsze pół godziny było znakomite, tak kolejna godzina znacznie obniżyła poziom prezentacji. Trzeba jednak oddać MS, że Gamepass z każdym miesiącem rośnie w siłę i staje się mega opłacalną usługą. Oby tylko na kolejnym E3 zapowiedzieli więcej ciekawych exów. Ale w sumie dopiero stosunkowo niedawno zaczęli wykupywać nowe studia.

Na plus:
+ Gamepass
+ pierwsze info i przybliżona data premiery nowego Xa
+ trailer Cyberpunka
+ Halo
+ Psychonauts 2
+ Flight Simulator
+ Ori 2

Na minus:
- trailer Gears 5
- ogólnie za dużo renderów
- z 60 pokazanych gier masa to indyki
- za mało exów (a jak już były, to w większości przypadków takie sobie)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2019, 11:15:02 am wysłana przez POK »

Jacek84

  • Gość
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 10, 2019, 11:08:07 am »
Na plus dodam, że fajnie, że w końcu ktoś zadbał o lokalizacje PSO2 i Talesy wygladaja na bardzo duży skok jakościowy. Fajnie, że pokazali renderek Halo. Idą mocniej w młodszych graszy niż Sony z tymi Lego dodatkami do Forzy i okropnym diablocraftem. Nic dla mnie, ale taktyka zrozumiała.
Najlepsza z konferencji jak dotąd i już raczej tak zostanie (Directa nie liczę, bo to nie konferencja). Nie rozumiem trochę ruchu Sony, ale zobaczymy co będzie, może jakiś State of Play przed TGSem.

Nic tam specjalnie dla mnie nie było, zabrakło Fable.

Polecam obejrzec Bethesdę. :troll:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2019, 11:10:29 am wysłana przez tarniak »

lupinator

  • Gość
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 10, 2019, 11:09:36 am »
Nie rozumiem trochę ruchu Sony, ale zobaczymy co będzie, może jakiś State of Play przed TGSem.
Zrobią osobne wydarzenie z zapowiedzią PlayStation 5. Ma to sens biorąc pod uwagę, że na dzisiaj nie mieliby za bardzo co pokazywać.

Jacek84

  • Gość
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 10, 2019, 11:11:10 am »
Nie rozumiem trochę ruchu Sony, ale zobaczymy co będzie, może jakiś State of Play przed TGSem.
Zrobią osobne wydarzenie z zapowiedzią PlayStation 5. Ma to sens biorąc pod uwagę, że na dzisiaj nie mieliby za bardzo co pokazywać.
MS też nie miał specjalnie za dużo do pokazania z nowej generacji, a godzinkę jakoś wypełnił.

lupinator

  • Gość
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 10, 2019, 11:15:46 am »
Nie rozumiem trochę ruchu Sony, ale zobaczymy co będzie, może jakiś State of Play przed TGSem.
Zrobią osobne wydarzenie z zapowiedzią PlayStation 5. Ma to sens biorąc pod uwagę, że na dzisiaj nie mieliby za bardzo co pokazywać.
MS też nie miał specjalnie za dużo do pokazania z nowej generacji, a godzinkę jakoś wypełnił.
Tyle co oni o tej nowej generacji zdradzili to Cerny w jakimś randomowym wywiadzie powiedział. Mam nadzieję, że japońce podejdą do nowej generacji na poważnie i wjadą na pełnej piździe z gameplayami, wyglądem, ceną itd. Przecież ten trailer Halo jako pokaz pierwszej gry next-gen to śmiech na sali.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 10, 2019, 11:18:42 am »
Fajnie, że pokazali renderek Halo.
To chyba było na silniku gry.

Imo na razie i tak wrażenia nie robi, ale pamiętajmy, że gry wychodzi też na XB1. Wersja na nowego Xa dostanie zapewne ray tracking i parę innych efektów tylko.

