Autor Wątek: God of War: Wstąpienie  (Przeczytany 155239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 15, 2012, 21:00:08 pm »
Z tym, że GOW3 to nie slasher, a platformówkowa siekanka i bliżej jej do Darksiders, niż do HS.

Jacek84

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 15, 2012, 21:33:57 pm »
>platformówkowa siekanka

WAT

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 15, 2012, 22:08:07 pm »
Ot, taki kolokwializm. Nie zmienia to faktu, że slasherem na miarę DMC i HS ciężko nazwać przygody Kratosa.

lupinator

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #163 dnia: Kwietnia 15, 2012, 22:19:10 pm »
Nie mam zbyt dobrej pamięci, ale serię God of War wspominam jako 80% grubego napierdalania, gdzie czasem trzeba było pomyśleć pół minuty albo powkurwiać się na wspinaczkę z Hadesu w jedynce.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 15, 2012, 22:38:51 pm »
Jeżeli równie żywe są Twoje wspomnienia dotyczące DMC, HS i NG, to myślę, że procentowy udział myślenia (w gestii zagadek, a nie taktyki walki), wkurwiających wspinaczek w tamtych produkcjach był o wiele mniejszy. Dodać należy do tego jeszcze elementy platformowe i przygodowe w GOW oraz fakt, że prawie każdą walkę można przejść nawalając na przemian dwa przyciski. Tak sporządzona mikstura składająca się na stwierdzenie "nie-slashera" gotowa.
Hint: Darksiders też nie nazwałbym slasherem, a jej ciężar gatunkowy bliski jest GOW właśnie, niezależnie od różnych klimatów tych dwóch produkcji.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 16, 2012, 00:26:18 am »
Rok 2012. Dyskusji na temat przynależności gatunkowej serii God of War (slaher/nie-slasher?) ciąg dalszy.
PSN ID: WojtqGO

Jacek84

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 16, 2012, 01:00:42 am »
Nie wiem nad czym tu debatować. Jeśli gra opiera się w dużej mierze na rozkurwianiu wszystkiego co się rusza przy pomocy broni, mocy, combosów i okazyjnego QTE to jest to slasher. Jeśli te kilka % elementów platformowych gwarantuje, że nie jest to po prostu slasher, to Gran Turismo 5 jest RTSem, bo zarządzasz kierowcami w B-SPEC. :lol:

Wszyscy szukają nowej szufladki, żeby nie wyszło, że GOW to tępa naparzanka. :(

el becetol

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 16, 2012, 01:24:44 am »
Raczej chodzi właśnie o to że jest za tępy na slashera. Slasher wymaga rozgryzienia systemu walki i używania go w technicznie wyszukany sposób dostosowany do różnych typów przeciwników, a w GoW:

prawie każdą walkę można przejść nawalając na przemian dwa przyciski.

Poza tym w slasherze głównym bohaterem musi być pedał albo ninja.




lupinator

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 16, 2012, 01:43:04 am »
Slasher wymaga rozgryzienia systemu walki i używania go w technicznie wyszukany sposób dostosowany do różnych typów przeciwników
Z gier jakie znam, tylko Ninja Gaiden pasuje do tego opisu i nie dał się skończyć w moim przypadku w taki sposób. Są inne?

Tango

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 16, 2012, 04:10:13 am »
Slasher wymaga rozgryzienia systemu walki i używania go w technicznie wyszukany sposób dostosowany do różnych typów przeciwników
Z gier jakie znam, tylko Ninja Gaiden pasuje do tego opisu i nie dał się skończyć w moim przypadku w taki sposób. Są inne?

Bayonetta

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 16, 2012, 07:19:54 am »
Nie wiem nad czym tu debatować. Jeśli gra opiera się w dużej mierze na rozkurwianiu wszystkiego co się rusza przy pomocy broni, mocy, combosów i okazyjnego QTE to jest to slasher.
Wg tego opisu mógłbym napisać, że Darksiders i PoP:WW (skoro już napisałeś, że GT5 B-Spec to RTS), to też slashery. Każdy kto w nie grał wie, jak im daleko "finezją" walki, gameplay'em i mechaniką samej gry do typowych przedstawicieli w/w gatunku.

