Autor Wątek: Resident Evil: The Darkside Chronicles  (Przeczytany 17229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil: The Dark Side Chronicles
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 12, 2009, 18:06:08 pm »
Cytuj
Każda konsola jest dla określonej grupy ludzi i ja wyrażam tylko swoje zdanie nie mam nic do posiadaczy Wii , ale jako fan RE wnerwia mnie to ,że Capcom wydaje takie mizerne fabularnie produkcje na podstawie serii ,która powinna iść bardziej w strone survival-horroru ,a nie "kurki wodnej" na ekranie TV:/

Oczywiście masz rację, że dobrze by było, gdyby Capcom podszedł do całej sprawy nieco bardziej ambitnie. Z drugiej jednak strony dziwi mnie trochę Twoje oburzenie zaistniałą sytuacją - jako fan serii RE powinieneś dobrze widzieć, że tego typu mało ambitne  spin-offy jak chociażby UCH i teraz UCH2 powstawały od zawsze jeszcze za czasów PSXA, więc nie jest to nic nowego. Mam tu rzecz jasna na myśli Gun Survivor'y   których UCH na Wii jest duchową kontynuatorką. Tego typu cudaczne serię powstawały, powstają i jak widać po powyższej zapowiedzi powstawać będą, a skoro tak, to lepiej, że ich platformą docelową jest Wii, bo faktycznie trudno sobie wyobrazić lepszą platformę dla prostych w swej formule "celowniczków", niż konsola Nintendo (z całym szacunkiem dla tejże, bo ja również uważam, ze Wii ma ogromny i niestety niewykorzystywany potencjał).

Cytuj
Część szósta serii ma niby wrócić do korzeni ( tzn. ma być bardziej mroczna i "survival horror" taki mi się wydaje :D) być może to będzie upragniony przez wielu albo i nie:P remake np. "2" 

Jeśli wierzyć informacjom z wywiadu umieszczonego w którymś tam numerze Neo Plus z ostatnich miesięcy, już RE5 miał być powrotem do korzeni z klasycznymi zombiakami i tym wszystkim, czego fani pragną od dłuższego czasu. Niestety gra okazała się za wolna, i koncepcja się nie sprawdziła. Teraz wieść gminna niesie, że RE6 będzie czymś zupełnie nowym, co sprawia, że boję się o ten tytuł jak mało który. Z nowych tytułów ze  świata Residenta jeszcze za tej generacji, obstawiałbym raczej kolejne mało ambitne produkcję na Wii albo jakiś sprzęt przenośny ? niestety. A szkoda, bo jeśli mowa o PS3 i X360, idealnym pomysłem byłby Outbreak 3. Wydanie 2ch poprzednich części na PS2 z jej możliwościami internetowymi było pomyłką - co innego obecne konsole dla których korzystanie z sieci to chleb powszedni.

Co do UCH2 (jakoś tak ta nazwa bardziej mi pasuję) to mam mieszane uczucia. Z jednej strony to świetnie, że będzie można obserwować wydarzenia z 2ki bo to moja ukochana część (ideałem byłby pełnoprawny remake no ale jak to mówią lepszy rydz niż nic). No i chętnie odświeżyłbym sobie wydarzenia z Code Veronica. Z drugiej strony jednak Capcom dał trochę ciała - szkoda, że żółtoniebiescy nie pokusili się o dodanie dodatkowych chapterów jeszcze na poziomie produkcji pierwszych kronik - wiadomo, pieniądz nie śmierdzi No i sam fakt, że jest to celowniczek psuję trochę ogólne wrażenie. Na pocieszenie wypada przypomnieć, że były już gry, z których produkcji Capcom się wycofał pod naporem krytyki fanów - być może  i tym razem będzie podobnie i z 2gich kronik zrobi się nam remake 2ki. W końcu nadzieja umiera ostatnia...:P 

Zastanawiasz się Grafoman nad WII w sensie zakupu? Osobiście czekam na dalszy rozwój sytuacji. Gwoździem do sukcesu jest bezapelacyjnie Dragon Quest X (to będzie prawdziwe bombardowanie Japonii)
Co do samego RE liczę, że zrobią coś nowego na wzór RE4. Mechanika ta sama z obszernym Racoon City na czele. Nie byłoby to genialne?

