Autor Wątek: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011  (Przeczytany 76908 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #480 dnia: Czerwca 08, 2011, 15:22:35 pm »
http://www.gram.pl/news_8AzfG,y5_E3_2011_Wii_U_skandal_czy_dopuszczalna_praktyka.html

Innymi słowy wszystkie pokazy gier multiplatformowych można sobie wsadzić.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #481 dnia: Czerwca 08, 2011, 15:40:19 pm »
Parę lat temu prezentacje realtime niby na ps3 hulały na pecetach a gry się potem ukazały i tak. ;) Jeśli pokazali multiplatformy to znaczy że się ukażą. Kwestia tego jak poprawią oprawę i dostosują sterowanie. Jeszcze rok, nie ma co srać żarem.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #482 dnia: Czerwca 08, 2011, 16:02:14 pm »
No wiesz, ale jak z pompą ogłaszają nowy projekt i pokazują czego to on nie potrafi, to się oczekuje raczej klejnotów rodowych, a nie ramki na zdjęcia ;) .

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #483 dnia: Czerwca 08, 2011, 17:06:30 pm »
No to tak. W sumie już wiem dlaczego te prezentacje mnie nie wbiły w ziemie, tylko zelda wyglądała awesome ale i tak liczę na więcej. Prezes EA mówił o Battlefieldzie 3 w fullHD z zajebistą grafiką. Jeśli wii u będzie w stanie to zapewnić to znaczy że to prawdziwy nextgen.
6 lat temu pokazali samą obudowe która okazała się gamecubem po overclockingu. Jest progress. lol

Na razie 3ds a w grudniu psv. do łaaałałiiłaaa jeszcze kupa czasu dla mnie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #484 dnia: Czerwca 08, 2011, 17:48:05 pm »
Pod względem innowacyjności jak najbardziej jest to next gen. Pod względem mocy już pewnie nie bardzo. Jak dobrze pójdzie będzie, to pół-next gen, ale i co do tak śmiałych wniosków nie jestem przekonany. Za 2 lata ocenimy jak to faktycznie jest. Bo po sukcesie Wii może się okazać, że główni wydawcy przestaną tak się skupiać na mocy. Obecna generacja na swój czas była bardzo mocna, z przyszłą nie wiadomo jak będzie. Pozostaje się tylko cieszyć, że na rynku konsol jest trzech dużych graczy i być dobrej myśli. Konkurencja robi swoje.

el becetol

  • Gość
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #485 dnia: Czerwca 08, 2011, 18:40:37 pm »

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #486 dnia: Czerwca 08, 2011, 18:56:53 pm »
 :lol:

Jacek84

  • Gość
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #487 dnia: Czerwca 08, 2011, 19:09:12 pm »
Jeszcze mogli pokazać materiały z Vity i 3DSa. Byłby pełen przekrój generacji. :lol:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #488 dnia: Czerwca 08, 2011, 19:09:33 pm »

LoL. No wlasnie sie dziwilem co ta gra tam robi, bo narazie byl to ex na PC i juz wystartowala beta [czy tam startuje] xD

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #489 dnia: Czerwca 09, 2011, 02:18:31 am »
W takim razie to był ex na pc. ;) Chyba jednak nie tak źle z tą mocą Łałałiła jeśli gry obecnie robione pod pc mają się na nim ukazać. Demka z tego co widziałem też są mocarne (chce je zobaczyć w hd, CHCE!).
Ja tam bym nie srał żarem co do grafy. Nawet jakby liczyć najczarniejszy z możliwych scenariuszy czyli "trochę mocniejsze niż ps3" (Co już można między bajki włożyć) to i tak nie ma szans na taką przepaść do nextgenów jaka była w przypadku porównania wii i ps3.
Srać żarem będzie można pewnie jakieś 2 lata po premierze ps4 i nowego xa jak ktoś wymyśli nowe narzędzia do robienia gier na miarę mocy tychże i wiiu będzie już tej mocy brakowało. Takie moje zdanie.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #490 dnia: Czerwca 10, 2011, 12:49:15 pm »
Ok ludziska, poniżej trochę filmików z wycieczki po stoiskach poszczególnych wydawców z ekipą GameSpot. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze tego zobaczyć lub interesuje Was jak growi dziennikarze spędzają swój czas na targach to zarezerwujcie sobie blisko 1 godz. czasu, bo jest co oglądać i można tu znaleźć kilka fajnych tytułów niepokazywanych nigdzie indziej.

