Autor Wątek: Telewizory  (Przeczytany 783893 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4800 dnia: Lutego 10, 2015, 02:46:58 am »
Dobra po kilku zmianach i odpaleniu kilku innych gierek pokazujacych rózne pory dnia i oświetlenia muszę przyznać że ta kalibracja według wzorca działa cuda :o W ani jednym miejscu nie wkurzyły mnie czernie (na moim były czasem za ciemne w bardzo jasnych scenach (np. Dragon Age na pustyni kontrast był trochę za duży)), a balans bieli jest idealny - w takim DC w deszczową szarzyznę jest szaro i smętnie jak na polskich ulicach, a w trakcie dnia w takiej norwegii zieleń jest soczysta i taka jak powinna, a słoneczniki w jednym miejscu trasy aż uderzają swoim żywym odcieniem. Ogólnie wszystko wygląda tak realistycznie (mówię o balansie), a nie sztucznie. Aż dziwne że jedno ustawienie tak pasuje do tak różnych scen.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4801 dnia: Lutego 10, 2015, 02:57:52 am »
Weź tylko pod uwagę, że prawdziwa kalibracja wymaga indywidualnego podejścia do każdego egzemplarza i takie ustawienia nie zastąpią jej w stu procentach. Gdyby było inaczej, telewizory byłyby kalibrowane jeszcze w fabryce.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4802 dnia: Lutego 10, 2015, 06:02:35 am »
Iras, a Ty na jakich ustawieniach jedziesz na swoim w829?
Fryty tyty dotknij pyty

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4803 dnia: Lutego 10, 2015, 08:05:56 am »
Dobra po kilku zmianach i odpaleniu kilku innych gierek pokazujacych rózne pory dnia i oświetlenia muszę przyznać że ta kalibracja według wzorca działa cuda :o W ani jednym miejscu nie wkurzyły mnie czernie (na moim były czasem za ciemne w bardzo jasnych scenach (np. Dragon Age na pustyni kontrast był trochę za duży)), a balans bieli jest idealny - w takim DC w deszczową szarzyznę jest szaro i smętnie jak na polskich ulicach, a w trakcie dnia w takiej norwegii zieleń jest soczysta i taka jak powinna, a słoneczniki w jednym miejscu trasy aż uderzają swoim żywym odcieniem. Ogólnie wszystko wygląda tak realistycznie (mówię o balansie), a nie sztucznie. Aż dziwne że jedno ustawienie tak pasuje do tak różnych scen.
kiedys mowilem, polecałem. Nikt nie słuchał

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4804 dnia: Lutego 10, 2015, 08:15:45 am »
Dobra po kilku zmianach i odpaleniu kilku innych gierek pokazujacych rózne pory dnia i oświetlenia muszę przyznać że ta kalibracja według wzorca działa cuda :o W ani jednym miejscu nie wkurzyły mnie czernie (na moim były czasem za ciemne w bardzo jasnych scenach (np. Dragon Age na pustyni kontrast był trochę za duży)), a balans bieli jest idealny - w takim DC w deszczową szarzyznę jest szaro i smętnie jak na polskich ulicach, a w trakcie dnia w takiej norwegii zieleń jest soczysta i taka jak powinna, a słoneczniki w jednym miejscu trasy aż uderzają swoim żywym odcieniem. Ogólnie wszystko wygląda tak realistycznie (mówię o balansie), a nie sztucznie. Aż dziwne że jedno ustawienie tak pasuje do tak różnych scen.
Ja już jakiś czas temu ustawiłem swojego wg tej stronki (nie kinowy był polecany, tylko tryb "Ekspert I", ale ten wyglądał prawie jaki kinowy). Co prawda nie zauważyłem aż takiej różnicy i na początku musiałem się przyzwyczaić, ale po czasie stwierdzam, że to zmiana zdecydowanie na plus. Wszystko wygląda dużo lepiej.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4805 dnia: Lutego 10, 2015, 09:05:36 am »
Tymczasem jak na forum czytałem kalibracja wynosi 300 zł, a po chwili z googlem znalazłem ustawienia swojego modelu według tych profesjonalnych urządzeń. Powiem że efekt, chociaż oparty na trybie film, był dosyć zbliżony do tego co sam ustawiałem w oparciu o tryb standard. Oczywiście żadne ustawienie nie ma nic wspólnego z ustawieniem kukuryku lambada  :lol:

