Past Gen > Multiplatformowe Past Gen
Call of Duty 3
Mikes:
http://media.ps3.ign.com/media/801/801848/dl_1489915.html
IMO BiA 3 się chowa :shock:
Dziki bieg, strach, przyleganie do ścian, goroączkowe serie gdziekolwiek, szamotanina z niemcem i trzęsąca się kamer. No normalnie masakra.
Szykuję się killer jak nic.
lupinator:
OMG :shock: :shock: :shock: :shock:
MASAKRA
Edit po ochłonięciu:
Szykuje się najlepsza gra w klimatach WWII :twisted:
Piter_neo:
--- Cytat: "Mikes" ---http://media.ps3.ign.com/media/801/801848/dl_1489915.html
IMO BiA 3 się chowa :shock:
Dziki bieg, strach, przyleganie do ścian, goroączkowe serie gdziekolwiek, szamotanina z niemcem i trzęsąca się kamer. No normalnie masakra.
Szykuję się killer jak nic.
--- Koniec cytatu ---
LOL. Przeciez widać, że to render. Rozgrywka napewno nie będzie tak wyglądać, ale filmik rzeczywiście robi wrażenie, jednak po renderach z Killzone człowiek jest przyzwyczajony.
siudym:
--- Cytat: "Mikes" --- szamotanina z niemcem i trzęsąca się kamer.
--- Koniec cytatu ---
Akurat nie zdziwiłbym sie gryby to naprawde było w finalnej grze, w koncu w Riddicku było coś podobnego (łapanie przeciwnika za jego własną bron i zabicie go z niej)
nakimushi:
a ja zarówno filmik z cod3 jak i z bia2 wyzucilem zaraz do smietnika... dla mnie to sa zaskryptowane cut scenki w czasie rzeczywistym albo i lekko podretuszowane. czuc na km sztuczkami i sciemą / poza tym BiA2 wygląda dużo gorzej niz na skrinach_wogóle nie widac takiego ładnego oswietlenia i cieni. Wkoncu E3 lada dzien wiec każdy bedzie chcial zrobic ogromne wrazenie na swoim projekcie (kilkusekundowym filmiku) co nie idzie w parze z prawda ;( ... zreszta gdyby mieli zrobione to co w trailerze (chodzenie przy scianach/strzelanie/walenie wroga z bani itd to nie pokazywali by trailera na e3 tylko grywalne demo wiec sie okaze czy ktos sobie dolków nie kopie jak ludzie ok killzone ;)
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej