Autor Wątek: Znana data i cena Wii!  (Przeczytany 9757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oscyp

  • Gość
Znana data i cena Wii!
« Odpowiedź #40 dnia: Września 16, 2006, 17:46:19 pm »
Cytat: "CassSept"
Cytuj
XO premium - dwa pady, headset, kable jakies, HDD 20 gb + GRAW = 1600 - 1700 zł (nie płace za pada, gra która mnie interesuje jest tansza niz produkcje na Wii z racji na swój "wiek")


Przecież sam premium kosztuje 1600 zł :lol:


czaisz ten "minusik - myślniczek" tam wpisany? :]

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Znana data i cena Wii!
« Odpowiedź #41 dnia: Września 16, 2006, 19:02:13 pm »
Ale nie powiesz mi że kupisz GRAW i pada za 100 zł... a jeśli tak to pokaż ską  :mrgreen:

oscyp

  • Gość
Znana data i cena Wii!
« Odpowiedź #42 dnia: Września 16, 2006, 19:39:59 pm »
myslę ze na allegro wyczaiłbym cos ponizej 150 zł... enyłej, bo to sie zaraz nudne zrobi jak bedziemy tak po jednej linijce sobie odpowiadac, gołe wii miało byc ponad 50% tansze od XO, jest tansze o jakies 25%. tego nie zmienimy. kurde, ale ten metroid w przyszłości...

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Znana data i cena Wii!
« Odpowiedź #43 dnia: Września 16, 2006, 21:16:32 pm »
Cytat: "blancio_"
Zaraz, zaraz... roznica miedzy cena Wii a X360 to 600 zl, a wiec jest wieksza niz polowa ceny Wii.

Uwielbiam gadanie typu "za zestaw Wii dam 1400 zl, doplace 200 zl i mam X360".
Wypadaloby mierzyc to jedna miara i gdy podliczasz przy Wii dodatowego pilota i dwie gry, zrob to takze przy X360.

Liczylem na 199e za Wii, ale 249 z Wii Sports mozna przezyc (choc ciezko ;] )
Moje plany sie nie zmieniaja - Wii tej zimy, w przyszlosci X360.


Bardzo słuszny komentarz. No, tak w 95 %...

 Wii to nie maszyna o X-owych bebechach. Zresztą na pewno będzie można kupić ją na aukcji za pare Euro mniej, także nie ma co dramatyzować. No i tak ogólnie mowiąc,  konsole Nintendo nigdy nie były tanią rozrywką. Pamiętam jak na N64 każdy, warty niemal 300 PLN cart traktowałem z należna mu czcią, niczym Złotego Cielca, mueheheh...

Ale z jednym się nie zgodzę... Z całym szacunkiem dla takich Xboxowych tytułów, jak Bioshock, Gears Of War czy Just Cause, jednak spodziewam się, że tytuły na PS3 drugiej generacji będą już konkretnie wymiatać. I że tylko twór mysli Nintendo może okazać się lepszy.  Niemniej, sequele najbardziej oczekiwanych serii zostaną wydane własnie na konsolach firmowanych nazwiskami  Kutaragi i Miyamoto ...Podobnie jak inne sequele innych znanych serii na Wii. Wii i PS 3. PS 3 i Wii...to lepsze połączenie, mimo, że kosztowne...  :wink:
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !