Autor Wątek: Metroid: Other M  (Przeczytany 33959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Metroid: Other M
« dnia: Czerwca 02, 2009, 19:28:18 pm »
Super mi sie podobal pierwszy trailer :) Troszke zaskoczony jestem, ze robi go team ninja a nie retro :) A jakie sa wasze opinie ? :)




ktos juz na yt zamiescil filmik z prezentacji :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2009, 19:48:18 pm wysłana przez mic »

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 02, 2009, 20:02:57 pm »
ciekawe nie powiem, elementy gry 2d chyba będą :D
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 02, 2009, 20:06:43 pm »
dokladnie :) a wlasciwie 2.5 d :) taki odnowiony powrot do korzeni :) ja po tym filmiku jestem na tak :)

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 03, 2009, 00:26:08 am »
Lepszej jakości filmik
E3 09: Debut Trailer HD 

Kiedyś Retro zrewolucjonizowało  Metroida teraz Team Ninja :shock:

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 03, 2009, 00:49:28 am »
Gameplay i grafika pełen oldschool. Widać że wzorowali design przeciwników na starych konceptach. dla mnie bomba. :D

Nie czytać.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Obstawiam na czuja że akcja będzie się działa gdzieś pomiędzy 3 a 4 metroidem... albo to właśnie piątka czyli Dread.
Możliwe że to w istocie jest Metroid Dread tylko pod inną nazwą. Głównie przez gameplay 2d tak jak zapowiadało nintendo kilka lat temu. :D

Edit. coś mi się posrało. ;P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2009, 00:55:45 am wysłana przez monio4 »

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 03, 2009, 08:54:46 am »
ryje beret
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

mateo

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 03, 2009, 14:04:40 pm »
Opadły w końcu u mnie emocje, oraz inne cześci ciała. ;)
Na trzeźwo wypadałoby przyznać, że charatker gry jest dosyć 'mashterski' Nieustanna akcja, ładnie rozwiązane strzelanie z widoku 2.5 oraz 3D. (według mnie to kwestia ustawienia kamery) Gdzie tu jest choć odrobinkę luzu do eksploracji?/ Renderki na poziomie o ja cię nie.. zwłaszcze te końcowe.

Oby Team Ninja niezapomniało, że czasem, albo nawet 50% w Metroidzie to ekploracja terenu, zagadki i to coś co nieustannie trzyma nas przy padzie.. wyjebisty klimat tej serii.
: Czerwiec 03, 2009, 12:59:19 pm
ogólnie trzeba być dobrej myśli! ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2009, 14:11:42 pm wysłana przez Mikazuki »

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 03, 2009, 23:38:32 pm »
Previews
Metroid's creator and Team Ninja's boss offer their assurances that their new Metroid collaboration is the real deal.
Cytuj
1UP: When I think of the two series, they seem very different. Metroid is very slow, methodical, exploratory, while Ninja Gaiden is very fast, violent, and action-oriented. How do you reconcile those two and create something that takes advantage of your strengths, but still feels like a Metroid game?

YH: We want to try and take the best of both. As you progress through the game, there will be more action-oriented, faster-paced sequences. But then you'll have your careful, exploratory parts of the story as well. We actually used it to our advantage to try and marry the two concepts together.

YS: When I brought the proposal to Team Ninja, I had no idea what their response would be. As we progressed through development, of course there were differences of opinion, but we were able to work through those and ultimately create something that's better than either of us could have expected. It's been a really collaborative, creative process, and I feel that the result is something that's very positive.


1UP: What most people love about Metroid is that it offers a huge, open world. It's non-linear, there's so much to explore, and you can move about at your own pace. Is that something you're going to be retaining for this game, or is it going to be more of a linear, level by level progression?

YS: If you think about this one as being maybe similar to Metroid Fusion, then I think you'll have an idea of how the story will play out. It's still linear in the sense that there's a progression, but there are side areas that players can go into. It will retain that true, Metroid feel.

1UP: So is this being positioned as a spinoff game? Or is it really the next game in the series -- Metroid 5?

YS: It's part of the flow, storywise, between Super Metroid and Fusion.