Wszyscy szukają nowej szufladki, żeby nie wyszło, że GOW to tępa naparzanka. :(
Tutaj już becet wyjaśnił, ale żeby nie było, GOW jest właśnie tępą naparzanką. Prawa gała, kwadrat, kwadrat, kwadrat, czasem trójkąt, prawa gała, kwadrat x 50, QTE. Czysta finezja. Gdyby skupiono się na walce, złotym środkiem byłoby "uczenie się" przez przeciwników stylu walki Kratosa, dzięki czemu 3/4 takich prostych kombinacji już po kilkukrotnym użyciu przestałoby "wchodzić". Mnie tam taki styl pasuje, bo "typowych" slasherów nie trawię, a w GOW3 skusiłem się nawet na platynkę.

Poza tym na wiki, jako gatunek GOW podane jest "action adventure", a DMC "action beat 'em up" i "hack & slash". Można więc w ramach kompromisu napisać, że GOW czerpie patenty ze "slasherów", ale przedstawicielem w/w na pewno nie jest.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2012, 07:57:00 am wysłana przez Kert »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #171 dnia: Kwietnia 16, 2012, 09:56:31 am »
Slasher wymaga rozgryzienia systemu walki i używania go w technicznie wyszukany sposób dostosowany do różnych typów przeciwników
Z gier jakie znam, tylko Ninja Gaiden pasuje do tego opisu i nie dał się skończyć w moim przypadku w taki sposób. Są inne?
HS równie dobrze, tam przeciwnicy uczyli sie twoich zagrań i po chwili nie mogłeś napiepszać tymi samymi przyciskami, ogólnie gra była dosyć trudna

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 16, 2012, 10:14:25 am »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #173 dnia: Kwietnia 16, 2012, 10:46:36 am »
DMC "hack & slash"

DMC = Diablo <lol>

Jacek84

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 16, 2012, 11:15:55 am »
DMC "hack & slash"

DMC = Diablo <lol>
Kert nie przemyślał argumentu z wiki hehe.

Nawet jeśli uznać, że GoW to nie slasher to z tymi elementami platformowymi to bzdura (patrz B-Spec bo chyba nie obczaiłeś o co chodziło).

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #175 dnia: Kwietnia 16, 2012, 11:16:35 am »
Nie rozumiem w ogóle dywagacji tutaj - GOD OF WAR, DMC, NINJA GAIDEN, HEAVENLY SWORD CZY BAYONETTA TO SLASHERY PEŁNYMI GĘBAMI I KONIEC. Ta ostatnia głównie za sprawą katany, ale nie będę się rozdrabniał. Co jest napisane na Wiki mam głęboko w...butach. Gry typu Darksiders czy PoP Warrior Within to typ action adventure, a Diablo to w milionie procent hack'n'slash. Jeśli można GoW sklasyfikować nieco inaczej to jest to Slasher Adventure, nie inaczej.

Myślałem chwilkę o (potencjalnie) nowym God of War i, jak już ktoś wspomniał, nie boję się o markę i jeśli 19ego zapowiedzą właśnie czwórkę to biorę na launch day, a w moim przypadku to absolutny wyjątek. Ostatnio przed premierą/na premierę kupiłem Gears of War 3 w sierpniu zeszłego roku. Pograłem nawet ostatnio w trójkę GoW od SMS i jestem cały czas pod wrażeniem wyglądu, mechaniki i zaje.bistości tej gry (pomijając małe skuchy fabularne).


Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #176 dnia: Kwietnia 16, 2012, 11:35:41 am »
DMC "hack & slash"

DMC = Diablo <lol>
Nadal jednak:
DMC, NG, Bayonetta = GOW <lol>

Gry typu Darksiders to typ action adventure
Odnosiłem się do opisu Tarniaka, bo tutaj, jak i w PoP:WW:
gra opiera się w dużej mierze na rozkurwianiu wszystkiego co się rusza przy pomocy broni, mocy, combosów i okazyjnego QTE to jest to slasher.

