Autor Wątek: Games Convention 2008 wyjazd  (Przeczytany 2760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kenchi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-09-2006
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Games Convention 2008 wyjazd
« dnia: Sierpnia 11, 2008, 10:00:29 am »
Witam wszystkich. Organizuje wyjazd na targi Games Convention 2008. Jedziemy busem 26 osobowym w piątek 22.08.08. Kombinuje jak mogę żeby było jak najtaniej. Prawdopodobna cena całej wycieczki to 170 zł + bilet na GC. Może być  taniej (najlepszy scenariusz to 135 zł a najgorszy to 200 zł - w zależności ile zbierzemy osób). Wejściówki na GC załatwiacie sobie indywidualnie. Można kupić w Empiku, można zamówić przez Internet (http://www.bilety.home.pl/sklep/) lub można kupić sobie już w Lipsku. Cena biletu - 30 zł ulgowy (Niemcy respektują nasze legitymacje) 42 zł normalny. Nie będziemy nocować w Lipsku. Jedziemy w piątek wieczorem, rano jesteśmy na targach, łazimy cały dzień i wracamy. Wyjeżdżamy z mojego miasta tj. Rawy Mazowieckiej. Będziemy na bank przejeżdżali przez Łódź, Wrocław, Zgorzelec. Jeżeli ktoś chciałby jechać z Warszawy to do Rawy jest pełno PKS'ów i Expresów (z Wawy do Rawy jest około 60 km). Zapraszam wszystkich. Zbierajcie kumpli i wysyłajcie do mnie zgłoszenie na adres: kenchi@o2.pl

Wstępnie czekam do niedzieli 10.08 do wieczora i zobaczymy ile osób się uzbiera. W poniedziałek podam szczegóły.

Info:

Cel: Targi Games Convention 2008
Cena : 170 zł + bilet
Data: 22.08 godzina 20:00 (Rawa) 21:20 (Łódź)
Czas jazdy: około 10 godz.

Wymagania:

Dowód tożsamości ze zdjęciem

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem mejlem: kenchi@o2.pl

Pozdrawiam.

Update: Na razie jest 7 osób. Potrzebujemy minimum 15 żeby pojechać. Pisać, pisać!
Opublikowane: Sierpień 06, 2008, 14:44:59
Przypominam o wyjeździe. Lista miast przez które przejeżdżamy: Łódź, Piotrków, Wieluń, Kępno, Legnica, Bolesławiec, Wrocław, Zgorzelec

Jest jeszcze 13 wolnych miejsc.