1UP: I noticed that at the end of the trailer there appeared to be another Samus. What role does she play?

YS: She's not actually a second Samus, but she's a very, very important character within the game.
Reszta wywiadu :
http://www.1up.com/do/previewPage?pager.offset=0&cId=3174587&p=44

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 04, 2009, 07:10:42 am »
Ciekawy wywiad :) Jak napial wczesniej jeszcze Malutki " Kiedyś Retro zrewolucjonizowało  Metroida teraz Team Ninja" - tak tez po przemysleniu sprawy uznalem - nowy zespol moze dac serii swieze pomysly wiec chyba mozna sie cieszyc, ze to team ninja jest odpowiedzialny za Metroida. TN to przeciez uznana grupa i mozna spodziewac sie bardzo dobrej gry. Trailer Metroida mnie zauroczyl od poczatku i daje team ninja spory kredyt zaufania oraz zarazem mysle, ze nie zawioda go :) Jestem oczywiscie ciekawy nad czym pracuje retro, ale na chwile obecna to Metroid od team ninja wedruje na szczyt gier na ktore wyczekuje najbardziej :)

mausy

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-07-2008
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 04, 2009, 13:35:55 pm »
Mi sie nowy koncept Metroida śrdnio podoba. Mimo tego co mówią twórcy wydaje mi się że gra idzie zdecydowanie bardziej w strone akcji niż Prime. Wogóle robienie z tej serii quasislashera to imo słaby pomysł. Jeszcze jedna rzecz która mnie niepokoi to te cutscenki, za dużo eksponowania fabuły w grze. Już w Corruption było tego troche za wiele (i jeszcze ten VA), tutaj wygląda na to, że będzie jeszcze więcej. No co najważniejsze same lokacje wyglądają słabo. Siłą Praimów był genialny designe świata gry, czysty artyzm, tytaj wygląda to raczej biednie. Wszytko to co było najlepsze w trylogii tu jaby znika, IMO idzie to w złym kierunku.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 04, 2009, 14:13:11 pm »
Ta cześć ma wyjaśniać co działo się pomiędzy trójką a Fusion. Fabuła będzie w tej części grała kluczową rolę i dlatego te cinematiki. Nawet jak gameplay będzie odmienny to i tak będzie to Metroid czystej krwi. Przecież Dread miał mieć gameplay w 2d, to w istocie jest dread czyli to czego fani serii oczekiwali od lat, tylko zmienili nazwę. A z akcją... zobaczymy, mam nadzieje że będzie można pobiegać sobie po planszach spokojnie.

mateo

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 04, 2009, 14:23:52 pm »
IMO mausy dobrze prawi. W tym przypadku po prostu za dużo jest akcji. Metroid może (nie znaczy, że musi!) zmienić się w Ninja Gaiden, co średnio by wpływało na klimat serii. Co mnie najbardziej martwi to rozdziały podzielone na misje, tak jak w przypadku słynnej gry Team Ninja. Czaicie!? Uwielbiam eksplorację w Metroid Prime/ Echoes, zagadki, mistrzowski klimat, a nie mnogość starć.. i już gdzies się ten mityczny klimat urywa.

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 04, 2009, 14:26:09 pm »
IMO mausy dobrze prawi. W tym przypadku po prostu za dużo jest akcji. Metroid może (nie znaczy, że musi!) zmienić się w Ninja Gaiden, co średnio by wpływało na klimat serii. Co mnie najbardziej martwi to rozdziały podzielone na misje, tak jak w przypadku słynnej gry Team Ninja. Czaicie!? Uwielbiam eksplorację w Metroid Prime/ Echoes, zagadki, mistrzowski klimat, a nie mnogość starć.. i już gdzies się ten mityczny klimat urywa.

skad wiesz, ze wtym nowym metroidzie maja byc jakies rozdzialy i misje ?

