Autor Wątek: Piłki kopane na GC  (Przeczytany 9527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« dnia: Kwietnia 22, 2006, 23:38:00 pm »
Znacie jakieś gry w tej kategorii nielicząc:
 :arrow: WC 2002; Fifa 2003, 2004, 2005, 2006
 :arrow: ISS 2, 3
 :arrow: Virtua Striker 3
 :arrow: Red Card Soccer

Topic o ISS2 już był, gra drażni niedopracowaniem i głupotą przeciwników :?
Kupiłem Fife 2005 i pierwsze wrażenie :shock: SUPER

A Wy macie, lubicie, gry futbolowe na gacka :?: Interesują mnie Wasze opinie :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 22, 2006, 23:41:15 pm »
Mario SOccer jeszcze :D czy jak tam sie to zwie. Chcialbym w to na pewno pograc.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 22, 2006, 23:43:46 pm »
Cytuj
Mario SOccer jeszcze  czy jak tam sie to zwie. Chcialbym w to na pewno pograc.

Mario Smash Football
dcf podniecał się w swojej sygnaturce, że Koso dał grze tylko 6 :)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 22, 2006, 23:46:56 pm »
Koso sie nie zna. Niech wraca do Fify!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 22, 2006, 23:52:20 pm »
Cytuj
Koso sie nie zna. Niech wraca do Fify!

...razem ze swoim super seledynowym padem, dzięki któremu "wszystko" wygrywa :twisted:

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 23, 2006, 14:18:50 pm »
Jest jeszcze Sega Soccer Slam.

A co do Mario Smash Football, to gra jest bardzo dobra, ale niekoniecnzie to ten sam gatunek co Fifa  8) W każdym razie jak ma sie jeszcze kumpla to mozna sie calkiem niekrotko bawic.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 23, 2006, 16:40:45 pm »
Ja, z wszystkich dostępnych na GaCka gier, traktujących o piłce nożnej, grałem tylko w Fifę 2003. Ech, nie jest ona, być może, rozbudowana, ale jest grą idealną dla tych, którzy nie przepadają za symulatorami. JA bawię się przy niej doskonale :).

DoNaY

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-01-2006
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 23, 2006, 17:27:53 pm »
Winning Eleven 6(pro evo 2 ) szkoda ze tylko w japoni wyszeld
Donation.

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 23, 2006, 22:15:52 pm »
Freeloadera mam, ale zabawa z japońskimi krzaczkami mi się nie widzi :D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 24, 2006, 12:25:09 pm »
czemu? wystarczy po kolei najwazniejsze opcje zbadac, zpamietac i juz. Szczególnie ze tu chodzi o piłke nozna a nie np. RPG.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 24, 2006, 13:30:04 pm »
Fifa 2005 najlepsza, z tych które da się kupić.
Jest jeszcze Virtua Striker, ale to raczej tylko w multi jest przyzwoite :)
A PES5 w końcu nie wyszedł jak widać :(

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 24, 2006, 13:36:33 pm »
Cytuj
czemu? wystarczy po kolei najwazniejsze opcje zbadac, zpamietac i juz. Szczególnie ze tu chodzi o piłke nozna a nie np. RPG.

Mam japońką Zelde :twisted:

Jutro kumpel pożyczy mi Sege Soccer Slam i Virtua Striker to obadam 8)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 27, 2006, 07:43:40 am »
Sporo czasu spedzilem przy Sega Soccer Slam i naprawde swietnie sie bawilem, ot taka bezstresowa zabawa, arcade pelna geba, czyli to w czym sega jest najlepsza. W Virtue Striker ver.2002 tez sporo gralem, w szczegolnosci w multi z kumplami, nie przepadam za pilka ale musze przyznac ze w Strikera gralo sie ok. Ale symulator to tez nie jest, a do bardzo prosta, najprostszyma zagraniem i na 90% skutecznym jest bieg przy bocznej lini boiska i wrzutka na pole karne a potem (tu juz roznie) glowka, przewrotka, uderzenie z pierwszej pilki itd. i bramka jak sie patrzy :D

