Autor Wątek: Konsole a kobietki...  (Przeczytany 4269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Konsole a kobietki...
« dnia: Lipca 30, 2005, 02:15:45 am »
Coniektórzy już wiedzą, że poszukuje kobietki swego życia...Nieukrywam, że mam jedną na oku(czy sie uda?tego to chyba nawet Bóg nie wie... :cry: )ale nie o tym tu mowa...Ona lubi grać na konsolach...
A mowa o dziewczynkach grających na naszych pięknych maszynkach...Przychodze do chaty z laską, zapodaje gierki, ta wyrywa mi pada i szarpie w nie...no normalnie szczena mi opadła...Myślałem, że je to gów** obchodzi, a jednak...bardzo jej sie spodobało!A gra w eye toy'a!Wyobraźcie sobie jak to wyglądało...a na co ja się patrzyłem?na skaczące cycki(Casper, wiesz o co loto 8) ).Jednym słowem, kobieta - konsola, coś pięknego!Ten widok poprostu mnie zniewolił...Teraz będę ją na plejaka podrywał :wink: hehe
A wy?Macie jakieś zaje***** przeżycia z dziewczyną przy konsoli??Co czujecie jak ona gra?Co o tym sądzicie?czy to was podnieca, czy nie lubicie jak laleczki grają?Odpisujcie, kurde odpisujcie bo normalnie tego, chce tu full odpowiedzi - walker, jak teges to nie spieprz mi tematu(ty wiesz o co chodzi 8) )No to piszcie żłoby!

carbo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-07-2005
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Konsole a kobietki...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 30, 2005, 02:34:45 am »
MOJA KUMPELA Z ROBOTY BARDZO LUBI GRAĆ W TEKENA I SILENT HILL,  ALE JAK SAMA PRZYZNAJE W TEKENIE CIOSY ROBI NA OŚLEP CZYLI DUSI CO POPADNIE I DOTEGO GRA EDIM. ALE CO NAJWARZNIEJSZE SPRAWIA JEJ TO RADOŚĆ A CHYBA O TO CHODZI .HEJ HOSE ARMANDO DON PEDRO CIEKAWE CZY BY CIĘ PODNIECIŁA JAK BYŚ DOSTAŁ BĘCKI W TEKENA ALBO PESA .MAM PROPOZYCJE ŻEBY WYDAĆ SYMULATOR KUCHARKI GIERKA DLA KOBIETEK PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM -ONA GRA I ŚIĘ CIESZY A TY KORZYSTASZ PRZY NAJBLIRZSZYM OBIADKU :lol: PS;SĄ TU JAKIEŚ LACHY NA TYM FORUM BO JAK TAK TO PEWNIE MI SIĘ DOSTANIE ŻE MĘSKI SZOWINISTA CZY COŚ TAKIEGO :mrgreen:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Konsole a kobietki...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 30, 2005, 02:40:37 am »
Ja to lamus jestem w PESie i Tekkenie :wink: Ot taki jednostrzałowiec...Ale w Devila jak cioram to budzi się we mnie zwierzęcy instynkt :twisted: .Dostałem już w dupe od dziewczyny(na serio też)ale co mi tam...
Kucharka - gierka...hmmm...to by mogło być ciekawe...tylko żeby za bardzo nie pomyślała, że gra sobie bo jeszcze mnie jakimś gównem w żarciu otruje :wink: Ale co mi tam...I tak na grób nikt znicza nie przyniesie...Ja też bym nie przyniósł...hehe  :twisted:
Te a właśnie...masz łeb Carbos...są tu jakieś laseczki??

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Konsole a kobietki...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 30, 2005, 10:39:55 am »
Carbo wylacz capsa a Ty Don Pedro moglbys chwilke poszukac, zanim zalozysz nowy temat.

http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=531&highlight=kobiety

Zamykam