Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2049173 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13920 dnia: Sierpnia 16, 2016, 18:49:32 pm »
Serio uważasz, że pis nie skorzystałby politycznie z zamykania KODziarzy, jeszcze za PRAWDZIWE przekręty?
Hola hola, gdzie stwierdzilem, ze KODziarze robia przekrety?

Aha. Z całym szacunkiem: twierdzisz, że nie podobają Ci się szopki pisu przy trybunale. Rozumiesz zagrożenia wynikające z rozmontowania trójpodziału władzy. Nie przepadasz za pisem. Nie masz pomysłu, jak bronić Konstytucji. Nie podoba Ci się, że KOD broni trybunału.
Hola hola, tutaj to juz zalatuje grubą manipulacją z Twojej strony. Ani nie pisalem nic o zagrozeniach odnosnie trojpodzialu wladzy, pisalem, ze nie podoba mi sie szum wokol trybunalu a nie, ze szopki pisu, o bronieniu konstytucji nie pisalem NIC jak rowniez o tym, ze mi sie nie podoba, ze KOD broni Trybunalu.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13921 dnia: Sierpnia 16, 2016, 18:57:29 pm »
Serio uważasz, że pis nie skorzystałby politycznie z zamykania KODziarzy, jeszcze za PRAWDZIWE przekręty?
Hola hola, gdzie stwierdzilem, ze KODziarze robia przekrety?
Tu mnie masz, za dużo sobie dopowiedziałem.
Aha. Z całym szacunkiem: twierdzisz, że nie podobają Ci się szopki pisu przy trybunale. Rozumiesz zagrożenia wynikające z rozmontowania trójpodziału władzy. Nie przepadasz za pisem. Nie masz pomysłu, jak bronić Konstytucji. Nie podoba Ci się, że KOD broni trybunału.
Hola hola, tutaj to juz zalatuje grubą manipulacją z Twojej strony. Ani nie pisalem nic o zagrozeniach odnosnie trojpodzialu wladzy, pisalem, ze nie podoba mi sie szum wokol trybunalu a nie, ze szopki pisu, o bronieniu konstytucji nie pisalem NIC jak rowniez o tym, ze mi sie nie podoba, ze KOD broni Trybunalu.
Znów się zgadzam, ale swoimi wypowiedziami każesz mi zgadywać. Napisz prosto z mostu co sądzisz na powyższe tematy, bo jak narazie kolejnymi postami bawimy się w eliminację postaw prawackich. Jeszcze trochę strzałów zostało, a rozmowa z Tobą o meritum byłaby dużo bardziej interesująca.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13922 dnia: Sierpnia 16, 2016, 19:08:07 pm »
ale swoimi wypowiedziami każesz mi zgadywać.
Nic nikomu nie każę.

Napisz prosto z mostu co sądzisz na powyższe tematy, bo jak narazie kolejnymi postami bawimy się w eliminację postaw prawackich.
Nie wiem w co Ty się bawisz. Zadnych eliminacji postaw prawackich ( :lol: ) nie mam zamiaru z Toba robić. O wszystkim o czym rozmawiamy wyraziłem się jasno, tylko ty przeinaczasz moje słowa bądź posuwasz sie do insynuacji Jak w poscie wyzej. Ja chyba nie mam ochoty na taką rozmowę.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13923 dnia: Sierpnia 16, 2016, 19:08:33 pm »
Jaki KOD, te kilkadziesiat czasem set osob. Serio. :lol:

Nawet pieniadze Sorosa nie pomogly.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13924 dnia: Sierpnia 16, 2016, 19:16:46 pm »
ale swoimi wypowiedziami każesz mi zgadywać.
Nic nikomu nie każę.

