Autor Wątek: GameBoy Evolution  (Przeczytany 14726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 22, 2005, 13:22:07 pm »
To były by jaja...
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 22, 2005, 14:26:04 pm »
Adminie swietny text, szkoda ze juz chyba 3 raz to samo napisales :lol: .
Revolution bedzie pewnie czyms w stylu DS'a - wrzuca jakis nowy patent i beda mysleli ze dzieki temu zdobeda caly rynek.
GBE - wyjdzie w 2006 a bedzie mialo grafe slabsza od PSP :? , ale faza.
Na dodatek znajac nintendo pojda w strone "klasyki" - dadza menelom po 100 $ i kaza im zaprojektowac konsolke, menele narysuja kwadrat a nintendo zrobi z tego GBE :lol: .
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 22, 2005, 14:46:54 pm »
Musze powiedziec, ze ostatnio co nie wejde na forum GO to jestem wku*****ny, jak patrze na te je**ne kłutnie które (trzeba na kogos zagonic:P) rozpoczyna Wudi to mnie ku**ica bierze. Wczesniej był spokój dało się spokojnie pogadac, a od kąd Wudek sie pojawił to az na forum sie wchodzic niechce.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 22, 2005, 17:01:38 pm »
-_-" Żałuj Ako, że nie widziałeś dyskusji ze mną gdzie indziej, to dopiero była zadyma, ta nie ma się nijak do tamtego -_-"

Jednego moge sie spodziewac: GBE bedzie mial trojwymiarowa grafike, Ninna wie, ze 2D DualScreena to jej największy błąd. Ale oprawa audiowizualna na pewno nie będzie lepsza niż ta produktu Sony. Dotychczasowy dyktator czerpał zyski przede wszystkim z ciekawych i tworczych gier, ale teraz...? Nadchodza ciekawe czasy  :wink:

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 22, 2005, 17:03:30 pm »
Bo po co emocjonować się plotkami. Czy Wy jesteście fanami Super Ekspresu albo Faktu? Ludzie kuwa, dajcie sobie na wstrzymanie. Zanim wyjdzie GBE już dawno będę się cieszyć moim PSP i co mnie obchodzi ile to cudo Ninny będzie potrafić? Nie będę całe życie czekać na jakąś tam konsolę, która kiedyś się pojawi. Chcę grać teraz. Nie lubicie Sony? Spoko. Czekajcie na GBE. Nie lubicie Ninny? Też luz. Ale po co te kłótnie? I po co się jarać debilnymi plotami. Geez :?

paroofa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 11, 2005, 15:02:30 pm »
Witam
Czy wiadomo coś więcej nt GBE? Kiedy dokładnie są E3? Moim zdaniem, to trochę DZIWNYM posunięciem Nintendo byłoby wydanie na rynek dwóch kieszonsolek - DS i GBE ... Sam nie wiem, mam nadzieję, że to fake.
Pozdrawiam serdecznie
paroofa at mixer dot one dot pl
http://www.wpzr.jo.pl zapraszam

marcines2

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 16, 2005, 01:01:18 am »
Własnie sobie odebrałem z poczty moja przesyłke z Ds'em. Mam obecnie dwie kieszonsliki PSP I NDS, i po przetestowaniu obydwu konsolek stwierdzam ze zle sie dzieje w obozie Nintendo. Co to ma byc, ja rozumiem , ze Niny chce czym zaskoczyc swojego potencjalnego klienta czyms nowym, ale z tymi dwoma ekranikami to mnie polozyli na łopatki. Ze niby co taka wielka rewolucja, w czym pytam? W dotykowym ekraniku, prawie sie poplakałem ze złosci, i zaluje ze wydalem kase na NDS, wogole nie przypadla mi ta konsolka do gustu, ja tu sie spodziewałem czegos nowego z dostalem prawie to samo co GBA SP, no ludzie w porownaiu do PSP to Niny jest na gorszej pozycji ( przynajmniej w moim odczuciu). Metroid wogole mnie nie wzruszył i te piksele. A jeszcze gdzies wyczytany news , ze niby bedzie mozliwosc obejrzenia divxów na NDS, na czym? Na tym mały ekraniku, nie no smiech mnie bierze. Dla mnie Nintedno teraz swieci triumfy, ale po premierze w stanach i Europie PSP, takie nintendo bedzie sie musialo zastanowic nad soba, zreszta juz bąkają o nowej konsolce. Wszystko co napisałem jest tylko moim odczuciem i wcale nie musicie sie z tym zgadzac, wiec prosze o oszczedzenie sobie jakis bluzgów od zagorzałych wielbicieli Nintendo, zapraszam do dyskusji, zresztą od wielu lat jestem fanem kiszonsolek, a Nintendo jest mi bliskie sercu, tylko to co teraz ta firma wyrabia woła o pomste do Nieba. Pozdrawiam