gidek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-09-2008
  • Wiadomości: 260
  • Reputacja: 7
  • Zielony gracz z niebieskim sercem :D
Odp: Resident Evil: The Dark Side Chronicles
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 12, 2009, 18:08:10 pm »
Ehh dzięki temu trailerowi sobie przypomniałem RE2 ; ) Ja tam czekam na to z niecierpliwością, co z tego, że celowniczek, RE:UCH było moją pierwszą grą na Wii i zapewniło mi ~14 h zabawy samemu i jeszcze dodatkowo kilka h ze znajomymi czy dziewczyną w co-opie ;]

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil: The Dark Side Chronicles
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 12, 2009, 18:14:51 pm »
Doprawdy mogliby zrobić Remake Dwójki. Spójrzcie na jedną z pierwszych uliczek. Ta w ogniu z drugiej części wygląda wyśmienicie.

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil: The Dark Side Chronicles
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 12, 2009, 19:37:52 pm »
Cytuj
Zastanawiasz się Grafoman nad WII w sensie zakupu?

Hm...początkowo myśląc o kolejnej konsoli stacjonarnej skłaniałem się bardziej w stronę maszynki Microsoftu, jednak muszę przyznać, że Wii kusi mnie coraz bardziej jako dopełnienie PS3. Tym bardziej, że ja akurat mam w sobie coś z casualla i bardzo sobie cenię - obok tych typowo  growych  produkcji -  proste i przyjemne tytuły do odprężenia się na 15 minut. Póki co jednak ja również czekam na rozwój sytuacji no i spadek ceny chociażby o te 100-150 zł. I mam nadzieję, że się doczekam bo ta - o ile się nie mylę - nie spadła od premiery, a płacenie 999 zł za sprzęt, który technologicznie dość od konkurencji odbiega nie zbyt mi się widzi. O bibliotekę gier raczej się nie martwię - pojawiło się już przynajmniej kilka gier w które bardzo chciałbym zagrać, a omawiany tu Resident Evil właśnie stał się jedną z nich - podjarałem się tym trailerem i screenami jak małe dziecko. Jedyne czego nie mogę odżałować to brak PALowskiej wersji Capcom vs. Tatsunoko - gdyby gra pojawiła się w empikach to nie wiem czy nie kupiłbym Wii na spontanie.

Your mysterious ice blue eyes...

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: The Dark Side Chronicles
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 13, 2009, 10:04:28 am »
Resident Evil: Darkside Chronicles Details
Tales from the Darkside.
Cytuj
March 13, 2009 - Tonight at Capcom's Resident Evil 5 launch event in San Francisco we cornered a producer on the just-announced Resident Evil: The Darkside Chronicles. We asked the tough questions -- and he dodged most of them. We were able to get a few more details, though, about the upcoming sequel to Umbrella Chronicles.

The term "Darkside" refers to the series' horror roots. What started out as survival horror is now a straight action game in Resident Evil 5. The Darkside Chronicles is set during the events of Resident Evil 2, when the series' survival horror mechanics really hit its stride. The title is meant to convey that sense of the macabre.

Players will revisit the significant events of Resident Evil 2, but they'll have to blast through new areas, as well. We know Leon Kennedy and Claire Redfield will be playable characters, and we can apparently expect to see more "main characters" from the series make appearances. Players will be able to switch between controlling Leon and Claire.

In its initial announcement, Capcom declared The Darkside Chronicles will allow players to perform a new evade move with the Wii remote. We asked for clarification, but Capcom didn't want to reveal any more information at this time, other than the new move will be something new to the on-rails genre. As for the upgraded camera system, the developers are trying to convey a sense of action. In Umbrella Chronicles, the camera was being used to communicate that classic, suspenseful Resident Evil feel, the producer said.

Finally, for everyone who thought it was too difficult to pull off headshots in Umbrella Chronicles, decapitating zombies is being made easier in the sequel.