Napisz prosto z mostu co sądzisz na powyższe tematy, bo jak narazie kolejnymi postami bawimy się w eliminację postaw prawackich.
Nie wiem w co Ty się bawisz. Zadnych eliminacji postaw prawackich ( :lol: ) nie mam zamiaru z Toba robić. O wszystkim o czym rozmawiamy wyraziłem się jasno, tylko ty przeinaczasz moje słowa bądź posuwasz sie do insynuacji Jak w poscie wyzej. Ja chyba nie mam ochoty na taką rozmowę.
Wyszliśmy od mojego posta:

Takie pytanie do przeciwników trybunału:
Nie rozumiecie co to jest trójpodział władzy, czy na serio wolicie utracić luksus tego systemu na złość poprzedniej rządzącej partii?


na co odpowiedziałeś:

A tamto pytanie to nie do mnie chyba. Skąd założenie, że jestem przeciwnikiem trybunału?

Czy teraz powinienem rozumieć, że po takiej odpowiedzi niesłusznie założyłem, że chciałeś bronić trybunału? Nosz cholera, niepoważna rozmowa, nie powiem tak, nie powiem nie, co się czepiasz jak mówię na wszystko nie?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13925 dnia: Sierpnia 16, 2016, 19:21:30 pm »
Oj nie, wyszliśmy od mojego pytania o to czy po drugiej stronie barykady nie ma bluzgow, na które nie potrafiłeś odpowiedzieć przez kilka postów. Założyłeś od razu nie wiem dlaczego, ze trybunału bronię wiec zapytałem dlaczego. Do trybunału jak juz napisałem wcześniej kilkukrotnie nie mam ochoty ani nie czuje sie na tyle komfortowo w temacie zeby sie odnosić a Ty ciagle drazysz temat. Do tego na koniec kolejna manipulacja i przypisywanie mi nie moich słów.

A niepowazna to jest sytuacja w której wszystkich dookoła prosisz o twarde dowody a sam o nie poproszony piszesz:
Może nie orientuję się w temacie wystarczająco dobrze, więc lepiej to ja poproszę o źródeło potwierdzające, że historia jest prawdziwa.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2016, 19:25:31 pm wysłana przez windomearl »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13926 dnia: Sierpnia 16, 2016, 19:25:48 pm »
Przepraszam Windo, założyłem że jeśli jedziesz po KODziarzach, to choć trochę wiesz o co im chodzi, kolejne odpowiedzi (mylnie) mnie w tym utwierdzały. Jeśli zdania nie masz i nie chcesz mieć, to rozumiem, wcześniejsze posty wskazywały mi na coś innego. Mój błąd.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13927 dnia: Sierpnia 16, 2016, 19:28:05 pm »
Przecież wyraźnie piszę, że nie chcę rozmawiać o trybunale. O kodziarzach mozemy pogadac i wczesniej juz napisalem, ze wiem dobrze o co im chodzi. :) Czytanie ze zrozumieniem się kłania? :lol:

Musze niestety opuscic, bo fajny serial wczoraj odpalilem i to znacznie ciekawsze niz pierdolenie o trybunale. Milego!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2016, 19:35:09 pm wysłana przez windomearl »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13928 dnia: Sierpnia 16, 2016, 19:58:54 pm »
macierewicz kontynuuje najgorsze praktyki siemoniaka i zaczyna rozdawać medale na prawo i lewo. "złotym medalem za zasługi dla obronności kraju" odznaczony został wczoraj ... rzecznik mon  :lol:


Prawdziwy patriota i mąż stanu, cześć i chwała Bohaterom!!

 :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13929 dnia: Sierpnia 16, 2016, 20:46:43 pm »
macierewicz kontynuuje najgorsze praktyki siemoniaka i zaczyna rozdawać medale na prawo i lewo. "złotym medalem za zasługi dla obronności kraju" odznaczony został wczoraj ... rzecznik mon  :lol:
też sie smiałem a potem zobaczyłem ze zimoch wczesniej dostał i przestałem  :lol:
PS: czy mis sie wydaje czy xell broni trybunałi i tej pacynki co prezesuje  ?  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2016, 20:48:30 pm wysłana przez Leszke »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13930 dnia: Sierpnia 16, 2016, 21:09:37 pm »
siemioniak mu dał, o ile się nie mylę. siebie warci.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13931 dnia: Sierpnia 16, 2016, 21:21:23 pm »
macierewicz kontynuuje najgorsze praktyki siemoniaka i zaczyna rozdawać medale na prawo i lewo. "złotym medalem za zasługi dla obronności kraju" odznaczony został wczoraj ... rzecznik mon  :lol:


Prawdziwy patriota i mąż stanu, cześć i chwała Bohaterom!!

