Autor Wątek: Kutargi to, Kutargi tamto, a co mnie to obchodzi?  (Przeczytany 4307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Kutargi to, Kutargi tamto, a co mnie to obchodzi?
« dnia: Sierpnia 20, 2005, 13:56:52 pm »
Kutargi ti , Kutargi tamto , a co mnie to obchodzi , ja nie rozumiem japońskiego gustu w dziedzienie gier, walczące misiaczki np. w tekenie, to gry dla przygłópów. Wole to co oferuje bill na ixa, to znaczy gry pecetopodobne i tak ma być.
Co więcej słyszę coraz więcej opini że kutargi powiedział że konsola ps3 to maszyna wyłącznie do gier, i wielu się z tym zdadza. Przecież to paranoja, konsola nowej generacji ma być multimedialnym kombajnem a nie zwykłą maszynką do gier.
Napisać chcę na niej list, wysłać emaila, posurfować po necie, pograć, oglądać filmy DVD. To jest przyszłość konsol, a nie jakieś maszynki do gier , gdzie jakieś 12 letnie dzieci japońskie ślinią się do gier w których okładają się po ryju misie koala.
Dlatego mam gdzieś ile konsol sprzeda się w japoni. Pragnę normalnych gier, Jak widzę final fantasy to mi się robi niedobrze, :mrgreen:  :mrgreen:


Brakuje symulatorów, gier ekonomicznych, strategi czasu rzeczywistego. Tojest porządny soft dla normalnego i zdrowego europejczyka i amerykanina.
No oczywiście królowie gier , to znaczy gry doomopodobne. Wyścigi różnej maści.

Player01

  • Gość
Kutargi to, Kutargi tamto, a co mnie to obchodzi?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 20, 2005, 14:05:28 pm »
Po co ci konsola w takim razie? Nie stac cie na kompa?

Tarniak

  • Gość
Kutargi to, Kutargi tamto, a co mnie to obchodzi?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 20, 2005, 14:18:28 pm »
Super :roll: