Autor Wątek: Forza Horizon 4  (Przeczytany 24523 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #40 dnia: Września 17, 2018, 16:11:29 pm »
Też odpaliłem demko i muszę napisać że  gra wygląda świetnie   to będzie hicior

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #41 dnia: Września 27, 2018, 14:49:30 pm »


Jak co roku - król :puppy-eyes:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #42 dnia: Września 27, 2018, 19:49:28 pm »
Z chęcią kiedyś zagram na następcy XB1 ;)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #43 dnia: Września 27, 2018, 19:50:33 pm »
Wraz z synem odliczamy już godziny do wtorkowej premiery. Oj, będzie się działo.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #44 dnia: Września 28, 2018, 14:56:36 pm »
Chyba póki co jedyny zarzut to pory roku. W sensie ich zmienność która jest regulowana przez twórców. Wchodzą inne wydarzenia itd. Na przykład gram sobie i jest wiosna. Odpalam gierkę i nagle lato i nowe wydarzenia. A chciałem dokończyć tamte :-(. No ale zobaczymy w praktyce. Cała reszta wypas. Jedyny ex godny uwagi na klocku pomimo że kotlet :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #45 dnia: Września 30, 2018, 12:06:47 pm »
Trochę pograłem w demo u znajomego. Rewelacyjna gierka :) Próbowałem ogarnąć sobie ją na laptopie jednak średnia FPS na poziomie 20 uniemożliwia komfortową grę. Cóż trudno :D Przejdzie mi koło nosa ten świetny tytuł. Może kiedyś jak zmienię kompa się ogra, bo jednak nie umiem się przekonać do kupna Xboxa dla jednej wartościowej gry :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #46 dnia: Września 30, 2018, 23:15:11 pm »
Myślę, że na kolejnej generacji walka między Sony a MS będzie bardziej wyrównana. GamePass z wszystkimi hitami z XB1 na premierę plus exy z nowych studiów powinny zrobić swoje. Tę generację MS zaczął od wielu błędów (plany wyłącznie cyfrowej sprzedaży gier, kinect do każdej konsoli, słabsza moc, pozbywanie się studiów wewnętrznych) i myślę, że przy kolejnej wyniesie z tego nauczkę. Przynajmniej powinien.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #47 dnia: Października 02, 2018, 23:51:12 pm »
Pogralem dzisiaj z 3 h, z czego chwilę z młodym. Gra jest olśniewająca. Ładniejszych wyścigów na oczy nie widziałem, a weźmy jeszcze poprawkę na to, że to nie korytarzowe/torowe wyścigi, a kawał wielkiego, otwartego świata.
Jedyne zastrzeżenie mam do ogromu aktywności w tej grze. Upchali tu tego więcej, niż w 3 poprzednich grach łącznie. :)
Natomiast cała reszta to poezja, maestria i przypomniałem sobie od razu, dlaczego od ładnych już kilku lat, FH jest moją ulubioną grą wyścigową.
Dla tej jednej serii warto mieć Xboxa. U żadnej konkurencji tego nie uświadczycie. 

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #48 dnia: Października 03, 2018, 13:29:13 pm »
Zgadzam się. Dobijam powoli do 40 poziomu. Gra się fantastycznie. Godrizon III była kapitalna, a Hori 4 jest jeszcze lepsza i piękniejsza.
Takie widoki bardziej przypominają jakiegoś RPG, gdzie rozglądasz się i udajesz się gdzie tylko masz ochotę, a nie rynna i tak w kółeczko.




Przy tym całym bogactwie świata, jego ogromowi przywiązanie do detali jest niesamowite.

Przykładem niechaj będzie roślinność.



Jednak nie tylko ona robi wrażenie. Przejeżdżamy sobie przez miasto, które swoją drogą prezentuje się świetnie:



robimy zbliżenie na pierwsze lepsze okno i ....



że im się chciało.

No i te walki z bossami  :grin:



Bez dwóch zdań Forza Horizon 4, to najlepiej prezentująca się gra wyścigowa tej generacji, a samego grania na najwyższym poziomie jest tu na dziesiątki godzin.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2018, 14:09:13 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #49 dnia: Października 03, 2018, 17:18:10 pm »
Ja dobijam do 20 poziomu i kończę pierwszy rok. To chyba taki tutorial na kilka godzin :-). Mapa jest genialna w tej części. Australia była taka pusta (co nie dziwne w sumie). Tu jest na co popatrzeć. Poza tym co bardzo mi się podoba to trasy. Nie są takie płaskie jak w trójce. Szutry w błocie jesienią rządzą. No i jeszcze te małe usprawnienia. W końcu na driftach i innych wyzwaniach nie przywalimy w inne auta a potrafiło to spieprzyć przejazd pomimo cofania czasu.  I można sobie kupić bonus do autka że mnożnik punktów nie zresetuje się po pierwszym przywaleniu w inne auto. Przyda się na prostych do bicia rekordów bliskiego mijania :-). Jedyny minus to te ciuszki w losowaniach. Zrobiłem sobie celowo takiego pedryla że głowa mała. Motylki z tekkena to pikuś.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #50 dnia: Października 04, 2018, 13:54:38 pm »
Ja dobijam do 20 poziomu i kończę pierwszy rok. To chyba taki tutorial na kilka godzin :-). Mapa jest genialna w tej części. Australia była taka pusta (co nie dziwne w sumie). Tu jest na co popatrzeć. Poza tym co bardzo mi się podoba to trasy. Nie są takie płaskie jak w trójce. Szutry w błocie jesienią rządzą. No i jeszcze te małe usprawnienia. W końcu na driftach i innych wyzwaniach nie przywalimy w inne auta a potrafiło to spieprzyć przejazd pomimo cofania czasu.  I można sobie kupić bonus do autka że mnożnik punktów nie zresetuje się po pierwszym przywaleniu w inne auto. Przyda się na prostych do bicia rekordów bliskiego mijania :-). Jedyny minus to te ciuszki w losowaniach. Zrobiłem sobie celowo takiego pedryla że głowa mała. Motylki z tekkena to pikuś.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja jestem jesienią oczarowany. Najfajniejsza pora roku w grze, z tych, które widziałem (bez wiosny jeszcze). Wjeżdżanie autem w kałużę znajdującą się na bagnistym terenie i ten rozprysk wody na szybę. FAP, FAP, FAP.  :troll:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #51 dnia: Października 05, 2018, 13:18:50 pm »
Również rozpocząłem jesień wczoraj. Ależ to wygląda :o Te 4 pory roku, to kapitalny patent. Czekam na zimę  :dance:


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #52 dnia: Października 09, 2018, 15:55:47 pm »
Jesień trwa w najlepsze, a ja zdobyłem dodatkowe 4 poziomy (wyzwania związane z kultowymi grami wyścigowymi są przednie :grin:). Jakość detali i ogólna prezentacja zwala z nóg.









Aż ciężko uwierzyć, że to gra z otwartym światem, która hula na konsoli w cenie porządnego procesora. :o Bawię się znakomicie i czekam na nadejście zimy #winteriscoming.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #53 dnia: Października 09, 2018, 21:31:11 pm »
Z filmików odniosłem wrażenie że trochę pusto bywa, np góry - parę drzew przy drodze na pasie ok 5m od jezdni, a dalej już pustka, łąka, las się skończył. Tak jakby widać że zaczyna im brakować mocy przerobowej?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #54 dnia: Października 10, 2018, 18:31:33 pm »
RyoHazuki napisał, że to najładniejsza gra wyścigowa. bojawiem zachwala i grę i szatę graficzną. Ja to potwierdzam. Godrizon 4 jest fantastyczna i lepiej wyglądającej gry wyścigowej nie ma.  :dance:
and jesteś na ppe. Czytasz opinie ludzi, którzy grają. Zdania są podobne - świetna gra z kapitalną grafiką. Niektórzy uważają ja za numero uno  wręcz. A ty troszkę jak jakiś ras "nie gram, ale pomarudzę, bo na filmiku takie se". No z całym szacunkiem dla ciebie :) #dekster

Poza tym raczej gęste zalesienie (wzorem theHunter) nie przeszłaby, ponieważ to tło zdarzeń, które często robi za skrót, jakby śmiał drzewo obok drzewa, to co to za skrót byłby  ^^"

Pozwolę sobie wykorzystać kilka zdjęć chłopaków z sąsiedniego forumka. To wygląda kapitalnie, dodaj do tego fakt, że świat jest otwarty, a na PCMR wygląda jeszcze lepiej i dokłada 60 k/s.  8)








andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #55 dnia: Października 10, 2018, 22:11:48 pm »
Mój poprzedni post to nie zarzut, a pytanie o opinię na dany temat. ;) W każdym razie, zagrałem w demo i właściwie nie mam nic do zarzucenia gierce. Po raz kolejny wciąga jak bagno i rzeczywiście wygląda obłędnie, Driveclub mięknie, mimo że technologicznie jest grą bardziej zaawansowaną. Dziwne że Sony przy czwartej już odsłonie tego hiciora nie ma czym odpowiedzieć Microsoftowi!