Jacek84

  • Gość
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 10, 2019, 11:21:06 am »
Tyle co oni o tej nowej generacji zdradzili to Cerny w jakimś randomowym wywiadzie powiedział. Mam nadzieję, że japońce podejdą do nowej generacji na poważnie i wjadą na pełnej piździe z gameplayami, wyglądem, ceną itd. Przecież ten trailer Halo jako pokaz pierwszej gry next-gen to śmiech na sali.
Że przypomnę Motostorm, strużkę potu na czole Jina Kazamy, Killzone itd. Normalna praktyka na początek. W tym momencie mogli się policytować na liczby i już by się hajp zaczął.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 659
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 10, 2019, 12:18:25 pm »
Konferencja MS miała być wielka, oczekiwania były ogromne, zwłaszcza z powodu braku największego konkurenta. I pewnie właśnie to te oczekiwania zabiły ten show. Po zakończeniu prezentacji czułem się rozczarowany. Próbując być obiektywnym, konferencja nie była zła, całkiem udana, na poziomie tego co w ostatnich latach pokazywał MS (szczególnie rok temu). Tylko nastawienie było inne. Brak Sony na E3 sprawiał, że oczy wszystkich zwróciły się w stronę Xboxa. Spancer chwalił się kilka razy, jak ważne będzie to E3 i jak wielką imprezę szykują. Ich wewnętrzne studia urosły w siłę i choć myślenie, iż nowe nabytki zasypią nas trailerami, było naiwne, tego chyba wszyscy oczekiwaliśmy. Wystarczyłyby nawet teasery, coś co potwierdziłoby zaangażowanie w produkty "jakościowe". Zamiast tego dostaliśmy dużo gier pod multi, w tym nawet od Ninja Theory (złośliwie można by napisać, że widać już wpływ MS na studio, ale wierze im, kiedy mówią, iż gra powstaje już kilka lat).

Jak dla mnie MS za bardzo skupia się na ilości, a za mało na jakości, czyli odwrotnie do tego co zrobiło Sony (za co też było ganione rok temu). Niby takie nastawienie MS powinno się sprawdzić (rok temu dawało radę), ale tym razem zabrakło różnorodności. Byłem zaskoczony tym, jak wiele gier jest podobnych do siebie, czy to rozgrywką, stylistyką, tematyką. Po części to problem branży, ale MS chyba nie skomponował właściwie listy tytułów. Outer Worlds, Wasteland 3, Borderlands 3 - miąłem wrażenie, że patrzę na tą samą grę poszatkowaną na kilka trailerów. W sumie najjaśniejszym punktem był Cyberpunk, ale to nie była zasługa MS, a i nie samego trailera, tylko obecności Keanu Reevsa i ogłoszenia daty premiery.

Gearsy 5 są dobrym przykładem tego, jak nie powinno się reklamować gry. Największy ex Xboxa tego roku. Gra, która wychodzi już we wrześniu, a miała tylko jeden trailer rok temu. To był moment na uderzenie. Zamiast tego pokazali trailer o wątpliwej animacji twarzy głównej bohaterki, a potem skupili się na jakiś pierdołach, przechodzeniu pod scenę, pokazywaniu gości, którzy nic nie robią. Nawet jeśli Coalition nie chce pokazywać zbyt wiele z kampanii, to niech popatrzą na The Last of Us 2 - gra miała już kilka trailerów, a wciąż w kwestii historii nie wiadomo za wiele, dużo jest domysłów, a mało konkretów.

Część o następnej generacji była spoko - tego należało się spodziewać. Gdyby Sony nie ubiegło MS po raz kolejny, ten teaser wywołałby większą burzę. Zamiast tego powtórzyli w zasadzie to co już wiemy. Miło natomiast, że w zasadzie podali nam datę startu next genów, nawet jeśli nie jest ona zaskoczeniem. Fajnie, że nowe Halo będzie tytułem startowym. Szkoda, że MS nie wykorzystał i tego. Był to moment, kiedy mogli dać nam przedsmak tego co przyniesie nowa generacja i zakończyć konferencję z przytupem. Niestety nic takiego nie miało miejsca. Mam nadzieję, że była to cut-scena z X1X, gdyż nie działo się tam za wiele. Szkoda.