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 04, 2009, 14:32:51 pm »
Pisze tak cośtam w wywiadzie... ale mam nadzieje że to nie jest w 100% przesądzone. Nie chce mieć po każdym levelu punkcików i procent ubitych wrogów. :/

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 04, 2009, 14:41:05 pm »
Tego tez bym nie chcial... ale nie dramatyzujmy - przeciez np w mp jezdzilo sie windami do "kolejnych leveli" - moze tu tez cos tylko na takiej zasadzie bedzie. Trailer jak juz pisalem wczesniej mi sie podobal, mam jednak zarazm nadzieje, ze i wtym metroidzie bedzie spojny i logicznie skonstuowany otwarty swiat jak w poprzednich czesciach.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 04, 2009, 14:44:19 pm »
Jak ktoś z PE to określił przy recenzji MP3C... "to fantastyczny świat poparty żelazną logiką".. i ja to w metroidach kocham. :)

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 04, 2009, 14:46:48 pm »
W tym tez tego bedziemy oczekiwac :) a odrobina efekciarstwa chyba nie zaszkodzi ;)

mateo

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 04, 2009, 15:17:24 pm »
W sumie 2D tłumaczyło by tą nieustanną akcję. Chociaż pamiętamy Super Metroid, gdzie eksplorację oraz walkę Nina rozwiązała po mistrzowsku. To była jedna, wielka przygoda w tamtych czasach. ;)

ja bynajmniej trzymam kciuki za nową odsłonę..

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 04, 2009, 15:24:11 pm »
Wszyscy posiadacze wii powinni trzymac kciuki za nowa odslone metroida :) To taki powrot do korzeni plus nowosci - ja wierze, ze bedzie bardzo dobrze :)

mateo

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 04, 2009, 15:32:36 pm »
Szkoda jeno, że Retro sie tym nie zajeło. :mad:

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 04, 2009, 15:35:23 pm »
Team Ninja to nie byle kto - moze jak zagrasz w nowego metroida to zmienisz zdanie ;) a z nowej gry retro tez pewnie bedzie sie zadowolonym :)

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 04, 2009, 15:42:35 pm »
Chłopaki... Wreszcie będziemy wiedzieli co łączyło Sami z Adamem i dlaczego ta pierwsza miała doła w Fusion. :D

"Any objections, Lady?"

Ja co do nowej gry retro nie jestem pewien, osoby które stanowiły sedno zespołu pożegnały się z firmą. Zobaczymy.

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 04, 2009, 15:46:13 pm »
Tez o tym slyszalem - moze to jest wlasnie jeden z powodow dla ktorego nintendo zlecilo nowego metroida team ninja a nie retro wlasnie ?

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 04, 2009, 15:49:48 pm »
Ja od początku obstawiałem że retro po tym rozpadzie nie będzie już robić metroidów. Wyrażanie sobie np zelde bez Shigeru i Eonumy? Ja nieee.

mateo

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 04, 2009, 18:00:41 pm »
Tego tez bym nie chcial... ale nie dramatyzujmy - przeciez np w mp jezdzilo sie windami do "kolejnych leveli"

Gdyby tak to zrobili jak w Prime byłoby świetnie. /Metroid podzielony na misje.. bez jaj!

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 04, 2009, 18:17:08 pm »
podział na światy i strefy oczywiście, najlepiej windami właśnie bo to swego rodzaju element rozpoznawczy serii. Ale żaby dało się wrócić do poprzednich po zaliczeniu w nich misji przynajmniej.  :-? Zobaczymy... Jednak tak czy inaczej bankowo będzie to gra co najmniej bardzo dobra.

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 04, 2009, 20:28:44 pm »
Jednak tak czy inaczej bankowo będzie to gra co najmniej bardzo dobra.
I tego sie trzymajmy :)

mateo

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 05, 2009, 12:05:08 pm »
Fakt prezentuję się to wszystko wyśmienicie, ale imo Retro by z tego zrobiło 100 razy lepszą przygode. ;)

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 05, 2009, 12:17:27 pm »
Fakt prezentuję się to wszystko wyśmienicie, ale imo Retro by z tego zrobiło 100 razy lepszą przygode. ;)
Wpis :x

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 05, 2009, 22:25:15 pm »
E3 2009: Metroid: Other M Heavy on Action and Story
Interview: Director Yoshio Sakamoto says the game will be the ultimate Metroid experience. Also, Metroid Dread lives!
Cytuj
IGN: Metroid: Other M was a huge surprise for us at E3 2009 and we're really excited for it. We're wondering how the partnership with Team Ninja came about.