Wrzucam może komuś się przyda: http://lcdtvbuyingguide.com/samsung-lcd-tv/samsung-picture-settings.shtml

Zapewne dla telewizorów innych firm też się da łatwo znaleźć ustawienia na necie.
Widzisz chłopaku.
Kłócisz się ze mną przez kilka stron a moje ustawienia sprawdzasz na przekontrastowanych Samsungach :lol:. Zbyt tania dojebka na poziomie Mastera.

Zerknij jeszcze raz jakiej to marki dotyczyło :lol:.
Na podobnych jak ja gra bardzo dużo na forum extrema.
Kilku wypisałem.
Także moja lambada obalona.

Oczywiście żadne ustawienie nie ma nic wspólnego z ustawieniem kukuryku lambada  :lol:
Naprawdę idzie się wkur**ć :twisted:. Normalnie jakbyś miał jakieś problemu ze zrozumieniem.
Specjalnie też podałem ustawienia do Philipsa.


A teraz już śmiechłem :lol:. Czytam sobie te ustawienia z owej strony a tutaj w modelach 2014 Samsungów :


Proszę bardzo:

Samsung UN55H7150    kontrast: 94
Samsung UN55H6350    kontrast: 95
Samsung UN48H5500    kontrast: 98

Przecież Ty nie lubisz takich kontrastów :hihi:.

Jedziemy dalej modele z 2013.

Samsung UN55F8000     kontrast: 90
Samsung UN55F7500     kontrast: 91
Samsung UN55F7100     kontrast: 93
Samsung UN55F6400     kontrast: 96
Samsung UN55F6300     kontrast: 95
Samsung UN55FH6030   kontrast: 99
Samsung UN50F5500     kontrast: 97

Wszystko powyżej 90!

Prawdopodobnie tak samo ustawiłbym Samsungi co do kontrastu.

Także z szacunkiem muszkieterek do mnie :troll:.
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2015, 09:36:13 am wysłana przez Kyokushinman »

Mrocz

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4806 dnia: Lutego 10, 2015, 09:26:55 am »
Problemy ze zrozumieniem to masz ty ;) Kiedy do Ciebie dotrze, że wszyscy mają gdzieś twoją nikłą wiedzę? :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4807 dnia: Lutego 10, 2015, 09:35:41 am »
Problemy ze zrozumieniem to masz ty ;) Kiedy do Ciebie dotrze, że wszyscy mają gdzieś twoją nikłą wiedzę? :lol:

Mrocza bomba prawdy o poranku. Ka-bum.





Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4808 dnia: Lutego 10, 2015, 09:38:20 am »
Problemy ze zrozumieniem to masz ty ;) Kiedy do Ciebie dotrze, że wszyscy mają gdzieś twoją nikłą wiedzę? :lol:
Ciebie już nawet nie komentuje bo szkoda.
Przeczytaj mój post ten wyżej i ostatni na poprzedniej stronie i wyciągnij prawidłowe wnioski :naughty:.

Mrocz

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4809 dnia: Lutego 10, 2015, 09:40:40 am »
Prawidłowe wnioski: Wszyscy mają z Ciebie Bekę... Naprawde tego nie dostrzegasz? Trochę mi Ciebie szkoda.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4810 dnia: Lutego 10, 2015, 09:43:35 am »
Wiesz co w sumie mi siebie też szkoda, że bije w ten beton a przebić go nie mogę.