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 16, 2005, 12:08:29 pm »
szkoda mi słów aby skomentować słowa powyżej ...
 jak widzę, nie wiedziałeś drogi Marcinesie co kupujesz, albo po prostu  ściemniasz ... skąd tacy się biorą?

marcines2

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 16, 2005, 12:54:34 pm »
masz racje, nie wiedziałem co kupuje, tak było w przypadku NDsa i PSP. Opierałem sie tylko na wywiadach i opiniach innych. Powiem tak, PSP bardziej mnie do siebie przekonało niz Niny, nie oszukujmy sie liczą sie gry i to ja sa zrobione. Pogralem sobie na PSP, a pozniej dostalem NDsa i co widze, marna grafike i piksele, ja rozumiem liczy sie gra i jak sie w nia gra, owszem Metriod bedzie fajna gra, ale ja tu widze cofanie wsteczne (jesli chodzi o moc konsolki). No bo ilez mozna grac w Mariana , Zeldy czy inne szlagiery Nintendo, bez jakiegos znaczacego skoku jakosciowego (skok jakosciowy owszem jest ale w stosunku do GB Advenca), ale dzisiejsze standardy sa zupełnie inne. No chyba ze Nintendo mierzy swoją konsolke w inny przedział wiekowy, no to z tym sie zgodze. Dla mnie DS wogole mnie do siebie nie przekonały przy pierwszym kontakcie, no ale moze moj osad jest pochopny i zbyt wczesny, obym sie mylił bo Nintendo zawsze było w moim domu. Acha Kun'o tacy sie biora z tego samego zródła  co i TY;) Pozdo i bez urazy

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 16, 2005, 13:55:48 pm »
Cytuj
ja tu widze cofanie wsteczne

na pewno wsteczne ?  :lol:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 18, 2005, 18:28:38 pm »
nintendo zamiast DS powinno do razu stworzyć mocnego nowoczesnego następce GBA, teraz jesli PSP sie "usadowi" na rynku, to bedzie z nowym GBRevo problem miało (a moze tak byc...)

Tarniak

  • Gość
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 18, 2005, 18:41:39 pm »
Nintendo pomimo dobrego marketingu związanego z REVOLUTION, pokpiło sprawę handheldów, a już całkiem pokpiło sprawę GBE. Wydali DSa idzie Micro, Revo no i dołożą nowego GB to już zrobi się totalny chaos.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 18, 2005, 23:24:17 pm »
e tam :P
Ja jestem zadowolony, ze DS wydali, bo nowego GB, ani zadnego innego "standardowego" handhalda nie mam zamiaru kupowac ( chyba ze tanio do kolekcji ;) )

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 21, 2005, 22:24:28 pm »
http://www.swiatnintendo.pl/index.php?p=arty&id=25
Ludzie przeczytajcie sobie artykuł Admina ŚN!!!
Według mnie on ma racje! PSP to juz nie ten klimat co wszystkie GB!
Tam sie liczy klimat a nie grafa!

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 21, 2005, 22:32:16 pm »
khem khem.... MP3 player w GBM?? biere go w ciemno! sprzedać gba tylko teraz bedzie ciężko... kurde jak dadza cene w granicach 400 zł (iPOD Shuffle) to ja nie mam żadnych pytań. zajarałem sie mocno mocno mocno. mp3 player wielkości "bezfirmówek z allegro" + gry z gba = wypasior

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 21, 2005, 23:01:34 pm »
Z chęcią kupie zwykłego GBA:) Oczywiscie w dobrej cenie:)

Player01

  • Gość
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 29, 2005, 18:01:46 pm »
Cytat: "admin Świata Nintendo"
Wudi. Masz rację. Czas na zmianę. W Twoim przypadku lekarza. Obecny Cię oszukuje.

Admin Świata Nintendo w najlepszym wydaniu.
Teraz ja sie zapytam: gdzie to obiecane GBE? Kilka miesiecy temu sie o to potrafiles wyklucac,a tu prosze - sciema jak sie patrzy.
Musze zmienic ksywe na Nastardamus.

