Autor Wątek: Grafika w Revolution...  (Przeczytany 6279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« dnia: Listopada 27, 2005, 11:08:47 am »
Wszyscy najeżdżaja po zobaczeniu trailera MP3 jakie to Revo będzie słabe... jednak pozwólcie że zaproponuję wam małą podróż w przezzłość :)

Wiecie co to jest? To są pierwsze screeny z Zeldy Ocarina of Time...

A to jest screen z Ocaryny... widzicie różnicę :)?
Więc zrozumcie... to co widzieliśmy na E3 było więcej niż to co GameCube potrafi (chodziło po sieci wiele porównań, to co widzieliśmy na trailerze Metroida Prime 3 nie mogłoby być udźwignięte przez GameCube`a (po porównaniu widać że jakość była większa niż w MP i MP2). A to i tak zapewne tylko maluta próbka tego co potrafi Revo... bo już tytuły startowe będą mieć lepszą grafikę niż to... Nintendo zawsze pokazuje, w przeciwieństwie do Sony (legendarne Tech-Dema PS2...), o wiele mniej niż potrafi ich konsola... żeby nie szukać daleko, nawet tech-dema SM64DS byly słabe w porównaniu do tego co widzieliśmy w grze...

doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 27, 2005, 16:23:25 pm »
Tu jest artykuł o polityce Nintendo  w sprawie ujawnienia przez firmę specyfikacji technicznej konsoli, a raczej jej nie ujawniania.


http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=12753

nie wiem jak silne będzie Revo , jednak według mnie na 95% nie będzie silniejsze od Xbo360 czy też PS3.
Nintendo przyjęło inną politykę niż Sony i Microsoft, mniej wydajny Hardwar, ale za to więcej zabawy.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 29, 2005, 11:19:46 am »
@doktor Robotnik: I bardzo cieszy mnie fakt, że Nintendo podąża całkiem inną drogą, że wreszcie będę miał szansę zakupienia konsoli, która jest szczególna, wyróżniająca się z tłumu innych, bardzo podobnych do siebie systemów :). Mam nadzieję, że kolejna konsola wielkiego 'N', ta po REVO, będzie równie innowacyjna.

BTW: Nintendo lubi zaskakiwać i, w dodatku, robi to świetnie ;P.

doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 29, 2005, 13:23:18 pm »
Cytat: "sambady"
Mam nadzieję, że kolejna konsola wielkiego 'N', ta po REVO, będzie równie innowacyjna.


A kto nie ma takiej nadziei?
Chyba tylko fanboye xbox360 i PS3 :)

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 29, 2005, 17:54:21 pm »
@doktor Robotnik: Tak, na pewno, ale coś mi się wydaje, że zrobi im się strasznie głupio, jak Revo będzie sprzedawać się lepiej od tychże konsol [mowa o PS3 i XB360] ;).

doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 30, 2005, 13:21:09 pm »
Cytat: "sambady"
Tak, na pewno, ale coś mi się wydaje, że zrobi im się strasznie głupio, jak Revo będzie sprzedawać się lepiej od tychże konsol [mowa o PS3 i XB360


Ostanio ktoś mi zarzucał że nie potrafię rozpoznać ironii na forum.
Więc spytam się, czy twoja wypowiedź jest ironiczna :?:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 30, 2005, 15:05:41 pm »
Cytuj
@doktor Robotnik: Tak, na pewno, ale coś mi się wydaje, że zrobi im się strasznie głupio, jak Revo będzie sprzedawać się lepiej od tychże konsol [mowa o PS3 i XB360]

Tego się napewno nie doczekamy  :twisted:

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 30, 2005, 15:10:04 pm »
Cytat: "Ibra"
Tego się napewno nie doczekamy Twisted Evil


A skąd wiesz? Ja na razie jestem umiarkowanym optymistą co do Revo, ale z ostateczną opinią wstrzymam się po zobaczeniu gier.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 30, 2005, 15:23:35 pm »
Jakakolwiek grafika w Revolution nie będzie dobra/słaba, mnie i tak całkowicie wystarczy. Dla mnie już grafika na current-genach jest wystarczająca, żeby przedstawić bardzo wiele rzeczy (wiadomo - nie mozna pokazać armii ludzi itp.) i w sumie taka jest jedyna funkcja grafiki - ma być pomostem między graczem a grą, ma tylko wizualizować akcję, a nie być esencją gry, więc dla mnie grafika nie będzie raczej żadnym czynnikiem przy wyborze next-gena.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 30, 2005, 15:40:56 pm »
Cytat: "xelloss"
(wiadomo - nie mozna pokazać armii ludzi.