Mrocz

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4811 dnia: Lutego 10, 2015, 09:45:19 am »
Wiesz co w sumie mi siebie też szkoda, że bije w ten beton a przebić go nie mogę.

Dobra liczyłem, że może dojdzie to do Ciebie w końcu, ale poddaje się zacytuje więc Winde:

Po jakiego chu** go karmicie? Przecież to przypadek beznadziejny.

Powodzenia w byciu forumową maskotką.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4812 dnia: Lutego 10, 2015, 09:47:07 am »
Niech tam sobie pieprzy te farmazony jak gada do siebie. Gorzej, że on się z tym wpieprza innym w dyskusję i kiedy normalni ludzie mówią o grafie to ten wyskakuje z tymi swoimi telewizorami i ustawieniami i szuka atencji, jak wiadomo kto :troll:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4813 dnia: Lutego 10, 2015, 09:49:32 am »
Kyo, ponoć miałeś już się nie wypowiadać w temacie.

Kolejna obietnica bez pokrycia, jak materiał dowodowy z Twojego wątku:
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=13488.0
który ładnie przypomniał Becet.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4814 dnia: Lutego 10, 2015, 09:58:10 am »
Tyle ze tryb movie wylacza wspomagacze, a to ze kontrast jest na takim poziomie to zrozumiale, caly sek tkwi w reszcie ustawien, w tym w balansie bieli i trybie kolorow(wszystko poza warm to wypalanie sobie oczu..) a i te ustawienia nie lubia wlaczonych natywnych trybow w konsoli, tam lepiej zostawic na "auto".
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4815 dnia: Lutego 10, 2015, 10:04:06 am »
Kyo baranie a może byś zobaczył ustawienia jasności, kolorów i podświetlenia jeszcze baranie - wszystkie sporo mniejsze niż twoje :lol: Zresztą kontrast też. Sam w ogole nie regulowałeś balansu bieli a coś bredzisz że to twoje ustawienia.  :lol:

Nie mówiąc o tym że miałeś się już nie wypowiadać.

Tyle ze tryb movie wylacza wspomagacze, a to ze kontrast jest na takim poziomie to zrozumiale, caly sek tkwi w reszcie ustawien, w tym w balansie bieli i trybie kolorow

Dokładnie, ale mu szkoda tłumaczyć bo nigdy nie zrozumie ze swoją jaskrą.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4816 dnia: Lutego 10, 2015, 10:15:48 am »
Kyo baranie a może byś zobaczył ustawienia jasności, kolorów i podświetlenia jeszcze baranie - wszystkie sporo mniejsze niż twoje :lol: Zresztą kontrast też. Sam w ogole nie regulowałeś balansu bieli a coś bredzisz że to twoje ustawienia.  :lol:

Nie mówiąc o tym że miałeś się już nie wypowiadać.

Tyle ze tryb movie wylacza wspomagacze, a to ze kontrast jest na takim poziomie to zrozumiale, caly sek tkwi w reszcie ustawien, w tym w balansie bieli i trybie kolorow

Dokładnie, ale mu szkoda tłumaczyć bo nigdy nie zrozumie ze swoją jaskrą.
Podświetlanie to normalna rzecz że jest na takim poziomie w Samsungach w innym wypadku pogorszyłbyś wzrok.

Jasność identyczna. Na full RGB daje się więcej na ograniczonych mniej.

Kolor kwestia matrycy.

A i gratuluje Klosz jesteś w ekipie. Myślałem, że jesteś trochę bardziej ogarnięty od nich.

To nic mój błąd.

Niech tam sobie pieprzy te farmazony jak gada do siebie. Gorzej, że on się z tym wpieprza innym w dyskusję i kiedy normalni ludzie mówią o grafie to ten wyskakuje z tymi swoimi telewizorami i ustawieniami i szuka atencji, jak wiadomo kto :troll:
Bardzo dawno jak już. Ostatnio tylko w share.