Resident Evil: The Darkside Chronicles is set for a winter 2009 release. Make sure to check out the game's debut trailer.
http://wii.ign.com/articles/962/962316p1.html
Obejrzałem trailer i zdecydowanie lepiej to wygląda od pierwszej części kronik .Heh  jak sobie pomyślę , iż mogliby wykorzystać silnik4 do tego spin-off'u to aż mnie zwala z nóg .Ten projekt prawdopodobnie sprzeda się gorzej od swojej poprzedniczki  , a jeżeli tak się stanie może da to coś do myślenia Capcom.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 13, 2009, 17:43:01 pm »
Capcom chce zarobić, więc wydaje niby drugą część kronik.Mam nadzieje że nie zrobią wątków dwójki :sad:
NO BRAIN - NO GAIN


Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 13, 2009, 21:40:14 pm »
Mam nadzieje że nie zrobią wątków dwójki :sad:

Ee... jak na razie (trailer, screeny, PR) to mowa tylko o wątkach dwójki.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 09, 2009, 22:14:46 pm »
Wesker voice actor reprising role for Resident Evil: Darkside Chronicles
Cytuj
Destructoid : Do you know if you?ll be working on any other Resident Evil games? Do you believe we?ve seen the last of Wesker?
Douglas : I hope Wesker will come back (some how!), but I am in the dark, just like you. It?s probably doubtful. There is another UC coming soon and I reprise in that one for some flashback stuff.
http://www.destructoid.com/destructoid-interview-albert-wesker-aka-d-c-douglas--128077.phtml

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 14, 2009, 11:28:58 am »
RE: The Darkside Chronicles online/new story chapter info

Cytuj
Some info from the preview in the new(May 2009) GameInformer:

"While the main focus of the game is on retelling the events encapsulated by Resident Evil 2 and Resident Evil: CODE Veronica, you'll also play through brand new shenanigans staring Leon Kennedy in South America, adding yet another twist to the legendary RE narrative."


Also they have "online TBA" in the header of the article.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 23, 2009, 14:33:16 pm »
http://www.biohaze.com/phpBB3/viewtopic.php?f=29&t=3846

Zdjęcie artykułu z Famitsu (niestety, jakość słaba).
Widać m.in. Sherry oraz Adę (niestety, po raz kolejny model z RE4); wygląda na to, że cała czwórka będzie w scenariuszu razem (widać m.in. screen z Adą i Claire oraz z Leonem i Sherry...). Pokazany też został Licker, który na szczęście nie jest tym z Outbreak'a - jego model bardziej przypomina tego z RE5 (czyli bardziej wierny wyglądowi Lickerów z RE2 niż te z Outbreak'a). Jest też i Marvin, chociaż tym razem siedzi chyba w holu głównym RPD.
: Kwiecień 22, 2009, 14:32:37 pm
Skany w dużo lepszej jakości:
scan 1
scan 2
Źródło: True Gaming.

Tłumaczenie tekstu autorstwa cvxfreak:
Cytuj
Famitsu Article: Biohazard: Darkside Chronicles
Wii - Capcom - Release Date Undecided - Price Undecided
Producer: Masachika Kawata (Capcom), Kentaro Noguchi (cavia), Director: Yasuhiro Seto


A heroic battle unfolding from the player's perspectives, Biohazard: Darkside Chronicles is a gun shooting game and the sequel to Biohazard Umbrella Chronicles. The game will cover the currently unwritten stories and shadow-drenched parts of the series that took place leading up to the destruction of the Umbrella Corporation. This week, we have a look at Biohazard 2's two expected female protagonists. We will also give information series fans may have been worried about.

Page 278
(Picture of Ada and Claire, top right)
"Joint Combat!?"

(Picture of Claire below the above, and then spreading into the next page)
"A desperate struggle unfolding in the Police Station"

(In the frame showing the two zombies and Leon kicking one of them)
"Cooperative Play
As with the previous game, it is possible for two players to play at the same time. In the picture to the left, there are blue and red reticules. Also, in this game, there seems to be a good number of situations in which we send the players into struggles (QTEs?)."

(Left of the picture of Leon kicking the zombie)
"For the actions, the camera leaves the first person perspective and goes behind the protagonist, showing the action scene."

(Right of the big picture of Ada)
"Ada Wong
The mysterious woman Leon meets in Biohazard 2. She says she came to Raccoon City to find her boyfriend, but she actually carries a secret. In Biohazard 2, she only appears in Leon's story, making this game the first time she appears alongside Claire."

