Autor Wątek: juz mam Wii - pierwsze screeny!  (Przeczytany 24829 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #120 dnia: Grudnia 14, 2006, 05:51:10 am »
Cytat: "Master_666"
Coolandtrandy -> co to za zestaw LEGO masz?

Jak dla mnie to chyba ten
http://www.finaldestinationcollectibles.com/ebaypics/8823-0000-xx-23-1.jpg

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #121 dnia: Grudnia 14, 2006, 11:09:56 am »
brawo rav, ale co to za zgadywanka jak numer byl na wierzchu :D

nie bylo mnie troche ani tez nie odpowiadalem na pytania. bo popsrotu nie mialem czasu od pon wlaczyc konsoli :(

dziulinho

  • Gość
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 14, 2006, 14:48:17 pm »
1.Grafa sie rozkreci
2.Jesli GamePLay jest dobry to bedzie dobrze...a z Niedoskonałosciami jesli chodzi i celowanie i pointowanie sa ustawienia czułości Wii-Lota...
3. Mowiłes ze bedziesz chcial sprzedawac Wii na Allegro... a nie zagrałes jeszcze w znic pożadniejszego oprócz Wii-Sports..Poczekaj na Far-Cry...Metroida...hity...
4. Z innej beczki...Dziewczyna przy Konsoli...to jak kobieta na pokładzie...Moja była dziewczyna zniszczyła mi GC bo wsadziła płyte do góry nogami (powierzchnia srebrna do odczytu do góry)...w tym aspekcie...Dziewczyny do lalek odejsc od konsol...:P mozecie mnie za to pojechac...:D:P

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 14, 2006, 15:08:05 pm »
Dobrze że to już była dziewczyna :lol:

dziulinho

  • Gość
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 14, 2006, 15:35:05 pm »
dlatego to juz była...:P

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 14, 2006, 19:39:47 pm »
Te foty co są pokazane są koszmarne - w realu Wii Sports prezentuje się przyjemnie. Zelda też owiele lepiej niż na fotach czy prosty Wii Play.

I co najwazniejsze na LCD-kach czego się najbardziej obawiałem...

Teraz tylko się obawiam czy grać ze znajomymi po bro bo nie chce stracić mojego tv :D - w baseballa na pewno u mnie nie zagraja :D

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 15, 2006, 01:37:52 am »
Uprawiasz propagandę, Wii Sports i Wii Play w ogóle się nie prezentuje.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

svonston

  • Gość
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 15, 2006, 09:52:38 am »
Mowisz, ze Wii Sports sie nie prezentuje... Popatrz na Cooking Mama - http://www.gameonly.pl/newsy/10469

s-a-m

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 15, 2006, 10:43:56 am »
Cytuj
Uprawiasz propagandę, Wii Sports i Wii Play w ogóle się nie prezentuje.


Grafika w Wii sports jest czysto umowna...ma nie przeszkadzac i spełnia swoja role..nie odstrasza i wystarczy...a mimo to gierka jest świetna...

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 15, 2006, 11:37:10 am »
Prawda, ale proszę nie pisać, że prezentuje się przyjemnie bo to zwyczajnie mija się z prawdą.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Tannhauser

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #130 dnia: Grudnia 15, 2006, 11:50:56 am »
Cytat: "coolandtrendy"
Cytat: "GGY"
a) Jestem kobietą. (przydałyby się wam znaczki)

przepraszam ze nieporozumienie


Cytat: "GGY"
b) Chyba nie uznałeś tego jako doczepki? Stwierdziłam jedynie fakt, ze grafika to nie wszystko. Ciebie nie pociąga? Ok, masz do tego prawo. Ja nie mam (i nie zamierzam mieć) X360, a HDTV pozostaje w moich dalekich planach i nie mam zbytnio porównania. Naczytałam się, naoglądałam i tyle. Mam EyeToy'a i dzieki temu Wii w ogóle zwróciła moją uwagę. Z tych prawdziwych uber konsol kupuję PS3 i jak już będę miała obie w domu i wypróbowane na kilku grach, to powiem cos bardziej konkretnego. Nie ma co robić dramy. Twój przypadek jedynie mnie utwierdza w przekonaniu, ze poczekam, aż wystawią Wii w jakimś Saturnie czy EMPiKu.

nie spokojnie. troche moze nerwy mnie poniosly.ale naprawede spodziewalem sie po wii wiecej. i tak jak mowisz generalnie polecam najpierw przetestowac konsole.
zamiast wii za 1150 zl mozna juz miec x360core i 2 uzywane gry.
a gearsy wciagaja wii nosem :)


He, he kobiety to mają dobrze... znaczy się taryfę ulgową... inny forumowicz pewnie zostaby zmasakrowany  :wink:
A serio - popieram cool'a... grywalność grywalnością, ale mamy 2006 rok i wypadałoby pokazać coś więcej niż GameCuba z czujnikami ruchu. Myślę, że Wii to konsola zdecydowanie niszowa, która pewnie zyska popularność w Japonii. Europa to raczej plac boju dla X360 i PS3.
Szczerze mówiąc to Wii bez porządnego system sellera jest skazany na pożarcie, tym bardziej, że w Europie jest chorendalnie drogi...