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 31, 2005, 03:21:36 am »
Cytat: "Player01"
Cytat: "admin Świata Nintendo"
Wudi. Masz rację. Czas na zmianę. W Twoim przypadku lekarza. Obecny Cię oszukuje.

Admin Świata Nintendo w najlepszym wydaniu.
Teraz ja sie zapytam: gdzie to obiecane GBE? Kilka miesiecy temu sie o to potrafiles wyklucac,a tu prosze - sciema jak sie patrzy.
Musze zmienic ksywe na Nastardamus.


zmien ksywe na odkopywacz tematow :lol:

Marsjannno

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-06-2005
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 14, 2005, 07:52:53 am »
Może po prostu Micro?

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 14, 2005, 07:54:14 am »
Cytat: "Marsjannno"
Może po prostu Micro?

Nie. GBE miał być mocniejszy od PSP.

Marsjannno

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-06-2005
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 14, 2005, 07:59:41 am »
NIe wierzę w istnienie GBE.
1. Byłoby DS vs. GBE
2. E3 na którym mieli to zaprezentować chyba się już jakiś czas temu odbyło.
4. Na E3 wspomnieli by coś?
5. la la la

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 14, 2005, 08:15:50 am »
Cytat: "Marsjannno"
NIe wierzę w istnienie GBE.
1. Byłoby DS vs. GBE

... i podwójne zyski.

Cytuj
2. E3 na którym mieli to zaprezentować chyba się już jakiś czas temu odbyło.

Nie zaprezentowali, bo sprzęt nie był gotowy?

Cytuj
4. Na E3 wspomnieli by coś?

J/w.

Cytuj
5. la la la

Tralalalalala XD.

Mar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 14, 2005, 15:14:58 pm »
a gdzie punkt 3? :P

ja sadze ze GBE bedzie,ale za jakies 2,3 lata

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 14, 2005, 15:18:54 pm »
Cytat: "Mar"
a gdzie punkt 3? :P

Pytanie 2 jak i 3 ma te samo znaczenie, a skrót "j/w" znaczy jak wyzej, wiec ta sama odpowiedź...

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 14, 2005, 20:12:26 pm »
W wypowiedzi Marsjana nie było 3 punktu, i dobrze bo się z tezami nie zgadzam.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 14, 2005, 20:56:44 pm »
Cytat: "TNW"
W wypowiedzi Marsjana nie było 3 punktu, i dobrze bo się z tezami nie zgadzam.

aj, przeoczyłem...
ale Marsjano niezle dał po garach :) chcial punktów jak najwiecej a wyszły mu tylko 2 ;p

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 14, 2005, 21:44:01 pm »
Trzeba tu cos sprostowac. Nie byloby DS kontra GBE, bo to sa zupelnie inne konsole. Inna grupa docelowa, inne przeznacczenie, choc podobne, bo granie, to inne tytuly sie na te platformy by sie ukazywaly. GBE> bardziej PSPowe a DS>inne, starajce sie byc innowacyjne. Inne platformy. Stacjonarna, GB, DS. Dwuekranikowy handheld to tez eksperyment Nintenod, czy takie zastosowania sie przyjma.
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 20, 2005, 12:16:30 pm »
Cytat: "Ganon"
Trzeba tu cos sprostowac. Nie byloby DS kontra GBE, bo to sa zupelnie inne konsole. Inna grupa docelowa, inne przeznacczenie, choc podobne, bo granie, to inne tytuly sie na te platformy by sie ukazywaly. GBE> bardziej PSPowe a DS>inne, starajce sie byc innowacyjne. Inne platformy. Stacjonarna, GB, DS. Dwuekranikowy handheld to tez eksperyment Nintenod, czy takie zastosowania sie przyjma.


dokładnie, przeciez NINTENDO na samym począku powiedziało ze NDS nie jest następcą GBA.

JaDaK

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-06-2005
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 29, 2005, 09:30:22 am »
Ja gdzieś czytałem że ma by GBE i leszpy technicznie od PSP ale to chyba plotki cho ja wierze w to!

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 30, 2005, 18:21:50 pm »
Cytat: "JaDaK"
Ja gdzieś czytałem że ma by GBE i leszpy technicznie od PSP ale to chyba plotki cho ja wierze w to!


przeciez logiczne ze bedzie nowoczesniejszy i lepszy technicznie (bys chciał nieco ulepszonego DS'a?? no co ty :roll:

gdyby hardware był na poziomie GC, to bym sie akurat nie zdziwił.