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 03, 2006, 16:29:49 pm »
Wracając do Fify 2003. Strasznie podobają mi się sytuacje, kiedy po rajdzie przez 3/4 boiska strzelam bramkę lobem :D. W PESie, jeśli nie jest się dobrym graczem, nie sposób przejść 1/3 boiska, nie tracąc piłki. Tutaj natomiast każdy bez problemu wykona 40-60m bieg z piłką i strzeli piękną bramkę. Kurde, właśnie za to kocham serię Fifa. Jest prosta i przyjemna.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 03, 2006, 16:47:47 pm »
Zanim podejmiemy dyskusje nt. najlepszej piłki należałoby odpowiedzieć sobie na pytanie: czy ma być on realistyczna? Jeśli tak to sytuacja, którą przedstawiłeś wyklucza Fifę w przedbiegach.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 03, 2006, 17:48:16 pm »
Temat ten nie został stworzony po to, żeby wyznaczyć, która z gier o piłce nożnej na NGC jest najlepsza. Powstał on dlatego, by każdy, kto posiada zarówno konsolę NGC, jak i jakąkolwiek grę, traktującą o piłce nożnej (na tę platformę), powiedział, co o niej sądzi (jakie są jego wrażenia z gry w tę pozycję).

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 30, 2006, 00:41:00 am »
Cytuj
Koso sie nie zna. Niech wraca do Fify!

Zdobyłem Mario Smash Football :twisted: Nie wiem co kierowało Kosem przy wystawianiu oceny _-_ Daleko mi do bycia fanboyem, ale "6" to przegięcie. Takiego singla nie oferowało nawet Double Dash, które wszędzie dostawało "9". Tekst o kulejącym 'framerate" by beznadziejny :P

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 12, 2006, 00:31:34 am »
Cytat: "barman"
Cytuj
Koso sie nie zna. Niech wraca do Fify!

Zdobyłem Mario Smash Football :twisted: Nie wiem co kierowało Kosem przy wystawianiu oceny _-_ Daleko mi do bycia fanboyem, ale "6" to przegięcie. Takiego singla nie oferowało nawet Double Dash, które wszędzie dostawało "9". Tekst o kulejącym 'framerate" by beznadziejny :P


PSX EXTREME to same buraki. Na hu*u się znają a zgrywają wilekich mędrców.

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 12, 2006, 08:05:28 am »
Mam Smash Football od kilku miesięcy i dałbym mu ocenę w singlu 8+, a w multi 10. Od kiedy mam tą gre razem z kumplami regularnie robimy całonocne turnieje (kilka browarów) do białego rana :-) Gra jest genialana - polecam. Mam jeszcze ISS-a 2 (na Allegro dałem 11zł) i cienizna - bardzo słaba gra...
Life's a game
Gaming 24:7

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 12, 2006, 08:25:39 am »
Sorki za spam ale niewytrzymałem, czy wszystkie ku**a gry Nintendo muszą sie nazywać Mario. Za sam tytuł tej grze bym obniżył ocene :evil: .
Wkurza mnie to że Nitendo tylko wykorzystuje wizerunek Mariana i reszty ekipy. Dla mnie Mario nie jest już tym co dawnie tylko wszędzie na siłe wpychaną postacią :( .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 12, 2006, 08:53:03 am »
Cytat: "DEVIL"
Wkurza mnie to że Nitendo tylko wykorzystuje wizerunek Mariana i reszty ekipy. Dla mnie Mario nie jest już tym co dawnie tylko wszędzie na siłe wpychaną postacią

ależ to jest normalna rzecz w dzisiejszym świecie . Sega ma swojego Sonica , Nintendo Linka i Mario , a Sony Snake'a . Nie zażyna się kur znoszących złote jajka  .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 12, 2006, 09:12:47 am »
Cytuj
PSX EXTREME to same buraki. Na hu*u się znają a zgrywają wilekich mędrców.

Ty no, ale to nie w PE za sam tytuł dają 10/10 :lol:. Dobra nieważne.

Chodzi o to, że gra jest wyrąbista, pełen arcade - trailery tak mówią, a na dodatek wiele osób mówi, że gra się ekstra -> zatem.... gra jest ekstra. Koso pewno się za dużo w realistycznego PESa nagrał :lol:, no i jest jeszcze coś -> Sega Soccer Slam czyli? TO JUŻ BYŁO!