Kyo, ponoć miałeś już się nie wypowiadać w temacie.

Kolejna obietnica bez pokrycia, jak materiał dowodowy z Twojego wątku:
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=13488.0
który ładnie przypomniał Becet.
Nie musisz aż tak daleko szukać masz na poprzedniej stronie aktualne.

Startował do mnie także mu odpisałem czarno na białym a Becetol dalej swoje :lol:.


A i dobra rada dla Was nie będziecie sie dopierdalać w co drugim poście do mnie to też nie będę Wam odpisywał. Proste.









« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2015, 10:38:11 am wysłana przez Kyokushinman »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4817 dnia: Lutego 10, 2015, 10:34:43 am »
Kyo, ponoć miałeś już się nie wypowiadać w temacie.

Kolejna obietnica bez pokrycia, jak materiał dowodowy z Twojego wątku:
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=13488.0
który ładnie przypomniał Becet.
Nie musisz aż tak daleko szukać masz na poprzedniej stronie aktualne.
Zdjęcia z aparatu kolegi z Twojego ustawionego tv wg Twojego autorskiego wątku? Na poprzedniej stronie? :o

W żadnej z Twoich wiadomości na poprzedniej stronie, zaczynając od #4761, a kończąc na #4797 ich nie znajduję. Proszę o wskazanie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4818 dnia: Lutego 10, 2015, 10:39:45 am »
Zdjęcia z aparatu kolegi z Twojego ustawionego tv wg Twojego autorskiego wątku? Na poprzedniej stronie? :o

W żadnej z Twoich wiadomości na poprzedniej stronie, zaczynając od #4761, a kończąc na #4797 ich nie znajduję. Proszę o wskazanie.

Pewnie są ukryte w Kodzie strony O_O

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4819 dnia: Lutego 10, 2015, 10:41:55 am »
Kyo, ponoć miałeś już się nie wypowiadać w temacie.

Kolejna obietnica bez pokrycia, jak materiał dowodowy z Twojego wątku:
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=13488.0
który ładnie przypomniał Becet.
Nie musisz aż tak daleko szukać masz na poprzedniej stronie aktualne.
Zdjęcia z aparatu kolegi z Twojego ustawionego tv wg Twojego autorskiego wątku? Na poprzedniej stronie? :o

W żadnej z Twoich wiadomości na poprzedniej stronie, zaczynając od #4761, a kończąc na #4797 ich nie znajduję. Proszę o wskazanie.
Masz maga posta wyjaśniającego wszystko z numerem tak tym 4797 :naughty:.
O zdjęciach tam nie była mowa jak już ba nawet ich tam nie ma. Szukaj w szotach z gier :happy2:.
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2015, 10:56:39 am wysłana przez Kyokushinman »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4820 dnia: Lutego 10, 2015, 10:57:41 am »
A i gratuluje Klosz jesteś w ekipie.


Niedługo całe forum będzie w "ekipie muszkieterów" oprócz Ciebie :lol: A podobno piszesz te swoje brednie i durnoty dla kogoś z forumka" :lol: Czyżby dla Ukanio? :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4821 dnia: Lutego 10, 2015, 11:03:22 am »
A i gratuluje Klosz jesteś w ekipie.


Niedługo całe forum będzie w "ekipie muszkieterów" oprócz Ciebie :lol: A podobno piszesz te swoje brednie i durnoty dla kogoś z forumka" :lol: Czyżby dla Ukanio? :lol:
Uwierz mi tak nie będzie bo niektórzy tutaj mają Bravie i grają na żywym, ale tych osób nie wymienię bo życia nie będą mieć i na każdym kroku będziecie się do nich dopierdalać.

Mrocz

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4822 dnia: Lutego 10, 2015, 11:05:57 am »
Uwierz mi tak nie będzie bo niektórzy tutaj mają Bravie i grają na żywym, ale tych osób nie wymienię bo życia nie będą mieć i na każdym kroku będziecie się do nich dopierdalać.