Microsoft



Sony


Nintendo


Konami


Capcom


Bethesda


THQ


SEGA




el becetol

  • Gość
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #491 dnia: Czerwca 11, 2011, 19:11:22 pm »





LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #492 dnia: Czerwca 13, 2011, 11:39:24 am »
Targi, targi i po targach, zatem pora na podsumowanie tegorocznego E3.  ;)

Przede wszystkim były to moje pierwsze targi, które śledziłem na żywo. Niemniej jednak tak w ogóle to drugie, bo zeszłoroczne E3 przejrzałem już w powtórkach.

Oceniając trzy największe konferencje to zdecydowanie najgorzej wypadł M$. Skoncentrowanie się na Kinect po raz drugi z rzędu i zupełne zapomnienie o hardcoreowych graczach sprawiło, że konferencja była nudna. Trochę na siłę pokazanie zastosowania Kinecta w takich grach jak Mass Effect 2 czy Ghost Recon: Future Soldier. Szczerze, jeśli miałbym wybierać to na bank nie skorzystałbym z tych funkcji głosowych na stałe, co najwyżej, aby sprawdzić jak się to je z grą. Na końcu zapowiedź Halo 4, ale to chyba nikogo nie dziwi. Konferencja Nintendo to przede wszystkim nowa konsola, która szokiem była, lecz tak po głębszych przemyśleniach mam sporo zastrzeżeń do Wii U i jak to się będzie miało do gier stricte coreowych. Skoro zapowiedzieli multiplatformery to jednak deweloperzy będą musieli się sporo napocić, aby w pełni wykorzystać to urządzenie. Obecne konsole M$ czy Sony takich funkcji nie posiadają, więc jest duże prawdopodobieństwo, że jednak to co dostaniemy na Wii U będzie się bardzo różnić od tego, w co przyjdzie nam zagrać w X360 czy PS3 w kwestii gier multiplatformowych. Wydaje mi się również, że Wielkie N może sobie mówić swoje, ale czas i tak pokaże, że Nintendo przygotowało po prostu kolejną konsolę na casuali, tym razem HD. Swoje dostał również 3DS, ale kieszonkonsolki w ogóle mnie nie interesują, więc nie za bardzo skupiałem się na tym, co tam się ukaże ciekawego. Według mnie najlepiej wypadła konferencja Sony, choć wiadomo z góry trzeba zaznaczyć, że była również dużo poniżej oczekiwań. Prezentacja ekskluziwów to chyba był priorytet Sony. Oczywiście przeproszenia za PSN no i PSVita. Jeśli kiedykolwiek miałbym się zainteresować mobilnymi konsolami to ta od Sony zdecydowanie wygrywa. Zapowiedziano kilka nowych tytułów, lecz tak naprawdę żaden nie przyprawił mnie o jakiś nerdgazm czy coś.

Inna sprawa natomiast ma się z grami, o których wcześniej słyszałem, lecz dopiero na E3 pokazano ich potencjał. Największe wrażenie zrobił chyba na mnie Ghost Recon: Future Soldier oraz Hitman: Absolution. To co zobaczyłem, jeśli chodzi o rozgrywkę sprawiło, że od razu zakochałem się w tych tytułach.

Do tego grona mogę również dorzucić Mass Effect 3. To co pokazali dało jasno do zrozumienia, że ta gra będzie monumentalna.