Yoshio Sakamoto: I've been working on Metroid games for quite awhile, but in 2006, having seen the Wii, its capabilities and the features available through it, I wanted to challenge myself to see what I could produce for that particular system and it was at that point that I started mulling other concepts. My team and myself have had experience working on Metroid game, but it's all been in the handheld realm and it's all been in 2D, so we lacked both the experience and the manpower to create a 3D Metroid experience. It was at that time that I realized I needed to find a partner help me realize my concept.
When I was considering what I was going to look for in this partner, I not only wanted to find somebody who was going to understand my concept as it existed, but could also contribute based on their own experience and expertise and I was very fortunate when I proposed this idea to members of Team Ninja and they seemed to really be able to understand and grasp my idea and they were happy to jump on board as well.

During those initial meetings, I did not approach Team Ninja knowing that they were Team Ninja and had that experience behind them. Granted, I appreciated the fact that they did have game development experience, but not specifically with regard to action games. What I was looking for was a partner that could contribute their strengths and possibly balance out our weaknesses, assuming we could do the same for them. We have the experience of creating Metroid games. They have the experience of creating action games. Together, instead of being Nintendo and Team Ninja, we became Project M. And our goal is to create the best Metroid: Other M that we can.

IGN: Has working with Team Ninja brought about a more action-oriented Metroid with less focus on adventure?

Yoshio Sakamoto: I think Metroid has always been a little bit of action as well as adventure, but because we are teaming up with Team Ninja, I do think that they will bring things to the table that we haven't been able to do in the past. But again, a huge part of Metroid is the adventure aspect and we do want to stay true to that as well.

IGN: How do the third-person and first-person action coexist?

Yoshio Sakamoto: Unfortunately, I can't give you details on how the perspective is going to be used in the game either, but if you take the time to really dissect the trailer, you should get a pretty good idea of maybe how the game is going to play. Our goal ultimately is to create the ultimate Metroid experience so really pay attention to the trailer and I think it should give you some good impressions. That said, though, development is progressing at a pretty good pace, so I'm think I should be able to supply a demo for you guys to experience pretty soon.

IGN:
Great. Any final comments on Metroid: Other M that you really want Metroid fans to know about?

Yoshio Sakamoto: What my team and I are shooting for is the ultimate Metroid experience. Up until now we've created the Samus who, yes, is indeed a strong, charming and very cool heroine. But what we're hoping to create is a Samus now that not just fans of Metroid will appreciate, but everyone who is experiencing the game. So I'm hoping that everyone looks forward to exploring that Metroid world and experiencing Samus as a character.
http://wii.ign.com/articles/991/991793p1.html

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 05, 2009, 22:34:43 pm »
W wywiadzi jest zaznaczone, ze to nie bedzie tylko akcja, ale tez i alementy przygodowe maja byc wyraznie zachowane :) A Metroid Dread ? Oby ds :)

mateo

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 08, 2009, 14:22:09 pm »
60% eksploracji i byłoby :cool:

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 12, 2009, 23:00:50 pm »
Itagaki names Nintendo game as inspiration for Ninja Gaiden work, offers kind words for Team Ninja's Metroid project
Cytuj
1UP: Do you feel that your work on the Ninja Gaiden franchise owes anything to what Devil May Cry started on PS2?

TI:
Nope. I actually owe thanks to the Legend of Zelda: Ocarina of Time.

1UP: How do you feel about the Team Ninja-doing-Metroid-reinvention news? Is this something you would have welcomed when you were still there?