Page 279

(Left of the big picture of Sherry)

"Sherry Birkin
The only daughter of the brilliant scientist, William Birkin and his wife Annette. Finding herself in the middle of the Biohazard in the city, she encounters Leon. She seems to be harboring something of mystery... This is her first time appearing in the series since Biohazard 2."
NOTE: The magazine does indeed say that Sherry runs into Leon, and not Claire.

(Between the picture of the Licker and Spiders)

"One after another, the creatures arrive and attack."

(Frame showing Leon, and Marvin)
"Important Points
Although the game will contain scenarios and circumstances from the past, there will also be new scenarios and content. In other words, there will be stories that deepen the series and broaden the views of the players. We'll introduce two such situations here."

(To the right of Leon in the same frame)
"On the wall of the Police Station, is that a message warning of the danger? Amongst the writing, words such as "Umbrella" can be seen. What does this person want to say, and to whom? For example, this seems to be written by someone such as a journalist..."

(Left of the Leon and Marvin frame)
"In Biohazard 2, Marvin Branagh, who collapsed in the west office of the first floor of the Police Station, we see him collapsed on the fountain of the main entrance hall. Is it possible for him to give us the truth about the incident?"

Źródło: forum Biohaze


Znając życie wszystko to zobaczymy w akcji na trailerze, który był prezentowany podczas Captivate, a który będzie udostępniony około 29 kwietnia.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 28, 2009, 16:56:26 pm »
Resident Evil: Darkside Chronicles director explains what makes this game so ?dark?
Cytuj
?We use some of the great personal stories from Resident Evil 2 in The Darkside Chronicles. Resident Evil 2 was a darker, more intimate story compared to the chapters that we put into Umbrella Chronicles and I tried to highlight that difference when creating this game. The bonds between Leon and Ada, between Claire and Sherry. The story of the collapse of the Birkin Family. These relatively insignificant stories make Resident Evil 2 an unforgettable game. We focused on these intimate stories of love and family in The Darkside Chronicles. Tragic romance, the destruction of a happy family?isn?t that a bit on the Darkside?? - Resident Evil: Darkside Chronicles director Yashuhiro Seto
http://nintendodpad.com/Welcome/News/Entries/2009/4/24_Resident_Evil%3A_DC_director_explains_why_the_game_is_named_%E2%80%9CDarkside%E2%80%9D.html
: Kwiecień 25, 2009, 20:00:02 pm
Nowy trailer :
http://www.gamekyo.com/videofr14958_the-darkside-chronicles-nouvelle-video.html
Polecam zobaczyć ten filmik  .

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 28, 2009, 17:13:38 pm »
mi tez bardzo filmik sie podobal :) czuc klimacik :)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 28, 2009, 18:37:25 pm »
Wow.

Czemu to musi być rail-shooter  :(.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 28, 2009, 22:23:26 pm »
Resident Evil: The Darkside Chronicles First Look
Take a walk on the Darkside.
http://wii.ign.com/articles/977/977159p1.html
Masa nowych obrazków :
http://media.wii.ign.com/media/143/14328873/imgs_1.html



: Kwiecień 28, 2009, 19:53:06 pm
Resident Evil: The Darkside Chronicles Promises Next-Gen Graphics For Wii
http://kotaku.com/5230838/resident-evil-the-darkside-chronicles-promises-next+gen-graphics-for-wii

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 08, 2009, 21:58:06 pm »
Warto zwrócić uwagę na to, że cienie pod postaciami (i przeciwnikami) to już nie jest czarna plama, lecz faktycznie cień.
: Kwiecień 28, 2009, 21:25:51 pm
Dwa wpisy na blogu DSC (jeden stary, o którym tu nie wspominalem, jeden nowy - z dzisiaj)

The Presence of Horror
Cytuj
When talking about Darkside Chronicles, the first word that comes to mind is ?presence?. By that I mean experiencing something that feels like it could actually exist.

(...)

Darkside Chronicles is a horror themed / Arcade shooter.

Ogólnie mowa o tym, jak za pomocą prezentacji (ruchy kamery, widok partnera atakowanego przez zombie, komentarze postaci oraz odgłosy przez nie wydawane) DSC ma oddać atmosferę horroru.