Poza tym, włącz sobie yt i przypomnij, jak wygląda rozgrywka (szczególnie walki) w Darksiders, skoro GOW = slasher, a DS już nie <lol>

Jeśli można GoW sklasyfikować nieco inaczej to jest to Slasher Adventure, nie inaczej.
A więc:
w ramach kompromisu napisać, że GOW czerpie patenty ze "slasherów", ale przedstawicielem w/w na pewno nie jest.
i zamknijmy ten smutny wątek, bo i tak nie czuję się przekonany, że random mashing przycisków, elementy przygodowe (tak żeby ugłaskać Tarniaka odwalę się od elementów platformowych, bo przecież w DMC, NG i HS też się skacze po platformach), zagadki i przechodzenie na automacie GOW to rozgrywka w stylu DMC i NG. Dla mnie ciężar gatunkowy i klasyfikacja wygląda tak: GOW, C:LoS, DS a z drugiej strony DMC, NG, HS, Bayo. I INACZEJ NIE BEDZIE.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2012, 11:41:30 am wysłana przez Kert »

Jacek84

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #177 dnia: Kwietnia 16, 2012, 11:42:05 am »
PoP, PoP all the way i inne trolololo
Ta, no bo w GoW jest tyle "plaformera" co w PoPach. Śnij dalej

Cytuj
skoro GOW = slasher, a DS już nie <lol>
Ale ja nie pisałem o żadnej grze prócz GT5 i GoW, co się kur** uwziąłeś z tym Darksiders? :lol:

Patrząc na rozwój dyskusji, za około stronę dowiemy się, że Heavy Rain to shooter, a Soul Reaver to slasher. DMC jak się usrasz to też przejdziesz kilkoma motywami. A jak w Soul Caliburze wygrasz z kimś button mashingiem to rozumiem SC nie będzie już bijatyką NO BO TAK SIĘ DA?

EDIT: Jeszcze, skoro wiki to argument w dyskusji, tylko link https://www.google.co.uk/#hl=en&safe=off&output=search&sclient=psy-ab&q=god+of+war+slasher+-capcom&oq=god+of+war+slasher+-capcom&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=hp.3...1320l1320l0l2652l1l1l0l0l0l0l419l419l4-1l1l0.frgbld.&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=fd746820be21ee87&biw=1366&bih=637
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2012, 11:53:58 am wysłana przez tarniak »

el becetol

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #178 dnia: Kwietnia 16, 2012, 11:46:54 am »
Tarniak po raz kolejny pokazuje że ma problemy z klasyfikacją gatunkową produkcji, których dobrze nie zna.

Zresztą ta rozmowa nie ma sensu, skoro teraz wszystko od Mario po Gearsy jest klasyfikowane jako "action adventure".  8)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #179 dnia: Kwietnia 16, 2012, 12:31:34 pm »
PoP, PoP all the way i inne trolololo
Ta, no bo w GoW jest tyle "plaformera" co w PoPach. Śnij dalej
Pisałem także o DS i to już nie jest trololo. Dopasowałem się do Twojego opisu, bo w "dużej mierze" PoP:WW to naparzanka. Nie wiem czy graliśmy w to samo, ale ja tam sporo walczyłem, prolog to praktycznie sama naparzanka (i przeklinający Książę dla dopełnienia obrazu całości), ba, zmieniałem bronie i stosowałem combosy (bardziej urozmaicone, niż w GOW), których było zatrzęsienie i odpowiednia lista.

Cytuj
skoro GOW = slasher, a DS już nie <lol>
Ale ja nie pisałem o żadnej grze prócz GT5 i GoW, co się kur** uwziąłeś z tym Darksiders? :lol:
Przyjrzyj się mojemu postowi, a dojdziesz do wniosku, że odpisałem bezpośrednio na cytat yap'a, Twój cytat stanowił wątek towarzyszący.

EDIT: Jeszcze, skoro wiki to argument w dyskusji, tylko link https://www.google.co.uk/#hl=en&safe=off&output=search&sclient=psy-ab&q=god+of+war+slasher+-capcom&oq=god+of+war+slasher+-capcom&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=hp.3...1320l1320l0l2652l1l1l0l0l0l0l419l419l4-1l1l0.frgbld.&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=fd746820be21ee87&biw=1366&bih=637
Słabiutkie te linki, m.in.:
http://www.newgrounds.com.comwww.newgrounds.com/bbs/topic/752427
"Best hack and slasher" - "God of War"
DMC = Diablo <lol>
= GOW <lol>