W Pikminie całkimem spora armia biega :twisted:
Mi się wydaje że jest szanse aby Revo wyghrało... to musi być coś wielkiego skoro już zapraszają goci, i to do miejsca gdzie są rozdania Oscarów...

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 30, 2005, 16:54:43 pm »
@CassSept: Heh, pewnie zaprezentują parę gier. Szkoda, że tę prezentację zobaczą tylko nieliczni ~~.

BTW: Jestem ciekaw, czy zaproszą jakiegoś gracza? Kogoś, kto uwielbia Nintendo ;).

doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 01, 2005, 12:45:47 pm »
Cytat: "xelloss"
więc dla mnie grafika nie będzie raczej żadnym czynnikiem przy wyborze next-gena.


O , to chyba zbyt radykalne podejście  :shock:

Wyobraź sobie Mario z N64, tylko 10 razy piękniejsze, z nowymi bajerami które mogą się pojawić dzięki temu że konsola będzie wydajna graficznie .
Z lepszą fizyką co w platformówkach się przydaje ( platformy , huśtawki), z bardziej rozległymi światami.
Zdecydowanie nie podzielam twojego zdania. :?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 02, 2005, 17:40:34 pm »
Cytat: "Ibra"
Cytuj
@doktor Robotnik: Tak, na pewno, ale coś mi się wydaje, że zrobi im się strasznie głupio, jak Revo będzie sprzedawać się lepiej od tychże konsol [mowa o PS3 i XB360]

Tego się napewno nie doczekamy  :twisted:

Sorry, ale chyba muszę brutalnie uświadomić kolegę. Przeczytaj poniższe zdanie uważnie:

Revo nie jest konsolą stworzoną z myślą o dotychczasowych graczach.


Przeczytałeś? To teraz jeszcze raz. To teraz policz sobie ilu mniej więcej jest tych graczy na świecie: optymistycznie 100mln PS2 + 40mln X-Box + 20mln GC = 160mln. Nie czepiać się, obrazuję procenty. A teraz ile osób posiada sytuacje materialną pozwalającą na zakup konsoli? Celowałbym w liczbę w okolicach 600-700mln.

Nadal ze mną? To teraz pomyśl kto wychodzi na interesie lepiej - Sony, dla którego górna granica sprzedaży znajduje się na poziomie 100mln (tyle poszło PSX, niewiele mniej PS2, PS3 będzie pewnie 5-10% mniej, minimum 80mln) czy Ninny, gdzie potencjał to 600mln?

Taka jest strategia Ninny, banalna w swojej prostocie. Czy się uda? Przekonamy się po starcie Revo, ale chciałem zobrazować pewną rzecz - wielu z was zupełnie błędnie traktuje Revolution. Ta konsola nie stawia was jako głównego odbiorcy (chociaż wyciąga rękę także do starszych graczy, vide gry na NES, SNES, itd.), tylko na ludzi, którzy nie mieli styczności z jakąkolwiek konsolą, a jest ich kilka-kilkanaście razy więcej. Temu ma służyć np.: cena (plotki, że Revo będzie sprzedawane po $199).

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 02, 2005, 22:10:10 pm »
Zgadzam się w większym procencie :-) z przedmówcą.

Nintendo tym razem nie tylko udeża w świat konsolowy, ale również w odbiorców, którzy wcześniej dystansowali temat gier wideo.

Pilot to strzał w 10!

Kto nie chciał mieć kilkanascie lat temu pilota w ręku?