Assassin's Creed: Revelation to również tytuł obok, którego będzie cholernie ciężko przejść. Fani zakochali się chyba od razu w tym tytule. Ubisoft choć idzie śladami Activision to jednak wyraźnie pokazuje, że do swojej corocznej produkcji stara się dorzucać cały czas coś nowego i świeżego. Nowy Asasyn to absolutne "must have".

Bardzo fajnie zaprezentował się nowy Tomb Raider. Choć liniowy fragment rozgrywki nie za bardzo zaadresował jak się będzie miała ta cała sandboksowość tego tytułu, to jednak jestem dobrej myśli na przyszłość. Nowa Lara wygląda cudnie i na pewno warto czekać.

Kolejną grą, która na tych targach udowodniła, że będzie hitem jest zdecydowanie Bioshock Infinite. Przeniesienie akcji w chmury to zdecydowanie udany krok i widać, że będzie niesamowicie. Graficznie gierka prezentuje się naprawdę cudnie i chyba każdy ocenia tą produkcję póki co używając tylko tych dobrych przymiotników.

Potwierdzono również wspaniałość Batman: Arkham City. Rozgrywka Catwoman to ciekawe posunięcie, a czterech przeciwników pozwala wierzyć, że czeka nas masa zmagań. W grze zabraknie multiplayera (co mnie cieszy), ale twórcy zapowiedzieli, że przejście całej gry i pokonanie wszystkich przeciwników zajmie graczowi około 25 godzin, co według mnie jest wynikiem rewelacyjnym, bo trzeba pamiętać, że nie mamy tu do czynienia z eRPeGiem czy grą z jego elementami, lecz czystym tytułem akcji.

W starciu Battlefield 3 - Modern Warfare 3 ten pierwszy zjada Koticka na śniadanie bez popitki. Activision pokazało oskryptowany fragment rozgrywki i praktycznie gra się w ogóle nie zmieniła od poprzedniczki. Oczywiście lubię CoDa i pewnie po rocznej przerwie (Black Ops sobie odpuściłem) zaopatrzę się w trzecią odsłonę Nowoczesnej Wojny, ale zdecydowanie najlepsze wrażenie zrobiła na mnie produkcja DICE. Fragment z czołgami po prostu wgniótł w ziemię i to bez dwóch zdań. Ta gra zarządziła pod każdym względem i widać wyraźnie, że twórcy nie stawiali na Hollywood, a na taktyczną rozgrywkę. Wróżąc z fusów mogę chyba powiedzieć, po tym co oczywiście zobaczyłem na E3, że w tym roku może jeszcze nie, ale kolejne produkcja od DICE może już wygrać finansowo z kolejnym CoDem od Bobbiego.

Grą, na którą czekam, a praktycznie mało z niej było widać na targach to Prototype 2. Fragmenty rozgrywki zaprezentowane pozwalają wierzyć, że gra będzie lepsza od jedynki, choć to zapewne nie będzie zbyt trudne do osiągnięcia. Pierwsza część rozczarowywała, jeśli chodzi o monotonię misji. Mam nadzieję, że twórcy wyciągnęli odpowiednie wnioski.

Ciekawie zaprezentował się również FarCry 3. W poprzednie części nie grałem, lecz słyszałem, że są nudne. W "jedynkę" pewnie nie zagram nigdy, ale jak się znajdzie więcej czasu to sam szansę drugiej odsłonie, aby się przekonać na własnej skórze.

O Uncharted 3 czy Resistance 3 nie ma co wspominać. Każdy już sobie jakieś zdanie wyrobił na temat tych produkcji. Wspomnę tylko, że mnie te gry kupiły, ale to chyba nikogo nie dziwi.

Szkoda, że nie pokazano niczego (przynajmniej ja nie widziałem) z F1 2011. Panowie z Codemasters na pewno wprowadzą wiele zmian i usprawnią swój produkt. F1 2010 bardzo mi się podobała i czekam z na kolejną odsłonę.