Reimagining Leon
Cytuj
The first big question we had to deal with in moving from drafts to the final scenario was how to portray Leon in this game. Since appearing in Resident Evil 2, Leon has starred in both Resident Evil 4 and the Degeneration film. Resident Evil 2 came out over 10 years ago so we wanted to re-envision Leon?s first adventure taking current expectations into account rather than just copying Resident Evil 2 verbatim.

Leon was nothing but a rookie police officer when he was caught up in the Raccoon City incident. When did he change so drastically? What do you think Leon?s real purpose and motivations are? Money? Love? Duty? Honor? Perhaps revenge?

Mr. Suga already has experience with Leon in writing the script for Degeneration. In re-imagining Leon?s Raccoon City exploits, he has strived to create a character that is more consistent with the ?resourceful special-agent? Leon we know from newer Resident Evil stories. What happened to Leon that made him choose that life?

Dodatkowo informacja o panie Suga, scenarzyście DSC:
Cytuj
Mr. Suga has written the scripts for some great Japanese anime such as the Ghost in the Shell: Stand Alone Complex series, Eureka Seven, and Darker Than Black. He has also worked here at Capcom on Devil May Cry 4 as well as Resident Evil: Degeneration.


Patrząc na wpisy na blogu, oraz na ostatni trailer, można mieć wrażenie, że naprawdę ta gra może być dobra, a nie niskobudżetowcem jak UC. Ciekawe jednak, jak to wszystko wyjdzie w praniu.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 14, 2009, 09:57:20 am »
Resident Evil Darkside Chronicles Spoilers!
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
http://www.gamefaqs.com/boards/detail.php?board=929198&topic=49494496&message=542560208

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 14, 2009, 10:16:57 am »
GameFAQs + spoilers = najprawdopodobniej fake.
Po co Capcom miałby zdradzać zawartość całej gry graczom? Przy Umbrella Chronicles do samego końca nie były znane wszystkie scenariusze (a większość została zdradzona dopiero blisko premiery); o ile mi wiadomo, podczas Captivate pokazywano jednie jakiś początkowy fragment scenariusza z RE2 i nic więcej.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 18, 2009, 20:01:14 pm »
Resident Evil: Darkside Chronicles - more details
Cytuj
- MotionPlus not supported
- Resident Evil 2 is the main focus, and more story details will be revealed
- original voice actors will not return
- modified difficultly from Umbrella Chronicles
- some sort of online feature
http://gonintendo.com/?p=82926

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 25, 2009, 17:52:00 pm »
Info trochę stare, bo pochodzące jeszcze z Captivate.

Co do aktorów, z wywiadu na GameSpot wynikało, Że twórcy chcieli, by powrócili ci sami aktorzy, którzy podkładali głosy w RE2, ale np. w przypadku Sherry było to niemoŻliwe (mimo wszystko Lisa Yamanaka zestarzała się o te 11 lat :P); za Leona zaś od czasów RE4 robi Paul Mercier (swoją drogą miło, Że Capcom coraz częściej stara się trzymać tych samych aktorów dla tych samych postaci w róŻnych częściach), więc Paul Haddad równieŻ nie powróci. Mam jednak nadzieję, Że za Claire znowu weźmie się Alyson Court a do Ady powróci Sally Cahill (aktorce z UC, chociaŻ miała podobny głos, czegoś brakowało).
: Maj 18, 2009, 20:01:45 pm
Na oficjalnej stronie pojawił się teaser (intro do strony) do trailera, który pojawi się 3 czerwca.
http://www.capcom.co.jp/bio_dc/jp.html

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Pojawiło sie teŻ kilka nowych screenów.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2009, 17:54:02 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 25, 2009, 19:33:56 pm »
Pojawiło sie też kilka nowych screenów.
Dokładnie takie:
http://www.eurogamer.pt/gallery.php?game_id=11265&article_id=576863#anchor
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Muszę przyznać, że Claire wygląda sympatycznie :cool:

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 28, 2009, 23:28:48 pm »
Resident Evil: The Darkside Chronicles Nintendo WiiTrailer - Journey Begins Trailer
http://wii.ign.com/dor/objects/14328873/resident-evil-the-darkside-chronicles/videos/residentevilchron_trl_journey_52609.html
Resident Evil: The Darkside Chronicles Nintendo WiiTrailer - Dead End Trailer
http://wii.ign.com/dor/objects/14328873/resident-evil-the-darkside-chronicles/videos/redarksidechron_trl_042709.html