TI: Metroid is a fantastic game that I played a lot on the Disk System when I was a child. I also know Mr. Sakamoto, the producer at Nintendo, very well. He fathered Samus Aran. He's been making games since I was a child, so he's a veteran I really respect. I think [Yosuke] Hayashi will learn a lot working with him. I hope Team Ninja works hard in making a good game.
http://gonintendo.com/viewstory.php?id=84922
: Czerwiec 09, 2009, 21:03:17 pm
Yoshio Sakamoto on Metroid: Other M - this will be a Metroid unlike anything ever experienced before
Cytuj
"Our goal is to provide the most interesting gameplay and deliver the most cool Metroid ever. Retro has their own approach toward Metroid games. They had their own producer. Their approach to Metroid games has traditionally been the FPA ? first person adventure ? but my concept was kind of different than that and I was looking for a team that could bring my idea to life.

With Fusion, that game was very story-driven. In that game, I believe I was able to explain Samus as a character, as a person, not just somebody in armor. And I was not only explain Samus but the characters around her? with Super Metroid I showed, through her relationship with the baby Metroid, some of her maternal instincts. Between those two stories I feel I was able to explain Samus as a person. But because Metroid equals Samus, I'd like to develop her character further, as a soldier, as a human, also as a woman. That's what they're (Team Ninja) hoping to do with Other M. Will create a new Metroid unlike anything ever experienced before." - Nintendo's Yoshio Sakamoto
http://gonintendo.com/viewstory.php?id=85731

mateo

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 13, 2009, 16:34:32 pm »
Wygrana w kategorii "Największa Niespodzianka" E32009
wg
.

załsłużenie!! :razz:

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 14, 2009, 10:25:18 am »
W pelni sie zgadzam :) To byla niespodzianka duzego kalibru  8-)  wczesniej zadnych przeciekow o metroidzie nie bylo - nawet nie slyszalem nic chyba o grze tam ninja na wii :)

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 18, 2009, 23:44:44 pm »
Miyamoto interview - head-to-head online doesn't make sense for Wii Sports Resort, don't count on Tanooki suit in NSMB Wii, more talk of Zelda and MotionPlus, third and first person views reconfirmed for Metroid: Other M
http://gonintendo.com/viewstory.php?id=86053
: Czerwiec 16, 2009, 21:11:21 pm
Q&A: Yoshio Sakamoto, Yousuke Hayashi on Metroid: Other M
http://www.wired.com/gamelife/2009/06/metroid-interview/

mateo

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 19, 2009, 18:29:22 pm »
Szerzej:
Cytuj
Around 100 people in total are teaming up to work on the new Metroid.
Also working with a studio called D-Rockets, who is producing the cinematics.
Trying to focus more on Samus's human side, bring out a story and aspects of her past.
Sakamoto wasn't involved in the Metroid Prime series, but he feels Retro has created the "ultimate first person adventure" game.
If Retro comes up with ideas for a sequel to the Prime trilogy, Sakamoto is all for it.
Goal isn't to make a "Team Ninja version" of Metroid - the pair hope it'll be a "game for everyone".
On shifting hardware from Xbox 360 to Wii (Team Ninja): "Given that my understanding of the Metroid universe is being this beautiful experience ? my responsibility is to stay true to that."

Speaking to Game|Life at E3, the pair discuss the Nintendo and Team Ninja collaboration, what styles and ideas the new team might introduce into this project, and hopes for another Metroid title from Retro Studios, as well as Sakamoto himself. ps/ Trzeba być dobrej myśli :)


mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 23, 2009, 16:35:49 pm »


fajne podsumowanie + ciekawostki trailerka z e3

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #38 dnia: Września 22, 2009, 09:52:36 am »
Metroid: Other M - a few, tiny details
Cytuj
- work on the concept has completely
- development is progressing well
- both Team Ninja and Nintendo are working hard to make sure they please fans of the series
- expect more material to be shown off in the future
http://gonintendo.com/viewstory.php?id=97282
: Wrzesień 18, 2009, 20:02:38 pm
Team Ninja doesn't always go after the most powerful console, enjoys challenging themselves with Metroid: Other M, and development is on-track
http://g4tv.com/videos/41465/Team-Ninjas-Yosuke-Hayashi-Interview/

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #39 dnia: Września 22, 2009, 23:05:53 pm »
niech wiec zrobia cos ladniutkiego na najslabszej konsoli dla odmiany :) chetnie zobacze jak wyciskaja wszystkie soki z wii :)