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #131 dnia: Grudnia 15, 2006, 12:04:25 pm »
Cytat: "Tannhauser"
Szczerze mówiąc to Wii bez porządnego system sellera jest skazany na pożarcie, tym bardziej, że w Europie jest chorendalnie drogi...


Nie jest tak zle 2 dni od europejskiej premiery poszlo 350k wii :)

dziulinho

  • Gość
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #132 dnia: Grudnia 15, 2006, 15:32:07 pm »
umownosc grafiki w Wii sports i Play jest na tej samej zasadzie co w Eye Toyach... a same gry sa dodawane...aby chociasz troche zapoznac sie ze sterowaniem poprzez Wii-Lota...taka jest moje zdanie i nie traktowal bym tych gier jako prawdziwe gry... nawet bym ich nie ocenial

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #133 dnia: Grudnia 15, 2006, 16:12:14 pm »
Zacznij pisać po polsku, bo jeszcze kilka "chociasz" i innych kwiatków i będzie ostrzeżenie na zachętę.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #134 dnia: Grudnia 15, 2006, 16:29:38 pm »
Cytat: "lewik"
Prawda, ale proszę nie pisać, że prezentuje się przyjemnie bo to zwyczajnie mija się z prawdą.

Umm... wtf? Możesz mi wytłumaczyć dlaczego grafika Wii Sports nie jest przyjemna dla oka? IMO, mimo że jest umowna i po prostu, słaba, to nie oznacza ze nie jest przyjemna :lol:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #135 dnia: Grudnia 15, 2006, 16:57:59 pm »
Cytuj
Umm... wtf? Możesz mi wytłumaczyć dlaczego grafika Wii Sports nie jest przyjemna dla oka? IMO, mimo że jest umowna i po prostu, słaba, to nie oznacza ze nie jest przyjemna

a co jest przyjemnego w zmutowanych ludzikach i alasingiem jak schody na klatce schodowej?

...

oscyp

  • Gość
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #136 dnia: Grudnia 15, 2006, 17:02:52 pm »
Kurde od jutra przestaje oglądać South Park, toc to ma tak nieprzyjemną kreskę (wycinkę?)...jak można w ogóle powiedzie ze to fajnie wygląda.

dziulinho

  • Gość
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #137 dnia: Grudnia 15, 2006, 17:47:12 pm »
Lewik kup mi jakies zeszyty do cwiczen...
wartos merytoryczna jest porządku...a jesli czepiasz sie literówek to idz nauczac w szkole...wyluzuj troche...zawsze ty sie przyczepiałes o ortografie...co za rurznica czy różnica....bardzo boli... moge dostac bana...czuje jakies podteksty na linii Ja ( lechia) i Ty ( Lech poznan) :D:P

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #138 dnia: Grudnia 15, 2006, 17:59:29 pm »
Nie mam pojęcia komu sobie kibicujesz i nic mi do tego. Natomiast twoje wypociny jestem zmuszony czytać i nie chcę byś mi psuł ortografię (tak między innymi to jak się pisze dany wyraz zapamiętuje się przez pisanie). Ortografia obowiązuje każdego, CV też z błędami napiszesz?

I koniec dyskusji na ten temat w tym wątku, ewentualnie na PM zapraszam.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #139 dnia: Grudnia 15, 2006, 19:12:55 pm »
"a co jest przyjemnego w zmutowanych ludzikach i alasingiem jak schody na klatce schodowej? "

Dla mnie grafika jest przyjemna. Aliasingu nie widać a przynajmniej nie jest on razący.

Sama gra jest swietna i daleko gierkom z EyeToy-a do Wii Sports. To nie ten sam poziom rozrywki...

ps. Widziałem EyeToy Sports więc wiem co piszę.

I proszę dać sobie spokój z tematem grafiki w wii bo na razie nie wiemy jaki poziom zostanie utrzymany - z X360 było podobnie - stara generacja a jednak tytuły startowe do dziś nie są potepiane takie jak PGR3, PDZ Kameo i kilka innych

Reasumując - oceniecie coś czego dobrze nie poznaliście.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #140 dnia: Grudnia 15, 2006, 22:41:38 pm »
Ludzie już zaczynają robić sobie polewkę z tych "przerażających" wypadków z Wii-lotem...
Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną się chowa... :-)
http://www.kotaku.com/gaming/wiimote/wii-injuries--the-inevitable-conclusion-222255.php