Jeżeli masz na myśli pacha to sam przyznał, że zrezygnował z twoich ustawień po paru minutach :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4823 dnia: Lutego 10, 2015, 11:08:17 am »
Uwierz mi tak nie będzie bo niektórzy tutaj mają Bravie i grają na żywym, ale tych osób nie wymienię bo życia nie będą mieć i na każdym kroku będziecie się do nich dopierdalać.

Jeżeli masz na myśli pacha to sam przyznał, że zrezygnował z twoich ustawień po paru minutach :lol:
Nawet przez myśl mi on nie przeszedł.

Mrocz

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4824 dnia: Lutego 10, 2015, 11:11:37 am »
Nawet przez myśl mi on nie przeszedł.

To niby kto? Dosłownie każdy aktywny użytkownik na tym forum toczy z Ciebie bekę. Wyjątkiem jest Andyrush, ale on tu się nie udziela.

Masz jakieś urojenia, albo wyimaginowanych przyjaciół.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4825 dnia: Lutego 10, 2015, 11:16:34 am »
To niby kto?


Nie ma co pytać nawet. Od tego pajaca nie doczekamy się niczego. Masa zapewnień i bałamuctwa, zero konkretów i suchych faktów. Do tej pory nie doczekaliśmy się zdjęć aparatem żadnej tekstury, żadnych ustawień, niczego. Jedynie co to jakaś gówniana fotka Uncharted w rozdzielczości na telefony komórkowe z 2000 roku. Nasz nadworny błazen jest po prostu osobą bez pokrycia.

Mrocz

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4826 dnia: Lutego 10, 2015, 11:21:51 am »
To niby kto?


Nie ma co pytać nawet. Od tego pajaca nie doczekamy się niczego. Masa zapewnień i bałamuctwa, zero konkretów i suchych faktów. Do tej pory nie doczekaliśmy się zdjęć aparatem żadnej tekstury, żadnych ustawień, niczego. Jedynie co to jakaś gówniana fotka Uncharted w rozdzielczości na telefony komórkowe z 2000 roku. Nasz nadworny błazen jest po prostu osobą bez pokrycia.

To było pytanie retoryczne, bo doskonale wiem, że nikt tutaj nie traktuje go poważnie ;) Na pewno nie aktywny użytkownicy. ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4827 dnia: Lutego 10, 2015, 11:29:20 am »
Kyo, ponoć miałeś już się nie wypowiadać w temacie.

Kolejna obietnica bez pokrycia, jak materiał dowodowy z Twojego wątku:
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=13488.0
który ładnie przypomniał Becet.
Nie musisz aż tak daleko szukać masz na poprzedniej stronie aktualne.
Zdjęcia z aparatu kolegi z Twojego ustawionego tv wg Twojego autorskiego wątku? Na poprzedniej stronie? :o

W żadnej z Twoich wiadomości na poprzedniej stronie, zaczynając od #4761, a kończąc na #4797 ich nie znajduję. Proszę o wskazanie.
O zdjęciach tam nie była mowa jak już ba nawet ich tam nie ma. Szukaj w szotach z gier :happy2:.
Co?





Co nastąpiło (a raczej nie nastąpiło) później wszyscy wiedzą, a ten temacik:
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=13500.msg907655#msg907655
jasno pokazuje, że powołując się na ostatnich stronach niniejszego tematu o telewizorach na MEGA WYJEBANE zdjęcia z aparatu oddające piękno gier bez pozornego skalowania i kolorów wypranych przez share sam wrzucasz przeskalowane gówna 800x533 i przeczysz sobie stwierdzając:
Zdjęcia, które daje i tak nie odzwierciedlają prawdziwej jakości obrazu z gry będąc na żywo przed tv. Jest robione aparatem tak więc o lepszą jakość ciężko.
Czyli Share to przeskalowane, wyprane z kolorków i rozmazane gówno, a fotki z aparatu, które miały niezwykle blisko pokazać piękno gier od razu zakładasz, że także są gównem. Argument obalony, lambada w tle.