Cytując wiki, nie szukałem bzdurek w google, ale oficjalne tagi (czepiając się wiarygodności wiki, bez obrazy, jest ona nie mniejsza, niż osób udzielających się w tej dyskusji, z tym że dostęp i możliwość jej poprawy ma niezliczona ilość użytkowników internetu, ale jakoś ich jeszcze nikt nie poprawił i nie wnioskował o zmianę tagu GOW, więc możemy sobie gdybać do woli):




Jak już jednak napisałem, dla mnie EOT.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2012, 12:38:18 pm wysłana przez Kert »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 16, 2012, 12:42:08 pm »
Jeśli dla kogoś sklasyfikowanie DMC w gatunku, którego definicję stanowi Diablo, kończy dyskusję, to faktycznie EOT.

I tylko odnośnie oficjalnych tagów - to jest oficjalny "tag" DMC na stronie Capcom:



http://www.capcom-europe.com/images/genres/genre_action-adventure.png

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 16, 2012, 12:45:38 pm »
Jeśli dla kogoś sklasyfikowanie DMC w gatunku, którego definicję stanowi Diablo, kończy dyskusję, to faktycznie EOT.
Popatrz na kontekst w jakim to napisałem, a potem komentuj. Choćby "skały srały", to akurat w przypadku GOW =/= typowy slasher zdania nie zmienię. To jest dla mnie EOT.

el becetol

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 16, 2012, 12:55:14 pm »
I tylko odnośnie oficjalnych tagów - to jest oficjalny "tag" DMC na stronie Capcom:



http://www.capcom-europe.com/images/genres/genre_action-adventure.png

Czyli DMC to nie slasher. Iras udowodnił. Idziemy dalej tym tropem:

http://eu.blizzard.com/pl-pl/games/d3/index.html

Diablo III

Informacje o grze

    * Platforma: PC
    * Gatunek: Akcja/RPG

Masz tu gdzieś "hack'n'slash"? :lol:


Jacek84

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 16, 2012, 13:10:31 pm »
@Kert - to ja tylko podsumuję co postulowałeś kilka postów wczesniej nt. GOW

>platformówkowa siekanka

I jak się mają wszelkie przedstawione w tym temacie dowody do tego, niespecjalnie widać. Jak "siekanka" semantycznie różni się od słowa "slasher" też jest dla mnie zagadką.

el becetol

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 16, 2012, 13:17:18 pm »
Jak "siekanka" semantycznie różni się od słowa "slasher" też jest dla mnie zagadką.

Pewnie tak samo jak slasher semantycznie różni się od hack and slashera - gdzie dodanie do nazwy "sieknięcia" (wiele mówiącego o rozbudowanej fabule i systemie rozwoju postaci) z napierdalanki robi erpega. :lol:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 16, 2012, 13:39:06 pm »
Sorry ale musze:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 16, 2012, 14:27:23 pm »
kur** ale macie problem, gra wyjdzie i pozamiata, czy będzie mieć w oznaczeniu slasher czy inne gówno

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 16, 2012, 15:06:36 pm »
Sorry ale musze:

Ta..dokładnie tak samo uważam. Temat czy GoW  jest czy nie jest slasherem był wałkowany miliardy razy..poza tym..seria ma już 5 odsłon..wiele się nie zmieniła, więc każdy wie czego się spodziewać.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #188 dnia: Kwietnia 16, 2012, 16:24:35 pm »

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #189 dnia: Kwietnia 17, 2012, 10:14:23 am »
kur** ale macie problem, gra wyjdzie i pozamiata, czy będzie mieć w oznaczeniu slasher czy inne gówno

Nie wiesz ze każdy temat jest dobry na żarliwą dyskusję tak funkcjonuje to forum  :-x Swoja drogą dla mnie GOW to typowa młócka.
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Jacek84

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 17, 2012, 10:26:49 am »
Typowa siekanka, typowa młócka, a wciąż nie slasher. Wow.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #191 dnia: Kwietnia 17, 2012, 16:22:08 pm »
Typowa siekanka, typowa młócka, a wciąż nie slasher. Wow.
Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, za oceanami powstała pewna gra (doczekała się nawet nowszej, ulepszonej? wersji na konkurencyjną platormę). Tytuł ten można ukończyć, wciskając 2 przyciski (uniku i bloku nie liczę). Powyższy kawałek kodu zaliczany jest do slaszerów a kombinacja X, X, Y ( [], [], /\ ) w tandemie z pewnym orężem działa dosłownie cuda. O dziwo nikt z tego forum nie kwestionował jeszcze jej przynależności gatunkowej. Czy wiecie o jaką grę chodzi?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2012, 16:23:54 pm wysłana przez aphelion »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Mantis