 :lol:

Ja uważam że żenada dawać komuś kto niekoniecznie zasłużył. Ale to i tak nic w porównaniu do tego że poprzednia władza ma na koncie takie wprost zdrady narodu jak Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi dla Georga Sorosa czy Order Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej dla JT Grossa (dwóch otwartych antypolaków). Aczkolwiek wiem że PiS reprezentuje o wiele wyższe standardy niż PO i SLD odznaczające wrogów i takich antypolskich działań na koncie nie ma, więc i to co za czasów PO uchodziło za normę i przechodziło bez echa w przypadku Macierewicza jest aferą na cały kraj. Powinien postępować rozważniej.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13932 dnia: Sierpnia 16, 2016, 21:43:02 pm »
Powinien postępować rozważniej.

otóż to.

a jak już wracamy do poprzednich, to kwachu i miller nie dość, że dawali oredry zdrajcom, to jeszcze sami nimi byli. wałęsa obciachowe zdjęcia puszcza na wykopie, no i bolek, krzaklewskiego już dawno nie ma, suchocka została delegowa "za zasługi" do brukseli, tak samo jak buzek i tusk. cimoszewicz był koleżką jaruzelskiego, mazowiecki nie rozliczył komuchów itd. itp.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2016, 21:49:49 pm wysłana przez s00s »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13933 dnia: Sierpnia 16, 2016, 22:18:09 pm »
Powinien postępować rozważniej.

otóż to.

a jak już wracamy do poprzednich, to kwachu i miller nie dość, że dawali oredry zdrajcom, to jeszcze sami nimi byli. wałęsa obciachowe zdjęcia puszcza na wykopie, no i bolek, krzaklewskiego już dawno nie ma, suchocka została delegowa "za zasługi" do brukseli, tak samo jak buzek i tusk. cimoszewicz był koleżką jaruzelskiego, mazowiecki nie rozliczył komuchów itd. itp.


To jest gówno medialne, najważniejsze jest jak prowadzi Polską armię, a robi to lepiej niż ktokolwiek inny po 89r

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13934 dnia: Sierpnia 16, 2016, 22:18:27 pm »
wałęsa obciachowe zdjęcia puszcza na wykopie
Już usunął konto.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13935 dnia: Sierpnia 16, 2016, 22:22:03 pm »
Ogolnie powinnismy zaczac od tego, ze dla mnie PiS to zadna prawica. I teraz mozemy pojsc dalej.

Czekam na propozycję rozwiązania sytuacji bez KOD.

A powiedz mi co kod zmienił poza robieniem zbiegowiska? Krzyk starego układu odrywanego od koryta, tym dla mnie jest KOD i chu** na sercu im lezy dobro konstytucji. Im lezy na sercu to zeby pis wiecej nie rzadzil tylko zeby do korytka wrocic samemu.
tylko czemu pis-służby nic nie potrafią udowodnić?
A co niby maja udowodnic? Przeciez pisowi ta szopka jest na reke.
Okej, to spróbujmy tak: Jesteś prawicowcem któremu zależy na konstytucji i demokracji. Jakie kroki proponujesz?
Ja Ci odpowiem
W streszczeniu ,tym lewakom zależy zeby na 15 sędziów, 14 było z powołania komuchów.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13936 dnia: Sierpnia 16, 2016, 22:30:00 pm »
macierewicz kontynuuje najgorsze praktyki siemoniaka i zaczyna rozdawać medale na prawo i lewo. "złotym medalem za zasługi dla obronności kraju" odznaczony został wczoraj ... rzecznik mon  :lol:


Prawdziwy patriota i mąż stanu, cześć i chwała Bohaterom!!