Masz maga posta wyjaśniającego wszystko z numerem tak tym 4797 .
Powtarzam, w #4797 nie ma ŻADNYCH obiecanych przez Ciebie TWOICH ZDJĘĆ. Jakbym był bardzo dociekliwy, to żądałbym porównania, którego Juras od 15 miesięcy nie może się od Ciebie doprosić. NADAL CZEKAMY

« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2015, 11:37:47 am wysłana przez Kert »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4828 dnia: Lutego 10, 2015, 11:37:31 am »
To niby kto?


Nie ma co pytać nawet. Od tego pajaca nie doczekamy się niczego. Masa zapewnień i bałamuctwa, zero konkretów i suchych faktów. Do tej pory nie doczekaliśmy się zdjęć aparatem żadnej tekstury, żadnych ustawień, niczego. Jedynie co to jakaś gówniana fotka Uncharted w rozdzielczości na telefony komórkowe z 2000 roku. Nasz nadworny błazen jest po prostu osobą bez pokrycia.
Licz się ze słowami gówniarzu.

Cytuj
żadnych ustawień
Poprzednia strona.


Osób tych nie wypisze bo wiem co ich czeka.

W sumie wystarczy Wam tych kilku z extrema. Z resztą jeden z się tutaj kiedyś udzielał. Pokryty Śniegiem mówi coś?

@ Kert.

Cytuj
Jedynie co to jakaś gówniana fotka Uncharted
Jednak chyba jakieś były.
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2015, 11:39:33 am wysłana przez Kyokushinman »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4829 dnia: Lutego 10, 2015, 11:39:33 am »
Jedynie co to jakaś gówniana fotka Uncharted
Jednak chyba jakieś były.
To przecież nawet wrzuciłem link do tego tematu ze zdjęciem NAD TWOIM POSTEM i się odniosłem, że gówno. Ty w ogóle czytasz te posty? #thisiswaiting
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2015, 11:42:18 am wysłana przez Kert »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4830 dnia: Lutego 10, 2015, 11:45:36 am »
Jedynie co to jakaś gówniana fotka Uncharted
Jednak chyba jakieś były.
To przecież nawet wrzuciłem link do tego tematu ze zdjęciem NAD TWOIM POSTEM i się odniosłem, że gówno. Ty w ogóle czytasz te posty? #thisiswaiting
Ja już to wszystko wyjaśniałem drugi raz nie mam zamiaru.

Tak nasrałeś, że ciężko cokolwiek przeczytać.


Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4831 dnia: Lutego 10, 2015, 11:49:29 am »
Czyli skończyły się Twoje argumenty, zanim się zaczęły. Over and out.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4832 dnia: Lutego 10, 2015, 11:54:51 am »
Ja już dawno skończyłem temat ustawień.
Wszystko masz czarno na białym w poście 4797.

To Wy nadal drążycie temat.
Nie lepiej było napisać tak ok on ma takie ustawienia a my inne.
Proste i koniec tematu.
A nie skakanie, wulgaryzmy, chamstwa w moim kierunku itp.

Dziecinada.



Mrocz

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4833 dnia: Lutego 10, 2015, 11:59:26 am »
Ja już dawno skończyłem temat ustawień.
Wszystko masz czarno na białym w poście 4797.

To Wy nadal drążycie temat.
Nie lepiej było napisać tak ok on ma takie ustawienia a my inne.
Proste i koniec tematu.
A nie skakanie, wulgaryzmy, chamstwa w moim kierunku itp.

Sam to zacząłeś. Robisz z siebie Alfę i Omegę ustawień TV. Piszesz teksty typu:

Kto posiada Bravie i nie gra na żywym to według mnie nie ma pojęcia o grafie :naughty:.