Podsumowując, było dość średnio, na pewno nie sprostali oczekiwaniom. Widać, że jesteśmy w okresie przejściowym. Zabrakło gier nastawionych na story i single player, różnorodności, zaskoczeń. Dla mnie było za dużo produkcji, które nie mają znaczenia. Przyszły rok będzie już inny. Jak dla mnie Sony mądrze zrobiło odpuszczając sobie E3. Trailer Death Stranding i podanie daty premiery wywołały większe emocje, podobnie pierwsze informacje na team PS5. Przy tym robią to dość nagle i nie są obciążeni oczekiwaniami jakie towarzyszą imprezom pokroju E3.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 10, 2019, 15:45:48 pm »


w sumie to tyle z fajniejszych momentów na konfie ms.

lupinator

  • Gość
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 10, 2019, 17:16:57 pm »
Ten ziomek, któremu odpowiedział Keanu dostał od Redów kolekcjonerkę Cyberpunka.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 10, 2019, 23:48:06 pm »
Cytuj
O 24:00 (z poniedziałku na wtorek) odbędzie się Inside Xbox, podczas którego zostaną pokazane gry zmierzające na Xboksa One, komputery osobiste oraz nawet PlayStation 4. Poznajcie wstępną listę prezentowanych tytułów:

    Halo Infinite
    Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
    Gears 5
    Sea of Thieves
    Forza Horizon 4
    Xbox Elite Wireless Controller Series 2
    The Surge 2
    State of Decay 2: Heartland
    Star Wars Jedi: Fallen Order
    Journey to the Savage Planet
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=14936.0



Ja zaraz idę spać, ale może parę gier z konferencji nabierze kolorów.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 11, 2019, 18:56:38 pm »
Nintendo Direct za nami i spokojnie można go uznać za najlepszą konferencję na obecnym E3. Nie obyło się bez słabszych momentów i kilku kiepawych gier, ale otrzymaliśmy porządne trailery z nadciągających produkcji (których gameplay zobaczymy na treehousie), jedną porządną zapowiedź i jedną mega zapowiedź. Co prawda nie pokazano ani Pikmina ani Metroida, jednak jakoś to przeżyję ;)

Na pewno nie był to najlepszy Direct Nintendo, lecz z pewnością dużo lepszy od tego z zeszłego roku.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 11, 2019, 19:25:02 pm »


Można już oglądać nowe Pokemony w akcji.

Mrocz

  • Gość
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 18, 2019, 08:45:56 am »
Dopiero teraz nadrobiłem wszystkie konfy.

Moim zdaniem konferencja Microsoftu wypadła najlepiej choć boli mnie brak konkretów na temat przyszłej generacji. Jednak jest to zrozumiałe bo najpewniej takie konkrety pojawią się za rok bliżej ich premiery :)
Cyberpunk i Keanu Reeves mimo że była to totalna bomba lekko mnie zawiodły brakiem solidnego gameplayu.
Wielkim zaskoczeniem było dla mnie ogłoszenie nowego Flight Simulator. Bardzo bym chciał powrotu do łask symulatorów lotu, myślałem że już nie ma miejsca na rynku dla tych ambitnych gier. Więc tu wielki plus. Na bank ogram to kiedyś :D

Co do reszty E3 powiem krótko. To było chyba najgorsze E3 jakie pamiętam. Najgorsza konferencja to mimo wszystko EA chyba miało, choć ciężko to konferencją nazwać. Zarówno Jedi Fallen Order jakoś mnie nie porwało jak i nie było kompletnie żadnych zapowiedzi, nawet durnego Need For Speeda nie pokazali xD Za to skupiono się na nowym sezonie Apex Legends. Bieda na maksa.

Ubi przynajmniej jakieś gry pokazali, szkoda że każda z nich to typowe UbiGame zrobione bez pomysłu. Więc zero podjarki

Bethesda to śmiech na sali. Chyba wynajęci kolesie co co chwila powtarzali YEEEAAHHH. Jedyne co ratowało tę konfę to rewelka trailer Doom Eternal. Gierke bankowo biorę na premierę.