 :lol:

http://wpolityce.pl/polityka/304789-stan-wojska-polskiego-w-dniu-jego-swieta-gen-polko-minister-macierewicz-realizuje-reforme-ktora-armii-jest-bardzo-potrzebna-nasz-wywiad
Cytuj
Gen. Polko: "Minister Macierewicz realizuje reformę, która armii jest bardzo potrzebna

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13937 dnia: Sierpnia 16, 2016, 22:33:31 pm »
Ja rozumiem miec wizje, pewnie wprowadza tam dobre zmiany (na pewno lepsze niz robilo to PO/PSL), ale z drugiej strony odznaczanie w taki sposob to strzal w stope. Serio dlaczego ciagle oni mysla jak partiokracja - kolesiostwo. Moze dlatego ze to w sumie jest to o czym wspomnialem wczesniej. Nie zrozumcie mnie zle, owszem sa oni mniejszym zlem niz PO/PSL/Nowoczesna/SLD. ALE, wlasnie pozostaje to ale i niedosyt.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13938 dnia: Sierpnia 16, 2016, 22:37:48 pm »
Ja rozumiem miec wizje, pewnie wprowadza tam dobre zmiany (na pewno lepsze niz robilo to PO/PSL), ale z drugiej strony odznaczanie w taki sposob to strzal w stope. Serio dlaczego ciagle oni mysla jak partiokracja - kolesiostwo. Moze dlatego ze to w sumie jest to o czym wspomnialem wczesniej. Nie zrozumcie mnie zle, owszem sa oni mniejszym zlem niz PO/PSL/Nowoczesna/SLD. ALE, wlasnie pozostaje to ale i niedosyt.


Ale jakie to kur** zło, ze dał medal, ukradł cos? oszukał kogoś? ch** mnie obchodzi komu on daje medale, ważne co robi dla armii

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13939 dnia: Sierpnia 16, 2016, 22:43:00 pm »
Mnie tez to malo interesuje, ale takie rzeczy sa karma dla tv.  tv --- ogladajacy --- obywatele --- glosy/plotki/wymiany zdan --- opinia publiczna.

Z drugiej strony nie jest to fair dla osob ktore rzeczywiscie sobie na takie odznaczenie zasluzyly.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13940 dnia: Sierpnia 16, 2016, 22:44:39 pm »
Mnie tez to malo interesuje, ale takie rzeczy sa karma dla tv.  tv --- ogladajacy --- obywatele --- glosy/plotki/wymiany zdan --- opinia publiczna.

Z drugiej strony nie jest to fair dla osob ktore rzeczywiscie sobie na takie odznaczenie zasluzyly.
To ze dał dupy z medalem, nie przekreśla jego zasług dla ojczyzny.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13941 dnia: Sierpnia 16, 2016, 22:48:30 pm »
Osoba ktora czynnie walczyla za Polske w czasie wojny >>>>> nic >>>>> rzecznik mon.

Cytuj
W 2010 r. po katastrofie smoleńskiej postanowiłem bardziej zaangażować się w życie publiczne w Polsce. Wstąpiłem do Prawa i Sprawiedliwości, dwa lata później z nominacji Prezesa PiS pana Jarosława Kaczyńskiego zostałem członkiem Rady Politycznej PiS. (...)W 2012 r. powierzono mi funkcję Sekretarza Zarządu Okręgowego PiS w Okręgu piotrkowskim.(...)Od 2012 r. mam zaszczyt być Pełnomocnikiem powiatowym PiS w powiecie piotrkowskim, zaś od 2013 do 2014 r. dodatkowo pełniłem funkcję Pełnomocnika powiatowego PiS w powiecie radomszczańskim. Od 2012 r. do października 2014 r. byłem Koordynatorem ds. Struktur Wykonawczych PiS.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2016, 22:51:10 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13942 dnia: Sierpnia 16, 2016, 22:50:57 pm »
Osoba ktora czynnie walczyla za Polske w czasie wojny >>>>> nic >>>>> rzecznik mon.
Samo to ze bronił dobrego imienia Generała Błasika powinien być dalej niż ''nic''