Ludzie się do niego przyzwyczaili - każdy go ma!

A fakt, że wymachiwanie im bedzie wpływało na przebieg akcji na ekranie TV oczaruje nie jednego...

doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 03, 2005, 13:12:04 pm »
Tak chłopaki z Nintendo mają potencjał, ale żeby mieli jeszce większy rozmach niż dotychczas. Wtedy mogli by zawalczyć z Sony.
A oni bidoki jak już wypuszczą jakiegoś killera, to raz na 2 lata, i co z tego? Sony w tym czasie zrobi 30 średniaków i sprzeda konsol od hu....
Nie żebym źle życzył Niny , miałem swego czasu N64 i było pięknie ale krótko, mało tytułów i zamieniłem na PSX.
Same dobre tytuły niewystarczą , musi być rozmach, gest, kapusta, duże ilości kapusty.
sukces Sony to: kapusta+dobre tytuły  ( i wcale nie trzeba co miesiąc wypuszczać super killerów, wystarczy raz na pół roku , by podniecić graczy i stworzyć atmosferę)

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 11, 2005, 23:29:57 pm »
a ja wierze w ninny!!! graficznie także!! oni coś szykują-360 już w sklepach,o PS3 wszędzie głośno a Revo gdzieś z boku... mówie wam oni coś szykują!
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 11, 2005, 23:50:13 pm »
Sytuacja DualScreena daje dużo do myślenia.

Nintendo wypuszcza killera za killerem, na Revolution wyjdzie pewnie najpierw Mario, potem Metroid, potem cośtam cośtam i w końcu Zelda :-)

Myślę, że tym razem ujżymy także dużo nowych pozycji zarówno od nintendo, jak i od innych developerów.

Moim zdaniem Revolution to na prawdę najlepsze urządzenie jakie ma się pojawić na rynku i piszę to nie tylko w odniesieniu do konsol...

Danio

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 11, 2005, 23:56:47 pm »
Ehhh... Pamietacie jakie nastawienie Ninny mialo do DS'a? Byla to prosta odpowiedz na PSP, ot, tak, zeby nie stracic rynku. Zakladali milion sprzedanych konsol, nie supportowali i w ogole. Jak myslicie, zle zrobili? :].

Do Revo i oni i Developerzy maja pozytywne nastawienie, support bedzie ogromny, gry tanie i latwe w programowaniu, nic dodac, nic ujac. To bedzie Hit!

Ostatnio pod Trailerem Alan'a Wake mozna zobaczyc podpis "nintendo", to nam daje wstepne wymagania ;-).

doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 12, 2005, 13:20:44 pm »
Cytat: "bandi"
Nintendo wypuszcza killera za killerem, na Revolution wyjdzie pewnie najpierw Mario, potem Metroid, potem cośtam cośtam i w końcu Zelda


 Mam nadzieję że to będzie normalna Zelda , a nie jakaś kreskówka.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 12, 2005, 13:38:54 pm »
Tylko boje sie ze troche przecholuja z tanimi grami i bedziemy mieli zalew wariacji tetrisa i ponga :?
PSN: CooliG

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 12, 2005, 16:27:58 pm »
A ja oddam nerkę, za Golden Sun'a wykonanego w technize Wind Wakera...  :shock:  Poza tym Advance Wars, które męcze włąśnie na GBA, może być strzałem w 10 jesli chodzi o Revo... Co do grafiki. To jestem dobrej myśli. Skoro taki Chaos Theory na Xboxa tak masakruje, a Burnout 4 jest na Xboxie tak płunniusi i widowiskowy, to myslę, że Revo naprawde sobie poradzi. Jasne, że patrząc na setki orków w Kameo chciałoby się czegoś w tym stylu, ale... Ale ja już się zamykam i czekam :D
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 12, 2005, 17:29:26 pm »
@Wielki: Jeśli w wypadku Revo będą prowadzić taką samą politykę, jak w przypadku DS, to na ich nową konsolkę może pojawić się wiele bardzo ciekawych i różnorodnych gier :).

BTW: Już nie mogę się doczekać takie Burnout`a :).