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #56 dnia: Października 11, 2018, 09:55:06 am »
Driveclub to - jak to zwykłem nazywać - corridor racer. Tutaj masz open world. Nie ma co porównywać tych gier, bo to jakby dwa różne podejścia do tematu gier wyścigowych.
DC, Forza M czy GT to jeden worek. FH, TDU, chyba nawet niektóre NFS, to inny.
DC nawet powinien być ładniejszy od takiej FH4, bo ścigasz się w kółko po zamkniętych trasach. Tutaj masz cały, ogromny świat. Jak gdzieś nie masz drzewa czy okna to raczej nic dziwnego. Ja mam na liczniku koło 16h i mogę ponarzekać na drętwą muzykę, a także za dużo rzeczy do robienia (na mapie mam tak nasrane od różnych wskaźników, że gry ubisoft mogą się uczyć), ale graficznie to mistrzostwo i tyle.
Też mnie dziwi, że Sony nie ma odpowiedzi na FH. Jedyny segment gdzie dominacja MS jest tak widoczna i to od wielu już lat. Chyba nawet na poletku FPS nie ma aż takiej przewagi, zwłaszcza od kiedy Bungie przestało dziergać kolejne części Halo.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #57 dnia: Października 11, 2018, 14:20:34 pm »
Z tym porównywaniem się nie zgodzę , uważam że DC i FH powinno się porównywać bo to gry, które z założenia są flagowymi Arcade racerami na danej platformie. Te które wymieniłeś to pozycję aspirujące do miana SIM, wyścigi torowe i raczej winny zostać w swojej kategorii i dostawać bęcki od PC czy AC. Szkoda że Sony zlało moczem studio Ruszczyńskiego, bo mogliby nam teraz wyprodukować taki DC2 z otwartą mapą, która swoją drogą świetnie by się sprawdziła w połączeniu z ideą klubów i społecznych integracji między graczami.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #58 dnia: Października 11, 2018, 15:13:39 pm »
Odpowiednik DC to PGR z X/X360. Też arcade, ale na zamkniętych torach.
DC i FH mają tylko jeden wspólny mianownik. Wyścigi, które są - arcade. Więcej podobieństw to ja tam nie widzę.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #59 dnia: Października 11, 2018, 22:06:10 pm »
Jedyna gra na Xone która mnie interesuje.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #60 dnia: Października 11, 2018, 23:35:43 pm »
Nie widzisz podobieństw, bo FH trzeba by było wykastrować o miliard ficzerów, żeby bezpośrednio porównać do DC. Na potrzeby tego porównania, trzeba się zadowolić tym, że otwarty świat w FH to hub, z którego odpalasz wyścigi w których ścigasz się tak jak w DC, po z góry określonej trasie. To ta sama formuła, która naturalnie wyewoluowała o nowe elementy i możliwości dostępne poza wyścigiem, dzięki nowym (względem lat 90-tych) technologiom. Wymówka że to dwa zupełnie różne gatunki, to słaba wymówka. Poza tym, nikt gościom z Sony nie kazał robić gry o formie rodem z lat 90, albo zaczerpniętej ze smartfonowego Asphalta.