No to chyba wszystko. Na pewno o wielu tytułach zapomniałem i pewnie przez cały dzień mi się będą przypominać, lecz te najważniejsze dla mnie chyba wypisałem i pokrótce oceniłem. Choć na targach zabrało jakieś bomby czegoś, czego byśmy się nie spodziewali, a po ogłoszeniu czego czekalibyśmy na to z niecierpliwością to jednak pojawiło się sporo fajnych tytułów, którym trzeba będzie dać szansę w przyszłości jak np. NeverDead, Asura's Wrath, Inversion, XCOM czy The Darkness 2.

Zobaczymy, co za rok.

Jacek84

  • Gość
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #493 dnia: Czerwca 13, 2011, 12:10:22 pm »
tl;dr

Nintendo wins!

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #494 dnia: Czerwca 13, 2011, 12:15:05 pm »
Po prawdzie, to były to jedne z nudniejszych E3. Wszystko wyciekło wcześniej, wiadomo było, że Microsoft nic nie ma, i znowu pokaże Halo + MW3. O PS Vita wiadomo było już właściwie wszystko. Na konferencji Nintendo miałem wielkie "WTF" - nie wiem zbytnio co oni chcą zrobić z WiiU. Konsola w 2012 z grafiką z 2006 roku? Marnie to widzę.

Wszystkie gry też były już pokazane, żadnych fajnych niespodzianek. Brak VersusXIII i Type-0, a także całej masy jRPG boli. Demo Assassina też marne + marny Cam wersji Multiplayer. Dziwię się, że Ubi jak i inni nie nagrali tej całej masy ludzi grających i nie powrzucali do sieci w HD.

Brak porządnego gameplay'u z całej masy gier - MW3 i BF3 mieli pokazy "invite-only", wspomniany marny Cam AC:R multi (taki problem, aby Gametrailers wyprosił coś lepszego z ludźmi, którzy potrafią grać?). Demko BF3 to jakaś porażka - nie dość, że 6 minut jazdy po pustyni, to jeszcze pokazali wersję PC, w którą nikt na Zachodzie nie będzie grał.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2011, 12:16:36 pm wysłana przez Castor Krieg »

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #495 dnia: Czerwca 13, 2011, 13:15:20 pm »
WiiU. Konsola w 2012 z grafiką z 2006 roku?
Jakikolwiek dowód że tak będzie?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #496 dnia: Czerwca 13, 2011, 13:49:39 pm »
A co można upchnąć do obudowy wielkości zewnętrznego HD-DVD do klocka (na dodatek przy zachowaniu rozsądnych kosztów produkcji)? Przecież nawet gamingowe laptopy o okrutnie słabej wydajności są wielokrotnie większe.

Jacek84

  • Gość
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #497 dnia: Czerwca 13, 2011, 14:00:14 pm »
A co można upchnąć do obudowy wielkości zewnętrznego HD-DVD do klocka (na dodatek przy zachowaniu rozsądnych kosztów produkcji)? Przecież nawet gamingowe laptopy o okrutnie słabej wydajności są wielokrotnie większe.
Kto jak kto, ale ty powinieneś wiedzieć, że trochę da się upchnąć:



A to 3 lata będzie miało kiedy wyjdzie Wii-U.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #498 dnia: Czerwca 13, 2011, 14:05:21 pm »
WiiU. Konsola w 2012 z grafiką z 2006 roku?
Jakikolwiek dowód że tak będzie?

Reggie powiedział po konferencji, że WiiU będzie graficznie "porównywalne" z PS3/X360. Zdradził także, że wszystkie dema były z wersji PS3/X360, ponieważ wersje na WiiU "będą wyglądać podobnie".
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2011, 14:07:22 pm wysłana przez Castor Krieg »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #499 dnia: Czerwca 13, 2011, 14:08:00 pm »
@tarniak  :lol:

Ty w ogóle wiesz co siedzi w macach mini? Dwurdzeniowy MOBILNY procesor i wyjątkowo słaby, MOBILNY geforce (słabszy niż w laptopach niemca i policjanta).