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 12, 2006, 09:37:51 am »
Cytat: "jay jay"
a Sony Snake'a


no nie wiem, DEVIl mówił o 15 grach z jedną postacią a snake na PS2 ma tylko 2(4 licząc tozszerzenia) a N wykorszytuje maria wszędzie i to powli zaczyna byc nużące. nie lepiej wziąc się za wymyślanie nowej ikony popkultury? :lol:

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 12, 2006, 21:30:34 pm »
Cytuj
Koso pewno się za dużo w realistycznego PESa nagrał ,

Koso dał ciała, nie wszedł w ta grę :x
Cytuj
no i jest jeszcze coś -> Sega Soccer Slam czyli? TO JUŻ BYŁO!

- zupełnie inna kamera
- różna liczba graczy
- w SSS nie ma broni
Gry mają parę wpólnych elementów, ale to nie to samo :P Ile osób ma SSS, no ile :?::twisted:
Cytuj
Sorki za spam ale niewytrzymałem, czy wszystkie ku**a gry Nintendo muszą sie nazywać Mario. Za sam tytuł tej grze bym obniżył ocene  .
Wkurza mnie to że Nitendo tylko wykorzystuje wizerunek Mariana i reszty ekipy. Dla mnie Mario nie jest już tym co dawnie tylko wszędzie na siłe wpychaną postacią  .

Zagraj a zobaczysz, że gra daje radę :wink: Jest kapitalna :!:

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 17, 2006, 12:57:42 pm »
Pytanko.

Kupiłem za 13zł (:lol:) Fifę World Cup 2002. Tak mnie naszło, chce sobie popykać trochę w nogę, zdobyć mistrzostwo świata Argentyną i Polską + pomęczyć calutką ligę angielską, francuską oraz hiszpańską.

Pytanie brzmi: czy w World Cup są ligi? Z tego co pamiętam... to nic nie pamiętam.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 17, 2006, 12:58:21 pm »
@setezer: Nie sądzę.

Lacha

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-05-2004
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 17, 2006, 13:50:46 pm »
Cytat: "setezer"
Pytanko.

Kupiłem za 13zł (:lol:) Fifę World Cup 2002. Tak mnie naszło, chce sobie popykać trochę w nogę, zdobyć mistrzostwo świata Argentyną i Polską + pomęczyć calutką ligę angielską, francuską oraz hiszpańską.

Pytanie brzmi: czy w World Cup są ligi? Z tego co pamiętam... to nic nie pamiętam.

W seriach World Cup i Euro są tylko państwa i możliwość grania tylko w mistrzostwa świata/europy i mecze towarzyskie. Trzeba było się pytać przed zakupem bo FIFA 2003 można znaleść już za tylko 2zł drożej 8)


Na Gamecubie grałem w ISS2 i jak większości mi się nie podobał :x , FIFA2003 była bardzo fajna i od niedawna mam FIFA 2004, która też jest spoko :)


suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 17, 2006, 14:33:49 pm »
na Gacka to tylko Fify wychodzą albo piłka kopana z Mario i jego grzybkami szkoda że posiadacze gamecubów mają taki mały wybór gier o tematyce piłki nżnej podobna sytuacja jest z wyścigami
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 17, 2006, 22:46:02 pm »
Cytuj
Pytanie brzmi: czy w World Cup są ligi? Z tego co pamiętam... to nic nie pamiętam.

Tak samo jak w serii ISS - tylko państwa. Te specjalne wersje Fify mają swój klimat :wink:

Co do piłek nożnych arcade, zapraszam tu: Sega Soccer Slam
Football na serio: International Superstar Soccer 2

MJ7

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-07-2006
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 18, 2006, 13:55:35 pm »
Grał ktoś z Was w Winning Eleven 6 na kostce? Jak jest rozwiązana sprawa rozłożenia przycisków?