Dwa flagowe racery arcade, jeden wypasiony w kosmos, drugi grający na nostalgii, dlaczego miałbym nie porównywać i nie oceniać, który podoba mi się bardziej, skoro obydwa próbują zapełnić tą samą niszę w bibliotece ekskluzywnych tytułów obydwu producentów - niewymagająca ścigałka? Dla mnie DC wypada gorzej, lepiej się bawiłem z FH. Rozumiem, że można chcieć Driveclubowi nadać rangę kultowej, rynienkowej gry wyścigowej jak pierwsze NFS'y lub Burnouty. Wszystko byłoby ok ale w 1998-2006, w 2018 czy nawet 2014 wypada to tak sobie, biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo rozwinął się segment tego typu gier. (już nawet wspomniany PGR w 4 odsłonie był grą bardziej rozbudowaną gameplayowo niż DC)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #61 dnia: Października 12, 2018, 07:40:01 am »
Obie gry mają jednak całkiem inne podejście do tematu. DC to jednak wyrywanie setnych sekund i unikanie pobocza, Forza horizon to niejednokrotnie droga na skróty przez pola. Sam model jazdy jest też kompletnie inny, więc myślę, że głównie o to się rozchodzi z tym zestawieniem obu gier i że reprezentują całkowicie inne podejście do wyścigów, gdzie to ostatnie jest ich tak naprawdę wspólną cechą.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #62 dnia: Października 12, 2018, 07:52:39 am »
Ale jakie pobocze znowu? Są różne wyścigi, w jednym gra ci każe jechać polem a w innym masz trasę ściśle wytyczoną po drodze. Włącz sobie najwyższy poziom trudności w FH + Symulacyjny model jazdy i też będziesz wyrywać setne sekundy i starać się nie popełnić najmniejszego błędu. Nie róbmy z DC jakiegoś ultra symulatora którym nie jest.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Forza Horizon 4
« Odpowiedź #63 dnia: Października 12, 2018, 09:20:51 am »
Nikt nie twierdzi że jest. Podstawowy model jazdy w dc jest jednak bardziej wymagający niż w horizon.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #64 dnia: Października 12, 2018, 10:36:19 am »
Ale jakie pobocze znowu? Są różne wyścigi, w jednym gra ci każe jechać polem a w innym masz trasę ściśle wytyczoną po drodze. Włącz sobie najwyższy poziom trudności w FH + Symulacyjny model jazdy i też będziesz wyrywać setne sekundy i starać się nie popełnić najmniejszego błędu. Nie róbmy z DC jakiegoś ultra symulatora którym nie jest.
Jak to jakie pobocze? Przecież gry wyścigowe open-world mają to do siebie, że nikt ci nie każe brać udziału tylko w wyścigach. Możesz pojechać na wycieczkę krajoznawczą, zajechać w każdą dziurę, a do tego nawet nie musisz brać udziału w wyścigach czy innych konkurencjach - ja wczoraj przez blisko godzinę jeździłem po Edynburgu, aby zaliczać ulice i szukać punktów widokowych/tablic do rozbicia. W GT, FM czy DC chyba nie możesz sobie pojeździć poza wyścigami, pomijając jakieś treningi?
W dalszym ciągu nie wiem co chcesz udowodnić pisząc, że DC i FH to podobne gry, bo ich model jazdy jest zbliżony. Ja patrzę na to w skali całej gry, a ty jako czystej ścigałki. To fajnie, ale to nadal dwa odmienne rodzaje gier. To jak porównywać Uncharted z Gears of War. Też gry TPP, też się strzela.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2018, 10:37:57 am wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #65 dnia: Października 12, 2018, 11:18:15 am »
Moim zdaniem open world to po prostu naturalna ewolucja Arcade racera. To że DC go nie ma, nie przekreśla możliwości porównania obydwu tytułów.

Do czego mogę w takim razie porównać DC? Do PGR i Arcade racerow lat 90-tych? Bez przesady, nie dawajmy tej grze statusu świętej krowy, której nie wolno do niczego porównywać.

Uncharted i Gearsy też bym porównał, akurat tym grom bliżej do siebie niż wspomnianym scigałkom.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #66 dnia: Października 17, 2018, 15:47:54 pm »
Pytanie do grających.
Nie odpalałem FH4 bodajże od soboty i chciałem podpytać czy jest już wiosna?  :)
Fanem zimy nie zostałem, więc liczę na zmienioną aurę, jak dzisiaj włączę.

Edit:
Sam już sobie wczoraj odpowiedziałem. :)
Od dzisiaj wiosna "leci".
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2018, 15:44:50 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #67 dnia: Października 24, 2018, 16:34:55 pm »
andy ma rację odnośnie struktury gry i jej szkieletu. Przecież w Godrizonach nie jest tak, że jeździ się po betonie, a jazda polami uprawnymi równoznaczna jest z jazdą na przełaj. W każdym typie wyścigów (klasyczny, wyzwania) obowiązują punkty kontrolne. Nie raz też różnica pomiędzy mną, a innymi wynosiła mniej niż 0.4 sek. Zatem zacięta walka istnieje. Kto wykonuje wyzwania na trzy gwiazdki wie o czym mówię.

Co do trudności samej jazdy należy pamiętać, że można włączyć tryb zręcznościowy, jak i symulacyjny. Pobawić się ustawieniami, wyłączyć wspomaganie i zapewniam, że łatwo nie będziesz - szczególnie podczas jesieni i gdy trwa zima. Bez problemu można zrobić tak, by jazda była większym wyzwaniem niż ta w Dc.

