Ankieta

Czy uważasz, że pad od X-box'a jest wygodny?

Jak najbardziej.
15 (71.4%)
Nie.
5 (23.8%)
Nie mam zdania.
1 (4.8%)

Głosów w sumie: 20

Głosowanie skończone: Grudnia 18, 2005, 21:46:10 pm

Autor Wątek: Co sądzicie o padzie do X-box'a?  (Przeczytany 3509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co sądzicie o padzie do X-box'a?
« dnia: Grudnia 18, 2005, 21:45:25 pm »
W nieodpowidniem do tego temacie rozgorzala dyskusja na temat tego, czy pad do iXa jest wygodny. Proponuje poozmawiac o tym tutaj.

A wiec, oto moje zdanie:
Gralem narazie jedynie na "balonie", z "eska" nie mialem jeszcze kontaktu. Ale i tak moge sie wypowiedziec na temat "wygodnosci" tego pada.
IMO jest on bardzo wygodny, jeden z najwygodniejszych (jak nie najwygodniejszy) na jakim grałem. Jego rozmiary sa idelane, dzieki czemu kazdy palec ma na nim swoje miejsce. DS2 byl dla mnie za maly bo wlasnie nie wiedzialem gdzie podziac swoje palce :P Trigerry to swietna rzecz, pomagajaca wczuc sie w kazda strzelanke. Trwalosc wykonania tego pada jest bardzo wysoka, a galki sam tak zrobione, ze zapewniaja celne strzelanie w strzelankach i wygodne poruszanie sie. Krzyzak, osadzony na jednym kólko pomaga wygodnie sie nim poruszac, bez obazy o odciski (jak to czasami sie dzialo po graniu na padach od Sony). Co prawda, przycisk "biały" i "czarny" nie sa za wygodnie rozmieszczone, ale najczesciej przypisowuje im sie funkcje zmiany broni, etc. wiec nie przeszkadza to w graniu (w padzie od 360'tki swietnie rozwiazano ta kwestie).
Podsumowujac, jest to jeden z najwygodniejszych padow na jakich gralem, a napewno najwygodniejszy z padow od curretn genow.

Czekam na Wasze opinie.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Co sądzicie o padzie do X-box'a?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 18, 2005, 22:21:57 pm »
Biały lub czarny pełnił istotną rolę w Geyond God & Evil, gdzie służył to skakania hovercraftem. Poza tym można rozmieszczenie tych dwóch wybaczyć. Zresztą i tak już nauczyłem się tak zginać kciuk, że już błyskawicznie dosięgam ich. Nie cierpię z kolei krzyżaka, bo nigdy nie reaguje tak jakbym chciał. Poza tym pad jest rewelacyjny (chyba że gra wymaga błyskawicznego mashowania triggerów, jak Fahreinheit).

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Co sądzicie o padzie do X-box'a?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 18, 2005, 22:36:12 pm »
Pad ogólnie jest dobry, grałem tylko na ,,S". Wykonanie jest porządne, masywny czuje się go w rękach ale te dwa przyciski pod a(czarny i biały) to jest porażka na całej lini.Dobrze że przy produkcji X360 twórcy zauwarzyli ten mankament i umieścili te przyciski podobnie jak w dualshocku. Jeśli się czepiając to gałka lewa jest wykonana ze słabej jakości plastiku, po dłuższym grani gdy pad miałswoje na karku, można było dostrzec pod,,grzybkiem"(bez skojarzeń :D ) białe opiłki po startym analogu.Po prostu plaskik się przecierał i zostawał taki przydki biały nalot. Hubi twoje powiedzenie że pad od Xa jest najwygodniejszy jest przesadzone. Dla mnie pad od PS2 obecnie jest najlepszy po względem wykonania jak i jakości tworzyw w nim zastosowanych. Piszesz że ten pad jest najlepszy bo go sam posiadasz...proste.

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Co sądzicie o padzie do X-box'a?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 18, 2005, 22:38:58 pm »
Hmmm S'ka to świetny padzik, niestety tylko czarny i bialy przeszkadzają - cieżko mi ich dosięgnąć - poza tym back i start mogly by byc na środku pada tak jak w ds2. reszta jest okej.

i kto tu ma najwiekszego gs ??

szaluk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-01-2004
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Co sądzicie o padzie do X-box'a?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 18, 2005, 22:42:36 pm »
Tak więc grałem i na balonie i na esce, i balon to jeszcze taki sobie był, duży zdeka, ale nie zwracałem na to wsumie uwagi i mi sie wygodnie grałem. Później się na eske przerzuciłem noi jak dla mnie żadnych wad ten pad nie ma, poza wspomnianym już czarnym i białym, ale wsumie to podczas gry nie są one wykorzystywane podczas samej akcji, jednak czasem może przeszkadzać. Co do xs od big bena to jakoś jak cały czas gram na esce to do tego pada się nie mgoe przyzwyczaić.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co sądzicie o padzie do X-box'a?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 18, 2005, 23:08:57 pm »
Cytat: "UFO"
Piszesz że ten pad jest najlepszy bo go sam posiadasz...proste.

Posiadam rowniez DS2 z przejsciowka :wink:

Takie sa moje odczucia- a pod wzgledem wizualnym rowniez prezentuje sie okazale.
Cytat: "UFO"
Jeśli się czepiając to gałka lewa jest wykonana ze słabej jakości plastiku, po dłuższym grani gdy pad miałswoje na karku, można było dostrzec pod,,grzybkiem"(bez skojarzeń  ) białe opiłki po startym analogu.Po prostu plaskik się przecierał i zostawał taki przydki biały nalot.

W DS2 rowniez tak sie dzialo.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Co sądzicie o padzie do X-box'a?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 18, 2005, 23:10:38 pm »
Cytat: "UFO"
Pad ogólnie jest dobry, grałem tylko na ,,S". Wykonanie jest porządne, masywny czuje się go w rękach ale te dwa przyciski pod a(czarny i biały) to jest porażka na całej lini.Dobrze że przy produkcji X360 twórcy zauwarzyli ten mankament i umieścili te przyciski podobnie jak w dualshocku. Jeśli się czepiając to gałka lewa jest wykonana ze słabej jakości plastiku, po dłuższym grani gdy pad miałswoje na karku, można było dostrzec pod,,grzybkiem"(bez skojarzeń :D ) białe opiłki po startym analogu.Po prostu plaskik się przecierał i zostawał taki przydki biały nalot.

Mam pady z wersji Crystal, więc widzę całe gałki razem z podstawkami i żadnego przecierania się nie zauważyłem. Oczywiście, biały nalot z czasem powstaje, ale to jest zwykły syf i można go umyś po rozkręceniu pada (już raz tak zrobiłem). choć mjożliwe, że masz jakiś felerny egzemplarz i stąd u ciebie cos takiego powstaje :roll:

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Co sądzicie o padzie do X-box'a?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 19, 2005, 02:40:37 am »
Pad PS2 jest zdecydowanie lepszy, ale na pada Xboxowego nie narzekam, jedyne co, kompletnie nie nadaje sie do mordobic....

Pad 360 jest na szczescie lepszy, moim zdaniem jest tak dobry jak pad PS2...

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
Co sądzicie o padzie do X-box'a?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 16, 2006, 18:57:34 pm »
Pad <S> ogolnie jest  ok, jest dość porządnie wykonany tylko rani rostawienie przycisków bialy i czarny w niektórych grach jest to dość klopotliwe np.PRO, ale za to świetnie spisuje się w strzelaninach ,mimo wszystko stawiam na,,duala" :D