Player01

  • Gość
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 30, 2005, 19:18:19 pm »
Cytat: "siudym"
Cytat: "JaDaK"
Ja gdzieś czytałem że ma by GBE i leszpy technicznie od PSP ale to chyba plotki cho ja wierze w to!


przeciez logiczne ze bedzie nowoczesniejszy i lepszy technicznie (bys chciał nieco ulepszonego DS'a?? no co ty :roll:

gdyby hardware był na poziomie GC, to bym sie akurat nie zdziwił.

Jak wyjdzie za 3 lata to byc moze...

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 30, 2005, 21:48:06 pm »
wydaje mi sie ze Big N nie ma po co wypuszczac GBE, skoro ich DS sobie tak swietnie radzi na rynku, maja wiekszy czas na dopieszczenie nowego dziecka :D

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 01, 2005, 11:17:05 am »
Cytat: "Player01"
Cytat: "siudym"
Cytat: "JaDaK"
Ja gdzieś czytałem że ma by GBE i leszpy technicznie od PSP ale to chyba plotki cho ja wierze w to!


przeciez logiczne ze bedzie nowoczesniejszy i lepszy technicznie (bys chciał nieco ulepszonego DS'a?? no co ty :roll:

gdyby hardware był na poziomie GC, to bym sie akurat nie zdziwił.

Jak wyjdzie za 3 lata to byc moze...


no jasne gdyby to była konsola sony pewnie twierdzilbys ze bedzie na pozomie xboxa.... :roll:

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 01, 2005, 15:25:50 pm »
Taa Player01! Masz rację, Nintendo wypuści GBE za trzy lata o mocy GCN, a w tym czasie Sony walnie PSP2 o mocy większej od X360 i PS3 razem wziętych! Tak będzie!

A na serio, to Nintendo jak coś wypuści sprzęt o mocy porwónywalnej do PSP może nieco wyższej, i będzie liczyło na magię Zeld, Marianów itp. To dobra strategia.

A co Player powiesz na PSP składane w chianch :D, gratis dostaniesz zupkę chińską! Super nie?

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 02, 2005, 12:09:16 pm »
Tak, GBE ma (?!) być mocniejsze od PSP. Tylko co to da, jeśli jedynymi grami, jakie będą dostępne na tę konsolę, będą Mariany, itp.? Sory, ale ja już mam ich serdecznie dość [oprócz Zeldy]. W tych grach nie ma świeżości.

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 02, 2005, 12:47:37 pm »
Akurat na brak różnorodnych tytułów na Game Boye nie można narzekać.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 02, 2005, 14:46:12 pm »
sprzedaz sama mowi za siebie Nintendo zarabia na konsolach, nie mowiac tego o sony ktore doklada do konsolek psp...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 04, 2005, 13:17:32 pm »
Cytat: "sambady"
Tak, GBE ma (?!) być mocniejsze od PSP. Tylko co to da, jeśli jedynymi grami, jakie będą dostępne na tę konsolę, będą Mariany, itp.? Sory, ale ja już mam ich serdecznie dość [oprócz Zeldy]. W tych grach nie ma świeżości.


chyba mylisz pojecia chłopie :D , tu mowa o GAME BOY przenosna konsola, a rynkiem przenosnych konsol rządzi NINTENDO i jego gameboy,
a nie o konsoli stacjonarnej nintendo :)

gameboy advance jest dla rynku konsolowego tym czym dla rynku konsol stacjonarnych jest playstation2. na GBA jest MASA GIER wszelkiego rodzaju, nawet masa starych konwersji z np. SNES i innych starch konsol.

wiec o samych "mariankach" na GBEvo nie licz :D  (fakt ze bedzie ich pewnie z 20 to inna sprawa :wink: )

Player01

  • Gość
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 05, 2005, 16:03:30 pm »
GBA to jest poprzednia generacja siudym, to tak jakby porownywac XBox'a do PSX.
A i Nintendo powoli acz systematycznie traci rynek handheldow.

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 05, 2005, 17:11:31 pm »
O czym ty pier**lisz Wudi? W ostatnim tygodniu PSP pobite zostało nie tylko przez DSa, ale nawet przez GBA! Jeśli mi nie wierzysz, to przeczytaj sobie newsa o wynikach sprzedaży gier i sprzętu, jak GO zacznie działać.  Po raz pierwszy od bardzo dawna pojawila się w Japonii w dziesiątce gra na tę platformę!. Do końca roku ma się sprzedać jakieś 20 milionów DSów na świecie. Jasne, zaraz powiesz, że PSP nie ma w Europie, ale wiesz mi to tak wielkiego znaczenia nie ma...
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.