Autor Wątek: Pilotwings  (Przeczytany 3053 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Pilotwings
« dnia: Czerwca 10, 2007, 14:20:59 pm »
Może większość nie pamięta pilotwingsa z n64 - ja pamiętam - gra nie robiła jakiegoś większego wrażenia - nawet biorą pod uwagę fakt, że wyszła na start z Nintendo64 - ale fajnie się grało. Zebrała dobre oceny.

Nintendo planowało wydać Pilotwings 64 II - nie wydali, późnniej pilot wings-a na GameCube - też anulowali, teraz chodzą plotki o wersji dla Wii. Po dziesięci latach jest to bardzo prawdopodobne. Ciekawe czy wymyslili coś nowego, co będzie równie grywalne, bo jak wiadomo nie o grafikę chodzi bo tak pewnie już dawno dostalibyśmy crapa na miarę Wing Island

Supersonic

  • Gość
Odp: Pilotwings
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 10, 2007, 22:00:57 pm »
Kurde mogłoby to wyjść. Jedynka była naprawdę bardzo dobra, jak na tamte czasy oczywiście. Być może Pilotwings tak bardzo przypadła mi do gustu ponieważ była to pierwsza gra w której mogłem sobie polatać (swoboda wydawała się ogromna). Do dziś lubię gry w których się lata ale niekoniczenie samolotami, do tego robienie fotek. Eh to były czasy  :-D

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Pilotwings
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 10, 2007, 22:04:29 pm »
Seria Pilotwings nie debiutowała na N64 lecz na SNES. Zebrała równie dobre oceny, była innowacyjna, bardzo grywalna i świetnie się prezentowała, w dyskietkę był wbudowany specjalny chip do wygenerowania lepszej grafiki 3D na SNES, taki sam jak w StarWing (StarFox).

Mam nadzieję że wersja na Wii będzie dorównywać swoim poprzedniczkom, pilot świetnie może się spisać w kierowaniu samolotem/spadochronem.