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-06-2006
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #192 dnia: Kwietnia 17, 2012, 18:39:42 pm »
Ninja Gaiden?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 17, 2012, 22:47:04 pm »
Nie rozumiem w ogóle dywagacji tutaj - GOD OF WAR, DMC, NINJA GAIDEN, HEAVENLY SWORD CZY BAYONETTA TO SLASHERY PEŁNYMI GĘBAMI I KONIEC. Ta ostatnia głównie za sprawą katany, ale nie będę się rozdrabniał. Co jest napisane na Wiki mam głęboko w...butach. Gry typu Darksiders czy PoP Warrior Within to typ action adventure, a Diablo to w milionie procent hack'n'slash. Jeśli można GoW sklasyfikować nieco inaczej to jest to Slasher Adventure, nie inaczej.
(....)

Oczywiście, że tak. Co prawda wyraźne różnice gatunkowe się zacierają, ale jest jak napisałeś. Teraz to nawet na Raczet: Gladiatormawia się, że to platformowa gra, choć są tam całe dwa elementy stricte platformowe. No, nie licząc skakania samego w sobie, ale jeśli to jest wyznacznikiem gry platformowej, to jest nią też Quake.

Przyrównanie Darksiders do GoW to także nieporozumienie. Podobnie bawią mnie wypowiedzi typu "GoW to prostacka sieka, przecież da się ją zaliczyć używać dwóch przycisków, nie to co w Bayo".

Zaliczyłem ostatnio na "chaos" GoW III i stwierdzam, że to mit. A Bayo na easy, to w zasadzie można przejść używając jednego przycisku. A h'n's.... Cóż, jak ktoś nie grał w kultowe Diablo....
Jak tak dalej pójdzie to DMC będzie RPG, podobnie zreszta jak Bioshock, wszak rozwijamy postać - jej moc wyrażona w sile zadawanych razów, jak i wytrzymałości jej.

Mantis

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-06-2006
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 18, 2012, 09:43:15 am »
Może Panowie skończycie już tą gadkę o gatunkach, bo tak szczerze jaki to ma głębszy sens?

Wracając do czwartego Goda - bardzo chciałbym zobaczyć go jeszcze na ps3, ale jak pojawiła się plotka, że jutro może być zapowiedziane Heavenly Sword 2 tworzone przez Santa Monica, wręcz z miejsca zapragnąłem tej gry. A jeśli żywot ps3 byłby na tyle długi, ewentualnie wtedy jeszcze God of War 4. Choć realnie patrząc, jeśli teraz zapowiedzą HS2, małe są szanse aby czwarta część przygód Kratosa wylądowała na poczciwej ps3.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #195 dnia: Kwietnia 18, 2012, 09:47:35 am »
Może Panowie skończycie już tą gadkę o gatunkach, bo tak szczerze jaki to ma głębszy sens?

Wracając do czwartego Goda - bardzo chciałbym zobaczyć go jeszcze na ps3, ale jak pojawiła się plotka, że jutro może być zapowiedziane Heavenly Sword 2 tworzone przez Santa Monica, wręcz z miejsca zapragnąłem tej gry. A jeśli żywot ps3 byłby na tyle długi, ewentualnie wtedy jeszcze God of War 4. Choć realnie patrząc, jeśli teraz zapowiedzą HS2, małe są szanse aby czwarta część przygód Kratosa wylądowała na poczciwej ps3.
WPIS

lupinator

  • Gość
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #196 dnia: Kwietnia 18, 2012, 20:20:06 pm »



Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #197 dnia: Kwietnia 18, 2012, 20:21:19 pm »
Czekamy do jutra :)

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #198 dnia: Kwietnia 19, 2012, 07:51:31 am »


« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2012, 07:54:09 am wysłana przez bebbop »

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: God of War 4
« Odpowiedź #199 dnia: Kwietnia 19, 2012, 07:56:37 am »
No innej, sensownej możliwości nie było. Mamy zatem prequel.