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13943 dnia: Sierpnia 16, 2016, 22:52:34 pm »
Tomek od samego gadania to jeszcze nikt medalu nie zdobyl. Czyny. Dobrze wiesz o co mi chodzi. ;) Zreszta koniec tematu, nie mieszkam w PL. Tak sobie tylko luzno komentuje to co mi sie nie podoba w partiokracji.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13944 dnia: Sierpnia 17, 2016, 00:19:48 am »
Wy sobie lepiej sprawdźcie, kto wcześniej otrzymywał te medale - między innymi lewacki bloger Azrael Kubacki, który sześć dni po katastrofie smoleńskiej wyrokował co do jej przyczyn i cała masa dziennikarzy usłużnych poprzedniemu obozowi władzy. Rzecznik MON choćby tylko nosił teczkę za Macierewiczem, to dla obronności jest zasłużony nieporównywalnie bardziej. W sumie to na miejscu Misiewicza nie ucieszyłbym się z dołączenia do takiego grona.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13945 dnia: Sierpnia 17, 2016, 09:33:32 am »
Iras tylko podobno ma byc dobra zmiana. Wiec patologie z przeszlosci wypada odrzucic.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13946 dnia: Sierpnia 17, 2016, 10:59:22 am »
No i jest dobra zmiana. Dopóki antypolscy żydzi i kierownicy Biedronek nie dostają znacznie wyższych rangą od tego medalu orderów i odznaczeń zdecydowanie jest dobra zmiana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13947 dnia: Sierpnia 17, 2016, 11:29:53 am »
10lat w ZUSie + 4 na państwowym wikcie hipotetyczna emerytura 0,00zł. Dzizas..  :lol:
Precz z żydokomuną.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13948 dnia: Sierpnia 17, 2016, 11:32:33 am »
A na jaką kwotę odprowadziłeś składki do ZUSu?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13949 dnia: Sierpnia 17, 2016, 11:35:04 am »
prawie 60.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13950 dnia: Sierpnia 17, 2016, 11:37:05 am »
No jak 60 zł to nic dziwnego, jak 60 tysięcy to kłamiesz z przewidywaną emeryturą.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13951 dnia: Sierpnia 17, 2016, 11:38:29 am »
ta, kłamie od rana do wieczora.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13952 dnia: Sierpnia 17, 2016, 11:40:27 am »
To zrób zdjęcie pisma. :)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13953 dnia: Sierpnia 17, 2016, 11:41:51 am »
nie mam nawet czym  :P

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13954 dnia: Sierpnia 17, 2016, 11:58:21 am »
Telefon, aparat, skaner. Nikt na wsi nie ma żadnego sprzętu? Dalej z poczty dzwonicie na karetkę? Oj, już nie przesadzaj.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13955 dnia: Sierpnia 17, 2016, 12:03:41 pm »
telefon sie zepsuł, aparatu nie mam, skanera też, o wsi nie bede latał.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13956 dnia: Sierpnia 17, 2016, 12:14:17 pm »
nie kłamie. mi też przysłali pismo ze wysokością składek, a w polu przewidywana ema widnieje 0,00 zł.
do tego na innej kartce wytłumaczone, że oni podają 3 warianty itp., a nigdzie tego nie ma. dziadostwo i tyle.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13957 dnia: Sierpnia 17, 2016, 12:16:12 pm »
A tam gdzieś nie ma adnotacji że urodzeni po '80 mają wpisane zero?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13958 dnia: Sierpnia 17, 2016, 12:27:05 pm »
hmm
"Jesli do 31 grudnia 2015 ukończyłeś 35 lat to przekazujemy tutaj informacje o hipotetycznej emeryturze.."
Becet chyba znowu ma racje, jakaś kumulacja.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13959 dnia: Sierpnia 17, 2016, 12:35:31 pm »
Zagadka rozwiązana, już wszystko dobrze, nikt nie czuje się poszkodowany? :troll: