Autor Wątek: Jaka gra ?  (Przeczytany 8699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alibaba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
Jaka gra ?
« dnia: Kwietnia 21, 2007, 23:16:13 pm »
Jaka gra wydana na tą konsolę potrafi wciągnąć na dużo godzin. Gra która wciągnie bez reszty, która ma moc. Chciałbym aby owa gra nie była denerwująca ani nudna, którą łatwo się przejdzie ale żeby była długa.

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 28, 2007, 09:24:44 am »
resident evil 4 raz przejdziesz, będziesz chcial więcej aby miec więcej itemów itp no i jeszcze mercenaries, gra napewno starczy ci na długo ;)


Supersonic

  • Gość
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 28, 2007, 20:51:55 pm »
Podpisuję się pod tym co napisał Crow. IMO to najlepsze gra na current czy jak kto woli past geny. Alibaba jak chcesz długie gry, które wciągną na wiele godzin i nie będą zbyt trudne to polecam Zeldy.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 28, 2007, 22:17:17 pm »
Alibaba jak chcesz długie gry, które wciągną na wiele godzin i nie będą zbyt trudne to polecam Zeldy.
Meeeeeeee! Podpisuje się pod tym 4 kopytami. Spędziłem wiele godzin przy zeldzie ww, czasem podczas pływania odczuwało się senny klimat ale nigdy nude no i ten nieziemski klimat. W nową zelde jeszcze nie grałem bo nie mam jeszcze wii ale nadrobie jakoś. No i oczywiście OoT też zniewala klimatem i magią.

Gry rpg są zazwyczaj stosunkowo długie w porównaniu do innych. Jeżeli lubisz też ten gatunek (ja np niebardzo) to wybadaj który tytuł ci się podoba, zobacz jakie sa opinnie w necie i kupuj. Aha! Warto wiedzieć że rgp to nie tylko finale. ;)

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 29, 2007, 08:08:22 am »
Cytuj
rgp to nie tylko finale. ;)
Szlifierka RGP 80-8 E, Monio ma rację, poza FF są jeszcze szlifierki.


Baten Kaitos polecam, poza tym jak przedmówcy.

Final Fantasy z GameCube, to niezbyt dobry wybór, dosyć krótka i prosta gra. Chociaż ma swój klimat i nieźle bawi, to nie jest to klasyczna część serii, dla niektórych może być to wadą. 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2007, 08:11:15 am wysłana przez setezer »

Supersonic

  • Gość
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 29, 2007, 08:55:49 am »
Cytuj
Final Fantasy z GameCube, to niezbyt dobry wybór, dosyć krótka i prosta gra. Chociaż ma swój klimat i nieźle bawi, to nie jest to klasyczna część serii, dla niektórych może być to wadą.
Np. dla mnie

Metroidy też polecam chociaż nie muszą każdemu przypasować.

Bartek-85

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 23, 2007, 22:08:56 pm »
Witam wszystkich, jestem nowy na forum :)

Osobiscie polecilbym nowa zelde twilight princess, mam nadzieje, ze nie odpowiadam za pozno  8-)
Podoba mi sie takze NFSMW, ale potrafi zdenerwowac

Pozdrawiam

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 21, 2007, 20:43:43 pm »
Resident Evil 4, Resident Evil remake, Resident Evil 0 - to cię wciągnie aż nie będziesz mógł pada odłożyć... :D

ArturNOW

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 22, 2007, 11:26:09 am »
Super Mario Sunshine. Ja kupiłem GameCube'a dla serio RE i mam wszystkie części, ale do tej pory przeszedłem tylko 0. Kupiłem SMS no i po prostu nie mogę się oderwać...

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 23, 2007, 09:51:39 am »
Ja uważam ,że grą która zapewni wiele godzin grania to dwie części Metroid Prime gra jest fantastyczna.Jeszcze moge polecić jak wyżej wymienione Residenty no i oczywiście Zeldy.
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Rondel

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 23, 2007, 10:39:46 am »
Ja polecam Mario Kart Double Dash, swietna gra na imprezy :P. Musze ze smutkiem stwierdzic, iz na nockach moja ps2 lezy sobie bezczynnie, a na telewizorze ciagle widac wczesniej wspomniana gre (no i te emocje "dryftuj! dryftuj!", "w morde go!", "uwazaj na psa (ta kula na lancuchu :p)!", "to ja jestem prodriverem (w tym momencie kolega wypada z toru ;))"). W singlu tez daje rade ;).
* Czciciel serii Half-Life *

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 23, 2007, 21:54:27 pm »
Ja polecam Mario Kart Double Dash, swietna gra na imprezy :P. Musze ze smutkiem stwierdzic, iz na nockach moja ps2 lezy sobie bezczynnie, a na telewizorze ciagle widac wczesniej wspomniana gre (no i te emocje "dryftuj! dryftuj!", "w morde go!", "uwazaj na psa (ta kula na lancuchu :p)!", "to ja jestem prodriverem (w tym momencie kolega wypada z toru ;))"). W singlu tez daje rade ;).
co do mario karta sie zgodze, gra jets bardzo tania a na gacka to chyba must have, na impry gra jest super i nie tylko bo samemu teź sie swietnie gra :)


Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 23, 2007, 22:13:56 pm »
A ja mam pytanie, a mianowicie.Jestem w stanie kupić sobie jedną gierkę, i się zastanawiam nad tytułami takimi jak:
- MGS:PO na PSP
- The Darkness na Xbox 360 (ze względu na Achviementy)
- Virtua Fighter 5 na ps3
- Overlord
Która byście wy wybrali?Ja osobiście chyba najpoważniej rozważam kandydature The Darkness oraz MGS:PO, ze względu na to, że są to gry, w które wiem, że dłużej pogram.A o Overlord prawie nic nie wiem.
 8)

BTW: Sorry za offtop 



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 20, 2007, 16:30:20 pm »
Dobra gra to Zelda:WW.Kiedy wciągniesz się w tą niesamowitą przygode, nie zwrócisz uwagi jak szybko będzie mijał czas.Polecam na długie jesienne wieczory.
NO BRAIN - NO GAIN


Ursin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 02-01-2008
  • Wiadomości: 445
  • Reputacja: 0
  • ]:-> One Piece <-:[
Odp: Jaka gra ?
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 03, 2008, 08:43:19 am »
Witam,
zgadzam się z przedmówcami co do Zeldy i MK: DD <- te gry są niesamowite must have'y...
W szczególności MK na kilku graczy- teraz gram z Kumplami w trzech ale jak załatwię czwartego pada i jakiegoś chętnego gracza to będzie jatka  8-)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2008, 09:01:34 am wysłana przez Ursin »