Obie gry można jak najbardziej przyrównać. Generalnie gra wyścigowa, to gra wyścigowa. Oczywiście można wyszczególnić symulacje i zręcznościówki, ale ja w tym miejscu bym się zatrzymał.
Bo przecież nawet na naszym GameOnly prowadzone były jałowe batalie typu FM nie przyrównywać do Assetto, bo ta druga to gra bardziej nastawiona na symulację niż ta pierwsza, więc ona raczej VS iRacing, bądź GTR, a ta druga niechaj walczy sobie z GTS. Po czym następny przyszedł i nie, bo GT to symulacja i wiecie jak to było.
Teraz nagle zręcznościowy Dc to inna para kaloszy niż Hori, więc ten pierwszy konfrontować z N4S, a Forze Horizon z The Crew co najwyżej. :wtf:

No nie, tak to wg mnie nie działa. FH4 to zręcznościowe wyścigi tyle, że świat jest otwarty.

Na ostudzenie dialogu kilka zrzutów mojego autorstwa. Piękna zima w natywnym 4k  :angel:







Wracając już do sedna, okazało się, że Godrizon 4 jest najlepiej sprzedającą się grą serii. Gratulacje.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #68 dnia: Października 26, 2018, 10:21:16 am »
Ostatnio trochę pograłem w DC, i o ile standardowa fizyka rzeczywiście jest mocno arkejdowa i typowo nieprzewidywalna, to już hardkorowy model jazdy jest mocno zbliżony do tego co oferuje FH z symulacyjnym modelem jazdy. Nie grałem jednak w FH na standardowym modelu.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 14, 2018, 15:39:42 pm »
Kilka tygodni temu również (dla przyrównania i przypomnienia) włączyłem Dc przed sesja w Godrizon 4. Grało się przyjemnie, ale grafika odstaje wyraźnie od dzisiejszych standardów. No, deszcz dalej się broni.

Wracając do Hori 4, ten dodatek zapowiada się kapitalnie  :dance:


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 07, 2018, 05:52:57 am »
Zapowiada się kawał kapitalnego DLC.  8)


Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 10, 2018, 12:18:01 pm »
Trochę pograne, dostałem się do horizon life i co tu dużo pisać. Gra jest na maksa konkretna, dzieje się dużo, a i jest po prostu co robić. Jazda po burakach jak najbardziej obecna, ale podczas wyścigów nie można na to sobie pozwolić. Punkty kontrolne są dosyć często i na skróty nie da rady jeździć, a i wjazd w pobocze trochę auto zwalnia co przy wyższych poziomach trudności daje mocno w kość. Była o tym wcześniej rozmowa i uważam, że model jazdy jest inny niż w driveclub, gra na ps4 jest trudniejsza do opanowania, zwłaszcza te najmocniejsze samochody dają w kość. W horizon czuć, że jest trudniej wyłączając wspomagacze, ale z pewnością nie tak jak w driveclub. Generalnie całkowicie inne gry, z innym podejściem, więc nie ma co porównywać nawet.

Liczba rzeczy które można w tej grze robić po prostu przeraża, a fun jest bardzo wysoki. Spokojnie najlepsze wyścigi z otwartym światem i nie widać na horyzoncie żadnej konkurencji.

Graficznie też pięknie i ciężko się przyczepić, a z racji dobrze działających upłynniaczy w tv, wolę grać w 4k i jestem bardzo zadowolony.

Przyczepię się jedynie wielkości mapy, po the crew wydaje się śmiesznie mała :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 24, 2019, 12:43:23 pm »


Kończę RE i wracam do Hori 4  :puppy-eyes:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 09, 2019, 23:08:27 pm »


 :grin:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 13, 2019, 22:53:20 pm »
 :lol: Szacunek dla twórców za stworzenie tak elastycznej platformy. Gdyby chcieli, to pewnie i Mario Kart by spokojnie w świecie FH ogarnęli :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 16, 2019, 21:52:24 pm »


 :grin:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 01, 2019, 20:24:00 pm »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 11, 2019, 22:40:15 pm »


"In the Hall of the Mountain King" pięknie się tu wkomponował  :grin:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 17, 2020, 22:10:00 pm »


Lexus LFA melduje się w Godrizon 4. Wystarczy ukończyć połowę letniego festiwalu, by go otrzymać. 

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 24, 2020, 11:54:27 am »
Cytuj
Forza Horizon 4 will be optimized for the Xbox Series X at launch with Smart Delivery.

📺
Native 4K 60 FPS
🏁
Quick Game Resume and Faster Load Times
🔎
 Higher Visual Fidelity at Longer Distances
https://twitter.com/ForzaHorizon/status/1286344621019336715?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1286344621019336715%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.windowscentral.com%2Fcheck-out-these-halo-infinite-screenshots

I to jest dobra wiadomość :)