Resztą już się za bardzo nie interesowałem. Ogólnie mam nadzieje że za rok będą w końcu normalne targi E3 z Sony, MS'em pokazem nowych konsol i tyle bo to co było w tym roku mogli spokojnie zamknąć i nie organizować xD

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 18, 2019, 10:05:16 am »


Nintendo ładnie wzrosło w ostatnich latach. Sony oczywiście spadło, ale biorąc pod uwagę, że ich w ogóle na E3 nie było, to i tak mają świetny wynik.



Cyberpunk zdecydowanie na pierwszym miejscu. Za to Halo ma się słabiutko, ale też MS wiele nie pokazał. Marka jednak zmarniała przez ostatnie lata.




Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 659
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 18, 2019, 11:11:16 am »
Za to Halo ma się słabiutko, ale też MS wiele nie pokazał. Marka jednak zmarniała przez ostatnie lata.

Wina MS, bo mieli szansę na coś znacznie większego - nowe Halo na start nowej generacji, zajawka tego co należy się spodziewać po next-genach. Zjebali to strasznie, nawet artystycznie to się nie broni, zero podjarki.

Gearsy też nie wypadły lepiej.

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 18, 2019, 11:23:51 am »
Cytuj
biorąc pod uwagę, że ich w ogóle na E3 nie było, to i tak mają świetny wynik.

Śmiać mi się chciało, jak w trakcie konferencji Microsoftu leciała jakaś gra i jak tylko skończył się trailer, na twitterze i youtube (a czasem i psblogu jak gra ważniejsza) PlayStation w tym momencie ktoś klikał magiczne "pokaż" i dany trailer/zapowiedź się pokazywały także u nich :P

Ponieważ newsy z oficjalnych stron konsol robi się najłatwiej (są screeny, jest trailer/wywiad z twórcami, są 200% sprawdzone informacje bo od twórców), to łatwo było przepisać i przeredagować tekst i napisać o danej grze właśnie w wersji na PS4, stąd pewnie taki mimo wszystko nie najgorszy wynik Sony. Chyba, że oni zliczali "gra wyjdzie na Xbox, PS4, Switch" w tej tabelce.

Mrocz

  • Gość
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 18, 2019, 12:20:03 pm »
Moim zdaniem duży ma też wpływ na to popularność marki Sony. Po pierwsze sporo newsów pewnie uderza w temat "SONY NIE MA NA E3" po drugie dużo się ogólnie pisze nie tylko o Scarlet ale też o PS5. Dodatkowo większość newsów poświęconych grom multiplatformowych zapowiedzianych na E3 dla Xboxa automatycznie jest też podpięta pod Playstation.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 18, 2019, 22:23:40 pm »
Nintendo "wygrało" E3 na Twitterze. Najchętniej pisano o FF VII Remake
Cytuj
eśli chodzi o same konferencje, to prezentuje się to następująco:

    Nintendo
    Microsoft
    Square Enix

Większe zaskoczenie jest przy wydawcach, gdzie nieobecne na targach Sony zgarnęło trzecie miejsce.

    Nintendo
    Xbox
    PlayStation
    Square Enix
    Bethesda

A gry? Cóż, najpopularniejszy na Twitterze był remake FF VII, wyprzedzając Cyberpunk 2077 i kontynuację The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

    Final Fantasy 7 Remake
    Cyberpunk 2077
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2
    Animal Crossing: New Horizons
    The Avengers
https://www.ppe.pl/news/134063/nintendo-wygralo-e3-2019.html

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: E3 2019 06-11.06
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 19, 2019, 11:15:19 am »
Cytuj
przy wydawcach

W sumie to nie oglądałem każdego jednego trailera, ale była chociaż jedna gra której wydawcą jest Sony? Czy jednak powinno być napisane "Najczęściej wspominanymi firmami z branży".