Jacek84

  • Gość
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #500 dnia: Czerwca 13, 2011, 14:12:39 pm »
Wiem co tam siedzi. Teraz wypierdol z tego dysk, jeden slot na RAM i już masz w kurwę placu. ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #501 dnia: Czerwca 13, 2011, 14:14:29 pm »
Poza tym Mac Mini jest nastawiony na energooszczedność.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #502 dnia: Czerwca 13, 2011, 15:15:47 pm »
Nadal nie ma opcji, żeby przynajmniej karoty kompa z demobilu upchnęli w tym pudełku.

Bardziej oficjalnie:

id tech head John Carmack has confirmed that Wii U technology brings the latest console from Nintendo to the same level as PS3 and Xbox 360, machines released five and six years ago.

http://www.gamesthirst.com/2011/06/13/id-software-wii-u-tech-on-level-with-ps3360/

Nawet ja, sceptyk i hejter failtendo, spodziewałem się nieco więcej  :lol:

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #503 dnia: Czerwca 13, 2011, 15:15:55 pm »
Reggie powiedział po konferencji, że WiiU będzie graficznie "porównywalne" z PS3/X360.
To chyba źle słyszałeś. Niny i developerzy mówią że wiiu ma niczym nie ustępować ps3 i xo w grafice a nie że grafika będzie taka sama. Zasadnicza różnica. Twórcy darksiders mówią że gameplayowo i graficzne wersja na wiiu będzie najlepsza a gra jest już niemal ukończona na wszystkie sprzęty w tym też wiiu. Samo niny mówi że ostatecznej specyfikacji jeszcze nie ma bo będą ją rozwijali. Nie srajcie żarem tylko poczekajcie rok na gry.

iras- Popatrz na zdjęcia wiiu, jest sporo dłuższe od starego wii. Ludzie z targów mówią że jest zauważalnie większe niż wii. Poza tym sam napęd dużo miejsca nie musi zajmować, w twoim wspomnianym hddvd większość miejsca to powietrze.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #504 dnia: Czerwca 13, 2011, 17:15:32 pm »
To chyba źle słyszałeś. Niny i developerzy mówią że wiiu ma niczym nie ustępować ps3 i xo w grafice a nie że grafika będzie taka sama. Zasadnicza różnica. Twórcy darksiders mówią że gameplayowo i graficzne wersja na wiiu będzie najlepsza a gra jest już niemal ukończona na wszystkie sprzęty w tym też wiiu. Samo niny mówi że ostatecznej specyfikacji jeszcze nie ma bo będą ją rozwijali.

Sam sobie przeczysz. Jak coś może być niemal ukończone, i do tego na WiiU, skoro nawet ostatecznej specyfikacji konsoli nie ma? Przecież wszystkie te gry pokazane to tech dema. Może prościej - obecnie nie pokazano ani jednej gry na WiiU, o której wiadomo, że trafi do sprzedaży. To mnie najbardziej denerwowało w prezentacji Nintendo - nie pokazali praktycznie żadnej gry na WiiU.

Co do Darksiders - gra nie jest ukończona, i jeszcze jej trochę brakuje, premiera 2012.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #505 dnia: Czerwca 13, 2011, 17:55:13 pm »
Niczym sobie nie przeczę. Specyfikacje devkitów są rozwijane wzwyż czyli dodają nowe rzeczy a nie usuwają już zatwierdzonych (ewentualnie malutkie niuanse). Mowa o tych devkitach które lecą już do developerów żeby robili premierowe gry. Dlatego darksiders śmiga sobie na wiiu mimo że konsola może jeszcze poprawić swoje specsy. Jakoś tak się składa że tak jest ze wszystkimi sprzętami do gier od 20 lat i to dzięki temu możesz kupić sobie cokolwiek na dowolną konsole wcześniej niż 2 lata po jej premierze. lol