Uwaga!
Nie dotyczy innych marek zwłaszcza Samsunga. Mowa tylko o tv Sony.

I się jeszcze dziwisz, że wszyscy cie bluzgają. Ogarnij się człowieku, odwracanie kota ogonem nic ci tu nie da.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4834 dnia: Lutego 10, 2015, 12:05:50 pm »
Bo to jest prawda.

A że kogoś uraziło to mógł napisać tak w odpowiedzi. Granie na kinowym to zajebista sprawa nie to co na żywym.

Tyle a nie skakanie.
Ciekawa czy jakby któryś z Was spotkał mnie osobiście, powiedziałby mi pajacu. Wątpię.


Mrocz

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4835 dnia: Lutego 10, 2015, 12:37:21 pm »
Tymczasem jak na forum czytałem kalibracja wynosi 300 zł, a po chwili z googlem znalazłem ustawienia swojego modelu według tych profesjonalnych urządzeń. Powiem że efekt, chociaż oparty na trybie film, był dosyć zbliżony do tego co sam ustawiałem w oparciu o tryb standard. Oczywiście żadne ustawienie nie ma nic wspólnego z ustawieniem kukuryku lambada  :lol:

Wrzucam może komuś się przyda: http://lcdtvbuyingguide.com/samsung-lcd-tv/samsung-picture-settings.shtml

Zapewne dla telewizorów innych firm też się da łatwo znaleźć ustawienia na necie.

Wracając do tematu:

Jak tam Becet ten Samsung? Dobrze śmiga? Zauważyłem, że 55 cali chodzi w bardzo dobrych cenach i powoli się w jego kierunku przekonuje. Jak tam dodatkowe usługi pokroju SMART TV itp? :)

Niby Sony wygląda zajebiście, ale jest też sporo droższy.

el becetol

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4836 dnia: Lutego 10, 2015, 13:35:21 pm »
Szczerze mówiąc jeszcze tego SmartTV nie testowałem, tylko YT odpaliłem i działa jak na PS4. Jedyna wada na tę chwilę to podświetlanie krawędziowe, ale widoczne to jest tylko na całkowicie czarnych planszach (typu loading w DA). No ale za pełne podświetlenie trzeba sporo dopłacić. Ja bym tego 55 za 3 klocki śmiało brał, za taką cenę warto.

Mrocz

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4837 dnia: Lutego 10, 2015, 13:37:38 pm »
Szczerze mówiąc jeszcze tego SmartTV nie testowałem, tylko YT odpaliłem i działa jak na PS4. Jedyna wada na tę chwilę to podświetlanie krawędziowe, ale widoczne to jest tylko na całkowicie czarnych planszach (typu loading w DA). No ale za pełne podświetlenie trzeba sporo dopłacić. Ja bym tego 55 za 3 klocki śmiało brał, za taką cenę warto.

A ile dałeś za 60 cali? :D Bo może warto dopłacić za tak wielki ekran jeśli to jest tylko 2-3 stówki czy coś koło tego ;)

el becetol

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4838 dnia: Lutego 10, 2015, 14:03:25 pm »
Miałem cenę dużo poniżej rynkowej dzięki kontrahentowi z pracy który sprzedaje elektronikę, tak więc niestety nie da się tego powtórzyć w normalnych warunkach. Idź najlepiej do MM czy Saturna i zobacz oba rozmiary obok siebie i zdecyduj czy warto dopłacać. 55 to też bardzo spory ekran, jeszcze kilka lat temu takie rozmiary były tylko dla najbogatszych.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #4839 dnia: Lutego 10, 2015, 14:05:27 pm »
Czasami podczas gry przez to podświetlanie krawędziowe, barwa przybiera kolor 4liter Diablo.  :evil:


#kalibracja, #kyo, #bravia, #okosaurona

Kyo baranie a może byś zobaczył ustawienia jasności (....)
Zjadłeś przecinek.