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 29, 2009, 00:03:39 am »
Rockfort Island :D

Steve wygląda trochę... zbyt Leoniasto. Nawet fryz zmieniono mu na styl fryzury Leona (co oznacza, że Steve ma już trzy różne fryzury, a występuje tylko w jednym scenariuszu).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 29, 2009, 06:53:19 am »
trailerki przywoluja wspomnienia :)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 03, 2009, 01:28:31 am »


I artwork dla prasy:


Poznajecie pana stojącego obok Steve'a?
Jako podpowiedź powiem, że to nie Wesker :>
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 09, 2009, 21:37:18 pm »
E3 2099: Binge Gamer Preview - Resident Evil Darkside Chronicles feat. Itagaki

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 09, 2009, 21:41:44 pm »
E3 2009: Resident Evil: Darkside Chronicles Hands-on
http://wii.ign.com/articles/990/990357p1.html

Podobno na razie nie jest za dobrze, ale to jednak wczesna wersja
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 21:43:47 pm wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 02, 2009, 19:59:57 pm »
Nowy trailer z Japan Expo pokazujący fragmenty gameplay'u z RE2 i RECV:


Plus screeny z IGN:
http://media.wii.ign.com/media/143/14328873/imgs_1.html
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2009, 20:11:52 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 12, 2009, 21:26:07 pm »
Resident Evil: The Darkside Chronicles Hands-on
Enter the survival horror.
Cytuj
Based on what we've seen thus far Darkside Chronicles is sgoing to be a whole lot more of the same from what fans of Umbrella Chronicles expected. In its preliminary state the game still has some of the same "usual suspects" of the first game, including some iffy framerate, similar weaponry, and the must-have cheesy voiceover that RE fans have come to expect, but it's also improving on a few specific elements as well. The game is very much a tour of the Resident Evil world, and if you were anything like me when the first game came out it was as much about seeing the worlds recreated as it was leveling up guns or actually "gaming" with the product at all. A few specifics, such as the weapon sharing system and the ability to keep herbs for when they're needed are nice additions as well, so while I still consider myself in the "cautiously optimistic" category as far as Darkside nailing all the must-have elements of a AAA light gun shooter it still oozes fan service and is an obvious step above what the original game offered.

Hopefully the team can keep the often-chaotic shaky cam in check, and slightly easier headshots with a locked framerate would go a long way in my book. Other than that, bring on the lickers.
http://wii.ign.com/articles/100/1002824p1.html

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 17, 2009, 18:13:18 pm »
Dwa filmiki z gameplay'u na GameSpot:
Code: Veronica
Resident Evil 2
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 18, 2009, 16:38:32 pm »
Zrobili by remake dwójki na WII (jeden ch*j na jakiej konsoli) to byś MR_Zombie kwiczał z radości. :D;)

zimek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 21-07-2009
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 22, 2009, 00:39:18 am »
Nie wiem czy czasem nikt nie dawał,ale Capcom przygotował fajne koszulki promujące Resident Evil: The Darkside Chronicles :-P




mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 22, 2009, 19:49:17 pm »
ale patent :)

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 23, 2009, 22:53:08 pm »
New RE: Darkside Chronicles Screens




Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 23, 2009, 23:40:49 pm »
Jeszcze kilka:





Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 24, 2009, 23:15:02 pm »
Mr. X świetnie zrobiony :grin:
NO BRAIN - NO GAIN


Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 29, 2009, 13:06:50 pm »
Okładki (nie wiadomo, czy to ostateczne wersje, czy też tylko projekty) dla DSC:
NTSC (po lewej) i PAL (po prawej)


Okładka japońskiej wersji jeszcze nie jest znana.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 30, 2009, 17:49:36 pm »
Obie bardzo ładne, ale europejska jakoś bardziej mi podchodzi :)
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 30, 2009, 21:19:37 pm »
są to ostateczne wersje boxartów.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: The Darkside Chronicles
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 09, 2009, 12:38:02 pm »
Capcom looking to show off new RE: Darkside Chronicles stage/scenario that will blow Wii owners away
http://gonintendo.com/viewstory.php?id=92468