Zamiast pie**olić z grach które nie wiadomo czy trafią do sprzedaży to zobacz pierwsze lepsze newsy. Stoi jak byk: Darksiders 2 to potwierdzony tytuł startowy, Ghost Recon będzie do kupienia w cyfrowej dystrybucji za 10 dolców w dniu premiery lub "lunch window". Trailery z tego drugiego odpalonego na wiiu masz w tym temacie nawet. Killer cośtam możliwe że też będzie na premierze ale ubi jeszcze nie może potwierdzić.

Cytuj
VB: Do you think it was fair or unfair that Engadget criticized you folks for showing third-party games during the Wii U demo that were actually running on the PS 3 or Xbox 360?

Rwggie: What people don’t understand is that when products are this early in the development environment, visually things are all being made on a variety of different platforms. What I can tell you is everything we showed is in development for the Wii U. Everything. That’s it.
http://venturebeat.com/2011/06/12/nintendo-fils-aime-interview/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2011, 17:59:26 pm wysłana przez monio4 »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #506 dnia: Czerwca 13, 2011, 18:07:06 pm »
No już widzę, jak gracze rzucają się na Wii U bo Darksiders 2 będzie tam ładniejsze  :lol:

Jacek84

  • Gość
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #507 dnia: Czerwca 13, 2011, 18:08:34 pm »
No już widzę, jak gracze rzucają się na Wii U bo Darksiders 2 będzie tam ładniejsze  :lol:
Ale kto tak napisał? :O

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #508 dnia: Czerwca 13, 2011, 18:20:51 pm »
To mnie najbardziej denerwowało w prezentacji Nintendo - nie pokazali praktycznie żadnej gry na WiiU.
Miałem podobne odczucia. Liczyłem na zapowiedź i prezentację (przynajmniej w formie traileru) dwóch, lub więcej gier od Nintendo. Dlatego wątpię, aby premiera nastąpiła wcześniej niż we wrześniu czy październiku 2012 (w Japonii premiera może nastąpić kilka miesięcy wcześniej np. maj/czerwiec, bo tam i tak znajdzie się grono chętnych, nawet jak gier nie będzie).

W kwestii osiągów myślę, że konsola będzie mocniejsza od Xa czy Ps3. Na wielki skok jakościowy bym jednak nie liczył. Trochę lepszy procek, dwa razy więcej ramu, i mocniejsza karta graficzna (na poziomie tych z przed 3 lat).

A co można upchnąć do obudowy wielkości zewnętrznego HD-DVD do klocka (na dodatek przy zachowaniu rozsądnych kosztów produkcji)? Przecież nawet gamingowe laptopy o okrutnie słabej wydajności są wielokrotnie większe.
A PSP Vita? ;)


Ja po E3 zacząłem wreszcie czekać na ME3, Skyrim'a (choć mam wiele obaw) i nowego Tomb Raidera. Zaciekawiła mnie również nowa Forza i Halo Aniversary, a Kinect przekonał mnie jako platforma dla dzieci (piszę bez ironii :P). Dla najmłodszych zajebiste urządzonko. Wii U natomiast wydaje się bardzo ciekawym gadżetem. Wyjdzie z tego na pewno lepsza konsola niż Wii. Trzeba będzie kiedyś zakupić.

Nie przekonały mnie za to trailery i gameplaye z największych hitów, czyli z Gearsów 3 i z Uncharted 3. Obydwie gry wydają mi się przereklamowane. Na bank będą zajebiste, ale znowu dostajemy to samo. Już obydwie drugie części nie zrobiły już na mnie takiego wrażenia i chyba teraz będzie podobnie.