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 12, 2005, 21:47:19 pm »
Revo zarządzi, będzie odskocznią od tych wszystkich typowych gier. Co do grafiki to przecierz nie jest najważniejsza. Liczy się pomysł i wykonanie. No i ta cena.... nie no ja już chcę GRAĆ!!!

Greah

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 12, 2005, 23:40:19 pm »
Cytat: "Wielki90"
Tylko boje sie ze troche przecholuja z tanimi grami i bedziemy mieli zalew wariacji tetrisa i ponga :?
jakby na to nie patrzeć ninny zawsze serwowała dużo tzw. "popierdółek" więc nie ma co się dziwić jak i na revo dostaniemy tetrisa z klockami układanymi za pomocą pilota :]

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 13, 2005, 18:20:08 pm »
@UFO: Nie jestem tak do końca pewny czy zarządzi na całym świecie. Na pewno będzie miała ona wielką popularność w Japonii, gdzie ludzie uwielbiają takie dziwne rzeczy, ale nie jestem przekonany, czy tak samo dobrze zadomowi się w USA i Europie. Mieszkańcy tych krajów nie lubią - że tak się wyrażę :P - kiedy proporcje zostają zachwiane ;).

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 13, 2005, 19:00:37 pm »
Ja ci mówię że zarządzi. Weż np. DSa.Też jest inny a jak się sprzedaje!Tak samo będzie z Revo. Ninny zrywa z konwencjalizmem i proponuje nam coś zupełnie nowego. Przeciera nowe szlaki i wyznacza nowe kierunki. Mówię wam że Nintendo znowu będzie na szczycie!!

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 13, 2005, 19:04:00 pm »
bardziej to zależy od podejścia nintendo do klienta niz od naszego nastawienia- gdy będziemy traktowani tak jak japonscy gracze, wtedy napewno sprzeda się więcej konsolek... (popatrzcie jak dlugodo europy leciał taki paper mario...). trochę inwestycji w strukture sieciowa, częste promocje i jakas gra "turniejowa" klasy pro evo,halo,lub tekkena baaaardzo by pomogła! (Zelda i metroid sa świetne ale to tylko gry na 1p...)
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 13, 2005, 19:08:32 pm »
Co prawda wychodzi Mario Soccer ale czy jest w stanie przebić ProEvo??Nie sądze.
Ps:Wiecie coś o ProEvo na GameCube bo coś mi się o uszy obiło?

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 13, 2005, 23:26:25 pm »
Hehe a pamiętacie taką grę z Amigi - kurde jak jej było - Rugby połaczone z mordobiciem. Świetna sprawa - wkręt na maxa - można było w to grać z kolegą miesiącami.

Takiego miodu spodziewam się po mario :-)


A co do grafiki, z najnowszych przecieków wynika, że Revolution będzie bardzo zaawansowaną technicznię konsolą i może PS3 nawet na tym polu pozamiatać.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 14, 2005, 21:24:35 pm »
Wierzysz w to??
Odnosnie pro evo. Na Gcn nie wyszla zadna czesc, choc miala wyjsc piatka. W japonii wyszedl Winning Eleven 6 (PES 2) czasem trafia sie na allegro
PSN: CooliG

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 15, 2005, 22:42:11 pm »
Cytat: "bandi"
Takiego miodu spodziewam się po mario  
a ja jestem w stanie zalożyc się o pare skarpet (a co 8) ) że mario soccer bedzie bliżej do mario party niz do pro evo... miód bedzie ale nie wstrzyma oddechu graczom na całym swiecie i nie rozpocznie nawału turnieji...

...chciałbym się mylić
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Grafika w Revolution...
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 15, 2005, 22:53:05 pm »
Cytuj
Hehe a pamiętacie taką grę z Amigi - kurde jak jej było - Rugby połaczone z mordobiciem. Świetna sprawa - wkręt na maxa - można było w to grać z kolegą miesiącami.


Brutal Football, jedna z moich ulubionych gier z amigi. Bede musial odpalic amisie i sobie w to pograc :)