A tak wogóle to orientujecie sie ile by kosztowało sprowadzenie WE6? Myśle że ta gra na pewno była by warta swojej ceny.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 03, 2006, 14:52:30 pm »
Fifa 2002 World Cup jest do chrzanu  :x .
Około 40 drużyn i tylko dwa tryby gry, albo jedziemy na mundial albo ciupiemy mecz towrzyski  :evil: . Turniej przeszedłem w 2godziny, a towrzyskie znudziły mi się po 30minutach, zagrałem sobie gwiazdami Am. Południowej i Europy (dwa razy mudnial wygrałem - raz Argentyną, a raz Hiszpanią, Polską na Pro przegrałem w półfinale z Brazylią 3:2 :/). Rozgrywka jest fajna, taka arcadowa, są super strzały - walą nimi zawodnicy z gwiazdkami nad łbem (tzn. są w życiowej formie czy coś), w naszej ekipie z gwiazdką jest m.in. Olisadebe :D. Fajnie, że jest siła podania i strzału <ok>. Ale ogólnie za mało trybów, nie ma co robić.

A niedawno za 50zł (z wysyłką) kupiłem 3XA FIFA 2005 od Barmana <ok>, ty no... normalnie super. Nie dość, że cała masa turniejów - które można wg własnego "widzę misie" modyfikować to jest AWESOMIASTY tryb Career <ok>.

Ustawiłem imię, nazwizko i wybrałem zdjęcie menadżera, w którego się wcielam (wesoły murzyn - Paul Aarzak). Potem wybrałem obszar z którego chcę wybrać klub i co ciekawe nie mogę od razu brać najlepszych zespołów - na początek słabe zespoły z drugich lig lub tych podrzędnych. Wybrałem Celtic (najlepszy zespół ze wszystkich na początku dostępnych) i zacząłem grać ligę szkocką. 33mecze (3kolejki po 11meczy). Im więcej wygrywałem tym bardziej nabijał mi się licznik zadowolenia właścicieli klubu - doszedłem do 98%. Poza tym po każdym wygranym meczu dostawałem punkty, które rozdzielałem na swoich pracowników (trener ataku, pomocy, obrońców, bramkarza, od kondycji, lekarz i goście od kasy/tanich transferów). Średnio za wygrany mecz zgarnia się 10pkt (zależnie od kilku współczynników), a w każdej kategorii można wytrenować 1000pkt X_X. Gry mam średnio 50 na każdą dostaję pół gwiazdki, 100 - gwiazdka, maks można mieć 5gwiazdek. Myślę, że tak przy 3-4będzie można zostać menadżerem Arsenalu, ManU czy Realu Madryt. Dużo pracy przede mną :).

Gameplay znacznie bardziej rozbudowany względem 2002 (sic!), jest sporo sztuczek i zagrań taktycznych. Wszystko "dosyć" łatwe do przyswojenia. Ale jak to w FIFAch bywa, królem strzelców zazwyczaj zostaje zawodnik ze średnią 3bramek na mecz (Hartson - środek ataku - 42bramki, ale tak w połowie ligi zmieniłem na środku - Sutton - 41bramek).

Na amateur i semi pro można bawić się w przechodzenie obrońców na sprincie, ale już na pro nie ma szans. Czasem wyjdzie zwód (C stick), ale najlepiej atakować pozycyjnie lub po rzucie rożnym przeciwnika rzucić się na kontra atak. Ligę ukończyłem na semi pro z bilansem 28wygranych, 4remisów i 1porażki (głupie Rangersi 2:0) + w pucherze szkocji 3wygrane i zdobyty puchar  8).

Teraz stoję przed trudnym wyborem - jaką ligę wziąć i zespół. Myślę nad czymś brazylijskim, jakiś słaby zespół z Serie A (jest kilka cienkich dostępnych) lub coś z dołu tabeli Premier League.

Z czasem na pewno znudzi mi się granie w kółko tych lig, ale jest super motywacja - za wygranie dostajemy punkty - które zamieniamy na bonusy (inne piłki, stroje, dodatkowy sędzia, stadiony w nocy, stadiony treningowe). Do tego muzeum z trofeami, które zdobyliśmy - jest ich około 80  :o (dosyć ostro grając można zdobyć jedno dziennie). 3 ostre miechy grania X_X. Replay value lepszy niż w PESie :lol:.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 05, 2006, 01:08:43 am »
Setezer a któa fifa nie jest arkadowa?

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 05, 2006, 01:27:13 am »
Cytat: "Derek"
a któa fifa nie jest arkadowa?

Fifa 2007 :wink:.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Piłki kopane na GC
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 05, 2006, 12:32:21 pm »
PES też jest arcade'owy. Zagraj mecz na 45minut połowa i sprawdź jaki wynik będzie - full realizm X_X.