Ogólnie targi były były ok i nic poza tym. Najbardziej podobała mi się konferencja Ms, bo stale pokazywała coś czego wcześniej nie widziałem. A że w większości był to Kinect, to już trudno. Oceniam samą prezentację i to jak mi się ją oglądało, nie staram patrzeć na to z szerszej perspektywy. Moim zdaniem Ms pokazał się dużo lepiej niż rok temu. Chociaż brak nowych IP jest dużą wadą. Oby za rok zapowiedzieli następcę Xa i uraczyli nas stosownymi prezentacjami. A Sony miałoby świetną konferencję, gdyby przed E3 nie ogłosiło Vity i Starhawka. Może za rok zapowiedzą PS4? Mam taką nadzieję.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #509 dnia: Czerwca 13, 2011, 18:38:05 pm »
Zamiast pie**olić z grach które nie wiadomo czy trafią do sprzedaży to zobacz pierwsze lepsze newsy. Stoi jak byk: Darksiders 2 to potwierdzony tytuł startowy, Ghost Recon będzie do kupienia w cyfrowej dystrybucji za 10 dolców w dniu premiery lub "lunch window". Trailery z tego drugiego odpalonego na wiiu masz w tym temacie nawet. Killer cośtam możliwe że też będzie na premierze ale ubi jeszcze nie może potwierdzić.

Sprawdziłem, grafika bardzo prosta, mogłoby wyjść na dowolny sprzęcie. Poza tym - nie pokazuj mi gierki online za 10EUR, pokaż mi Darksiders na WiiU, nowego Mariana, Zeldę (której zrobili render lolz). Nie pokażesz, ponieważ gry nie są w tej fazie, aby cokolwiek z nich pokazać. W tym momencie soft na WiiU to jedna, wielka niewiadoma.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #510 dnia: Czerwca 13, 2011, 18:55:28 pm »
Zelda akurat była chyba interaktywnym demkiem technologicznym (można było bawić się kamerą, menu i oświetleniem), więc chyba chodziła w czasie rzeczywistym. Podobnie było z tym ptakiem nad stawem. Nie znam się jednak na tym za dobrze.


Goście z polygamii sklecili całkiem niezły trailer z gier na E3:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,9777022,E3_2011___wszystko_co_najlepsze_upchniete_w_jednym.html?bo=1
Przesadzili tylko trochę z częstotliwością, bo nie da się nawet zawiesić oka na jednym filmiku, a już leci kolejny.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #511 dnia: Czerwca 13, 2011, 19:52:32 pm »
Zelda renderem? Widać że gówno wiesz co pokazali na E3. ;) Zelda to było demko realtime, ludzie mogli pobawić się obracaniem kamery, zmienianiem pór dnia i przerzucić obraz do kontolera. Co do grafy to mocno zaznaczone były realtimowe odbicia, realtimowe światło i cienie, oświetlenie per-pixel (czyli normal i specular mapping) i oczywiście dopasione efekty shaderów. Wszystko leciało w 1080p (na kontrolerze z czymś około 720p, nie pamiętam jaką to ma rozdzielczość).

Twój render:


No gry nie są w tej fazie, samo nintendo to mówi. Więc po co pie**olić że konsola ma niby być słaba technicznie jak jeszcze ją rozwijają? Jak nie mówię że to będzie potwór który pokona ps4 bo tak pewnie nie będzie ale już widziałem w sieci z dupy wyciągnięte werdykty że wii nie dogoni mocą XO. Wróżbici fantaści.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2011, 19:54:35 pm wysłana przez monio4 »

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #512 dnia: Czerwca 13, 2011, 20:21:29 pm »
Jak nie mówię że to będzie potwór który pokona ps4 bo tak pewnie nie będzie ale już widziałem w sieci z dupy wyciągnięte werdykty że wii nie dogoni mocą XO. Wróżbici fantaści.

Tylko tutaj leży problem - Nintendo lało na całe HD przez 5 lat, teraz nagle WiiU jest w HD (plus nowy kontroler, ale to ściema imo, takie kombinowanie dla kombinowania). Tylko kto chce grać w HD na Wii? Ludzie grają od lat na PS3/X360, mają tam friend listy, trofea, achivy, itd. Znając Nintendo online na WiiU będzie tak samo kiepskie jak na Wii. Więc się pytam - do kogo jest właściwie adresowana ta konsola? Po całym rabanie typu "przyciski za trudne, Wiilot ma jeden przycisk" wracają z powrotem do przycisków.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #513 dnia: Czerwca 13, 2011, 21:49:34 pm »
Z Wii U i PS4 będzie taka sytuacja jak z 3DS i PSV, czyli przepaść technologiczna  :troll:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #514 dnia: Czerwca 13, 2011, 22:18:19 pm »
Najważniejsze jest online. Jak z tym dadzą ciała, to hardcorowych graczy, o których chcą walczyć, nie przygarną do siebie.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #515 dnia: Czerwca 15, 2011, 08:13:17 am »
W końcu obejrzałem konferencję Sony - jeśli Microsoftu była jeszcze gorsza (kinect, kinect i kinect) to nawet nie ściągam. Jak ktoś nie jest miłośnikiem handheldów (PSVita) to tegoroczne E3 było jedną wielką klapą.

Najbardziej ze wszystkich tytułów ciśnienie podniósł mi... Ace Combat.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #516 dnia: Czerwca 30, 2011, 11:07:18 am »
Przeczesując strony nowego PSX Extreme, która zdominowana została oczywiście przez relację z E3 postanowiałem policzyć gry, które prędzej czy później trafią do mojej kolekcji i postanowiłem je podzielić na trzy grupy: MUST HAVE, kupię jak stanieje oraz zobaczymy jaką notę dostanie i tak:

MUST HAVE:
- Assassin's Creed: Revelations
- Batman: Arkham City
- Gears of War 3
- Mass Efect 3
- Tomb Raider
- Uncharted 3: Drake's Deception

KUPIĘ JAK STANIEJE:
- Battlefield 3
- BioShock Infinite
- Call of Duty: Modern Warfare 3
- Dead Island
- Far Cry 3
- Hitman: Absolution
- InFamous 2
- Rage
- The Darkness II
- Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

ZOBACZYMY, JAKĄ NOTĘ DOSTANIE:
- Aliens: Colonial Marines
- Fifa 12
- Inversion
- Silent Hill: Downpour
- The Elder Scrolls V: Skyrim
- XCOM

Tak czy siak, trzeba przyoszczędzić trochę bo na samą końcówkę roku szykuje się wydatek w kwocie około 900 zł.

el becetol

  • Gość
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #517 dnia: Czerwca 30, 2011, 11:17:05 am »
MUST HAVE:
- Assassin's Creed: Revelations
- Batman: Arkham City
- Gears of War 3
- Mass Efect 3
- Tomb Raider
- Uncharted 3: Drake's Deception

KUPIĘ JAK STANIEJE:
- Battlefield 3
- BioShock Infinite
- Call of Duty: Modern Warfare 3
- Dead Island
- Far Cry 3
- Hitman: Absolution
- InFamous 2
- Rage
- The Darkness II
- Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

ZOBACZYMY, JAKĄ NOTĘ DOSTANIE:
- Aliens: Colonial Marines
- Fifa 12
- Inversion
- Silent Hill: Downpour
- The Elder Scrolls V: Skyrim
- XCOM

Jak co roku większość zapowiedzi to strzelaniny i kontynuacje.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: 7-9.06.2011 Electronic Entertainment Expo 2011
« Odpowiedź #518 dnia: Czerwca 30, 2011, 12:22:39 pm »
Ale to źle?

Wydaje mi się również, że kilku developerów już czeka na nowe systemy, gdzie znowu rozpocznie się produkcja nowych IP.